Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Korupcja << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7427 dni

*




Odp: Korupcja - 28/09/2012 15:15
Pełna lista klubów, które poparły Kręcinę

  Cytat:  
- Górnik Zabrze
- Jagiellonia Białystok
- Lechia Gdańsk
- Polonia Warszawa
- Ruch Chorzów
- Piast Gliwice
- Arka Gdynia
- Dolcan Ząbki
- Flota Świnoujście
- GKS Katowice
- Kolejarz Stróże
- Polonia Bytom
- Termalica Nieciecza
- Warta Poznań
- GKS Tychy
- Okocimski Brzesko
- Miedź Legnica


Wypadałoby teraz dokładnie przepytać każdego z przedstawicieli tych klubów, co sprawiło, że przekonała ich właśnie kandydatura Zdzisia ...

Ostatnio edytowany przez: eF^, 28 września 2012, 15:25 [2 raz(y)]


Dziad
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5383 dni




Odp: Korupcja - 28/09/2012 15:45

  Cytat:  
Wypadałoby teraz dokładnie przepytać każdego z przedstawicieli tych klubów, co sprawiło, że przekonała ich właśnie kandydatura Zdzisia ...



Zdzisiu na swoim profilu na fejsbuku przedstawił część swojego programu

Obrazek jpg wstawiony na forum
jak widać poskutkowało :D:D


Poza tym uważam, że Sosnowiec należy zniszczyć.

Sami przeciw wszystkim!
Cobra_S
PogonOnLine TEAM
IP: zapisany
Na forum od 7417 dni




Odp: Korupcja - 28/09/2012 15:53
chleba mi brakuje ;)


WSKL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6199 dni




Odp: Korupcja - 28/09/2012 16:14

  Cobra_S napisał:  
chleba mi brakuje ;)



Chleb ich w zęby gryzie, baroni tylko szynke!


Gdy na mnie nastają złośliwi, by zjeść moje ciało, wtenczas oni, wrogowie moi i nieprzyjaciele, chwieją się i padają.
Tomcio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4259 dni




Odp: Korupcja - 26/10/2012 23:36
Bracia nie wiem czy oglądaliście dzisiejszy mecz Podbeskidzia z Lechią ,ale faul Dariusza P. znanego już wcześniej we Wrocławiu w 93 minucie i bramka dla Lechii na 3:2 to bardzo podejrzanie wyglądało. Nie dość ,że pomocnik lechii wypadał za linie końcową ,to na dodatek Pietrasiak tak go wyciął równo z trawą ,że to na prawdę albo trzeba być idiotą by tak głupio faulować albo troszke bogatszym po tym meczu..


W imię zasad i naszej wizji świata!
damti
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4346 dni




Odp: Korupcja - 27/10/2012 00:22
Nic w tym dziwnego dla mnie, słaby gracz = słaba interwencja


psychopig
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6718 dni




Odp: Korupcja - 27/10/2012 09:36

  eF^ napisał:  
Pełna lista klubów, które poparły Kręcinę

  Cytat:  
- Górnik Zabrze
- Jagiellonia Białystok
- Lechia Gdańsk
- Polonia Warszawa
- Ruch Chorzów
- Piast Gliwice
- Arka Gdynia
- Dolcan Ząbki
- Flota Świnoujście
- GKS Katowice
- Kolejarz Stróże
- Polonia Bytom
- Termalica Nieciecza
- Warta Poznań
- GKS Tychy
- Okocimski Brzesko
- Miedź Legnica


Wypadałoby teraz dokładnie przepytać każdego z przedstawicieli tych klubów, co sprawiło, że przekonała ich właśnie kandydatura Zdzisia ...


Z Kuriera szczecińskiego " Pan Kręcina gościł u nas w Swinoujściu - mówi prezes Floty Edward Rozwałka. - Obiecał, że kluby 1 ligi zostaną zwolnione z sędziowskich opłat, a dla nas to konkretna obietnica.
Ręce opadają.


manisz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6986 dni




Odp: Korupcja - 27/10/2012 10:07

  psychopig napisał:  

  eF^ napisał:  
Pełna lista klubów, które poparły Kręcinę

  Cytat:  
- Górnik Zabrze
- Jagiellonia Białystok
- Lechia Gdańsk
- Polonia Warszawa
- Ruch Chorzów
- Piast Gliwice
- Arka Gdynia
- Dolcan Ząbki
- Flota Świnoujście
- GKS Katowice
- Kolejarz Stróże
- Polonia Bytom
- Termalica Nieciecza
- Warta Poznań
- GKS Tychy
- Okocimski Brzesko
- Miedź Legnica


Wypadałoby teraz dokładnie przepytać każdego z przedstawicieli tych klubów, co sprawiło, że przekonała ich właśnie kandydatura Zdzisia ...


