Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Znowu smierc << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
AL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6838 dni




Odp: Znowu smierc - 13/03/2006 20:17

  Zbylu napisał:  
[cytat=Shooter]moze powiedzial ze jest z Wisly bo nie chcial zeby poraz kolejny sie mowilo o Craxie ze lata z kosami.Bardzo mozliwe ze zlapali pierwszego lepszego kibica i dogadali sie znim itd. po jakby to wygladalo jakby 1000 policjantów nie moglo znalesc jednego samochodu



Jebnij sie w leb, jak nie jestes pewien to nie pisz tego


CENTRALNY WOJSKOWY KOCHANY SPORTOWY
Porto
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6828 dni




Odp: Znowu smierc - 13/03/2006 20:34
i po cholere robili ta pojednawcza Msze po smierci Karola Wojtyly ??? jak nawet nie minal rok po jego smierci a juz sie dzieja takie rzeczy......
Mam jedno pytanie bo ciagle czyj kibic zmarl, w necie wiekszosc pisze ze to gostek z Cracovii a dzis na Wiadomosciach na 1 mowili ze do grupki kibicow Wisly podjechal czerwony Merc i dalej wiadomo co bylo.... chyba swoj swojego by nie zabil, co by nie mowic jedno jest pewne w miescie niezle maja narabane w glowach


U-96
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7973 dni

**




Odp: Znowu smierc - 13/03/2006 20:48
azjatycka dzicz


Szlugi, wóda, gołe baby !
M.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7235 dni

****




Odp: Znowu smierc - 13/03/2006 21:36

  Porto napisał:  
i po cholere robili ta pojednawcza Msze po smierci Karola Wojtyly ??? jak nawet nie minal rok po jego smierci a juz sie dzieja takie rzeczy......
Mam jedno pytanie bo ciagle czyj kibic zmarl, w necie wiekszosc pisze ze to gostek z Cracovii a dzis na Wiadomosciach na 1 mowili ze do grupki kibicow Wisly podjechal czerwony Merc i dalej wiadomo co bylo.... chyba swoj swojego by nie zabil, co by nie mowic jedno jest pewne w miescie niezle maja narabane w glowach



Zabito kibica Wisły, morderca okazal sie 18-letni kibic cracovi ktory sie przyznal do czynu.I zaczal sypac przeciwko Wislakom ktorzy zaatakowali autobus z kibicami sraxy.
Ile w tym prawdy nie wiem.


DeszczH zawsze leje,DeszczH nigdy nie pada!

Bądź szybszy od Cienia i twardszy od kamienia,na drodze wojownika łatwego losu nie ma!
Cz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7191 dni

***




Odp: Znowu smierc - 13/03/2006 22:40

  Porto napisał:  
i po cholere robili ta pojednawcza Msze po smierci Karola Wojtyly ??? jak nawet nie minal rok po jego smierci a juz sie dzieja takie rzeczy......
Mam jedno pytanie bo ciagle czyj kibic zmarl, w necie wiekszosc pisze ze to gostek z Cracovii a dzis na Wiadomosciach na 1 mowili ze do grupki kibicow Wisly podjechal czerwony Merc i dalej wiadomo co bylo.... chyba swoj swojego by nie zabil, co by nie mowic jedno jest pewne w miescie niezle maja narabane w glowach



Pojednawcze Msze zrobily media i caly ten cyrk z pojednaniem.A z drugiej strony Porto po co tak rozkiniasz? To ich sprawa, nie nasza.


www.sectorshop.net
UI
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7227 dni

*




Odp: Znowu smierc - 13/03/2006 22:48

  Czarny85 napisał:  

  Porto napisał:  
i po cholere robili ta pojednawcza Msze po smierci Karola Wojtyly ??? jak nawet nie minal rok po jego smierci a juz sie dzieja takie rzeczy......
Mam jedno pytanie bo ciagle czyj kibic zmarl, w necie wiekszosc pisze ze to gostek z Cracovii a dzis na Wiadomosciach na 1 mowili ze do grupki kibicow Wisly podjechal czerwony Merc i dalej wiadomo co bylo.... chyba swoj swojego by nie zabil, co by nie mowic jedno jest pewne w miescie niezle maja narabane w glowach



Pojednawcze Msze zrobily media i caly ten cyrk z pojednaniem.A z drugiej strony Porto po co tak rozkiniasz? To ich sprawa, nie nasza.




