Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Sparingi przed runda jesienną << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
xAdamx90
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 5655 dni




Odp: Sparingi przed runda wiosenną - 28/02/2009 14:30
Bardzo slaby bramkarz Chemika^^ te jego plaskie wykopy i nie dokladne podania..:]


To trzeba przeżyc aby to zrozumieć aby w to uwierzyć
exces
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5730 dni

*




Odp: Sparingi przed runda wiosenną - 28/02/2009 14:38
czerwona kartka dla jednego z Polic i dalej po 11 grają,
odgwizdane 2 spalone w drugiej połowie Pogoni których nie było, a jak był już spalony to nie gwizdnął, żenującym poziom sędziowania...


tylko prawdziwa przyjaźń to potęga...
Pogon_To_My!!
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6365 dni




Odp: Sparingi przed runda wiosenną - 28/02/2009 14:39

  eF^ napisał:  
Mecz bardzo przeciętny, Police nic nie grały sytuacje może 2-3 mieli z czego jedna to dość farciarska bramka.
Pogoń strasznie raziła nieskutecznością, dużo bardzo niedokładnych podań i multum sytuacji niewykorzystanych.
Na uwagę według mnie zasługują wyśmienite stałe fragmenty gry wykonywane przez Petasza, 3 rogi 3 świetnie bite piłki - wreszcie po rożnych jakieś zagrożenie będzie, tylko trzeba poćwiczyć ustawienia bo w polu karnym przy rogach straszny kocioł i chaos.
Dobrze Sieniawski, bardzo fajną technikę ma i widać że myśli. Wójcik w drugiej połowie wszedł wybronił ze 2 strzały, przy bramce nie miał nic do powiedzenia.
Na sparingu obecny (przynajmniej przez chwilę) Edi ;)



Więc Petasz się wyróżnia, a pamiętam jakie były wypowiedzi jak Mandrysz zaprosił go do Szczecina. Może na przyszłość pesymiści dadzą choćby szansę się komuś pokazać, a nie od razu skreślają chłopaka.


II Liga II Liga MKS!!!
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7420 dni

*




Odp: Sparingi przed runda wiosenną - 28/02/2009 15:02

  exces napisał:  
czerwona kartka dla jednego z Polic i dalej po 11 grają,
odgwizdane 2 spalone w drugiej połowie Pogoni których nie było, a jak był już spalony to nie gwizdnął, żenującym poziom sędziowania...



Wiesz to, że w 11 grali po czerwieni to chyba ustalili, ale fakt faktem że trochę komiczna sytuacja.
A liniowy (ten co biegał po linii przy ławkach) tragedia, przynajmniej 2 spalone niesłuszne odgwizdał gdzie Lebedyński i bodajże Ropiejko wychodzili sam na sam.


PZ92
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6932 dni




Odp: Sparingi przed runda wiosenną - 28/02/2009 15:20
hymmm.. Pogoń grała przeciętnie, ale i tak dużo lepiej od Chemika. Brakuje dobrego wykończenia. Świetne dośrodkowania Petasza z rożnego. Kilku Portowców się wyróżniało. Sędziowie jak zawsze w kilku sytuacjach dali dupy. No ale trzeba przynać, że Portowcy z meczu na mecz coraz lepiej grają.
Cieszyła mnie obecność Ediego, fajnie bylo by go jeszcze zobaczyć, najlepiej jako piłkarza Pogoni ;)


BNY
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7189 dni




Odp: Sparingi przed runda wiosenną - 28/02/2009 19:16
Marek Czerniawski jak zwykle gwiazdą meczu:d "Krzyżan, daj już spokój temu baranowi... ja już też daje mu spokój":D


Pit.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7408 dni




Odp: Sparingi przed runda wiosenną - 28/02/2009 20:59

  eF^ napisał:  

Dobrze Sieniawski, bardzo fajną technikę ma i widać że myśli. Wójcik w drugiej połowie wszedł wybronił ze 2 strzały, przy bramce nie miał nic do powiedzenia.



a ja miałem jakoś inne odczucia. Pokazał się ze dwa razy, ale ogólnie miał więcej nieudanych zagrań. I dostawał mocny ochrzan czy to od Woźniaka czy od Sobczyńskiego. Moim zdaniem lepiej pokazał się Lebedyński.

Dla mnie duże zaskoczenie na + dziś to Kołc.


