Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Korupcja << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
goral1982
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7089 dni




Odp: Korupcja - 05/01/2008 23:13

  kiko napisał:  
Zdegradować to powinni tylko co najwyżej Widzew za przekręty z licencjami. Bo to robili ich działacze z Bońkiem na czele, którzy dalej rządzą w klubie. Zagłębie płaci teraz za błędy innych, więc kara ujemnych punktów i grzywny jest jak najbardziej na miejscu.

.


Jestes troche niekonsekwentny.Piszesz zdegradowac Widzew bo zawinil Boniek i inni , a oszczedzic Zaglebie bo rzadzili inni. Przeciez w Widzewie tez rzadza teraz inni ludzie , niz ci co kupili awans:)


kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6411 dni

*




Odp: Korupcja - 05/01/2008 23:43

  goral1982 napisał:  

  kiko napisał:  
Zdegradować to powinni tylko co najwyżej Widzew za przekręty z licencjami. Bo to robili ich działacze z Bońkiem na czele, którzy dalej rządzą w klubie. Zagłębie płaci teraz za błędy innych, więc kara ujemnych punktów i grzywny jest jak najbardziej na miejscu.

.


Jestes troche niekonsekwentny.Piszesz zdegradowac Widzew bo zawinil Boniek i inni , a oszczedzic Zaglebie bo rzadzili inni. Przeciez w Widzewie tez rzadza teraz inni ludzie , niz ci co kupili awans:)



Mi nie chodziło o kupienie awansu, tylko sprawę z przyznawaniem licencji Widzewowi.... czytaj ze zrozumieniem...


goral1982
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7089 dni




Odp: Korupcja - 05/01/2008 23:51

  kiko napisał:  

  goral1982 napisał:  

  kiko napisał:  
Zdegradować to powinni tylko co najwyżej Widzew za przekręty z licencjami. Bo to robili ich działacze z Bońkiem na czele, którzy dalej rządzą w klubie. Zagłębie płaci teraz za błędy innych, więc kara ujemnych punktów i grzywny jest jak najbardziej na miejscu.

.


Jestes troche niekonsekwentny.Piszesz zdegradowac Widzew bo zawinil Boniek i inni , a oszczedzic Zaglebie bo rzadzili inni. Przeciez w Widzewie tez rzadza teraz inni ludzie , niz ci co kupili awans:)



Mi nie chodziło o kupienie awansu, tylko sprawę z przyznawaniem licencji Widzewowi.... czytaj ze zrozumieniem...


Czytam ze zrozumieniem. Ale na chwile obecna Widzew poleci za korupcje , a nie przekret z licencja. Za przekret z licencja moze ich ukaraja , moze nie. Ciezko powiedziec. Oni wykorzystali to na co zgodzily sie odpowiednie organy w zwiazku.


D.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6263 dni




Odp: Korupcja - 15/01/2008 12:04

  Cytat:  
Za ustawianie meczów oba kluby będą ukarane spadkiem z ekstraklasy. Takie decyzje mają zapaść na jutrzejszym posiedzeniu Wydziału Dyscypliny PZPN. W przyszłości sankcje dla Jagiellonii Białystok i Cracovii mogą być podobne - pisze "Przegląd Sportowy".

Do zdobytych przez nas informacji prawnicy komórki dyscyplinarnej nie chcą się w żaden sposób odnosić. – Do środy nie zamierzam komentować, jakie mogą zapaść wyroki. Proszę się uzbroić w cierpliwość. To tylko dwa dni – radzi szef Wydziału Dyscypliny Michał Tomczak.

Sam jeszcze kilka dni temu mówił, że on i jego współpracownicy zwlekają z decyzją, ponieważ potrzebowali czasu, by dokładnie przeanalizować wszystkie okoliczności, w których nieuczciwi pracownicy obu klubów dopuszczali się zabronionych czynów i porównać skalę tych zdarzeń do przestępstw z udziałem Arki, Górnika Łęczna i Zagłębia Sosnowiec. Bo one za handlowanie punktami zostały skazane na degradację. I właśnie ta analiza nie mogła wypaść na korzyść zagrożonych klubów.

