Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Korupcja << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
DeeMeN.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6111 dni




Odp: Korupcja - 13/04/2008 13:45

  Endrjus napisał:  
To o sie dzieje w PZPN to jest totalny skandal.

PZPN to burdel...

Od kiedy taki słowa wypowiadają politycy??



Dobrze to ujął :)


Myślę, że sobie w życiu poradzę bo potrafię kombinować i swoich ideałów nie zdradzę !
Sampaio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7517 dni

*




Odp: Korupcja - 13/04/2008 21:47

  Endrjus napisał:  
To o sie dzieje w PZPN to jest totalny skandal.

PZPN to burdel...

Od kiedy taki słowa wypowiadają politycy??



Nikt spoza układu nie ma szans dostać się na jakiekolwiek decyzyjne stanowisko w PZPN. Ktokolwiek do związku wchodzi po drodze musi przejść tzw weryfikację tj. wykazać się lojalnością i wiadomym doświadczeniem (mówi się o takim delikwencie "swój człowiek"). O dzisiejszej deklaracji prezesa Listkiewicza nie będę się wypowiadał - to samo słyszymy już od lat i nic z tego nie wynika. Nagrał sobie kiedyś taśmę z przemówieniem i tylko co jakiś czas daty zmienia. Martwi mnie tylko to, że nowe władze wybierać będzie ta sama ekipa, która dziś przyklaskuje Michasiowi


Statystycznie gołąb żyje tylko kilka lat (choroby, wypadki i ogólnie "ciężkie życie")
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6566 dni




Odp: Korupcja - 13/04/2008 22:45

  Sampaio napisał:  

  Endrjus napisał:  
To o sie dzieje w PZPN to jest totalny skandal.

PZPN to burdel...

Od kiedy taki słowa wypowiadają politycy??



Nikt spoza układu nie ma szans dostać się na jakiekolwiek decyzyjne stanowisko w PZPN. Ktokolwiek do związku wchodzi po drodze musi przejść tzw weryfikację tj. wykazać się lojalnością i wiadomym doświadczeniem (mówi się o takim delikwencie "swój człowiek"). O dzisiejszej deklaracji prezesa Listkiewicza nie będę się wypowiadał - to samo słyszymy już od lat i nic z tego nie wynika. Nagrał sobie kiedyś taśmę z przemówieniem i tylko co jakiś czas daty zmienia. Martwi mnie tylko to, że nowe władze wybierać będzie ta sama ekipa, która dziś przyklaskuje Michasiowi



Już dziś sie mówi o kandydaturze Laty. A koleś jest poprostu żenujący i jeżeli miałbym tą kandydaturą rozważać,to,zabrzmi to tragicznie ale juz wole Listka... Tu trzeba zrobic rewolte a nie lifting nic nie wznoszący


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
nowa od nowa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6248 dni




Odp: Korupcja - 13/04/2008 23:05

  anathema napisał:  

  Sampaio napisał:  

  Endrjus napisał:  
To o sie dzieje w PZPN to jest totalny skandal.

PZPN to burdel...

Od kiedy taki słowa wypowiadają politycy??



Nikt spoza układu nie ma szans dostać się na jakiekolwiek decyzyjne stanowisko w PZPN. Ktokolwiek do związku wchodzi po drodze musi przejść tzw weryfikację tj. wykazać się lojalnością i wiadomym doświadczeniem (mówi się o takim delikwencie "swój człowiek"). O dzisiejszej deklaracji prezesa Listkiewicza nie będę się wypowiadał - to samo słyszymy już od lat i nic z tego nie wynika. Nagrał sobie kiedyś taśmę z przemówieniem i tylko co jakiś czas daty zmienia. Martwi mnie tylko to, że nowe władze wybierać będzie ta sama ekipa, która dziś przyklaskuje Michasiowi



Już dziś sie mówi o kandydaturze Laty. A koleś jest poprostu żenujący i jeżeli miałbym tą kandydaturą rozważać,to,zabrzmi to tragicznie ale juz wole Listka... Tu trzeba zrobic rewolte a nie lifting nic nie wznoszący



...czekaj...czekaj...widze jakas postac...szara...lekko zamglona...przypomina mi...o nie!...to chyba Jurek Engel!


