Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Korupcja << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Bengoro
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6065 dni




Odp: Korupcja - 04/02/2009 15:58
Obrazek jpg wstawiony na forum


  Cytat:  
Duże więzienie, małe domki - oto właśnie Wronki! - zwykł mawiać rubasznie Ryszard F. (62 l.) pseudonim Fryzjer, zadając wcześniej zagadkę: jak wyglądałyby Wronki z lotu ptaka.
Z zatrzymanych piłkarzy możnaby skompletować całkiem niezły zespół. Andrzej W. (44 l.) alias „Książę Paryża” w bramce. Słabo? W ataku Mariusz U. (32 l.) i Piotr R. Niezła siła rażenia! Defensywa też niczego sobie: Zbigniew W. (38 l.), czy Waldemar K. to przecież doświadczeni defensorzy.
Najtrudniej byłoby obsadzić stanowisko trenera. Przecież tylu ich już zatrzymano. Typujemy, że do samego końca o posadę walczyliby dwaj panowie „W” – Janusz (56 l.) i Dariusz (47 l.). Stawiamy, że były selekcjoner, czyli Janusz W. wygrałby wyścig – w końcu zawsze był bardzo obrotny, wiedział co, z kim i jak załatwić. Wronki znów żyłyby futbolem – przecież od czasu, kiedy Amica przestała grać w ekstraklasie i stała się Lechem, mieszańcy tego miasteczka nudzą się jak mopsy. Czasami wpadnie tam kadra na zgrupowanie, ale to nie to samo. A taka drużyna gwarantowałaby emocje, i to nie tylko na boisku.



Ojczyzna – to wielki zbiorowy obowiązek.

FC Kamień Pomorski
Ligowiec.net Team
Rudi87Sz-n
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6334 dni




Odp: Korupcja - 05/02/2009 13:27
Ile osób już zatrzymano?? Zastanawiam się czy tych czarnych owiec jest już ponad 200 czy jeszcze nie. Tak czy inaczej to Pan Listkiewicz ma całkiem pokaźne stadko :D


SL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5805 dni




Odp: Korupcja - 05/02/2009 13:56

  Rudi87Sz-n napisał:  
Ile osób już zatrzymano?? Zastanawiam się czy tych czarnych owiec jest już ponad 200 czy jeszcze nie. Tak czy inaczej to Pan Listkiewicz ma całkiem pokaźne stadko :D



z tego co podano ostatnio to 180 osób, ale spokojnie 300 nakręcą:]


zch
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6566 dni




Odp: Korupcja - 05/02/2009 18:01
Były wiceprezes PZPN Eugeniusz K., podejrzany o narażenie Polskiego Związku Piłki Nożnej na stratę 1,8 mln zł, został w czwartek przesłuchany we wrocławskiej prokuraturze.
Jak powiedział szef wydziału Prokuratury Krajowej we Wrocławiu Edward Zalewski, Eugeniusz K. został wezwany w sprawie nieprawidłowości finansowych w PZPN.

- Mężczyzna został przesłuchany, a następnie zwolniony do domu. Prokuratura nie postawiła mu żadnych dodatkowych zarzutów - dodał Zalewski.

No i poważnie sie wzięli za Koralgola.gilotyna


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
nowa od nowa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6248 dni




Odp: Korupcja - 05/02/2009 18:38
Eugeniusz Kombinator?


PZPN=Pieniądze Zagrabimy Piłke Niszczymy
Sampaio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7517 dni

*




Odp: Korupcja - 05/02/2009 19:07
Spokojnie panowie, widać że Wrocław bierze się po kolei za wszystkie środowiska piłkarskie. Mamy już pokaźną grupkę byłych i obecnych arbitrów ligowych, są też panowie klubowi działacze oraz przedstawiciele polskiej myśli trenerskiej. A jak widać ostatnio za mordy wzięli starych boiskowych wyjadaczy, a nawet pezetpeenowskie betony z Miodowej. Dla sprzedawczyków i malwersantów nie może być litości. Od litości i wybaczania był okres abolicji, którzy wszyscy "zainteresowani" centralnie olali. Teraz jest dobrze, a będzie jeszcze lepiej. Chyba powolnym krokiem zbliżamy się do chwili, gdzie będzie można spokojnie obejrzeć ligowy mecz, bez obawy że ktoś go wcześniej opierdoli za garść miedziaków


Statystycznie gołąb żyje tylko kilka lat (choroby, wypadki i ogólnie "ciężkie życie")
- papa gamoniu! -
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6832 dni




Odp: Korupcja - 09/02/2009 15:59
a Ptak to z Brazylii wrócił w ogóle? nie bardzo śledzę sprawy na bieżąco, byłbym wdzięczny za kilka słówek na ten temat...


