Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Inwestycje w Szczecinie << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
spagetti
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5912 dni

*
Odp: Inwestycje w Szczecinie - 22/06/2007 17:37
Czemu zawsze robia w wakacje?Wzorcuja sie na zagranicy...Wakacje to czas urlopow i w miescie jest malo ludzi bo kazdy wylatuje za granice.Tyle ze u nas wylatuje dajmy na to 20 procent a nie 90:)A w Swinoujsciu tez troche pobluzgalem bo wracalem ze Szwecij (14 h w drodze) a spotyka mnie korek ze swinoujscia az do drogi ekspresowej pod goleniowem...Wymieklem.Pozdro


,,Vi är överallt,,- POGON
Persona non grata
SKPS Portowcy
IP: zapisany
Na forum od 4829 dni

**
Odp: Inwestycje w Szczecinie - 22/06/2007 22:16

  Muzzy napisał:  

  Szymon! napisał:  
Odnośnie tematu filcharmonii to przyznaje ,że to bardzo nowoczesny projekt i jest dobrze usytuowany ponieważ wjazd trasa zamkową daje Szczecinowi dobra wizytówkę a wjazd dołem też od Wyszyńskiego będzie dobrze sie kojarzyl ze wzgledu na ta nowoczesna budowlę


Zastanawiam się, dlaczego oni zawsze zaczynają prace w wakacje. Rozumiem, że pogoda, ale czy teraz już nie było ciepło? No ale ja się nie znam...
Szymon!: Możesz mnie styrać że się czepiam, ale w Twoim "języku ojczystym, za który zawsze będziesz się bił do końca i nie dasz go sobie odebrać", nie ma słowa filcharmonia :Pwiem wiem , przepraszam za swoj blad.

Troch informacji o sprzedarzy terenow pod Kaskade .


  Cytat:  
Galeria Kaskada znowu tajna. Wbrew prawu

Wycena gruntów pod Galerię Kaskada tajemnicą. Miasto wyceniło działki, które zamierza wnieść aportem do spółki z ECE. Odmówiło jednak "Gazecie" podania informacji, ile są warte

Komentarz Jolanty Kowalewskiej (22-06-07, 21:12)
- Tereny mają aktualną wycenę, ale na razie prowadzone są negocjacje z ECE i szczegółów nie możemy ujawniać - stwierdził zastępca prezydenta Szczecina Krzysztof Nowak.

Nowak chce zakończyć negocjacje z niemieckim deweloperem jeszcze w tym miesiącu. Potem podpisane przez prezydenta dokumenty trafią pod obrady radnych.

Szczecin planuje wnieść aportem do spółki z ECE ok. 1,2 ha: teren dawnej Kaskady, ziemię, na której stoi Pleciuga i działki wokół teatru, fragment ul. Kaszubskiej i skrawek od strony al. Niepodległości (obok należącej już do ECE działki z budynkiem Odry).

Chcieliśmy się dowiedzieć, ile te tereny są warte zdaniem rzeczoznawcy, ale biuro prasowe prezydenta odmówiło podania kwoty. - Nasi prawnicy uznali, że to nie są informacje, które obecnie powinny wyjść na zewnątrz - stwierdziła Celina Skrobisz, rzecznik prasowy prezydenta Szczecina.

Prawnicy "Gazety" uważają, że utajniając wycenę miejskich terenów, gmina łamie prawo. - Podmiot publiczny ma obowiązek udzielić wszelkich informacji o swoim majątku - mówi mec. Dariusz Niebieszczański. - Jeżeli tego nie robi, działa wbrew artykułowi drugiemu i szóstemu ustawy o dostępie do informacji publicznej. To przestępstwo.

Radni są oburzeni ukrywaniem wyceny. Także ci sprzyjający prezydentowi, z Platformy Obywatelskiej.

Renata Zaremba (PO), szefowa Komisji ds. Budżetu i Finansów: - Zanim miasto podpisze aneks z ECE, chcę znać jego treść i wycenę gruntów. Jeżeli tego nie będzie, nie wydam zgody na zawiązanie spółki.

Marzena Kopacka (PiS), szefowa Komisji Rewizyjnej: - Nie chcę być na sesji stawiana pod ścianą i zmuszana do pilnego zaakceptowania aneksu, którego treści wcześniej nie znałam. Takie praktyki są nie do przyjęcia.

