Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Komunikacja w Szczecinie << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
TheBebzons
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5789 dni




Odp: Komunikacja w Szczecinie - 24/12/2008 00:25
Widzę że coś Ci nie gra w stosunku do mojej osoby, ale ok jest to Twój problem, ja staram się powstrzymywać od uniesień w stosunku do kogokolwiek.


nie schlebiaj sobie :D

p.s antypatia,sympatia nie ma nic do rzeczy...


Obrazek png wstawiony na forum
IS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6735 dni




Odp: Komunikacja w Szczecinie - 24/12/2008 00:26

  antek napisał:  

  IS napisał:  
Z tym podjechaniem do komisariatu to przesadzili zupełnie, tylko że tak z drugiej strony to ja (Wy też) na takich gamoni muszę płacić podatki żeby Ci sobie na gapę jeździli komunikacją.



Tylko majac na uwadze zblizajace sie swieta,nie bede tego komentowal tylko poprosze Cie o przemyslenie swoich nastepnych postow...

Wesolych Swiat :)

/edit tego nademna tez nie skomentuje,chodz jak tak dalej pojdzie prysnie magia swiat...



To nie komentuj, a nie się tutaj pocisz na forum.


IS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6735 dni




Odp: Komunikacja w Szczecinie - 24/12/2008 00:36

  Bebzon napisał:  



nie schlebiaj sobie :D




Nie wiem czy mam powody ;)


antek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8108 dni




Odp: Komunikacja w Szczecinie - 24/12/2008 00:37
Kolego w kulturalny sposob chcialem Ci zwrocic uwage, ze pierdolisz glupoty. Prowokujesz mnie chyba do tego, zebym sie rozwinal, a ja mam wyjebane na ludzi twojego pokroju i zacina misie "spacja" dlatego klade sie spac, a Tobie zycze, zeby Cie wreszcie ktos wypuscil na podworko,zebys liznal troche rzeczywistosci...gamoniu.


PIJEMY AŻ JEBNIEMY !
TheBebzons
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5789 dni




Odp: Komunikacja w Szczecinie - 24/12/2008 00:39
IS szermierz slowny 2008 :D


Obrazek png wstawiony na forum
IS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6735 dni




Odp: Komunikacja w Szczecinie - 24/12/2008 00:41

  antek napisał:  
Kolego w kulturalny sposob chcialem Ci zwrocic uwage, ze pierdolisz glupoty. Prowokujesz mnie chyba do tego, zebym sie rozwinal, a ja mam wyjebane na ludzi twojego pokroju i zacina misie "spacja" dlatego klade sie spac, a Tobie zycze, zeby Cie wreszcie ktos wypuscil na podworko,zebys liznal troche rzeczywistosci...gamoniu.



W takim razie faktycznie idź spać. Dobranoc. :)


TheBebzons
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5789 dni




Odp: Komunikacja w Szczecinie - 24/12/2008 00:46

  IS napisał:  

  antek napisał:  
Kolego w kulturalny sposob chcialem Ci zwrocic uwage, ze pierdolisz glupoty. Prowokujesz mnie chyba do tego, zebym sie rozwinal, a ja mam wyjebane na ludzi twojego pokroju i zacina misie "spacja" dlatego klade sie spac, a Tobie zycze, zeby Cie wreszcie ktos wypuscil na podworko,zebys liznal troche rzeczywistosci...gamoniu.



W takim razie faktycznie idź spać. Dobranoc. :)



Co nie zmienia faktu ze pierdolisz.Dobranoc :)


Obrazek png wstawiony na forum
IS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6735 dni




Odp: Komunikacja w Szczecinie - 24/12/2008 00:53

  Bebzon napisał:  

  IS napisał:  

  antek napisał:  
Kolego w kulturalny sposob chcialem Ci zwrocic uwage, ze pierdolisz glupoty. Prowokujesz mnie chyba do tego, zebym sie rozwinal, a ja mam wyjebane na ludzi twojego pokroju i zacina misie "spacja" dlatego klade sie spac, a Tobie zycze, zeby Cie wreszcie ktos wypuscil na podworko,zebys liznal troche rzeczywistosci...gamoniu.



