Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Komunikacja w Szczecinie << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7454 dni




Odp: Komunikacja w Szczecinie - 13/07/2009 10:36
Daj numer boczny i rysopis kierowcy zrobimy flash moba, że wszyscy będziemy u niego kupować bilety i płacić 1,2,5 groszówkami :D


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze

Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7326 dni




Odp: Komunikacja w Szczecinie - 13/07/2009 11:01
A ja się tak przyzwyczaiłem do tych paragonów co daje motorniczy.. że ostatnio jak dostałem normalny bilet to go nie skasowałem :D


Pogoń to barwy, historia, stadion, klimat - POGOŃ TO MY! || Hala Madrid!
Święty
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6859 dni




Odp: Komunikacja w Szczecinie - 13/07/2009 11:09

  PogońFaN napisał:  
Tabor Taborem ale "porządni" kierowcy też powinni być:) wczoraj niestety trafiłem na jakiegoś ciula. Jako, że była wczoraj niedziela to miałem praw kupić bilet w autobusie. Jechałem z Bezrzecza na Krzekowo autobusem nr 74. Proszę o bilet(oczywiście wsiadłem w pierwszych drzwiach itp. ), koleś kasuje mnie 1,10 PLN. Daje mu pierw 2 zł mówi, że nie ma wydać. Tak więc robię pospolite ruszenie w portfelu i uzbierałem równe 1,10 PLN samymi dziesięciogroszówkami i żółciakami po czym kierowca stwierdził, że jest zadrobno !!! Doszło do tego, że na Krzekowie wdałem się z Nim w dyskusję, bo mówię, że naraża swojego pracodawce na straty itp. Zresztą korzystam z komunikacji to chciałem po prostu zapłacić. A tu takie problemy... Myślicie, że jakaś skarga coś przyniesie?:D

Przypomnę, że wczoraj była niedziela i miałem pełne prawo kupić bilet. Nie wiem czemu w Szczecinie kupno biletu uzależnione jest od dnia i godziny. W Warszawie bilety w autobusach, tramwajach, SKMce bilet można nabywać nawet w szczytowych godzinach dnia powszedniego(oczywiście, jak opóźnienie środka lokomocji przekracza 3 min. to ma prawo odmówić sprzedaży biletu)



Teoretycznie, jest napisane, że opłatę należy uiszczać kwotąodliczoną i MOŻLIWIE najmniejszą ilością monet. Ale nie ma określnoe, ze muszą to być np 3 monety, więc można płacić jak się chce.


Choć na świecie wiele klubów jest
I może lepsze są i sława większa jest
My w Szczecinie mamy taki klub
Któremu serca oddaliśmy już...
Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7195 dni

****




Odp: Komunikacja w Szczecinie - 13/07/2009 11:14

  Święty napisał:  

  PogońFaN napisał:  
Tabor Taborem ale "porządni" kierowcy też powinni być:) wczoraj niestety trafiłem na jakiegoś ciula. Jako, że była wczoraj niedziela to miałem praw kupić bilet w autobusie. Jechałem z Bezrzecza na Krzekowo autobusem nr 74. Proszę o bilet(oczywiście wsiadłem w pierwszych drzwiach itp. ), koleś kasuje mnie 1,10 PLN. Daje mu pierw 2 zł mówi, że nie ma wydać. Tak więc robię pospolite ruszenie w portfelu i uzbierałem równe 1,10 PLN samymi dziesięciogroszówkami i żółciakami po czym kierowca stwierdził, że jest zadrobno !!! Doszło do tego, że na Krzekowie wdałem się z Nim w dyskusję, bo mówię, że naraża swojego pracodawce na straty itp. Zresztą korzystam z komunikacji to chciałem po prostu zapłacić. A tu takie problemy... Myślicie, że jakaś skarga coś przyniesie?:D

Przypomnę, że wczoraj była niedziela i miałem pełne prawo kupić bilet. Nie wiem czemu w Szczecinie kupno biletu uzależnione jest od dnia i godziny. W Warszawie bilety w autobusach, tramwajach, SKMce bilet można nabywać nawet w szczytowych godzinach dnia powszedniego(oczywiście, jak opóźnienie środka lokomocji przekracza 3 min. to ma prawo odmówić sprzedaży biletu)



Teoretycznie, jest napisane, że opłatę należy uiszczać kwotąodliczoną i MOŻLIWIE najmniejszą ilością monet. Ale nie ma określnoe, ze muszą to być np 3 monety, więc można płacić jak się chce.



