Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Korupcja << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
tomek77
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6024 dni




Odp: Korupcja - 31/10/2008 22:13
http://wiadomosci.onet.pl/107439,2,komentarz.html


"MY PORTOWCY, MY PORTOWCY NASZ CHARAKTER SIŁĄ JEST!!!"
Cywil
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6929 dni




Odp: Korupcja - 08/12/2008 12:26
No i jarek żyro 170 zatrzymanym :) Dziwne, że tak późno...


Bzyku
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7266 dni

*




Odp: Korupcja - 08/12/2008 18:06
Lepiej późno niż wcale.


Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5919 dni




Odp: Korupcja - 08/12/2008 19:51
Ja caly czas czekam na Marcina B. mecz Pogon - Cracovia i gramy do czasu kiedy Cracovia nie strzeli bramki, az w koncu Moskala wpakowal pilke do siatki a cwel Cabaj zaczal prowokowac...a Zyro chyba tez zaslynal przy okazji meczu tych druzyn tylko ze w II lidze w Krakowie.


Bzyku
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7266 dni

*




Odp: Korupcja - 08/12/2008 20:45
Werder, Żyro, Borski - jakby zrobić jakiś plebiscyt, to pewnie była by trójka "najpopularniejszych" w Szczecinie.


goral1982
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7089 dni




Odp: Korupcja - 09/12/2008 09:33

  Przema napisał:  
Ja caly czas czekam na Marcina B. mecz Pogon - Cracovia i gramy do czasu kiedy Cracovia nie strzeli bramki, az w koncu Moskala wpakowal pilke do siatki a cwel Cabaj zaczal prowokowac...a Zyro chyba tez zaslynal przy okazji meczu tych druzyn tylko ze w II lidze w Krakowie.



To przedluzenie meczu to i tak nic w porownaniu z wczesniejszymi wyczynami w tym meczu. Juz siedzac na trybunach widzialem (jak i caly stadion) 2 ewidentne karne dla nas . Nie bylo nawet o czym dyskutowac. Ewidentne faule. 3 byl problematyczny , ale tez wydawalo sie , ze powinien zagwizdac. Po powrocie do domu widzialem na Canal + powtorke tych 3 sytuacji i potwierdzilo sie , ze te 2 karne nie podlegaja nawet dyskusji. A i 3 powinien zagwizdac. A ile razy nas wybijal z uderzenia gwizdzac urojone faule w srodku pola.


Bengoro
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6065 dni




Odp: Korupcja - 09/12/2008 10:29
A dzisiaj zatrzymali sędziego z Radomia, Gilewskiego
Zatrzymany Gilewski

Ostatnio edytowany przez: Bengoro, 9 grudnia 2008, 10:47 [1 raz(y)]


Ojczyzna – to wielki zbiorowy obowiązek.

FC Kamień Pomorski
Ligowiec.net Team
eJay
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7226 dni

**




Odp: Korupcja - 09/12/2008 10:50
Bez kitu, za rok nie będzie kto miał sędziować meczów. Gilewski, jedyny zawodowy sędzia w Polsce umoczony. Zacne to i jednocześnie przerażające.


Ha ha ha, he he, ho-ho, uh, uh, ha-ha, ha...And I thought my jokes were bad...
Luk Luk
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7401 dni

**




Odp: Korupcja - 10/12/2008 14:09

  eJay napisał:  
Bez kitu, za rok nie będzie kto miał sędziować meczów. Gilewski, jedyny zawodowy sędzia w Polsce umoczony. Zacne to i jednocześnie przerażające.




nie jedyny. a wogole ktory sedzia sedziujacy najwyzszy szczebel nie jest umoczony?...


"Wierzę, że inteligencja i strach są nieodłączne. Goście którzy mówią: ja się nie boję niczego - są po prostu głupi!" - Rickson Gracie

Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7328 dni




Odp: Korupcja - 10/12/2008 16:38
wszyscy brali... jakby nie brali to by tak wysoko nie sędziowali :P

choć szczerze przyznam że co do Gilewskiego miałem nadzieję, że jest czysty.. a jednak nie..