No wszystko było robione i kreowane przez media i było to na pokaz i wszyscy myśleli ze bedzie dobrze, a to tylko M E D I A ;/


Obrazek gif wstawiony na forum
Prawa Strona Miasta
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6862 dni

****




Odp: Znowu smierc - 14/03/2006 00:02

  Szamil napisał:  
[cytat=Szamil]Albo jest jeszcze jedno wyjście - aresztować, przesluchać (ostro!!!) i wywieźć wszystkich kibiców Cracovii na Sybir albo na Alaskę...bo Madagaskar już jest zajęty, a w Tel Awiwie poczuli by się zbyt "komfortowo"..


Trzeba się w końcu rozprawić z takimi debilami co na mecze chodzą z nożami, tasakami, siekierami, którzy zabijają drugiego czlowieka tylko dlatego że jest kibicem Pogoni na przykład (nie może się powtarzać ta historia z "Królem" z meczu Polska - Anglia)



kurwa po pierwsze:
-aresztowac??przesluchac?? cos Ci sie chyba pomylily fora...ostatnio w modzie slyszalem jest forum policyjne...a czasy prlu juz minely..
-historia ,,Krola" ?? Ty jednak powinienes z neta zrezygnowac taka dobra moja rada....widac nie sluzy Ci zbyt dobrze,czasem a moze nawet czesto majaczysz..


Wasza nienawiść daje mi siłę, żebym stał się mocniejszy!Na zawsze w moim sercu tylko MKS Pogoń Szczecin!
HardcoreCitySzczecin
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7045 dni

**




Odp: Znowu smierc - 14/03/2006 00:05
Miałem przemilczeć ten temat, bo niema sensu angażować się w nie swoje sprawy.Wkurwiają mnie wszelkiego rodzaju wpisy na forum (głównie na kibice.net), że to nie była ekipa hools tylko jakiś małolat pojebany...może i tak tylko dlaczego dziej się to nie pierewszy raz w szeregach cracovii? Pozatym to kto pokazuje wzorce tum małolatom...pytanie tendencyje...zresztą sami zobaczcie jak wyglądały derby w obiektwie kilku fotoreporterów
Tendencyjna galeria


https://www.facebook.com/HardcoreCitySzczecin
Szamil
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6896 dni




Odp: Znowu smierc - 14/03/2006 00:19

  Ekipant napisał:  

  Szamil napisał:  
[cytat=Szamil]Albo jest jeszcze jedno wyjście - aresztować, przesluchać (ostro!!!) i wywieźć wszystkich kibiców Cracovii na Sybir albo na Alaskę...bo Madagaskar już jest zajęty, a w Tel Awiwie poczuli by się zbyt "komfortowo"..


Trzeba się w końcu rozprawić z takimi debilami co na mecze chodzą z nożami, tasakami, siekierami, którzy zabijają drugiego czlowieka tylko dlatego że jest kibicem Pogoni na przykład (nie może się powtarzać ta historia z "Królem" z meczu Polska - Anglia)



kurwa po pierwsze:
-aresztowac??przesluchac?? cos Ci sie chyba pomylily fora...ostatnio w modzie slyszalem jest forum policyjne...a czasy prlu juz minely..
-historia ,,Krola" ?? Ty jednak powinienes z neta zrezygnowac taka dobra moja rada....widac nie sluzy Ci zbyt dobrze,czasem a moze nawet czesto majaczysz..



Koleżko możesz mi zarzucać że majaczę i takie tam...jedno wiem napewno takich ćwoków z nożami i tasakami trzeba tępić. Kiedyś byłem na meczu Lech - Pogoń w Poznaniu, pojechaliśmy tam ekipą ze Szczecina w liczbie 4 ziomków i z Goleniowa 1 ziomek. Po meczu z Lechem szliśmy do naszego samochodu i zostaliśmy napadnięci przez te zasrane pyry, my z szalikami a oni z łańcuchami i nożami...było krwawo, bo mój koleś oberwał dość mocno, ja i taki ziomek z goleniowa natomiast ostaliśmy się jako tako przy życiu (choć też byliśmy poobijani) i tylko dlatego że ćwiczyliśmy wschodnie sztuki walki (notabene szkoda że je przerwałem...może wrócę do tego sportu...) reszta potrzebowała pomocy lekarza - łącznie z pyrami...później się dowiedziałem że jeden z napastników miał złamaną nogę i obojczyk drugi połamane żebra...i tylko pytanie po co to wszystko???? Po co to było?? Kolega mój dwa miesiące spędził w Szpitalu z poważnym złamaniem...już nbie mówiąc o tym jak samochód został z lekka uszkodzony...


