Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Sparingi przed runda jesienną << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
zach-pom
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6184 dni




Odp: Sparingi przed runda jesienną - 15/01/2014 13:00
Po pierwszych 45 minutach Chojniczanka prowadzi 4:1.

Ja wiem że to pierwszy sparing , grają sami młodzi oprócz testowanego Popary ale ludzie 4-1 do przerwy przegrywać z Chojniczanką? Dajcie spokój. Mam nadzieję że Wdowczyk wyciągnie wnioski z tego sparingu i doczekamy się jeszcze jakiś wzmocnień na jedną z 3 kluczowych pozycji czyli: lewy obrońca , defensywny pomocnik i napastnik. Albo Gollę z powrotem przesunąć na defensywnego pomocnika a pozyskać jakiegoś stopera.


PS 1948
goral1982
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7082 dni




Odp: Sparingi przed runda jesienną - 15/01/2014 13:03
Po 45 minutach sparingu na dodatek granego jedynie przez Lisowskiego i ewentualnie Baka z podstawowych pilkarzy widzisz, ze trzeba wzmocnien ?:)
Inna sprawa, ze jak znam zycie My gramy na pol gwizdka a Chojniczanka gra jak w meczu o zycie.


Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5912 dni




Odp: Sparingi przed runda jesienną - 15/01/2014 13:20

  zach-pom napisał:  
Po pierwszych 45 minutach Chojniczanka prowadzi 4:1.

Ja wiem że to pierwszy sparing , grają sami młodzi oprócz testowanego Popary ale ludzie 4-1 do przerwy przegrywać z Chojniczanką? Dajcie spokój. Mam nadzieję że Wdowczyk wyciągnie wnioski z tego sparingu i doczekamy się jeszcze jakiś wzmocnień na jedną z 3 kluczowych pozycji czyli: lewy obrońca , defensywny pomocnik i napastnik. Albo Gollę z powrotem przesunąć na defensywnego pomocnika a pozyskać jakiegoś stopera.

Przeciez jak slusznie zauwazyles tam graja mlodzi, a nie pierwszy sklad wiec skad wiesz, ze potrzeba wzmocnien i rotacji w kadrze???


Puchallowen
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4452 dni




Odp: Sparingi przed runda jesienną - 15/01/2014 13:23
to tylko sparing, niech przegraja i 10-0 schematy maja byc cwiczone a efekt bedzie w lidze


zach-pom
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6184 dni




Odp: Sparingi przed runda jesienną - 15/01/2014 13:32

  Przema napisał:  

  zach-pom napisał:  
Po pierwszych 45 minutach Chojniczanka prowadzi 4:1.

Ja wiem że to pierwszy sparing , grają sami młodzi oprócz testowanego Popary ale ludzie 4-1 do przerwy przegrywać z Chojniczanką? Dajcie spokój. Mam nadzieję że Wdowczyk wyciągnie wnioski z tego sparingu i doczekamy się jeszcze jakiś wzmocnień na jedną z 3 kluczowych pozycji czyli: lewy obrońca , defensywny pomocnik i napastnik. Albo Gollę z powrotem przesunąć na defensywnego pomocnika a pozyskać jakiegoś stopera.

Przeciez jak slusznie zauwazyles tam graja mlodzi, a nie pierwszy sklad wiec skad wiesz, ze potrzeba wzmocnien i rotacji w kadrze???




  Cytat:  
Przyjrzeliśmy się piłkarzom, których trener Dariusz Wdowczyk obecnie ma do dyspozycji na treningach. Wydaje się, że największe luki pozostały na pozycjach lewego obrońcy, defensywnego pomocnika i napastnika.



Jak widać nie tylko ja mam takie zdanie że najsłabszymi pozycjami na chwilę obecną są te które wymieniłem.


PS 1948
Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5912 dni




Odp: Sparingi przed runda jesienną - 15/01/2014 13:50

  zach-pom napisał:  

  Przema napisał:  

  zach-pom napisał:  
Po pierwszych 45 minutach Chojniczanka prowadzi 4:1.

Ja wiem że to pierwszy sparing , grają sami młodzi oprócz testowanego Popary ale ludzie 4-1 do przerwy przegrywać z Chojniczanką? Dajcie spokój. Mam nadzieję że Wdowczyk wyciągnie wnioski z tego sparingu i doczekamy się jeszcze jakiś wzmocnień na jedną z 3 kluczowych pozycji czyli: lewy obrońca , defensywny pomocnik i napastnik. Albo Gollę z powrotem przesunąć na defensywnego pomocnika a pozyskać jakiegoś stopera.