Pogoń to barwy, historia, stadion, klimat - POGOŃ TO MY! || Hala Madrid!
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6566 dni




Odp: Korupcja - 10/12/2008 17:56

  śmielaq89 napisał:  
wszyscy brali... jakby nie brali to by tak wysoko nie sędziowali :P

choć szczerze przyznam że co do Gilewskiego miałem nadzieję, że jest czysty.. a jednak nie..



nie wierzyłem ze to napisze,a szkoda mi go. mógł zrobić niezłą kariere a tak... teraz owszem,mógł być czysty,ale stare grzeszki będą ciążyć. widocznie był taki układ,ze każdy musiał brać udział w korupcyjnym procederze. inaczej wysiadał z wózka. więc nie zdziwny sie jak wszystkich posadzą,no chyba że któremuś jako sie upiecze


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
Bengoro
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6065 dni




Odp: Korupcja - 10/12/2008 18:10

  anathema napisał:  

  śmielaq89 napisał:  
wszyscy brali... jakby nie brali to by tak wysoko nie sędziowali :P

choć szczerze przyznam że co do Gilewskiego miałem nadzieję, że jest czysty.. a jednak nie..



nie wierzyłem ze to napisze,a szkoda mi go. mógł zrobić niezłą kariere a tak... teraz owszem,mógł być czysty,ale stare grzeszki będą ciążyć. widocznie był taki układ,ze każdy musiał brać udział w korupcyjnym procederze. inaczej wysiadał z wózka. więc nie zdziwny sie jak wszystkich posadzą,no chyba że któremuś jako sie upiecze



miałem napisać to co Ty, mi też go szkoda, bo myślałem, że będziemy mieli sędziego w RPA w 2010,
a ciekawie kiedy się wezmą za tych z niższych lig...


Ojczyzna – to wielki zbiorowy obowiązek.

FC Kamień Pomorski
Ligowiec.net Team
TradycjaZobowiązuje!
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 6776 dni

****




Odp: Korupcja - 16/12/2008 08:20
prokuratur ma dzisiaj przesłuchać baniaka w sprawie jego długoletniej znajomości z fryzjerem, heh przesłuchany....gosciu sie niezle poustawiał.

autentyczna anegdota odnosnie baniaka:
opowiedzial mi ją koles grający w obecnej trzeciej lidze. wracali autokarem z jakiegos meczu wyjazdowego, poanowała dyskusja odnosnie tej całej korupcji, na co moj koles stwierdzil "dobra, dobra, ja znam goscia co ukręcił kilka awansów do ekstraklasy, ogolnie jest mega umoczony ale jest nie do wyjebania" na co jeden ze wspopasażerów "NO CO TY!? ZNASZ BANIAKA":D!
rozjebało mnie to na plecy
pozdro bodziu:)


1948 - 2018 i dalej! historia bez końca!
Jo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6638 dni




Odp: Korupcja - 16/12/2008 20:11
Klocek xD

Ostatnio edytowany przez: Jo, 27 grudnia 2008, 12:17 [1 raz(y)]


Warszawa !!!!!! Warszawa , Warszawa CWKS Legia !!!!!!!!!!!! Warszawa , Warszawa !!!!!
miau !
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5960 dni




Odp: Korupcja - 18/12/2008 10:34
Mają pierwszego z nowego zarządu pzpn


PS
Jo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6638 dni




Odp: Korupcja - 29/12/2008 14:49
Czy Listkiewicza czekają kłopoty?

W ręce prokuratorów wpadła ważna figura. Pół roku temu Mirosław J. na łamach "Faktu" powiedział, że prezes PZPN Michał Listkiewicz gwarantował mu funkcję drugoligowego obserwatora do końca prezesury "Listka", w zamian za podniesienie noty sędziemu, protegowanemu przez PZPN. Czy powtórzy to śledczym? - zastanawia się DZIENNIK.

Z przed roku wiadomość ale dlaczego Prokuratura się tym nie zajęła ???