Z Kuriera szczecińskiego " Pan Kręcina gościł u nas w Swinoujściu - mówi prezes Floty Edward Rozwałka. - Obiecał, że kluby 1 ligi zostaną zwolnione z sędziowskich opłat, a dla nas to konkretna obietnica.
Ręce opadają.



W radiu był wywiad przed wyborami z działaczem Floty, mówił że Zdzichu jako jedyny pokwapił się do Świnoujścia, przedstawił swój program, pogadał - po prostu jako jedyny wyciągnął rękę. Myślę, że Flota podeszła do tego na zasadzie - i tak nasz głos nic nie zmieni, a miły gest Zdziśka (może nawet flaszeczke postawił?) nie zostanie bez pamięci.


psychopig
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6718 dni




Odp: Korupcja - 27/10/2012 10:37
Ale jakieś wyczucie smaku trzeba posiadać.
Przynajmniej teraz wiemy, dlaczego Flota na wiosne wszystko przegrywa.
Bo ktoś coś obiecał, coś dał prezesowi.


eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7427 dni

*




Odp: Korupcja - 07/11/2012 19:46
LINK - wywiad z nowym sekretarzem PZPN Maciejem Sawickim - warto przeczytać, facet wygląda naprawdę konkretnie. Fajne, że to młody gość, wykształcony i na pierwszy rzut oka bardzo ogarnięty. Fragment potwierdzający, że jest on spoza 'układów i układzików':

  Cytat:  
Zajmujesz stanowisko najbardziej w PZPN-ie pożądane, bo i najlepiej płatne. Logika wskazywałaby, że prezes po wyborach może je przekazać komuś po znajomości, jako element większego targu. Najdziwniejsze jest to, że podobno wy z Bońkiem w ogóle się nie znacie.
- To prawda. Nie znaliśmy się. Ani pół głosu dla pana Bońka podczas kampanii na prezesa nie załatwiłem, w czasie wyborów byłem służbowo w Chinach i z internetu dowiedziałem się, że wygrał. Tym większe było moje zaskoczenie, że używając swoich kontaktów w świecie piłki gdzieś mnie wypatrzył i że nagle do mnie zadzwonił. A potem przez analizę moich dokonań sportowych, ale głównie biznesowych uznał, że potrzebuje takiego menedżera. Co mogę zrobić – tylko i wyłącznie odwdzięczyć się za to skuteczną pracą. To naprawdę mobilizujące, kiedy taka osoba obdarza cię aż tak wielkim zaufaniem, w zasadzie w ciemno.


Jest i fragment pobieżnie dotyczący PS :D :

  Cytat:  
Zwłaszcza, że ja przecież jestem chłopakiem z Warszawy i gdybym miał wspomnieć najprzyjemniejszy moment w karierze, to powiedziałby, że był to mój debiut, w meczu z Pogonią Szczecin, gdy zdobyłem gola.



LINK2 - wszystkie te początkowe ruchy wyglądają naprawdę obiecująco, zobaczymy jak będzie dalej.

Ostatnio edytowany przez: eF^, 7 listopada 2012, 20:40 [2 raz(y)]


Scarface
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7196 dni

*




Odp: Korupcja - 22/12/2012 13:49
Wpis nadaje sie tylko to tej kategorii:

Grzegorz Lato ciągle zarabia na mistrzostwach Europy. Jak dowiedział się Fakt, były prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej cały czas szefuje spółce Euro 2012 Polska, utworzonej przez naszą federację przed rozpoczęciem turnieju.
Po zakończeniu imprezy spółka, która odpowiadała za powinna zostać zlikwidowana, tak jak stało się to na Ukrainie. Tymczasem okazuje się, że Grzegorz Lato i kilku jego kolegów pobierać będzie sowite wynagrodzenie jeszcze do marca przyszłego roku. Według naszych informacji wszystkie wypłaty dla działaczy pokrywa UEFA.
Spółka cały czas posiada swoją siedzibę w centrum Warszawy, o powierzchni ok. 300 metrów kwadratowych. Lato oficjalnie nie ma pensji, ale może liczyć na wysokie premie i bonusy. Zagwarantowaną stałą wypłatę ma za to bliski współpracownik byłego prezesa PZPN, Adam Olkowicz (68 l.). On pobiera z kasy spółki 75 tys. złotych miesięcznie! W zarządzie są również inni działacze, m.in. Rudolf Bugdoł (69 l.) i Stefan Antkowiak (64 l.).


