Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Temat dla kierowców << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6373 dni

*




Odp: Temat dla kierowców - 12/01/2016 18:17
.

Ostatnio edytowany przez: kiko, 25 kwietnia 2016, 21:49 [1 raz(y)]


Kuba L.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6867 dni




Odp: Temat dla kierowców - 17/03/2016 20:46

  Drk napisał:  
Jakby ktoś poginał na trasie Szczecin - Świnoujście to uwaga bo od piątku wszystko jest przygotowane do odcinkowego pomiaru prędkości

Wygląda to z jednej strony tak:
Obrazek jpg wstawiony na forum

5 km, od końca dwupasmówki do Babigoszczy



Wie ktoś, czy to już faktycznie działa?
Dzięki bosman za odpowiedź.

Ostatnio edytowany przez: Kuba L., 19 marca 2016, 00:19 [1 raz(y)]


Trybik w machinie zwanej Pogonią.
bosman1980
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7138 dni




Odp: Temat dla kierowców - 17/03/2016 21:11

  Kuba L. napisał:  

  Drk napisał:  
Jakby ktoś poginał na trasie Szczecin - Świnoujście to uwaga bo od piątku wszystko jest przygotowane do odcinkowego pomiaru prędkości



5 km, od końca dwupasmówki do Babigoszczy



Wie ktoś, czy to już faktycznie działa?



Jak na razie działa skutecznie jako straszak z powodu braku przyłącza prądu a to jeszcze trochę potrwa zanim strony się dogadają - teren pasa drogowego czyli GDDKiA oraz Lasów Państwowych, właściciel bramki czyli Inspekcja Transportu Drogowego oraz ENEA. Jedno jest pewne: w tej chwili większość zwalnia do ok 80-85 km/h i się wszyscy ślimaczą a w sezonie gwarantowany korek.


a melanż trwa i trwa - OLD BOYS POGODNO
Olaf
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7816 dni




Odp: Temat dla kierowców - 20/03/2016 11:12
Przestał mi działać głośnik w drzwiach w samochodzie. Gdzie bym mógł to naprawić?


Pieniądze to nie wszystko.... potrzebne są jeszcze złoto i diamenty.
Tony Montana
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6927 dni




Odp: Temat dla kierowców - 24/03/2016 23:52

  bosman1980 napisał:  

  Kuba L. napisał:  

  Drk napisał:  
Jakby ktoś poginał na trasie Szczecin - Świnoujście to uwaga bo od piątku wszystko jest przygotowane do odcinkowego pomiaru prędkości



5 km, od końca dwupasmówki do Babigoszczy



Wie ktoś, czy to już faktycznie działa?



Jak na razie działa skutecznie jako straszak z powodu braku przyłącza prądu a to jeszcze trochę potrwa zanim strony się dogadają - teren pasa drogowego czyli GDDKiA oraz Lasów Państwowych, właściciel bramki czyli Inspekcja Transportu Drogowego oraz ENEA. Jedno jest pewne: w tej chwili większość zwalnia do ok 80-85 km/h i się wszyscy ślimaczą a w sezonie gwarantowany korek.



a to paskudy. Niezgodne to z ustawą, bo nie mogą istnieć urządzenia i być oznakowane, ktore nie mają technicznych możliwości, by mierzyć prędkość. Pomijam, że w tym miejscu, kontrola prędkości nie ma sensu, skoro to prosty odcinek, na którym dotąd można było jeździć normalnie.


https://media.giphy.com/media/3ohc0SrzhBrmKfudTW/giphy.gif
kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6373 dni

*




Odp: Temat dla kierowców - 25/04/2016 21:58
Wie ktoś gdzie najlepiej sprzedać powypadkowe auto? Próbować w necie czy szkoda zachodu i lepiej jakiś skup/komis na miejscu?
Jakiej kwoty mogę się spodziewać? Auto to Skoda Fabia Combi, 1.9TDI, 2005r. Auto po czołowym zderzeniu z barierką, do wymiany maska, przednia szyba, zderzak, lampy, chłodnica, skrzynia biegów i kilka mniejszych elementów. Wartość sprawnego auta około 9500-11000zł, naprawa około 7000-8000zł.


Michu79mks
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5410 dni




Odp: Temat dla kierowców - 26/04/2016 02:26
Nie wiem jak z komisami.. Ja swój powypadkowy w stanie, z opisu, podobnym jak Twój sprzedałem przez OTO-MOTO.. Nie szło to szybko ale kilka telefonów miałem, nawet z różnych części kraju.. Ogłoszeń też tam sporo.. Pozdrawiam


Lemon
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5252 dni




Odp: Temat dla kierowców - 13/06/2016 15:29
Chcę kupić auto z komisu Auto-hit w Morzyczynie. Ktoś coś może wie o tym komisie, jakieś doświadczenia itp.
Natomiast pytanie moje do Was: gdzie mogę dobrze sprawdzić auto przed zakupem? W grę wchodzi raczej prawobrzeże, ewentualnie Stargard z racji, że auto stoi w komisie.