Przeciez jak slusznie zauwazyles tam graja mlodzi, a nie pierwszy sklad wiec skad wiesz, ze potrzeba wzmocnien i rotacji w kadrze???




  Cytat:  
Przyjrzeliśmy się piłkarzom, których trener Dariusz Wdowczyk obecnie ma do dyspozycji na treningach. Wydaje się, że największe luki pozostały na pozycjach lewego obrońcy, defensywnego pomocnika i napastnika.



Jak widać nie tylko ja mam takie zdanie że najsłabszymi pozycjami na chwilę obecną są te które wymieniłem.



To akurat nie jest odkrycie zadnej Ameryki. O ile na srodku pewnie bedzie gral ten Popara, a w ataku mamy Kozlowskiego, po sezonie wroci Zwolinski, to jeszcze rozumiem, ale pozbycia Pietruszki od poczatku nie akceptowalem.


Boberek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7648 dni

**




Odp: Sparingi przed runda jesienną - 15/01/2014 18:28
Na mecz dotarlem jakos w 5 minucie przy wyniku 0-1 . Generalnie mecz wygladal tak ze Chojniczanka odpoczatku meczu spiela sie na nas niesamowicie i widac mieli duze cisnienie a ze my wyszlismy mocno mocno rezerwowym skladem to skonczylo sie tak jak sie skonczylo do przerwy czyli 1-4...

W 1 polowie zagrali jedynie Bak ,Lisowski oraz z nowych Popara i Kun poza bramka po akcji z roznego nie stworzylismy zadnej okazji gralismy bardzo slabo ,obrona gubila sie non stop przy kombinacyjnych szybkich atakach chojniczanki szczegolnie skrzydlami..bramkarz Rudnicki slabo i nerwowo zawalil jedna z bramek..Kun nic ciekawego nie zagral ,Popara poza bramka tez nic szczegolnego...Nienajgorzej jedynie Koj podobalo mi sie jego wypady do przodu z pilka :)

Po przerwie wyszlismy z Maleckim ,3 -ma mlodymi plus reszta podstawowego skladu i nasza gra wygladal juz duzo lepiej przejelismy inicjatywe pojawily sie skladne akcje i strzaly niestety zabraklo dokladnego wykonczenia...Na wyroznienie Kudła ,Malecki ,Kozlowsk . Na minus niestety Lawa wciaz bez formy...

nie ma co wyciagac negatywnych wnioskow w koncu to 1 sparing na wiosne i trzeba powiedziec ze w chojniczance graja Radler ,Rybski i Mysona co wykorzystali w 1 polowie kiedy gralismy mlodzieza...


Robert Dymkowski najlepszy napastnik POLSKI :)
zach-pom
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6184 dni




Odp: Sparingi przed runda jesienną - 15/01/2014 19:07
Odnośnie tego sparingu znalazłem jeszcze jedną relację:

Witam właśnie wróciłem oglądałem sparing.Pierwsza połowa sami młodzi grali,obrona katastrofa jedynie Lisowski na poziomie,dwie bramki Rudnickiego jedna po rękawicach druga niezdecydowanie powinien wyjść do piłki,środek pola przegrany,ogólnie dominacja Chojniczanki grającej 1 składem.Na pochwale za staranie jedynie mogę Bąka wyróżnić. Co do Popali to bym mu dłużej się przyglądał, mecz grał przeciętny ale pokazał to czym się charakteryzuje czyli piękna bramka po strzale z przed pola karnego.Walski w miarę,coś tam próbował ale nic z tego nie wychodziło. Kun nie widoczny,spowodowane było to tym że to my biegaliśmy oni grali,w tym zestawieniu składu nie dostał ani jednej piłki. Tak wiec 1 połowa to zasłużone prowadzenie piłkarzy z Chojnic.W drugiej zmiany wszedł trzon drużyny,Pogoń dominowała,w obronie bardzo pewnie grał Rudol na stoperze z Hernanim.Zepchenlismy mocno do defensywy Chojniczankę,była fajna akcja ale Frączak chybił. Ogólnie Malecki starał się mocno,był pod gra walczył,może nie dokładnie zagrywał ale widać chęci a to dobry znak. Nie wiem kto to ten 22 młody chłopak pomocnik ale super wyglądał zastanawiam się dlaczego trzymają z drugiej drużynie tak dobrego grajka!Wysoki,szybki,waleczny,nieustępliwy,dobry technicznie.Dobrze wyglądał ten młody napadzior widać u niego jeszcze braki taktyczne,ale dość szybki,twardo walczył z rosłymi obrońcami, nie odpuszczał jego tez mogę pochwalić,Twardo grał. Ogólnie druga połowa na plus tylko bez gola.Podsumowując nasi podeszli treningowo do tego sparingu,dziwi mnie tak słaba postawa młodzieży nie widziałem chęci pokazania się.Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony chłopakiem z numerem 22 który wszedł na druga połowę z podstawowym składem.Wygląda na to że nie musimy nikogo kupować do środka,wystarczy dobrze poszukać w rezerwach.Bartoszewicz tak nazywa się ten chłopak który się wyróżnił jakością gry wśród młodych. Brawo!