Niech cię nie niepokoją
Cierpienia twe i błędy
Wszędy są drogi proste
Lecz i manowce są wszędy
O to chodzi jedynie
By naprzód wciąż iść śmiało
WSKL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6199 dni




Odp: Korupcja - 22/08/2013 21:22
Blog piłkarska mafia o Pogoni Szczecin-aktualizacja


Gdy na mnie nastają złośliwi, by zjeść moje ciało, wtenczas oni, wrogowie moi i nieprzyjaciele, chwieją się i padają.
g
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6754 dni




Odp: Korupcja - 18/10/2013 13:40
a tymczasem dawid


- Tylko Pogoń -
Drk
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7117 dni




Odp: Korupcja - 17/02/2015 12:33
i temat wraca jak bumerang.
..teraz bardzo znana osoba z naszego kręgu..
Mariusz K. zdyskwalifikowany za ustawianie meczy z lat 2003-2005.. :/


  radioszczecin.pl napisał:  
Pięcioletnia dyskwalifikacja - taką decyzję wobec byłego zawodnika i trenera Pogoni Szczecin wydała Komisja Dyscyplinarna Polskiego Związku Piłki Nożnej. Tym samym Mariusz K. traci wszystkie uprawnienia do czynnego działania w podległych PZPN-owi klubach sportowych.
Kara komisji to konsekwencja wyroku sądowego. W grudniu ubiegłego roku sąd skazał Mariusza K. za korupcję w polskiej piłce nożnej. W latach 2003-2005, kiedy był szkoleniowcem GKS-u Bełchatów ustawiał wyniki meczów.

Jego klub grał wtedy w drugiej lidze i wywalczył awans do ekstraklasy. 50-letni szkoleniowiec przed sądem przyznał się do winy. Sąd skazał go na rok i osiem miesięcy więzienia w zawieszeniu na trzy lata oraz 1700 zł grzywny.

Jeszcze przed wyrokiem K. związał się kontraktem z IV ligowym Energetykiem Gryfino. Teraz, po decyzji komisji PZPN-u, nie będzie mógł tam pracować.

W poniedziałek zadzwoniliśmy do trenera. Mariusz K. po odebraniu telefonu stwierdził, że nie może rozmawiać i oddzwoni. Od tamtej pory nie odbiera telefonu.

Z kolei kierownik Energetyka Gryfino, Piotr Pałka, o sprawie dowiedział się od nas. Nie znamy zatem jeszcze oficjalnego stanowiska klubu w tej sprawie.



radioszczecin.pl


Gonzalez13
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3706 dni




Odp: Korupcja - 17/02/2015 12:54
Jak już temat odkopany, to poniżej bardzo świeża sprawa związana z Flotą.

Czy Flota Świnoujście ustawiła zimowe mecze towarzyskie?

System UEFA namierzył podejrzane sparingi Floty. PZPN wszczyna postępowanie…

Pierwsze decyzje w sprawie Floty. Ban dla podejrzanego tercetu.


Evil69
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3964 dni




Odp: Korupcja - 17/02/2015 14:04
W dzisiejszych czasach nie liczy się rywalizacja sportowa, liczy się kasa...

A to, że wpadł jeden z drugim to ma to w ch..u.
Dzisiaj za tą" kasę ", żyje jak pączek w maśle, i się z tego śmieje...

Najlepszym przykładem jest J.Wójcik.

Ostatnio edytowany przez: Evil69, 17 lutego 2015, 14:16 [2 raz(y)]


kryta
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4249 dni




Odp: Korupcja - 17/02/2015 14:18
Obrazek jpg wstawiony na forum

"Były trener i piłkarz Pogoni zdyskwalifikowany
Pięcioletnia dyskwalifikacja - taką decyzję wobec byłego zawodnika i trenera Pogoni Szczecin wydała Komisja Dyscyplinarna Polskiego Związku Piłki Nożnej. Tym samym Mariusz K. traci wszystkie uprawnienia do czynnego działania w podległych PZPN-owi klubach sportowych.
Kara komisji to konsekwencja wyroku sądowego. W grudniu ubiegłego roku sąd skazał Mariusza K. za korupcję w polskiej piłce nożnej. W latach 2003-2005, kiedy był szkoleniowcem GKS-u Bełchatów ustawiał wyniki meczów.

