Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Sparingi przed runda jesienną << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
krzysieek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7183 dni




Odp: Sparingi przed runda wiosenną 2006 - 03/02/2006 13:10
Do pierwszego meczu już bardz bardzo blisko napięcie rośnie z każdym dniem wszyscy są ciekawi jak będzie sie prezentować Brazylijski zaciąg w Polsce. Czy z taką pompą nadmuchany balon wzniesie sie na szczyty Polskiej Orange Ekstraklasy czy runie w przepaść ... ??


berety dwa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7011 dni




Odp: Sparingi przed runda wiosenną 2006 - 03/02/2006 14:18

  krzysieek napisał:  
Do pierwszego meczu już bardz bardzo blisko napięcie rośnie z każdym dniem wszyscy są ciekawi jak będzie sie prezentować Brazylijski zaciąg w Polsce. Czy z taką pompą nadmuchany balon wzniesie sie na szczyty Polskiej Orange Ekstraklasy czy runie w przepaść ... ??



Myślę że bez wyjątku będziemy Wszystkich "pukać" po 3:0!


tarpan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7346 dni




Odp: Sparingi przed runda wiosenną 2006 - 03/02/2006 14:27

  Mario74 napisał:  

  krzysieek napisał:  
Do pierwszego meczu już bardz bardzo blisko napięcie rośnie z każdym dniem wszyscy są ciekawi jak będzie sie prezentować Brazylijski zaciąg w Polsce. Czy z taką pompą nadmuchany balon wzniesie sie na szczyty Polskiej Orange Ekstraklasy czy runie w przepaść ... ??



Myślę że bez wyjątku będziemy Wszystkich "pukać" po 3:0!



Ja aż tak dobrze o tym nie myśle ale niech cię będzie;) jak nie będzie lepiej to może przynajmiej będzie weselej :D


thedevil2

Sex alkohol mordobicie POGOŃ SZCZECIN ponad życie!!!
Szołn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7269 dni

***




Odp: Sparingi przed runda wiosenną 2006 - 03/02/2006 20:51

  Pszczółek napisał:  
Jak czytam te teksty z oficjalki ale szczegolnie z Glosu to mam wrazenie jakbym sie cofnal w czasie... do PRL i wspanialych sukcesow PRL-u przeddstawianych w mediach...

Nie wiem skąd takie wrażenie - bo akurat ten pismaczek tej zimy pokazał, że do nowej Pogoni podchodzi ze "sporą rezerwą" (to bardzo delikatne określenie). Nie podejrzewałbym go więc o współudział w budowaniu propagandowego obrazu tej drużyny.


Zdelegalizować traktor.
Męska forma: demon. Żeńska forma: demona. Nijaka forma: De Mono.
-HL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7501 dni

****




Odp: Sparingi przed runda wiosenną 2006 - 04/02/2006 09:46

  Szołn napisał:  
Nie wiem skąd takie wrażenie - bo akurat ten pismaczek tej zimy pokazał, że do nowej Pogoni podchodzi ze "sporą rezerwą" (to bardzo delikatne określenie). Nie podejrzewałbym go więc o współudział w budowaniu propagandowego obrazu tej drużyny.




Naiwny... Myslisz ze ze pojechal tam na koszt swojej redakcji? Akurat w przypadku tego pana idealnie pasuje powiedzenie "Kazdy ma swoja cene"


Miłość do Pogoni jest naszym losem, zwycięstwo naszą nadzieją...
Luigi
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7047 dni




Odp: Sparingi przed runda wiosenną 2006 - 04/02/2006 09:54

  -HL napisał:  

  Szołn napisał:  
Nie wiem skąd takie wrażenie - bo akurat ten pismaczek tej zimy pokazał, że do nowej Pogoni podchodzi ze "sporą rezerwą" (to bardzo delikatne określenie). Nie podejrzewałbym go więc o współudział w budowaniu propagandowego obrazu tej drużyny.




Naiwny... Myslisz ze ze pojechal tam na koszt swojej redakcji? Akurat w przypadku tego pana idealnie pasuje powiedzenie "Kazdy ma swoja cene"



Spiskowa Teoria Dziejow....