3. stycznia prawnicy komórki dyscyplinarnej byli dla Zagłębia i Widzewa bardzo wyrozumiali. Wielka w tym zasługa nowego właściciela Widzewa Sylwestra Cacka i prezesa Zagłębia Roberta Pietryszyna. Obaj z handlowaniem punktami nie mieli nic wspólnego, bo chodzi o okres, kiedy nie było ich jeszcze w tych klubach. Mimo wszystko, po zapoznaniu się z materiałami przywiezionymi z wrocławskiej prokuratury, uznali, że kierowane przez nich spółki ponoszą odpowiedzialność za grzechy swoich poprzedników. Wyrazili skruchę i zadeklarowali gotowość dobrowolnego poddania się karze, przy czym z uwagi na dobro nowocześnie budowanych piłkarskich firm poprosili, by nie była to kara degradacji.

"Więcej w Przeglądzie Sportowym"



Wszyscy co nam źle życzyli, mówili byśmy skończyli
to w tej chwili zobaczyli jak bardzo się pomylili

Obrazek gif wstawiony na forum
Plum
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7246 dni

***




Odp: Korupcja - 16/01/2008 18:21
No i Widzew spuścili ligę niżej... rudy chyba się wkurzy...
Decyzję co do Zagłebia przełożyli do 24 stycznia... coś mi się tu nie podoba, a liczyłem, że już dziś ich zdegradują a tak to coś zaczynam mieć wątpliwości do odpowiedniej kary dla nich...


Te szare trybuny jeszcze zatętnią granatowo-bordowym rytmem dwudziestu tysięcy serc...
D.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6263 dni




Odp: Korupcja - 16/01/2008 18:43
Cóż ma podobne odczucia w tej sprawie... Pożyjemy zobaczymy.


Wszyscy co nam źle życzyli, mówili byśmy skończyli
to w tej chwili zobaczyli jak bardzo się pomylili

Obrazek gif wstawiony na forum
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6566 dni




Odp: Korupcja - 16/01/2008 19:41
jeżeli Zagłębia nie spuszczą to będzie skandal masakryczny. Pozatym wzorem Juve powinno odebrać sie im mistrzostwo. Jeśli dzie o Widzew to ten klub powinien wzorem GKS-u wylądować w 4 lidze za całokształt swych działań od kilku dobrych lat. Ciekaw czy poruszona zostanie kwestia Aniki która ulokowała sie "cichcem" w Lechu. Przypuszczam że ciągłe awanse do pucharów tego klubu,powiązane z Fryzjerem naznaczony naturalnie musiałbyć wątkiem korupcyjnym. No i ciekaw kiedy zabiorą sie w koncu ze tego śmiesznego profesorka Filipiaka i jego pasiastą druzynke na kółkach. Ona wcale nie mniej utopiona niż kluby które już zostały ukarane.


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
jns
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7107 dni




Odp: Korupcja - 16/01/2008 19:56
Widać KGHM robi swoje. Oby WD do końca miał jaja.


kln
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7244 dni




Odp: Korupcja - 17/01/2008 12:08

  anathema napisał:  
No i ciekaw kiedy zabiorą sie w koncu ze tego śmiesznego profesorka Filipiaka i jego pasiastą druzynke na kółkach. Ona wcale nie mniej utopiona niż kluby które już zostały ukarane.


Pamietam jak z Koroną walczyli o awans do II ligi. To dopiero musiały być igrzyska - kto da wiecej. buhaha Awansowała Cracovia. Puszcza oczko


tomek77
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6024 dni




Odp: Korupcja - 17/01/2008 12:44
Z zagłębiem sprawa jest jasna. Wiadomo, że właścicielem KGHM jest skarb Państwa. Pewnie za chwilę zmieni się prezes i na jego miejsce wskoczy ktoś z aktualnej ekipy rządzącej. Jak zwykle pzpn nie chce się narażać i podpadać rządowi. Może uda się przetrwać przez parę tygodni/miesięcy natępnej afery w ciszy i spokoju. Głownym problemem w kwestii korupcji jest to, że naszą piłką rządzą byli sędziowe, którzy byli umoczeni w sprzedawanie meczów (że wspomnę pamiętny mecz GKS Katowice-POGOŃ -nie pamiętam z którego roku- który sędziował listkiewicz).


"MY PORTOWCY, MY PORTOWCY NASZ CHARAKTER SIŁĄ JEST!!!"
tomekwoj111
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7226 dni




Odp: Korupcja - 19/01/2008 11:26
Baniak uczył mnie korupcji
Były prezes Oodry Opole pogrąża jednego z najpopularniejszych trenerów

FOTO: PAP

Ryszard Niedziela, były prezes Odry Opole, który przyznał się do kupowania meczów, dziwi się, że w futbolu wciąż działa Bogusław Baniak (obecnie trener Warty Poznań). Popularny "Bebeto" jest, zdaniem Niedzieli, umoczony w piłkarskim bagnie po uszy.


