Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Chciałbym podziękować << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
RAFek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8270 dni

**




Chciałbym podziękować - 28/05/2012 20:50
Lat temu X podjęliśmy jako kibice walkę o to, by nasza Pogoń nie zginęła z mapy piłkarskiej Polski... Może wielu osobom się to nie spodoba, zwłaszcza tym, którzy marginalizują naszą rolę w odbudowie potęgi Klubu, ale chciałbym tym postem podziękować tym, którzy stojąc teoretycznie z boku, byli na pierwszej linii front, a którzy w mediach, czy w informacjach o naszej walce, nigdy albo prawie nigdy, nie byli wymieniani, a od których to naprawdę wiele zależało... Początkowo chciałem wymieniać po nickach, ale uznałem, że to będzie nie fair wobec tych, których mógłbym w pierwszym poście pominąć, więc niech będzie ogólnie. Z małymi wyjątkami, bo o nich, mało kto, poza decyzyjnymi wiedział...
Łukasz - za techniczną obsługę stron i skład ulotek na B klasie i za pomysł z certyfikatem,
Magda, Paulina - za ogarnianie organizacji meczy u siebie,
UGG - za propagandę;
MW - za całokształt opraw,
Benek B. - za życzliwość i pomoc

i wiedząc, że pominąłem mnóstwo ludzi, nie obrażajcie się :) bo Pogoń to My

Szacunek dla Was wszystkich. Jestem dumny, że nam się udało, że wspieraliście nas, oszołomów z Pogoni Nowej w trudnych chwilach, że byliśmy jednością...

EKSTRAKLASA JEST JUŻ NASZA!!!

PS - i jeśli to możliwe, to proszę o przyklejenie tematu i dopisywanie ku chwale Pogoni siebie, bądź tych, których uważacie, że się do naszego powrotu do ligi przyczynili. I nie chodzi tu o piłkarzy :-)

Ku pamięci - bo nie za długo się okaże, że Pogoń uratowali...

Ostatnio edytowany przez: RAFek, 28 maja 2012, 21:14 [2 raz(y)]


To nasza generacja, to MY - 30 letni
100%EG
spagetti
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7525 dni

*




Odp: Chciałbym podziękować - 29/05/2012 15:51
Praktycznie cala stara gwardia z forum jeszcze Pogoń.v.pl :) Brawo Panowie i Panie bo bez Was bylibysmy teraz w du.. a nie extraklasie:) I mimo ciaglych atakow i oskarzen w calym necie przez pokemonow typu lewsza DALISCIE RADE:)


,,Vi är överallt,,- POGON
Fryzjer Zwolaka.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4528 dni




Odp: Chciałbym podziękować - 29/05/2012 16:15

  RAFek napisał:  
Lat temu X podjęliśmy jako kibice walkę o to, by nasza Pogoń nie zginęła z mapy piłkarskiej Polski... Może wielu osobom się to nie spodoba, zwłaszcza tym, którzy marginalizują naszą rolę w odbudowie potęgi Klubu, ale chciałbym tym postem podziękować tym, którzy stojąc teoretycznie z boku, byli na pierwszej linii front, a którzy w mediach, czy w informacjach o naszej walce, nigdy albo prawie nigdy, nie byli wymieniani, a od których to naprawdę wiele zależało... Początkowo chciałem wymieniać po nickach, ale uznałem, że to będzie nie fair wobec tych, których mógłbym w pierwszym poście pominąć, więc niech będzie ogólnie. Z małymi wyjątkami, bo o nich, mało kto, poza decyzyjnymi wiedział...
Łukasz - za techniczną obsługę stron i skład ulotek na B klasie i za pomysł z certyfikatem,
Magda, Paulina - za ogarnianie organizacji meczy u siebie,
UGG - za propagandę;
MW - za całokształt opraw,
Benek B. - za życzliwość i pomoc

i wiedząc, że pominąłem mnóstwo ludzi, nie obrażajcie się :) bo Pogoń to My

Szacunek dla Was wszystkich. Jestem dumny, że nam się udało, że wspieraliście nas, oszołomów z Pogoni Nowej w trudnych chwilach, że byliśmy jednością...

