Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Korupcja << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
kumpel
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6109 dni




Odp: Korupcja - 30/03/2008 09:42

  eF^ napisał:  
Kogo jak kogo ale Wdowczyka o korupcje nie podejrzewałem.



No to sie grubo pomyliłeś bo właśnie sie przyznał do winy.Przypomnijmy sobie również że wdowczyk był brany pod uwage aby zostać trenerem reprezentacji i dziś na ponad 2 miesiące przed Euro bysmy mieli trenera w celi-to byłby dopiero obciach.Po za tym uważam ze ludzie zamieszani w cała afere powinni mieć dożywotni zakaz działania w naszej piłce.


Bo blanty mnie nie trują, jak nigdy mnie nie truły, tu mi skrusz to jaramy...
Rch.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6405 dni




Odp: Korupcja - 30/03/2008 12:38

  eF^ napisał napisał:  

Kogo jak kogo ale Wdowczyka o korupcje nie podejrzewałem.




Pamiętam taki reportaż w Canal +, jeszcze kilka lat temu jak obejmował Korone w III lidze bodajże. Wtedy pięknie to wyglądalo, ale przy pompowaniu duzej kasy w klub, trenerów, zawodników już smierdziało mi to jakimś wałkiem. Zwycięstwo po zwycięstwie, awans za awansem. Wdowczyk był ojcem sukcesu, który zniesławił go do konca jego kariery.


Ultras Pogoń!MW03!Prawa Strona Miasta!
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6566 dni




Odp: Korupcja - 31/03/2008 12:43
Afera korupcyjna w polskiej ligowej piłce niepokoi stację Canal Plus, czyli głównego sponsora rozgrywek Orange Ekstraklasy Podczas niedzielnego magazynu Liga+ Extra prowadzący program Tomasz Smokowski oświadczył, że wobec braku reakcji władz PZPN na to, co dzieje się z rozgrywkami ligowymi, Canal Plus sam przygotuje projekt wyjścia z kryzysowej sytuacji.
Ekstraklasa SA i Canal+ mają wspólnie opracować projekt zmniejszenia liczby drużyn w Orange Ekstraklasie do 12 już od najbliższego sezonu.


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
Scarface
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7196 dni

*




Odp: Korupcja - 31/03/2008 16:51
Zarząd Wisły Kraków przyjął w poniedziałek dymisję złożoną przez Andrzeja B., który w związku z tym od 1 kwietnia przestaje pełnić funkcję drugiego trenera piłkarzy "Białej Gwiazdy".
Decyzja ta jest związana z problemami Andrzeja B. z prawem. W sobotę wrocławska prokuratura postawiła mu zarzuty o charakterze korupcyjnym.

PAP | 2008.03.31 15:25


Władze drugoligowej drużyny piłkarskiej Polonia Warszawa zawiesiły w poniedziałek w obowiązkach trenera Dariusza W., któremu prokuratura postawiła w sobotę zarzuty korupcyjne - poinformował rzecznik prasowy klubu Adam Drygalski.
"W związku z przyznaniem się trenera W. do winy w zarzucanych mu przez prokuraturę czynach, zarząd KSP Polonia Warszawa zawiesił go w poniedziałek w obowiązkach pierwszego trenera drugoligowych piłkarzy tego klubu"

PAP | 2008.03.31 16:00


Jak tak dalej pójdzie to będziemy mieć problem nie tylko z sędziami ale i ze znalezieniem trenerów bo tych z licencjami na 1 i 2 ligę jest raczej niewielu.


Niech cię nie niepokoją
Cierpienia twe i błędy
Wszędy są drogi proste
Lecz i manowce są wszędy
O to chodzi jedynie
By naprzód wciąż iść śmiało
nowa od nowa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6248 dni




Odp: Korupcja - 31/03/2008 21:03
Dariusz Wdowczyk zaprzecza, jakoby przyznał się do winy podczas sobotniego przesłuchania w prokuraturze. W przesłanym tvn24.pl oświadczeniu, szkoleniowiec przyznaje tylko, że potwierdził "niektóre fakty, znane prokuratorom".