Mam pytanie Boberek potwierdzisz że Bartoszewicz zagrał tak obiecująco?


PS 1948
Boberek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7648 dni

**




Odp: Sparingi przed runda jesienną - 15/01/2014 20:44
Ogolnie trzeba powiedziec ze wszyscy mlodzi ktorzy zagrali w drugiej polowie sprawili bardzo dobre wrazenie napewno podyktowane bylo w pewnym sensie tym ze przejelismy inicjatywe wychodzac lepszym skladem ...Kudla bardzo pewnie lapal wszystkie pilki ,Rudol bardzo dobrze na stoperze w parze z Hernanim dwa lub ptrzy razy odwaznie zatakowal skutecznie wslizgiem . Wspomniany Bartoszewicz chyba najaktywniejszy w srodku pola ze wszystkich pomocnikow probowal grac duzo pilek do przdou cofal sie tez czasem na swoja polowe po pilke, bardzo odwaznie . Kozlowski z 18 numerem duzo walczyl ,biegal ale dostawal malo pilek w polu karnym bo szwankowalo ostatnie podanie.

Zarowno z ocenami tych co zagrali w 1 polowie jak i mlodych co zagrali w drugiej trzeba spokojnie poczekac jak jeszcze zagraja kolejne 2-3 mecze ...bo jak sie czytalo komentarze na oficjalnym fanpejdzu fejsbukowym Pogoni Szczecin po meczu to juz niewiele brakowalo a niektorzy zwalaniali by wdowczyka i wieszczyli nam spadek do 1 ligi patrzac na suchy wynik....


Robert Dymkowski najlepszy napastnik POLSKI :)
tennisfan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3954 dni




Odp: Sparingi przed runda jesienną - 16/01/2014 16:36
To jest faktycznie ewnenement u nas :)
Po jednym sparingu granym rezerwami odzywaja sie glosy o nieuchronnym spadku do 1 ligi :)


anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6559 dni




Odp: Sparingi przed runda jesienną - 16/01/2014 21:26

  tennisfan napisał:  
To jest faktycznie ewnenement u nas :)
Po jednym sparingu granym rezerwami odzywaja sie glosy o nieuchronnym spadku do 1 ligi :)



bo 1 - 4 z czym o czym nie miałem pojecie ze istnieje ze splendor i chluba, i nieistotne ze to "tylko" sparing. zaiscie superancko tłumaczymy sobie pewne kwestie. wygralisbysmy w tych samych rozmiarach inni by pisali o tym by nie przesadzac z hurraoptymiznem wszak... to tylko sparing. skąd ja to znam? aaa toz to de ja wu, w istocie.

sama załozenie i generalnie sens sparingów na jedno - zgrywanie zespołu i potencjalnych kandydatow ogrywanie czy ocenianie ich przydatnosci. takze cwiczenie pewnych schematow, ale czy na takich no nemach z jakimi dzis gralismy ma to jakikolwiek sens? abstrahuje juz od wyniku bo chwalebny bynajmniej on nie jest, zobaczymy jak to bedzie dalej.


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
tennisfan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3954 dni




Odp: Sparingi przed runda jesienną - 16/01/2014 22:58
Niby tak, ale mnie to sie wydaje, ze u nas (w sensie w Polsce) nie warto za bardzo sie wychylac z niczym, bo potem w momencie upadku zostaniemy tylko skopani...


Święty
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6854 dni




Odp: Sparingi przed runda jesienną - 16/01/2014 23:00

  anathema napisał:  

  tennisfan napisał:  
To jest faktycznie ewnenement u nas :)
Po jednym sparingu granym rezerwami odzywaja sie glosy o nieuchronnym spadku do 1 ligi :)



bo 1 - 4 z czym o czym nie miałem pojecie ze istnieje ze splendor i chluba, i nieistotne ze to "tylko" sparing. zaiscie superancko tłumaczymy sobie pewne kwestie. wygralisbysmy w tych samych rozmiarach inni by pisali o tym by nie przesadzac z hurraoptymiznem wszak... to tylko sparing. skąd ja to znam? aaa toz to de ja wu, w istocie.

sama załozenie i generalnie sens sparingów na jedno - zgrywanie zespołu i potencjalnych kandydatow ogrywanie czy ocenianie ich przydatnosci. takze cwiczenie pewnych schematow, ale czy na takich no nemach z jakimi dzis gralismy ma to jakikolwiek sens? abstrahuje juz od wyniku bo chwalebny bynajmniej on nie jest, zobaczymy jak to bedzie dalej.



