Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Znowu smierc << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
pchela
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7154 dni




Odp: Znowu smierc - 29/01/2006 19:12

  Mateusz napisał:  
Cytuje wypowiedz jednego z kibiców ? ( buraka ) z www.kibice.net

''przez to nie mam studniówki dzisiaj :/ tysiące dzieci w Afryce ginie ludzie zamarzają umierają w inne sposoby nikt sie nimi nie zajmuje i o tym nikt nie wspomni a jak umrą pod dachem to już wielka tragedia.. im to życia nee przywróci - widocznie tak musialo być ''

Skąd tacy ludzie sie biorą :/ szkoda mi chlopaka :( PALANT !!!


[*] [*] [*] [*] [*] [*] [*]



No niestety tacy się rodzą ehhhh [*]


http://www.soccerclips.net/compilations2.php?page=24&q=&cond=

Patrzcie i podziwiajcie Ryśka! :D

Obrazek jpg wstawiony na forum
kaktus
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6968 dni




Odp: Znowu smierc - 29/01/2006 19:16
[*]


Mateusz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6783 dni




Odp: Znowu smierc - 29/01/2006 19:20

  Kondziu_KKKK napisał:  
[']
Dzis w ZSBO wyciagnieto wnioski i widzialem jak podczas meczow ligi TKKF pare osob odsniezalo dach hali.



Nie tylko hala ! ale i wiele hipermarketów !


Obrazek gif wstawiony na forum
tribu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7325 dni

*




Odp: Znowu smierc - 29/01/2006 19:34

  Mateusz napisał:  
Cytuje wypowiedz jednego z kibiców ? ( buraka ) z www.kibice.net

''przez to nie mam studniówki dzisiaj :/ tysiące dzieci w Afryce ginie ludzie zamarzają umierają w inne sposoby nikt sie nimi nie zajmuje i o tym nikt nie wspomni a jak umrą pod dachem to już wielka tragedia.. im to życia nee przywróci - widocznie tak musialo być ''

Skąd tacy ludzie sie biorą :/ szkoda mi chlopaka :( PALANT !!!


[*] [*] [*] [*] [*] [*] [*]



co by nie powiedziec to troche racji w tej wypowiedzi jest. w Afryce setki ludzi dziennie umieraja a swiat milczy i nic nie robi chociaz moze...


100% PD
pchela
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7154 dni




Odp: Znowu smierc - 29/01/2006 19:42

  trib napisał:  

  Mateusz napisał:  
Cytuje wypowiedz jednego z kibiców ? ( buraka ) z www.kibice.net

''przez to nie mam studniówki dzisiaj :/ tysiące dzieci w Afryce ginie ludzie zamarzają umierają w inne sposoby nikt sie nimi nie zajmuje i o tym nikt nie wspomni a jak umrą pod dachem to już wielka tragedia.. im to życia nee przywróci - widocznie tak musialo być ''

Skąd tacy ludzie sie biorą :/ szkoda mi chlopaka :( PALANT !!!


[*] [*] [*] [*] [*] [*] [*]



co by nie powiedziec to troche racji w tej wypowiedzi jest. w Afryce setki ludzi dziennie umieraja a swiat milczy i nic nie robi chociaz moze...



Może ciut , ciut racji , ale ludzie też pomagają biednym afrykańczykom i nie tylko.Choć nie za badzo często.


http://www.soccerclips.net/compilations2.php?page=24&q=&cond=

Patrzcie i podziwiajcie Ryśka! :D

Obrazek jpg wstawiony na forum
spagetti
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7528 dni

*




Odp: Znowu smierc - 29/01/2006 20:33

  Mateusz napisał:  

  Kondziu_KKKK napisał:  
[']
Dzis w ZSBO wyciagnieto wnioski i widzialem jak podczas meczow ligi TKKF pare osob odsniezalo dach hali.



Nie tylko hala ! ale i wiele hipermarketów !



Tesco przy Milczanskiej odsniezane bylo juz tydzien temu.Bylem w szoku.Wszystko zalezy od Administratora budynku.Szkoda ze wlascicieli budynkow ktorzy patrza tlyko na zyski a nie zrobia nic dla bezpieczenstwa jest tak duzo niestety


,,Vi är överallt,,- POGON
RaGall
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6771 dni




Odp: Znowu smierc - 29/01/2006 20:44
[*] [*] [*] [*] [*] [*]
Winna ponoć jest też konstrukcja tej hali..


maluch
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7140 dni




Odp: Znowu smierc - 29/01/2006 20:44

  trib napisał:  

  Mateusz napisał:  
Cytuje wypowiedz jednego z kibiców ? ( buraka ) z www.kibice.net

''przez to nie mam studniówki dzisiaj :/ tysiące dzieci w Afryce ginie ludzie zamarzają umierają w inne sposoby nikt sie nimi nie zajmuje i o tym nikt nie wspomni a jak umrą pod dachem to już wielka tragedia.. im to życia nee przywróci - widocznie tak musialo być ''

Skąd tacy ludzie sie biorą :/ szkoda mi chlopaka :( PALANT !!!