Co na to prezydent Piotr Krzystek? Nie wiadomo. Jest za granicą - na urlopie. W urzędzie będzie w poniedziałek.

O co toczy się gra

Spółka miasta i ECE ma wybudować w centrum Szczecina Galerię Kaskada. Część terenów deweloper już kupił, miejskie dostanie aportem. Oprócz udziałów Szczecin otrzyma za grunty nowy Teatr Lalek Pleciuga, który na pl. Żukowa ma wybudować ECE. Deweloper zyska za to plac, na którym stoi stara Pleciuga. Miejskie tereny zdobędzie bezprzetargowo, nie wykładając gotówki. Zapłaci dopiero przy odsprzedaży udziałów w spółce przez miasto.


Ostatnio edytowany przez: Persona non grata, 22 czerwca 2007, 22:29 [1 raz(y)]


Święty
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5258 dni
Odp: Inwestycje w Szczecinie - 23/06/2007 23:24
Wracając jeszcze do sprawy filcharmonii, przeczytajcie sobie ten pdf.
Jest to uzasadnienie wyboru takiej własnie koncepcji i detale projektu. Mnie osobiście to wszystko przekonuje.


Szczegółowy opis - pdf


Choć na świecie wiele klubów jest
I może lepsze są i sława większa jest
My w Szczecinie mamy taki klub
Któremu serca oddaliśmy już...
Persona non grata
SKPS Portowcy
IP: zapisany
Na forum od 4829 dni

**
Odp: Inwestycje w Szczecinie - 02/07/2007 21:57
Remont torowisk

Musze przyznac ,że ten odcinek jest straszny i dobrze ze w strone krzekowa rowniez pociagna remont bo tam tez nie jest zaciekawie.


k(c)ompanyPL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5750 dni
Odp: Inwestycje w Szczecinie - 02/07/2007 22:20
Oto forum, na którym omawiana są wszystkie inwestycje w Szczecinie >>INWESTYCJE SZCZECIN<<
Wszystko w jednym miejscu, kompetentne osoby wypowiadają się w tematach, masa wiadomości, wizualizacje każdego obiektu, wszystko na bierząco komentowane, śledzone postępy budów i projektów.
Z taką masą materiału nie poradzicie sobie w jedną noc;) UWAGA: tematy wciagają ;)
Należy trochę "zrolować" stronę, żeby znaleźć nasze miasto.
Warto dodać sobie do ulubionych ;)

Mnie osobiści intryguje, co powstanie w miejscy wiezowca DANY. A co do filharmonii... Chyba udało się wybrać jeden z lepszych projektów. Taka nuta świeżości architektonicznej w mieście.

Ostatnio edytowany przez: k(c)ompanyPL, 2 lipca 2007, 22:27 [1 raz(y)]


Herman Haken. Takiego Prezydenta potrzeba Szczecinowi.
goral1982
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5486 dni
Odp: Inwestycje w Szczecinie - 05/07/2007 13:36
Wysokie wyroki otrzymali byli prezydenci Szczecina za szkody jakie miasto poniosło w wyniku zerwania umowy z Euroinvest Saller
Szczeciński sąd wydał dziś wyrok w sprawie o "wyrządzenie szkody majątkowej znacznych rozmiarów i niedopełnienie obowiązków". Na ławie oskarżonych zasiedli były prezydent Marian Jurczyk, jego zastępca ds. gospodarczych Dariusz Wieczorek oraz szczecińscy radni SLD, a wówczas członkowie zarządu: Jan Dużyński, Henryk Jerzyk i Waldemar Kuś, a także Grzegorz Kołodziejski i Katarzyna Kantorska.

Sąd skazał jednak tylko Jurczyka i Wieczorka. Obaj solidarnie w ciągu czterech lat mają zapłacić do kasy miasta po 2,5 mln zł. Zostali też skazani na dwa lata więzienia w zawieszeniu na pięć lat. Wieczorek ma ponadto zapłacić 10 tys. zł, a Jurczyk 5 tys. zł grzywny. Mają także zasądzony zakaz zajmowania stanowisk w jednostkach państwowych i samorządowych przez najbliższe cztery lata.