PZPN=Pieniądze Zagrabimy Piłke Niszczymy
Sampaio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7517 dni

*




Odp: Korupcja - 14/04/2008 01:33
Ciekaw jestem w jaki sposób Ci dobrodzieje wypiorą brudy na dole. Chodzi mi o regionalne związki piłkarskie patronujące rozgrywkom z niższych lig. Tutaj to dopiero jest raj. Nikt z góry się nie przypierdala, szmal z tego niewielki, ale za to granicą możliwości jest tylko wyobraźnia. Odpuścić mecz w zamian za transfer zdolnego juniora lub prezent w postaci sprzętu sportowego - brzmi groteskowo, ale to też korupcja. Dzisiaj jakiś gościu w TV powiedział, że w Polsce jest prawdopodbnie umoczonych kilka tysięcy klubów piłkarskich... Te 29, które do tej pory poznaliśmy to tylko wierzchołek gówna w którym pływa polska piłka


Statystycznie gołąb żyje tylko kilka lat (choroby, wypadki i ogólnie "ciężkie życie")
Bzyku
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7266 dni

*




Odp: Korupcja - 14/04/2008 05:19
Listkiewicz może w końcu odejdzie, a zmieni się tylko gęba firmująca to całe gówno.

Czy będzie to Lato (kontynuacja gwarantowana) czy "pyzaty niuniuś" Engel, to nic się nie zmieni.
Bo wybiorą ich ci sami umoczeni, skorumpowani i zgrzybiali ludzie - nowy prezes będzie musiał się im "odwdzięczyć" za wybór, więc ich nie ruszy.

To właśnie to całe towarzystwo, tzw. "gremium" trzeba rozpędzić na cztery wiatry - bandę skostniałych leśnych dziadów - tam bodajże nie ma nikogo poniżej 55 lat. A wielu jest w wieku emerytalnym.

Dlaczego np. żaden piłkarz kończący karierę od lat się nie dostał do tego "szacownego" gremium sterującym polską piłką? Przecież wielu było i jest takich, którzy mają takie ambicje (Kosecki, Mielcarski, pewnie Koźmiński - to tylko przykłady z brzegu).
Bo tam NIE MA WSTĘPU - ani dla nich, ani dla każdego innego, nowego.

Tam są sami "swoi ludzie", "sprawdzeni" (czyt. dostatecznie skorumpowani), "doświadczeni" (czyt. umoczeni od lat) i wszystkim od nich wara. Struktury zupełnie jak w organizacji mafijnej.

Jeden Kasperczak miał jaja i wypisał się z tego towarzystwa. A akurat on był jednym z bardzo nielicznych, którzy nie pasowali do tego środowiska. A to dlatego, że nie przesiąkł naszą zgnilizną i coś w życiu osiągnął po skończeniu kariery zawodniczej (w przeciwieństwie do wielu nie potrafiących nic robić poza pierdzeniem w ciepły, związkowy stołek), ma wyrobioną markę, jest szanowany i jemu ta zgraja stetryczałych dziadów na karku nie jest do niczego potrzebna.


eJay
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7226 dni

**




Odp: Korupcja - 14/04/2008 10:22
Lato? Czekajcie, gdzies mi się to nazwisko obiło o uszy. Aha to ten Pan był przeciwko kandydaturze Leo na selekcjonera i wskazał mu drogę - http://www.sport.pl/pilka/1,65032,4619653.html

Niech wypieprza od stołka prezesa jak najdalej. Takich betonów mieliśmy przez ostatnie lata pod dostatkiem. Potrzeba kogoś energicznego i młodego. A najlepiej, aby zmieniły się same struktury niższego szczebla, bo tam jest prawdziwy kabaret "starszych panów".