Nie rzucim ziemi skad nasz klub...
Pszczółek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7648 dni

**




Odp: Sparingi przed runda wiosenną 2006 - 04/02/2006 10:35

  Szołn napisał:  
Nie wiem skąd takie wrażenie - bo akurat ten pismaczek tej zimy pokazał, że do nowej Pogoni podchodzi ze "sporą rezerwą" (to bardzo delikatne określenie). Nie podejrzewałbym go więc o współudział w budowaniu propagandowego obrazu tej drużyny.



Widzisz mam podobnie zdanie na ten temat jak HL.

A co do calych transferow to moze patrzalbym na ta sprawe inaczej, gdyby lacznie z tym zaciagiem klub profesjonalnie zainteresowal sie szkoleniem juniorow, rezerwami a nie traktowal jak piate kolo u wozu. Zajal sie profesjonalnym scoutingiem w regionie ale takze w Polsce mlodych zdolnych...Brazylijczycy z rok mogli by pograc ale stopniowo uzupelniani byliby rodzimymi graczami. Dlatego neguje caly ten zaciag, bo jesli zakonczy sie on sukcesem to pol polskich klubow zacznie to samo robic a za pare lat w polskiej reprezentacji bedzie wiecej obcokrajowcow niz Polakow. Juz zaczynaja sie te tendencje... W przypadku ligowego sredniactwa dalej jestesmy skazani na nowe niby to lepsze zaciagi...

PS. Wielu z was po 2 artykulach, nie widzac na oczy pilkarzy uwierzyla, ze bedzie mistrzostwo i puchary, poczekajcie z ocenami po pierwszych ligowych meczach...
Osobiscie bedze dziwnie sie czul widzac jak z Gryfem na piersiach, reprezentujac ten region biega 11 Brazylijczykow...
Jedno jest pewne to wlasnie teraz musimy pokazac ze Pogon to my, ze tworza je ludzie z Polski, Pomorza Zachodniego, choc nie tylko :P


Fan Club Kamień Pomorski
AP Gryf Kamień Pomorski
muniek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7711 dni

*




Odp: Sparingi przed runda wiosenną 2006 - 04/02/2006 10:56

  Pszczółek napisał:  

Jedno jest pewne to wlasnie teraz musimy pokazac ze Pogon to my, ze tworza je ludzie z Polski, Pomorza Zachodniego, choc nie tylko :P



Mysle ze zyjemy w takich czasach ze niestety jestesmy skazani na to ze Pogon to My a reszta (pilkarze) to tylko dodatek. Minal juz okres ze w Pogoni grali wspaniali ludzie z regionu podobnie w calej pilce. Jestesmy skazani jesli nie na Brazylijczykow to na gosci z ze Slaska, Kielc czy innego regionu Polski i swiata.

A brazylijska armia... no coz bede ich szanowal jak beda przykladac sie do swojej roboty.


Kto nie pije ten donosi....
Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6921 dni

*




Odp: Sparingi przed runda wiosenną 2006 - 04/02/2006 12:02

  Pszczółek napisał:  

PS. Wielu z was po 2 artykulach, nie widzac na oczy pilkarzy uwierzyla, ze bedzie mistrzostwo i puchary, poczekajcie z ocenami po pierwszych ligowych meczach...
Osobiscie bedze dziwnie sie czul widzac jak z Gryfem na piersiach, reprezentujac ten region biega 11 Brazylijczykow...