Pozostałych oskarżonych sąd uniewinnił uznając, że nie mieli pełnej wiedzy o decyzjach podejmowanych przez Jurczyka i Wieczorka.

Wyrok nie jest prawomocny. Obaj byli prezydenci zapowiedzieli odwołanie i przyznali, że nie stać ich na zapłacenie tak wysokich kar.

Chodzi o 10-milionowe odszkodowanie, jakie gmina musiała wypłacić Euroinvest Saller za zerwanie w grudniu 1998 r. umowy na sprzedaż ziemi przy ul. Mieszka I.

Źródło: Gazeta Wyborcza Szczecin


chrisxx
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6378 dni

***
Odp: Inwestycje w Szczecinie - 10/07/2007 10:03

  Cytat:  

Radni byli w poniedziałek jednomyślni: zgodzili się na wejście miasta do spółki z firmą ECE. Jeszcze w tym roku ma ruszyć budowa nowej Pleciugi i centrum handlowego

W poniedziałek szczecińscy radni podjęli uchwałę, która zamyka toczące się od 2001 r. negocjacje między miastem a ECE. Dali ostateczną zgodę na wejście gminy Szczecin do spółki z ECE.

Tylko szef klubu radnych PiS Leszek Duklanowski zagłosował przeciw, jak się później okazało, przez pomyłkę.

Teraz firma ECE może ruszyć z budową handlowego centrum Galeria Kaskada. Centrum rozciągać się będzie w obrębie ul. Niepodległości, Obrońców Stalingradu, Kaszubskiej i Wojciecha. Zajmie m.in. teren, na którym mieścił się znany lokal gastronomiczno-rozrywkowy Kaskada, który spłonął ćwierć wieku temu. Część gruntów, na których stanie handlowe centrum - 1,2 ha, wniesie aportem do spółki miasto. ECE sfinansuje budowę Galerii Kaskada i nowego Teatru Lalek Pleciuga na pl. Żukowa. Stara Pleciuga zostanie wyburzona i zwolni miejsce pod handlową galerię.

- Warto było czekać - powiedział po głosowaniu dyrektor ECE Jan Dębski. - Potencjał Szczecina rośnie, to jedno z tych miast, które będzie się teraz rozwijało. Poza tym mamy tu świetny rynek i mniejszą niż w innych miastach konkurencję.

Dębski zapowiada, że budowa Teatru Lalek Pleciuga zakończona zostanie jesienią 2008 r., a Galerii Kaskada jesienią 2009, ewentualnie wiosną 2010 r.

- Na terenie naszego centrum handlowego nie będzie hipermarketu - zaznaczył Dębski. - Tylko sklepy spożywcze o powierzchni sprzedaży do 2 tys. m kw.

Prezydent Szczecina Piotr Krzystek powiedział "Gazecie", że umowa z ECE odpowiednio zabezpiecza interes miasta. - Firma całkowicie sfinansuje budowę nowego teatru - podkreśla Krzystek. - Jeżeli miasto będzie wychodzić ze spółki z ECE, to udziały sprzedamy po cenie rynkowej, na dodatek nie mniejszej niż zaktualizowana wycena gruntów, które wnosimy w aporcie.

Na poniedziałkowej sesji radni podjęli też uchwałę korzystną dla Echo Investment - właściciela Galaxy i konkurenta ECE. Zgodzili się, by grunt przy Galaxy, który dzierżawi Echo i na którym stoi wielopoziomowy parking, został sprzedany tej kieleckiej spółce bez przetargu. Działka jest firmie potrzebna, bo chce rozbudowywać Galaxy.

Minimalnej kwoty, jaka powinna wpłynąć do budżetu ze sprzedaży tej działki, radni nie uchwalili.

Źródło: Gazeta Wyborcza Szczecinphoenix
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4668 dni
Odp: Inwestycje w Szczecinie - 10/07/2007 11:16
z tego co wiem na przeciwko reala na majowym(ul struga) ma powstac centrum handlowe oraz mulitkino, wie ktos moze kiedy ma ruszyc budowa, i czy sa juz jakiespoważniejsze plany co do mulitkina


Dobre chłopaki reprezentują JP.
Wszyscy razem JP.
Pszczółek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6052 dni

**
Odp: Inwestycje w Szczecinie - 10/07/2007 11:48

  phoenix napisał:  
z tego co wiem na przeciwko reala na majowym(ul struga) ma powstac centrum handlowe oraz mulitkino, wie ktos moze kiedy ma ruszyc budowa, i czy sa juz jakiespoważniejsze plany co do mulitkinaPrzecież już budowa jest rozpoczęta.


