Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Korupcja << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Gradus_new
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3700 dni




Odp: Korupcja - 17/02/2015 15:38

  Cytat:  

Marek Leśniak, Marek Szczech...



jeszcze pare nazwisk by sie znalazlo...

Np. Marian Kielec, Leszek Wolski ale to chyba tak dla dzisiejszych 50-60 latkow... Wtedy pilka nozna byla chyba jednak troche inna i chyba korupcji na taka skale tez nie bylo wiec powinny to byc nazwiska w miare bezpieczne :)


Oddajcie mi moj stary login...
Evil69
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3952 dni




Odp: Korupcja - 17/02/2015 15:54

  Gradus_new napisał:  

  Cytat:  

Marek Leśniak, Marek Szczech...



jeszcze pare nazwisk by sie znalazlo...

Np. Marian Kielec, Leszek Wolski ale to chyba tak dla dzisiejszych 50-60 latkow... Wtedy pilka nozna byla chyba jednak troche inna i chyba korupcji na taka skale tez nie bylo wiec powinny to byc nazwiska w miare bezpieczne :)



A co tobie 20 paro letniemu pojebie przeszkadzają 50-60 latkowie???


BNY
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7184 dni




Odp: Korupcja - 17/02/2015 16:04

  Evil69 napisał:  

  Gradus_new napisał:  

  Cytat:  

Marek Leśniak, Marek Szczech...



jeszcze pare nazwisk by sie znalazlo...

Np. Marian Kielec, Leszek Wolski ale to chyba tak dla dzisiejszych 50-60 latkow... Wtedy pilka nozna byla chyba jednak troche inna i chyba korupcji na taka skale tez nie bylo wiec powinny to byc nazwiska w miare bezpieczne :)



A co tobie 20 paro letniemu pojebie przeszkadzają 50-60 latkowie???



Cobra_S zajmij się gościem, bo nie da się czytać ubliżania w co drugim poście. Widzisz tam jełopie, żeby pisał coś o tym, że komuś przesadzają? Chodzi o to, że osoby, które dziś przychodzą na stadion kojarzą te nazwiska jednak się z nimi nie identyfikują, gdyż grali zanim ci pojawili się na świecie.


Gradus_new
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3700 dni




Odp: Korupcja - 17/02/2015 16:06

  Evil69 napisał:  

A co tobie 20 paro letniemu pojebie przeszkadzają 50-60 latkowie???



a gdzie napisalem, ze mi przeszkadzaja? Umiesz czytac?

Pytanie bylo:

  Cytat:  

Jakby człowiek chciał sobie na nową koszulkę walnąć jakieś nazwisko z przed lat, kiedy zaczynało się chodzić na Pogoń to...



Nie wszyscy zaczynali chodzic na Pogon kiedy gral w niej Kielec albo Wolski.

No i skad ci przyszlo do glowy, ze mam 20 pare lat "czterdziestoszescioletni pojebie"?

A teraz zagadka dotyczaca mojego wieku. Z Leszkiem Wolskim moj ojciec trenowal razem w trampkarzach Pogoni. Ile moge miec lat? Czytac ze zrozumieniem nie umiesz ale moze chociaz z liczeniem ci lepiej pojdzie :),


Oddajcie mi moj stary login...
Evil69
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3952 dni




Odp: Korupcja - 17/02/2015 16:13

  BNY napisał:  

  Evil69 napisał:  

  Gradus_new napisał:  

  Cytat:  

Marek Leśniak, Marek Szczech...



jeszcze pare nazwisk by sie znalazlo...

Np. Marian Kielec, Leszek Wolski ale to chyba tak dla dzisiejszych 50-60 latkow... Wtedy pilka nozna byla chyba jednak troche inna i chyba korupcji na taka skale tez nie bylo wiec powinny to byc nazwiska w miare bezpieczne :)



A co tobie 20 paro letniemu pojebie przeszkadzają 50-60 latkowie???



Cobra_S zajmij się gościem, bo nie da się czytać ubliżania w co drugim poście. Widzisz tam jełopie, żeby pisał coś o tym, że komuś przesadzają? Chodzi o to, że osoby, które dziś przychodzą na stadion kojarzą te nazwiska jednak się z nimi nie identyfikują, gdyż grali zanim ci pojawili się na świecie.



Napisałem jełopie PRZESZKADZAJĄ a nie PRZESADZAJĄ...

Ale Gimbaza wie lepiej...


Evil69
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3952 dni




Odp: Korupcja - 17/02/2015 16:18
A teraz zagadka dotyczaca mojego wieku. Z Leszkiem Wolskim moj ojciec trenowal razem w trampkarzach Pogoni. Ile moge miec lat? Czytac ze zrozumieniem nie umiesz ale moze chociaz z liczeniem ci lepiej pojdzie :),[/cytat]

Chuj interesuje mnie twój wiek(gimbaza).

Ja z Brucem Lee trenowałem...


Gradus_new
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3700 dni




Odp: Korupcja - 17/02/2015 17:31
Kogo to interesuje, ze ciebie "chuj to interesuje"? Jak cie nie interesuje to po prostu nie odpisuj.

Przylazl i narobil smrodu na cala strone forum. Skad sie biora takie trepy? To niemozliwe, zeby tak sie zachowywal dorosly czlowiek (gimbaza) :)

Z takimi trepami sie zabawnie dyskutuje ale szkoda zasmiecac forum wiec starczy tego...


