Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Komunikacja w Szczecinie << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7454 dni




Odp: Komunikacja w Szczecinie - 17/10/2009 01:04
mkm.szczecin.pl żeby LEPIEJ widzieć ;)


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
IS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6736 dni




Odp: Komunikacja w Szczecinie - 17/10/2009 04:36

  Z. o Marną napisał:  
Ty wiesz, ale my widzimy.



Nie przesadzajmy, jakoś jednak inwestują w tą komunikację pierwszy raz od chyba 10 lat. Niedługo zaczną wymieniać kolejne torowisko od samego Krzekowa. Oczywiście nowy tabor w postaci solarisów czy tez przetarg na 30 tramwajów (niestety fatalnie rozpisany, bo trzeba będzie go chyba powtórzyć) to nadal za mało jak na Szczecin, ale z drugiej strony niemożna wszystkiego totalnie krytykować, jednak od dwóch lat stan komunikacji się poprawia. Przykładowo w takim Poznaniu po torowiskach nadal jeździ bardzo dużo helmutów a u nas chyba już wycofali ich ostatnie sztuki.


D.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6261 dni




Odp: Komunikacja w Szczecinie - 17/10/2009 06:16
Zgadzam się z przedmówcą, nie jest rewelacyjnie ale widać stały progres i jest co raz lepiej w tym obszarze jeżeli chodzi o cała infrastrukturę i tabor. A helmuty przeszły już u nas do lamusa.


Wszyscy co nam źle życzyli, mówili byśmy skończyli
to w tej chwili zobaczyli jak bardzo się pomylili

Obrazek gif wstawiony na forum
TheBebzons
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5790 dni




Odp: Komunikacja w Szczecinie - 17/10/2009 17:06
Mi chodzi raczej o to ze znakomita część pieniędzy jest niestety "przejadana" :/ a to ze wymieniają tobor i remontują torowiska,to ja cie przepraszam naprawdę-czym mam się podniecać to ich zasrany obowiązek z ta dostają mega kasę od nas wszystkich i powinni to robić bez zbędnego gadania,poza tym przez 30 lat "demokratycznej" Polski to raczej liche osiągnięcia prezentujemy ;P Ogólnie nie chce się z nikim sprzeczać każdy ma inny kat widzenia
ktoś się jara ze kupiono nowe tramwaje a ktoś widzi ulice Niemierzyńska... peace :)


pozwolę sobie na malą uszczypliwosc...A Ty co zrobiłeś dla wykonania planu 6 letniego?! :D


Obrazek png wstawiony na forum
D.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6261 dni




Odp: Komunikacja w Szczecinie - 17/10/2009 17:50
Niektórzy wolą widzieć szkalnkę do połowy pustą.

Obrazek jpg wstawiony na forum

Pewnie, że nie jest idealnie w każdym razie odnosząc się do tego jak stan naszej komunikacji wygląda przez pryzmat innych miast jest całkiem nieźle. Czy dostają taką mega kasę, dla szarego Kowalskiego na pewno jednakże spectrum działań jakim obarczony jest ZDiTM jest spory i nie kończy się jedynie na zakupie nowego, amortyzacji obecnego taboru czy związanej z nim infrastruktury. Dlatego też nie powiedziałbym, iż pewne mankamenty są jedynie wynikiem przejadania co niestety jest bolączką większości polskich instytucji na każdym szczeblu...


Wszyscy co nam źle życzyli, mówili byśmy skończyli
to w tej chwili zobaczyli jak bardzo się pomylili

Obrazek gif wstawiony na forum
IS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6736 dni