Fan Club Kamień Pomorski
ligowiec.net
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 5853 dni
Odp: Inwestycje w Szczecinie - 10/07/2007 14:09
jakies oficjalne info o tym ?

edit: tu w sumie troszke o tym - http://www.skyscrapercity.com/showthread.php?t=459390

Ostatnio edytowany przez: malcoolm, 10 lipca 2007, 14:30 [1 raz(y)]


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
IS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5135 dni
Odp: Inwestycje w Szczecinie - 10/07/2007 15:23
Ciekawa inwestycja zapowiada się na terenach jez. Rusałka. Hotel, restauracja będzie przypominała tą przedwojenną. Zobaczymy co im z tego wyjdzie - ja czekam z niecierpliwością na tą inwestycję :).


IS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5135 dni
Odp: Inwestycje w Szczecinie - 10/07/2007 22:19
Może to nie inwestycja budowlana, ale napewno potężna inwestycja w kulturę Szczecina. Jak to przeczytałem to bardziej cieszyłem się z tego niż z budowy galerii kaskada :) . To jest bardzo ważne wydarzenie dla tego miasta i regionu. Posiadanie uczelni artystycznej ASP oznacza prestiż i zdobycie opinii ośrodka kulturalnego najdalej wysunietego na zachód polski. Dla mnie jako adepta sztuki i artysty ta informacja to miód na serce :) .


  Cytat:  
Akademia Sztuk Pięknych już w 2009 roku?

Pierwsza państwowa samodzielna wyższa szkoła artystyczna ma rozpocząć działalność w 2009 roku - taki jest wspólny cel środowiska artystycznego, władz Szczecina i województwa

O realności planów powołania uczelni ma świadczyć zaplanowane na środę spotkanie premiera Jarosława Kaczyńskiego w Muzeum Narodowym na Wałach Chrobrego, na którym przez 1,5 godz. władze miasta i środowisko artystyczne Szczecina będą zachwalać koncepcję stworzenia akademii (uczelnie wyższe powołuje Sejm odpowiednią ustawą).

- Liczymy na to, że już jesienią złożymy wniosek o uruchomienie uczelni - mówił we wtorek na zwołanej w tej sprawie konferencji przewodniczący Rady Miasta Bazyli Baran. - Jeżeli wszystko pójdzie dobrze, już za dwa lata może być pierwszy nabór.

Uczelnia miałaby powstać w Pałacu pod Globusem, w którym teraz mieści się policealna szkoła pielęgniarska. Dziewiętnastowieczny budynek przy pl. Orła Białego wymaga adaptacji strychu i dachu. Akademia sztuk (inne proponowane nazwy to akademia muzyczna i sztuk pięknych lub akademia artystyczna) miałaby powstać z połączenia szczecińskiej filii Państwowej Akademii Muzycznej w Poznaniu, Wyższej Szkoły Sztuki Użytkowej w Szczecinie oraz Katedry Edukacji Artystycznej Uniwersytetu Szczecińskiego.

- Kadry wystarczyłoby i na dwie uczelnie - twierdzi Jerzy Siemak, prorektor Akademii Muzycznej. - Będzie to wymagało dużo wyrozumiałości rektora w Poznaniu. Wiem, że jest przychylny tej inicjatywnie.

Akademia podlegałaby ministrowi kultury i dziedzictwa narodowego. W strukturze uczelni znalazłoby się na początku pięć wydziałów (grafiki, instrumentalny, architektury wnętrz, edukacji medycznej i edukacji plastycznej). Część zajęć mieliby prowadzić wykładowcy z Berlina. Inicjatorzy powołania akademii nie wykluczają otwierania kolejnych kierunków.

- Wierzę, że za jakiś czas powstaną takie kierunki, jak malarstwo czy projektowanie odzieży - mówi prof. Maria Radomska-Tomczak, rektor WSSU. - W pierwszych latach mogłoby studiować kilkuset studentów.

