Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Sparingi przed runda jesienną << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
krzysiek48
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3814 dni




Odp: Sparingi przed runda jesienną - 25/06/2014 23:26
Jeśli kibice Werderu odpuszczą sobie przyjechanie do Szczecina, bo policja wystawiła jakąś bzdurną opinię, to to świadczy o nich samo przez siebie. Może mamy im jeszcze pisemne zaproszenie wysłać z adnotacją, że na pewno nic się nie stanie? Może niech się ubezpieczą od Nieszczęśliwych Wypadków na czas sparingu i wyjazdu do Szczecina? Już nawet wbite w to czy są pedałami, lesbijkami czy innymi. Ktoś wydał opinię, która jest totalnie z czterech liter, a teraz my wszyscy mamy za to świecić oczami i zapewniać, że jest inaczej? Myślę, że klub odpowiednio zareaguje na przedstawianie jego, miasta i kibiców w złym świetle. Naprawdę trzeba mieć nierówno pod sufitem, żeby z powodu sparingu takie cyrki odstawiać.


j.badlewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3700 dni




Odp: Sparingi przed runda jesienną - 25/06/2014 23:33
No ale zdziwi Cię, jeśli kilku przyjedzie i dostanie wpierdol tylko dlatego, że:
są Niemcami;
są za Werderem;
mają inny kolor skóry?
(niepotrzebne skreślić)

Mnie niestety nie zdziwi, nad czym ubolewam.

Wyborcza pisałaby przecież o tym do końca świata.... Już widzę jak media się cieszą z podbitego nakładu, a rozmowy z kolejnymi sponsorami stają się trudniejsze... Dlatego w tak postawionej sytuacji, moim zdaniem należy zadziałać "na przekór" - zaproszenie i patronat kibiców Pogoni.
Jakoś nikt nie ostrzegał kibiców BvB przed przyjazdem do Poznania jak grano sparing. Nie wiem, dlaczego akurat my mielibyśmy mieć taką złą opinię. Ale jeśli już tak jest, to trzeba zrobić ile się da, żeby to zmienić. Wielu chętnie krzyczy "Pogoń to MY!". Każdy z nas jest ambasadorem naszego Klubu.


Niepokonany
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3975 dni




Odp: Sparingi przed runda jesienną - 25/06/2014 23:35

  j.badlewski napisał:  
No ale zdziwi Cię, jeśli kilku przyjedzie i dostanie wpierdol tylko dlatego, że:
są Niemcami;
są za Werderem;
mają inny kolor skóry?
(niepotrzebne skreślić)

Mnie niestety nie zdziwi, nad czym ubolewam.

Wyborcza pisałaby przecież o tym do końca świata.... Już widzę jak media się cieszą z podbitego nakładu, a rozmowy z kolejnymi sponsorami stają się trudniejsze... Dlatego w tak postawionej sytuacji, moim zdaniem należy zadziałać "na przekór" - zaproszenie i patronat kibiców Pogoni.
Jakoś nikt nie ostrzegał kibiców BvB przed przyjazdem do Poznania jak grano sparing. Nie wiem, dlaczego akurat my mielibyśmy mieć taką złą opinię. Ale jeśli już tak jest, to trzeba zrobić ile się da, żeby to zmienić. Wielu chętnie krzyczy "Pogoń to MY!". Każdy z nas jest ambasadorem naszego Klubu.



Nie mów chłopie, że przemujesz się tym co pisze wyborcza.


kibicMKS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4449 dni




Odp: Sparingi przed runda jesienną - 25/06/2014 23:37

  nieugięty napisał:  

  kibicMKS napisał:  
.mam nadzieje,ze nasi kibice oficjalnie zaprasza kibicow werderu i nikomu nic sie nie stanie ... to jest najlepsza odpowiedz na takie bzdury.



Weź rozbieg i przypierdol barana w ścianę. To jest najlepsza odpowiedź na takie bzdury.



Tobie ta sciana bardziej pomoze.nic nie kumasz.w d... kim sa ich kibice.chcesz zamknac ryj temu co napisał ten artykul u nich to udowodnij mu,ze pisze bzdury.prawda jest taka,ze prawicowi kibice Pogoni to jest mały odsetek niestety.kiedy ostatni raz była u nas patriotyczna oprawa na meczu?!