Marian Dziędziel
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6615 dni




Odp: Temat dla kierowców - 13/06/2016 16:38

  Lemon napisał:  
Chcę kupić auto z komisu Auto-hit w Morzyczynie. Ktoś coś może wie o tym komisie, jakieś doświadczenia itp.
Natomiast pytanie moje do Was: gdzie mogę dobrze sprawdzić auto przed zakupem? W grę wchodzi raczej prawobrzeże, ewentualnie Stargard z racji, że auto stoi w komisie.

Ogólnie Morzyczyn to miejsce gdzie samochody podczas jazdy doznają korekty licznika. Awaryjne silniki 2.0 tdi stają się bezawaryjne, a cieknące chłodnice zalepiane jajkiem. Aby realnie ocenić stan tego samochodu trzeba zrobić z z 80 km następnie podpiąć pod komputer, bo wszystko jest bieżąco czyszczone. Najlepiej szukaj na jakimś forum marki, warsztat specjalizujący się. Podaj markę samochodu to może coś podpowiem. Uważaj też na wyklejane blachy co jest stałą praktyką i można trafić po drodze karę od UFG :)


cokolwiek czynisz, czyń to rozważnie
Lemon
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5252 dni




Odp: Temat dla kierowców - 14/06/2016 10:22

  Marian Dziędziel napisał:  
Ogólnie Morzyczyn to miejsce gdzie samochody podczas jazdy doznają korekty licznika. Awaryjne silniki 2.0 tdi stają się bezawaryjne, a cieknące chłodnice zalepiane jajkiem. Aby realnie ocenić stan tego samochodu trzeba zrobić z z 80 km następnie podpiąć pod komputer, bo wszystko jest bieżąco czyszczone. Najlepiej szukaj na jakimś forum marki, warsztat specjalizujący się. Podaj markę samochodu to może coś podpowiem. Uważaj też na wyklejane blachy co jest stałą praktyką i można trafić po drodze karę od UFG :)



Wiem, jak to jest w komisach - na stan licznika nie patrzę, bo nie jest wyznacznikiem awaryjności. W Polsce ludzie patrzą, żeby auto nie miało 200 tys., dlatego wszyscy kręcą. Ten ma 140tys. na liczniku, ale stan w środku wskazuje, że może tak być. Jednak i tak biorę poprawkę, iż może mieć 100 tys. więcej.
Octavia Combi 1.6 benzyna 2004r. Został oglądnięty z zewnątrz, przez 3 osoby, w tym mechanika. Jednak to, co najważniejsze może kryć się w środku. Wykryłem jedną wadę i została wymieniona już w nim przepustnica. Ogólnie auto blacharsko bez zarzutu, co się rzadko zdarza w komisach.


Marian Dziędziel
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6615 dni




Odp: Temat dla kierowców - 14/06/2016 21:04

  Lemon napisał:  
Wiem, jak to jest w komisach - na stan licznika nie patrzę, bo nie jest wyznacznikiem awaryjności. W Polsce ludzie patrzą, żeby auto nie miało 200 tys., dlatego wszyscy kręcą. Ten ma 140tys. na liczniku, ale stan w środku wskazuje, że może tak być. Jednak i tak biorę poprawkę, iż może mieć 100 tys. więcej.Octavia Combi 1.6 benzyna 2004r. Został oglądnięty z zewnątrz, przez 3 osoby, w tym mechanika. Jednak to, co najważniejsze może kryć się w środku. Wykryłem jedną wadę i została wymieniona już w nim przepustnica. Ogólnie auto blacharsko bez zarzutu, co się rzadko zdarza w komisach.

Jak chcesz sprawdzić i podpiąć pod kompa to polecę https://www.facebook.com/AutoSerwisZdroje, 1.6 SR w Skodach to prosty i przyjemny silnik.


cokolwiek czynisz, czyń to rozważnie
3l3m3nt
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7492 dni




Odp: Temat dla kierowców - 02/07/2016 08:40
Korzystał ktoś z Was z Groupon'a na serwis klimatyzacji lub ma kogoś godnego polecenia ?


Obrazek jpg wstawiony na forum
Naszą siłą nie jest to że nigdy nie upadliśmy, ale to że po każdym upadku potrafimy się podnieść jeszcze silniejszym
Juventus Turyn-historia wielkiej miłości
prx
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4480 dni




Odp: Temat dla kierowców - 05/07/2016 10:42
Na S3 jest jakiś odcinkowy pomiar prędkości?


loker
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7286 dni

*




Odp: Temat dla kierowców - 05/07/2016 14:31

  3l3m3nt napisał:  
Korzystał ktoś z Was z Groupon'a na serwis klimatyzacji lub ma kogoś godnego polecenia ?



