Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Korupcja << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Junior
Pogoń Szczecin
IP: zapisany
Na forum od 8332 dni




Odp: Korupcja - 14/05/2012 12:46
Mariusz K


kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6411 dni

*




Odp: Korupcja - 14/05/2012 12:54

  Junior napisał:  



W tym czasie w Bełchatowie grali między innymi Matusiak, Garguła, Pietrasiak, Pawlusińki i...Kolendowicz.
Może być ciekawie :)


chrisxx
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7981 dni

***




Odp: Korupcja - 14/05/2012 13:41

  Junior napisał:  



Trzeba jakoś uratować Cracovie... dodatkowo PGE chciał się przenieść do Lechii to i teraz mają dobrą wymówkę.


anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6566 dni




Odp: Korupcja - 14/05/2012 15:28
jedyny klub w którym mu szło jako trener, nie liczac Pogoni w 2001...


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
dary
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7990 dni




Odp: Korupcja - 14/05/2012 16:02

  chrisxx napisał:  

  Junior napisał:  



Trzeba jakoś uratować Cracovie... dodatkowo PGE chciał się przenieść do Lechii to i teraz mają dobrą wymówkę.



Gdzieś tam czytałem, że już nie będą spuszczać klubów klasę niżej za korupcję tylko w NASTĘPNYM sezonie ukarani mają mieć minusowe punkty.


POGOŃ TO MY !
kibicMKS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4456 dni




Odp: Korupcja - 14/05/2012 16:15
Kuras tez umoczony ... tak pada kolejny bohater.ciekawe co zrobia z Kolendowiczem?! jak juz nie pogra przez te trzy wazne mecze to dla nas duza strata :( dziwne,ze to ujawnili teraz jak rozgrywki konczy 1 liga ... czyzby przypadek.


dary
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7990 dni




Odp: Korupcja - 14/05/2012 16:29
Od postawienia zarzutów do wydania wyroku to w naszym kraju jeszcze długa droga...


POGOŃ TO MY !
WM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6556 dni




Odp: Korupcja - 14/05/2012 16:44
Tak tylko, że w sprawach korupcyjnych w piłce chyba nie było przypadku w którym ktoś się wybronił.


Amat victoria curam
goral1982
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7089 dni




Odp: Korupcja - 14/05/2012 17:16
A co w tym dziwnego ? Tu chyba mozna sobie zadac pytanie dlaczego tak pozno trafilo na nich . Tam sa takie nazwiska umoczone, ze na pilkarza z 1 ligi nikt nie zwroci uwagi :).Ja tu kompletnie zadnego zwiazku z koncowka 1 ligi nie widze.
Strata ?Robili nas w ch... na okraglo , ustawiali cale sezony , smiali sie w twarz przez lata, dostaja smieszne grzywny , ktore sa w stanie zaplacic z miesiecznej lub w najgorszym razie 3 miesiecznej pensji . Brac przyklad z Wisly i wyp... nie patrzac na nic .

Ostatnio edytowany przez: goral1982, 14 maja 2012, 17:21 [1 raz(y)]


RAFek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8260 dni

**




Odp: Korupcja - 14/05/2012 20:58

  WM napisał:  
Tak tylko, że w sprawach korupcyjnych w piłce chyba nie było przypadku w którym ktoś się wybronił.



Mylisz się - na teraz Matlak i ... Drumlak, a problem nasz "niezawisły wymiar sprawiedliwości" ma też z Reksiem...


To nasza generacja, to MY - 30 letni
100%EG
pogonifan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5465 dni




Odp: Korupcja - 14/05/2012 21:59
Ani Kuras ani Kolendowicz nie zostali zamknięci. Zostały im postawione zarzuty i nic więcej. Nigdzie nie ma info o zatrzymaniach, więc Kolenda może dalej grać.


SamAxe
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7196 dni




Odp: Korupcja - 15/05/2012 01:46

  pogonifan napisał:  
Ani Kuras ani Kolendowicz nie zostali zamknięci. Zostały im postawione zarzuty i nic więcej. Nigdzie nie ma info o zatrzymaniach, więc Kolenda może dalej grać.



A gdzie tam jest napisane że Kolendowiczowi postawili zarzuty?

Ja znalazłem info jedynie o tym, że zarzuty dostali Matusiak, Garguła, Pietrasiak, Jacek Popek, Aleksander Ptak i Kuras.

Ostatnio edytowany przez: SamAxe, 15 maja 2012, 01:54 [2 raz(y)]


dary
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7990 dni




Odp: Korupcja - 15/05/2012 08:39
Na przykład tutaj


POGOŃ TO MY !
Szymi
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4521 dni




Odp: Korupcja - 22/05/2012 19:27
Pytanie może głupie i czysto teoretyczne. Czy Pogoń może być ukarana za korupcje popełnioną za Ptaka skoro podmiot prawny czzyli dawna Pogoń już prawnie nie istnieje, a obecny klub jest budowany praktycznie od zera?