AVE Szamil! Bawi się cala Papricana gdy piłka jest kopana
s_portowiec
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7209 dni

*




Odp: Znowu smierc - 14/03/2006 10:19
Nie wnikam kto, po co, za co itd bo pewnie mało wiemy o tym co faktycznie tam się dzieje.
Ale dla mnie przerażająca jest inna sprawa. Przecież ten młody koleś z nożem miał na celu od początku zabicie innego młodego łebka. Nie wyjął noża w obronie tylko podjechał z nożem w ręku, wysiadł s samochodu i wbił go w plecy człowiekowi!!! On musi być porypany bo chyba normalny człowiek nie jest w stanie tak na zimno zabić innego.


Kocham Szczecin=kocham Pogoń
Bosmaniak
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7134 dni




Odp: Znowu smierc - 14/03/2006 11:20

  s_portowiec napisał:  
Nie wnikam kto, po co, za co itd bo pewnie mało wiemy o tym co faktycznie tam się dzieje.
Ale dla mnie przerażająca jest inna sprawa. Przecież ten młody koleś z nożem miał na celu od początku zabicie innego młodego łebka. Nie wyjął noża w obronie tylko podjechał z nożem w ręku, wysiadł s samochodu i wbił go w plecy człowiekowi!!! On musi być porypany bo chyba normalny człowiek nie jest w stanie tak na zimno zabić innego.



Wiesz mi sie wydaje ,ze chlopak ,ktory chodzi na mecze w takim miescie jak Krakow,w ktorym jest "moda na walke z przedluzeniem" przesiaka tym gownem do kosci.
Przeciez taki szczyl (np.15 lat) zasysa wszystko jak gapka i jak widzi ,slyszy na codzien o swojej "starszyznie",ktora obnosi sie ze sprzetem i jest z tego dumna,o zajebistych akcjach na miescie ,incydentach,ilu pocietych ilu
dzgnietych to za 2,3 lata juz jest gotowy.
Nie osadzam wszystkich (normalni tez pewnie jacys sie znajda),ale niektorym puszcza bezpiecznik i chca byc rownie zajebisci jak ich starsi koledzy
Piekne miasto,ale pod wzgledem kibicowskim chore
Najgorsze ,ze to pewnie nie ostatnia taka wiadomosc....


Obrazek jpg wstawiony na forumObrazek jpg wstawiony na forum
Shivan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7933 dni

**




Odp: Znowu smierc - 14/03/2006 20:34

  Szamil napisał:  

  Shooter napisał:  

  Szamil napisał:  
Albo jest jeszcze jedno wyjście - aresztować, przesluchać (ostro!!!) i wywieźć wszystkich kibiców Cracovii na Sybir albo na Alaskę...bo Madagaskar już jest zajęty, a w Tel Awiwie poczuli by się zbyt "komfortowo"...



I kibiców Wisły też :D



Trzeba się w końcu rozprawić z takimi debilami co na mecze chodzą z nożami, tasakami, siekierami, którzy zabijają drugiego czlowieka tylko dlatego że jest kibicem Pogoni na przykład (nie może się powtarzać ta historia z "Królem" z meczu Polska - Anglia)



Nie "Krolem" tylko _Faraonem_ to po pierwsze, powinienes znac historie swego klubu. Co do rozprawiania sie to sa chore klimaty, ktore zabrnely juz zbyt daleko, jesli sami zainteresowani sie nie opamietaja watpie by ktokolwiek mogl to zrobic za nich. Cracovii nienawidze ja scierwa i chetnie bym ich wszystkich wysadzil razem tym ich stadionem co wiecznie remontuja, ale jestem czlowiek myslacy i na poboznych zyczeniach sie konczy. Tam to juz patologia panuje siegajaca dna, takim ludziom nie przetlumaczysz bo oni sa juz tym przesiaknieci, malo tego chlubia sie tym bo przeciez to takie modne na cracovii. Mowia ze to nie byli hoolsi, a kto, kurwa na telefon? Wszak to po stracie flagi telefonicznie sie zebrali.
Malo tego, ze morderca to jeszcze konfident, ot cala ynteligencja cracovska.