EKSTRAKLASA JEST JUŻ NASZA!!!

PS - i jeśli to możliwe, to proszę o przyklejenie tematu i dopisywanie ku chwale Pogoni siebie, bądź tych, których uważacie, że się do naszego powrotu do ligi przyczynili. I nie chodzi tu o piłkarzy :-)

Ku pamięci - bo nie za długo się okaże, że Pogoń uratowali...



Jasne że tak....tylko że nie widziałem Cię Rafale z Gryfina na meczu z Zatoką Puck.....na pweno pracowałeś.....ale szacun za ogół..i do zobaczenia na meczach ekstraklasuy...


Shivan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7930 dni

**




Odp: Chciałbym podziękować - 29/05/2012 19:21

  spagetti napisał:  
Praktycznie cala stara gwardia z forum jeszcze Pogoń.v.pl :) Brawo Panowie i Panie bo bez Was bylibysmy teraz w du.. a nie extraklasie:) I mimo ciaglych atakow i oskarzen w calym necie przez pokemonow typu lewsza DALISCIE RADE:)



lewsza, to nowy "nabytek", ja pamiętam paru pokemonów którzy myśleli że są anonimowi w internecie (nicków nie będę wymieniał bo po co) którym to bardzo solą w oku był RAFek i cała PSN, pamiętam batalie z połową społeczeństwa, że objęty krok jest słuszny i to jedyna prawdziwa droga, przy każdej decyzji zawsze duże grono znajdywało się niezadowolonych, którzy chcieli wybrać łatwiejsze rozwiązania lecz dopiero historia pokazała jak one byłyby kruche.
Z tego miejsca chciałem podziękować wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób wsparli Pogoń od B-klasy!

Pogoń to MY i nie można tego zapomnieć!


Srbijo - Izvinjavamo se za našu prodajnu kurevsku vladu
Szczecinska Brac
"Ale któż ze zwykłych ludzi pomyślałby, że to właśnie ci stadionowi chuligani i bandyci w szalikach jako pierwsi poszliby walczyć za Ojczyznę, gdyby taka przyszła potrzeba? To właśnie ludzie cechujący się tak wielkim patriotyzmem broniliby kraju..."-JKM
ARO
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7362 dni

*




Odp: Chciałbym podziękować - 29/05/2012 20:24
Ja przyłączam się do podziękowań i apeluję do Wszystkich o to aby łączyć a nie dzielić. To co wydarzyło się jest już historią na którą nie mamy już wpływu. To tak trochę odnośnie postów powyżej. Dzisiaj mamy już tylko wpływ na przyszłość i na to wszystko, co dopiero wydarzy się, co przed Nami i co oczekujemy. W jedności siła pomni doświadczeń i odebranych lekcji, bo błędów nie wolno powtarzać, na błędach trzeba uczyć się. Więc wielkie dzięki dla Wszystkich, którzy obrali tą właściwą drogę...


Promocja
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6667 dni




Odp: Chciałbym podziękować - 29/05/2012 21:49
od BEKLASY do EKSTRAKLASY daliśmy radę żadne drzymały i inne wynalazki nam nie były potrzebne teraz jestem tylko ciekaw czy ludzi którzy tak bardzo krytykowali mają HONOR przyznać się do błędu i przeprosić pozdrawiam wszystkich którzy walczyli o dobro Pogoni


Czasami bywają dni, gdy nie wpada żaden kwit,
Wtedy możesz liczyć tylko na swój wyuczony spryt,
Rozkminie to zakręce, co wykręce to moje,
Od ryzyka nie stronie, za to fartem się raczę,
Wystarczy ruszyć głową, i podążać dalej,
Pamiętaj o tym bracie na mecie i na starcie,
Po drodze na pewno będzie nie jedno wyzwanie,
Wiedz tylko jedno, że przejdziemy to razem,
W ekipie zawsze raźniej, radzić sobie lepiej,
Szacunek dla tych, co podali pomocną ręke,

PS!
RAFek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8270 dni

**




Odp: Chciałbym podziękować - 29/05/2012 21:53
Cieszę się, że nie boimy się mówić prawdy ;-) Michał Lewsza ;-) niedoszły redaktor stron PN ;-) obrażony na nas, ale... dziękując dalej: Daremu za spikerkę, Budrysowi i Józkowi za mądrość... Stwórzmy wątek, w którym będziemy sobie wypominać ;-) kto co i komu przez te lata... co nie Krab? Cobras - przecież to jest nasz sukces...

