Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> gry << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Niebuszewiak
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7143 dni




Odp: gry - 04/03/2010 01:44

  Cywil napisał:  
Za to ten skurwiel z mojego avatara to też jest klasyk ;]



i on od początku znał tajemnicę działania pistoletu od Pegasusa ;)


Zawsze Pogoń Szczecin MKS.
V...
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8147 dni

*




Odp: gry - 04/03/2010 01:46

  Cywil napisał:  
Nie no bez przesady, ja to pamiętam doskonale. Wiem, że to zupełnie różne gry, ale z opisu Vegi od razu wiedziałem, że o Goal 3 chodzi. A Tsubasy nigdy specjalnie nie lubiłem. Za to ten skurwiel z mojego avatara to też jest klasyk ;]



hahaha:) Teraz dopiero zczailem skad jest Twoj avatar!:)
Jeszcze bylo na pistolet cos, ze sie strzlealo na dzikim zachodzie do jakis postaci co pojawialy sie w oknach, drzwiach itp;)


MKS
Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6920 dni

*




Odp: gry - 04/03/2010 04:34
A River Ride ktos pamieta? to byla giera pamietam jaki byl szał na Atari, ile to zmarnowanych dni poszlo na granie w to:] Co do lekko nowszych gierek ale nadal kultowych to pamietam siec blokowa(LAN) i gierzenie do poznych godzin nocnych za malolata np. w Starcraft( to była mania- robie wlasnych map,gry 2 na 2 czy 3 na kompa itp.) Quake2, Fifa98, zreszta paru forumowiczow z tych czasów nadal jest tu aktywna:] Poza tym Civilization , Utopia, Ufo, Boulder Dash, Spy sv Spy, Bruce Lee,Stunts,Mega lo Mania,Actua Socer,Striker to byly giery:]...niezapomniane godziny w przechodzeniu po raz enty do konca:]


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
....
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5486 dni




Odp: gry - 04/03/2010 06:35
Jak dla mnie i tak najlepszą grą w historii były "Tanki" na Pegasusa :)


Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6920 dni

*




Odp: gry - 09/03/2010 21:23
Battlefield - Bad Company 2 - Polecam wszystkim posiadaczom xbox360...giera niesamowita:]

Jeden wielki minus , zdecydowanie za krotka, jeszcze krotsza niz Cod - MW2! Cala rozgrywka na single zajela mi okolo 5godz(sredni poziom trudnosci), wiec pozostaje zabawa na multi.

Ostatnio edytowany przez: Randall McMurphy, 10 marca 2010, 18:29 [1 raz(y)]


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5318 dni




Odp: gry - 22/03/2010 16:23
grywa ktos stad w CS?


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
Roman Pigwa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5586 dni

*




Odp: gry - 22/03/2010 16:57

  ManeS napisał:  
grywa ktos stad w CS?



Pewnie taaa ;]


https://www.facebook.com/ekipakryzys/ Grupa turystyczna mocno powiązana z FCWK - POGOŃ SZCZECIN
ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5318 dni




Odp: gry - 22/03/2010 17:10
masz jakis team czy tak ffa pogrywasz? podaj link do profilu na steamie ;]


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
DavidPS1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5544 dni




Odp: gry - 22/03/2010 18:24
Ja gram. Steam: raz3r519


ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5318 dni




Odp: gry - 22/03/2010 19:13
nie wynalazlo takiego ;] ja mam nick taki jak na forum.


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
DavidPS1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5544 dni




Odp: gry - 22/03/2010 19:28

  ManeS napisał:  
nie wynalazlo takiego ;] ja mam nick taki jak na forum.


sory,raz3r599


ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5318 dni




Odp: gry - 22/03/2010 19:56
http://steamcommunity.com/profiles/76561197973067255 to moj profil bo nie dostalem nic :)


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
Junior
Pogoń Szczecin
IP: zapisany
Na forum od 8324 dni




Odp: gry - 23/03/2010 11:07
ma ktos xboxa 360 ? potrzebuje zdemontować "chipa" tylko ze kurde nie wiem gdzie on sie znajduje....

mozna gdziesc w internecie zdjecie znalesc itp.


Spider-Man
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5516 dni




Odp: gry - 23/03/2010 15:39

  Junior napisał:  
ma ktos xboxa 360 ? potrzebuje zdemontować "chipa" tylko ze kurde nie wiem gdzie on sie znajduje....

mozna gdziesc w internecie zdjecie znalesc itp.