Srbijo - Izvinjavamo se za našu prodajnu kurevsku vladu
Szczecinska Brac
"Ale któż ze zwykłych ludzi pomyślałby, że to właśnie ci stadionowi chuligani i bandyci w szalikach jako pierwsi poszliby walczyć za Ojczyznę, gdyby taka przyszła potrzeba? To właśnie ludzie cechujący się tak wielkim patriotyzmem broniliby kraju..."-JKM
ARO
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7365 dni

*




Odp: Znowu smierc - 14/03/2006 20:55
Można mówić, że to ich sprawa i tak dalej jednak zadajmy sobie pytanie co będziemy czynić nawet z osobna, bo i tak może się zdrarzyć jeśli taką szmatę spotkamy np. na meczu Reprezentacji,szmaty która wbija nóż w plecy. Jednak ku..wa ale trzeba jeba..ch degenaratów minimum marginalizować a najlepiej i tylko moim zdaniem eliminować wszelkimi sposobami z całym szacunkiem do kibicowskiego środowiska. Kolejny "bohater" triadzie wyrósł ku..wa mać.


Prawa Strona Miasta
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6862 dni

****




Odp: Znowu smierc - 14/03/2006 22:13

  Szamil napisał:  

Koleżko możesz mi zarzucać że majaczę i takie tam...jedno wiem napewno takich ćwoków z nożami i tasakami trzeba tępić. Kiedyś byłem na meczu Lech - Pogoń w Poznaniu, pojechaliśmy tam ekipą ze Szczecina w liczbie 4 ziomków i z Goleniowa 1 ziomek. Po meczu z Lechem szliśmy do naszego samochodu i zostaliśmy napadnięci przez te zasrane pyry, my z szalikami a oni z łańcuchami i nożami...było krwawo, bo mój koleś oberwał dość mocno, ja i taki ziomek z goleniowa natomiast ostaliśmy się jako tako przy życiu (choć też byliśmy poobijani) i tylko dlatego że ćwiczyliśmy wschodnie sztuki walki (notabene szkoda że je przerwałem...może wrócę do tego sportu...) reszta potrzebowała pomocy lekarza - łącznie z pyrami...później się dowiedziałem że jeden z napastników miał złamaną nogę i obojczyk drugi połamane żebra...i tylko pytanie po co to wszystko???? Po co to było?? Kolega mój dwa miesiące spędził w Szpitalu z poważnym złamaniem...już nbie mówiąc o tym jak samochód został z lekka uszkodzony...





nikt nie kaze Ci jezdzic......wiadomo ze nie wszyscy Nas kochaja...a sytuacja popierdolona jest tylko w Krakowie...


Wasza nienawiść daje mi siłę, żebym stał się mocniejszy!Na zawsze w moim sercu tylko MKS Pogoń Szczecin!
Szamil
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6896 dni




Odp: Znowu smierc - 15/03/2006 00:11

  Shivan napisał:  

  Szamil napisał:  

  Shooter napisał:  

  Szamil napisał:  
Albo jest jeszcze jedno wyjście - aresztować, przesluchać (ostro!!!) i wywieźć wszystkich kibiców Cracovii na Sybir albo na Alaskę...bo Madagaskar już jest zajęty, a w Tel Awiwie poczuli by się zbyt "komfortowo"...



I kibiców Wisły też :D



Trzeba się w końcu rozprawić z takimi debilami co na mecze chodzą z nożami, tasakami, siekierami, którzy zabijają drugiego czlowieka tylko dlatego że jest kibicem Pogoni na przykład (nie może się powtarzać ta historia z "Królem" z meczu Polska - Anglia)



Nie "Krolem" tylko _Faraonem_ to po pierwsze, powinienes znac historie swego klubu. Co do rozprawiania sie to sa chore klimaty, ktore zabrnely juz zbyt daleko, jesli sami zainteresowani sie nie opamietaja watpie by ktokolwiek mogl to zrobic za nich. Cracovii nienawidze ja scierwa i chetnie bym ich wszystkich wysadzil razem tym ich stadionem co wiecznie remontuja, ale jestem czlowiek myslacy i na poboznych zyczeniach sie konczy. Tam to juz patologia panuje siegajaca dna, takim ludziom nie przetlumaczysz bo oni sa juz tym przesiaknieci, malo tego chlubia sie tym bo przeciez to takie modne na cracovii. Mowia ze to nie byli hoolsi, a kto, kurwa na telefon? Wszak to po stracie flagi telefonicznie sie zebrali.
Malo tego, ze morderca to jeszcze konfident, ot cala ynteligencja cracovska.