Generalnie jest to 11 klub 1 ligi, także nie przesadzaj z tymi noname'ami.


Choć na świecie wiele klubów jest
I może lepsze są i sława większa jest
My w Szczecinie mamy taki klub
Któremu serca oddaliśmy już...
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6559 dni




Odp: Sparingi przed runda jesienną - 16/01/2014 23:40

  Święty napisał:  

  anathema napisał:  

  tennisfan napisał:  
To jest faktycznie ewnenement u nas :)
Po jednym sparingu granym rezerwami odzywaja sie glosy o nieuchronnym spadku do 1 ligi :)



bo 1 - 4 z czym o czym nie miałem pojecie ze istnieje ze splendor i chluba, i nieistotne ze to "tylko" sparing. zaiscie superancko tłumaczymy sobie pewne kwestie. wygralisbysmy w tych samych rozmiarach inni by pisali o tym by nie przesadzac z hurraoptymiznem wszak... to tylko sparing. skąd ja to znam? aaa toz to de ja wu, w istocie.

sama załozenie i generalnie sens sparingów na jedno - zgrywanie zespołu i potencjalnych kandydatow ogrywanie czy ocenianie ich przydatnosci. takze cwiczenie pewnych schematow, ale czy na takich no nemach z jakimi dzis gralismy ma to jakikolwiek sens? abstrahuje juz od wyniku bo chwalebny bynajmniej on nie jest, zobaczymy jak to bedzie dalej.



Generalnie jest to 11 klub 1 ligi, także nie przesadzaj z tymi noname'ami.



Jasne. Takze od razu wpadam na przeciwny biegun i uwazam ze to zaszyt przegrac 1-4 w przeciez nic znaczącym springu z żadnym noł nejmem a w dosc znacząco usytuowanym w samoświadomości kibicow klubu z... skad? A Chojnic. Takze, reasumujac - to zadne noł nejmy. Same topowe nazwiska.


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
kryta
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4242 dni




Odp: Sparingi przed runda jesienną - 18/01/2014 12:16
no to zaczynamy : 9 min. z Flotą juz 0-1

edit: no i pierwsza bramka Małeckiego :) 1-1

edit 2: mały walczy o hattricka :D 2-1

Ostatnio edytowany przez: kryta, 18 stycznia 2014, 12:27 [3 raz(y)]


mefisto1969
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5021 dni

*




Odp: Sparingi przed runda jesienną - 18/01/2014 12:26
Dali mu strzelić by się odblokował :) a także żeby nie było napinki na necie że kupują a nie strzela bramek upsss i druga brama Małeckiego ....... znów trzy bramy po stałym fragmencie :( oj muszą to ćwiczyć bo cieńko to widzę

Ostatnio edytowany przez: mefisto1969, 18 stycznia 2014, 12:40 [2 raz(y)]


Tam wezwali mnie bym do nich dołączył, dołączył do tańca umarłych.
W krąg ognia podążyłem za nimi, do samego środka......Kiedy czujesz, że nadchodzi twój czas, bądź gotów.
Pożegnaj się ze wszystkimi, łyknij gorzałki i zmów modlitwę.
Wierny Pogoni
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4100 dni




Odp: Sparingi przed runda jesienną - 18/01/2014 12:33
Druga bramka stracona po stałym fragmencie gry.

2:3 dla Floty z rzutu wolnego.


Duma i Honor nasz "Pogoń Szczecin".
zs1945
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4098 dni




Odp: Sparingi przed runda jesienną - 18/01/2014 12:35
To o czym wspominałem. Wrzutka w pole karne i obrona gubi krycie i jest bramka. Nasza największa bolączka.


Fanatycznie
Marudnicki
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3975 dni




Odp: Sparingi przed runda jesienną - 18/01/2014 12:52
W sumie dobrze się układa póki co - Małecki od razu wbija 2 gole (fajnie że drugi z gry), więc presja na niego będzie mniejsza, a i stracone gole ze stałych fragmentów jeszcze bardziej podkreślą potrzebę popracowania nad tym elementem podczas przygotowań zimowych. Spokojna wygra kilkoma bramkami mogłaby zamazać obraz i zbytnio wyluzować piłkarzy.


AdisWolin
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5025 dni




Odp: Sparingi przed runda jesienną - 18/01/2014 14:05
Koniec, przegrywamy 4:5, trzy bramki Małeckiego, jedna Frączczaka.


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.07 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005