Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Sparingi przed runda jesienną << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
kubełek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4867 dni




Odp: Sparingi przed runda jesienną - 06/06/2014 22:46

  badboy22 napisał:  
to juz ci odpowiadam:tottenham-roma sparing przed liga 25-30 funow,emirates cup 35-45 funow wiec 40zlotych na funy to jest 8funa czyli cena jest bardzo atrakcyjna!!! i ten kto biadoli niech siedzi w chalupie i oglada klan.



My zarabiamy w PLN-ach nie w funtach dla mnie jak za sparing 40 zł to dużo... dziękuję nie skorzystam


Ijon_Tichy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5495 dni




Odp: Sparingi przed runda jesienną - 06/06/2014 22:47

  badboy22 napisał:  

  BadBoy napisał:  

  badboy22 napisał:  
to juz ci odpowiadam:tottenham-roma sparing przed liga 25-30 funow,emirates cup 35-45 funow wiec 40zlotych na funy to jest 8funa czyli cena jest bardzo atrakcyjna!!! i ten kto biadoli niech siedzi w chalupie i oglada klan.



Tu nie chodzi o biadolenie, bo ja akurat nie narzekam i stać mnie na zabranie całej rodziny na ten sparing..bardziej chodzi mi o ludzi którzy jednak liczą się z kasą i nie mają tak komfortowej sytuacji jak Ty.Im tez powiesz żeby oglądali klan? Spróbuj, śmiało! Pisząc tego posta chciałem się zorientować jak ta cena jest odbierana wśród kibiców i szczerze jebie mnie ile kosztuje sparing w Anglii czy Uzbekistanie, bo jesteśmy w Polsce i zarabiamy po Polsku no przynajmniej co niektórzy...



to sie zorientuj ile sie zarabia za granica i ile sie placi za bilet. cale zycie pierdolenie ,ze za drogo i za drogo.nie stac cie to nie kupisz proste.najlepiej niech doplaca jeszcze ,ze przyszedles.



Gówno kogokolwiek może obchodzić ile się tam zarabia i jakie są tam ceny na mecze sparingowe. O ile mi wiadomo ten mecz ma być rozgrywany w Szczecinie a nie w Londynie. Jednak skala zarobków, a nawet skala meczu Tottenham-Roma vs Pogoń-Werder jest dysproporcjonalna. Jak dla mnie przeciętna drużyna niemiecka nie przyniesie, przy tej cenie biletów oczekiwanych wpływów dla klubu, w końcu to tylko sparing z 12 ekipą ligi niemieckiej.

Ostatnio edytowany przez: Ijon_Tichy, 7 czerwca 2014, 08:34 [2 raz(y)]


kosialdo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4098 dni




Odp: Sparingi przed runda jesienną - 06/06/2014 23:00
ludzie, ceny nieco wyższe niż na ligę i lament od razu. Niestety ale sparing z Werderem będzie w PL wydarzeniem i cieszmy się, że możemy go zobaczyć. Kogo kurwa nie stać na 40 pln-ów idzie na łuk i ogląda za 20.


Trudne sprawy
SKPS Portowcy
IP: zapisany
Na forum od 7737 dni

****




Odp: Sparingi przed runda jesienną - 06/06/2014 23:08
Na tym forum zawsze był jest i będzie płacz co do cen biletów


Surowi rodzice
Plum
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7239 dni

***




Odp: Sparingi przed runda jesienną - 06/06/2014 23:56
Najlepiej zaprosić Real Madryt, a każdemu do biletu dopłacić 5 zł i dać voucher na kiełbachę. Wbrew pozorom zorganizowanie takiego sparingu to są koszta, pewnie sporo większe od organizacji zwykłego meczu ligowego. Prezesi o kosztach nie chcieli mówić, ale domyślać się można, że to po naszej stronie leży np. zakwaterowanie drużyny Werderu. Przylatują pewnie w dniu meczu, ale zostają u nas na noc w Radissonie.

Cena trochę wyższa niż na ligę, ale nie przyjeżdża Górnik Łęczna tylko uznana drużyna z Bundesligi.


Te szare trybuny jeszcze zatętnią granatowo-bordowym rytmem dwudziestu tysięcy serc...
Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3894 dni




Odp: Sparingi przed runda jesienną - 07/06/2014 00:21

  Plum napisał:  
Najlepiej zaprosić Real Madryt, a każdemu do biletu dopłacić 5 zł i dać voucher na kiełbachę. .



