Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Komunikacja w Szczecinie << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Pgn.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6417 dni

*




Odp: Komunikacja w Szczecinie - 04/04/2009 16:55
Ewentualnie jeszcze możesz wsiąść w 56 lub 73Z, tak aby się dostać do Basenu Górniczego. Tam przesiadasz się na tramwaj 7. Z "siódemki" wysiadasz na przystanku Karłowicza;)


Plum
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7243 dni

***




Odp: Komunikacja w Szczecinie - 10/04/2009 11:32
Dla fanów solarisów, do których ja nie należę:

http://wiadomosci.onet.pl/2682,1950514,autobusy_solaris_-_plonace_pochodnie,wydarzenie_lokalne.html


Te szare trybuny jeszcze zatętnią granatowo-bordowym rytmem dwudziestu tysięcy serc...
YAKIN
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7006 dni




Odp: Komunikacja w Szczecinie - 10/04/2009 11:52

  Plum napisał:  



nie jestem jakimś wielkim fanem solarisów ale spodobał mi się jeden z komentarzy do artykułu:

http://wiadomosci.onet.pl/forum.html?hashr=0&#forum:MSwxNSwxMSw1NTU0NTg0NCwxNDg3NDUwOTgsNjQ0NzA4OCwwLGZvcnVtMDAxLmpz


POGOŃ 100% SZCZECIN
Plum
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7243 dni

***




Odp: Komunikacja w Szczecinie - 10/04/2009 12:09

  YAKIN napisał:  

  Plum napisał:  



nie jestem jakimś wielkim fanem solarisów ale spodobał mi się jeden z komentarzy do artykułu:

http://wiadomosci.onet.pl/forum.html?hashr=0&#forum:MSwxNSwxMSw1NTU0NTg0NCwxNDg3NDUwOTgsNjQ0NzA4OCwwLGZvcnVtMDAxLmpz



Wszędzie można doprytwać się drugiego dna. Ale ja wolę MAN-y. W Solarisach nie podoba mi się zagospodarowanie wnętrza. W Manach jest jakoś to lepiej zrobione.


Te szare trybuny jeszcze zatętnią granatowo-bordowym rytmem dwudziestu tysięcy serc...
DeeMeN.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6108 dni




Odp: Komunikacja w Szczecinie - 11/04/2009 10:43

  Plum napisał:  

  YAKIN napisał:  

  Plum napisał:  



nie jestem jakimś wielkim fanem solarisów ale spodobał mi się jeden z komentarzy do artykułu:

http://wiadomosci.onet.pl/forum.html?hashr=0&#forum:MSwxNSwxMSw1NTU0NTg0NCwxNDg3NDUwOTgsNjQ0NzA4OCwwLGZvcnVtMDAxLmpz



Wszędzie można doprytwać się drugiego dna. Ale ja wolę MAN-y. W Solarisach nie podoba mi się zagospodarowanie wnętrza. W Manach jest jakoś to lepiej zrobione.



MANy ? Nie chodziło Ci przypadkiem o VOLVO ?


Myślę, że sobie w życiu poradzę bo potrafię kombinować i swoich ideałów nie zdradzę !
Plum
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7243 dni

***




Odp: Komunikacja w Szczecinie - 11/04/2009 11:24

  DeeMeN. napisał:  

  Plum napisał:  

  YAKIN napisał:  

  Plum napisał:  



nie jestem jakimś wielkim fanem solarisów ale spodobał mi się jeden z komentarzy do artykułu:

http://wiadomosci.onet.pl/forum.html?hashr=0&#forum:MSwxNSwxMSw1NTU0NTg0NCwxNDg3NDUwOTgsNjQ0NzA4OCwwLGZvcnVtMDAxLmpz



Wszędzie można doprytwać się drugiego dna. Ale ja wolę MAN-y. W Solarisach nie podoba mi się zagospodarowanie wnętrza. W Manach jest jakoś to lepiej zrobione.



MANy ? Nie chodziło Ci przypadkiem o VOLVO ?



Tak chodziło mi o MAN-y. Pod względem zagospodarowania miejsca VOLVO jest daleko w tyle. Na szczęście częściej korzytsam z polickiej komunikacji gdzie podstawę taboru stanowią właśnie MAN-y.


Te szare trybuny jeszcze zatętnią granatowo-bordowym rytmem dwudziestu tysięcy serc...
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7453 dni




Odp: Komunikacja w Szczecinie - 09/05/2009 18:25
Obrazek png wstawiony na forum


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7453 dni




Odp: Komunikacja w Szczecinie - 12/05/2009 19:06
Nowy design biletów ZDITM
Obrazek jpg wstawiony na forum


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
tribu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7309 dni

*




Odp: Komunikacja w Szczecinie - 12/05/2009 19:07
rozumiem, że nowy design bedzie obowiazywal do 2050??;)


100% PD
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7453 dni




Odp: Komunikacja w Szczecinie - 12/05/2009 19:25
Wątpie czy w 2050 będą obowiązywać papierowe bilety :D


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze

Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7325 dni




Odp: Komunikacja w Szczecinie - 12/05/2009 19:35
w tym mieście będą :P


Pogoń to barwy, historia, stadion, klimat - POGOŃ TO MY! || Hala Madrid!
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7453 dni




Odp: Komunikacja w Szczecinie - 13/05/2009 08:48
Coraz lepiej, coraz lepiej :)


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7453 dni




Odp: Komunikacja w Szczecinie - 26/05/2009 21:48
http://zditm.szczecin.pl/rozklady/index.html

Jak dla mnie rewelacja!


