Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Sparingi przed runda jesienną << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Ostry
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6912 dni




Odp: Sparingi przed runda wiosenną - 25/07/2010 13:44
Na prawej pomocy widzialbym Pietruszke. Ma swietny drybling i strzal wiec jego zejscia do srodka moglyby dac efekt. Chcoiaz Gwaze tez ciekawa opcja. Rogalski dla mnie raczej zmiennik.


O mój MKS-ie Ja Kocham Cię !!
Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5912 dni




Odp: Sparingi przed runda wiosenną - 25/07/2010 13:52

  Ostry napisał:  
Na prawej pomocy widzialbym Pietruszke. Ma swietny drybling i strzal wiec jego zejscia do srodka moglyby dac efekt. Chcoiaz Gwaze tez ciekawa opcja. Rogalski dla mnie raczej zmiennik.



Pietruszka tak wlasnie zaczynal sezon i jego gra byla mocno przewidywalna. Mierny efekt.


anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6559 dni




Odp: Sparingi przed runda wiosenną - 25/07/2010 15:25
Pozytywem sparingu był brak pojawienia sie na boisku Jaruna, a to dobry omen ;)

Zakontraktowanie tego Gwaze chyba zamknie okno transferowe i chyba o tym Matawu można zapomnieć. Niestety, nadal nie mamy napastnika, a to może sie odbić czkawką. Za to w pomocy ilościowo jest istny ogrom.


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6559 dni




Odp: Sparingi przed runda wiosenną - 25/07/2010 15:27

  Święty napisał:  
A na prawej widziałbym Nowaka, zamiast kombinacji z Mysiakiem.. Ale to raczej nierealne, więc trzeba się przygotować, że zagra Mysiak.
Ogólnie widziałbym to tak :

Janukiewicz
Mysiak - Dymkowski - Hrymowicz - Matuszczyk
Rogalski[Gwaze] - Ława - Mandrysz - Kolendowicz
Bojarski - Lebedyński

Życzeniowo, to widziałbym Nowaka na prawej, tak jak pisałem wyżej, a Mysiaka zamiast Mandrysza, ale to nierealne. Tak samo jak to, że pewnie zagra Prędota a nie Rogalski.

A Bojarski dlatego, że wydaję mi się, że jest obecnie w lepszej formie i zdecydowanie bardziej przydatny drużynie niż Olo. Choć pewnie i tak on zagra.



Kolego, a gdzie Olo? I zapomnij że pupil Mandrysza czyli Petasz usiądzie na ławie.
jeśli bawimy sie w rysowanie drzewek to ja bym to widział mniej wiecej tak:

Janukiewicz
Mysiak - Dymkowski - Hrymowicz - Nowak
Kolendowicz - Ława - Olo - Petasz
Bojarski i - Lebedyński

Choc po prawdzie nie wiem jak to zestawic atak i środek pomocy. Do obrony mamy jeszcze w obwodzie Woźniaka i Matuszczyka, Do pomocy Zawadzkiego, Pietruszke , Rogalskiego i młodego Mandrysza który pewnie bedzie dostawał często swoją szanse. Najgorzej widze to w ataku mimo kilku nazwisk w tym Dziuby i Predoty. Jest jeszcze ten Gwaze, Sam nie wiem co Mandrysz wymodzi, choć paradoksalnie taka szeroka kadra niekoniecznie może być naszą siłą. Moim zdaniem jest zdecydowanie za szeroka, konkurencja to jedno ale przywiązanie do nazwisk i trzymanie kurczowo swojej koncepcji (której jakos niespecjalnie widze po sparingach) Mandrysza to drugie.

Ostatnio edytowany przez: anathema, 25 lipca 2010, 15:36 [2 raz(y)]


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
proX
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7069 dni




Odp: Sparingi przed runda wiosenną - 25/07/2010 16:00

  anathema napisał:  

  Święty napisał:  
A na prawej widziałbym Nowaka, zamiast kombinacji z Mysiakiem.. Ale to raczej nierealne, więc trzeba się przygotować, że zagra Mysiak.
Ogólnie widziałbym to tak :

Janukiewicz
Mysiak - Dymkowski - Hrymowicz - Matuszczyk
Rogalski[Gwaze] - Ława - Mandrysz - Kolendowicz
Bojarski - Lebedyński

Życzeniowo, to widziałbym Nowaka na prawej, tak jak pisałem wyżej, a Mysiaka zamiast Mandrysza, ale to nierealne. Tak samo jak to, że pewnie zagra Prędota a nie Rogalski.