Ostatnio edytowany przez: RAFek, 29 maja 2012, 22:02 [1 raz(y)]


To nasza generacja, to MY - 30 letni
100%EG
Cobra_S
PogonOnLine TEAM
IP: zapisany
Na forum od 7427 dni




Odp: Chciałbym podziękować - 29/05/2012 23:31
RAFek ja tam tylko zdjęcia robiłem ;)
a tak na poważnie troszkę poszperałem i dla młodszych kibiców przygotowałem szybką lekturę

oficjalnie na sportowo zaczęło się tak:
Portowcy w B klasie
Pogoń Nowa przejęła Pogoń 04
Kadra KS Pogoń Nowa Szczecin
Prezentacja Pogoni Nowej
Nowa wystartowała
Krótka pamięć
Schizofrenia w Szczecinie
Po sławę, po szacunek, po zwycięstwo
Pogoń Nowa jakość
Nowa Duma Szczecina
Pogoń Nowa zyskuje nowych sponsorów
Oświadczenie kibiców Pogoni
Co dalej z Pogonią?
Oświadczenie Zarzadu miasta
Szczecińska wojna trwa
Nie widzę Pogoni w B klasie - komentarz Mariusza Rabendy
Co lepsze dla Pogoni?
Pogoń Nowa chce odbudować szczecińską piłkę
Jedyna słuszna droga
Nie ma końca targom o Dumę Pomorza
Rzgów mówi nie
Dziś rozstrzygnięcie w sprawie Pogoni
W poniedziałek poznamy ,,nową" Pogoń
Portowcy w IV lidze
Zgłosili się do ligi
Walka o IV ligę, czyli "Tour de Ptak"
Pogoń Nowa - solo czy w spółce?
Pogon Nowa wytycza kurs
Pogoń Nowa mówi NIE gastronomikom
Gastronomikom już dziękujemy
Pogoń sięga dna
Powstaje spółka akcyjna
IV liga zaklepana
Pogoń z Grodziska?
Kibice Pogoni: Fuzja z Groclinem? Raczej nie
Wspólne działania zjednoczą środowisko Pogoni
Kibole straszą Drzymałę - mój ulubiony artykuł!
„Tradycja zobowiązuje” – będzie ekstraklasa?
Negocjację trwają
Znamy stanowisko Pogoni Szczecin Nowej

uff, troszkę sobie posiedziałem - mam nadzieję, że warto sobie odświeżyć pamięć

Fotorelacja związene z Pogonią Nową

ze swojej strony dziękuje za zaufanie i pozdrawiam wszystkich, którym się wtedy chciało działać pod hasłami: Pogoń szczecińska albo żadna! i Po sławę, po szacunek, po zwycięstwo
jak wiadomo były podziały, losy się różnie potoczyły, ale chyba jest to za świeża historia żeby kogoś osądzać - ważne, że się udało


Z daleka nie będzie widać
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7542 dni

**




Odp: Chciałbym podziękować - 29/05/2012 23:42
Najsmutniejsze, że klub jakoś zapomina o dokonaniach kibiców i nawet nie jest wstanie na jakiś mały gest.


