Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Korupcja << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
wien
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8087 dni

**




Odp: Korupcja - 26/12/2006 06:33

  Krokus napisał:  

  kijevo napisał:  

  wien napisał:  

  kijevo napisał:  
Jest jeszcze jeden powód dlaczego Ptak nie chce wrócic.
Otóz w Łodzkim sadzie kilka dni temu odbyl sie proces braci Ptaków i dzialacza SLD ktoremu w zamian za legalizacje hal w Rzgowie zaoferowali ladną koperte. ;] ten działacz był w tamtym czasie prezydentem miasta.



Braci Ptak, czy braci Gałkiewicz?



Jacyś inni bracia maja hale w Rzgowie ?



Wyobraź sobie że mają. Bracia Gałkiewicz są właścicielami dwóch największych hal w Europie z Krzewami ozdobnymi. Oczywiście siedziba w Rzgowie.




No i wlasnie te hale postanowili zrobic jako targowe, na ktore nie mieli pozwolenia i starali sie lapowkami zmienic plany zagospodarowania, a bracia Ptak nie maja hal, tylko A.Ptak sam ma, wiec Kijevo sie po prostu pomylil.


Na Zawsze POGOŃ
berety dwa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7018 dni




Odp: Korupcja - 29/12/2006 13:03
Wrocławska prokuratura która prowadzi sprawy korupcji w Polskiej piłce nożnej, wezwie do siebie w najbliższym czasie reprezentanta Jacka Bąka. Chce się przyjrzeć bliżej tajemniczemu telefonowi, jaki otrzymał Bąk z propozycją 10.000euro w zamian za sfaulowanie zawodnika Belgii w polu karnym (oczywiście chodzi o mecz Belgia-Polska). zródło: www.90minut.pl
Swoją drogą czy oni mogą ingerować w sprawy UEFA?


goral1982
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7089 dni




Odp: Korupcja - 04/01/2007 19:08
Wydział Dyscypliny PZPN wszczął postępowanie dyscyplinarne wobec dwóch klubów Orange Ekstraklasy (Arka Gdynia, Górnik Łęczna) oraz pięciu drużyn drugiej ligi (Górnik Polkowice, KSZO Ostrowiec Św., Podbeskidzie Bielsko-Biała, Zagłębie Sosnowiec, Zawisza Bydgoszcz) w związku z prowadzonymi przez wrocławską prokuraturę wobec przedstawicieli tych klubów postępowaniami oraz postawieniem im zarzutów w sprawach związanych z korupcją w polskim futbolu. W ubiegłym roku postępowanie dyscyplinarne zostało wszczęte wobec lubińskiego Zagłębia.

We współpracy z organami ścigania Wydział Dyscypliny PZPN wyjaśnia aferę korupcyjną. Wszystkie osoby, którym postawiono w tej sprawie zarzuty karne zostały objęte związkowym postępowaniem dyscyplinarnym. Wobec większości osób zamieszanych w nieuczciwy przebieg spotkań piłkarskich zastosowano środki zapobiegawcze w postaci zawieszenia. Po zakończeniu śledztwa prokuratorskiego i wniesienia aktów oskarżenia podjęte zostaną przez Wydział Dyscypliny decyzje o sankcjach wobec nieuczciwych sędziów, działaczy, piłkarzy oraz klubów.

Zrodlo:www.90minut.pl


Tony Montana
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6965 dni




Odp: Korupcja - 04/01/2007 19:38

  berety dwa napisał:  
Wrocławska prokuratura która prowadzi sprawy korupcji w Polskiej piłce nożnej, wezwie do siebie w najbliższym czasie reprezentanta Jacka Bąka. Chce się przyjrzeć bliżej tajemniczemu telefonowi, jaki otrzymał Bąk z propozycją 10.000euro w zamian za sfaulowanie zawodnika Belgii w polu karnym (oczywiście chodzi o mecz Belgia-Polska). zródło: www.90minut.pl
Swoją drogą czy oni mogą ingerować w sprawy UEFA?



to nie jest ingerencja w sprawy UEFA tylko propozycja belgow jest przestepstwem prawa polskiego zwanym "korupcja sportowa" (art 296b kodeksu karnego), a sprawcy moga byc scigani rowniez za granica


https://media.giphy.com/media/3ohc0SrzhBrmKfudTW/giphy.gif
Scarface
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7196 dni

*




Odp: Korupcja - 05/01/2007 10:19
No i zaczyna się cięcie głów na początek Górnik Łęczna


Niech cię nie niepokoją
Cierpienia twe i błędy
Wszędy są drogi proste
Lecz i manowce są wszędy
O to chodzi jedynie
By naprzód wciąż iść śmiało
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7427 dni

*




Odp: Korupcja - 06/01/2007 16:46
Chryste "fakt" chyba naprawdę nie lubi tej naszej Pogoni ..