Forza Pogoń !
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5024 dni




Odp: Sparingi przed runda jesienną - 25/06/2014 23:39

  j.badlewski napisał:  
Dlatego w tak postawionej sytuacji, moim zdaniem należy zadziałać "na przekór" - zaproszenie i patronat kibiców Pogoni.



skąd ty sie typie urwałes ? :)

takie pomysly i przejmowanie sie jakimis niemcami na forum kibicow Pogoni Szczecin, ja pierdole


kibicMKS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4449 dni




Odp: Sparingi przed runda jesienną - 25/06/2014 23:41

  Ozii napisał:  

  kibicMKS napisał:  
Wy to jestescie skrajnie prawicowi chuligani :) ... komus sufit spadł na dynie i wymysla bzdury.w razie czego donad t.l ich obroni ... ma juz doswiadczenie w obronie myksykanów to i swoich obroni ;) jakies jaja,a wmawiaja nam,ze niemcy to taki tolerancyjny i rozwiniety kraj.żenada.mam nadzieje,ze nasi kibice oficjalnie zaprasza kibicow werderu i nikomu nic sie nie stanie ... to jest najlepsza odpowiedz na takie bzdury.



Pedałów chcesz do nas zapraszać,naprawdę?



nie interesuje mnie kto z kim sypia,aby tylko zboczency z tym sie nie obnosili.pokazmy im nasza wyzszosc.napisz lepsza propozycje.


Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5912 dni




Odp: Sparingi przed runda jesienną - 25/06/2014 23:41
Niemcy na pewno tlumnie sie wybierali na ten mecz.


Ozii
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3894 dni




Odp: Sparingi przed runda jesienną - 25/06/2014 23:43

  j.badlewski napisał:  
. Ozii, zakażesz komuś kibicować danej drużynie, bo jest innej orientacji? Może nie znam kontekstu, ale co ma wywieszenie flagi przez kilka osób, do tego, że kibice danego klubu mieliby przyjechać do Szczecina. Co ma kilka osób do ogółu kibiców Werderu? Co w ogóle orientacja ma do piłki? Obchodzi Cię tak bardzo kto co robi w sypialni? Warto mieć poglądy i dbać o własne wartości. No ale Pogoń to klub sportowy, a nie partia polityczna. Klub ważny dla bardzo wielu różnych ludzi - o różnych poglądach.



No proszę Cię,żyjemy w czasach gdzie takiego czasy są propagowane nawet w sejmie,chyba nie powiesz mi że popieranie ich czy pokazywanie tego publicznie jest normalne? A i chodzi Ci chyba o Energie Cottbus.


j.badlewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3700 dni




Odp: Sparingi przed runda jesienną - 25/06/2014 23:46
Ja się nie przejmuje tym co pisze Wyborcza, ale to nie ma znaczenia.
Ma znaczenie to, że przejmują się sponsorzy i osoby, które nie przychodzą na stadion bo wydaje im się, że jest niebezpiecznie.

Ostatnio namówiłem żonę, żeby poszła ze mną na kilka meczyków. Jest akurat w ciąży. Kilkoro znajomych się oburzyło, że poszła w ciąży w tak niebezpieczne miejsce... ABSURD!
No nikomu kto chodzi na mecze nie muszę tłumaczyć, że wcinanie kiełbaski na 5-tce w pogodny sobotni dzień nie jest sportem ekstremalnym :) ale uzmysłowienie tego ludziom karmionym wyolbrzymionymi artykułami prasowymi było bardzo trudne. Namawiam znajomych żeby chodzili na mecze, ale ciekawość czasami przegrywa ze strachem, który nie ma żadnego uzasadnienia. Im nas więcej na stadionie - tym lepiej. A będzie nas więcej, między innymi wówczas, gdy pójście na Pogoń nie będzie się kojarzyło z czymś niebezpiecznym. Nie mówię o "robieniu teatru ze stadionu", ale... No podpytajcie znajomych, którzy nie chodzą na Pogoń, czy wydaje im się, że to może być niebezpieczne... Możecie być w szoku.

Pzdr


thomithomass
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5836 dni




Odp: Sparingi przed runda jesienną - 25/06/2014 23:54

  Przema napisał:  
Niemcy na pewno tlumnie sie wybierali na ten mecz.



Niemcy akurat jeżdżą dość często na sparingi w sporej liczbie, a z Bremy nie jest aż tak daleko, więc nie bagatelizowałbym. Co nie zmienia faktu, że np. ja bym nie pomyślał o tym, że przy okazji sparingu mogą być jakieś burdy
a takie z dupy opinie niemieckich psów i innych niepotrzebnie nakręcają atmosferę. Co w smak wybiórczej i innym pismakom, bo wiadomo że to podłapią i będą "monitorować sytuację"

Jebać. Przyjadą to przyjadą, nie to nie - chuj nas to obchodzi ;)


j.badlewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3700 dni




Odp: Sparingi przed runda jesienną - 25/06/2014 23:55

  Ozii napisał:  

No proszę Cię,żyjemy w czasach gdzie takiego czasy są propagowane nawet w sejmie,chyba nie powiesz mi że popieranie ich czy pokazywanie tego publicznie jest normalne? A i chodzi Ci chyba o Energie Cottbus.