"...satysfakcja jest chwilowa - trwa moment, bo za chwilę będziesz chciał to zrobić jeszcze lepiej ziomek. Jeśli nie, to nie rozwiniesz się...'
xAdamx90
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 5655 dni




Odp: Sparingi przed runda wiosenną - 28/02/2009 22:58
Ale co do bramki dla Chemika uwazam ze powinna byc nie uznana zawodnik wybil identycznie pilke z lini bramkowej jak w piatkowym meczu Poloni z Legia Piotr Giza. Tak sedzia liniowy po stronie lawek rezerwowych to porazka, myslalem ze nasza kadra trenerska go tam udusi na miejscu^^^;]


To trzeba przeżyc aby to zrozumieć aby w to uwierzyć
dav6id
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7046 dni




Odp: Sparingi przed runda wiosenną - 01/03/2009 10:59

  Pit. napisał:  

  eF^ napisał:  

Dobrze Sieniawski, bardzo fajną technikę ma i widać że myśli. Wójcik w drugiej połowie wszedł wybronił ze 2 strzały, przy bramce nie miał nic do powiedzenia.



a ja miałem jakoś inne odczucia. Pokazał się ze dwa razy, ale ogólnie miał więcej nieudanych zagrań. I dostawał mocny ochrzan czy to od Woźniaka czy od Sobczyńskiego. Moim zdaniem lepiej pokazał się Lebedyński.

Dla mnie duże zaskoczenie na + dziś to Kołc.



To fakt, starsi koledzy często po nim jechali, bo rzeczywiście w kilku sytuacjach mógł zagrać lepiej, a poza tym ta jego bierność przy wychodzeniu na pozycję. Kilka razy przy linii bocznej za to oberwał.


kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6404 dni

*




Odp: Sparingi przed runda wiosenną - 01/03/2009 19:36
Wie ktoś czy jest szansa, że sparing z Gryfem będzie rozegrany tak jak planowana na głównej płycie?


xAdamx90
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 5655 dni




Odp: Sparingi przed runda wiosenną - 02/03/2009 22:27

  kiko napisał:  
Wie ktoś czy jest szansa, że sparing z Gryfem będzie rozegrany tak jak planowana na głównej płycie?



Tak ten sparing bedzie rozgrywany na glownej plycie boiska:].

zrodlo: http://pogonszczecin.info


To trzeba przeżyc aby to zrozumieć aby w to uwierzyć
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7420 dni

*




Odp: Sparingi przed runda wiosenną - 07/03/2009 18:21
Meczyk niezły. Darzbor słabiutki, praktycznie zero zagrożenia dla bramki Pogoni.

1 połowa dość ospała, 2 bardzo ładne bramki pod koniec

2 połowa lepsza, więcej akcji oskrzydlających, trochę szwankowała skuteczność bo mogło się skończyć z 8:0, a już powinno na pewno 4, alesędzia podjął głupią decyzję o czerwonej kartce dla przeciwnika zamiast puścić akcje do końca

Indywidualnie dobrze Nowak, Dymek, Chi-Fon , Ropiejko (dużo biegał), Sieniawski - ma duży potencjał, parę razy bardzo ładne podania, jednak sporo zastrzeżeń ze strony Mandrysza.
Woźniak - o ile w indywidualnych akcjach ofensywnych dobrze to już samo wyprowadzanie piłki z obrony przez niego słabe (4 czy 5 piłek kompletnie spapranych).
Zawadzki - totalne dno, zero zrozumienia, ustawienia w obronie, bardzo słaby mecz ze 2-3 wyjścia ofensywne, jednak też bez większego zagrożenia,
Kowal - słabo, wrócił ' stary Kowal ' czyli dużo indywidualności (za dużo!) jakieś gwiazdorskie popisy (bezmyślne).

Pytanie czy Petasz był na ławce rezerwowych? Bo dziś znów wykonywane rożne to kpina, chyba żaden nie został porządnie kopnięty.


kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6404 dni

*




Odp: Sparingi przed runda wiosenną - 07/03/2009 19:08
Mecz na chodzonego. Rywal słabiutki. Gra naszych momentami fajna - ale przez brak większej motywacji i zaangażowania nie wszystko wychodziło i nie było zbyt wysokiego tempa - za tydzień powinno to dobrze wyglądać. Wszystkie bramki bardzo ładne. Sędzia się rozszalał jak na sparing - sporo żółtych i czerwo do tego.
Indywidualnie należy wyróżnić środkowych obrońców, Parzego, Ferdżiego, Ropieja i Sieniawskiego. Słabo zagrał Rydzak, przez większość meczu wogóle niewidoczny.
Brakuję drugiego zawodnika do środka pola, do Parzego. W I połowie grał Kołc - przyzwoicie ale bez polotu, za niego wszedł Koman - trochę drewnianie gra, nie wygrywa główek jak na swój wzrost to minus, w ofensywie też z niego pożytku nie było. Pod koniec wszedł Biliński i przez te pare minut nieźle wypadł - sporo długich, celnych piłek do boków - miał dużo chęci do biegania, brał piłę często. Jest jeszcze Szczyrba, ale przy jego zdrowiu to może zobaczymy go pod koniec rundy.