Lrd
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7017 dni

***




Odp: Korupcja - 06/01/2007 16:49
ja pierdole... nie ma to jak dziennikarstwo faktu... gowno wiedza a pierdola takie glupoty... kurwa... ja bym zdegradowal, ale nie Pogon tylko tego ich brukowca... chociaz oni pod wzgledem dziennikarskim i tak prezentuja poziom 4- ligowy... szkoda gadac... =/


Against modern wszystko!
goral1982
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7089 dni




Odp: Korupcja - 06/01/2007 16:53
Jednego nie rozumiem z tego artykulu.Skoro sa swiadkowie ze sprzedano wszystkie mecze we Wroclawiu, dlaczego fakt nie mowi o degradacji 17 innych druzyn tylko kilku grajacych wtedy w 2 lidze(Zaglebie L, Pogon , Podbeskidzie, Polkowice).


Plum
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7246 dni

***




Odp: Korupcja - 06/01/2007 17:20
Oprócz tego, że takim przyadku powinni zdegradować ówczesną całą II lige... zresztą degradacja za jeden mecz? To w takim razie sprzedaż/kupno choćby jednegp meczu można zarzucić większości klubów I i II ligowych...
Zobaczymy jak rozwinie sie sprawa po zeznaniach Werdera, a publikacjami faktu zbytnio bym się nie przejmował.


Te szare trybuny jeszcze zatętnią granatowo-bordowym rytmem dwudziestu tysięcy serc...
jns
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7107 dni




Odp: Korupcja - 06/01/2007 17:34
Fuckt - i wszystko jasne...

...w końcu o czymś trzeba pisać. Podobnie jak Plum, nie przejmowałbym się zbytnio tymi "rewelacjami". Na razie nie ma się czym podniecać i denerwować.


Bronek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6785 dni




Odp: Korupcja - 06/01/2007 19:00
Ta gazeta FAKT to normalnie przesadza ze swoimi wypowiedziami o Pogoni. Wszyscy pamietaja o czym pisali kiedyś. Uważają że Pogoń to najgorszy klub czy co?? I że jak oni o tym piszą to to już jest prawdą??
Fuckt - i wszystko jasne


Obrazek jpg wstawiony na forum
Nie myślę "jak to będzie wyglądać", ale myślę "jak to zrobić"!
Lrd
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7017 dni

***




Odp: Korupcja - 06/01/2007 19:23
a ja sie tym nie przejmuje... owszem, wkurwilo mnie, ze chca oczernic Pogon, ale przeciez z gory wiadomo, ze po jednym artykule w jakims brukowcu, nikt nie zdegraduje klubu... nie ma az tak pojebanych ludzi... nawet w PZPNie... o ile to wogole mozliwe xD PZDR


Against modern wszystko!
Cobra_S
PogonOnLine TEAM
IP: zapisany
Na forum od 7417 dni




Odp: Korupcja - 06/01/2007 19:29

  Lord napisał:  
a ja sie tym nie przejmuje... owszem, wkurwilo mnie, ze chca oczernic Pogon, ale przeciez z gory wiadomo, ze po jednym artykule w jakims brukowcu, nikt nie zdegraduje klubu... nie ma az tak pojebanych ludzi... nawet w PZPNie... o ile to wogole mozliwe xD PZDR



Lord musisz w kazdym swoim wpisie rzucac miesem? co wpis to bluzga
postaraj sie to zastapic jakimis innymi wyrazami


Lrd
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7017 dni

***




Odp: Korupcja - 06/01/2007 19:30

  Cobra_S napisał:  

  Lord napisał:  
a ja sie tym nie przejmuje... owszem, wkurwilo mnie, ze chca oczernic Pogon, ale przeciez z gory wiadomo, ze po jednym artykule w jakims brukowcu, nikt nie zdegraduje klubu... nie ma az tak pojebanych ludzi... nawet w PZPNie... o ile to wogole mozliwe xD PZDR