Ostatnio edytowany przez: eJay, 14 kwietnia 2008, 11:17 [1 raz(y)]


Ha ha ha, he he, ho-ho, uh, uh, ha-ha, ha...And I thought my jokes were bad...
ted
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8233 dni




Odp: Korupcja - 14/04/2008 11:31
Najbardziej to mnie wk...ia bierna postawa ministerstwa sportu z Drzewickim na czele. Niby grozi palcem, niby ma sposób na walkę z korupcją i pzpn( nowy status ), ale to puste gadki. Wszyscy tak naprawdę trzęsą dupą przed FIFA. Wiadomo Euro :(

A na tego je..go listka i jego listkoludków to już nie mogę patrzeć.

rzygi2


byliśmy, jesteśmy, będziemy... PS 1948 !
kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6411 dni

*




Odp: Korupcja - 14/04/2008 14:41

  ted napisał:  
Najbardziej to mnie wk...ia bierna postawa ministerstwa sportu z Drzewickim na czele. Niby grozi palcem, niby ma sposób na walkę z korupcją i pzpn( nowy status ), ale to puste gadki. Wszyscy tak naprawdę trzęsą dupą przed FIFA. Wiadomo Euro :(

A na tego je..go listka i jego listkoludków to już nie mogę patrzeć.

rzygi2



Z tą bierną postawą Drzewieckiego to bym polemizował. Widać, że mu zależy na tym czego się podjął ( a wcale nie musiał). Michaś sam przyznał, że to właśnie Drzewiecki argumentami nakłonił go do dymisji, potrafi spokojnie i konkretnie dyskutować i jak widać przynosi to efekty, może nie odrazu to czego się spodziewaliśmy, ale postęp widać. W porównaniu do kryminalisty Lipca, który tylko groził, wprowadzał większy chaos i burdel niż był.


frajer
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6216 dni




Odp: Korupcja - 14/04/2008 20:34
A ja mówie Wam że szczwany lis Listek wszystkich,zreszta po raz kolejny,wyroluje...


wczoraj frajerem,jutro premierem ;)
bo(L)ek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7188 dni




Odp: Korupcja - 14/04/2008 21:22
http://www.legialive.pl/news/25619_Kibice_Legii_winni_korupcji.html :)


Ko nie pije,ten kapuje
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6566 dni




Odp: Korupcja - 14/04/2008 21:29
Wicepremier i szef MSWiA, Grzegorz Schetyna, powiedział w TVN24, że nowym prezesem PZPN powinien być ktoś spoza środowiska piłkarskiego. - Zawsze wydawało mi się, że idealnym kandydatem byłby Jan Krzysztof Bielecki - powiedział Schetyna. Z kolei serwis dziennik.pl podaje, że większe szanse miałby inny były premier - Kazimierz Marcinkiewicz.
Kolejne "rewelacje" upolitycznianie polskiej piłki...pięknie...Miałbyc jakiś sprawny menadzer lub przedsiębiorca a co możemy mieć?


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
Sampaio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7517 dni

*




Odp: Korupcja - 14/04/2008 23:16
Marcinkiewicz za bardzo się ceni, żeby swoim imieniem firmować pranie brudów w PZPN. On raczej znajdzie sobie ambitniejszą i lepiej płatną robotę w Londynie. Ja stawiam na Grzesia Latę - były reprezentant Polski, były poseł na sejm, zaufany koleś Michasia, postać znana i lubiana, jednym słowem swój człowiek - no i młodość jeszcze za nim przemawia...

Ostatnio edytowany przez: Sampaio, 15 kwietnia 2008, 00:31 [3 raz(y)]


Statystycznie gołąb żyje tylko kilka lat (choroby, wypadki i ogólnie "ciężkie życie")
Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6928 dni

*




Odp: Korupcja - 15/04/2008 08:33
bardzo dobry program wczoraj ``Tomasz Lis na zywo`` sama smietanka z listkiem,Tomaszewskim i...Palikotem:] sporo dobrych pomyslow ale niema nikogo kto by zaczal to robic...


