Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Sparingi przed runda jesienną << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5319 dni




Odp: Sparingi przed runda jesienną - 08/08/2012 15:31

  pogoniarz96 napisał:  

  Skowronek napisał:  
Górnik nie stworzył sobie nawet pół sytuacji. Niestety brakuje nam skuteczności – ocenia grę Artur Skowronek.

Jak Gornik nie stworzyl sobie nawet poł sytuacji jak strzelili dwie bramki...



Mówił tutaj o drugiej połowie.


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
ArP
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7652 dni




Odp: Sparingi przed runda jesienną - 08/08/2012 15:32
Najgorsze u nas jest to, że już od dawna wiadomo kto będzie grał. Po co więc udawanie, że jest rywalizacja o miejsce, dodatkowe sparingi, próbowanie różnych wariantów z innymi zawodnikami jak wiadomo, że taki Noll czy Hernani nawet jak co mecz zawalają bramki to i tak będą grać bo decyzja jest z góry. Patologia!


Pogoń Szczecin MKS!
M.K 74
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4869 dni




Odp: Sparingi przed runda jesienną - 08/08/2012 15:33

  pogoniarz96 napisał:  

  Skowronek napisał:  
Górnik nie stworzył sobie nawet pół sytuacji. Niestety brakuje nam skuteczności – ocenia grę Artur Skowronek.

Jak Górnik nie stworzyl sobie nawet poł sytuacji jak strzelili dwie bramki...



Chodziło mu chyba o 2połowę sparingu.


Ja wiem że kiedyś skończy się Nasza droga, Ja wiem że ucichnie Nasz vocal, zostawić coś po sobie nie tylko na pokaz....

Żeby nadszedł Mistrza czas - Módl się za Nami.....
pogoniarz96
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4876 dni




Odp: Sparingi przed runda jesienną - 08/08/2012 15:33

  ManeS napisał:  

  pogoniarz96 napisał:  

  Skowronek napisał:  
Górnik nie stworzył sobie nawet pół sytuacji. Niestety brakuje nam skuteczności – ocenia grę Artur Skowronek.

Jak Gornik nie stworzyl sobie nawet poł sytuacji jak strzelili dwie bramki...



Mówił tutaj o drugiej połowie.



A to w takim razie przepraszam za niedoczytanie moj blad;).


reclaimenn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4454 dni




Odp: Sparingi przed runda jesienną - 08/08/2012 16:37

  Pit. napisał:  
skład z wczorajszego sparingu:
Skład Pogoni: Pernisz – Frączczak (70. Hricko), Dąbrowski, Noll (75. Radler), Hricko (46. Pietruszka), Bonin (46. Budka), Rogalski (75. Szałek), Ława (30. Golla), Akahoshi, Kolendowicz (Bonin 70.), Djousse (46. Traore).



Czyli cały podstawowy sklad w zasadzie.

Lecimy w doł po równi pochyłej, w pierwszych 3 meczach liczę na góra 1 punkt z taką grą.


Nie, no kurwa tu nie ma co gdybać SKOWRONEK WYPIERDALAJ!....A Smolny razem z nim :/


To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć !!
Forza Pogoń !
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5024 dni




Odp: Sparingi przed runda jesienną - 08/08/2012 16:48
ty jakis przyjebany jetses ? dlaczego Skowronek ma wypierdalac ? bo w sparingu nie wygrali ? poczekaj aż się sezon troche rozwinie a nie odrazu go na straty spisujesz.


stevens
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5020 dni




Odp: Sparingi przed runda jesienną - 08/08/2012 17:14
Chodziło mu chyba o to że Skowronek nie umie się przeciwstawić Smolnemu i jest tylko jego pachołem a tak naprawde to Smolny wystawia skład,eh szkoda że takie Smudy u nas nie zatrudnią.


zach-pom
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6184 dni




Odp: Sparingi przed runda jesienną - 08/08/2012 17:25
Przecież gdyby Skowronek postawił się Smolnemu jutro byłaby wiadomość że nie jest on już trenerem Pogoni Szczecin tak więc robi posłusznie to co Smolny mu nakaże. Rysiek Tarasiewicz chciał mieć całkowitą swobodę w transferach i to zabolało wielkiego pana Grzegorza i dlatego nie przedłużył Smolny z Tarasiem kontraktu. Tu nie trzeba mieć IQ powyżej 100 żeby zobaczyć że Skowronek jest tylko zwykłą marionetką a za sznurki pociąga "najlepszy dyrektor sportowy w Polsce".