Wiem, że jest napisane możliwie jak najmniejszą(2 razy czytałem dokładnie co jest napisane) ale jeśli nie miał wydać z 2 zł, i niestety same klepaki miałem to co zrobić? Nominał 1,2,5 groszy to tak samo akceptowalny środek płatniczy jak 100 czy 200 zł a że dla Niego to niewygodne to mnie szczerze mówiąc mało obchodzi. Jego zasranym obowiązkiem jest sprzedaż biletu:)

Maalcolm heh :D dobre :D Wiem, że o był autobus w barwach FG, chyba mały Solaris godzina 11:39 na przystanku Zaściankowa:D a po tym można i mieć nr autobusu i dane kierowcy.
Znajdę chwilkę czasu to podjadę na Klonowica i zrobię DYM :D

Ostatnio edytowany przez: Ambasador, 13 lipca 2009, 11:26 [1 raz(y)]


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
KtoToTaki
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7371 dni

****




Odp: Komunikacja w Szczecinie - 13/07/2009 12:25

  PogońFaN napisał:  

  Święty napisał:  

  PogońFaN napisał:  
Tabor Taborem ale "porządni" kierowcy też powinni być:) wczoraj niestety trafiłem na jakiegoś ciula. Jako, że była wczoraj niedziela to miałem praw kupić bilet w autobusie. Jechałem z Bezrzecza na Krzekowo autobusem nr 74. Proszę o bilet(oczywiście wsiadłem w pierwszych drzwiach itp. ), koleś kasuje mnie 1,10 PLN. Daje mu pierw 2 zł mówi, że nie ma wydać. Tak więc robię pospolite ruszenie w portfelu i uzbierałem równe 1,10 PLN samymi dziesięciogroszówkami i żółciakami po czym kierowca stwierdził, że jest zadrobno !!! Doszło do tego, że na Krzekowie wdałem się z Nim w dyskusję, bo mówię, że naraża swojego pracodawce na straty itp. Zresztą korzystam z komunikacji to chciałem po prostu zapłacić. A tu takie problemy... Myślicie, że jakaś skarga coś przyniesie?:D

Przypomnę, że wczoraj była niedziela i miałem pełne prawo kupić bilet. Nie wiem czemu w Szczecinie kupno biletu uzależnione jest od dnia i godziny. W Warszawie bilety w autobusach, tramwajach, SKMce bilet można nabywać nawet w szczytowych godzinach dnia powszedniego(oczywiście, jak opóźnienie środka lokomocji przekracza 3 min. to ma prawo odmówić sprzedaży biletu)



Teoretycznie, jest napisane, że opłatę należy uiszczać kwotąodliczoną i MOŻLIWIE najmniejszą ilością monet. Ale nie ma określnoe, ze muszą to być np 3 monety, więc można płacić jak się chce.



Wiem, że jest napisane możliwie jak najmniejszą(2 razy czytałem dokładnie co jest napisane) ale jeśli nie miał wydać z 2 zł, i niestety same klepaki miałem to co zrobić? Nominał 1,2,5 groszy to tak samo akceptowalny środek płatniczy jak 100 czy 200 zł a że dla Niego to niewygodne to mnie szczerze mówiąc mało obchodzi. Jego zasranym obowiązkiem jest sprzedaż biletu:)

Maalcolm heh :D dobre :D Wiem, że o był autobus w barwach FG, chyba mały Solaris godzina 11:39 na przystanku Zaściankowa:D a po tym można i mieć nr autobusu i dane kierowcy.
Znajdę chwilkę czasu to podjadę na Klonowica i zrobię DYM :D



odpuść donoszenie
typowi zapewne powiedziałeś co miałeś do powiedzenia a taki donos to dla niego ok 200-300 zł z wypłaty


... ja się będę opierdalał niech się wszystko dzieje samo...

Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7326 dni




Odp: Komunikacja w Szczecinie - 13/07/2009 14:17
Marvin a w jaki sposób wpłacałeś ?
Ja przelałem im w piątek po południu z konta internetowego na te dane co tam podają na stronie i do tej pory 0 zł. Nawet im e-maila posłałem z dowodem wpłaty do wyjaśnienia i na razie cisza.


Pogoń to barwy, historia, stadion, klimat - POGOŃ TO MY! || Hala Madrid!
Rch.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6403 dni




Odp: Komunikacja w Szczecinie - 14/07/2009 22:54

  śmielaq89 napisał:  
Marvin a w jaki sposób wpłacałeś ?
Ja przelałem im w piątek po południu z konta internetowego na te dane co tam podają na stronie i do tej pory 0 zł. Nawet im e-maila posłałem z dowodem wpłaty do wyjaśnienia i na razie cisza.



napewno wpisaleś dobry numer konta bankowego (każdy ma indywidualny) druga sprawa to odpowiedni tytuł przelewu.


  Cytat:  
Jak poprawnie wypełnić blankiet przelewu lub wpłaty gotówkowej na
konto rozliczeniowe moBILET ?

nazwa odbiorcy:
PROJEKT & PARKING SERWIS POLSKA SP. Z O.O., 61-657 POZNAŃ, UL.SADOWA 29
nr rachunku odbiorcy: tu należy wpisać otrzymany numer rachunku osobistego moBILET
kwota: można wpłacać dowolną kwotę
tytułem (dla usługi płatnego parkowania): Zapłata za parkowanie MOBILET
tytułem (dla komunikacji miejskiej): Zapłata za MOBILET KM

Jak długo muszę czekać na zasilenie konta moBILET ?

Zwykle jest to okres do 24 godzin od dokonania przelewu lub wpłaty. Informujemy, że sesje przychodzące w banku citi handlowy prowadzącym konta moBILET odbywają się
w dni robocze w godzinach 11:30, 15:30 i 17:30. Po zaksięgowaniu środków na koncie
następuje uznanie przelewu przez system moBILET ( w dni robocze o godz. 9:00 i 15:00 ).



jak nadal nie masz kasy zadzwon do nich na infolinie i opierdol ich...:)


Ultras Pogoń!MW03!Prawa Strona Miasta!
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7454 dni




Odp: Komunikacja w Szczecinie - 20/07/2009 10:02
http://szczecin.jakdojade.pl/


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7454 dni




Odp: Komunikacja w Szczecinie - 22/07/2009 09:45
Może chamskie, ale śmieszne
http://www.youtube.com/watch?v=NTTZ-eUsoHI


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
Pgn.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6418 dni

*




Odp: Komunikacja w Szczecinie - 23/07/2009 20:02

  Cytat:  
Szczecin: tramwaje przyjadą z Bydgoszczy?

Komisja przetargowa, zajmująca się wyborem dostawcy 6 nowych, całkowicie niskopodłogowych tramwajów dla Szczecina dokonała wyboru oferty. Wyniki ogłoszono ok. godz. 16.

Do przetargu stanęło trzech wykonawców: Fabryka Pojazdów Szynowych Cegielski, Solaris i Pesa Bydgoszcz.

- Po wnikliwej i bardzo szczegółowej analizie wybraliśmy ofertę Pesy Bydgoszcz - informuje radny Marek Goc (PO), członek Komisji Przetargowej. - Pozostałe dwie oferty nie spełniały wymaganych kryteriów specyfikacji.

Komisja badała dokumenty wnikliwie przez ponad miesiąc. Sprawdzano je zarówno pod względem merytorycznym, jak i formalnym.

- Nie chcemy dopuścić do tego, aby Sąd ponownie unieważnił przetarg. Pojazdy mają kursować już wiosną przyszłego roku na liniach 7 i 8. Dostawa wszystkich 6 tramwajów ma nastąpić w terminie 8 miesięcy od podpisania umowy - mówi radny Goc.