I tak by marudzono, że np pogoda nie jest zbyt dobra w dzień meczu :D


BadBoy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7213 dni




Odp: Sparingi przed runda jesienną - 07/06/2014 08:51

  Orangutan napisał:  

  badboy22 napisał:  

  BadBoy napisał:  

  badboy22 napisał:  
to juz ci odpowiadam:tottenham-roma sparing przed liga 25-30 funow,emirates cup 35-45 funow wiec 40zlotych na funy to jest 8funa czyli cena jest bardzo atrakcyjna!!! i ten kto biadoli niech siedzi w chalupie i oglada klan.



Tu nie chodzi o biadolenie, bo ja akurat nie narzekam i stać mnie na zabranie całej rodziny na ten sparing..bardziej chodzi mi o ludzi którzy jednak liczą się z kasą i nie mają tak komfortowej sytuacji jak Ty.Im tez powiesz żeby oglądali klan? Spróbuj, śmiało! Pisząc tego posta chciałem się zorientować jak ta cena jest odbierana wśród kibiców i szczerze jebie mnie ile kosztuje sparing w Anglii czy Uzbekistanie, bo jesteśmy w Polsce i zarabiamy po Polsku no przynajmniej co niektórzy...



to sie zorientuj ile sie zarabia za granica i ile sie placi za bilet. cale zycie pierdolenie ,ze za drogo i za drogo.nie stac cie to nie kupisz proste.najlepiej niech doplaca jeszcze ,ze przyszedles.



Gówno kogokolwiek może obchodzić ile się tam zarabia i jakie są tam ceny na mecze sparingowe. O ile mi wiadomo ten mecz ma być rozgrywany w Szczecinie a nie w Londynie. Jednak skala zarobków, a nawet skala meczu Tottenham-Roma vs Pogoń-Werder jest dysproporcjonalna. Jak dla mnie przeciętna drużyna niemiecka nie przyniesie, przy tej cenie biletów oczekiwanych wpływów dla klubu, w końcu to tylko sparing z 12 ekipą ligi niemieckiej.



Widze że ktoś jednak jeszcze potrafi czytać ze zrozumieniem, bo kolega o podobnym nicku jak ja, aferzysta straszny... Ja kompletnie nie ogarniam z czego ta afera..tyle lat jestem na tym forum i ostatnio nie mogę rozkminic pewnych standardów tu panujących...Padło najprostsze pytanie na świecie: " Co myślicie o cenach biletów na mecz sparingowy z Werderem" oraZ moja własna opinia zainspirowana zdaniem kilku znajomych...Nigdzie nie napisałem że nie idę, że bojkotuje, że zdzierstwo...Skoro klub chce zarobić na tym wydarzeniu to nie taką ceną..Zrobili by ceny biletów jak na Ekstraklasie i mogło by się koło kompletu zakręcic.. Moim zdaniem z korzyścią dla klubu było by ustanowiwnie conajmniej dwóch propozycji cenowych za bilet normalny. Taką propozycją nie zmienili by zdania tych majetnych jak Ci co wymienia funty i po prostu przyjdą, ale zachęcili by tych co mają 7zł na godzine brutto i cały dzień muszą pracować żeby zobaczyć sparing.


No One Like Us....We don't Care...
zuczek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3696 dni




Odp: Sparingi przed runda jesienną - 07/06/2014 10:55

  Plum napisał:  
Najlepiej zaprosić Real Madryt, ...



Co do Realu Madryt to zagra on 16 sierpnia na Narodowym w Warszawie z Fiorentiną


Ty i tylko Ty jesteś mi przeznaczona,
Ty i tylko Ty do końca moich dni
badboy22
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4214 dni




Odp: Sparingi przed runda jesienną - 07/06/2014 15:23

  BadBoy napisał:  

  Orangutan napisał:  

  badboy22 napisał:  

  BadBoy napisał:  

  badboy22 napisał:  
to juz ci odpowiadam:tottenham-roma sparing przed liga 25-30 funow,emirates cup 35-45 funow wiec 40zlotych na funy to jest 8funa czyli cena jest bardzo atrakcyjna!!! i ten kto biadoli niech siedzi w chalupie i oglada klan.



Tu nie chodzi o biadolenie, bo ja akurat nie narzekam i stać mnie na zabranie całej rodziny na ten sparing..bardziej chodzi mi o ludzi którzy jednak liczą się z kasą i nie mają tak komfortowej sytuacji jak Ty.Im tez powiesz żeby oglądali klan? Spróbuj, śmiało! Pisząc tego posta chciałem się zorientować jak ta cena jest odbierana wśród kibiców i szczerze jebie mnie ile kosztuje sparing w Anglii czy Uzbekistanie, bo jesteśmy w Polsce i zarabiamy po Polsku no przynajmniej co niektórzy...



to sie zorientuj ile sie zarabia za granica i ile sie placi za bilet. cale zycie pierdolenie ,ze za drogo i za drogo.nie stac cie to nie kupisz proste.najlepiej niech doplaca jeszcze ,ze przyszedles.



