Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Komunikacja w Szczecinie << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Castaway
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6232 dni

*




Odp: Komunikacja w Szczecinie - 08/11/2010 17:05
mi w Szczecinie na pętlach brakuje dużych tablic z rozkładem, info kiedy odjeżdża najbliższy bus itd. Takie coś jest już w Bydgoszczy, Wrocławiu np.. i przydatne gdy człowiek spieszy sie na busa i nie ma czasu sprawdzać rozkładu.

Obrazek jpg wstawiony na forum


"Balansujcie dopóki się da, a gdy się już nie da, podpalcie świat!" - J. Piłsudski
Sz.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6817 dni




Odp: Komunikacja w Szczecinie - 08/11/2010 17:22
Owszem, zajebista sprawa, na dodatek są stale uaktualniane o ewentualne prognozowane opóźnienia.


P. S.
Plum
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7243 dni

***




Odp: Komunikacja w Szczecinie - 08/11/2010 18:33

  F. napisał:  
mi w Szczecinie na pętlach brakuje dużych tablic z rozkładem, info kiedy odjeżdża najbliższy bus itd. Takie coś jest już w Bydgoszczy, Wrocławiu np.. i przydatne gdy człowiek spieszy sie na busa i nie ma czasu sprawdzać rozkładu.

Obrazek jpg wstawiony na forum



A i takie cudenka będą u nas za 8 miesięcy :p

Było o tym sporo na komisie - tam też więcej info i wykaz pętli, gdzie staną pierwsze tablice. http://www.mkm.szczecin.pl/news.php?detail=1288943416.news


Te szare trybuny jeszcze zatętnią granatowo-bordowym rytmem dwudziestu tysięcy serc...
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7453 dni




Odp: Komunikacja w Szczecinie - 13/11/2010 19:10
No i pierwszy SWING już w Szczecinie Do marca będzie 6, a planowany jest zakup kolejnych 22 :)

Obrazek jpg wstawiony na forum

Obrazek jpg wstawiony na forum

Obrazek jpg wstawiony na forum


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
TakiTam
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5458 dni

*




Odp: Komunikacja w Szczecinie - 13/11/2010 21:31
Czy te całe swingi ma Warszawa?


Liberta' Per Gli Ultras
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7453 dni




Odp: Komunikacja w Szczecinie - 13/11/2010 21:47
Tak :)


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
Zawa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5858 dni




Odp: Komunikacja w Szczecinie - 13/11/2010 21:59
Wiadomo na początku na jakich liniach będą kursowały?


wilk
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6449 dni




Odp: Komunikacja w Szczecinie - 13/11/2010 22:09
7 i 8. ale dopiero jakoś od grudnia


Roman Pigwa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5591 dni

*




Odp: Komunikacja w Szczecinie - 21/11/2010 00:04
dwukierunkowe tramwaje w Warszawie


https://www.facebook.com/ekipakryzys/ Grupa turystyczna mocno powiązana z FCWK - POGOŃ SZCZECIN
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7453 dni




Odp: Komunikacja w Szczecinie - 21/11/2010 09:03
Ciekawe rozwiązanie - eliminuję konieczność budowy pętli. Z takim zastosowaniem spotkałem się w Dublinie - LUAS

U nas na trasie SST by się przydało :)


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
Roman Pigwa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5591 dni

*




Odp: Komunikacja w Szczecinie - 21/11/2010 13:45
też sie z tym zetknąłem pare lat temu w jakimś mieście w Niemczech ... zdziwiłem się w sumie . Gdzieś w komentarzach spotkałem się z informacją , iż we Wrocławiu też będą podobne tramwaje już w grudniu. kolejnym plusem prócz tego że nie trzeba by było robić pętli , wystarczyłby jeden 'przystanek' w dwie strony , tak jak jest to na niektórych mniejszych dworcach pkp.


https://www.facebook.com/ekipakryzys/ Grupa turystyczna mocno powiązana z FCWK - POGOŃ SZCZECIN
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7453 dni




Odp: Komunikacja w Szczecinie - 23/11/2010 13:13
13 nowych Solarisów dla SPPK Trzeba przyznać tabor autobusowy znacznie nam nowocześnieje :)


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
Roman Pigwa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5591 dni

*




Odp: Komunikacja w Szczecinie - 23/11/2010 13:59

  malcoolm napisał:  
13 nowych Solarisów dla SPPK Trzeba przyznać tabor autobusowy znacznie nam nowocześnieje :)



no właśnie , ciekawe w jakich barwach będą ?


https://www.facebook.com/ekipakryzys/ Grupa turystyczna mocno powiązana z FCWK - POGOŃ SZCZECIN
Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7194 dni

****




Odp: Komunikacja w Szczecinie - 23/11/2010 14:01

  malcoolm napisał:  
13 nowych Solarisów dla SPPK Trzeba przyznać tabor autobusowy znacznie nam nowocześnieje :)



Co masz na myśli mówiąc znacznie??? biorąc pod uwagę ilość autobusów z SPPK,SPA Dąbie i SPA Klonowica, to ilość nowego taboru nie powala na kolana. Poza tym, unowocześnianie taboru powinno polegać na tym, że pasażer odczuwa znaczną różnicę w komforcie jazdy, a będą w wakacje w Szczecinie, podjechał nowiutki SU18 i ??? na zewnątrz +35 stopni, a w nowej furmance brak klimy... wiem, że to kilka sztuk, ale dla mnie takie zakupy to bezsens. Nie stać nas na takie autobusy nie posiadające podstawowych udogodnień dla pasażerów. Do tego ten rozkład siedzisk w Solarisie(heh wolę MANy albo Volvo:P), gdzie nie ma miejsc na nogi. Żeby nie było, to dużo rozsądniejsze zakupy robi SPA Dąbie od SPA Klonowica i chwała im za to. Powoli bo powoli, ale do przodu...