i ja w to nadal wierze ze beda dobrze grac,to nie jest ``kolejny zaciag slabych brazylijczykow`` oni byli wielokrotnie sprawdzani nie po to PTAK jr. siedzial tam kilkanascie miesiecy zeby brac ppierwszysch lepszych czemu tu panuje ciagly pesymizm....bedziesz sie dziwinie czul ogladajac 11 brazylijczykow a dlaczego? Dlaczego w najwiekszych klubach Europy gdzie nie graja ZADNI wychowankowie niema takich problemow? BO liczy sie dobry zespolu,dobro druzyny i checi zdobycia czegos wiecej niz ciaglej walki o srodek tabeli,skonczyly sie juz te czasy gdzie gralo pelno pilkarzy ze Szczecina czy z naszego regionu,przez te wszystkie lata grali i albo spadalismy do 2 ligi albo z ledwoscia sie utrzymywalismy,teraz to sie moze zmienic tylko do sukcesu potrzebna jest odpowiednia atmosfera, a nie ciagle narzekania i odwracanie sie od druzyny bo wystepuja w niej brazylijczycy,a niech sobie wystpeuja liczy sie JAK wystepuja jezeli beda olewac i nie przykladac sie do meczy to wtedy mozna narzekac i krytykowac ich , ale jezeli beda wkladac serce w kazdy mecz , zawsze beda dziekowac za doping? poprostu beda nas SZANOWAC to czemu mamy byc przeciwko temu. Jestem pewny ze jak walniemy w lidze kilku zespolom po 5:0 to kazdy bez wyjatku zmieni zdanie.nie lepiej isc na mecz i ogladac piekna gre piekne bramki i w pelni zaangazowanych pilkarzy? tego jeszcze u nas nie bylo a moze byc.


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
-HL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7501 dni

****




Odp: Sparingi przed runda wiosenną 2006 - 04/02/2006 12:56

  Luigi napisał:  

  -HL napisał:  

  Szołn napisał:  
Nie wiem skąd takie wrażenie - bo akurat ten pismaczek tej zimy pokazał, że do nowej Pogoni podchodzi ze "sporą rezerwą" (to bardzo delikatne określenie). Nie podejrzewałbym go więc o współudział w budowaniu propagandowego obrazu tej drużyny.




Naiwny... Myslisz ze ze pojechal tam na koszt swojej redakcji? Akurat w przypadku tego pana idealnie pasuje powiedzenie "Kazdy ma swoja cene"



Spiskowa Teoria Dziejow....



Nie - po prostu wiem "nieco" wiecej


Miłość do Pogoni jest naszym losem, zwycięstwo naszą nadzieją...
chrisxx
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7974 dni

***




Odp: Sparingi przed runda wiosenną 2006 - 04/02/2006 13:01
Ptak w ktoryms z wywiadow wspomnial cos o sparingu w Berlinie, wie ktos cos moze wiecej na ten temat?


Matek.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7984 dni

***




Odp: Sparingi przed runda wiosenną 2006 - 04/02/2006 13:27
Musiałem kurwa zabrać głos bo mnie zaraz coś trafi, ja pierdziele tyle razy ptak udowodnił, że raczej sprowadza słabych piłkarzy a wy mu wierzycie jak nie wiem co że daj Boże się zmienił i tym razem się uda. POGOŃ TO MY a piłkarze dzisiejsi są tak zachłanni, że za dużą kase zrobi wszystko taka jest niestety prawda, więc brazylijczycy będą się starać bo dostaną dużą kase.


Pogoń To My!
Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6921 dni

*




Odp: Sparingi przed runda wiosenną 2006 - 04/02/2006 13:35

  Dejvi napisał:  
Musiałem kurwa zabrać głos bo mnie zaraz coś trafi, ja pierdziele tyle razy ptak udowodnił, że raczej sprowadza słabych piłkarzy a wy mu wierzycie jak nie wiem co że daj Boże się zmienił i tym razem się uda. POGOŃ TO MY a piłkarze dzisiejsi są tak zachłanni, że za dużą kase zrobi wszystko taka jest niestety prawda, więc brazylijczycy będą się starać bo dostaną dużą kase.



no i dobrze niech sie staraja wkoncu za to beda dostawac kase,slabych pilakrzy? Milar na poczatku byl jednym z najlepszych juz nie wspomne o Edim Tavares koniec rundy mial bardzo dobry kto jeszcze Divecky zapychacz dziur reszta to byla niewypaly ale czemu niemozesz zrozumiec ze teraz ci pilkarze sa SPRAWDZENI a tamci byli kupieni w ciemno.Do tej pory bylo w miare duzo polakow i tak to sie konczylo na wyjezdzie w dupe u siebie remisy ciagla krytyka a teraz moze sie uda? co za roznica czy gra jakis tam Labedzki i Tralka czy brazylijczyk jak beda grac bez zaangazowania i serca.

Edit: a co ty chcesz zeby pilkarze grali z milosci do klubu? takich grajkow jest moze 1% w Polsce teraz liczy sie KASA.