W takim razie faktycznie idź spać. Dobranoc. :)



Co nie zmienia faktu ze pierdolisz.Dobranoc :)



Heh, żebyś jeszcze miał coś konkretnego do powiedzenia to rozumiem, zresztą większość zainteresowanych to widzi - szczekasz i narzekasz a nie dyskutujesz - to raczej niezbyt kreatywne podejście.


CzesiuHydraulik
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6668 dni

**




Odp: Komunikacja w Szczecinie - 24/12/2008 01:02

  IS napisał:  
Z tym podjechaniem do komisariatu to przesadzili zupełnie, tylko że tak z drugiej strony to ja (Wy też) na takich gamoni muszę płacić podatki żeby Ci sobie na gapę jeździli komunikacją.



Hehe kolego Żupan jestes i nie ublizaj od gamoni, bo lekko ok. 50% ma wyjebane na bilety hehe, takie sa realia... Bez pzdr :D


SAMI PRZECIWKO WSZYSTKIM!!! MW'03
IS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6735 dni




Odp: Komunikacja w Szczecinie - 24/12/2008 01:13

  M4ly napisał:  

  IS napisał:  
Z tym podjechaniem do komisariatu to przesadzili zupełnie, tylko że tak z drugiej strony to ja (Wy też) na takich gamoni muszę płacić podatki żeby Ci sobie na gapę jeździli komunikacją.



Hehe kolego Żupan jestes i nie ublizaj od gamoni, bo lekko ok. 50% ma wyjebane na bilety hehe, takie sa realia... Bez pzdr :D



Wiesz nie mam zamiaru płacić podatków na kogoś kto się w ogóle nie poczuwa do obywatelskiego obowiązku. Z podwiezieniem gościa do komisariatu przesadzili i uważam że takich kanarów się powinno zwolnić z pracy bo cierpiąna tym wszyscy pasażerowie. Jak na razie to tak naprawdę mi tutaj niektóre osoby ubliżają (czego zupełnie nie rozumiem) podczas gdy ja staram się zachować fason w dyskusji. Jeśli uważasz że niekasowanie biletów jest cool to w takim razie wszyscy nie kasujmy ich, a będziemy jeździć starym zardzewiałym otagowanym w środku taborem z menelami - ja takiej perspektywy nie chcę, bo kocham swoje miasto, widocznie Ty nebardzo skoro nie rozumiesz elementarnych zasad jakimi powinien kierować się lokalny patriota. Wasze stwierdzenia i uchylanie się od tego zwykłego skasowania biletu doprowadzają że cywilizacyjnie faktycznie jesteśmy daleko za innymi miastami. Gdyby każdy kasował bilety to zyski na komunikację miejską mogą wynieść nawet do 20 mln złotych (jak możemy ujrzeć po przykładach z innych rozwijających się miast) co oznacza nowe inwestycje w tabor i tym samym polepszanie życia mieszkańcom. Jeśli to jest waszym zdaniem pierdole... to może sami zacznijcie coś z sobą robić.

Ogólnie dyskusja pomimo epitetów jest ciekawa bo ujawniają się w niej dwie a nawet trzyy strony. Jedni chcą płacić na komunikację i chcą by komfort jazdy się poprawiał. Drudzy chcą wiedzieć za co płacą i najczęściej nie płacą bo wkurza ich spóźnianie się autobusow i jazda z menelami, a trzeci w ogóle niewiedzą o czym piszą i mają najwyraźniej wszystko w dup.. co już jest zupełnie niezrozumiałe i godne pożałowania.