Obecni na konferencji wiceprezydent Tomasz Jarmoliński i przewodniczący sejmiku wojewódzkiego Michał Łuczak zapewnili, że w planowanych budżetach na 2008 r. znajdą pieniądze na przygotowanie szkoły.Źródło: Gazeta Wyborcza Szczecinmalcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 5853 dni
Odp: Inwestycje w Szczecinie - 12/07/2007 16:32
Kilka fotek z dnia dzisiejszego - okolice 13:30

i fragmenty z GW


  Cytat:  
Wyburzenie legendarnego "grzybka" mialo byc poczatkiem budowy centrum handlowego. Wedlug zapewnien hiszpanskiego inwestora, miala je postawic firma Budimex-Dromex. Sek w tym, ze przedstawiciele tej firmy zaprzeczaja.

- Nie mamy nic wspólnego z budowa w Szczecinie - zapewnial Krzysztof Koziol, rzecznik Budimeksu-Dromeksu. - Zadne negocjacje w tej sprawie nie byly prowadzone w ostatnich tygodniach.Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
WNB
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5101 dni
Odp: Inwestycje w Szczecinie - 12/07/2007 21:31
Coraz okazalej prezentuje się Katedra Szczecińska-czekam na koniec remontu:]

Ostatnio edytowany przez: WNB, 12 lipca 2007, 21:49 [1 raz(y)]


Siła Płynie Z Krwią , Duma Razem Z Nią ->Duma Pomorza
Rch.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4802 dni
Odp: Inwestycje w Szczecinie - 15/07/2007 23:53
Warto przeczytać. Rozmowa Krzystka z redakcją portalu www.wszczecinie.pl
Wywiad z Krzystkiem

Lub posłuchać jak komuś nie chce się czytac:P
Rozmowy audio z Krzystkiem

Ładnie to wszystko brzmi.Jak zawsze:P. Ale ile z tego prawdy? w dużym stopniu mydlenie oczu? jak wy myślicie?

ps. Wzmianka także o Pogoni. Tu Krzystek mówi o IV Lidze.


Ultras Pogoń!MW03!Prawa Strona Miasta!
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 5853 dni
Odp: Inwestycje w Szczecinie - 19/07/2007 08:59
Tak wyglada Trasa Zamkowa


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
IS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5135 dni
Odp: Inwestycje w Szczecinie - 21/07/2007 23:19

  Cytat:  
Ratusz w remoncie
Urząd Morski wziął się za renowację Czerwonego Ratusza. Prace mają być częścią powrotu do świetności całego Placu Tobruckiego.

Rusztowania stanęły od wschodniej, najbardziej reprezentacyjnej, strony budynku. Prace uzgodniono wcześniej z konserwatorem zabytków. Zakres robót jest spory.

- Harmonogram prac zakłada między innymi: mycie elewacji, usunięcie z niej mchów i porostów, odsalanie cegieł i pozbycie się nalotów, uzupełnienie ubytków w murze - wylicza Ewa Wieczorek, rzecznik prasowy Urzędu Morskiego w Szczecinie.

Renowacji zostaną podane balkony, a także elementy ozdobne: kwiatony, maszkarony oraz rozety. Planowane jest także pomalowanie stolarki okiennej na kolor zielony.

Prace przewidują również zabezpieczenie murów Czerwonego Ratusza przed wodą. Na koniec część muru znajdująca się najniżej zostanie pokryta preparatem pozwalającym łatwo usuwać grafitti.

- Zdarzało się w przeszłości, że na ścianie od strony kiosku z piwem pojawiły się napisy - mówi Wieczorek.

Pieniądze na renowację budynku, dokładnie 3,5 miliona złotych, przekazał minister gospodarki morskiej, Rafał Wiechecki. Na razie z tej puli zostanie wykorzystanych 2,8 mln złotych.

Prace przy odnawianiu ściany wschodniej mają zakończyć się do 30 listopada br. Jeśli znajdą się kolejne środki, renowacji zostaną poddane także pozostałe ściany Czerwonego Ratusza.IS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5135 dni
Odp: Inwestycje w Szczecinie - 21/07/2007 23:25

  Cytat:  
Szczecin 2008 - na razie koncert życzeń
Na zdrowie i promocję

Do rąk radnych trafił budżet modelowy Szczecina na 2008 rok. Gdyby to było możliwe, prezydent chciałby wydać na działalność bieżącą ponad 923 mln zł, a na inwestycje ponad 404 mln. Teraz przedstawiony politykom dokument będzie urealniany.

