Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Korupcja << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
goral1982
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7089 dni




Odp: Korupcja - 18/01/2007 13:36
To teraz kolej na ruch ministra Lipca. Zobaczymy czy ma jaja .Zatrzymanie czlonka zarzadu pozwala mu wprowadzic zarzad komisaryczny do pzpn.Mam nadzieje ze to poczatek konca tej przestepczej organizacji.


Rudi87Sz-n
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6334 dni




Odp: Korupcja - 18/01/2007 13:55
No to teraz mamy problem bo kto będzie występował w kontrowersjach w canal+ ???


Zieny
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7322 dni




Odp: Korupcja - 18/01/2007 14:14
Wreszcie się do niego dobrali, teraz tylko czekać aż zatrzymają Listkiewicza, a nastapi to na pewno


Łobez zawsze z Pogonią
berety dwa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7018 dni




Odp: Korupcja - 18/01/2007 14:54
Żelazko od zawsze darzył Pogoń sentymentem, i był lubiany w Szczecinie. Myślałem że jest to człowiek czysty jak łza, nie zamieszany w żadne korupcyjne sprawy. A tu taka niespodzianka! Szkoda!


ktn
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7517 dni




Odp: Korupcja - 18/01/2007 15:29

  berety dwa napisał:  
Żelazko od zawsze darzył Pogoń sentymentem, i był lubiany w Szczecinie. Myślałem że jest to człowiek czysty jak łza, nie zamieszany w żadne korupcyjne sprawy. A tu taka niespodzianka! Szkoda!


taak!zawsze nas przekrecali i nigdy nie przestali wiec ten jego sentyment do Pogońi w buty mozna wlozyc
nic nie szkoda, pozamykac caly peerelowski uklad!!!!w kazdej dziedzinie zycia w Polsce
teraz juz czas na sam kwiat pzpnu, misiu szykuj sie :)


Better dead than red!
g
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6754 dni




Odp: Korupcja - 18/01/2007 17:03
kurcze nie spodziewalem sie ze to sledztwo nabierze az takiego rozmachu, kogo jak kogo, ale wita uwazalem za jednego z uczciwszych w tym calym syfie, a tu prosze. mimo to jestem bardzo mile zaskoczony:) widac ze jednak cos sie dzieje w tym kierunku, a Lipiec przed chwila w tvn24 powiedzial ze za godzine po raz ostatni spotka sie z listkiewiczem jako prezesem.
ps. Lipiec wogole wygladal jakby mial sie posrac ze szczescia:)

Ostatnio edytowany przez: g, 18 stycznia 2007, 17:16 [1 raz(y)]


- Tylko Pogoń -
Lrd
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7017 dni

***




Odp: Korupcja - 18/01/2007 20:30
Tez szczerze mowiac sie bardzo zdziwilem jak sie o tym dowiedzialem... ale to jeszcze bardziej utwierdza mnie w przekonaniu, ze w PZPNie nikt nie jest czysty... =/ moze wreszcie Lipiec to ogarnie, bo z polskiej pilki coraz wieksza komedia sie robila... zobaczymy co bedzie dalej, ale mam nadzieje, ze jak najszybciej dobiora sie do Listkiewicza...


Against modern wszystko!
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6566 dni




Odp: Korupcja - 19/01/2007 12:39

  berety dwa napisał:  
Żelazko od zawsze darzył Pogoń sentymentem, i był lubiany w Szczecinie. Myślałem że jest to człowiek czysty jak łza, nie zamieszany w żadne korupcyjne sprawy. A tu taka niespodzianka! Szkoda!



To Ci dopiero KONTROWERSJA!!!


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
Dzn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6870 dni




Odp: Korupcja - 19/01/2007 14:32

  anathema napisał:  

  berety dwa napisał:  
Żelazko od zawsze darzył Pogoń sentymentem, i był lubiany w Szczecinie. Myślałem że jest to człowiek czysty jak łza, nie zamieszany w żadne korupcyjne sprawy. A tu taka niespodzianka! Szkoda!