PS 1948
Bengoro
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6058 dni




Odp: Sparingi przed runda jesienną - 08/08/2012 18:00

  zach-pom napisał:  
Przecież gdyby Skowronek postawił się Smolnemu jutro byłaby wiadomość że nie jest on już trenerem Pogoni Szczecin tak więc robi posłusznie to co Smolny mu nakaże. Rysiek Tarasiewicz chciał mieć całkowitą swobodę w transferach i to zabolało wielkiego pana Grzegorza i dlatego nie przedłużył Smolny z Tarasiem kontraktu. Tu nie trzeba mieć IQ powyżej 100 żeby zobaczyć że Skowronek jest tylko zwykłą marionetką a za sznurki pociąga "najlepszy dyrektor sportowy w Polsce".



A z Płatkiem to inaczej było?


Ojczyzna – to wielki zbiorowy obowiązek.

FC Kamień Pomorski
Ligowiec.net Team
reclaimenn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4454 dni




Odp: Sparingi przed runda jesienną - 08/08/2012 18:32

  Bengoro napisał:  

  zach-pom napisał:  
Przecież gdyby Skowronek postawił się Smolnemu jutro byłaby wiadomość że nie jest on już trenerem Pogoni Szczecin tak więc robi posłusznie to co Smolny mu nakaże. Rysiek Tarasiewicz chciał mieć całkowitą swobodę w transferach i to zabolało wielkiego pana Grzegorza i dlatego nie przedłużył Smolny z Tarasiem kontraktu. Tu nie trzeba mieć IQ powyżej 100 żeby zobaczyć że Skowronek jest tylko zwykłą marionetką a za sznurki pociąga "najlepszy dyrektor sportowy w Polsce".



A z Płatkiem to inaczej było?




Właśnie o to chodzi. Dwóch trenerów - 2 zwolnili, obydwoje się stawiali. Politykę transferową pal licho niech sobie ściąga kogo chce ale do chuja niech da popracować ludziom, którzy chcą pracować w miarę samemu i coś osiągnąć. Może komuś się narażę, ale wiecie kogo mi Smolny przypomina ? Antosia i spółkę, gdzie też obydwoje z synkiem wiedzieli najlepiej kto ma grać. Przepierdalamy sparing za sparingiem, marketing w klubie jest najgorszy od niepamiętnych czasów, grają szroty typu Hernani, Noll, Ława etc, dyrektor sportowy pierdoli w wywiadach, że szrot który ściągnął i notorycznie zawodził w 1 lidze, nagle zacznie grać na miarę ekstraklasy, wymienia bramkarza, który zrobił dla Pogoni więcej niż niejeden pierdolony najemnik na gościa, który rzekomo ma być konkurencją, tyle że ta konkurencja ogranicza się do tego, że bramkarz bez jakiejkolwiek rywalizacji wyląduje zwyczajnie na ławce rezerwowych a w zimie odejdzie razem z Fabiniakiem. Więc ja się pytam - gdzie tutaj mam się doszukiwać nadzieji na to, że to się zmieni skoro widzę chociażby wyniki sparingów, zero promocji klubu w mieście itd itp....i w gruncie rzeczy jedynym pozytywnym aspektem na tą chwilę są kibice...choć i tych może już niedługo zabraknąć...


To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć !!
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7420 dni

*




Odp: Sparingi przed runda jesienną - 08/08/2012 18:50
Niesamowite przewrażliwienie zaczyna panować na forum, wszystko będziemy od teraz zwalali na Smolnego?

1) O ile mnie pamięć nie myli to z Tarasiewiczem pożegnano się bo miał wygórowane wymagania finansowe (co było prawdopodobnie prawdą, wystarczy zobaczyć na to kogo teraz trenuje Tarasiewicz).