Także do soboty! i oby kur... cieplej było :]


Corny
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5843 dni




Odp: Sparingi przed runda wiosenną - 07/03/2009 20:20
Bardzo agresywne spotkanie jak na sparing. Jak dobrze się naliczyłem to były 3 żółte i jedna czerwona. 2 Żółtka i czerwień dla Darzbora i jedna żółć dla Pogoni. W II połowie chyba powinien być karny dla Pogoni. Sieniawski trochę za mało zespołowo grał wg mnie. W 1 sytuacji mógł podać do wychodzącego Ropiejki ale wolał sam stracić piłkę. W drugiej znów mógł wypuścić Ropieja ale tym razem spróbował strzelać i nic z tego nie wyszło. Mam nadzieję, że w meczu z Kluczborkiem odblokuje się Ropiejko bo dziś indywidualnie zagrał dziś dobry mecz ale mógł strzelić sytuację 100% a piłka minimalnie przeleciała obok słupka.


szpadel*
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6096 dni




Odp: Sparingi przed runda wiosenną - 07/03/2009 21:41

  kiko napisał:  
Mecz na chodzonego. Rywal słabiutki. Gra naszych momentami fajna - ale przez brak większej motywacji i zaangażowania nie wszystko wychodziło i nie było zbyt wysokiego tempa - za tydzień powinno to dobrze wyglądać. Wszystkie bramki bardzo ładne. Sędzia się rozszalał jak na sparing - sporo żółtych i czerwo do tego.
Indywidualnie należy wyróżnić środkowych obrońców, Parzego, Ferdżiego, Ropieja i Sieniawskiego. Słabo zagrał Rydzak, przez większość meczu wogóle niewidoczny.
Brakuję drugiego zawodnika do środka pola, do Parzego. W I połowie grał Kołc - przyzwoicie ale bez polotu, za niego wszedł Koman - trochę drewnianie gra, nie wygrywa główek jak na swój wzrost to minus, w ofensywie też z niego pożytku nie było. Pod koniec wszedł Biliński i przez te pare minut nieźle wypadł - sporo długich, celnych piłek do boków - miał dużo chęci do biegania, brał piłę często. Jest jeszcze Szczyrba, ale przy jego zdrowiu to może zobaczymy go pod koniec rundy.

Także do soboty! i oby kur... cieplej było :]



Jeśli Rydzak zagrał słabo to ja nie wiem na jakim Ty meczu byłeś?! Dla mnie jeden z najlepszych


TheBebzons
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5785 dni




Odp: Sparingi przed runda wiosenną - 07/03/2009 22:13

  KorusDĄBIE napisał:  
Bardzo agresywne spotkanie jak na sparing. Jak dobrze się naliczyłem to były 3 żółte i jedna czerwona. 2 Żółtka i czerwień dla Darzbora i jedna żółć dla Pogoni.W II połowie chyba powinien być karny dla Pogoni. Sieniawski trochę za mało zespołowo grał wg mnie. W 1 sytuacji mógł podać do wychodzącego Ropiejki ale wolał sam stracić piłkę. W drugiej znów mógł wypuścić Ropieja ale tym razem spróbował strzelać i nic z tego nie wyszło. Mam nadzieję, że w meczu z Kluczborkiem odblokuje się Ropiejko bo dziś indywidualnie zagrał dziś dobry mecz ale mógł strzelić sytuację 100% a piłka minimalnie przeleciała obok słupka.



karny...