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
Jo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6638 dni




Odp: Korupcja - 15/04/2008 09:53

  Randall McMurphy napisał:  
bardzo dobry program wczoraj ``Tomasz Lis na zywo`` sama smietanka z listkiem,Tomaszewskim i...Palikotem:] sporo dobrych pomyslow ale niema nikogo kto by zaczal to robic...



No to powiedz jakie pomysły były ????


Warszawa !!!!!! Warszawa , Warszawa CWKS Legia !!!!!!!!!!!! Warszawa , Warszawa !!!!!
jns
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7107 dni




Odp: Korupcja - 15/04/2008 16:10

  Roger napisał:  

  Randall McMurphy napisał:  
bardzo dobry program wczoraj ``Tomasz Lis na zywo`` sama smietanka z listkiem,Tomaszewskim i...Palikotem:] sporo dobrych pomyslow ale niema nikogo kto by zaczal to robic...



No to powiedz jakie pomysły były ????



W dobitnym skrócie jak to powiedział wczoraj Janek: "Zamiast przestawiać łóżka i wymieniać rury w burdelu, należy wymienić panienki" hihi


Niebuszewiak
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7151 dni




Odp: Korupcja - 15/04/2008 17:35

  jankos napisał:  

  Roger napisał:  

  Randall McMurphy napisał:  
bardzo dobry program wczoraj ``Tomasz Lis na zywo`` sama smietanka z listkiem,Tomaszewskim i...Palikotem:] sporo dobrych pomyslow ale niema nikogo kto by zaczal to robic...



No to powiedz jakie pomysły były ????



W dobitnym skrócie jak to powiedział wczoraj Janek: "Zamiast przestawiać łóżka i wymieniać rury w burdelu, należy wymienić panienki" hihi



Ja bym jeszcze dodał dowcip Janka:

Jak zapłodnić krowę lodem?

Postawić na lód i sama się wydupczy...


Zawsze Pogoń Szczecin MKS.
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6566 dni




Odp: Korupcja - 04/06/2008 16:02
Centralne Biuro Antykorupcyjne zatrzymało w środę w Warszawie 29-letniego trenera piłkarskiego Jerzego E. juniora, syna b. selekcjonera reprezentacji Polski. Po przewiezieniu do Wrocławia mężczyzna ma usłyszeć zarzut o charakterze korupcyjnym.
A teraz czekam na tatusia...


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
tomek77
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6024 dni




Odp: Korupcja - 04/06/2008 16:09

  anathema napisał:  
Centralne Biuro Antykorupcyjne zatrzymało w środę w Warszawie 29-letniego trenera piłkarskiego Jerzego E. juniora, syna b. selekcjonera reprezentacji Polski. Po przewiezieniu do Wrocławia mężczyzna ma usłyszeć zarzut o charakterze korupcyjnym.
A teraz czekam na tatusia...



Podczas jednej z kolejek rundy wiosennej miało miejsce wiele mówiące zdarzenie. Engel jr miał pretensje do sędziego, ze go przekręca. Rzucił do niego: " niedługo prokurator zabierze cię do wrocławia" (czy coś w tym stylu). Sędzia odwrócił się i powiedział do "pana trenera": prędzej ciebie i twojego tatusia. Jasnowidz, czy co?


"MY PORTOWCY, MY PORTOWCY NASZ CHARAKTER SIŁĄ JEST!!!"
nowa od nowa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6248 dni




Odp: Korupcja - 04/06/2008 17:34

  anathema napisał:  
Centralne Biuro Antykorupcyjne zatrzymało w środę w Warszawie 29-letniego trenera piłkarskiego Jerzego E. juniora, syna b. selekcjonera reprezentacji Polski. Po przewiezieniu do Wrocławia mężczyzna ma usłyszeć zarzut o charakterze korupcyjnym.
A teraz czekam na tatusia...



Ciekawe czy nam to senior rozrysuje na plaźmie :]


PZPN=Pieniądze Zagrabimy Piłke Niszczymy
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.12 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005