Z daleka nie będzie widać.
kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6421 dni

*




Odp: Chciałbym podziękować - 30/05/2012 00:08
Pamiętam, że przy zakładaniu spółki przed startem IV ligi był podany podział udziałów w spółce. 50% Smolny i Kałużny, 25% PN i bodajże 12,5 Matlak i Adamczuk. W przypadku awansów udziały częściowo miały przechodzić w ręce Smolnego i Kałużnego.
Czy teraz ktoś z PN lub Stowarzyszenia MKS posiada jakieś udziały w spółce?


hornetq
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6836 dni




Odp: Chciałbym podziękować - 30/05/2012 01:05
Niesmak ogarnia jak się słyszy Smolnego czy Mroczka mówiącego, że to oni budowali Pogoń od zera.. Prawdziwi kibice pamiętają.


będę pamiętał.
RAFek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8270 dni

**




Odp: Chciałbym podziękować - 30/05/2012 08:18

  kiko napisał:  
Pamiętam, że przy zakładaniu spółki przed startem IV ligi był podany podział udziałów w spółce. 50% Smolny i Kałużny, 25% PN i bodajże 12,5 Matlak i Adamczuk. W przypadku awansów udziały częściowo miały przechodzić w ręce Smolnego i Kałużnego.
Czy teraz ktoś z PN lub Stowarzyszenia MKS posiada jakieś udziały w spółce?



PN ze swoich udziałów, wygospodarowała ;) udziały dla Stowarzyszenia MKS i obecnie oba posiadają kilkadziesiąt akcji Spółki. O tyle istotne, że bez ich zgody nie można przeprowadzić kilku rzeczy, które wykonał Ptak.


To nasza generacja, to MY - 30 letni
100%EG
RAFek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8270 dni

**




Odp: Chciałbym podziękować - 30/05/2012 08:22

  kiko napisał:  
Pamiętam, że przy zakładaniu spółki przed startem IV ligi był podany podział udziałów w spółce. 50% Smolny i Kałużny, 25% PN i bodajże 12,5 Matlak i Adamczuk. W przypadku awansów udziały częściowo miały przechodzić w ręce Smolnego i Kałużnego.
Czy teraz ktoś z PN lub Stowarzyszenia MKS posiada jakieś udziały w spółce?



Cobras - świetnie się teraz czyta artykuły np Rabendy :)


To nasza generacja, to MY - 30 letni
100%EG
L.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7422 dni

****




Odp: Chciałbym podziękować - 30/05/2012 08:31
Moze nie podziekowania ale dedykacja..
HELMUT teraz bedziesz mogl ogladac Nasza Pogon tam gdzie jej miejsce!!
Pamietamy Bracie !!

Podziekowania dla wszystkich, ktorzy zarywali swoje zycie by dzis byc w tym miejscu w ktorym jestesmy !!


MW'03
Cobra_S
PogonOnLine TEAM
IP: zapisany
Na forum od 7427 dni




Odp: Chciałbym podziękować - 30/05/2012 08:40

  RAFek napisał:  

  kiko napisał:  
Pamiętam, że przy zakładaniu spółki przed startem IV ligi był podany podział udziałów w spółce. 50% Smolny i Kałużny, 25% PN i bodajże 12,5 Matlak i Adamczuk. W przypadku awansów udziały częściowo miały przechodzić w ręce Smolnego i Kałużnego.
Czy teraz ktoś z PN lub Stowarzyszenia MKS posiada jakieś udziały w spółce?



Cobras - świetnie się teraz czyta artykuły np Rabendy :)



dziennikarze do tego tematu na początku jak pamiętam podchodzili z ogromnym dystansem, potem wszystko trafiło na właściwy tor i jak widać pisało się dużo i dobrze
z jednej strony mamy takie małe dwa światy, ten teraźniejszy, w którym jest postawione pytanie aktualnym działaczom - wierzyliście w awans do ekstraklasy? - a z drugiej strony przeszłość, w której pojawi się temat, czy wtedy w 2006 roku kilkunastu szaleńców zakłada klub w B klasie wierzyło, że to co zrobią będzie fundamentem tego co mamy teraz?


