Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Korupcja << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6411 dni

*




Odp: Korupcja - 19/07/2008 15:31
Wczoraj przeczytałem książkę MAFIA FRYZJERA. Książka ciekawa, wciągająca - jest to spowiedź byłego prezesa Odry Opole Ryszarda Niedzieli, który opisuję cały sezon 2000/2001.

Opisane krok po kroku jak to wszystko działało, spotkania z fryzjerem, sędziami, obserwatorami - spora kasa, imprezy, panienki itp.
W Odrze w tym sezonie przez pewien okres pracował Baniak z Mizakiem, którzy czynnie uczestniczyli w tych wałkach. Wątków związanych z Pogonią jest kilka (wspomniany Baniak czy Mizak), najważniejszy to Puchar Polski i mecz właśnie z Odrą Opole. Sędziował go Fijarczyk i za 20tys od Niedzieli skręcił nas, po tym meczu we wszystkich gazetach nagłówki o super niespodziance że II-ligowiec pokonał ówczesnego lidera Ekstraklasy. Opisany jest praktycznie każdy mecz, każde spotkania (w barach, restauracjach, stacjach benzynowych). Opisane droga na szczyt Amicii czyli dzisiejszego Lecha.... ogólnie było tego sporo - polecam wszystkich.


anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6566 dni




Odp: Korupcja - 23/07/2008 17:33
Przewodniczący Wydziału Dyscypliny PZPN Adam Gilarski uważa, że środowy wyrok Trybunału Arbitrażowego ds. Sportu przy PKOl stanowi praktycznie koniec rozliczania afery korupcyjnej w polskim futbolu.
Trybunał uchylił decyzję PZPN o degradacji Widzewa Łódź oraz wstrzymał wykonanie podobnej decyzji wobec Zagłębia Lubin. Oba kluby zostały karnie usunięte z ekstraklasy z powodu udziału w aferze korupcyjnej.

- Uwzględnienie skargi Widzewa Łódź i wstrzymanie decyzji w sprawie Zagłębia Lubin ze względu na zarzut przedawnienia powoduje, że dalsze karanie klubów za czyny sprzed lipca 2006 roku byłoby bezcelowe - powiedział Adam Gilarski.
Jego zdaniem, decyzja Trybunału jest o tyle zaskakująca, iż w wyrokach z 17 października 2007 roku ten sam organ oddalił podnoszone przez inne ukarane przez PZPN kluby za korupcję zarzuty przedawnienia jako absolutnie bezzasadne.


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
Krzaku
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6029 dni




Odp: Korupcja - 27/07/2008 01:21
.

Ostatnio edytowany przez: Krzaku, 27 lipca 2008, 01:59 [1 raz(y)]


PS !
D.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6262 dni




Odp: Korupcja - 06/08/2008 13:03
Zagłebie znowu w I lidze, oby był to koniec szkopki pt; Miedziowe Skrzaty.


Wszyscy co nam źle życzyli, mówili byśmy skończyli
to w tej chwili zobaczyli jak bardzo się pomylili

Obrazek gif wstawiony na forum
nowa od nowa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6248 dni




Odp: Korupcja - 22/09/2008 21:51
Według dziennika "Polska" Zdzisław Kręcina, sekretarz generalny Polskiego Związku Piłki Nożnej, wybory na prezesa związku wygra w cuglach.
Według dziennika przemawiają za tym trzy fakty. Po pierwsze został namaszczony przez obecnego prezesa PZPN Michała Listkiewicza. Po drugie Kręcinę akceptuje większość "środowiska" piłkarskiego. I po trzecie kandydatura obecnego sekretarza odpowiada także, co zaskakujące, stronie rządowej, czyli ministrowi sportu Mirosławowi Drzewieckiemu oraz wpływowemu prezesowi PKOl Piotrowi Nurowskiemu.
Z wypowiedzi osób związanych z polską piłką wynika, że popiera go zdecydowana większość. - Na pewno nie jest tak, że Zdzisiek reprezentuje beton w naszej piłce - uważa rzecznik PZPN Zbigniew Koźmiński i uzasadnia: - Niech zaświadczy o tym choćby jego credo, że skoro miałby słuchać jakiegoś prezesa z Rzeszowa, to wolałby już pierogi w rodzinnym Żywcu sprzedawać.
Okazuje się, że Kręcinie zazdrości nawet sam prezes PZPN-u. - Zazdroszczę Zdziśkowi tej umiejętności współpracy z mediami - twierdzi Listkiewicz.
W podobnym tonie wypowiada się Władysław Żmuda. - Generalnie Zdzichu nikomu się nie naraża. Ze wszystkimi dobrze żyje. Mówią, że ma dobre nazwisko, odpowiadające jego charakterowi - mówi Władysław Żmuda.