lol
PZ92
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6939 dni




Odp: Korupcja - 09/02/2009 16:32

  mccnex napisał:  
a Ptak to z Brazylii wrócił w ogóle? nie bardzo śledzę sprawy na bieżąco, byłbym wdzięczny za kilka słówek na ten temat...



z tego co wiem to kursuje miedzy Brazylią, a Francją. do P:olski mu sie nie spieszy ;p wiadomo czemu

niech sie goni pan Antoni

Ostatnio edytowany przez: PZ92, 9 lutego 2009, 23:20 [1 raz(y)]


tarpan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7353 dni




Odp: Korupcja - 09/02/2009 16:33

  mccnex napisał:  
a Ptak to z Brazylii wrócił w ogóle? nie bardzo śledzę sprawy na bieżąco, byłbym wdzięczny za kilka słówek na ten temat...



Z tego co ostatnio czytałem w mediach to buduje swój klub w Brazyli i sprowadza tam graczy z turcji.

No ale na ile to prawda....


thedevil2

Sex alkohol mordobicie POGOŃ SZCZECIN ponad życie!!!
Bengoro
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6065 dni




Odp: Korupcja - 09/02/2009 16:56

  tarpan napisał:  

  mccnex napisał:  
a Ptak to z Brazylii wrócił w ogóle? nie bardzo śledzę sprawy na bieżąco, byłbym wdzięczny za kilka słówek na ten temat...



Z tego co ostatnio czytałem w mediach to buduje swój klub w Brazyli i sprowadza tam graczy z turcji.

No ale na ile to prawda....



Przecież w przeglądzie co był artykuł to sprzedaj tamten ośrodek, a z Turkami to fakt, ale to gdzi eindziej kombinuje w Brazylii, a Antoś we Francji się wygrzewa


Ojczyzna – to wielki zbiorowy obowiązek.

FC Kamień Pomorski
Ligowiec.net Team
TomY
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7887 dni

**




Odp: Korupcja - 10/02/2009 09:22
No to wzieli sie za najwyższą półkę
Teraz Wisła Kraków


dary
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7990 dni




Odp: Korupcja - 10/02/2009 09:43

  TomY napisał:  
No to wzieli sie za najwyższą półkę
Teraz Wisła Kraków



Niestety nie, bo sprawa dotyczy sezonów 2003/2004, 2004/2005 i 2005/2006, czyli nie Wisły i niestety nie Grodziska ;), gdzie był asystentem w sezonie 2006/7


POGOŃ TO MY !
miau !
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5960 dni




Odp: Korupcja - 10/02/2009 14:19
Ciekawy fragment oświadczenia Piotra R.:

Muszę jednak zaznaczyć, że wbrew informacjom medialnym, nigdy NIE PRZYZNAŁEM SIE DO SPRZEDANIA meczu Lecha Poznań.

To nie to samo co NIGDY NIE SPRZEDAŁEM meczu Lecha Poznań.


PS
goral1982
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7089 dni




Odp: Korupcja - 12/02/2009 18:39
Jagiellonia Białystok została zdegradowana za działania korupcyjne przez wydział dyscypliny PZPN.
sports.pl

Tu faktycznie trzba wyznaczyc date do kiedy mozna degradowac za korupcje , bo w takim tempie potrwa to jeszcze ze 20 lat. Jest chyba ustalona data do konca czerwca 2009 . Nie wiem czy to wlasciwa data , ale trzeba wkoncu zakonczyc to zamieszanie. Wlepiac kary finansowe w wysokosci np. 25 % budzetu , to klub to odczuje , a rozgrywki beda jakos wygladaly.


nowa od nowa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6248 dni




Odp: Korupcja - 12/02/2009 19:54

  miau ! napisał:  
Ciekawy fragment oświadczenia Piotra R.:

Muszę jednak zaznaczyć, że wbrew informacjom medialnym, nigdy NIE PRZYZNAŁEM SIE DO SPRZEDANIA meczu Lecha Poznań.

To nie to samo co NIGDY NIE SPRZEDAŁEM meczu Lecha Poznań.



a o kupieniu ani slowa hehe..ale swoja drogą te środowisko jest tak zdegradowane,że nawet jak za ręke ich złapiesz,to sie nie przyznaj ą


PZPN=Pieniądze Zagrabimy Piłke Niszczymy
ktn
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7517 dni




Odp: Korupcja - 12/02/2009 20:47
"Nawet jak złapią Cię za rękę mów że to nie Twoja ręka" ;)

  Cytat:  
W dniu 12 lutego 2009 r. Wydział Dyscypliny PZPN ukarał klub Jagiellonia Białystok SSA karą przeniesienia do niższej klasy rozgrywkowej (degradacja o jedną klasę) od następnego sezonu po uprawomocnieniu się orzeczenia – za udowodnienie pięciu czynów przestępstwa sportowego w latach 2004-2005. Ukaranemu klubowi przysługuje prawo odwołania się od orzeczenia WD PZPN do Związkowego Trybunału Piłkarskiego.