2) Czy gdyby Smolny nie wpływał na Skowronka (a wciąż to tylko domysły) to ten byłby w stanie wykreować drużynę, która nie dostawałaby tęgich batów od każdego 'lepszego' rywala?

3) Co ma Smolny do marketingowców? To oni taką fuszerkę odwalają, a pewnie samą rekrutacją Smolny się nie zajmuje.

Nie czarujmy się po prostu mamy cienki skład, do tego nie mamy zamienników którzy jakoś diametralnie mogliby tą grę poprawić - wyrzucić Nolla i Hernaniego, spoko to wie każdy, ale Radler dużo lepszy od nich nie jest i też parę meczów nam przegrał w pojedynkę. Do rozgrywania, ataku kogo - samych juniorów? Nie czarujmy się, że z nimi ugralibyśmy jeszcze mniej. Smolny odwala manianę forsując swoje 'genialne' transfery do składu to fakt - ale co ma robić, jeśli by tego nie zrobił to zbierałby krytykę że nasprowadzał piłkarzy, którzy nie grają.


Junior
Pogoń Szczecin
IP: zapisany
Na forum od 8325 dni




Odp: Sparingi przed runda jesienną - 08/08/2012 19:03

  eF^ napisał:  

1) O ile mnie pamięć nie myli to z Tarasiewiczem pożegnano się bo miał wygórowane wymagania finansowe (co było prawdopodobnie prawdą, wystarczy zobaczyć na to kogo teraz trenuje Tarasiewicz).



tak sie mowilo... ale prawda jest inna, doskonale to napisal Zarzeczny tydzien temu:

"Aha, i dowiedziałem się, czemu Taraś nie jest w Pogoni, z którą zrobił awans. Bo jest tam we władzach jeden gość, co to piłkę widział kilka razy, w dziecięcym wózeczku, ale już wszystkie rozumy pozjadał."

i tak bylo... zadne rozbieznosci jezeli chodzi o kase - niechcial miec nic narzucane i w bardzo krotkim czasie przekonal sie o wiedzy Smolnego.



  eF^ napisał:  

2) Czy gdyby Smolny nie wpływał na Skowronka (a wciąż to tylko domysły) to ten byłby w stanie wykreować drużynę, która nie dostawałaby tęgich batów od każdego 'lepszego' rywala?



Kilkunastu trenerow wolnych bylo... wybrali takiego ktory nie bedzie sie sprzeciwial i bedzie mozna wsadzac swoj nos - ale to tylko moja teoria



  eF^ napisał:  

3) Co ma Smolny do marketingowców? To oni taką fuszerkę odwalają, a pewnie samą rekrutacją Smolny się nie zajmuje.




no tak... ale czy w ostatnich 3 latach byly jakies zadziwiajace wyniki marketingu ? NIE. Za to ze malo ludzi przychodzi na mecze to wywalili Płatka bo to trenera wina byla ze graja malo efektownie (przegrał 2 mecze......jak dobrze pamietam, chociaz nie wazne)

ja najbardziej sie dziwie Mroczkowi i temu z Calbudu... dwaj goscie ktorzy zajebiscie znaja sie na biznesie, prowadzeniu tego... a nic nie robia w tylu kwestiach gdzie mogliby jebnac piescia w stol.


kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6404 dni

*




Odp: Sparingi przed runda jesienną - 08/08/2012 21:15
Tak, wyjebmy wszystkich po sparingach. To na pewno pomoże glowki

Płacz jakbyśmy już z ligi spadli, a sezon się jeszcze nawet nie zaczął. Więcej spokoju i cierpliwości wszystkim narzekającym życzę.
Kto śledzi Ekstraklasę w ostatnich latach ten wie, że nie ma się czego obawiać.
Widać, że wprowadzane są nowe elementy, które powinny nam zapewniać spokojną grę. Kontuzja el capitano jeszcze bardziej mnie uspokaja, że będzie dobrze. Tylko jedno ale - któryś z napastników MUSI wystrzelić. Liczę, że będzie to Djousse.
Pozytyw po ostatnim sparingu -> Hernani, czyli człowiek który zawalił większość bramek w sparingach i sporo w poprzedniej rundzie w meczu z Żabolami nie zagrał ani chwili.