Warszawa !!!!!! Warszawa , Warszawa CWKS Legia !!!!!!!!!!!! Warszawa , Warszawa !!!!!
Jo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6638 dni




Odp: Korupcja - 15/01/2009 16:40
HAHAHAHAHA

Zatrzymali piłkarza Floty Świnoujście Grzegorza S lat 34 :)


Grzegorz Skwara


Warszawa !!!!!! Warszawa , Warszawa CWKS Legia !!!!!!!!!!!! Warszawa , Warszawa !!!!!
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6566 dni




Odp: Korupcja - 16/01/2009 10:16
Prokuratura rejonowa w Olsztynie prowadzi śledztwo, które może doprowadzić nawet do unieważnienia wyborów Grzegorza Laty na prezesa PZPN .
Z informacji, do których dotarli dziennikarze wynika, że trzej delegaci z okręgu Warmii i Mazur na październikowy zjazd piłkarskiej centrali zostali wybrani niezgodnie z obowiązującym prawem.

Podczas wyborów mieli poprzeć właśnie Grzegorza Latę, który dzięki jednemu głosowi ponad wymagane minimum wygrał już w pierwszej turze.
- Zachodzi tu prawdopodobieństwo popełnienia wielokrotnego przestępstwa związanego z poświadczeniem nieprawdy, jak i procedurami przeprowadzenia zjazdu wyborczego w Olsztynie - mówi prokurator Arkadiusz Szwedowski.

- Jeśli sąd zdecyduje o nielegalność wyborów w PZPN, minister sportu będzie musiał podjąć decyzję o ich powtórzeniu - mówi przewodnicząca sejmowej Komisji Sportu Elżbieta Jakubiak.


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
1973
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7201 dni

*




Odp: Korupcja - 16/01/2009 10:53
Z przed paru dni ale też warto przytoczyć...


  Cytat:  
Dni prezesa PZPN Grzegorza Laty są już policzone. Zdaniem "Polska The Times" były wybitny piłkarz na fotelu nie dotrwa nawet do lata! Skąd takie przypuszczenia? Bo na Miodową znów ma się wprowadzić kurator i to już wkrótce... Czy to kolejny straszak, czy tym razem w piłkarskiej centrali zostanie zrobiony porządek? Patrząc na wcześniejsze działania, można śmiało przypuszczać, że to pierwsze, ale...

To nie koniec problemów Grzegorza Laty. Nowy prezes zamiast oczyszczać piłkarskie środowisko, raczej się biernie przygląda. A wrocławska prokuratura rozkręca sie na dobre i za chwilę można spodziewać się kolejnych zatrzymań. Jak donosi "Polska The Times" rzecznik dyscyplinarny PZPN Wojciech Petkowicz wbrew Lacie domaga się degradacji w stosunku do klubów zamieszanych w korupcję, bo Lato woli raczej karać osoby, którym udowodniono udział w korupcyjnym procederze.

A to jeszcze nie koniec? Decydujący może okazać się piątek (16 stycznia), kiedy to sąd zdecyduje, czy wybory delegatów na październikowy zjazd PZPN w Zachodniopomorskim ZPN przeprowadzono zgodnie ze statutem. Jeśli nie, wybór Laty na prezesa może zostać unieważniony!

25 lutego odbędzie się nadzwyczajny zjazd władz Polskiego Związku Piłki Nożnej. Czy na nim zostanie odwołany ze stanowiska Grzegorz Lato? Możliwe.

Zdaniem "Polska The Times" nowego prezesa PZPN możemy poznać już w kwietniu.



1973
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7201 dni

*




Odp: Korupcja - 20/01/2009 11:32

  Cytat:  
Były wiceprezes Motoru Lublin zatrzymany

Były wiceprezes Motoru Lublin został dzisiaj zatrzymany przez CBA. Wrocławska Prokuratura Krajowa chce przedstawić Waldemarowi P. aż kilkadziesiąt zarzutów dotyczących korupcji.

Podejrzenia "ustawiania meczów" dotyczą sezonów 2003-2004 i 2004-2005. Dzisiaj mężczyzna zostanie dowieziony do Wrocławia, a jutro doprowadzony do prokuratury. Na razie śledczy nie ujawniają żadnych innych informacji na temat zarzutów.



źródło 90minut.pl


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.2 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005