Odp: Komunikacja w Szczecinie - 17/10/2009 18:56

  Bebzon napisał:  
Mi chodzi raczej o to ze znakomita część pieniędzy jest niestety "przejadana" :/ a to ze wymieniają tobor i remontują torowiska,to ja cie przepraszam naprawdę-czym mam się podniecać to ich zasrany obowiązek z ta dostają mega kasę od nas wszystkich i powinni to robić bez zbędnego gadania,poza tym przez 30 lat "demokratycznej" Polski to raczej liche osiągnięcia prezentujemy ;P Ogólnie nie chce się z nikim sprzeczać każdy ma inny kat widzenia
ktoś się jara ze kupiono nowe tramwaje a ktoś widzi ulice Niemierzyńska... peace :)


pozwolę sobie na malą uszczypliwosc...A Ty co zrobiłeś dla wykonania planu 6 letniego?! :D



A ja Ciebie zapewniam że w każdym mieście z tramwajami w naszym kraju znajdziesz taką Niemierzyńską ;), ale ogólnie masz racje podniecać się niema czym. Chodzi tylko o te grono malkontentów które będzie krytykować nawet jak im 100 km torów tramwajowych wyremontują.


Sz.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6818 dni




Odp: Komunikacja w Szczecinie - 17/10/2009 19:23
Nie chodzi o tory czy nawet stan używalności tramwajów/autobusów. Są linie, gdzie autobus jeździ dosłownie raz na godzinę, a dokładniej powinien jeździć. Niestety, nierzadko po prostu nie przyjeżdża. I czekają sobie emeryci dalej (np. 82, przy domu Kombatanta).


P. S.
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7454 dni




Odp: Komunikacja w Szczecinie - 19/10/2009 10:15
Już są :)

Obrazek jpg wstawiony na forum


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7454 dni




Odp: Komunikacja w Szczecinie - 28/10/2009 11:50
http://www.mmszczecin.pl/29549/2009/10/28/rewolucja-w-szczecinskich-autobusach?districtChanged=true


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5917 dni




Odp: Komunikacja w Szczecinie - 28/10/2009 13:34

  malcoolm napisał:  
Już są :)

Obrazek jpg wstawiony na forum



I bardzo dobrze. :)


Aros
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5390 dni




Odp: Komunikacja w Szczecinie - 28/10/2009 14:39
Chyba dla Ciebie... :PP



Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7326 dni




Odp: Komunikacja w Szczecinie - 28/10/2009 14:44
Dla wielu osób.. :P


Pogoń to barwy, historia, stadion, klimat - POGOŃ TO MY! || Hala Madrid!
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7454 dni




Odp: Komunikacja w Szczecinie - 28/10/2009 14:45
Dla wszystkich :)


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
Proud to be Gay
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 5459 dni




Odp: Komunikacja w Szczecinie - 28/10/2009 17:18
bardzo mnie wnerwia jak ktos smrodzi na przystanku dobrze ze zakaz wszedl


IS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6736 dni




Odp: Komunikacja w Szczecinie - 31/10/2009 14:39
Przybyły dwa kolejne nowe solarisy.

Obrazek jpg wstawiony na forum


Proud to be Gay
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 5459 dni




Odp: Komunikacja w Szczecinie - 31/10/2009 23:24
a ja zauwazylem ze coraz mniej osob pali na przystankach widac zakaz ma sens wprowadzenia


Pgn.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6418 dni

*




Odp: Komunikacja w Szczecinie - 31/10/2009 23:27

  IS napisał:  
Przybyły dwa kolejne nowe solarisy.



Nie dwa a cztery :D


malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7454 dni




Odp: Komunikacja w Szczecinie - 10/11/2009 14:11
I kolejne :)


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
IS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6736 dni




Odp: Komunikacja w Szczecinie - 11/11/2009 20:10

  malcoolm napisał:  



To chyba są właśnie te 4 o których wspomniał Pgn. :) Głos się spóźnił 2 tygodnie z tą informacją, a podobno są najlepszą gazetą w Zachodniopomorskim :)


ZAŁOM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5583 dni




Odp: Komunikacja w Szczecinie - 12/11/2009 13:37
Wiadomo może coś na temat tej szybkiej kolejki łączącej centrum z prawobrzeżem? Bo ja mimo młodego wieku widziałem już chyba ze trzy projekty, ze trzy terminy rozpoczęcia itd...


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.05 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005