- Co pan sądzi o słowach Baniaka, który powiedział, że zrobił rachunek sumienia i nie ma sobie nic do zarzucenia?
- To kiepski żart. Baniak doskonale się orientował w piłkarskim bagnie. On i ponad 90 procent ludzi, którzy mieli styczność z polską piłką. Baniak był specjalistą od spadków i awansów, bo znał kogo trzeba. Piłkarzy innych drużyn, sędziów i tak dalej. To on mnie wprowadził w świat korupcji. Był przecież trenerem Odry Opole.

- Nakłaniał pana do kupowania meczów?
- Raz powiedział do mnie tak: "Prezesie! Jeśli Odra chce zajść wysoko, to trzeba mieć poukładane sprawy z sędziami, czasem nawet mecz kupić. Bez układów możecie co najwyżej wędki sobie sprawić i w Odrze ryby łowić".

- Pierwszy nieuczciwy mecz z pana udziałem i Baniaka?
- 1999 rok, KSZO Ostrowiec - Odra. Przed spotkaniem Baniak powiedział, że trzeba coś zrobić, aby sędzia nam nie przeszkadzał. Czyli, że trzeba zapłacić. Tamto spotkanie sędziował Tomasz P. Obiecano mu 6 tysięcy i przyznać trzeba, że nam pomógł.

- W końcu jednak wyrzucił pan Baniaka z klubu...
- Bo razem z trzema piłkarzami Odry sprzedał mecz Katowicom. Było tak: Katowice z Łęczną walczyły o awans. Łęczna dawała nam 70 tysięcy za pokonanie Katowic. Mecz był świetny, kibice zachwyceni, mimo że przegraliśmy 0:1. Dopiero później dowiedziałem się prawdy.

- Czyli?
- Katowice przekupiły trzech naszych piłkarzy i Baniaka. Przyznał nam to bramkarz Rafał Kopaniecki. Powiedział, że prezes GKS, Dziurowicz, dał 40 tysięcy w czterech kopertach. Jedna była dla Baniaka. Bo trener ustalił tak: w meczu z Katowicami Odra do 60. minuty gra na maksa. Walczymy o wygraną, bo jak się uda, to wpadnie premia od Łęcznej. Jeśli po godzinie wciąż byłby remis, to plan mieli taki, żeby przegrać, bo za to płaciła "Gieksa". No i przegraliśmy.

- Baniak dobrze zna się z "Fryzjerem"?
- Dobrze to mało powiedziane. Kiedy Lech walczył o awans, trenerem był Baniak, kręcił się tam też "Fryzjer". Pojechałem do Poznania i pogratulowałem Baniakowi dobrych wyników, ale siedzący obok "Fryzjer" tylko się zaśmiał. Powiedział: "Daj spokój, ten zespół mogłaby nawet moja teściowa prowadzić". Dał do zrozumienia, że wszystko mieli załatwione. I tak Baniak funkcjonował. Szkoda, że brak mu odwagi, żeby się przyznać. No, ale mówią o nim, że sam siebie potrafi okłamać, więc pewnie prawdy nigdy nie powie.

Tu by nawet Ronaldinho nie pomógŁ
- Nasza piłka tak była przeżarta korupcją, że gdyby nawet któryś z zespołów sprowadził do Polski Ronaldinho, to nic by to nie dało. A sędziowie byli tak pazerni, że niektórym sędziom trzeba było dostarczać nie tylko kasę, ale i panienki.

W poniedziałek dalsza część opowieści Ryszarda Niedzieli.

Baniak do Niedzieli:
- Jeśli Odra ma się liczyć, to trzeba mieć poukładane sprawy z sędziami, czasem nawet mecz kupić. Bez tego to możecie co najwyżej wędki kupić i w Odrze ryby sobie połowić.