PZPN=Pieniądze Zagrabimy Piłke Niszczymy
D.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6263 dni




Odp: Korupcja - 02/04/2008 20:32

  Cytat:  
Trybunał Piłkarski Polskiego Związku Piłki Nożnej podtrzymał decyzję Wydziału Dyscypliny PZPN o degradacji Widzewa Łódź o jedną klasę rozgrywkową w związku z udziałem tego klubu w aferze korupcyjnej.
Trybunał skierował do ponownego rozpatrzenia przez WD PZPN sprawę udziału mistrza Polski KGHM Zagłębia Lubin w aferze korupcyjnej. Wcześniej WD PZPN zdegradował lubiński klub o jedną klasę rozgrywkową.



Wszyscy co nam źle życzyli, mówili byśmy skończyli
to w tej chwili zobaczyli jak bardzo się pomylili

Obrazek gif wstawiony na forum
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6566 dni




Odp: Korupcja - 02/04/2008 23:08

  Dyzio napisał:  

  Cytat:  
Trybunał Piłkarski Polskiego Związku Piłki Nożnej podtrzymał decyzję Wydziału Dyscypliny PZPN o degradacji Widzewa Łódź o jedną klasę rozgrywkową w związku z udziałem tego klubu w aferze korupcyjnej.
Trybunał skierował do ponownego rozpatrzenia przez WD PZPN sprawę udziału mistrza Polski KGHM Zagłębia Lubin w aferze korupcyjnej. Wcześniej WD PZPN zdegradował lubiński klub o jedną klasę rozgrywkową.




czyżby Zagłębiu miałby sie upiec? chyba nie,dlatego że tych klubów już sie troche nazbierało-Korona,Jaga następnie Cracovia,a kto wie czy nie... Amica i rykoszetem oberwie sie Lechowi.. własnie Amice dokładnie bym sie przyjrzał,coś szybciuchno zwinęli manatki a to że podejrzanych spotakń z ich udziałem było mase tylko slepy by nie zauważył...


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
Rch.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6405 dni




Odp: Korupcja - 03/04/2008 00:02
dziś w radiu słyszałem, że przez afere korupcyjną z Korony wycofał się Kolporter. Zawodnicy zostaną wyprzedani i co najdziwniejsze kibice nie mają wielkich pretensji do prezesa kolporteru.

a tu kilka zdań na ten temat za onet.pl
http://sport.onet.pl/74318,1248685,1721863,,klicki_wycofuje_sie_z_korony,wiadomosc.html


Ultras Pogoń!MW03!Prawa Strona Miasta!
D.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6263 dni




Odp: Korupcja - 03/04/2008 02:29

  Cytat:  
Czarną niedzielą polskiego futbolu nazwał minister sportu Mirosław Drzewiecki wydarzenia z 23. kolejki drugiej ligi piłkarskiej, kiedy to podejrzany o działania korupcyjne trener warszawskiej Polonii Dariusz W. prowadził drużynę w meczu z Lechią Gdańsk.
Zdaniem ministra, występującego w środowym Magazynie 24 godziny TVN, za skandal trzeba uznać brak natychmiastowej reakcji na tę sytuację klubu i PZPN.

Jednocześnie Drzewiecki poinformował, że podejmowane już są, w porozumieniu z wicepremierem Grzegorzem Schetyną i ministrem sprawiedliwości Zbigniewem Ćwiąkalskim, działania mające na celu wprowadzenie takich uregulowań, które umożliwiałyby prokuraturze wydanie natychmiastowej decyzji o zawieszeniu w obowiązkach osób podejrzanych o korupcję.
"Jesteśmy w trakcie budowania takich przepisów, które na zawsze eliminowałyby ze sportu ludzi zamieszanych w korupcję - powiedział minister Drzewiecki. - Ktoś, komu się udowodni korupcję i sąd orzeknie winę, na zawsze będzie musiał odejść ze sportu."

Zapowiedział także nowelizację przepisów prawa karnego, które umożliwią skuteczne egzekwowanie kar. "W regulaminach PZPN są odpowiednie zapisy, potępiające korupcję, doping - mówił minister sportu - ale brak egzekucji tych zapisów".

Drzewiecki nie chciał komentować środowej decyzji Trybunału Piłkarskiego PZPN, który podtrzymał karę degradacji dla Widzewa Łódź, ale sprawę KGHM Zagłębia Lubin skierował do ponownego rozpatrzenia przez Wydział Dyscypliny, tłumacząc, że nie zna powodów takiego werdyktu i trudno mu się do niej odnosić.