A Bojarski dlatego, że wydaję mi się, że jest obecnie w lepszej formie i zdecydowanie bardziej przydatny drużynie niż Olo. Choć pewnie i tak on zagra.



Kolego, a gdzie Olo? I zapomnij że pupil Mandrysza czyli Petasz usiądzie na ławie.
jeśli bawimy sie w rysowanie drzewek to ja bym to widział mniej wiecej tak:

Janukiewicz
Mysiak - Dymkowski - Hrymowicz - Nowak
Kolendowicz - Ława - Olo - Petasz
Bojarski i - Lebedyński

Choc po prawdzie nie wiem jak to zestawic atak i środek pomocy. Do obrony mamy jeszcze w obwodzie Woźniaka i Matuszczyka, Do pomocy Zawadzkiego, Pietruszke , Rogalskiego i młodego Mandrysza który pewnie bedzie dostawał często swoją szanse. Najgorzej widze to w ataku mimo kilku nazwisk w tym Dziuby i Predoty. Jest jeszcze ten Gwaze, Sam nie wiem co Mandrysz wymodzi, choć paradoksalnie taka szeroka kadra niekoniecznie może być naszą siłą. Moim zdaniem jest zdecydowanie za szeroka, konkurencja to jedno ale przywiązanie do nazwisk i trzymanie kurczowo swojej koncepcji (której jakos niespecjalnie widze po sparingach) Mandrysza to drugie.



te 4-4-2 to porazka skoro nie mamy dobrych skutecznych napastnikow to po co grany 2?
nie lepiej przejsc na 4-5-1?
przykład:

xxxxxxxxxxxxJanukiewicz
xxxxxxxHrymowicz Dymkowski
NowakxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxMatuszczyk

xxxxxxxxxxxxxxMysiak

xxxxxxxxxxBojarski Ława

PrędotaxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxKolendowicz

xxxxxxxxxxxxMoskalewicz

bylo by to chyba najlepsze rozwiazanie wtedy na zmiane mamy po 2 zawodnikow na kazdej pozycji poza prawa obrona...


kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6404 dni

*




Odp: Sparingi przed runda wiosenną - 25/07/2010 16:01
Mandrysz musi mieć niezły ból głowy. Wczoraj zmiennicy spisali się dużo lepiej niż pierwszy skład, być może górę wzięła tu motywacja i chęć udowodnienia że to im należy się miejsce w zespole. W meczu ligowym już wszyscy powinni zagrać na swoim poziomie i przywieźć dobry wynik z Łodzi.
Z drugiej strony gdy na boisku pojawił się defensywny pomocnik (Mandrysz) to Stilon już nie grał tak składnie i ładnie. Więcej odbiorów w środku zrobiło swoje - po jednym z nich padła druga bramka i sytuacji z kontry było dużo więcej. Także czy nie lepiej zagrać Mysiakiem lub Mandryszem w środku? Gra ofensywnymi w środku na początku rundy wiosennej skończyła się tragicznie, oby teraz nie stało się to samo...

W ataku oby wyszedł Olo z Bojarskim i na zmianę Miki :]


  proX napisał:  
te 4-4-2 to porazka skoro nie mamy dobrych skutecznych napastnikow to po co grany 2?
nie lepiej przejsc na 4-5-1?



Każdy sparing graliśmy 4-4-2, więc szansę że zagramy w innym ustawieniu są minimalne :]


ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5319 dni




Odp: Sparingi przed runda wiosenną - 25/07/2010 18:12

  anathema napisał:  

  Święty napisał:  
A na prawej widziałbym Nowaka, zamiast kombinacji z Mysiakiem.. Ale to raczej nierealne, więc trzeba się przygotować, że zagra Mysiak.
Ogólnie widziałbym to tak :

Janukiewicz
Mysiak - Dymkowski - Hrymowicz - Matuszczyk
Rogalski[Gwaze] - Ława - Mandrysz - Kolendowicz
Bojarski - Lebedyński

Życzeniowo, to widziałbym Nowaka na prawej, tak jak pisałem wyżej, a Mysiaka zamiast Mandrysza, ale to nierealne. Tak samo jak to, że pewnie zagra Prędota a nie Rogalski.