Junior
Pogoń Szczecin
IP: zapisany
Na forum od 8332 dni




Odp: Korupcja - 22/05/2012 19:29

  Szymi napisał:  
Pytanie może głupie i czysto teoretyczne. Czy Pogoń może być ukarana za korupcje popełnioną za Ptaka skoro podmiot prawny czzyli dawna Pogoń już prawnie nie istnieje, a obecny klub jest budowany praktycznie od zera?



nie, to inny podmiot


Król Lew
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7302 dni




Odp: Korupcja - 01/08/2012 13:25
Zbigniew D. były właściciel Groclinu Grodzisk podejrzany w piłkarskiej aferze korupcyjnej

ładne rzeczy, a pamiętam jak dyrektor sportowy walczył wtedy o ekstraklasę


ArP
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7659 dni




Odp: Korupcja - 01/08/2012 15:03

  Król Lew napisał:  
Zbigniew D. były właściciel Groclinu Grodzisk podejrzany w piłkarskiej aferze korupcyjnej

ładne rzeczy, a pamiętam jak dyrektor sportowy walczył wtedy o ekstraklasę



Niech teraz nasz miłościwy dyrektor odniesie się do tych wiadomości i przyzna, że nie miał wtedy racji a rację mieli kibice!


Pogoń Szczecin MKS!
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7427 dni

*




Odp: Korupcja - 27/09/2012 10:01
http://www.weszlo.com/news/12040-Zdzislaw_Krecina_specjalnie_dla_Weszlo

Wywiad z kandydatem na prezesa PZPN Zdzisławem Kręciną.

Warto poczytać, co za kocopoły mówi ten gość to aż głowa mała po prostu - i taka osoba ma być prezesem związku i zyskuje poparcie 17 klubów? Śmiech na sali, takie rzeczy tylko w Polsce i w PZPN ...

Prowadzący rozmowę bardzo ładnie wypunktował Zdzisia, ale mając takiego przeciwnika w debacie to raczej nie jest wielkim sukcesem.

Niektóre kwiatki są po prostu niedorzeczne, a Kręcina mówi to na takim luzie jakby to było coś normalnego. Np. Rozmowa na temat nowej siedziby związku i tego, że potrzebują 10 000 m kwadratowych dla 70 osób pracujących w PZPN (ponad 100m na osobę).

I cytat według mnie najlepiej podsumowujacy całą rozmowę:

  Cytat:  
- Zostawmy to. Po co pan startuje w wyborach?
- Żeby to wszystko zmienić.


Spoko.


Banas90
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4249 dni




Odp: Korupcja - 27/09/2012 11:02

  eF^ napisał:  
http://www.weszlo.com/news/12040-Zdzislaw_Krecina_specjalnie_dla_Weszlo

I cytat według mnie najlepiej podsumowujacy całą rozmowę:

  Cytat:  
- Zostawmy to. Po co pan startuje w wyborach?
- Żeby to wszystko zmienić.


Spoko.



lepsze jest to: Redaktor-
  Cytat:  
Zgniłe, podłe kompromisy.


Kręcina-
  Cytat:  
Ja tego nie chcę tak nazywać. Ale te wybory i tak są lepsze niż parlamentarne. Wybory w PZPN to najbardziej demokratyczne wybory w kraju.



ogólnie jestem załamany faktem że takie skurwysyny żądzą tym jebanym pzpnem..... człowiek który na bank brał laówki pierdoli takie farmazony jakby miał do czynienia z dzieciakami... i myślał że mu uwierzą

może jakaś akcja w sobot anty Kręcinowsko-Kosecka


londoner
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5031 dni




Odp: Korupcja - 28/09/2012 11:39

  Banas90 napisał:  

  eF^ napisał:  
http://www.weszlo.com/news/12040-Zdzislaw_Krecina_specjalnie_dla_Weszlo

I cytat według mnie najlepiej podsumowujacy całą rozmowę:

  Cytat:  
- Zostawmy to. Po co pan startuje w wyborach?
- Żeby to wszystko zmienić.


Spoko.



lepsze jest to: Redaktor-
  Cytat:  
Zgniłe, podłe kompromisy.


Kręcina-
  Cytat:  
Ja tego nie chcę tak nazywać. Ale te wybory i tak są lepsze niż parlamentarne. Wybory w PZPN to najbardziej demokratyczne wybory w kraju.



ogólnie jestem załamany faktem że takie skurwysyny żądzą tym jebanym pzpnem..... człowiek który na bank brał laówki pierdoli takie farmazony jakby miał do czynienia z dzieciakami... i myślał że mu uwierzą

może jakaś akcja w sobot anty Kręcinowsko-Kosecka



Przydalaby sie, bo nie wiadomo co gorsze: Krecina, czy K-po-secki...


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.05 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005