Oddajcie mi moj stary login...
Fryzjer Zwolaka.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4506 dni




Odp: Korupcja - 18/02/2015 15:33
Mariusz K . wieloletni zawodnik Pogoni Szczecin a także w przeszłości jej trener został ukarany 5 -letnią karą która mu zakazuje jakiejkolwiek pracy w piłce nożnej.Zarzuty dotyczą kupienia całego sezonu w którym Bełchatów awansował do 1 ligi .Czyżby jako magazynier też nie mógł pracować ?


Łukasz85
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5024 dni




Odp: Korupcja - 18/02/2015 18:49
Bełchatów powinien zaczynać z -10 pkt w przyszłym sezonie :)


Forza Pogoń !
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5019 dni




Odp: Korupcja - 25/02/2015 19:15

  Cytat:  
Dziś Przegląd Sportowy podał nazwiska zawodników, którzy są zamieszani w aferę i nadal są czynnymi piłkarzami. Na tej niechlubnej liście znajdują się dwaj byli Portowcy - Krzysztof Pilarz (obecnie bramkarz Cracovii) i Robert Kolendowicz (obecnie grający na pozycji pomocnika we Flocie Świnoujście).

Chodzi o okres od marca 2004 do maja 2005 roku. Wtedy GKS Bełchatów walczył o awans do ekstraklasy. W zespole ustalono, że piłkarze będą robić zrzutki na sędziów, którzy mieli ułatwić awans.



krzysiek48
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3809 dni




Odp: Korupcja - 06/10/2015 21:21
Na stronie Piłkarska Mafia uzupełniono zeznania Dawida P.
O tutaj
Kilka (nie)ciekawych zdań, które potwierdzają niektóre podejrzenia

  Cytat:  
Po meczu Ż. oddał mi pieniądze, spotkaliśmy się w restauracji. Rozmawialiśmy dwie godziny o piłce. Ż. mówił, że jak chcemy w I lidze osiągnąć najwyższe sukcesy - mistrzostwo kraju, grę w europejskich pucharach to nie wystarczy współpraca z Fryzjerem. Mówił, że Fryzjer może nam zapewnić utrzymanie, że jest bardzo mocny w II lidze, ale żeby osiągnąć najwyższe cele trzeba płacić Listkiewiczowi.


Skoro nawet Listkiewicz wiedział i brał udział, to mógł i wcześniejszy wiceprezes Boniek, każdy mógł.

  Cytat:  
Gdy zwolniłem Baniaka, Fryzjer niespecjalnie nakłaniał mnie żebym tego nie robił. On miał taki lekceważący stosunek do Baniaka. Wtedy jedynie Fryzjer namawiał mnie abym zatrudnił Michniewicza, ale ja się nie zgodziłem.


Na pewno chciał po prostu chciał dać się rozwinąć młodemu uzdolnionemu trenerowi...

  Cytat:  
W pewnym momencie Fryzjer zadzwonił do Baniaka, dał na głośnomówiący i zaczął drwić z tego Baniaka. W tej rozmowie Fryzjer straszył Baniaka, że Kmiecik opisze go negatywnie w Przeglądzie, bo nie dał Kmiecikowi obiecanych pieniędzy za poprzedni pozytywny artykuł. Baniak się strasznie wystraszył zaczął się tłumaczyć, że dostarczy te pieniądze dla Kmiecika. Kmiecik i ja się temu przysłuchiwaliśmy. Kmiecik się śmiał, a mi się tego Baniaka szkoda zrobiło. Z tej rozmowy wynikało, że Kmiecik napisał pozytywny artykuł o Baniaku, ale Baniak miał za to zapłacić. Baniak tłumaczył, że już ma pieniądze i je da. Miała to być kwota około 5 tys. Czy to była prawda tego nie wiem. Taka była ich rozmowa. Fryzjer miał bardzo dobre relacje z Kmiecikiem. Tak to zaobserwowałem. Fryzjer miał dobre układy u dziennikarzy. Fryzjer mnie jakoś w tym czasie namawiał żebyśmy się spotkali z Godlewskim zapłacili mu pieniądze. to on będzie dobrze pisał o nas i Pogoni. Ja w to jednak nie wszedłem. To było ważne jak dziennikarze pisali, a na pewno Fryzjer miał dobry układ w Przeglądzie Sportowym.


Kmiecik to ogromny oszołom, co można wywnioskować z jego tweetów. W innych zeznaniach pada również słowo o Za(Niedo)rzecznym i jakoś mnie to nie dziwi, gruby sprawia wrażenie typowego oportunisty. W zamian za pieniądze miał opisywać mecze i pracę sędziów po swojemu. Swoją drogą, wychodzi na to, że Baniak był brany w tym całym towarzystwie za poczciwą sierotę.

I na koniec coś, co mnie nieco rozbawiło, chociaż tutaj w zasadzie nie powinno być do śmiechu.

  Cytat:  
Działaczem Stasiaka był Mirosław S. On był jednocześnie udziałowcem Pogoni Szczecin i moim kolegą. Przed meczem powiedział mi, że nie zależy mu na dobrym wyniku w tym meczu bo oni o nic już nie grali. On zresztą kibicował Pogoni Szczecin. Powiedział, że wystawi w tym meczu rezerwowy skład i chciał osobiście wystąpić w tym meczu i strzelić bramkę przy 20 tys. kibiców. Marzyło mu się żeby Pogoń grała w europejskich pucharach i żeby on mógł chociaż minutę zagrać w tych pucharach.



 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.03 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005