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
Kuba L.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6902 dni




Odp: Komunikacja w Szczecinie - 26/05/2009 22:25
Fajne.
Koleś informatyk, z którym kiedyś mieszkałem na stancji chciał takie coś zrobić, ciekawe czy to jego sprawka...

Przydałaby się też wersja na telefon.


Trybik w machinie zwanej Pogonią.
Plum
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7243 dni

***




Odp: Komunikacja w Szczecinie - 26/05/2009 22:44

  Kuba L. napisał:  
Fajne.
Koleś informatyk, z którym kiedyś mieszkałem na stancji chciał takie coś zrobić, ciekawe czy to jego sprawka...

Przydałaby się też wersja na telefon.



Wersja na telefon już dawno jest dostępna. Zamiast popularnego Mircobusa możemy też zainstalować mobileMPK (http://www.mmpk.info/) i tam wyszukiwać połączenia.

Jednakże to takich udogodnień należy podchodzić z pewnym dystansem. Ot nie zawsze polecana trasa nie jest najkrótsza.


Te szare trybuny jeszcze zatętnią granatowo-bordowym rytmem dwudziestu tysięcy serc...
Kuba L.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6902 dni




Odp: Komunikacja w Szczecinie - 27/05/2009 09:33
Chodzi mi o wyszukiwarkę połączeń na podstawie adresów, a nie przystanków, z graficznym przedstawieniem trasy.

To by było naprawdę udogodnienie.


Trybik w machinie zwanej Pogonią.
Plum
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7243 dni

***




Odp: Komunikacja w Szczecinie - 27/05/2009 16:18

  Kuba L. napisał:  
Chodzi mi o wyszukiwarkę połączeń na podstawie adresów, a nie przystanków, z graficznym przedstawieniem trasy.

To by było naprawdę udogodnienie.



a to przepraszam [:


Te szare trybuny jeszcze zatętnią granatowo-bordowym rytmem dwudziestu tysięcy serc...
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7453 dni




Odp: Komunikacja w Szczecinie - 27/05/2009 18:15

  Kuba L. napisał:  
Fajne.
Koleś informatyk, z którym kiedyś mieszkałem na stancji chciał takie coś zrobić, ciekawe czy to jego sprawka...

Przydałaby się też wersja na telefon.



masz na myśli M.W. i jest Planiste Połączeń ? Z tego co wiem, to zawiesił pracę nad tym projektem.


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
Kuba L.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6902 dni




Odp: Komunikacja w Szczecinie - 27/05/2009 18:59
Inicjały tego kolesia to K.F. i chciał to zrobić z kimś jeszcze właśnie w oparciu o google earth.

Nazwy projektu nie zdradzał ;)


Trybik w machinie zwanej Pogonią.
Pgn.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6417 dni

*




Odp: Komunikacja w Szczecinie - 23/06/2009 10:47

  Cytat:  
Tramwaje dla Szczecina
Trzy firmy złożyły oferty w przetargu na dostawę niskopodłogowych tramwajów dla Szczecina. W siedzibie "Tramwajów Szczecińskich" otwarto wczoraj oferty. To drugie już postępowanie. Poprzednie unieważnił sąd, po proteście jednego z producentów, który nawet nie złożył oferty.

W 240 dni od podpisania umowy dostawę sześciu wagonów deklaruje H. Cegielski Fabryka Pojazdów Szynowych za cenę niespełna 41,5 mln zł brutto. Druga propozycja wpłynęła od firmy Solaris Bus and Coach SA, która wygrała pierwszy przetarg. Oferta cenowa została skalkulowana jednak drożej, niż kilka miesięcy temu - na ponad 53 mln zł. Ostatnia propozycja nadeszła z bydgoskiej Pesy, która chciałaby otrzymać 55,2 mln.

- Cieszę się, że postępowanie ruszyło, jest szansa, że nowymi tramwajami szczecinianie pojadą na początku przyszłego roku - mówi radny Marek Goc, inicjator zakupów i członek komisji przetargowej. - Cieszy mnie również proponowana najniższa cena: poniżej 6 mln zł za wagon. Kontrakty na rynku europejskim są realizowane za wyższe kwoty. Nowy wagon tej klasy kosztuje obecnie ok. 8-9 mln zł.

Komisja zaczęła formalną i merytoryczną ocenę ofert. Wszystkie wagony mają być całkowicie niskopodłogowe. Cena nie będzie jedynym kryterium wyboru oferenta, ale w dużej mierze o tym zdecyduje. Podane kwoty oprócz cen wagonów obejmują także koszty: szkolenia motorniczych, specjalistycznego dźwigu do podnoszenia wagonów oraz tzw. pakietów naprawczych. "Tramwaje Szczecińskie" zawarły w projekcie umowy także zapisy, które w przypadku opóźnienia dostaw pozwolą naliczyć wybranemu producentowi wysokie kary.
ToT, Kurier Szczeciński



 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 1 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51
kacper01

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.07 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005