Ostatnio edytowany przez: IS, 24 grudnia 2008, 01:18 [1 raz(y)]


CzesiuHydraulik
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6668 dni

**




Odp: Komunikacja w Szczecinie - 24/12/2008 01:26

  IS napisał:  

  M4ly napisał:  

  IS napisał:  
Z tym podjechaniem do komisariatu to przesadzili zupełnie, tylko że tak z drugiej strony to ja (Wy też) na takich gamoni muszę płacić podatki żeby Ci sobie na gapę jeździli komunikacją.



Hehe kolego Żupan jestes i nie ublizaj od gamoni, bo lekko ok. 50% ma wyjebane na bilety hehe, takie sa realia... Bez pzdr :D



Wiesz nie mam zamiaru płacić podatków na kogoś kto się w ogóle nie poczuwa do obywatelskiego obowiązku. Z podwiezieniem gościa do komisariatu przesadzili i uważam że takich kanarów się powinno zwolnić z pracy bo cierpiąna tym wszyscy pasażerowie. Jak na razie to tak naprawdę mi tutaj niektóre osoby ubliżają (czego zupełnie nie rozumiem) podczas gdy ja staram się zachować fason w dyskusji. Jeśli uważasz że niekasowanie biletów jest cool to w takim razie wszyscy nie kasujmy ich, a będziemy jeździć starym zardzewiałym otagowanym w środku taborem z menelami - ja takiej perspektywy nie chcę, bo kocham swoje miasto, widocznie Ty nebardzo skoro nie rozumiesz elementarnych zasad jakimi powinien kierować się lokalny patriota. Wasze stwierdzenia i uchylanie się od tego zwykłego skasowania biletu doprowadzają że cywilizacyjnie faktycznie jesteśmy daleko za innymi miastami. Gdyby każdy kasował bilety to zyski na komunikację miejską mogą wynieść nawet do 20 mln złotych (jak możemy ujrzeć po przykładach z innych rozwijających się miast) co oznacza nowe inwestycje w tabor i tym samym polepszanie życia mieszkańcom. Jeśli to jest waszym zdaniem pierdole... to może sami zacznijcie coś z sobą robić.

Ogólnie dyskusja pomimo epitetów jest ciekawa bo ujawniają się w niej dwie a nawet trzyy strony. Jedni chcą płacić na komunikację i chcą by komfort jazdy się poprawiał. Drudzy chcą wiedzieć za co płacą i najczęściej nie płacą bo wkurza ich spóźnianie się autobusow i jazda z menelami, a trzeci w ogóle niewiedzą o czym piszą i mają najwyraźniej wszystko w dup.. co już jest zupełnie niezrozumiałe i godne pożałowania.



Hehe...Jestem patriota, zyski 20mln zl... I co z tymi pieniedzmi sie stanie?? Zagospodatuja w nowe tabory? Moze kupia 4 tramwje z niemiec (te zolte) hehehe, a moze znowu beda naprawiac tory na odcinku 8 od Gumieniec do Kosciuszki... 3 remont w ciagu 5 lat... To jest lekko smieszne, nawet tragiczne...
PS. Ty jestes najmadrzejszy, nikt nie wie lepiej od Ciebie i kazdy ma swoje miasto w dupie... biskup


SAMI PRZECIWKO WSZYSTKIM!!! MW'03
IS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6735 dni




Odp: Komunikacja w Szczecinie - 24/12/2008 01:35

  M4ly napisał:  

  IS napisał:  

  M4ly napisał:  

  IS napisał:  
Z tym podjechaniem do komisariatu to przesadzili zupełnie, tylko że tak z drugiej strony to ja (Wy też) na takich gamoni muszę płacić podatki żeby Ci sobie na gapę jeździli komunikacją.