* Cytat z książki "Mafia Fryzjera" autorstwa Ryszarda Niedzieli i Romana Stęporowskiego

autor: Piotr Koźmiński


Pogon to my!!
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6566 dni




Odp: Korupcja - 19/01/2008 12:42

  tomekwoj111 napisał:  
Baniak uczył mnie korupcji
Były prezes Oodry Opole pogrąża jednego z najpopularniejszych trenerów

FOTO: PAP

Ryszard Niedziela, były prezes Odry Opole, który przyznał się do kupowania meczów, dziwi się, że w futbolu wciąż działa Bogusław Baniak (obecnie trener Warty Poznań). Popularny "Bebeto" jest, zdaniem Niedzieli, umoczony w piłkarskim bagnie po uszy.


- Co pan sądzi o słowach Baniaka, który powiedział, że zrobił rachunek sumienia i nie ma sobie nic do zarzucenia?
- To kiepski żart. Baniak doskonale się orientował w piłkarskim bagnie. On i ponad 90 procent ludzi, którzy mieli styczność z polską piłką. Baniak był specjalistą od spadków i awansów, bo znał kogo trzeba. Piłkarzy innych drużyn, sędziów i tak dalej. To on mnie wprowadził w świat korupcji. Był przecież trenerem Odry Opole.

- Nakłaniał pana do kupowania meczów?
- Raz powiedział do mnie tak: "Prezesie! Jeśli Odra chce zajść wysoko, to trzeba mieć poukładane sprawy z sędziami, czasem nawet mecz kupić. Bez układów możecie co najwyżej wędki sobie sprawić i w Odrze ryby łowić".

- Pierwszy nieuczciwy mecz z pana udziałem i Baniaka?
- 1999 rok, KSZO Ostrowiec - Odra. Przed spotkaniem Baniak powiedział, że trzeba coś zrobić, aby sędzia nam nie przeszkadzał. Czyli, że trzeba zapłacić. Tamto spotkanie sędziował Tomasz P. Obiecano mu 6 tysięcy i przyznać trzeba, że nam pomógł.

- W końcu jednak wyrzucił pan Baniaka z klubu...
- Bo razem z trzema piłkarzami Odry sprzedał mecz Katowicom. Było tak: Katowice z Łęczną walczyły o awans. Łęczna dawała nam 70 tysięcy za pokonanie Katowic. Mecz był świetny, kibice zachwyceni, mimo że przegraliśmy 0:1. Dopiero później dowiedziałem się prawdy.

- Czyli?
- Katowice przekupiły trzech naszych piłkarzy i Baniaka. Przyznał nam to bramkarz Rafał Kopaniecki. Powiedział, że prezes GKS, Dziurowicz, dał 40 tysięcy w czterech kopertach. Jedna była dla Baniaka. Bo trener ustalił tak: w meczu z Katowicami Odra do 60. minuty gra na maksa. Walczymy o wygraną, bo jak się uda, to wpadnie premia od Łęcznej. Jeśli po godzinie wciąż byłby remis, to plan mieli taki, żeby przegrać, bo za to płaciła "Gieksa". No i przegraliśmy.

- Baniak dobrze zna się z "Fryzjerem"?
- Dobrze to mało powiedziane. Kiedy Lech walczył o awans, trenerem był Baniak, kręcił się tam też "Fryzjer". Pojechałem do Poznania i pogratulowałem Baniakowi dobrych wyników, ale siedzący obok "Fryzjer" tylko się zaśmiał. Powiedział: "Daj spokój, ten zespół mogłaby nawet moja teściowa prowadzić". Dał do zrozumienia, że wszystko mieli załatwione. I tak Baniak funkcjonował. Szkoda, że brak mu odwagi, żeby się przyznać. No, ale mówią o nim, że sam siebie potrafi okłamać, więc pewnie prawdy nigdy nie powie.

Tu by nawet Ronaldinho nie pomógŁ
- Nasza piłka tak była przeżarta korupcją, że gdyby nawet któryś z zespołów sprowadził do Polski Ronaldinho, to nic by to nie dało. A sędziowie byli tak pazerni, że niektórym sędziom trzeba było dostarczać nie tylko kasę, ale i panienki.

W poniedziałek dalsza część opowieści Ryszarda Niedzieli.

Baniak do Niedzieli:
- Jeśli Odra ma się liczyć, to trzeba mieć poukładane sprawy z sędziami, czasem nawet mecz kupić. Bez tego to możecie co najwyżej wędki kupić i w Odrze ryby sobie połowić.