Ci wszyscy, którzy twierdzą że Skowronek nie mam jaj i Smolny mu miesza w składzie jeszcze się zdziwią.


reclaimenn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4454 dni




Odp: Sparingi przed runda jesienną - 08/08/2012 21:22

  kiko napisał:  
Tak, wyjebmy wszystkich po sparingach. To na pewno pomoże glowki

Płacz jakbyśmy już z ligi spadli, a sezon się jeszcze nawet nie zaczął. Więcej spokoju i cierpliwości wszystkim narzekającym życzę.
Kto śledzi Ekstraklasę w ostatnich latach ten wie, że nie ma się czego obawiać.
Widać, że wprowadzane są nowe elementy, które powinny nam zapewniać spokojną grę. Kontuzja el capitano jeszcze bardziej mnie uspokaja, że będzie dobrze. Tylko jedno ale - któryś z napastników MUSI wystrzelić. Liczę, że będzie to Djousse.
Pozytyw po ostatnim sparingu -> Hernani, czyli człowiek który zawalił większość bramek w sparingach i sporo w poprzedniej rundzie w meczu z Żabolami nie zagrał ani chwili.

Ci wszyscy, którzy twierdzą że Skowronek nie mam jaj i Smolny mu miesza w składzie jeszcze się zdziwią.




Obyś miał rację, swoją drogą to nie ma co się dziwić, że każdy spięty chodzi jak od wiosny praktycznie non stop była nerwówka, wcześniej o awans, teraz o start rozgrywek...ja w każdym razie denerwuję się chyba bardziej niż przed meczem z Arką...


To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć !!
kibicMKS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4449 dni




Odp: Sparingi przed runda jesienną - 08/08/2012 22:29

  reclaimenn napisał:  

  Bengoro napisał:  

  zach-pom napisał:  
Przecież gdyby Skowronek postawił się Smolnemu jutro byłaby wiadomość że nie jest on już trenerem Pogoni Szczecin tak więc robi posłusznie to co Smolny mu nakaże. Rysiek Tarasiewicz chciał mieć całkowitą swobodę w transferach i to zabolało wielkiego pana Grzegorza i dlatego nie przedłużył Smolny z Tarasiem kontraktu. Tu nie trzeba mieć IQ powyżej 100 żeby zobaczyć że Skowronek jest tylko zwykłą marionetką a za sznurki pociąga "najlepszy dyrektor sportowy w Polsce".



A z Płatkiem to inaczej było?




Właśnie o to chodzi. Dwóch trenerów - 2 zwolnili, obydwoje się stawiali. Politykę transferową pal licho niech sobie ściąga kogo chce ale do chuja niech da popracować ludziom, którzy chcą pracować w miarę samemu i coś osiągnąć. Może komuś się narażę, ale wiecie kogo mi Smolny przypomina ? Antosia i spółkę, gdzie też obydwoje z synkiem wiedzieli najlepiej kto ma grać. Przepierdalamy sparing za sparingiem, marketing w klubie jest najgorszy od niepamiętnych czasów, grają szroty typu Hernani, Noll, Ława etc, dyrektor sportowy pierdoli w wywiadach, że szrot który ściągnął i notorycznie zawodził w 1 lidze, nagle zacznie grać na miarę ekstraklasy, wymienia bramkarza, który zrobił dla Pogoni więcej niż niejeden pierdolony najemnik na gościa, który rzekomo ma być konkurencją, tyle że ta konkurencja ogranicza się do tego, że bramkarz bez jakiejkolwiek rywalizacji wyląduje zwyczajnie na ławce rezerwowych a w zimie odejdzie razem z Fabiniakiem. Więc ja się pytam - gdzie tutaj mam się doszukiwać nadzieji na to, że to się zmieni skoro widzę chociażby wyniki sparingów, zero promocji klubu w mieście itd itp....i w gruncie rzeczy jedynym pozytywnym aspektem na tą chwilę są kibice...choć i tych może już niedługo zabraknąć...