Przyznaję po raz któryś tam, popełniłem błąd z tym królem sorry tak jakos palnąłem, dla mnie ten koleś jest królem, bo zginął za Pogoń...to musi budzić szacunek...tylko że po co tracić życie z rąk debili...trudna to sprawa do dyskusji...szczególnie gdy człowiek straci przyjaciela właśnie podczas takiego durnego napadu, gdybym mógł to poucinałbym łby oprawcom naszych kibiców ze szczecina......


AVE Szamil! Bawi się cala Papricana gdy piłka jest kopana
elo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7016 dni




Odp: Znowu smierc - 15/03/2006 06:39
Obrazek jpg wstawiony na forum


Obrazek jpg wstawiony na forum
Prawa Strona Miasta
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6862 dni

****




Odp: Znowu smierc - 15/03/2006 11:34

  elo napisał:  
Obrazek jpg wstawiony na forum



dobry obrazek :D jeszce tekst ktory Craxa ma na szaliku laczonym Arki Lech i Craxy- ,,Urodzeni mordercy" jest czym sie szczycic :(


Wasza nienawiść daje mi siłę, żebym stał się mocniejszy!Na zawsze w moim sercu tylko MKS Pogoń Szczecin!
Shivan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7933 dni

**




Odp: Znowu smierc - 15/03/2006 14:58
List kondolencyjny od kibiców Pogoni Szczecin
Stowarzyszenie Kibiców Wisły Kraków otrzymało w dniu dzisiejszym list kondolencyjny od kibiców Pogoni Szczecin w sprawie śmierci kibica Wisły, który został zamordowany dwa dni temu po 17 w derbach Krakowa.


- "W imieniu wszystkich kibiców Pogoni Szczecin składamy najszczersze wyrazy współczucia i solidarności w związku z tragedią jaka dotknęła kibiców Wisły po derbowym spotkaniu. Jesteśmy głęboko poruszeni wydarzeniami niedzielnego wieczoru, gdyż sami rozumiemy jak boli taka strata. Mamy nadzieję, że taka sytuacja nigdy więcej nie będzie miała miejsca."

Z poważaniem, Kibice Pogoni Szczecin

Stowarzyszenie Kibiców Wisły Kraków podziękowało sympatykom Pogoni Szczecin za kondolencje.

Źródło: Stowarzyszenie Kibiców Wisły Kraków

znalazlem na kibice.net - troche mojej ingerencji w tekst bo wkradl sie blad.


Srbijo - Izvinjavamo se za našu prodajnu kurevsku vladu
Szczecinska Brac
"Ale któż ze zwykłych ludzi pomyślałby, że to właśnie ci stadionowi chuligani i bandyci w szalikach jako pierwsi poszliby walczyć za Ojczyznę, gdyby taka przyszła potrzeba? To właśnie ludzie cechujący się tak wielkim patriotyzmem broniliby kraju..."-JKM
Mateusz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6783 dni




Odp: Znowu smierc - 15/03/2006 22:06
Węgierski napastnik Benfiki Lizbona, Miklos Feher zmarł na atak serca podczas dzisiejszego spotkania z Vitorią Guimaraes. 24-letni zawodnik upadł na murawę podczas doliczonego czasu gry. Sztab medyczny od razu rozpoczął reanimację, zawodnik został przewieziony do szpitala. Niestety nie udało się go uratować.

Feher pojawił się na boisku w 60. minucie spotkania. Moment przed atakiem został ukarany żółtym kartonikiem.


[*]


Obrazek gif wstawiony na forum
prts
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7210 dni

*




Odp: Znowu smierc - 15/03/2006 22:08

  Mateusz napisał:  
Węgierski napastnik Benfiki Lizbona, Miklos Feher zmarł na atak serca podczas dzisiejszego spotkania z Vitorią Guimaraes. 24-letni zawodnik upadł na murawę podczas doliczonego czasu gry. Sztab medyczny od razu rozpoczął reanimację, zawodnik został przewieziony do szpitala. Niestety nie udało się go uratować.

Feher pojawił się na boisku w 60. minucie spotkania. Moment przed atakiem został ukarany żółtym kartonikiem.


[*]



O ile sie nie myle to zdarzylo sie w styczniu 2004 roku, wiec nie wiem co Cie naszlo...


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.09 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005