Hehe kolego Żupan jestes i nie ublizaj od gamoni, bo lekko ok. 50% ma wyjebane na bilety hehe, takie sa realia... Bez pzdr :D



Wiesz nie mam zamiaru płacić podatków na kogoś kto się w ogóle nie poczuwa do obywatelskiego obowiązku. Z podwiezieniem gościa do komisariatu przesadzili i uważam że takich kanarów się powinno zwolnić z pracy bo cierpiąna tym wszyscy pasażerowie. Jak na razie to tak naprawdę mi tutaj niektóre osoby ubliżają (czego zupełnie nie rozumiem) podczas gdy ja staram się zachować fason w dyskusji. Jeśli uważasz że niekasowanie biletów jest cool to w takim razie wszyscy nie kasujmy ich, a będziemy jeździć starym zardzewiałym otagowanym w środku taborem z menelami - ja takiej perspektywy nie chcę, bo kocham swoje miasto, widocznie Ty nebardzo skoro nie rozumiesz elementarnych zasad jakimi powinien kierować się lokalny patriota. Wasze stwierdzenia i uchylanie się od tego zwykłego skasowania biletu doprowadzają że cywilizacyjnie faktycznie jesteśmy daleko za innymi miastami. Gdyby każdy kasował bilety to zyski na komunikację miejską mogą wynieść nawet do 20 mln złotych (jak możemy ujrzeć po przykładach z innych rozwijających się miast) co oznacza nowe inwestycje w tabor i tym samym polepszanie życia mieszkańcom. Jeśli to jest waszym zdaniem pierdole... to może sami zacznijcie coś z sobą robić.

Ogólnie dyskusja pomimo epitetów jest ciekawa bo ujawniają się w niej dwie a nawet trzyy strony. Jedni chcą płacić na komunikację i chcą by komfort jazdy się poprawiał. Drudzy chcą wiedzieć za co płacą i najczęściej nie płacą bo wkurza ich spóźnianie się autobusow i jazda z menelami, a trzeci w ogóle niewiedzą o czym piszą i mają najwyraźniej wszystko w dup.. co już jest zupełnie niezrozumiałe i godne pożałowania.



Hehe...Jestem patriota, zyski 20mln zl... I co z tymi pieniedzmi sie stanie?? Zagospodatuja w nowe tabory? Moze kupia 4 tramwje z niemiec (te zolte) hehehe, a moze znowu beda naprawiac tory na odcinku 8 od Gumieniec do Kosciuszki... 3 remont w ciagu 5 lat... To jest lekko smieszne, nawet tragiczne...



Trzeci remont czego? Te odcinki które teraz robią raczej niebyły wymieniane/remontowane (te które były wymieniane są zostawione i nic z nimi nie robią, bo są nowe) i należy się cieszyć tym że je robią i że będzie po nich kursował tramwaj niskopodłogowy, co prawda powinno to być już zrobione 6-7 lat temu, ale niestety takie były władze Szczecina, poprzedni prezydent wolał się śmiać ludziom w oczy i mówić im że Szczecin to wioska z tramwajami - czy to nie cyniczne i kuriozalne jeśli założymy sytuację że ten prezydent nic nie robił aby ta wioska z tramwajami się zmieniła w inne miasto?.

Po drugie pieniądze gospodarują w nowe tabory i gdybyś przeczytał przyszłoroczny budżet oraz założenia budżetowe do 2010 roku to byś wiedział że w 2009 roku zakupują bodajże 18 nowych solarisów (ogólnie na komunikację w roku 2009 mają przeznaczyć 81 mln złotych) a w latach do 2012 około 40 % taboru autobusowego ma być nowa (jeśli się mylę +/- procentowo to można mnie poprawić).
Ja myśle że coraz bardziej problem leży w tym że w ogóle niektóre osoby się nie interesują jakie będą inwestycje i jaki jest przyszłoroczny budżet miasta, a więc nie interesują się swoim miastem, bo jeśli ktoś twierdzi że będą remontować remntowane odcinki torowisk...