Czyli będzie status quo.PZPN = Wygląd MR Kręciny
Gość wygląda po prostu rewelacyjnie. Brzuch jak w sumo, wąs jak Ukrainiec, lico jak ściana wschodnia. A jakie referencje i kompetencje. Po prostu wzorcowy prezes PZPN. W UEFA i FIFA będą mieli niezłe "jaja".


PZPN=Pieniądze Zagrabimy Piłke Niszczymy
eJay
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7226 dni

**




Odp: Korupcja - 22/09/2008 22:04
Status quo to mało powiedziane. To jest kurewsko niesmaczne kiedy na kandydata na stanowisko PZPN (co by nie mówić, BARDZO odpowiedzialne stanowisko) mówi się per "Zdzichu". Przecież już na pierwszy rzut oka wygląda to na kolesiostwo. Czyli beton zostaje, a karawana jedzie dalej. Co za żenada.


Ha ha ha, he he, ho-ho, uh, uh, ha-ha, ha...And I thought my jokes were bad...
venom
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5788 dni




Odp: Korupcja - 22/09/2008 22:13
Nurowski,Listkiewicz-przecież oni sobie kpią z kibiców! Nawet Drzewiecki sie podłączył. No masakra jakaś. Jest na to jedyny sposób-ale utopijny,niestety-bojkot ogólny wszystkich szczebli przez kibiców. Wtedy sponsorzy typu canal plus będą wywierać jakieś naciski. Przecież jaki byłby sens istnienia tego wszystkiego bez kibiców? licze że jednak pzpn skończy niczym pzpr.


Niebuszewiak
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7151 dni




Odp: Korupcja - 22/09/2008 23:48
To wszystko dlatego, że Czarnecki zrezygnował z kandydowania. :)
A co do Kręciny, to ten człowiek nie będzie zmianą jakiej domaga sie społeczeństwo. Przecież ten człowiek siedzi w strukturach od lat 80, nie wspominając już o jego bliskich związkach z Listkiewiczem. Z kandydatów, którzy wstępnie wyrażają chęć kandydowania ten prezentuje się najgorzej, co nie oznacza, że inni są idealni.


Zawsze Pogoń Szczecin MKS.
NLx
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8262 dni

**




Odp: Korupcja - 23/09/2008 00:32

  Niebuszewiak napisał:  
A co do Kręciny, to ten człowiek nie będzie zmianą jakiej domaga sie społeczeństwo.



Problem w tym ze "spoleczenstwo" chyba samo nie wie kogo powinno sie domagac.
Oczywiscie tez jestem za tym zeby rozgonic cale to popierdolone zgromadzenie tylko kto ma przyjsc na ich miejscie? Bo ja na przyklad nie mam zadnego kandydata, moze ktos z Was mnie oswieci?


za plecami psów myśliwskich cała masa
nowa od nowa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6248 dni




Odp: Korupcja - 23/09/2008 02:42

  NLx napisał:  

  Niebuszewiak napisał:  
A co do Kręciny, to ten człowiek nie będzie zmianą jakiej domaga sie społeczeństwo.



Problem w tym ze "spoleczenstwo" chyba samo nie wie kogo powinno sie domagac.
Oczywiscie tez jestem za tym zeby rozgonic cale to popierdolone zgromadzenie tylko kto ma przyjsc na ich miejscie? Bo ja na przyklad nie mam zadnego kandydata, moze ktos z Was mnie oswieci?



a ja nie widze problemu jezeli tylko ktoś by wykazał checi aby cos tam zmienić. bo niby co taki kręcina ma do zaoferowania? jeżeli nie chcemy zmian to dalej sie bawmy w laty,kręciny,kolatory,apostele,piechniczki,engele i inne gady które juz nic nie zrobią dla piłki. to pasożyty która niczym nowotwór systematycznie żerują na chorym organiźmie. jeżeli hccemy by pacjent umarł,a kona od wielu lat to dalej akceptujmy i tkwijmy w tym maraźmie.