Gówno kogokolwiek może obchodzić ile się tam zarabia i jakie są tam ceny na mecze sparingowe. O ile mi wiadomo ten mecz ma być rozgrywany w Szczecinie a nie w Londynie. Jednak skala zarobków, a nawet skala meczu Tottenham-Roma vs Pogoń-Werder jest dysproporcjonalna. Jak dla mnie przeciętna drużyna niemiecka nie przyniesie, przy tej cenie biletów oczekiwanych wpływów dla klubu, w końcu to tylko sparing z 12 ekipą ligi niemieckiej.



Widze że ktoś jednak jeszcze potrafi czytać ze zrozumieniem, bo kolega o podobnym nicku jak ja, aferzysta straszny... Ja kompletnie nie ogarniam z czego ta afera..tyle lat jestem na tym forum i ostatnio nie mogę rozkminic pewnych standardów tu panujących...Padło najprostsze pytanie na świecie: " Co myślicie o cenach biletów na mecz sparingowy z Werderem" oraZ moja własna opinia zainspirowana zdaniem kilku znajomych...Nigdzie nie napisałem że nie idę, że bojkotuje, że zdzierstwo...Skoro klub chce zarobić na tym wydarzeniu to nie taką ceną..Zrobili by ceny biletów jak na Ekstraklasie i mogło by się koło kompletu zakręcic.. Moim zdaniem z korzyścią dla klubu było by ustanowiwnie conajmniej dwóch propozycji cenowych za bilet normalny. Taką propozycją nie zmienili by zdania tych majetnych jak Ci co wymienia funty i po prostu przyjdą, ale zachęcili by tych co mają 7zł na godzine brutto i cały dzień muszą pracować żeby zobaczyć sparing.



jak widac czesc inteligencji strasznie sie oburzyla ta cena i beda siedziec w domach.kolega o podobnym nicku jak widac zamozny polski arystokrata na mecz sie wybjerze ,chwala mu za to. nawiazujac do twojej ostatniej wypowiedzi i zakrecenia sie kolo kompletu na trybunach :najbardziej prestizowi rywale w tym sezonie z Polski dla nas byli tu czyli lech i Legia cena jak zawsze zaporowa 20zlotych i jakos kompletow nie bylo.werder sredniak z bundesligi nawet za 5-10 zlotych nie wzbudzi tak wielkiego zainteresowania.jesli chodzi o tych majetnych ludzi to ja do nich nie naleze ale latajac na mecze musze wydac jakies 700-1000zlotych.mam nadzieje ,ze tak jak z lyonem bedzie ponad 10tysia chociaz cena byla jak zawsze wygorowana i niesprawiedliwa!!!!!!


Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7190 dni

****




Odp: Sparingi przed runda jesienną - 07/06/2014 16:34
Panowie - nie wiem o co cała ta dysputa.

Ogólnie widzę u nas dziwną i niestety smutną tendencję. Chcemy dostawać, chcemy mieć jak najwięcej przy jak najmniejszym, a najlepiej zerowym wkładzie. Piłkarze, oprawy, gadżety - myślicie, że wszystko jest dawane z urzędu i brane za frajer??? Przecież kwoty zbiórek, które się u nas odbywają to jakaś żenada. Niech każdy się zastanawia ile może dać od siebie, a nie liczyć tylko na efekty i gotowe.

Nie przeliczajcie cen biletów na wypady do kina, teatru czy zakupów. Kupując gadżety(te klubowe jak i kibicowskie), kupując bilety - wspieracie zarówno kibiców jak i klub. Każdy chce transferów, wielkiej Pogoni, rozwoju, a zamiast wspierać klub finansowo, słyszę tylko lamenty - czemu tak drogo, wolę kupić to czy owo, nie opłaca się itp. Dobrze wiecie, że tutaj prawa rynku nie powinny działać. Powinniśmy wspierać przy każdej okazji nasz klub. Dawno nie było takiej atmosfery wokół klubu - jedyne co nas "martwi" teraz to brak stadionu i ew. dlaczego nie kupimy 4, a trzech nowych graczy np..
Doceńmy to co mamy i wspierajmy to. Pierdzieleniem głupot w sumie nikomu się nie pomoże, a jedynie można zaszkodzić.

Ps. Mówię o ogóle - nie podejmuję tematu danych jednostek, którym dochodzi jeszcze koszt dojazdu itp.