A Bojarski dlatego, że wydaję mi się, że jest obecnie w lepszej formie i zdecydowanie bardziej przydatny drużynie niż Olo. Choć pewnie i tak on zagra.



Kolego, a gdzie Olo? I zapomnij że pupil Mandrysza czyli Petasz usiądzie na ławie.
jeśli bawimy sie w rysowanie drzewek to ja bym to widział mniej wiecej tak:

Janukiewicz
Mysiak - Dymkowski - Hrymowicz - Nowak
Kolendowicz - Ława - Olo - Petasz
Bojarski i - Lebedyński

Choc po prawdzie nie wiem jak to zestawic atak i środek pomocy. Do obrony mamy jeszcze w obwodzie Woźniaka i Matuszczyka, Do pomocy Zawadzkiego, Pietruszke , Rogalskiego i młodego Mandrysza który pewnie bedzie dostawał często swoją szanse. Najgorzej widze to w ataku mimo kilku nazwisk w tym Dziuby i Predoty. Jest jeszcze ten Gwaze, Sam nie wiem co Mandrysz wymodzi, choć paradoksalnie taka szeroka kadra niekoniecznie może być naszą siłą. Moim zdaniem jest zdecydowanie za szeroka, konkurencja to jedno ale przywiązanie do nazwisk i trzymanie kurczowo swojej koncepcji (której jakos niespecjalnie widze po sparingach) Mandrysza to drugie.



Nie sądzę żeby Nowak grał na lewej obronie mając w obwodzie Woźniaka (jak wróci) Matuszczyka i Petasza, którego treneiro wyraźnie tam upatruje. Z Olgierdem raczej też nie ma co wiązać nadziei na grę w środku ze względu na sporą konkurencję w pomocy i braki w ataku. Nie wiem czy Prędki da radę wygryźć Rogalskiego z pierwszego składu i czy Mandrysz będzie wolał widzieć pupilka na boisku czy pozwoli grać Matuszczykowi/Woźniakowi bo wątpię żeby Peti wychodził na lewej pomocy a Kolendowicz siadał na ławce chociaż z P. Mandryszem to nigdy nie wiadomo.


  kiko napisał:  


  proX napisał:  
te 4-4-2 to porazka skoro nie mamy dobrych skutecznych napastnikow to po co grany 2?
nie lepiej przejsc na 4-5-1?



Każdy sparing graliśmy 4-4-2, więc szansę że zagramy w innym ustawieniu są minimalne :]


4-5-1 będziemy grać jeżeli by gra kompletnie nie szła tak jak na początku rundy wiosennej kiedy to Mandrysz zmienił ustawienie aktem rozpaczy.


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6404 dni

*




Odp: Sparingi przed runda wiosenną - 25/07/2010 20:57

  Tremor napisał:  
Szkoda ze nie ma wiecej filmikow z meczu, ciekawia mnie akcje z Gwaze, slyszalem ze zagral b dobry mecz



Znalezione na YT - obszerniejszy skrót


Steryd
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8193 dni

**




Odp: Sparingi przed runda wiosenną - 25/07/2010 20:57
Tez uwazam, ze jak sie ma slabych napastnikow, to powinno sie grac 1-4-5-1, bo akurat w pomocy mamy potencjal i szkoda go nie wykorzystac.


1948
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6559 dni




Odp: Sparingi przed runda wiosenną - 25/07/2010 21:27

  Steryd napisał:  
Tez uwazam, ze jak sie ma slabych napastnikow, to powinno sie grac 1-4-5-1, bo akurat w pomocy mamy potencjal i szkoda go nie wykorzystac.