Pesa Bydgoszcz jest znanym w Polsce producentem tramwajów. Jej wagony jeżdżą już w Warszawie, Łodzi, Elblągu i Bydgoszczy. Ostatnio firma wygrała nowe kontrakty na 186 pojazdów dla Warszawy i 35 dla Gdańska. Za nowe wagony Szczecin zapłaci 55,224 mln zł. Cena obejmuje 6 wagonów, pakiet części, szkolenia dla pracowników i specjalistyczny dźwig do podnoszenia nowoczesnych pojazdów. Umowę można podpisać po upływie 7 dni od ogłoszenia zwycięzcy przetargu. (t)



Powinna wyglądać mniej więcej tak, tyle że w barwach FG 2050:
Obrazek jpg wstawiony na forum
Obrazek jpg wstawiony na forum

Ostatnio edytowany przez: Pgn., 23 lipca 2009, 20:17 [1 raz(y)]


Rch.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6403 dni




Odp: Komunikacja w Szczecinie - 23/07/2009 22:51
komuś dali w łapę... niech juz będa te tramwaje ważne aby żaden ch uj tego nie kwestionował znowu, bo będą dalsze opóznienia.


Ultras Pogoń!MW03!Prawa Strona Miasta!
chrisxx
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7979 dni

***




Odp: Komunikacja w Szczecinie - 24/07/2009 00:02

  MarvinZS napisał:  
komuś dali w łapę... niech juz będa te tramwaje ważne aby żaden ch uj tego nie kwestionował znowu, bo będą dalsze opóznienia.



Hmm PESA jest najbardziej doświadczona i chyba nie przez przypadek wygrywa przetargi w całej Polsce. Co do drugiej części zdania zgadzam się w 100%;)


malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7454 dni




Odp: Komunikacja w Szczecinie - 30/07/2009 21:18
http://www.wykop.pl/ramka/217270/podczas-upalow-klimatyzacja-w-autobusach-musi-dzialac


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
TheBebzons
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5790 dni




Odp: Komunikacja w Szczecinie - 30/07/2009 23:59




zaczynaj dzialac :D

warto zorganizowac srody informacyjne na ten temat:D

a kierwcow ktorzy nie wlaczaja klimy w ramach flash moba wiszac zdjecia na przystankach ;]


Obrazek png wstawiony na forum
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7454 dni




Odp: Komunikacja w Szczecinie - 30/08/2009 10:26
Będzie bezpieczniej w autobusach


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7454 dni




Odp: Komunikacja w Szczecinie - 07/09/2009 23:21
Obrazek jpg wstawiony na forum

Na autobusach i tramwajach powinni wieszać takie napisy :D


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
Bronek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6783 dni




Odp: Komunikacja w Szczecinie - 08/09/2009 09:16

  malcoolm napisał:  
Obrazek jpg wstawiony na forum

Na autobusach i tramwajach powinni wieszać takie napisy :D



W 100% racja. Przecież czasem to wk***ia jak nie się jeszcze nie wysiadło a ktoś już się rozpycha w biegu po miejsce.


Obrazek jpg wstawiony na forum
Nie myślę "jak to będzie wyglądać", ale myślę "jak to zrobić"!

Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7326 dni




Odp: Komunikacja w Szczecinie - 08/09/2009 09:38
Dlatego ja wysiadam bardzo "szeroko" i powoli.. jak widzę tych napalonych ludzi :D


Pogoń to barwy, historia, stadion, klimat - POGOŃ TO MY! || Hala Madrid!
Plum
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7244 dni

***




Odp: Komunikacja w Szczecinie - 08/09/2009 10:24

  śmielaq89 napisał:  
Dlatego ja wysiadam bardzo "szeroko" i powoli.. jak widzę tych napalonych ludzi :D



Ja czasem staję i pytam się czy mogę w ogóle wyjść... [:


Te szare trybuny jeszcze zatętnią granatowo-bordowym rytmem dwudziestu tysięcy serc...
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7454 dni




Odp: Komunikacja w Szczecinie - 10/09/2009 18:07
http://www.mkm.szczecin.pl/news.php?detail=1252525686.news


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.25 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005