Ostatnio edytowany przez: Randall McMurphy, 4 lutego 2006, 13:41 [1 raz(y)]


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
net chóls
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6693 dni




Odp: Sparingi przed runda wiosenną 2006 - 04/02/2006 13:39
Póki co wyniki z Brazyli napawają optymizmem a pozyskanie Amrala i Cleissona to naprawde spory wczyn Dawida który zazwyczaj ściągał jakieś miernoty. Co do sparingu z Sao Paulo to ktoś sie orientuje w jakim składzie zagrało Sao Paulo i czy ten skład jest chociaż porównywalny ze składem grającym na codzien w 1 lidze brazylijskiej ?
Jesli chodzi o mnie to mi wszystko jedno czy będą grac Polacy czy obcokrajowcy . Najważniejsze jest to żeby się przykładali do gry , a wiec wole walecznego "niggera" niż opierdalającego się Kazmierczaka , bezradnego Łabędzkiego czy na siłe pompowany wielki talent Łukasza Trałki.... Jesli chodzi o wychowanków to wszystko fajnie tylko że większość z nich nie prezentuje nawet poziomu 2 ligowego . Mam nadzieje że system szkolenia młodzieży się u nas poprawi ale na to potrzeba czasu, dużo czasu . Póki co mamy to co mamy.


Matek.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7984 dni

***




Odp: Sparingi przed runda wiosenną 2006 - 04/02/2006 13:40

  Randall McMurphy napisał:  

  Dejvi napisał:  
Musiałem kurwa zabrać głos bo mnie zaraz coś trafi, ja pierdziele tyle razy ptak udowodnił, że raczej sprowadza słabych piłkarzy a wy mu wierzycie jak nie wiem co że daj Boże się zmienił i tym razem się uda. POGOŃ TO MY a piłkarze dzisiejsi są tak zachłanni, że za dużą kase zrobi wszystko taka jest niestety prawda, więc brazylijczycy będą się starać bo dostaną dużą kase.



no i dobrze niech sie staraja wkoncu za to beda dostawac kase,slabych pilakrzy? Milar na poczatku byl jednym z najlepszych juz nie wspomne o Edim Tavares koniec rundy mial bardzo dobry kto jeszcze Divecky zapychacz dziur reszta to byla niewypaly ale czemu niemozesz zrozumiec ze teraz ci pilkarze sa SPRAWDZENI a tamci byli kupieni w ciemno.



hehe nie rozumiesz no ilu wymieniłeś ? których zalatwił wspaniały Dawidek 3 no to zobacz ilu tutaj no 3 powiedzmy się sprawdzi taka jest prawda większość będzie do kitu. Sprawdzeni no tak ale przez kogo kto jako 1 ich polecił własnie młody ptaszek. Może się zmienił nagle ? i sprowadzi większość super zawodników?

Nie chce by grali z miłośći do klubu bo jak kurwa mają kochać POGOŃ brazlijczycy co nawet nie więdza za dobrze co to jet POGOŃ zreszta Kasa liczy się nie tylko w Polsce najbardziej lecz wszędzie.


Pogoń To My!
JamroH MKS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7190 dni




Odp: Sparingi przed runda wiosenną 2006 - 04/02/2006 13:50

  Dejvi napisał:  

  Randall McMurphy napisał:  

  Dejvi napisał:  
Musiałem kurwa zabrać głos bo mnie zaraz coś trafi, ja pierdziele tyle razy ptak udowodnił, że raczej sprowadza słabych piłkarzy a wy mu wierzycie jak nie wiem co że daj Boże się zmienił i tym razem się uda. POGOŃ TO MY a piłkarze dzisiejsi są tak zachłanni, że za dużą kase zrobi wszystko taka jest niestety prawda, więc brazylijczycy będą się starać bo dostaną dużą kase.



no i dobrze niech sie staraja wkoncu za to beda dostawac kase,slabych pilakrzy? Milar na poczatku byl jednym z najlepszych juz nie wspomne o Edim Tavares koniec rundy mial bardzo dobry kto jeszcze Divecky zapychacz dziur reszta to byla niewypaly ale czemu niemozesz zrozumiec ze teraz ci pilkarze sa SPRAWDZENI a tamci byli kupieni w ciemno.



hehe nie rozumiesz no ilu wymieniłeś ? których zalatwił wspaniały Dawidek 3 no to zobacz ilu tutaj no 3 powiedzmy się sprawdzi taka jest prawda większość będzie do kitu. Sprawdzeni no tak ale przez kogo kto jako 1 ich polecił własnie młody ptaszek. Może się zmienił nagle ? i sprowadzi większość super zawodników?