nic dodac nic ujac ;)

jedynie z tymi kibicami to bym nie przesadzal.na inauguracje max.6000 a potem w zaleznosci od wynikow.
czuje,ze skonczy sie na niskiej frekwencji i ... obrazonym Smolnym.MROCZEK OBUDZ SIE POKI NIE JEST ZA POZNO!!! czy tak ciezko zuwazyc,ze Smolny to taki ,,profesjonalny dyrektor sportowy" ?! wszyscy co sie interesuja Pogonia to wiedza i widza,a wlasciciele klubu nie ....


anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6559 dni




Odp: Sparingi przed runda jesienną - 08/08/2012 23:00

  kibicMKS napisał:  

  reclaimenn napisał:  

  Bengoro napisał:  

  zach-pom napisał:  
Przecież gdyby Skowronek postawił się Smolnemu jutro byłaby wiadomość że nie jest on już trenerem Pogoni Szczecin tak więc robi posłusznie to co Smolny mu nakaże. Rysiek Tarasiewicz chciał mieć całkowitą swobodę w transferach i to zabolało wielkiego pana Grzegorza i dlatego nie przedłużył Smolny z Tarasiem kontraktu. Tu nie trzeba mieć IQ powyżej 100 żeby zobaczyć że Skowronek jest tylko zwykłą marionetką a za sznurki pociąga "najlepszy dyrektor sportowy w Polsce".



A z Płatkiem to inaczej było?




Właśnie o to chodzi. Dwóch trenerów - 2 zwolnili, obydwoje się stawiali. Politykę transferową pal licho niech sobie ściąga kogo chce ale do chuja niech da popracować ludziom, którzy chcą pracować w miarę samemu i coś osiągnąć. Może komuś się narażę, ale wiecie kogo mi Smolny przypomina ? Antosia i spółkę, gdzie też obydwoje z synkiem wiedzieli najlepiej kto ma grać. Przepierdalamy sparing za sparingiem, marketing w klubie jest najgorszy od niepamiętnych czasów, grają szroty typu Hernani, Noll, Ława etc, dyrektor sportowy pierdoli w wywiadach, że szrot który ściągnął i notorycznie zawodził w 1 lidze, nagle zacznie grać na miarę ekstraklasy, wymienia bramkarza, który zrobił dla Pogoni więcej niż niejeden pierdolony najemnik na gościa, który rzekomo ma być konkurencją, tyle że ta konkurencja ogranicza się do tego, że bramkarz bez jakiejkolwiek rywalizacji wyląduje zwyczajnie na ławce rezerwowych a w zimie odejdzie razem z Fabiniakiem. Więc ja się pytam - gdzie tutaj mam się doszukiwać nadzieji na to, że to się zmieni skoro widzę chociażby wyniki sparingów, zero promocji klubu w mieście itd itp....i w gruncie rzeczy jedynym pozytywnym aspektem na tą chwilę są kibice...choć i tych może już niedługo zabraknąć...



nic dodac nic ujac ;)

jedynie z tymi kibicami to bym nie przesadzal.na inauguracje max.6000 a potem w zaleznosci od wynikow.
czuje,ze skonczy sie na niskiej frekwencji i ... obrazonym Smolnym.MROCZEK OBUDZ SIE POKI NIE JEST ZA POZNO!!! czy tak ciezko zuwazyc,ze Smolny to taki ,,profesjonalny dyrektor sportowy" ?! wszyscy co sie interesuja Pogonia to wiedza i widza,a wlasciciele klubu nie ....



A tobie to ktoś na konto sie wrąbał, bo nie poznaje retoryki jaką teraz prawisz. to już nie reflektujesz propagandy sukcesu i nie imputujesz tezy że wszystko jest ok?