* Cytat z książki "Mafia Fryzjera" autorstwa Ryszarda Niedzieli i Romana Stęporowskiego

autor: Piotr Koźmiński



w sumie dla mnie to żadna sensacja,uważam wrecz że takich kwiatków będzie coraz więcej. powiem szczerze że nie mam pomysłu aby walczyć z tą patologi.ą pocza jednym ale chyba słusznym-bojkot całej naszej ligi w postaci absencji kibiców. puste trybuny może dadzą troche do myslenia,bo chyba bez kibiców zawodowa piłam nożna traci sens. wiem że to mrzonki,ale jak kibice nie wezmą tego w swoje ręce,to zaden sąd,żaden prokurator nic sensownego z tym nie zrobi. owszem będą półśrodki i szukanie kozłów ofiarnych i np relegowanie ich z ligi ale czy o to chodzi by wyrzucać kluby z ligi? przede wszystkich czystki personalne i wilczym biletem persona non grata oraz wysokie kary finansowe ale nie dla klubów tylko dla prezesów,trenerów oraz piłkarzy. bo casus sędziów przypomina mi troche lekarzy czy urzędników,a moge sie założyć że 90% z nas ma swoją cene i jakby dawali to by brali...niestety. wiec jak wynika z powyższego tylko my kibice może my coś z tym zrobić,ale musialibyśmy sie zsolidaryzować,bo ile można znosić ten korupcyjny precedens?


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
D.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6263 dni




Odp: Korupcja - 24/01/2008 13:47

  Cytat:  
Na czwartek, 24 stycznia, zaplanowane zostało posiedzenie Wydziału Dyscypliny PZPN poświęcone sprawie Zagłębia Lubin zmieszanego w aferę korupcyjną w polskiej piłce.
Michał Tomczak, szef WD PZPN, zapytany o to, czego należy spodziewać się po tym posiedzeniu, odparł: - Sprawa jest oczywista. Na pewno zdegradujemy Zagłębie Lubin za korupcję.

- Ujawnię coś, czego wcześniej nie mówiłem. Zagłębie najpierw wyraziło skruchę, ale prezes Pietryszyn poprosił zarazem o przysługę. Że w sobotę KGHM podpisuje jakiś ważny kontrakt i informacja o karze mogłaby zaszkodzić interesom. I czy nie moglibyśmy zaczekać. Zgodziliśmy się, zwłaszcza że istniała realna szansa na wynegocjowanie kary. Na przykład degradacja, ale z niższą liczbą karnych punktów, co dałoby Zagłębiu szansę na szybki powrót do elity. Tyle że ta nasza umowa o lojalności i poufności została zerwana. Prezes udziela wszędzie wywiadów, a teraz nawet dostałem zadziwiający faks, pełen prawniczego pieniactwa i ściemniactwa. Tylko żeby się wykręcić - dodał.



Niby powyższy tekst stanowi wytłumaczenie wcześniejszej decyzji o tymczasowym wstrzymaniu kary wobec Zagłębia...


Wszyscy co nam źle życzyli, mówili byśmy skończyli
to w tej chwili zobaczyli jak bardzo się pomylili

Obrazek gif wstawiony na forum
g
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6754 dni




Odp: Korupcja - 24/01/2008 15:47

  Cytat:  
... Zagłębie najpierw wyraziło skruchę, ale prezes Pietryszyn poprosił zarazem o przysługę. Że w sobotę KGHM podpisuje jakiś ważny kontrakt i informacja o karze mogłaby zaszkodzić interesom. I czy nie moglibyśmy zaczekać. Zgodziliśmy się, zwłaszcza że istniała realna szansa na wynegocjowanie kary....




hehe, dobre! ze niby zaszkodzą ich interesom? a co to kurwa koncert zyczen?! i co to ma byc za negocjonowanie kary? smiech na sali


- Tylko Pogoń -
Plum
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7246 dni

***




Odp: Korupcja - 24/01/2008 16:34
Jednak cuda się zdarzają. Zagłębie zdegradowane! (Degradacja o jedną klasę rozgrywkową, odjęcie 10 punktów i 100 tyś zł kary)


Te szare trybuny jeszcze zatętnią granatowo-bordowym rytmem dwudziestu tysięcy serc...
jns
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7107 dni




Odp: Korupcja - 24/01/2008 17:36
Istnieje sprawiedliwość. WD nie dał się zmanipulować. Zagłębie żegna się z ekstraklasą. Brawa za decyzję.

I może raz na zawsze odniechce się wszystkim kręcenia czarnych interesów na boku...


anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6566 dni




Odp: Korupcja - 24/01/2008 17:43

  jankos napisał:  
Istnieje sprawiedliwość. WD nie dał się zmanipulować. Zagłębie żegna się z ekstraklasą. Brawa za decyzję.