Budżet modelowy to jeden z ważniejszych etapów konstruowania co roku uchwały budżetowej miasta. Przy jego układaniu bierze się pod uwagę przede wszystkim potrzeby gminy wynikające z planów i pomysłów prezydenta i podległego mu Urzędu Miasta. Na tym etapie budżet nie musi się równoważyć, chodzi o określenie, w jaki sposób można wydawać pieniądze.

W przedstawianym obecnie rosną tak wydatki bieżące, jak i majątkowe. Proponowane wzrosty dotyczą niemal wszystkich dziedzin. Więcej np. potrzeba na oczyszczanie miasta - w 2006 było 7,5 mln, w tym roku 10 mln, a w 2008 modelowo - 13,7 mln zł. Większe mają być koszty edukacji, np. na prowadzenie publicznych przedszkoli magistrat chciałby wydać 41,8 mln zł, wobec tegorocznych 28,2 mln. Według oczekiwań większe nakłady powinny być też na realizację programów rozwijających uczniów. Gigantycznego skoku oczekują urzędnicy w nakładach na programy zdrowotne, z 900 tys. (br.) w budżecie modelowym mamy 4,3 mln zł.

Prezydenccy podwładni chcą wydać dużo na sport. Sama promocja miasta przez sport urosła w koszty z 231 tys. do 3,1 mln zł. 5,1 mln ma być na upowszechnianie kultury fizycznej (jest 4,6 mln). Promocja podrożeje, prawie 8 mln zł urzędnicy chcieliby wydać na kampanie promocyjne i społeczne, prezentacje i wdrażanie marki Szczecina.

W wydatkach inwestycyjnych wzrost jest także duży, ale tu gros nakładów wiąże się ze środkami pomocowymi Unii Europejskiej. Wracają na listę inwestycje rewitalizacyjne: ul. Światowida, Międzyodrze, pasaże śródmiejskie, Muzeum Techniki i Komunikacji - Zajezdnia Sztuki. Są też kolejne etapy budowy obwodnicy śródmiejskiej, przebudowa ul. Niemierzyńskiej, Arkońskiej i Spacerowej oraz układu drogowego wysp: Łasztownia i Kępa Parnicka. Magistrat oczekuje też zakupu taboru tramwajowego i rozpoczęcia I etapu Szczecińskiego Szybkiego Tramwaju.

Artur RatuszyńskiŚwięty
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5258 dni
Odp: Inwestycje w Szczecinie - 25/07/2007 13:07
GS24 w Aktualnościach podał, że BURAKI z UM zgubili PUCHAR !!!!!!!!!!!!


Przez trzy tygodnie urzędnicy przetrząsali pokoje. Szukali pucharu, który w
ubiegłym roku zdobyła załoga jachtu Dar Szczecina. W tym roku miał być
wręczony kolejnym zwycięzcom regat Tall Ships Races.

- Zapadł się jak kamień w wodę - przyznał wczoraj Tomasz Banach, pełnomocnik
prezydenta ds. zlotu żaglowców. - Puchar jest przechodni i mieliśmy go
wręczyć załodze, która wygra regaty w klasie C. Strasznie nam przykro.

Przeszukano wszystkie zakamarki. Skontaktowano się również z osobami, które
rządziły przez ostatni rok miastem. Słuch po pucharze zaginął. Nic nie wiedzą
byli wiceprezydenci Jerzy Krawiec i Zbigniew Zalewski. Nie ma pojęcia co się
z nim stało prezydent Marian Jurczyk

- Musiałem przyznać organizatorom regat, że puchar zaginął - dodaje Tomasz
Banach. - Otrzymamy dokładny opis i zamówimy duplikat.

Ostatnio edytowany przez: Święty, 25 lipca 2007, 15:30 [1 raz(y)]


Choć na świecie wiele klubów jest
I może lepsze są i sława większa jest
My w Szczecinie mamy taki klub
Któremu serca oddaliśmy już...
TymoN
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5366 dni
Odp: Inwestycje w Szczecinie - 25/07/2007 18:44
No co kurwa.. zle u mnie na pólce wygląda?:D


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.07 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005