No ale żeby urealnić ten system trzeba miec napastnika snajpera, typowego łowcy goli-mamy takiego? Pytanie retoryczne. Wiemy że stawiając w ataku czy to Bojara czy Ola to i tak to wszystko jest mocno naciągane bo na dziś dzień żaden z nich nie ma inklinacji typowego napastnika (Olo takowe miał z dekadę temu.) A mniemam że i dla Lebedynskiego bardziej pasowało by miejce gdzes na skrzydle z racji jego szybkości i umiejętności jeden na jednego. To napastnik atakujący z głębi pola, na kontry, a przy systemie 5 pomocników to raczej my będziemy chcieli zdominować środek pola. Wniosek? Nadal nie mamy kogos kto by potrafił wykorzystać rzekomy potencjał w drugiej lini. Mozna tez zastosować system rotacyjny, czy tylko Mandrysz będzie potrafił coś takiego wdrożyć w życie?

Należy pamiętać że z różnymi rywalami będziemy grac zupełnie inaczej-I czy w Łodzi bedziemy grac tak samo jak u siebie z Nieczieczą? Wątpię.

Ostatnio edytowany przez: anathema, 25 lipca 2010, 21:33 [1 raz(y)]


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
grzela07
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6626 dni

*




Odp: Sparingi przed runda wiosenną - 25/07/2010 22:27
Moim skromnym zdaniem skład na ten moment powinien wygladać tak :
Radek
Nowak, Hrymo, Dymkowski, Matuszczyk
Gwaze, Ława, Zawadzki, Kolendowicz
Miki, Bojar

A ustawienie Rogalskieog na srodku pomocy to kolejne nieporozumienie. Mandrysz chyba zalozyl sie z kims ze zmieni miejsce na boisku polowie sladu i i tak awansuje.
1) Zamiana rolami Mysiaka i Nowaka to kompletna glupota, nei wiem czym Piotrek sie kierowal podejmujac te decyzje.
2) Upychanie pupilka na lewą obrone bo wiadomo ze z Kolendowiczem rywalizacji nie wygra.
3) Zestawienei ataku Bojarski i Olo gdzie zaden z nich nei jest napasnikiem.
4) Dochodzi do tego najlepszy skrzydlowy zeszeglo sezonu w naszym zespole upchany na srodek...
Jako 5) dałbym wystawianie Ropiejki na boisko bo dla mnei to nie jest zawodnik i chyba znalazl sie tu przypadkowo.


Arathorn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7540 dni




Odp: Sparingi przed runda wiosenną - 25/07/2010 23:49

  ManeS napisał:  

Nie sądzę żeby Nowak grał na lewej obronie mając w obwodzie Woźniaka (jak wróci) Matuszczyka (...)




  anathema napisał:  



Choc po prawdzie nie wiem jak to zestawic atak i środek pomocy. Do obrony mamy jeszcze w obwodzie Woźniaka i Matuszczyka (...)



Mały offtop - ale o jaki obwód wam chodzi?
Chyba obaj chcieliście napisać, że mamy w ODWODZIE tych zawodników. ;)


Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5912 dni




Odp: Sparingi przed runda wiosenną - 26/07/2010 11:41
Dajcie spokoj z tym Moskalewiczem, niech na lawce siedzi ze Stolarczykiem wspomina stare dobre czasy, z kazdym meczem bardziej traci w oczach.


spagetti
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7508 dni

*




Odp: Sparingi przed runda wiosenną - 26/07/2010 11:56
Szkoda ze Rogalski spedzi wiekszosc czasu na lawce.Waleczy,szybki,dobry technicznie bedzie sie marnowal:/


,,Vi är överallt,,- POGON
BadBoy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7213 dni




Odp: Sparingi przed runda wiosenną - 26/07/2010 12:07

  Przema napisał:  
Dajcie spokoj z tym Moskalewiczem, niech na lawce siedzi ze Stolarczykiem wspomina stare dobre czasy, z kazdym meczem bardziej traci w oczach.



Czyli w Twoim przekonaniu Bojar,Ława,Kolendowicz,mają na ławie wspominać dobre czasy?Olo odpierdala kawał dobrej roboty,walczy,wraca sie do obrony i do tego strzela..Jego doświadczenie jest bezcenne..Jedziesz po Olku a bronisz Mandrysza..coś tu nie tak..Dodam jeszcze o wywiadzie Petrika dla v.pl który obnaża profesjonalizm Mandrysza i klubu oraz pokazuje atmosfere jaka panowała w szatni..każdy kto to przeczytał ma swoje odczucia w tym temacie..