Jego klub grał wtedy w drugiej lidze i wywalczył awans do ekstraklasy. 50-letni szkoleniowiec przed sądem przyznał się do winy. Sąd skazał go na rok i osiem miesięcy więzienia w zawieszeniu na trzy lata oraz 1700 zł grzywny.

Jeszcze przed wyrokiem K. związał się kontraktem z IV ligowym Energetykiem Gryfino. Teraz, po decyzji komisji PZPN-u, nie będzie mógł tam pracować."


źródło: v.pl


kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6411 dni

*




Odp: Korupcja - 17/02/2015 14:39

  strzyga napisał:  
Obrazek jpg wstawiony na forum

"Były trener i piłkarz Pogoni zdyskwalifikowany
Pięcioletnia dyskwalifikacja - taką decyzję wobec byłego zawodnika i trenera Pogoni Szczecin wydała Komisja Dyscyplinarna Polskiego Związku Piłki Nożnej. Tym samym Mariusz K. traci wszystkie uprawnienia do czynnego działania w podległych PZPN-owi klubach sportowych.
Kara komisji to konsekwencja wyroku sądowego. W grudniu ubiegłego roku sąd skazał Mariusza K. za korupcję w polskiej piłce nożnej. W latach 2003-2005, kiedy był szkoleniowcem GKS-u Bełchatów ustawiał wyniki meczów.

Jego klub grał wtedy w drugiej lidze i wywalczył awans do ekstraklasy. 50-letni szkoleniowiec przed sądem przyznał się do winy. Sąd skazał go na rok i osiem miesięcy więzienia w zawieszeniu na trzy lata oraz 1700 zł grzywny.

Jeszcze przed wyrokiem K. związał się kontraktem z IV ligowym Energetykiem Gryfino. Teraz, po decyzji komisji PZPN-u, nie będzie mógł tam pracować."


źródło: v.pl



Nie mamy szczęścia do "naszych" zawodników. Tym razem Kuras skazany. Jakby człowiek chciał sobie na nową koszulkę walnąć jakieś nazwisko z przed lat, kiedy zaczynało się chodzić na Pogoń to...brak jednomyślnych, wyrazistych i bezsprzecznie pozytywnie kojarzonych z Pogonią zawodników. Dymkowski? Moskalewicz?


Evil69
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3964 dni




Odp: Korupcja - 17/02/2015 14:51

  kiko napisał:  

  strzyga napisał:  
Obrazek jpg wstawiony na forum

"Były trener i piłkarz Pogoni zdyskwalifikowany
Pięcioletnia dyskwalifikacja - taką decyzję wobec byłego zawodnika i trenera Pogoni Szczecin wydała Komisja Dyscyplinarna Polskiego Związku Piłki Nożnej. Tym samym Mariusz K. traci wszystkie uprawnienia do czynnego działania w podległych PZPN-owi klubach sportowych.
Kara komisji to konsekwencja wyroku sądowego. W grudniu ubiegłego roku sąd skazał Mariusza K. za korupcję w polskiej piłce nożnej. W latach 2003-2005, kiedy był szkoleniowcem GKS-u Bełchatów ustawiał wyniki meczów.

Jego klub grał wtedy w drugiej lidze i wywalczył awans do ekstraklasy. 50-letni szkoleniowiec przed sądem przyznał się do winy. Sąd skazał go na rok i osiem miesięcy więzienia w zawieszeniu na trzy lata oraz 1700 zł grzywny.

Jeszcze przed wyrokiem K. związał się kontraktem z IV ligowym Energetykiem Gryfino. Teraz, po decyzji komisji PZPN-u, nie będzie mógł tam pracować."


źródło: v.pl



Nie mamy szczęścia do "naszych" zawodników. Tym razem Kuras skazany. Jakby człowiek chciał sobie na nową koszulkę walnąć jakieś nazwisko z przed lat, kiedy zaczynało się chodzić na Pogoń to...brak jednomyślnych, wyrazistych i bezsprzecznie pozytywnie kojarzonych z Pogonią zawodników. Dymkowski? Moskalewicz?



Marek Leśniak, Marek Szczech...

Ostatnio edytowany przez: Evil69, 17 lutego 2015, 15:07 [1 raz(y)]


db1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6931 dni




Odp: Korupcja - 17/02/2015 15:34
strzyga po co wklejasz tą samą treść, którą trzy posty wyżej wkleja Drk(?)

Ludzie czytajcie trochę a nie wklejacie co popadnie!


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.06 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005