Ostatnio edytowany przez: IS, 24 grudnia 2008, 01:42 [1 raz(y)]


IS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6735 dni




Odp: Komunikacja w Szczecinie - 24/12/2008 01:47
Aha i chciałem jeszcze napisać, że sukcesywne wymienianie taboru, a nie zakupywanie wszystkiego odrazu jest bardzo zdrowym podejściem. Kiedyś wladze miasta popełniły błąd zakupując od razu w ciągu bodajże dwóch lat nowe volvo. Dziś mamy z tym problem bo te wszystkie autobusy Volvo są w bardzo kiepskim stanie. Gdyby w komunikację inwestowało się sukcesywnie i powoli wymieniało tabor to by dziś nie było takiego problemu, a przypomnę że rok temu Szczecin miał najgorszy stan taboru autobusowego w Polsce - teraz się to na szczęście trochę zmieniło.

Ostatnio edytowany przez: IS, 24 grudnia 2008, 01:57 [1 raz(y)]


TradycjaZobowiązuje!
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 6773 dni

****




Odp: Komunikacja w Szczecinie - 24/12/2008 01:55

  IS napisał:  
Aha i chciałem jeszcze napisać, że sukcesywne wymienianie taboru, a nie zakupywanie wszystkiego odrazu jest bardzo zdrowym podejściem. Kiedyś wladze miasta popełniły błąd zakupując od razu w ciągu dwóch lat bodajże nowe volvo. Dziś mamy z tym problem bo te wszystkie autobusy Volvo są w bardzo kiepskim stanie. Gdyby w komunikację inwestowało się sukcesywnie i powoli wymieniało tabor to by dziś nie było takiego problemu, a przypomnę że rok temu Szczecin miał najgorszy stan taboru autobusowego w Polsce - teraz się to na szczęście trochę zmieniło.



akurat co do volviaczy to one mi najbardziej odpowiadają. najbardziej ergonomicznie rozmieszczone siedzenia, a nie jak w autobusach z floty pływających ogrodów, o jurczykowych uzywanych nówkach ze szwabii nie wspominając...


1948 - 2018 i dalej! historia bez końca!
IS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6735 dni




Odp: Komunikacja w Szczecinie - 24/12/2008 02:00

  TeHaCe napisał:  

  IS napisał:  
Aha i chciałem jeszcze napisać, że sukcesywne wymienianie taboru, a nie zakupywanie wszystkiego odrazu jest bardzo zdrowym podejściem. Kiedyś wladze miasta popełniły błąd zakupując od razu w ciągu dwóch lat bodajże nowe volvo. Dziś mamy z tym problem bo te wszystkie autobusy Volvo są w bardzo kiepskim stanie. Gdyby w komunikację inwestowało się sukcesywnie i powoli wymieniało tabor to by dziś nie było takiego problemu, a przypomnę że rok temu Szczecin miał najgorszy stan taboru autobusowego w Polsce - teraz się to na szczęście trochę zmieniło.



akurat co do volviaczy to one mi najbardziej odpowiadają. najbardziej ergonomicznie rozmieszczone siedzenia, a nie jak w autobusach z floty pływających ogrodów, o jurczykowych uzywanych nówkach ze szwabii nie wspominając...



Zgadzam się, że Volvo są bardzo ergonomiczne i jeśli chodzi o autobusy z wysoką podłogą to są zdecydowanie najlepsze, ale niestety miasto/mzk nie umiało wtedy gospodarować swoimi pieniędzmi i zakupili wszystkie autobusy naraz i teraz niestety jest to co jest.