No One Like Us....We don't Care...
goral1982
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7082 dni




Odp: Sparingi przed runda wiosenną - 26/07/2010 12:20

  Przema napisał:  
Dajcie spokoj z tym Moskalewiczem, niech na lawce siedzi ze Stolarczykiem wspomina stare dobre czasy, z kazdym meczem bardziej traci w oczach.


Gdyby tylko Olo gral z meczu na mecz coraz slabiej mozna by sie z tym zgodzic. Ale poza Janukiewiczem , Mysiakiem i mimo wszystko mlodym Mandryszem wszyscy grali z meczu na mecz coraz slabiej. Sam Moskalewicz pewnie zdaje sobie sprawe , ze nie jest juz w takiej formie jak kilka lat temu , ale mimo wszystko daje duzo zespolowi .
Tak swoja droga Tomek Parzy trenuje z Pogonia czy szuka szczescia w innym klubie?


Święty
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6854 dni




Odp: Sparingi przed runda wiosenną - 26/07/2010 14:11

  goral1982 napisał:  
.
Tak swoja droga Tomek Parzy trenuje z Pogonia czy szuka szczescia w innym klubie?



Jest wystawiony na listę i ma zakaz treningów z pierwszą drużyną.


Choć na świecie wiele klubów jest
I może lepsze są i sława większa jest
My w Szczecinie mamy taki klub
Któremu serca oddaliśmy już...
Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5912 dni




Odp: Sparingi przed runda wiosenną - 26/07/2010 17:11
Bojar akurat z kazdym meczem gral coraz lepiej. Lawy i Kolendowicza jeszcze nikt w meczu o stawke nie ogladal wiec nie widze wiekszego sensu w twoim poscie.
Moskalewicz faktycznie walczy, strzela (co prawda te bramki wiele nam nie daly, ale jednak), mimo wszystko jego gra z przodu jest tak chaotyczna, ze az szkoda patrzec, bezmyslna bym powiedzial. Nie wiem ile w tym winy Mandrysza ile Olka, ale podejrzewam, ze to Moskalewicz ma za duzo swobody na boisku i nie wykorzystuje tego tak jak powinien.


BadBoy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7213 dni




Odp: Sparingi przed runda wiosenną - 26/07/2010 19:25

  Przema napisał:  
Bojar akurat z kazdym meczem gral coraz lepiej. Lawy i Kolendowicza jeszcze nikt w meczu o stawke nie ogladal wiec nie widze wiekszego sensu w twoim poscie.
Moskalewicz faktycznie walczy, strzela (co prawda te bramki wiele nam nie daly, ale jednak), mimo wszystko jego gra z przodu jest tak chaotyczna, ze az szkoda patrzec, bezmyslna bym powiedzial. Nie wiem ile w tym winy Mandrysza ile Olka, ale podejrzewam, ze to Moskalewicz ma za duzo swobody na boisku i nie wykorzystuje tego tak jak powinien.



Wymieniłem te nazwiska ze względu na wiek tych zawodników,gdyż idąc Twoim tokiem myślenia, na ławce mieli by co wspominać..teraz dostrzegasz sens?


No One Like Us....We don't Care...
Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5912 dni




Odp: Sparingi przed runda wiosenną - 26/07/2010 21:18

  badboy napisał:  

  Przema napisał:  
Bojar akurat z kazdym meczem gral coraz lepiej. Lawy i Kolendowicza jeszcze nikt w meczu o stawke nie ogladal wiec nie widze wiekszego sensu w twoim poscie.
Moskalewicz faktycznie walczy, strzela (co prawda te bramki wiele nam nie daly, ale jednak), mimo wszystko jego gra z przodu jest tak chaotyczna, ze az szkoda patrzec, bezmyslna bym powiedzial. Nie wiem ile w tym winy Mandrysza ile Olka, ale podejrzewam, ze to Moskalewicz ma za duzo swobody na boisku i nie wykorzystuje tego tak jak powinien.



Wymieniłem te nazwiska ze względu na wiek tych zawodników,gdyż idąc Twoim tokiem myślenia, na ławce mieli by co wspominać..teraz dostrzegasz sens?



Jakis sens tam jest, jednak zle zinterpretowales moj post, gdyz nie pilem do wieku Moskalewicza, a do caloksztaltu jego gry, ktora wiekszego wrazenia na mnie nie robi.


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.07 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005