Tak! to chyba było Energie, dzięki!:)

A odpowiadając na Twoje pytanie: no właściwie to, co ja uważam w zasadzie nie ma w tym kontekście znaczenia (na marginesie - nie mam lewicowych poglądów, ale nie o moich poglądach tutaj rozmawiamy). No ale nie mówimy o ludziach o jakiejś tam orientacji, tylko mówimy o ludziach kibicującym konkretnemu klubowi. Zresztą po cholerę w ogóle rozmawiać o czyjejkolwiek orientacji w kontekście meczu sparingowego, ludzie! Bądźmy poważni.

Wydźwięk jest niestety taki, że niebezpiecznie jest być kibicem Werderu i pojechać do Szczecina.

Czy komukolwiek to jest na rękę? No nie bardzo...

Futbol się zmienił, nasza Pogoń też się zmienia. Sport bardzo się zbliżył do biznesu, a wizerunek Klubu i kibiców to duża wartość.

Za mocno wkręciłem się w dyskusję;) Kończę na dziś...

Pzdr


kibicMKS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4449 dni




Odp: Sparingi przed runda jesienną - 25/06/2014 23:59

  j.badlewski napisał:  
Ja się nie przejmuje tym co pisze Wyborcza, ale to nie ma znaczenia.
Ma znaczenie to, że przejmują się sponsorzy i osoby, które nie przychodzą na stadion bo wydaje im się, że jest niebezpiecznie.

Ostatnio namówiłem żonę, żeby poszła ze mną na kilka meczyków. Jest akurat w ciąży. Kilkoro znajomych się oburzyło, że poszła w ciąży w tak niebezpieczne miejsce... ABSURD!
No nikomu kto chodzi na mecze nie muszę tłumaczyć, że wcinanie kiełbaski na 5-tce w pogodny sobotni dzień nie jest sportem ekstremalnym :) ale uzmysłowienie tego ludziom karmionym wyolbrzymionymi artykułami prasowymi było bardzo trudne. Namawiam znajomych żeby chodzili na mecze, ale ciekawość czasami przegrywa ze strachem, który nie ma żadnego uzasadnienia. Im nas więcej na stadionie - tym lepiej. A będzie nas więcej, między innymi wówczas, gdy pójście na Pogoń nie będzie się kojarzyło z czymś niebezpiecznym. Nie mówię o "robieniu teatru ze stadionu", ale... No podpytajcie znajomych, którzy nie chodzą na Pogoń, czy wydaje im się, że to może być niebezpieczne... Możecie być w szoku.

Pzdr



moja Zona jak była w ciąży tez ze mna chodziła na Pogoń i mój syn dzięki Bogu urodzil sie zdrowy,najwiecej szczekaja ci,ktorzy czytaja wyborcza i ogladaja tvn ... propaganda działa niestety.


zs1945
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4098 dni




Odp: Sparingi przed runda jesienną - 26/06/2014 00:00

  kibicMKS napisał:  
Tobie ta sciana bardziej pomoze.nic nie kumasz.w d... kim sa ich kibice.chcesz zamknac ryj temu co napisał ten artykul u nich to udowodnij mu,ze pisze bzdury.prawda jest taka,ze prawicowi kibice Pogoni to jest mały odsetek niestety.kiedy ostatni raz była u nas patriotyczna oprawa na meczu?!



A ja mu nie chcę zamykać ryja. Niech się kurwy nas boją. Tym bardziej że to lewackie gówno. Mówisz że w Pogoni mało ludzi stoi po prawej stronie? No do prawdy nie wiem co napisać, nie znajduję słów na takie pierdolenie farmazonów. Aha, poglądów kiboli nie określa się miarą patriotycznych opraw. Dziękuję, dobranoc.


Fanatycznie
Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5912 dni




Odp: Sparingi przed runda jesienną - 26/06/2014 00:00
Przeciez oni zawsze tak pierdola. Zaczelo sie od MS 2006, potem caly czas przy kazdej okazji pierdola to samo. Przed meczem wspomnianej BVB pewnie bylo to samo tylko co to kogo obchodzilo w Szczecinie?


db1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6924 dni




Odp: Sparingi przed runda jesienną - 26/06/2014 12:44

  j.badlewski napisał:  
Obchodzi Cię tak bardzo kto co robi w sypialni?