  Cytat:  
Odbudowa szczecińskiej piłki nożnej i Pogoni od czwartej ligi - to propozycja Pogoni Szczecin Nowa, Stowarzyszenia MKS Pogoń Szczecin oraz Salosu Szczecin przedstawiona prezydentowi Szczecina Piotrowi Krzystkowi i jego zastępcy Tomaszowi Jarmolińskiemu.
Działacze tych trzech sportowych stowarzyszeń zaprezentowali dziś władzom również wspólne stanowisko rozwoju piłki nożnej w naszym mieście. Szczecin 2011 i mecz powracającej do ekstraklasy Pogoni na nowym wybudowanym przez miasto stadionie to realna wizja pomysłu piłkarskich działaczy.



jak widać data prawie się zgadza, rok poślizgu, niestety ze stadionem jest poślizg już na następne kilka lat


dary
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8000 dni




Odp: Chciałbym podziękować - 30/05/2012 10:48
Zającowi za transport nagłośnienia, Gutkowi za inspiracje muzyczne (i nie tylko ;)), chłopakom z PW za apteczkę, kapitanowi Wolskiemu za Dziewannę i rejs na mecz do Komarowa, ale przede wszystkim RAF-kowi za branie wszystkich ciosów na klatę i Danielowi za to , że BYŁ...

A w uzupełnieniu materiałów Cobry,

jeszcze jeden tekst


POGOŃ TO MY !
Kantos
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7206 dni




Odp: Chciałbym podziękować - 30/05/2012 15:15
Wielkie podziękowania dla wszystkich chłopaków z Pogoni Walczącej za wielki wkład pracy od samego początku.
POGOŃ WALCZĄCA! POGOŃ WALCZĄCA DO KOŃCA!


-HL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7518 dni

****




Odp: Chciałbym podziękować - 30/05/2012 22:50

  MOBILIZACJA napisał:  
Moze nie podziekowania ale dedykacja..
HELMUT teraz bedziesz mogl ogladac Nasza Pogon tam gdzie jej miejsce!!
Pamietamy Bracie !!




Dzięki za te słowa - mi wypada tylko się pod nimi podpisać.

A co do całej reszty... BYŁO WARTO!! Ten awans wywalczony na boisku to spełnienie marzeń wszystkich, którzy wtedy zaczynali. Chyba nikt oprócz nas, nie wierzył że się uda... A jednak ;)


Miłość do Pogoni jest naszym losem, zwycięstwo naszą nadzieją...
mefisto1969
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5038 dni

*




Odp: Chciałbym podziękować - 31/05/2012 18:06
WIELKIE PODZIĘKOWANIA dla Was Wszystkich którzy w małym i dużym stopniu przyczynili się do odzyskania przez Dumę Pomorza właściwego miejsca w Polsce. Pozdrawiam i SZACUNEK :)


Tam wezwali mnie bym do nich dołączył, dołączył do tańca umarłych.
W krąg ognia podążyłem za nimi, do samego środka......Kiedy czujesz, że nadchodzi twój czas, bądź gotów.
Pożegnaj się ze wszystkimi, łyknij gorzałki i zmów modlitwę.
Lemon
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5300 dni




Odp: Chciałbym podziękować - 01/06/2012 19:53
I ja również, jako "szary" kibic chciałbym podziękować wszystkim, którzy choćby w najmniejszym stopniu przyczynili się do odbudowy naszej Dumy Pomorza, jak również wszystkim kibicom, którzy w biedzie nie opuścili naszej ukochanej Pogoni i przychodzili na mecze w niższych ligach. Pamiętam występy czwartoligowe, od początku wierzyłem, że to ma sens, i udało się Bracia! Jedyna słuszna droga Pogoń IV - ligowa! Od dawna byłem, jestem i będę dumny, z tego że jestem Portowcem. Nie macie pojęcia jak się cieszę, że rzuciło mnie w tą stronę na studia i że zaraz po przyjeździe udałem się na Twardowskiego na mój pierwszy mecz. Możemy wszyscy być dumni, z tego, że wybraliśmy sprawiedliwą, sportową ścieżkę wejścia do ekstraklasy!

Jeszcze raz dziękuję tym najbardziej zaangażowanym w odbudowę, jak i tym "szarym" kibicom, którzy nie stracili wiary, że można. Dzięki!


 - 1  - 2  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.08 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005