Minister sportu zapowiedział także podjęcie działań mających uniemożliwić zawodnikom i ludziom związanym z klubami udział w zakładach bukmacherskich poprzez udoskonalenie systemu rejestracji i identyfikacji uczestników.

Mirosław Drzewiecki przypomniał wydarzenia z Wielkiej Soboty, kiedy to doszło do chuligańskich wybryków pseudokibiców na dworcu kolejowym w Tarnowie i błyskawiczne działania wymiaru sprawiedliwości. Zdaniem ministra tylko tak zdecydowane kroki mogą zahamować falę przemocy i chuligaństwa i podkreślił, że takie zjawiska będą natychmiast i bardzo surowo karane.

"Policja zatrzymała w Wielką Sobotę czterdziestu bandziorów, bo nie nazwę ich kibicami - przypomniał - W niedzielę Wielkanocną i poniedziałek 23 prokuratorów prowadziło swoje czynności i sąd zastosował areszt trzymiesięczny, czyli najwyższy wymiar aresztu w stosunku do 31 osób. I tak będziemy działali - podkreślił Drzewiecki - Nie będzie żadnego pobłażania dla kibiców, którzy chcą rujnować stadiony."

Drzewiecki wrócił do niedawnej propozycji abolicyjnej PZPN, który zaproponował klubom dobrowolne przyznanie się do działań korupcyjnych. "Nikt się nie zgłosił - powiedział - bo wszyscy myśleli, że się uda". Jego zdaniem prokuratura działa jednak bardzo sprawnie, czego świadectwem jest zatrzymanie i postawienie zarzutów 117 osobom.


Ostatnio edytowany przez: D., 3 kwietnia 2008, 02:39 [2 raz(y)]


Wszyscy co nam źle życzyli, mówili byśmy skończyli
to w tej chwili zobaczyli jak bardzo się pomylili

Obrazek gif wstawiony na forum
D.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6263 dni




Odp: Korupcja - 03/04/2008 02:30
Del

Ostatnio edytowany przez: D., 3 kwietnia 2008, 02:38 [1 raz(y)]


Wszyscy co nam źle życzyli, mówili byśmy skończyli
to w tej chwili zobaczyli jak bardzo się pomylili

Obrazek gif wstawiony na forum
Scarface
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7196 dni

*




Odp: Korupcja - 03/04/2008 13:43
Trener bramkarzy Lecha Poznań, Andrzej Woźniak został dzisiaj przed południem zatrzymany przez Centralne Biuro Antykorupcyjne! Jego zatrzymanie związane jest z ostatnimi aresztowaniami w Koronie Kielce, w której "Książę Paryża" był asystentem Dariusza Wdowczyka - informuje seriws "GOOOL.pl".


Niech cię nie niepokoją
Cierpienia twe i błędy
Wszędy są drogi proste
Lecz i manowce są wszędy
O to chodzi jedynie
By naprzód wciąż iść śmiało
D.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6263 dni




Odp: Korupcja - 03/04/2008 18:47

  Cytat:  
Wydział Dyscypliny PZPN po przeprowadzeniu postępowania wyjaśniającego postanowił wobec trenera Dariusza W, któremu prokuratura postawiła zarzuty korupcyjne, zastosować środek zapobiegawczy w postaci zawieszenia w prawach szkoleniowca.
Dariusz W. od tego momentu nie może prowadzić drużyn ligowych.
Dariusz W. to najbardziej znana z siedmiu osób zatrzymanych w ostatnim czasie przez policję i funkcjonariuszy Centralnego Biura Antykorupcyjnego w związku z korupcyjnymi działaniami, mającymi na celu tzw. ustawianie wyników meczów Kolportera Korony Kielce w sezonie 2003/2004, gdy klub ten walczył o awans do drugiej ligi.



Wszyscy co nam źle życzyli, mówili byśmy skończyli
to w tej chwili zobaczyli jak bardzo się pomylili

Obrazek gif wstawiony na forum
Arathorn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7547 dni




Odp: Korupcja - 04/04/2008 16:20
czekajcie jak zaraz Baniaka dorwą. :>


Scarface
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7196 dni

*




Odp: Korupcja - 04/04/2008 20:45

  Arathorn napisał:  
czekajcie jak zaraz Baniaka dorwą. :>



Wyżej wspomniany Andrzej Woźniak w Pogoni też podajże pracował.