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
psychopig
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6711 dni




Odp: Sparingi przed runda jesienną - 08/08/2012 23:24
Tytuł strony
Dobrze, że to nie wy, jęczy dupy , tym się zajmowaliście.
Dalej byśmy byli w głębokiej dupie.
Polewka z was totalna.
I z Zagłebiem 0:3 w dupe, żebyście mieli o czym pisać...


kibicMKS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4449 dni




Odp: Sparingi przed runda jesienną - 08/08/2012 23:28

  Anathema napisał:  

  kibicMKS napisał:  

  reclaimenn napisał:  

  Bengoro napisał:  

  zach-pom napisał:  
Przecież gdyby Skowronek postawił się Smolnemu jutro byłaby wiadomość że nie jest on już trenerem Pogoni Szczecin tak więc robi posłusznie to co Smolny mu nakaże. Rysiek Tarasiewicz chciał mieć całkowitą swobodę w transferach i to zabolało wielkiego pana Grzegorza i dlatego nie przedłużył Smolny z Tarasiem kontraktu. Tu nie trzeba mieć IQ powyżej 100 żeby zobaczyć że Skowronek jest tylko zwykłą marionetką a za sznurki pociąga "najlepszy dyrektor sportowy w Polsce".



A z Płatkiem to inaczej było?




Właśnie o to chodzi. Dwóch trenerów - 2 zwolnili, obydwoje się stawiali. Politykę transferową pal licho niech sobie ściąga kogo chce ale do chuja niech da popracować ludziom, którzy chcą pracować w miarę samemu i coś osiągnąć. Może komuś się narażę, ale wiecie kogo mi Smolny przypomina ? Antosia i spółkę, gdzie też obydwoje z synkiem wiedzieli najlepiej kto ma grać. Przepierdalamy sparing za sparingiem, marketing w klubie jest najgorszy od niepamiętnych czasów, grają szroty typu Hernani, Noll, Ława etc, dyrektor sportowy pierdoli w wywiadach, że szrot który ściągnął i notorycznie zawodził w 1 lidze, nagle zacznie grać na miarę ekstraklasy, wymienia bramkarza, który zrobił dla Pogoni więcej niż niejeden pierdolony najemnik na gościa, który rzekomo ma być konkurencją, tyle że ta konkurencja ogranicza się do tego, że bramkarz bez jakiejkolwiek rywalizacji wyląduje zwyczajnie na ławce rezerwowych a w zimie odejdzie razem z Fabiniakiem. Więc ja się pytam - gdzie tutaj mam się doszukiwać nadzieji na to, że to się zmieni skoro widzę chociażby wyniki sparingów, zero promocji klubu w mieście itd itp....i w gruncie rzeczy jedynym pozytywnym aspektem na tą chwilę są kibice...choć i tych może już niedługo zabraknąć...



nic dodac nic ujac ;)

jedynie z tymi kibicami to bym nie przesadzal.na inauguracje max.6000 a potem w zaleznosci od wynikow.
czuje,ze skonczy sie na niskiej frekwencji i ... obrazonym Smolnym.MROCZEK OBUDZ SIE POKI NIE JEST ZA POZNO!!! czy tak ciezko zuwazyc,ze Smolny to taki ,,profesjonalny dyrektor sportowy" ?! wszyscy co sie interesuja Pogonia to wiedza i widza,a wlasciciele klubu nie ....



A tobie to ktoś na konto sie wrąbał, bo nie poznaje retoryki jaką teraz prawisz. to już nie reflektujesz propagandy sukcesu i nie imputujesz tezy że wszystko jest ok?



przeczytaj wiecej moich komentrzy niz ten nieprzemyslany.NIGDY NIE BYLEM ZWOLENNIKIEM PROPAGANDY SUKCESU.sukces bedzie jak bedzie normalnosc,ale w naszym miescie to jest niemozliwe ... brak patryiotyzmu regionalnego.


L.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7405 dni

****




Odp: Sparingi przed runda jesienną - 08/08/2012 23:37

  kibicMKS napisał:  

  Anathema napisał:  

  kibicMKS napisał:  

  reclaimenn napisał:  

  Bengoro napisał:  

  zach-pom napisał:  
Przecież gdyby Skowronek postawił się Smolnemu jutro byłaby wiadomość że nie jest on już trenerem Pogoni Szczecin tak więc robi posłusznie to co Smolny mu nakaże. Rysiek Tarasiewicz chciał mieć całkowitą swobodę w transferach i to zabolało wielkiego pana Grzegorza i dlatego nie przedłużył Smolny z Tarasiem kontraktu. Tu nie trzeba mieć IQ powyżej 100 żeby zobaczyć że Skowronek jest tylko zwykłą marionetką a za sznurki pociąga "najlepszy dyrektor sportowy w Polsce".