Better dead than red!
kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6411 dni

*




Odp: Korupcja - 12/02/2009 20:53

  goral1982 napisał:  
Jagiellonia Białystok została zdegradowana za działania korupcyjne przez wydział dyscypliny PZPN.
sports.pl

Tu faktycznie trzba wyznaczyc date do kiedy mozna degradowac za korupcje , bo w takim tempie potrwa to jeszcze ze 20 lat. Jest chyba ustalona data do konca czerwca 2009 . Nie wiem czy to wlasciwa data , ale trzeba wkoncu zakonczyc to zamieszanie. Wlepiac kary finansowe w wysokosci np. 25 % budzetu , to klub to odczuje , a rozgrywki beda jakos wygladaly.



na stronie kibiców Jagi jest oświadczenie zarządu klubu -> http://www.jagiellonia.net/ . Trudno się z tym nie zgodzić. Jak dla mnie kara za surowa - w porównaniu z poprzednimi karami. Na 90% kara zostanie złagodzona po odwołaniu.


goral1982
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7089 dni




Odp: Korupcja - 12/02/2009 21:25
A jeszcze mi tak swita cos w glowie. To nie Jagiellonia sie sama zglosila z rok czy potora roku temu do pzpn , ze maja kilka spotkan na sumieniu i chca sie poddac karze? .


Szymen
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5875 dni

**




Odp: Korupcja - 13/02/2009 20:36

  kiko napisał:  

  goral1982 napisał:  
Jagiellonia Białystok została zdegradowana za działania korupcyjne przez wydział dyscypliny PZPN.
sports.pl

Tu faktycznie trzba wyznaczyc date do kiedy mozna degradowac za korupcje , bo w takim tempie potrwa to jeszcze ze 20 lat. Jest chyba ustalona data do konca czerwca 2009 . Nie wiem czy to wlasciwa data , ale trzeba wkoncu zakonczyc to zamieszanie. Wlepiac kary finansowe w wysokosci np. 25 % budzetu , to klub to odczuje , a rozgrywki beda jakos wygladaly.



na stronie kibiców Jagi jest oświadczenie zarządu klubu -> http://www.jagiellonia.net/ . Trudno się z tym nie zgodzić. Jak dla mnie kara za surowa - w porównaniu z poprzednimi karami. Na 90% kara zostanie złagodzona po odwołaniu.


znając realia pzpn to dzien przed inauguracja nie bedziemy wiedziec kto z kim gra... ci sie beda odwolywac, ci beda rozpatrywac odwolanie itd. itp...


anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6566 dni




Odp: Korupcja - 13/02/2009 20:42

  Szymen napisał:  

  kiko napisał:  

  goral1982 napisał:  
Jagiellonia Białystok została zdegradowana za działania korupcyjne przez wydział dyscypliny PZPN.
sports.pl

Tu faktycznie trzba wyznaczyc date do kiedy mozna degradowac za korupcje , bo w takim tempie potrwa to jeszcze ze 20 lat. Jest chyba ustalona data do konca czerwca 2009 . Nie wiem czy to wlasciwa data , ale trzeba wkoncu zakonczyc to zamieszanie. Wlepiac kary finansowe w wysokosci np. 25 % budzetu , to klub to odczuje , a rozgrywki beda jakos wygladaly.



na stronie kibiców Jagi jest oświadczenie zarządu klubu -> http://www.jagiellonia.net/ . Trudno się z tym nie zgodzić. Jak dla mnie kara za surowa - w porównaniu z poprzednimi karami. Na 90% kara zostanie złagodzona po odwołaniu.


znając realia pzpn to dzien przed inauguracja nie bedziemy wiedziec kto z kim gra... ci sie beda odwolywac, ci beda rozpatrywac odwolanie itd. itp...



człowiek już jest uprzedzony i wszedzie węszy spiskową teorie dziejów. ja to widze w ten sposób-los Jagi może być uwarunkowany od sytuacji w zależności ukłądu ligi-tzn jakie drużyny mogą być zagrożone spadkiem. Jeżeli np Górnikowi nożka i w rundzie wiosennej zacznie sie powijać to kto wie czy jego kosztem nie poleci wtedy Jaga. Jednym słowem czekają nas "emocje " do końca rozgrywek...


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.06 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005