Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Korupcja << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Budrys
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8321 dni




Odp: Korupcja - 24/09/2009 21:09
Trzeba było trochę czasu aby pewni ludzie to zrozumieli ...
Warto było zaczynać od B klasy
I tyle w tym temacie


Nie dyskutuj z debilem !
Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem...
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6566 dni




Odp: Korupcja - 24/09/2009 21:16

  Budrys napisał:  
Trzeba było trochę czasu aby pewni ludzie to zrozumieli ...
Warto było zaczynać od B klasy
I tyle w tym temacie



Ludzie muszą sie czasem na czymś przejechać,aby dotarło. Dobrze że w tym przypadku nie stało sie aktualne naczelne motto "mądry Polak po szkodzie". a i tak jestem przekonany,że to nie ruszy sumień nieprzekonanych. całe szczęscie że projekt sportowy też szybko wrócił na właściwe tory,bo lamentów i utyskiwań uświadczalibyśmy chyba dozgonnie.


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5919 dni




Odp: Korupcja - 24/09/2009 22:27

  Matek. napisał:  
Matlak niech lepiej nie mówi o miłości do Pogoni, bo takowej miłości nie ma, chyba nie będę przypominać dlaczego... :)



No to przypomnij moze.


ArP
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7659 dni




Odp: Korupcja - 24/09/2009 23:02
Miasto i gastrole powinni oficjalnie podziękować kibicom, za to że Ci nie dopuścili do wykupienia akcji Ptaka a pozniej Dyskoboli oraz przynajmniej obniżyć ceny biletów o 50% do końca sezonu. Tylko dzieki kibicom nie jesteśmy teraz w czarnej d... a walczymy z czystym kontem o ekstraklase...


Pogoń Szczecin MKS!
ROJ
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6833 dni




Odp: Korupcja - 25/09/2009 01:34
Na podziękowania nie liczyłbym.
Klasę ludzi poznaje się po umiejętności przyznania się do błędu, jednak żeby to zrobić trzeba mieć jaja z tytanu (to taka ogólna uwaga, nie do konkretnych osób). Łatwiej jest "schować się" udawać, że nic sie nie stało, zapomnieć itp. . Zawsze tak jest, że sukces ma wielu ojców.
Sprawdza się jednak dokladnie wszystko, o czym środowisko wiedziało czy przewidziało. Kibice zawsze chcą dobrze dla swojego klubu nawet jak wydaje się, że to oszołomy, świry czy szaleńcy.Nawet jak mówią zacznijmy od 8 (4) ligi nie od 2 to chcą dobrze dla klubu. Nawet jak mówią, że taniej będzie awansować rok po roku niż zrobić skok to trzeba chociaż posłuchać. Jest jeszcze kilka tematów o których kibice ciągle mówią. Niestety nawet jak już naście razy mieli rację to nie znaczy, że tym razem my nie wiemy lepiej.
Co do samego oświadczenia, złe. Złe z kilku przyczyn po pierwsze czas po drugie forma, jednak największy problem jest to kto to oświadczenie napisał. Zawsze jak pisze ktoś kto bezpośrednio na tym może stracić kasę to jest mało wiarygodny i może tylko zainspirować (przyklad Widzewa jest to najlepszy). Czy nie lepiej byłoby gdyby było to wspólne oświadczenie kibiców, PN, MKS-u,miasta, sponsorów.
Powinno byc wydane nie teraz, a gdy dotknie to bezpośrednio nowej spółki. Nikt nie powiedział, że to nas dotyczy, a my sie juz tłumaczymy. To mniej więcej tak jak na mojej z dawnych czasów wycieczce szkolnej. Na pytanie wychowawczyni czy ktoś tu pił, był cisza do czasu gdy inteligentna inaczej nie odezwała się, ja nie piłam ja tylko wąchałam. Tym sposobem była to nasza ostatnia wycieczka.
Forma też powinna być całkiem inna nie, że nowa spólka tylko jasno, że wiedzieliśmy o syfie jaki panował w poprzednich spółkach o czym nie raz mówiliśmy (za co nawet nas karano). Dlatego pomimo tego, że wiedzieliśmy jaka trudna czeka nas droga;chcąc zbudować czysty, profesjonalny klub zaczeliśmy organizację od podstaw. Cieszymy się, że wybralismy dobrą drogę i nie zmarnowaliśmy tradycji i historii "Dumy Pomorza".
Kibic Pogoni to brzmi dumnie.


arat
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6220 dni




Odp: Korupcja - 25/09/2009 02:01

  ROJ napisał:  

Forma też powinna być całkiem inna nie, że nowa spólka tylko jasno, że wiedzieliśmy o syfie jaki panował w poprzednich spółkach o czym nie raz mówiliśmy (za co nawet nas karano). Dlatego pomimo tego, że wiedzieliśmy jaka trudna czeka nas droga;chcąc zbudować czysty, profesjonalny klub zaczeliśmy organizację od podstaw. Cieszymy się, że wybralismy dobrą drogę i nie zmarnowaliśmy tradycji i historii "Dumy Pomorza".
Kibic Pogoni to brzmi dumnie.