Nie chce by grali z miłośći do klubu bo jak kurwa mają kochać POGOŃ brazlijczycy co nawet nie więdza za dobrze co to jet POGOŃ zreszta Kasa liczy się nie tylko w Polsce najbardziej lecz wszędzie.



Liczy się zwycięstwo,a kasa wszędzie jest potrzebna.Bez kasy za dużo nie zdziałasz i to nie tylko w piłce ale nigdzie.Ja nie oceniam na razie póki nie zobacze,bo gadacie tak teraz a jak ze dwa ligowe wygrają to będziecie zacieszać pałke :]


Prosta liryka dla prostych ludzi, prostota nie snobstwo szacunek budzi...
Matek.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7984 dni

***




Odp: Sparingi przed runda wiosenną 2006 - 04/02/2006 13:59

  JamroH MKS napisał:  

  Dejvi napisał:  

  Randall McMurphy napisał:  

  Dejvi napisał:  
Musiałem kurwa zabrać głos bo mnie zaraz coś trafi, ja pierdziele tyle razy ptak udowodnił, że raczej sprowadza słabych piłkarzy a wy mu wierzycie jak nie wiem co że daj Boże się zmienił i tym razem się uda. POGOŃ TO MY a piłkarze dzisiejsi są tak zachłanni, że za dużą kase zrobi wszystko taka jest niestety prawda, więc brazylijczycy będą się starać bo dostaną dużą kase.



no i dobrze niech sie staraja wkoncu za to beda dostawac kase,slabych pilakrzy? Milar na poczatku byl jednym z najlepszych juz nie wspomne o Edim Tavares koniec rundy mial bardzo dobry kto jeszcze Divecky zapychacz dziur reszta to byla niewypaly ale czemu niemozesz zrozumiec ze teraz ci pilkarze sa SPRAWDZENI a tamci byli kupieni w ciemno.



hehe nie rozumiesz no ilu wymieniłeś ? których zalatwił wspaniały Dawidek 3 no to zobacz ilu tutaj no 3 powiedzmy się sprawdzi taka jest prawda większość będzie do kitu. Sprawdzeni no tak ale przez kogo kto jako 1 ich polecił własnie młody ptaszek. Może się zmienił nagle ? i sprowadzi większość super zawodników?

Nie chce by grali z miłośći do klubu bo jak kurwa mają kochać POGOŃ brazlijczycy co nawet nie więdza za dobrze co to jet POGOŃ zreszta Kasa liczy się nie tylko w Polsce najbardziej lecz wszędzie.



Liczy się zwycięstwo,a kasa wszędzie jest potrzebna.Bez kasy za dużo nie zdziałasz i to nie tylko w piłce ale nigdzie.Ja nie oceniam na razie póki nie zobacze,bo gadacie tak teraz a jak ze dwa ligowe wygrają to będziecie zacieszać pałke :]



Jamroh nie denerwuj mnie nie każdy jest taki jak Ty!! żeby się cieszyć jak dziecko po 2 wygranych meczach takim rozumówaniem mam rozumieć iż jeśli przegrają 2 mecze to przestaniesz wogóle chodzić na mecze? haha


Pogoń To My!
Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6921 dni

*




Odp: Sparingi przed runda wiosenną 2006 - 04/02/2006 14:02

  Dejvi napisał:  

  Randall McMurphy napisał:  

  Dejvi napisał:  
Musiałem kurwa zabrać głos bo mnie zaraz coś trafi, ja pierdziele tyle razy ptak udowodnił, że raczej sprowadza słabych piłkarzy a wy mu wierzycie jak nie wiem co że daj Boże się zmienił i tym razem się uda. POGOŃ TO MY a piłkarze dzisiejsi są tak zachłanni, że za dużą kase zrobi wszystko taka jest niestety prawda, więc brazylijczycy będą się starać bo dostaną dużą kase.