A z Płatkiem to inaczej było?




Właśnie o to chodzi. Dwóch trenerów - 2 zwolnili, obydwoje się stawiali. Politykę transferową pal licho niech sobie ściąga kogo chce ale do chuja niech da popracować ludziom, którzy chcą pracować w miarę samemu i coś osiągnąć. Może komuś się narażę, ale wiecie kogo mi Smolny przypomina ? Antosia i spółkę, gdzie też obydwoje z synkiem wiedzieli najlepiej kto ma grać. Przepierdalamy sparing za sparingiem, marketing w klubie jest najgorszy od niepamiętnych czasów, grają szroty typu Hernani, Noll, Ława etc, dyrektor sportowy pierdoli w wywiadach, że szrot który ściągnął i notorycznie zawodził w 1 lidze, nagle zacznie grać na miarę ekstraklasy, wymienia bramkarza, który zrobił dla Pogoni więcej niż niejeden pierdolony najemnik na gościa, który rzekomo ma być konkurencją, tyle że ta konkurencja ogranicza się do tego, że bramkarz bez jakiejkolwiek rywalizacji wyląduje zwyczajnie na ławce rezerwowych a w zimie odejdzie razem z Fabiniakiem. Więc ja się pytam - gdzie tutaj mam się doszukiwać nadzieji na to, że to się zmieni skoro widzę chociażby wyniki sparingów, zero promocji klubu w mieście itd itp....i w gruncie rzeczy jedynym pozytywnym aspektem na tą chwilę są kibice...choć i tych może już niedługo zabraknąć...



nic dodac nic ujac ;)

jedynie z tymi kibicami to bym nie przesadzal.na inauguracje max.6000 a potem w zaleznosci od wynikow.
czuje,ze skonczy sie na niskiej frekwencji i ... obrazonym Smolnym.MROCZEK OBUDZ SIE POKI NIE JEST ZA POZNO!!! czy tak ciezko zuwazyc,ze Smolny to taki ,,profesjonalny dyrektor sportowy" ?! wszyscy co sie interesuja Pogonia to wiedza i widza,a wlasciciele klubu nie ....



A tobie to ktoś na konto sie wrąbał, bo nie poznaje retoryki jaką teraz prawisz. to już nie reflektujesz propagandy sukcesu i nie imputujesz tezy że wszystko jest ok?



przeczytaj wiecej moich komentrzy niz ten nieprzemyslany.NIGDY NIE BYLEM ZWOLENNIKIEM PROPAGANDY SUKCESU.sukces bedzie jak bedzie normalnosc,ale w naszym miescie to jest niemozliwe ... brak patryiotyzmu regionalnego.



A w tej kwestii co zrobiłeś ?? Też nie masz czasu ?
Kurcze miałem nie odpisywać na Twoje wypociny, ale chyba dostałem alergii - człowieku to miasto nie będzie normalne przez takich jak ty i tobie podobni - JEBANE MARUDY !!
Nie ruszył palcem w żadnej kwestii a mruczy. Nie martw się to nie tylko mentalność szczecinian ale także 90% Polaków.
Skończ patrzeć na to co powiedzą inni tylko znajdź 5 minut i pomyśl, wykreuj jakiś pomysł, następnego dnia znajdź 10 minut i to napisz - obojętnie gdzie, obojętnie w jakiej kwestii (tylko nie pisz donosów na komendy :D), a na 3 dzień lub najbliższy wolny dzień, weź dzieciaka czy kolegę i zróbcie to. Nie boli prawda ?

Co do dyrektora sportowego to naprawdę tworzy się świetna powieść :D
Co do marketingu to chyba już można pisać horror :D Albo najlepiej kręcić !!


MW'03
kibicMKS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4449 dni




Odp: Sparingi przed runda jesienną - 09/08/2012 10:44
wyjezdzam(rejs 4 miesiace) zegnam Was i zycze dalszych sukcesow w dzialaniu dla Pogoni.mam nadzieje,ze jak bede mial dostep do internetu to przeczytam duzo dobrych wiadomosci.


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.21 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005