PZPN=Pieniądze Zagrabimy Piłke Niszczymy
Sampaio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7517 dni

*




Odp: Korupcja - 23/09/2008 12:24
Zastanówcie się lepiej czy człowiek sympatyczny i "lubiany przez wszystkich" w branży będzie w stanie coś zmienić? Wg mnie do rewolucji w PZPN potrzeba gościa z jajami w typie prawdziwego skurwysyna, który nie oglądając się na koneksje i przyjacielskie zażyłości, z determinacją wytępi to robactwo. A tak to przecież bedzie kosi kosi łapci, rąsia rąsia i zostaną Ci sami ludzie, z tą różnicą że zamienią sie gabinetami i miejscami na parkingu


Statystycznie gołąb żyje tylko kilka lat (choroby, wypadki i ogólnie "ciężkie życie")
P.
Do końca!
IP: zapisany
Na forum od 7505 dni

*****




Odp: Korupcja - 23/09/2008 22:23
Nie znam w sumie wszystkich kandydatow.Lato nie wydaje mi sie dobrym pomyslem.Boniek w sumie moglby cos pozmieniac(tylko czy w dobra strone hehe).Przemawia za nim niezaleznosc finansowa, ale koneksje i aferki jakies tam ma(licencja Widzewa, sprzedaz pare lat temu praw TV).

W sumie to wpisuje sie, bo pamietam jak ladnych pare lat temu czytalem kazdy numer Pilki Noznej od A do Z.Wtedy Listkiewicz to byl wrecz oczekiwany wybawiciel.Idealny kandydat.Wtedy za poprzdnim prezesem sie rowniez nie przepadalo, cala Polska spiewala "Marian Dziurowicz najwieksza kurwa z Katowic"(niech smazy sie w piekle).Wygral "Misiu" i jak obecnie wyglada PZPN dzieki niemu wszyscy widza


Sami przeciw wszystkim!!!
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6566 dni




Odp: Korupcja - 29/09/2008 17:08
"Trybunał Arbitrażowy przy Polskim Komitecie Olimpijskim zdecydował się ustanowić Roberta Zawłockiego kuratorem Polskiego Związku Piłki Nożnej. Decyzja taka została podjęta na wniosek Ministra Sportu i Turystyki Mirosława Drzewieckiego.
Robert Zawłocki to były wiceprzewodniczący Wydziału Dyscypliny.

- Jesteśmy w lekkim szoku. Jest to moment dość dziwny dla robienia tego typu grandy - powiedział reporterowi RMF FM Zbigniew Koźmiński, rzecznik PZPN.
Na razie nie są znane powody wejścia kuratora do PZPN. Według informacji reportera RMF FM Mariusza Piekarskiego chodzi o błędy w statucie związku."

Ha,ha..czyzby to ten as z rękawa Drzewieckiego?co na to związek?

"Po wprowadzeniu kuratora do Polskiego Związku Piłki Nożne obecne władze związku pozostały zawieszone. Zawieszony prezes PZPN, którego kadencja kończy się 30 października mówi, że w tej sytuacji wyborów nie będzie.
- Wybory nie odbędą się w przewidzianym terminie. Mam nadzieję, że sprawy Euro 2012 na tym nie ucierpią i Bordeaux się nie zamieni w Waterloo.

- Decyzja tym bardziej dziwi, że wyklarowała się sytuacja w sprawie mistrzostw Europy w 2012. Decyzja zapadła na dzień przed zamknięciem listy kandydatów na nowego prezesa. Według mnie to oznacza, że wyborów 30 października nie będzie. Realizowany jest jakiś cel wyborczy - ocenił rzecznik PZPN Zbigniew Koźmiński w rozmowie z TVN24.
Wybory nowych władz PZPN miały się odbyć 30 października. Wśród kandydatów na następcę Michała Listkiewicza wymieniano między innymi Zbigniewa Bońka, Tomasza Jagodzińskiego, Zdzisława Kręcinę i Grzegorza Lato."


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7426 dni

*




Odp: Korupcja - 29/09/2008 18:11
Ładne jaja, właśnie czymś dziwnym mi się wydawało że Listek tak łatwo odpuszcza w tym roku pamiętając jego coroczne szopki.


nowa od nowa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6248 dni




Odp: Korupcja - 29/09/2008 19:34
a tan chory palant megaloman straszy jeszcze tłuszcze jakimś Waterloo. To przez niego taki bajzel jest w polskiej piłce,najgorsze jest to że Euro 2012 może być jakąś kartą przetargową,wszak tajemnicą poliszynela że Listek to ulubieniec Blattera i on ma przejąć piecze nad ową organizacją . A znając tego bydlaka kto wie czy nie będzie srał we własne gniazdo. A tak w ogóle tak to jest,jak w struktury rządzące dopuszcza sie byłych sędziów. Może to będzie jakieś memento na przyszłość.


