Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Komunikacja w Szczecinie << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Szymen
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5872 dni

**




Odp: Komunikacja w Szczecinie - 28/12/2010 16:59

  kijevo napisał:  

  Bulin napisał:  
Ja akurat stałem wtedy na basenie górniczym to normalnie podjechał i ludzie wysiadali . Prezentował się normalnie . Jak to tramwaj :) Nic nadzwyczajnego . Jedynie wygląd rzucił się w oczy bo taki ładniejszy . A było to chyba na początku kilka dni lub z tydzień po jego prezentacji .



chyba pomyliłeś go z tramwajem po kapitalnym remoncie, których dziesiątki są już w Sz-nie.



A nie tylko 1? W barwach krzystkowych?


Z daleka nie będzie widać
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7529 dni

**




Odp: Komunikacja w Szczecinie - 28/12/2010 17:46
Z dwa są na pewno. ;)


Z daleka nie będzie widać.
Servant
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5093 dni




Odp: Komunikacja w Szczecinie - 28/12/2010 19:07
Kolory miał takie krzystkowe . Ale wydaje mi się że to był SWING .


Miś
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7393 dni

***




Odp: Komunikacja w Szczecinie - 28/12/2010 19:11

  Dostojny kocur napisał:  
Z dwa są na pewno. ;)


Z tego co wiem to Swingi są dwa z czego jeden uzbrojony, który jeździ na testach, a tramwaj, który kolega widział to mógłbyć to kupiony jak dobrze pamiętam w Poznaniu. Kilka sztuk przyjechało do Szczecina samych szkieletów, które zostały wyposażone i śmigają (zaokrąglone z przodu)


Z daleka nie będzie widać
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7529 dni

**




Odp: Komunikacja w Szczecinie - 28/12/2010 19:21
Dwa są tramwaje są w barwach FG, Swing jest jeden i jeszcze nie wyruszył na nasze torowiska.

Ze Swingiem info 100% pewne.


Z daleka nie będzie widać.

Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7325 dni




Odp: Komunikacja w Szczecinie - 28/12/2010 20:06

  Bulin napisał:  
Kolory miał takie krzystkowe . Ale wydaje mi się że to był SWING .



To nie był SWING, na 100 %. A w Krzystkowych barwach chyba rzeczywiście jakiś jeden tramwaj jeździ na linii 7 :]


Pogoń to barwy, historia, stadion, klimat - POGOŃ TO MY! || Hala Madrid!
szpadel*
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6100 dni




Odp: Komunikacja w Szczecinie - 28/12/2010 20:12

  śmielaq89 napisał:  

  Bulin napisał:  
Kolory miał takie krzystkowe . Ale wydaje mi się że to był SWING .



To nie był SWING, na 100 %. A w Krzystkowych barwach chyba rzeczywiście jakiś jeden tramwaj jeździ na linii 7 :]



Koledze Bulinowi chyba o ten chodziło


Servant
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5093 dni




Odp: Komunikacja w Szczecinie - 28/12/2010 21:04

  szpadel_85 napisał:  

  śmielaq89 napisał:  

  Bulin napisał:  
Kolory miał takie krzystkowe . Ale wydaje mi się że to był SWING .



To nie był SWING, na 100 %. A w Krzystkowych barwach chyba rzeczywiście jakiś jeden tramwaj jeździ na linii 7 :]



Koledze Bulinowi chyba o ten chodziło



Zagadka wyjaśniona :)


malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7453 dni




Odp: Komunikacja w Szczecinie - 28/12/2010 22:22
Najnowocześniejszy tabor tramwajowy w Polsce nie sprawdza się przy minusowej temperaturze. Dortmundy i swingi na gdańskich torach zimą nie zdają egzaminu. Pojazdy dopadają awarie.

http://gdansk.naszemiasto.pl/artykul/714324,nowe-tramwaje-w-gdansku-nie-wytrzymuja-mrozow,id,t.html?kategoria=675


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
mastah86
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5908 dni




Odp: Komunikacja w Szczecinie - 29/12/2010 10:29
http://szczecin.gazeta.pl/szczecin/1,34939,8878207,Tramwajarze_ucza_sie_swingowac.html


Ból przemija, chwała pozostaje!