Niech cię nie niepokoją
Cierpienia twe i błędy
Wszędy są drogi proste
Lecz i manowce są wszędy
O to chodzi jedynie
By naprzód wciąż iść śmiało
Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6096 dni




Odp: Korupcja - 05/04/2008 09:08
Baniak to uczciwy gość więc się odpierdolcie od nigo


ktn
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7517 dni




Odp: Korupcja - 05/04/2008 09:49

  Janek80 napisał:  
Baniak to uczciwy gość więc się odpierdolcie od nigo



tak sam jak baran nie jest pijakiem hahaha


Better dead than red!
DeeMeN.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6111 dni




Odp: Korupcja - 05/04/2008 13:14

  Cytat:  
- Jestem zdania, że jeśli ktokolwiek ma coś do powiedzenia w sprawie korupcji w naszej piłce, to powinien jak najszybciej sam się zgłosić i wszystko powiedzieć. Bo jak nie, to prokuratorzy sami po niego przyjdą... - powiedział w wywiadzie dla "Super Expressu" zatrzymany w czwartek przez CBA były reprezentacyjny bramkarz, Andrzej W.
Na pytanie o to, czy wróciłby po tym wszystkim do Lecha i dalej tam pracował, gdyby mu pozwolono odpowiedział: - Całe moje życie poświęciłem piłce i nie wiem, jak to powiedzieć. Tak się niefortunnie złożyło, że jestem zamieszany w to, co drąży polską piłkę. Nigdy nie myślałem, że tak się stanie. Zawsze chciałem być i pracować w piłce. To miłość mojego życia.



Myślę, że sobie w życiu poradzę bo potrafię kombinować i swoich ideałów nie zdradzę !
AlterB
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7110 dni




Odp: Korupcja - 05/04/2008 13:35

  lub_czasopisma napisał:  

  Janek80 napisał:  
Baniak to uczciwy gość więc się odpierdolcie od nigo



tak sam jak baran nie jest pijakiem hahaha



zalezy który ?:D


Shivan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7920 dni

**




Odp: Korupcja - 06/04/2008 00:12
znalezione na kibice.net :)

Czekam na akcję krakowskiej prewencji, która wiedzie na Miodową, rozpierdolą, zagazują siedzibę, dziadów okradną, napierdolą i wyłuskają klasyczną , swoją metodą "na oko" najmniej uczciwych.
Potem jeszcze przyklask w mediach, rzecznik się wypowie że nie moze być tolerancji dla przestępców w białych kołnierzykach ani ubłoconych korkotrampkach i atmosfera się oczyści.

;)


Srbijo - Izvinjavamo se za našu prodajnu kurevsku vladu
Szczecinska Brac
"Ale któż ze zwykłych ludzi pomyślałby, że to właśnie ci stadionowi chuligani i bandyci w szalikach jako pierwsi poszliby walczyć za Ojczyznę, gdyby taka przyszła potrzeba? To właśnie ludzie cechujący się tak wielkim patriotyzmem broniliby kraju..."-JKM
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6566 dni




Odp: Korupcja - 06/04/2008 17:50
Właśnie na radiowej "trójce" leci program "trzecia strona medalu" i w niej jest mowa o korupcji. był w niej głos Tomasza Smokowskiego z Canal+ który uważa że w wiekszym lub mniejszym stopniu wszyscy są umoczeni-może mało to odkrywcze,ale cos w tym jest. Jestzarazem przeciwny karaniu klubów degradacjami,a z tym akurat sie nie zgodze. I jeszcze lwaesta sponsora Korony,Klickiego,który udaje,tak-udaje,że jest w szoku i że o niczym nie wiedział. Panie Klicki,a gdzie pan był jak o kolejnych awansach w kuluarach i nie tylko mówiło sie że są nieczyste? Dlaczego pan wtedy nie reagował? No i skad brały sie na to pieniadze,bo nie sądze że Wdowczyk dawał z własnej kieszeni... Wydaje mi sie że Klicki "przemysli" sprawe i szybciutko wróci do naszej kopanej,jeśli nie do Korony to dokadkolwiek.


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.06 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005