Korzystałem kiedyś z groupona z firmy motoogar na serwis i nie polecam, miałem jakąś nieszczelność i chcieli wyciągnąć podwójną kase - ostatecznie zrobiłem w Pamisie w podjuchach - tam nie było żadnych problemów i klima śmiga mi już 2 lub 3 sezon.


Po prostu kumam schemat, jak wszyscy liżą się po dupach, to progresu nie ma.
db1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6893 dni




Odp: Temat dla kierowców - 05/07/2016 16:25
No Pamis to klasa sama w sobie - ich wiedza nie kończy się tylko na automacie do sprawdzania klimatyzacji.


Bo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5107 dni




Odp: Temat dla kierowców - 06/07/2016 01:14
Również mogę polecić Pamis.


Czy wygrywasz czy nie
Ja i tak kocham Cię
Bo najlepsza w Polsce jest
Pogoń Szczecin MKS !!
POGOŃ 1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5799 dni




Odp: Temat dla kierowców - 06/07/2016 16:38
Panowie pytanie. Otóż noszę się z zamiarem zakupu samochodu. Miał być nowy ale okazało się że koszt za duży, padło więc na komis. Moje pytanie brzmi. Znalazłem fajny samochód Hyundai i30 kombi, rocznik 2009, 22 tyś zł, kilometrów na liczniku 100 tyś. Liczby niby się zgadzają z książką serwisową, ale z tego co wyczytałem u wujka google dla typowego turasa w Niemczech nie jest problemem przekręcić licznik jak i podrobić książkę serwisową. Czy jest możliwość aby po numerze VIN sprawdzić jak to jest naprawdę z samochodem. Czy jak zgłoszę się do serwisu Hyundaia w Szczecinie powiedzą mi co się działo z samochodem. Może ktoś z was pracuje w serwisie tej marki i jest w stanie mi go sprawdzić, oczywiście odpłatnie.
Tak sobie pomyślałem że jak bym zadzwonił do serwisu w Niemczech gdzie rzekomo robili przeglądy udzielili by mi informacji o stanie licznika


Tony Montana
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6927 dni




Odp: Temat dla kierowców - 16/07/2016 12:21
Jest w Szczecinie warsztat (nie ASO) zajmujący się lub umiejący zajmować się hybrydami (chodzi o kwestie napędów elektrycznych w samochodzie, akumulatory itp). ?


https://media.giphy.com/media/3ohc0SrzhBrmKfudTW/giphy.gif
POGOŃ 1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5799 dni




Odp: Temat dla kierowców - 23/07/2016 09:44
Panowie orientuje się ktos czy ta giełda samochodów w Berlinie nadal istnieje.

Adres: Siemens Technopark, Siemensdamm 50, 13629 Berlin
Czynne w niedziele, w godz. 9-15

Ostatnio edytowany przez: POGOŃ 1948, 23 lipca 2016, 09:54 [1 raz(y)]


Lemon
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5252 dni




Odp: Temat dla kierowców - 25/07/2016 15:54

  POGOŃ 1948 napisał:  
Panowie pytanie. Otóż noszę się z zamiarem zakupu samochodu. Miał być nowy ale okazało się że koszt za duży, padło więc na komis. Moje pytanie brzmi. Znalazłem fajny samochód Hyundai i30 kombi, rocznik 2009, 22 tyś zł, kilometrów na liczniku 100 tyś. Liczby niby się zgadzają z książką serwisową, ale z tego co wyczytałem u wujka google dla typowego turasa w Niemczech nie jest problemem przekręcić licznik jak i podrobić książkę serwisową. Czy jest możliwość aby po numerze VIN sprawdzić jak to jest naprawdę z samochodem. Czy jak zgłoszę się do serwisu Hyundaia w Szczecinie powiedzą mi co się działo z samochodem. Może ktoś z was pracuje w serwisie tej marki i jest w stanie mi go sprawdzić, oczywiście odpłatnie.
Tak sobie pomyślałem że jak bym zadzwonił do serwisu w Niemczech gdzie rzekomo robili przeglądy udzielili by mi informacji o stanie licznika



W Polsce Ci nie sprawdzą, tzn. mogliby ale jest z tym trochę zachodu z tego co czytałem i sporo to kosztuje. Natomiast jak zadzwonisz do serwisu z książki serwisowej to raczej powinni Ci sprawdzić (kwestia rozmowy po niemiecku). A na przebieg nie patrz za bardzo. 90% aut sprowadzanych ma przekręcone liczniki. A winni temu są kupujący. W Polsce jakoś dziwnie się utarło, że samochód z drugiego obiegu musi mieć mniej niż 200tys. na liczniku, co jest kompletną bzdurą.


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.06 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005