Marynarzyk
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6254 dni




Odp: Komunikacja w Szczecinie - 24/12/2008 02:01

  TeHaCe napisał:  

  IS napisał:  
Aha i chciałem jeszcze napisać, że sukcesywne wymienianie taboru, a nie zakupywanie wszystkiego odrazu jest bardzo zdrowym podejściem. Kiedyś wladze miasta popełniły błąd zakupując od razu w ciągu dwóch lat bodajże nowe volvo. Dziś mamy z tym problem bo te wszystkie autobusy Volvo są w bardzo kiepskim stanie. Gdyby w komunikację inwestowało się sukcesywnie i powoli wymieniało tabor to by dziś nie było takiego problemu, a przypomnę że rok temu Szczecin miał najgorszy stan taboru autobusowego w Polsce - teraz się to na szczęście trochę zmieniło.



akurat co do volviaczy to one mi najbardziej odpowiadają. najbardziej ergonomicznie rozmieszczone siedzenia, a nie jak w autobusach z floty pływających ogrodów, o jurczykowych uzywanych nówkach ze szwabii nie wspominając...



Flołtingowo-gardenowa flota ma tak penisowo(przy świętach nie klniemy) rozmieszczone siedziska,że strach. Volvo ma wnętrze superowo rozplanowane,a pozatym chwała im za to,że jeżdżą po naszych polskich dziurach i nadal służą...


POGOŃ & LEGIA
Marian Dziędziel
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6650 dni




Odp: Komunikacja w Szczecinie - 24/12/2008 11:34

  Marynarzyk napisał:  

  TeHaCe napisał:  

  IS napisał:  
Aha i chciałem jeszcze napisać, że sukcesywne wymienianie taboru, a nie zakupywanie wszystkiego odrazu jest bardzo zdrowym podejściem. Kiedyś wladze miasta popełniły błąd zakupując od razu w ciągu dwóch lat bodajże nowe volvo. Dziś mamy z tym problem bo te wszystkie autobusy Volvo są w bardzo kiepskim stanie. Gdyby w komunikację inwestowało się sukcesywnie i powoli wymieniało tabor to by dziś nie było takiego problemu, a przypomnę że rok temu Szczecin miał najgorszy stan taboru autobusowego w Polsce - teraz się to na szczęście trochę zmieniło.



akurat co do volviaczy to one mi najbardziej odpowiadają. najbardziej ergonomicznie rozmieszczone siedzenia, a nie jak w autobusach z floty pływających ogrodów, o jurczykowych uzywanych nówkach ze szwabii nie wspominając...



Flołtingowo-gardenowa flota ma tak penisowo(przy świętach nie klniemy) rozmieszczone siedziska,że strach. Volvo ma wnętrze superowo rozplanowane,a pozatym chwała im za to,że jeżdżą po naszych polskich dziurach i nadal służą...


przy czym warto dodać że osoby powyżej 180 mają problem z miejscem na nogi, a volvo to volvo:D


cokolwiek czynisz, czyń to rozważnie
Marcin_
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7540 dni




Odp: Komunikacja w Szczecinie - 24/12/2008 15:34
Volvo rulez! Na prawde! Jeszcze te nowsze, obslugiwane przez SPA Dabie w ogole rzadza, poniewaz maja wieksza ilosc okien, ktore mozna otworzyc i wygodniejsze siedzenia :)
Solarisy sa najgorsze, niskie, niewygodne, nie ma miejsca na nogi, musze sie schylac przechodzac przez "kolo".


Slim
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7761 dni




Odp: Komunikacja w Szczecinie - 24/12/2008 15:52
Ja tam uwielbialem jezdzis Ikarusami :D


malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7453 dni




Odp: Komunikacja w Szczecinie - 24/12/2008 15:58
Sorry ale jeżeli ktoś nie rozumie po polsku i po dobroci, że dopiero skasowanie biletu uprawnia do przejazdu komunikacją miejską, a potem cwaniak jeden z drugim się jeszcze stawia (i robi z siebie ofiarę) to niech go podwożą do komisariatu za 600 zł ! Jestem jak najbardziej ZA.

Dla przykładu dodam, że w bardziej cywilizowanych miejscach za jazdę bez biletu można dostać grzywnę do 5000€, a mimo to nikt z nikim się nie szarpie.

Wesołych :)


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.06 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005