no i dobrze niech sie staraja wkoncu za to beda dostawac kase,slabych pilakrzy? Milar na poczatku byl jednym z najlepszych juz nie wspomne o Edim Tavares koniec rundy mial bardzo dobry kto jeszcze Divecky zapychacz dziur reszta to byla niewypaly ale czemu niemozesz zrozumiec ze teraz ci pilkarze sa SPRAWDZENI a tamci byli kupieni w ciemno.



hehe nie rozumiesz no ilu wymieniłeś ? których zalatwił wspaniały Dawidek 3 no to zobacz ilu tutaj no 3 powiedzmy się sprawdzi taka jest prawda większość będzie do kitu. Sprawdzeni no tak ale przez kogo kto jako 1 ich polecił własnie młody ptaszek. Może się zmienił nagle ? i sprowadzi większość super zawodników?

Nie chce by grali z miłośći do klubu bo jak kurwa mają kochać POGOŃ brazlijczycy co nawet nie więdza za dobrze co to jet POGOŃ zreszta Kasa liczy się nie tylko w Polsce najbardziej lecz wszędzie.



ta dyskusja moze trwac i trwac zobaczymy kto mial racje jak zacznie sie liga ,znasz takie powiedzeni ``czlowiek sie uczy na bledach`` wczesniej bral kogo popadnie albo kogo ktos mu tam polecil a teraz byli sprawdzeni i nie tylko przez Ptaka jr. ale przez SERRAO kto jakby nie patrzec bedzie odpowiadal za ta druzyne i myslisz ze bralby byle kogo? taki uznany niby w Brazylii trener? a czy ja mowie ze oni beda grac z milosci do klubu? to sa najemnicy i kase beda dostawac za to co robia,a jak bylo z Drumlakiem? niby kocha Pogon a sprzedal sie mozna tak wymienic kilku bylych portowcoc zakochanych niby w naszym klubie i co dostana kilkaset wiecej papiera i odrazu uciekaja z tonajec niegdys Pogoni. W dupie mam takich pilkarzy jak juz brac najemnikow to po cholere polakow jak im ciagle cos nie pasuje i sa leniwi juz nie mowie o umiejetnosciach. Niewierze ze kupili tych pilkarzy bo ktos powiedzial ze jest swietny,z tego co pamietam od kilku miesiecy trwa selekcja wraz z Serrao i wybrali odpowiednia grupe ktorzy moga aczkolwiek nie musza sie sprawdzic w Polsce ale moga stanowic o sile druzyny. Narazie wszystko idzie w dobra strone, dobrzy pilkarze,dobre wyniki w Brazylii,nowe transfery,ciekawe nazwiska,dobra gra,czego chciec wiecej? a jak szukasz lokalnego patriotyzmu proponuje rozgrywki POGON II SZCZECIN,pozdrawiam,bez napinki.


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
Radzio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6948 dni




Odp: Sparingi przed runda wiosenną 2006 - 04/02/2006 14:08

  chrisxx napisał:  
Ptak w ktoryms z wywiadow wspomnial cos o sparingu w Berlinie, wie ktos cos moze wiecej na ten temat?



Ptaku planował rozegranie ostatniego meczu kontrolnego w Szczecinie, ale z powodu braku postępu w pracach przy murawie chce go rozegrać w Berlinie ( cobyśmy sami mogli ocenić umiejętności naszych grajków jeszcze przed sezonem ). Planowany termin to 26.02 , ale z kim i dokładnie gdzie to wielka niewiadoma


Obrazek jpg wstawiony na forum
Matek.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7984 dni

***




Odp: Sparingi przed runda wiosenną 2006 - 04/02/2006 14:10
Randall powiedz mi do jasnej cholery bo to ja ci powiedziałem że nie chce by grali z miłosci do klubu bo na to nie zasługują a o kasie też ja zaczałem a ty mi nagle tłumaczysz iż to są najemnicy kurwa myśl troche! a skąd wiesz, że Serao z Ptakiem wybierał skład ? a może jednak tylko Ptak nie wiemy tego! Nie mam ochoty z Tobą rozmawiać kończe tą popieprzoną dyskuje.


Pogoń To My!
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.21 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005