Ps2. czasem bardziej opłaca się sprzedać 4 000 biletów po 40 zł, niż 6000 po 20 zł. Prosty rachunek ekonomiczny, którym klub przecież też musi się kierować.


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
zuczek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3696 dni




Odp: Sparingi przed runda jesienną - 11/06/2014 20:09
5 lipca Bytovia Bytów - Pogoń Szczecin (Gniewino, 17:00)

Ostatnio edytowany przez: zuczek, 18 czerwca 2014, 12:57 [1 raz(y)]


Ty i tylko Ty jesteś mi przeznaczona,
Ty i tylko Ty do końca moich dni
Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3894 dni




Odp: Sparingi przed runda jesienną - 11/06/2014 20:35
Rezerwy remisują z Błękitnymi 3:3


  Cytat:  
W spotkaniu, zgodnie z przewidywaniami, wystąpił Kamil Kuropatwiński. Zawodnik Włocłavii Włocławek nie zaprezentował się z dobrej strony, można wręcz rzec, że był najsłabszym ogniwem granatowo-bordowych w dzisiejszym meczu. Na domiar złego, około 60 minuty Kuropatwiński musiał opuścić plac gry z powodu kontuzji.



V...
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8148 dni

*




Odp: Sparingi przed runda jesienną - 25/06/2014 09:13
Z tego co widzę sprzedano 700 biletów na Werder na tą chwilę. Ciekawy jestem frekwencji. Myślę, że przy tych cenach biletów, dniu i godzinie raczej stadion zaświeci pustkami...


MKS
thomithomass
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5836 dni




Odp: Sparingi przed runda jesienną - 25/06/2014 19:24
Werder w porozumieniu z policją odradza kibicom przyjazdu do Szczecina


Tak w skrócie, dla nieznających niemieckiego:

Werder w porozumieniu z tamtejszym departamentem policji odradza swoim kibicom przyjazdu do Szczecina, ze względu na, jak to określili, duży potencjał aktów przemocy ze strony struktur prawicowych a także ze względu na brak informacji, na temat środków bezpieczeństwa, jakie będą powzięte na miejscu. Klub prosi swoich kibiców wybierających się na ten mecz, by zrezygnowali z niego dla własnego bezpieczeństwa.

Ostatnio edytowany przez: thomithomass, 25 czerwca 2014, 19:36 [1 raz(y)]


kryta
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4242 dni




Odp: Sparingi przed runda jesienną - 25/06/2014 20:06

  thomithomass napisał:  
Werder w porozumieniu z policją odradza kibicom przyjazdu do Szczecina


Tak w skrócie, dla nieznających niemieckiego:

Werder w porozumieniu z tamtejszym departamentem policji odradza swoim kibicom przyjazdu do Szczecina, ze względu na, jak to określili, duży potencjał aktów przemocy ze strony struktur prawicowych a także ze względu na brak informacji, na temat środków bezpieczeństwa, jakie będą powzięte na miejscu. Klub prosi swoich kibiców wybierających się na ten mecz, by zrezygnowali z niego dla własnego bezpieczeństwa.



no trudno...

Obrazek jpg wstawiony na forum


kibicMKS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4449 dni




Odp: Sparingi przed runda jesienną - 25/06/2014 20:57
Wy to jestescie skrajnie prawicowi chuligani :) ... komus sufit spadł na dynie i wymysla bzdury.w razie czego donad t.l ich obroni ... ma juz doswiadczenie w obronie myksykanów to i swoich obroni ;) jakies jaja,a wmawiaja nam,ze niemcy to taki tolerancyjny i rozwiniety kraj.żenada.mam nadzieje,ze nasi kibice oficjalnie zaprasza kibicow werderu i nikomu nic sie nie stanie ... to jest najlepsza odpowiedz na takie bzdury.


zs1945
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4098 dni




Odp: Sparingi przed runda jesienną - 25/06/2014 22:07

  kibicMKS napisał:  
.mam nadzieje,ze nasi kibice oficjalnie zaprasza kibicow werderu i nikomu nic sie nie stanie ... to jest najlepsza odpowiedz na takie bzdury.



Weź rozbieg i przypierdol barana w ścianę. To jest najlepsza odpowiedź na takie bzdury.


Fanatycznie
Ozii
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3894 dni




Odp: Sparingi przed runda jesienną - 25/06/2014 22:35

  kibicMKS napisał:  
Wy to jestescie skrajnie prawicowi chuligani :) ... komus sufit spadł na dynie i wymysla bzdury.w razie czego donad t.l ich obroni ... ma juz doswiadczenie w obronie myksykanów to i swoich obroni ;) jakies jaja,a wmawiaja nam,ze niemcy to taki tolerancyjny i rozwiniety kraj.żenada.mam nadzieje,ze nasi kibice oficjalnie zaprasza kibicow werderu i nikomu nic sie nie stanie ... to jest najlepsza odpowiedz na takie bzdury.