A kto miał to napisać w spółce ? Rzecznika prasowego brak, Martuchna zbyt zapracowana działaniami marketingowymi, Smolny to chłop od drewna, Kałużny to właściwie nie wiem w czym on jest dobry w oglądanie w swoim biurze plazmy ;) Dymkowski ? Fajnie grał w piłkę, ale powinine sie zastanowić co chce robic czy byc politykiem czy dyrektorem w klubie. Bo teraz to czym blizej wyborów tym wiecej usmiechnietej buzi Roberta wszedzie widac.


happy2504
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7031 dni




Odp: Korupcja - 25/09/2009 12:51

  RAFek napisał:  

  miau ! napisał:  
Mam pewne typy co do kolejnych 2 osób. Zobaczymy, czy się sprawdzą. Nie są to piłkarze i trenerzy czy Dawid P. ;) Jeden nadal działa w Pogoni, a drugi już nie (chociaż pewnie by bardzo chciał ;))



Z Brazylią nie mamy podpisanej umowy o ekstradycję ;-) więc Dawid na razie może spać spokojnie, bo gdyby nawet poproszono jego zatrzymanie na zasadach wzajemności, to się zaraz okaze że Dawid ma 2 obywatelstwa, albo petycję podpisze sprzedawcy bananów w okolicach jego "szkółek"



Jezeli ma slub z brazylijka, to nic i zadna sila go nie ruszy z Brazyli.. takie jest prawo.. A jezeli przez przypadek 9-miesięczny kapitał inwestycyjny no to juz moze spac spokojnie...:)


mario741019
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5487 dni




Odp: Korupcja - 25/09/2009 14:20
Polski Związek Piłki Nożnej dołączył do elitarnego grona 25 federacji piłkarskich należących do Konwencji Sędziowskiej UEFA. Obradujący w Nyonie Komitet Wykonawczy UEFA zaakceptował także obecność w tym gronie federacji Białorusi, Estonii, Serbii i Turcji.

Przynależność do Konwencji wiąże się z wymiernymi korzyściami - wsparciem finansowym UEFA na rozwój i szkolenie sędziów od poziomu lokalnego (B klasa) do ekstraklasy.

Federacje należące do Konwencji zobowiązane są do spełniania ściśle określonych wymagań dotyczących struktury organizacji sędziowskiej, szkolenia, planów rozwoju. Przynajmniej raz w roku UEFA przeprowadza audyt i sprawdza przy tym, czy przyznane środki wykorzystywane są prawidłowo, zgodnie z zapisami Konwencji.



źródło: PZPN
Może wybudują nowy areszt we Wrocławiu. :)


" Choćby Was tu było, jak na drzewach liści, będziecie spierdalać idą POGONIŚCI"
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6566 dni




Odp: Korupcja - 01/10/2009 16:28
krew zalewa


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
Radziu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6458 dni




Odp: Korupcja - 01/10/2009 18:12

  anathema napisał:  



Dziwi Cię to? Mnie kompletnie nie. Dziwne, że takie niskie te premie.


anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6566 dni




Odp: Korupcja - 01/10/2009 18:47

  Radziu napisał:  

  anathema napisał:  



Dziwi Cię to? Mnie kompletnie nie. Dziwne, że takie niskie te premie.



Tak sobie myśle,że zarobki w naszym kraju są odwrotnie proporcjonalne do kompetencji i sposobu jej wykonywania (vide kopacze)


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
Fanatic
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5683 dni




Odp: Korupcja - 01/10/2009 20:47

  anathema napisał:  

  Radziu napisał:  

  anathema napisał:  



Dziwi Cię to? Mnie kompletnie nie. Dziwne, że takie niskie te premie.



Tak sobie myśle,że zarobki w naszym kraju są odwrotnie proporcjonalne do kompetencji i sposobu jej wykonywania (vide kopacze)




Ehh... a człowiek który uczciwie pracuje musi charować zeby miec cokolwiek!!


"Mówię to co myślę milczę jeśli czegoś nie wiem
To mój osobisty sukces i owoc wiary w siebie."
D.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6263 dni




Odp: Korupcja - 06/10/2009 21:10

  Cytat:  
Kryzys w PZPN, Lato odejdzie?

Być może już w najbliższym czasie doczekamy się wielkich zmian w PZPN! Ludzie w Związku dostrzegają problem i odwrócili się od Grzegorza Laty! Jak dowiedział się portal Futbol.pl, z prezesem PZPN zgadzają się już tylko najbliżsi współpracownicy.