I może raz na zawsze odniechce się wszystkim kręcenia czarnych interesów na boku...



i git. choć ja znając nasze władze,oby przeciwnicy korupcji sie nie cieszyli. w tym kraju naprawde wszystko jeszcze zdarzyć sie może i np ze względu na historyczny udział w mistrzostwach europy ogłoszą amnestie;) a poważnie-cos czuje że na tym sie nie zakończy... czas na cracovie,łks a może ktoś jeszcze? ale w czysta gre to raczej bym nie wierzył...


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
D.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6263 dni




Odp: Korupcja - 24/01/2008 17:57
W sumie i tak łagodnie ich potraktowano, bo tytuł MP dalej pozostaje u miedziaków...


Wszyscy co nam źle życzyli, mówili byśmy skończyli
to w tej chwili zobaczyli jak bardzo się pomylili

Obrazek gif wstawiony na forum
antek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8111 dni




Odp: Korupcja - 24/01/2008 17:57

  jankos napisał:  
Istnieje sprawiedliwość. WD nie dał się zmanipulować. Zagłębie żegna się z ekstraklasą. Brawa za decyzję.

I może raz na zawsze odniechce się wszystkim kręcenia czarnych interesów na boku...



Oczywiscie, ze sprawiedliwosc istnieje, ale nigdy nie uwierze w sprawiedliwa polska pilke...
Zawsze jak ktos bedzie chcial dac to znajdzie kogos kto wezmie (pilkarza, trenera, sedziego).
Martwi mnie fakt, ze za grzechy innych placa kibice (nie tylko oni, ale przedewszystkim oni), ktorzy najpierw byli oszukiwani, a zaraz jak oszustwo wyszlo najaw spuszcza sie ich druzyne do nizszej klasy rozgrywkowej...(inna sprawa, ze najpierw powinni zebrac wszystko do kupy i ukarac wszystkie kluby jednoczesnie a nie cala dekade beda burdel robic)
Miejmy nadzieje, ze tzw. "afera korupcyjna" sprawi, ze handel punktami bedzie problemem wystepujacym w naszej lidze sporadycznie (czyli juz nie bedzie chlebem powszednim) co wplynie pozytywnie na rozwoj ligi, z czego korzysci beda czerpac wszyscy...


PIJEMY AŻ JEBNIEMY !
jns
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7107 dni




Odp: Korupcja - 24/01/2008 18:24

  anathema napisał:  
a poważnie-cos czuje że na tym sie nie zakończy... czas na cracovie,łks a może ktoś jeszcze? ale w czysta gre to raczej bym nie wierzył...



W szczególności to chyba czas na Filipiaka... Co do czystej gry - trudno jednoznacznie powiedzieć. Na pewno zjawisko to nie wystąpi już nigdy na taką skalę, bo prezesi klubów, sędziowie i cała reszta po prostu boją się ryzykować. Tak samo ciężko stwierdzić czy we Włoszech - po ostrym czyszczeniu - ktoś kiedyś ośmieli się jeszcze rozdawać wyniki na prawo i lewo.
Jedno jest pewne - oglądając teraz mecz polskiej ligi, nie będę się już zastanawiał czy przypadkiem jego scenariusz nie został napisany 24 godziny wcześniej...


  Dyzio napisał:  
W sumie i tak łagodnie ich potraktowano, bo tytuł MP dalej pozostaje u miedziaków...



Bierze się to pewnie stąd, że kupowali tylko w sezonie w którym awansowali do ekstraklasy (choć i to pewne nie jest ;)). W innym wypadku zapewne podzieliliby los Juventusu.


  antek napisał:  
Martwi mnie fakt, ze za grzechy innych placa kibice (nie tylko oni, ale przedewszystkim oni), ktorzy najpierw byli oszukiwani, a zaraz jak oszustwo wyszlo najaw spuszcza sie ich druzyne do nizszej klasy rozgrywkowej...(inna sprawa, ze najpierw powinni zebrac wszystko do kupy i ukarac wszystkie kluby jednoczesnie a nie cala dekade beda burdel robic)



Wiadomo, kibice cierpią najbardziej ale nie mogą mieć do nikogo pretensji. Niech się cieszą, że bardziej nie dostali po dupie.


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.05 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005