[*] [*] [*] [*] [*] [*] [*]



co by nie powiedziec to troche racji w tej wypowiedzi jest. w Afryce setki ludzi dziennie umieraja a swiat milczy i nic nie robi chociaz moze...



no fakt jest troszeczke w tym racji...moze nie mozna tak porównywac...ale jakby nie patrzec to sie zdarzyło w Polsce...gdy podobne sytuacje zdarzały sie za granica az tak emocjonalnie do tego nie podchodzilismy..a teraz...?ile jeszcze musi sie zawalić dachów zeby zaczeto cos z tym robic?? Fakt ze ludzie umierają z głodu...co prawda mozna by im pomóc...ale tak samo temu wypadkowi mozna było zapobiec gdyby ktos ruszył glową ...


>>>Czy wygrywasz czy nie ja i tak kocham Cie ---->>>


Jednak wszystko co złe ma swoje dobre strony :)
Mateusz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6783 dni




Odp: Znowu smierc - 29/01/2006 21:08
28.01.2006 [*]
umarł młody kibic Tarnowskiej Unii niech jego dusza spoczywa w pokoju[*]


Obrazek gif wstawiony na forum
borsuk
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8344 dni

**




Odp: Znowu smierc - 11/02/2006 17:22
Obrazek jpg wstawiony na forum

10 lutego w szpitalu w Los Angeles zmarł J Dilla aka Jay Dee.

James Yancey, bo tak naprawdę nazywał się J Dilla, od dłuższego czasu cierpiał na dolegliwości nerek i wątroby. Ostatecznie choroba okazała się silniejsza od tego znakomitego producenta i rapera.

Na przestrzeni ostatnich kilkunastu lat artysta z Detroit współpracował z całą rzeszą uznanych wykonawców wśród których znaleźli się m.in. Slum Village (przez kilka lat był członkiem tej grupy), Madlib (w projekcie Jaylib), A Tribe Called Quest, De La Soul, The Pharcyde, Common, Pete Rock, The Roots, Guru, Royce Da 5'9", Talib Kweli, Afrob, Samy Deluxe, D'Angelo, Bilal, Dwele i Erykah Badu.

J Dilla ma również na koncie dwa solowe albumy. W 2001 r wydał swoją debiutancką płytę "Welcome 2 Detroit", a 7 lutego tego roku krążek "Donuts".

† Spoczywaj w Pokoju! †


"Badz uprzejmy miec watpliwosc"
nara
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7070 dni

**




Odp: Znowu smierc - 11/02/2006 17:53
[*] :(


Jay-J
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7799 dni




Odp: Znowu smierc - 11/02/2006 21:51
R.I.P J Dilla a.k.a. Jay Dee...


Obrazek gif wstawiony na forum
Mateusz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6783 dni




Odp: Znowu smierc - 11/02/2006 22:02
[*]


Obrazek gif wstawiony na forum
DANI
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7040 dni




Odp: Znowu smierc - 13/02/2006 10:32
Pojechała, żeby zarobić na leczenie chorych rodziców, ale okrutny los zetknął ją z 54-letnim Clive'em Hayesem. Tragiczny przypadek zamordowania w Bristolu 20-letniej Karoliny Mikołajewskiej, rozpętał w Wielkiej Brytanii dyskusję o wypuszczaniu przestępców seksualnych na wolność.


Choć życie ciąży a psychika siada, nie mogę się poddać!To Moja Zasada!
Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6941 dni

*




Odp: Znowu smierc - 01/03/2006 12:27
W wieku 70. lat zmarł w środę, 1 marca Jan Raniecki, właściciel i główny sponsor pierwszoligowego klubu piłkarskiego Polonia Warszawa.

"Jan Raniecki zmarł w środę o godz. 4.00 rano. Przyczyną zgonu był zawał serca" - poinformował PAP członek zarządu i rzecznik prasowy Polonii Waldemar Skorupka


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6941 dni

*




Odp: Znowu smierc - 01/03/2006 12:28
W wieku 70. lat zmarł w środę, 1 marca Jan Raniecki, właściciel i główny sponsor pierwszoligowego klubu piłkarskiego Polonia Warszawa.

"Jan Raniecki zmarł w środę o godz. 4.00 rano. Przyczyną zgonu był zawał serca" - poinformował PAP członek zarządu i rzecznik prasowy Polonii Waldemar Skorupka


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
DANI
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7040 dni




Odp: Znowu smierc - 06/03/2006 18:01
We francuskim Forbach koło Metz zmarł w niedzielę w wieku 53 lat Roman Ogaza, były napastnik piłkarskiej reprezentacji Polski. W drużynie narodowej rozegrał 21 meczów i zdobył sześć goli. W Montrealu zdobył srebrny medal olimpijski.


Choć życie ciąży a psychika siada, nie mogę się poddać!To Moja Zasada!
1973
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7214 dni

*




Odp: Znowu smierc - 06/03/2006 18:23
Swiec Panie nad jego dusza
Obrazek jpg wstawiony na forum


elo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7016 dni




Odp: Znowu smierc - 07/03/2006 17:33
W dniu dzisiejszym, po długiej chorobie zmarł właściciel TV Gryf, Łukasz Borowiecki 1947-2006.

[']


Obrazek jpg wstawiony na forum
barcish
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7311 dni

**




Odp: temat ogórkowy - 09/03/2006 18:24
Hanka Bielicka nie żyje - podało radio RMF FM. Według rozgłośni aktorka zmarła w Warszawie. Miała 91 lat.

[*] Mentalnie byla kobietą moich ideałów. Wielka szkoda


POGOŃ SZCZECIN!
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.06 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005