We wtorek podczas posiedzenia PZPN doszło do potężnej sensacji. Grzegorz Lato i spółka musieli wybrać przedstawiciela Związku w Radzie Nadzorczej Ekstraklasa S.A., której PZPN jest udziałowcem.

Wielkim faworytem był Witold Dawidowski z Podlasia - bliski współpracownik Grzegorza Laty. Sam zainteresowany jeszcze przed głosowaniem był pewny swego i z przekonaniem mówił o tym, że to on będzie reprezentował PZPN w Radzie Nadzorczej Ekstraklasy S.A.

Jednak Zbigniew Lach z Krakowa zgłosił swojego kandydata - Zdzisława Drobniewskiego, który wygrał 10:4!

Na Dawidowskiego zagłosował tylko Jan Bednarek, Rudolf Bugdoł, Grzegorz Lato oraz sam zainteresowany, czyli najbliżsi współpracownicy prezesa PZPN. Drugi kandydat otrzymał aż 10 głosów. Wstrzymała się jedna osoba - Jacek Masiota.

Czy w takim razie jesteśmy świadkami wielkiego rozłamu w PZPN? Być może część działaczy zobaczyła, że Związek ma najgorszą opinię w historii i potrzeba w nim zmian...

Futbol.pl



Zagranie pod publiczkę, lub krok w dobrym kierunku.


Wszyscy co nam źle życzyli, mówili byśmy skończyli
to w tej chwili zobaczyli jak bardzo się pomylili

Obrazek gif wstawiony na forum
goral1982
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7089 dni




Odp: Korupcja - 06/10/2009 21:15
Zdzislaw Drobniewski krokiem w dobrym kierunku ?:) .


D.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6263 dni




Odp: Korupcja - 06/10/2009 21:38
Nie, obawa tych złodziejskich pysków o własne stołki - bo fakt, iż głosowali przeciw Lacie jest dowodem, że protest kibiców został wyraźnie dostrzeżony nawet w tak zaślepionej instytucji.


Wszyscy co nam źle życzyli, mówili byśmy skończyli
to w tej chwili zobaczyli jak bardzo się pomylili

Obrazek gif wstawiony na forum
Miś
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7396 dni

***




Odp: Korupcja - 06/10/2009 21:52
Myślą, że poświęcą jednego frajera, wszystko ucichnie i dalej będzie jak było.


D.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6263 dni




Odp: Korupcja - 06/10/2009 22:05
Być może tak właśnie jest ich cel, choć z drugiej strony jestem pewien że drugi raz ten numer nie przejdzie i nikt komu zależy na rozwoju i naprawie wizerunku PZPN tego nie kupi.


Wszyscy co nam źle życzyli, mówili byśmy skończyli
to w tej chwili zobaczyli jak bardzo się pomylili

Obrazek gif wstawiony na forum
ROJ
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6833 dni




Odp: Korupcja - 07/10/2009 02:53
Czy ktoś zna pozostałych głosujących ?


D.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6263 dni




Odp: Korupcja - 07/10/2009 09:47

  Cytat:  
Zarząd PZPN:
prezes - Grzegorz Lato
wiceprezes ds. organizacyjno-finansowych - Rudolf Bugdoł
wiceprezes ds. szkoleniowych - Antoni Piechniczek
wiceprezes ds. zagranicznych - Adam Olkowicz
wiceprezes ds. piłkarstwa amatorskiego - Jan Bednarek
wiceprezes ds. piłkarstwa profesjonalnego - Janusz Matusiak

Pozostali członkowie Zarządu:
Jacek Masiota (na wniosek klubów Ekstraklasy), Ryszard Adamus (na wniosek klubów I ligi), Kazimierz Greń, Henryk Klocek, Stefan Antkowiak, Ireneusz Serwotka, Zdzisław Drobniewski, Witold Dawidowski, Stefan Majewski, Mirosław Malinowski, Zbigniew Lach, Edward Potok.



Jest ich 18, głosów oddano 15 (10;4 + jeden wstrzymujący się) zatem 3 na liście było nieobecnych i podejrzewam że ta trójka (pewnie byli to Piechniczek, Olkowicz, Matusiak, ewentualnie Majewski swoją drogą rzeczywiście musieli być pewni zwycięstwa skoro się nie zjawili) głosowała by na Dawidowskiego.


Wszyscy co nam źle życzyli, mówili byśmy skończyli
to w tej chwili zobaczyli jak bardzo się pomylili

Obrazek gif wstawiony na forum
ROJ
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6833 dni




Odp: Korupcja - 09/10/2009 02:38
Dzięki nie bardzo zrozumiałem informację, ponieważ napisali zebrał się PZPN, a nie zarząd PZPN.


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.08 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005