PZPN=Pieniądze Zagrabimy Piłke Niszczymy
venom
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5788 dni




Odp: Korupcja - 29/09/2008 20:00
a ja co napsze to może być absurdalna,ale całkiem mozliwe. listek mając ciepłą posadke zapewnioną przez drzewieckiego rzuci na pożarcie...swoich kamratów i będzie ciciał, odciąć pępowine. ci ludzie juz do niczego nie będą mu potrzebni i znalazł sie pretekst. teraz b edzie mógł spokojnie zabrać sie za euro i być może startować do struktur uefa, nie czując oddechu apostela,kolatora,piechniczka,laty i całej świty. czy to tylko moje dywagacje czas pokaż.


Steryd
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8199 dni

**




Odp: Korupcja - 05/10/2008 18:56
Tak probuje z kazdej strony rozpatrzyc motywy dzialania rzadu, kuratora, FIFY i wszystkich stron. Zawiesza, nie zawiesza? Padly slowa ze strony premiera, ze po co nam eliminacje i puchary, skoro i tak szybko odpadamy. Moze i racja, bo ostatnio w pucharach zaden klub nic nie zwojowal, ale moim zdaniem cala ta sytuacja ma inne podloze. Moze po prostu strona rzadowa coraz bardziej powatpiewa w powodzenie organizacji Euro 2012 i probuje w taki sposob sie z tego wykrecic, zaslaniajac sie naprawa sytuacji w futbolu? Nagle wielkie porzadki w zwiazku? A moze ktos zorientowal sie ze na pilce mozna niezle zarobic i zacznie sie wpychanie swoich ludzi w struktury PZPN?


1948
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7426 dni

*




Odp: Korupcja - 06/10/2008 22:03
To co Koźmiński w programie Lisa gada to po prostu kpina, jak można być takim hipokrytą ... :|

Bardzo dobrze gada ten redaktor z dredami (przy okazji jak on się nazywa?).

Tajemnicą dla mnie zostaje po co do takich programów zapraszać chamów pokroju Kurskiego który się zachować nie umie.

Ostatnio edytowany przez: eF^, 6 października 2008, 22:08 [1 raz(y)]


nowa od nowa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6248 dni




Odp: Korupcja - 06/10/2008 22:14

  eF^ napisał:  
To co Koźmiński w programie Lisa gada to po prostu kpina, jak można być takim hipokrytą ... :|

Bardzo dobrze gada ten redaktor z dredami (przy okazji jak on się nazywa?).

Tajemnicą dla mnie zostaje po co do takich programów zapraszać chamów pokroju Kurskiego który się zachować nie umie.



Stec z "Wyborczej". ale pojechał z Koźmińskim hehe... I wątek Ptaszydła poruszony nawet został... dziwisz sie Koźmińskiemu?? takiemu pluniesz w twarz deszcz pada. oni muszą poprostu poumierać,socjalistyczny system zlasował im mózgi.

Ostatnio edytowany przez: nowa od nowa, 6 października 2008, 22:20 [1 raz(y)]


PZPN=Pieniądze Zagrabimy Piłke Niszczymy
Sampaio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7517 dni

*




Odp: Korupcja - 06/10/2008 22:19
Koźmiński nie gada tylko bulgocze i stęka (jak kto woli) ale w jednej kwestii ma rację - ta Kurska dziwka dziś się mądrzy i poucza, jedzie po Drzewieckim i całym PO i przyklaskuje PZPN-owi a sami dwa lata temu po "pisiorsku" stosując bardziej drastyczne metody próbowali upierdolić związek i ponieśli sromotną porażkę (wszak były minister Lipiec dziś ma odsiadkę)

Jedno jest pewne - ugoda z tymi sprzedawczykami równa się porażka i dalszy marazm w polskiej piłce. FIFA może otwierać szampana bo odniosła łatwe zwycięstwo...

PS. Nie dziwię się że Koźmińskiego wybrano na rzecznika związku - w końcu jego morda, zachowanie i sposób rozumowania całkowicie odzwierciedlają chore układy obowiązujące w PZPN


Statystycznie gołąb żyje tylko kilka lat (choroby, wypadki i ogólnie "ciężkie życie")
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.1 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005