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
szpadel*
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6100 dni




Odp: Komunikacja w Szczecinie - 23/11/2010 14:04

  FCWK napisał:  

  malcoolm napisał:  
13 nowych Solarisów dla SPPK Trzeba przyznać tabor autobusowy znacznie nam nowocześnieje :)



no właśnie , ciekawe w jakich barwach będą ?



SPPK ma swoją siedzibę w Policach,więc wydaje się,że pewnie w barwach żółto-zielonych będą jeździć.


Roman Pigwa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5591 dni

*




Odp: Komunikacja w Szczecinie - 23/11/2010 14:39
tam żółto-zielone , tramwaje to chyba wszystkie kolory tęczy mają , jeszcze ten flojting srarden, fajnie to wygląda.


https://www.facebook.com/ekipakryzys/ Grupa turystyczna mocno powiązana z FCWK - POGOŃ SZCZECIN
Z daleka nie będzie widać
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7529 dni

**




Odp: Komunikacja w Szczecinie - 23/11/2010 14:40

  Ambasador napisał:  

  malcoolm napisał:  
13 nowych Solarisów dla SPPK Trzeba przyznać tabor autobusowy znacznie nam nowocześnieje :)



Co masz na myśli mówiąc znacznie??? biorąc pod uwagę ilość autobusów z SPPK,SPA Dąbie i SPA Klonowica, to ilość nowego taboru nie powala na kolana. Poza tym, unowocześnianie taboru powinno polegać na tym, że pasażer odczuwa znaczną różnicę w komforcie jazdy, a będą w wakacje w Szczecinie, podjechał nowiutki SU18 i ??? na zewnątrz +35 stopni, a w nowej furmance brak klimy... wiem, że to kilka sztuk, ale dla mnie takie zakupy to bezsens. Nie stać nas na takie autobusy nie posiadające podstawowych udogodnień dla pasażerów. Do tego ten rozkład siedzisk w Solarisie(heh wolę MANy albo Volvo:P), gdzie nie ma miejsc na nogi. Żeby nie było, to dużo rozsądniejsze zakupy robi SPA Dąbie od SPA Klonowica i chwała im za to. Powoli bo powoli, ale do przodu...



Warszawie za to wyłączają klime. ;)


Z daleka nie będzie widać.
Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7194 dni

****




Odp: Komunikacja w Szczecinie - 23/11/2010 14:50

  Dostojny kocur napisał:  

  Ambasador napisał:  

  malcoolm napisał:  
13 nowych Solarisów dla SPPK Trzeba przyznać tabor autobusowy znacznie nam nowocześnieje :)



Co masz na myśli mówiąc znacznie??? biorąc pod uwagę ilość autobusów z SPPK,SPA Dąbie i SPA Klonowica, to ilość nowego taboru nie powala na kolana. Poza tym, unowocześnianie taboru powinno polegać na tym, że pasażer odczuwa znaczną różnicę w komforcie jazdy, a będą w wakacje w Szczecinie, podjechał nowiutki SU18 i ??? na zewnątrz +35 stopni, a w nowej furmance brak klimy... wiem, że to kilka sztuk, ale dla mnie takie zakupy to bezsens. Nie stać nas na takie autobusy nie posiadające podstawowych udogodnień dla pasażerów. Do tego ten rozkład siedzisk w Solarisie(heh wolę MANy albo Volvo:P), gdzie nie ma miejsc na nogi. Żeby nie było, to dużo rozsądniejsze zakupy robi SPA Dąbie od SPA Klonowica i chwała im za to. Powoli bo powoli, ale do przodu...



Warszawie za to wyłączają klime. ;)



heh, jeszcze nie trafiłem na takiego:P co nie zmienia faktu, że nawet jak wyłączona, to jest opcja włączenia, ale był jeden agent, który w lato grzał w środku:) Wszystko pewnie się rozchodzi o spalanie z klimą, podobno kierowcy mają narzucone jakieś limity(ten może wolał sobie odlać, a smażyć pasażerów...).

Ps. Jak za darmo jeździć autobusem(oczywiście w Szczecinie). eek? Kreatywni inaczej - tak delikatnie bym ich nazwał.

http://patrz.pl/filmy/id/1098076


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7453 dni




Odp: Komunikacja w Szczecinie - 23/11/2010 17:36
Wrzucałem ten filmik do ciekawych linków. Masakra...

A wracając do naszej komunikacji. Nowych pojazdów jest już prawie 70 :) To cieszy. A co do kwestii braku klimatyzacji: też się zgadzam, że powinna być w każdym i zamawianie solarisów bez klimy to bzdura niesamowita.


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
Plum
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7243 dni

***




Odp: Komunikacja w Szczecinie - 23/11/2010 17:55

  FCWK napisał:  
tam żółto-zielone , tramwaje to chyba wszystkie kolory tęczy mają , jeszcze ten flojting srarden, fajnie to wygląda.



Z jakiej racji SPPK ma przyjmować barwy Szczecina? Po pierwsze do szczecińsko-policka spółka, a po drugie do tych nowych busów Szczecin nie włożył ani złotówki, więc będą piękne - zielono-żółte. Szkoda, że MAN dał dupy w przetargu i Solaris wygrał, ale szkoda gadać...

Malcolm... piszesz o kolejnych 22 swingach. Czy budżet na 2011 rok uwzględnia kasę na to, bo słyszałem, że może się skończyć na 6...


Te szare trybuny jeszcze zatętnią granatowo-bordowym rytmem dwudziestu tysięcy serc...
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.13 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005