To Ci dopiero KONTROWERSJA!!!



dobre podsumowanie
mam nadzieje że dzisiaj poda się do dymisji zarząd PZPN
niech ta mafia stąd spioerdala


anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6566 dni




Odp: Korupcja - 19/01/2007 14:46

  johny.o napisał:  

  anathema napisał:  

  berety dwa napisał:  
Żelazko od zawsze darzył Pogoń sentymentem, i był lubiany w Szczecinie. Myślałem że jest to człowiek czysty jak łza, nie zamieszany w żadne korupcyjne sprawy. A tu taka niespodzianka! Szkoda!



To Ci dopiero KONTROWERSJA!!!



dobre podsumowanie
mam nadzieje że dzisiaj poda się do dymisji zarząd PZPN
niech ta mafia stąd spioerdala



moim zdaniem do dymisji z racji tego że maja czyste ręce podadzą sie niewinni,a pozostali będą liczyć na sankcje i na to że jednak Lipiec sie ugnie(oczywiscie tych niewinnych pewnie jest promil i aż strach mnie ogarnia jak tacy ludzie jak Lato po wczorajszym wysłuchaniu jego bredzeń o jakiś odpowiedzialnościach zasiadają w ławach poselskich i senatorskich) ...to ja juz wole te sankcje uefa czy fifa ale zrobic porządek raz na zawsze póki są ku temu sposobności


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
Lrd
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7017 dni

***




Odp: Korupcja - 19/01/2007 16:20
Teraz tylko czekam na kwiecien, jak sie dowiemy, ze Polska nie dostala Euro 2012 przez... KIBICOW!!!!!! (Pamietacie ultra- protest i grozby PZPNu?)


Against modern wszystko!
g
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6754 dni




Odp: Korupcja - 19/01/2007 16:47
ja nie wierze ! te kurwy nie chca sie podac do dymisji, jednoczesnie groza sankcjami ze strony FIFA, MKOL i takimi tam ... przeciez to szopka na miare PRL, kurwa!
KURWA! Wlasnie ogladam konferencje pzpn i chuj mnie strzela. Ci ludzie sa tak smieszni i niewiarygodni, ze tylko tam pojechac i jebnac molotowa na miodowej. KURWA!!!

Ostatnio edytowany przez: g, 19 stycznia 2007, 16:57 [1 raz(y)]


- Tylko Pogoń -
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7427 dni

*




Odp: Korupcja - 19/01/2007 17:09
I oczywiście " złodzieje " nie podali się do dymisji - można się było tego spodziewać.

Jak donoszą różne źródła FIFA nie chce się zgodzić na wprowadzenie kuratora i może to poskutkować zawieszeniem wszystkich naszych drużyn w międzynarodowych rozgrywkach.

Banda krętaczy i jebanych złodzieji bez honoru :/

edit. Nie chcą sami się podać do dymisji to wylecą z wielkim hukiem ! Bardzo dobra i odważna decyzja Lipca - dla mnie nawet mogą zawieszać wszystkie drużyny polskie w rozgrywkach byleby tylko oczyścić to polskie gówno.

Ostatnio edytowany przez: eF^, 19 stycznia 2007, 18:44 [1 raz(y)]


g
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6754 dni




Odp: Korupcja - 19/01/2007 17:39
wlasnie zawiesili pzpn, jak ktos ma tvn24 to niech wlaczy

listkiewicz jest zesrany !!!

do tego jeszcze spierdolil przed koncem sprzed kamery i nawet nie skomentowal.

Ostatnio edytowany przez: g, 19 stycznia 2007, 17:51 [3 raz(y)]


- Tylko Pogoń -
SISMIC
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7086 dni




Odp: Korupcja - 19/01/2007 17:51
Nieźle.. Listka buźka nie wyglądała najlepiej. Czyżby się czegoś obawiał ;) Wrocław?


Szczecińska albo żadna!
happy2504
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7031 dni




Odp: Korupcja - 19/01/2007 17:54

  g napisał:  
wlasnie zawiesili pzpn, jak ktos ma tvn24 to niech wlaczy

listkiewicz jest zesrany !!!

do tego jeszcze spierdolil przed koncem sprzed kamery i nawet nie skomentowal.