Pedałów chcesz do nas zapraszać,naprawdę?


j.badlewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3700 dni




Odp: Sparingi przed runda jesienną - 25/06/2014 23:19
Szkoda, że mamy tak złą opinię. Żyjemy w takich czasach, że klub sportowo nie może być silny mając zły PR. Trudno o sponsorów, łatwo zniechęcić pikników... Mniejsze wpływy, mniej transferów... tylko media mają pożywkę, a przegrywają wszyscy.

Szczecin jest położony w takim miejscu i ma tak wielokulturową historię, że trochę przykro, że akurat przed nami ostrzega się niemieckich kibiców. Mamy FC w niemieckich miastach, podobno na meczach pojawiają się Niemcy z przygranicznych miejscowości, a w Polskę i Europę idzie smutny komunikat: "W Szczecinie jest bardzo niebezpiecznie". Mam nadzieję, że dożyję czasów, w których Pogoń będzie marką europejską, silną drużyną, z którą każdy musi się liczyć, ale... no nie osiągniemy tego, jeśli media będą wyolbrzymiać i straszyć. A media będą wyolbrzymiać i zastraszać tak długo, jak długo będą komunikaty jak ta ze strony Werderu.

Ozii, zakażesz komuś kibicować danej drużynie, bo jest innej orientacji? Może nie znam kontekstu, ale co ma wywieszenie flagi przez kilka osób, do tego, że kibice danego klubu mieliby przyjechać do Szczecina. Co ma kilka osób do ogółu kibiców Werderu? Co w ogóle orientacja ma do piłki? Obchodzi Cię tak bardzo kto co robi w sypialni? Warto mieć poglądy i dbać o własne wartości. No ale Pogoń to klub sportowy, a nie partia polityczna. Klub ważny dla bardzo wielu różnych ludzi - o różnych poglądach.

Postawcie się w sytuacji prezesa Drobimexu - zrobił co mógł, zorganizował sparing, a teraz pewnie tłumaczy się przed centralą o co chodzi i dlaczego Pogoń ma taką opinię i dlaczego on poszedł w sponsorowanie czegoś takiego. Część z Was prowadzi swój biznes - wyobraźcie sobie taką sytuację w waszej branży....

Panowie, chcecie Wielkiej Pogoni? To twórzmy ją wszyscy razem. Mamy trudne relacje (hehe :D ) z kibicami większości polskich drużyn. Ale drużyny zagraniczne?... Po co negatywnie nastawiać się do obcokrajowców. Już nie mówiąc o "naszych Niemcach" z przygranicznych miejscowości, którzy są sąsiadami naszych krewnych i znajomych, którzy kupili w Niemczech przy granicy nieruchomości.

Ktoś wspomniał o zaproszeniu kibiców Werderu i zrobieniu pokazówki, jak wygląda Polska Gościnność. Jestem piknikiem i z mojej "piknikowej" perspektywy ten pomysł jest zajebisty. Tylko tak można zapracować na dobrą opinię.

Najgorsze, co można zrobić, to być dumnym z tego, że kibice (i sam klub) mają tak złą opinię.... Pamiętacie, jak odwołano sparingi ze względów bezpieczeństwa?... Już nie pamiętam o jaki klub chodziło, ale chyba też jakiś niemiecki.

To tylko mój punkt widzenia, moja opinia. Zaraz pewnie znajdzie się ktoś skory do obrażania mnie tylko dlatego, że napisałem coś, co mu się nie podoba. Dlatego z góry proponuję sobie odpuścić. Nie chodzi o to, żeby się ze mną zgadzać, ale zastanówcie się. Żyjemy w takich czasach, że w sporcie wiele zależy od pieniędzy, a pieniądze w sporcie biorą się od sponsorów. Trudno o sponsora, gdy on wie, że jego produkt będzie się kojarzył negatywnie, a nie pozytywnie.

Pozdrawiam


Forza Pogoń !
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5024 dni




Odp: Sparingi przed runda jesienną - 25/06/2014 23:23
...Boją się nas kibice angielscy
Boją się nas fani holenderscy
Boi się nas cała bundesliga
Boi się nas cała pierwsza liga
Boi się nas policja angielska
Boi się nas także holenderska
O Pogonio, Pogonio, Pogonio
Boi się nas cały świat...


:)


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.12 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005