A z xboxami to nie jest tak, że się napęd przerabia?


PZ.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5398 dni

*




Odp: gry - 23/03/2010 16:06

  RC napisał:  
Jak dla mnie i tak najlepszą grą w historii były "Tanki" na Pegasusa :)



Co do Pegasusa to aż się łezka w oku kręci ;)
Oprócz Tanków, zawsze zagrywałem się w Contre oraz taką gierke co na dole byl taki pojazd kosmiczny a na górze wiele innych mniejszych i z dołu strzelało się na góre. To były czasy, szkoda że nie wrócą ;(


Football Without Ultras Is Nothing !
....
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5486 dni




Odp: gry - 23/03/2010 16:23

  PZ. napisał:  

  RC napisał:  
Jak dla mnie i tak najlepszą grą w historii były "Tanki" na Pegasusa :)



Co do Pegasusa to aż się łezka w oku kręci ;)
Oprócz Tanków, zawsze zagrywałem się w Contre oraz taką gierke co na dole byl taki pojazd kosmiczny a na górze wiele innych mniejszych i z dołu strzelało się na góre. To były czasy, szkoda że nie wrócą ;(



Dokładnie, Contra święta rzecz ;) No i oczywiście klasyka, Mario. Było sporo fajnych gierek, np. morda, która po torze omijała inne, a połykała wszystkie gwiazdki czy co to tam było :D

Edyta: no właśnie o PacMana mi chodziło ;)

Ostatnio edytowany przez: ...., 23 marca 2010, 16:29 [1 raz(y)]


PZ.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5398 dni

*




Odp: gry - 23/03/2010 16:27

  RC napisał:  

  PZ. napisał:  

  RC napisał:  
Jak dla mnie i tak najlepszą grą w historii były "Tanki" na Pegasusa :)



Co do Pegasusa to aż się łezka w oku kręci ;)
Oprócz Tanków, zawsze zagrywałem się w Contre oraz taką gierke co na dole byl taki pojazd kosmiczny a na górze wiele innych mniejszych i z dołu strzelało się na góre. To były czasy, szkoda że nie wrócą ;(



Dokładnie, Contra święta rzecz ;) No i oczywiście klasyka, Mario. Było sporo fajnych gierek, np. morda, która po torze omijała inne, a połykała wszystkie gwiazdki czy co to tam było :D



A pamiętasz jeszcze PacMana ? ;) Albo coś takiego jak EuroSoccer ? ;) Kurde na tym się wychowywałem, niestety wszystkie Fify, Pesy gubią już tą magie, kiedy zapraszało się kolegów i siadała przed starym telewizorem, i zagrywało się w Pegasusa ;) Potem z kolei przyszła pora na Play Station, Grało się w Collin McRea i inne podobne gry.

'alee to już byłoo i nie wróci więceeej' ...


Football Without Ultras Is Nothing !
Adrian PS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8322 dni

**




Odp: gry - 27/03/2010 15:49
Napieram ostatnio w Battlefield: Bad Company i musze powiedziec, ze calkiem fajna gra. Moj problem polega na tym, ze zatrzymalem sie na misji ze spadochronem, mam zestrzelic Kirilenke i pewnie podbic do ziomka ze spadochronem ale za cholere mi to nie wychodzi, przeszedl juz to ktos albo ma jakas cenna rade? :)


Hold skladam temu miastu...
Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6920 dni

*




Odp: gry - 27/03/2010 15:52

  aDriAn napisał:  
Napieram ostatnio w Battlefield: Bad Company i musze powiedziec, ze calkiem fajna gra. Moj problem polega na tym, ze zatrzymalem sie na misji ze spadochronem, mam zestrzelic Kirilenke i pewnie podbic do ziomka ze spadochronem ale za cholere mi to nie wychodzi, przeszedl juz to ktos albo ma jakas cenna rade? :)



mi sie za pierwszym razem udalo...musisz poprostu trafic(strzelaj ile wlezie az trafisz) w kirilenke a gosciu ze spadochronem sam do ciebie podleci:]


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
nara
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7049 dni

**




Odp: gry - 28/03/2010 23:11
KLIK

jako, że kopacze grają jak grają to forumowicze mogą się sprawdzić w kosza, wpisujemy nick z forum i gramy w grupie "Pogoń Szczecin" :)


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.09 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005