Obrazek png wstawiony na forum
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7420 dni

*




Odp: Sparingi przed runda wiosenną - 07/03/2009 22:25
Czy ja wiem czy ten mecz był tak brutalny jak piszesz ... Kartki dla Pogoni to raczej bezmyślne zachowanie poszczególnych zawodników niż brutalność (Kowal dostał za ustawienie się pół metra od piłki kiedy przeciwnik wykonywał wolny, a Zawadzki za durne ciągnięcie za koszulkę kiedy przeciwnik był metr przed nim).
Czerwień dla Darzboru to faul taktyczny, gdzie sędzia i tak według mnie popełnił dość głupi błąd (chyba nie słyszał o przywileju korzyści nigdy). A żółtych z pierwszej połowy nie oceniam, bo dość daleko od nich siedziałem i nie widziałem.
Karny dla Pogoni raz się należał kiedy bodajże Chi-Fon został popchnięty tak, że wyprowadziło go to z równowagi i się przewrócił.


kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6404 dni

*




Odp: Sparingi przed runda wiosenną - 07/03/2009 23:16

  szpadel85 napisał:  

  kiko napisał:  
Mecz na chodzonego. Rywal słabiutki. Gra naszych momentami fajna - ale przez brak większej motywacji i zaangażowania nie wszystko wychodziło i nie było zbyt wysokiego tempa - za tydzień powinno to dobrze wyglądać. Wszystkie bramki bardzo ładne. Sędzia się rozszalał jak na sparing - sporo żółtych i czerwo do tego.
Indywidualnie należy wyróżnić środkowych obrońców, Parzego, Ferdżiego, Ropieja i Sieniawskiego. Słabo zagrał Rydzak, przez większość meczu wogóle niewidoczny.
Brakuję drugiego zawodnika do środka pola, do Parzego. W I połowie grał Kołc - przyzwoicie ale bez polotu, za niego wszedł Koman - trochę drewnianie gra, nie wygrywa główek jak na swój wzrost to minus, w ofensywie też z niego pożytku nie było. Pod koniec wszedł Biliński i przez te pare minut nieźle wypadł - sporo długich, celnych piłek do boków - miał dużo chęci do biegania, brał piłę często. Jest jeszcze Szczyrba, ale przy jego zdrowiu to może zobaczymy go pod koniec rundy.

Także do soboty! i oby kur... cieplej było :]



Jeśli Rydzak zagrał słabo to ja nie wiem na jakim Ty meczu byłeś?! Dla mnie jeden z najlepszych



Przyzwyczaił mnie do dużo lepszej gry. Większość jego dośrodkowań niecelnych. Pierwszą połowę jako tako biegał. W drugiej przestój do 70 minuty - dopiero jak Biliński wszedł pograli trochę jego stroną - ale bez większego polotu. Z jego strony nie było żadnej klarownej sytuacji wypracowanej - jeśli już była jakaś ciekawa akcja to za sprawą Woźniaka lub schodzącego na bok Ropieja.

Optymalne skrzydła na dziś Petasz-Ferdżi i wchodzący Rydzu i Wólek.


Corny
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5843 dni




Odp: Sparingi przed runda wiosenną - 08/03/2009 13:33

  eF^ napisał:  
Czerwień dla Darzboru to faul taktyczny, gdzie sędzia i tak według mnie popełnił dość głupi błąd (chyba nie słyszał o przywileju korzyści nigdy). A żółtych z pierwszej połowy nie oceniam, bo dość daleko od nich siedziałem i nie widziałem.
Karny dla Pogoni raz się należał kiedy bodajże Chi-Fon został popchnięty tak, że wyprowadziło go to z równowagi i się przewrócił.



Właśnie wtedy jakby był przywilej Ropiej by ustrzelił w końcu bramkę i słusznie miał potem pretensje do sędziego. I właśnie chodziło mi o tą sytuację z Ferdżim gdy miał strzelać poleciał na ziemie. I wyglądało to na 100% karnego.


TradycjaZobowiązuje!
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 6769 dni

****




Odp: Sparingi przed runda wiosenną - 08/03/2009 18:27

  Bebzon napisał:  

  KorusDĄBIE napisał:  
Bardzo agresywne spotkanie jak na sparing. Jak dobrze się naliczyłem to były 3 żółte i jedna czerwona. 2 Żółtka i czerwień dla Darzbora i jedna żółć dla Pogoni.W II połowie chyba powinien być karny dla Pogoni. Sieniawski trochę za mało zespołowo grał wg mnie. W 1 sytuacji mógł podać do wychodzącego Ropiejki ale wolał sam stracić piłkę. W drugiej znów mógł wypuścić Ropieja ale tym razem spróbował strzelać i nic z tego nie wyszło. Mam nadzieję, że w meczu z Kluczborkiem odblokuje się Ropiejko bo dziś indywidualnie zagrał dziś dobry mecz ale mógł strzelić sytuację 100% a piłka minimalnie przeleciała obok słupka.



karny...



czarny mówię


1948 - 2018 i dalej! historia bez końca!
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.18 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005