Właśnie! W sypialni...niech tam siedzą i robią co lubią ale niech nie pokazują tego na ulicach!


kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6404 dni

*




Odp: Sparingi przed runda jesienną - 26/06/2014 13:25

  j.badlewski napisał:  

Futbol się zmienił, nasza Pogoń też się zmienia. Sport bardzo się zbliżył do biznesu, a wizerunek Klubu i kibiców to duża wartość.



Zmienia się, ale nie znaczy to, że zmienia się na lepsze i należy za tym ślepo podążać. Czerpanie wzorców z lewackiej zachodniej Europy to kiepski pomysł. Uwierz też, że osób stojących po prawej stronie na trybunach jest więcej niż Ci się wydaję.
Ty za to wyglądasz na takiego co głosuje na PO, popiera UE i jest zakochany w super, trendy ,modnym, globalizacyjnym świecie.


j.badlewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3700 dni




Odp: Sparingi przed runda jesienną - 26/06/2014 14:13
Kiko, moje wypowiedzi chyba Ci się zlewają z wypowiedziami użytkownika "kibicMKS", akurat ja nic nie pisałem o tym kto ma prawicowe poglądy, a kto nie. Pisałem głównie o sparingu z Werderem i o kwestiach marketingowych związanych z tym meczem.

a żeby wypowiedzieć się mniej merytorycznie, napiszę, że ch*j mnie obchodzi na kogo Tobie wyglądam:) jak już tak Cię interesują moje poglądy polityczne, to zerknij kilka postów wyżej "Panie Śledczy". normalnie forum polityczne tu się zrobiło...mógłbym głosować na Palikota i byłaby to tylko moja sprawa.

Co miałem do powiedzenia w sprawie tego sparingu, to już powiedziałem. nikomu nie narzucam moich poglądów. Ode mnie tyle w temacie, nie podgrzewam atmosfery, bo nie taki mój cel.

Pozdrawiam


hejpogongol
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4515 dni




Odp: Sparingi przed runda jesienną - 27/06/2014 09:51

  kibicMKS napisał:  

  Ozii napisał:  

  kibicMKS napisał:  
Wy to jestescie skrajnie prawicowi chuligani :) ... komus sufit spadł na dynie i wymysla bzdury.w razie czego donad t.l ich obroni ... ma juz doswiadczenie w obronie myksykanów to i swoich obroni ;) jakies jaja,a wmawiaja nam,ze niemcy to taki tolerancyjny i rozwiniety kraj.żenada.mam nadzieje,ze nasi kibice oficjalnie zaprasza kibicow werderu i nikomu nic sie nie stanie ... to jest najlepsza odpowiedz na takie bzdury.



Pedałów chcesz do nas zapraszać,naprawdę?



nie interesuje mnie kto z kim sypia,aby tylko zboczency z tym sie nie obnosili.pokazmy im nasza wyzszosc.napisz lepsza propozycje.



A może lepiej po prostu mieć w to wyjebane? Kręci oczyma
Co to się porobiło, żeby przejmować się tym co o nas piszą jakieś downy z Niemiec... Nie chcą to niech nie przyjeżdżają, a nas gówno powinno obchodzić co tam sobie Szkopy wypisują. Proste. Jak są pizdeczkami to chyba ich problem, a nie nasz?


"Każdy sobie powinien z nas zadać pytanie, Czy kurwa chce grać dla Pogoni Szczecin, czy nie? Jak nie, to kurwa wypierdalać i tyle"

Radek Janukiewicz
thomithomass
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5836 dni




Odp: Sparingi przed runda jesienną - 28/06/2014 09:49
Panowie,

skupiliśmy się na meczu z Werderem, a tymczasem pierwsze sparingi już dziś ;) piszę, bo kilkukrotnie już zmieniano godziny tychże. I tak żeby nam nie umknęło, o 11:00 (wg oficjalki arkowców,bo wg naszej o 11:30) sparing z Arką Gdynia, o 15 zaś z Atlantasem Kłajpeda.

Zapewne wyjdą dwie jedenastki, szkoda że tym razem arka nie zorganizowała (choćby płatnej) transmisji. Przez mundial piłki nigdy za wiele, zwłaszcza po dniu przerwy ;)


pogol
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4511 dni




Odp: Sparingi przed runda jesienną - 28/06/2014 11:22
1:0. Bąk z karnego. Bąk wg podanego składu gra na szpicy.


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.09 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005