Szczecin - niezwykłe miasto, niezwykła historia
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7453 dni




Odp: Komunikacja w Szczecinie - 29/12/2010 19:39
"no i super 40 milionow wywalone w bloto na zlom ktorym nawet nie potrafimy jezdzic. Szczecin to jednak wiocha nie mozna bylo najpierw pomyslec o szkoleniach motorniczych a dopiero potem kupowac tramwaje??!!!!! nawet nie mamy w fefinie torowisk gdzie ten tramwaj moglby jezdzic!!!!!!! kto z urzedu odpowiada za takie marnotrawienie pieniedzy???!!!! "

lol


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
Servant
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5093 dni




Odp: Komunikacja w Szczecinie - 29/12/2010 21:28
Nasz ulubieniec Piotr K. :)


szpadel*
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6100 dni




Odp: Komunikacja w Szczecinie - 29/12/2010 21:42

  malcoolm napisał:  
"no i super 40 milionow wywalone w bloto na zlom ktorym nawet nie potrafimy jezdzic. Szczecin to jednak wiocha nie mozna bylo najpierw pomyslec o szkoleniach motorniczych a dopiero potem kupowac tramwaje??!!!!! nawet nie mamy w fefinie torowisk gdzie ten tramwaj moglby jezdzic!!!!!!! kto z urzedu odpowiada za takie marnotrawienie pieniedzy???!!!! "

lol



A co to jest fefin?! Niektórym powinni robić testy psychologiczne przed kupnem internetu.


Szymen
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5872 dni

**




Odp: Komunikacja w Szczecinie - 29/12/2010 22:10
Swoja drogą tyle człowiek czyta o tym przygotowaniu do wykolejenia swingów, że strach będzie wsiąść...


Portowiec.48
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4874 dni




Odp: Komunikacja w Szczecinie - 29/12/2010 22:28

  Bulin napisał:  
Ja akurat stałem wtedy na basenie górniczym to normalnie podjechał i ludzie wysiadali . Prezentował się normalnie . Jak to tramwaj :) Nic nadzwyczajnego . Jedynie wygląd rzucił się w oczy bo taki ładniejszy . A było to chyba na początku kilka dni lub z tydzień po jego prezentacji .



Zapewne widziałeś 105NSHF09 tzw. Moderusa. W Szczecinie jest tylko jeden taki skład : http://foto.mkm.szczecin.pl/big/2009/1237064413.jpg . Szczecin zakupił dwa gołe pudła wagonów w Pyrlandii. U nas został wyposażony tylko.
W tym miesiącu zakupiono kolejnych 10 takich pudeł z czego dwa są już na warsztatach przy Klonowica http://swiatowy.org/bilety/2010/img_1938.jpg .
W barwach FG jest jeden skład 105N2K http://foto.mkm.szczecin.pl/big/2010/1271532794.jpg .
Swing jeszcze nie jeździł za dnia i nikt nie wie kiedy wyjedzie bo będą się teraz uczyć jak wstawiać na tory wykolejonego Swinga...
Polecam stronę poświęconą szczecińskiej KM http://www.mkm.szczecin.pl/ .


Servant
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5093 dni




Odp: Komunikacja w Szczecinie - 29/12/2010 22:51
Zobacz kilka postów wyżej :) Już szpadel_85 napisał mi co widziałem .


Portowiec.48
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4874 dni




Odp: Komunikacja w Szczecinie - 29/12/2010 23:23

  Bulin napisał:  
Zobacz kilka postów wyżej :) Już szpadel_85 napisał mi co widziałem .



Widziałem jego post ale rozpisałem się bardziej ze względu na to, że trochę się na tym znam :D



Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7325 dni




Odp: Komunikacja w Szczecinie - 29/12/2010 23:49
Trudno nie zgodzić się argumentami ludzi z zajezdni co do tych wszystkich procedur. Z drugiej strony wydaje mi się, że naprawdę można było to przewidzieć. A tak to znów budzimy się z ręką w nocniku.. Jak wyjedzie w marcu to będzie dobrze.

Dla mnie najgorsze i najsmutniejsze jest to, że wszyscy jarają się jednym (!) lepszym tramwajem czyli rzeczą która powinna być normą w normalnym mieście. Jest, to fajnie.. Warszawa będzie miała 186 takich. I co z tego, że stolica..


Pogoń to barwy, historia, stadion, klimat - POGOŃ TO MY! || Hala Madrid!
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7453 dni




Odp: Komunikacja w Szczecinie - 30/12/2010 12:59
Ale to trzeba patrzeć wstecz. Za Mariana Jurczyka nic nie robiono z komunikacją miejską. I chyba dlatego jesteśmy tak do tyłu.
Na jednym SWINGu przecież nie poprzestajemy :)

Kiedy będziemy mogli jeździć nowym SWINGiem?


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
mastah86
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5908 dni




Odp: Komunikacja w Szczecinie - 30/12/2010 13:49

  śmielaq89 napisał:  
Dla mnie najgorsze i najsmutniejsze jest to, że wszyscy jarają się jednym (!) lepszym tramwajem czyli rzeczą która powinna być normą w normalnym mieście. Jest, to fajnie.. Warszawa będzie miała 186 takich. I co z tego, że stolica..



spoko loko :) w tym roku oprócz dostawy 6 kolejnych ma być rozpisany przetarg na następne 22. Szczecin najpierw wziął się za autobusy. Tak jak napisał malcooolm 4 lata "rządów" Maryjana cofnęło miasto w rozwoju o co najmniej 10. Mamy co nadrabiać.


Ból przemija, chwała pozostaje!

Szczecin - niezwykłe miasto, niezwykła historia
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.08 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005