Lord musisz w kazdym swoim wpisie rzucac miesem? co wpis to bluzga
postaraj sie to zastapic jakimis innymi wyrazami



sry taki odruch... skoro tak Ci to przeszkadza... to mam nadzieje ze nigdy nie poznasz mnie w rl... bo by Ci uszy zwiedly... xD PZDR


Against modern wszystko!
tttttt
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6837 dni




Odp: Korupcja - 06/01/2007 21:07

  Lord napisał:  

  Cobra_S napisał:  

  Lord napisał:  
a ja sie tym nie przejmuje... owszem, wkurwilo mnie, ze chca oczernic Pogon, ale przeciez z gory wiadomo, ze po jednym artykule w jakims brukowcu, nikt nie zdegraduje klubu... nie ma az tak pojebanych ludzi... nawet w PZPNie... o ile to wogole mozliwe xD PZDR



Lord musisz w kazdym swoim wpisie rzucac miesem? co wpis to bluzga
postaraj sie to zastapic jakimis innymi wyrazami



sry taki odruch... skoro tak Ci to przeszkadza... to mam nadzieje ze nigdy nie poznasz mnie w rl... bo by Ci uszy zwiedly... xD PZDR



Czy ja wiem czy to powód do dumy... [?]


BadBoy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7220 dni




Odp: Korupcja - 06/01/2007 21:44
fuckt to fuckt nie dajmy sie zwariowac...


No One Like Us....We don't Care...
g
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6754 dni




Odp: Korupcja - 06/01/2007 23:07
panowie nie szkoda wam czasu na komentowanie pierdół, które pisze ten szmatławiec? dajcie luz ;) swoją drogą to nie wiem co oni tej Pogoni się tak czepili, pzdr


- Tylko Pogoń -
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7427 dni

*




Odp: Korupcja - 10/01/2007 14:41
Apropos tematu :

Grzegorz G.

źródło FAKT .. i wszystko jasne


tribu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7312 dni

*




Odp: Korupcja - 12/01/2007 09:36

  Cytat:  
To już przestało być tajemnicą. Klubem, który ma zostać skreślony ze struktur PZPN za powiązania mafijne jest Arka Gdynia - informuje "Dziennik".
Wczoraj piłkarze tego klubu rozpoczęli przygotowania do rundy wiosennej. W tym samym czasie wieloletni kierownik klubu Wiesław K. został wezwany do prokuratury we Wrocławiu, żeby złożyć kolejne wyjaśnienia w aferze korupcyjnej

Przed prokuratorami cały czas zeznaje były prezes Arki Jacek M. A lada dzień mogą do niego dołączyć kolejne osoby związane z tym klubem, bo prokuratorzy mają na oku innego działacza - jednego z byłych trenerów i piłkarza, który do niedawna grał w gdyńskiej drużynie.


zaczyna sie nowy dzien, czas nowa plote w dzienniku zarzucic;) wczoraj Łęczna, dzisiaj Arka, ciekawe kto jutro. cos czuje ze Arka bedzie swego rodzaju kozlem ofiarnym i ich zdegraduja a tych klubow ktore naprawde sa po uszy upakowane w tym guanie nikt nie ruszy. niby Zagłębie tez cos tam krecilo z wynikami, czemu nikt o nich nie mowi??


100% PD
Zen
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6719 dni




Odp: Korupcja - 18/01/2007 13:09
Członek zarządu PZPN został zatrzymany w Łodzi na wniosek wrocławskiej prokuratury. Powodem aresztowania jest zarzut korupcji. Mężczyzna jeszcze dziś zostanie przesłuchany.

Jak się dowiedział PAP ze źródeł zbliżonych do organów ścigania zatrzymany to Wit Ż.

Tobiasz wyjaśniła, że mężczyzna został zatrzymany w swojej firmie w Łodzi, gdzie pracuje. Był bardzo zaskoczony wejściem policjantów.

- Mężczyzna zostanie dowieziony jeszcze dzisiaj do wrocławskiej prokuratury, gdzie będzie przesłuchany - mówiła Tobiasz.

No to Żelazko tez wpadł:)


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.04 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005