No to posprzatane:
Zarzad PZPN-u zawieszony-wiecej tu:
http://ekstraklasa.wp.pl/kat,1740,wid,8695617,wiadomosc.html


happy2504
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7031 dni




Odp: Korupcja - 19/01/2007 18:16

  VasyL - Zawodowy Szaman napisał:  
Wreszcie skonczy sie ostatni bastion komuny w Polsce!! Zarzad wyjebany, wjedzie tam komisarz i urzadzi przyslowiowe polowanie na czarownice. Wyjda na jaw wszystkie walki.
I prosze nie pierdolic mi tutaj, ze przez to nie bedzie ME i tego typy bredni. W dupie takie mistrzostwa, jak bylby dalej taki burdel przy biletach.

Listek, szykuj mydlo, bedziesz jebany.



Vasyl Twoj post zglaszam jako post miesiaca - super1 miejsce (Listek, szykuj mydlo, bedziesz jebany) hahahahaha


anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6566 dni




Odp: Korupcja - 19/01/2007 18:20
o jak ja sie ciesze a bede sie jeszcze bardziej cieszył jak do aresztu trafi trojka apostel kolator i oczywiscie listek. szkoda że ci ludzie nie mogli sie zachowac choc minimalnie godnie i podac do dymisji. tan czyn pokazal jak im zalezy na polskim futbolu vide sankcje fifa i tonąc szantażem chwytali sie brzytwy. na szczescie ten titanic zatonie bo nie ma juz zadnych wątpliwoscie a tym ze na koniec mogli wykonac sabotaż z premedytacja powinno postawic sie dodatkowe zarzuty...wieć komisarzu rusko do pracy trzymam kciuki


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
Bzyku
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7266 dni

*




Odp: Korupcja - 19/01/2007 18:35
Brawo Panie Ministrze brawa

Parafrazując Kazika Staszewskiego:

Panie Lipiec, Pan się nie boi
Dwie trzecie sejmu za Panem stoi
Panie Lipiec, Pan się nie boi
Cały naród murem za Panem stoi


Pozostaje jeszcze mieć nadzieję, że ten Rusko nie będzie malowanym odnowicielem i pogromcą, tylko rzeczywiście zrobi tam porządek. Najlepiej niech jeszcze tam wpuszczą Tomaszewskiego - to już kamień na kamieniu nie zostanie z tego PZPN-u.


jns
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7107 dni




Odp: Korupcja - 19/01/2007 19:12
Gratulacje dla Lipca za tę decyzję - czas skończyć z bandytami z Miodowej! Aa

Listkiewicz - nadeszła pora na Ciebie i Twoje kolesiostwo, wypierdalajcie stąd jak najszybciej.

Wicio się przyznaje...

Wit Ż. przyznał się do "ustawiania" meczów!

Zaskakująca zmiana - podejrzany o korupcję członek odwołanych dzisiaj władz PZPN, Wit Ż., przyznaje się do zarzutów. Apeluje też o zgłaszanie się do policji i prokuratury osób, które są zamieszane w "ustawianie" meczów w polskim futbolu.
Przyznaje też, że minister sportu miał prawo wprowadzić komisarza do PZPN.

Wit Ż. mówi, że prokuratura ma porażającą go wiedzę. W piątek postawiono mu dwa zarzuty dotyczące korupcji. Miał między innymi - w porozumieniu z innym działaczem, Ryszardem F. pseudonim "Fryzjer" - wpływać na sędziów, aby forowali drugoligowego Zawiszę Bydgoszcz oraz wziąć 8 tysięcy złotych łapówki. Dzisiaj uważa, że był to błąd.
"Jeżeli chcemy, żeby to się skończyło, żeby zrobić porządek w polskiej piłce, apeluję - zgłaszajcie się" - mówił Wit Ż. dziś wieczorem podczas doprowadzania go do prokuratury.

Jeszcze wczoraj twierdził, że jest niewinny i że występuje tylko w charakterze świadka.


Onet.pl

Ostatnio edytowany przez: jns, 19 stycznia 2007, 19:51 [1 raz(y)]


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.05 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005