Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Temat dla kierowców << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5902 dni




Odp: Temat dla kierowców - 21/06/2010 22:06
To zalezy jeszcze, w ktorym miejscu tankujesz. Rozbieznosci miedzy stacjami BP sa spore, na ON siegaja nawet 15 groszy na litrze. Z tego co zauwazylem to najtaniej na ogol maja przy Mieszka I i w Zdrojach przy Leszczynowej.


MofM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6635 dni




Odp: Temat dla kierowców - 21/06/2010 22:09
Szukam jakiejs taniej ubezpieczalni w Sz-nie lub na necie np link4


Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5902 dni




Odp: Temat dla kierowców - 21/06/2010 22:16
Sprawdz Axa Direct.


MofM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6635 dni




Odp: Temat dla kierowców - 21/06/2010 22:51

  Przema napisał:  
Sprawdz Axa Direct.



Dzięki, a ktoś poleci coś ze Sz-na ?


M_
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7388 dni

**




Odp: Temat dla kierowców - 21/06/2010 23:03

  MofM napisał:  
Szukam jakiejs taniej ubezpieczalni w Sz-nie lub na necie np link4



Na Niebuszewie koło Marco Polo jest agencja ubezpieczeń idziesz i mówisz ze chcesz najtańsze ubezpieczenie i oni ci szukają bezpłatnie. Na własnym przykładzie polecam .


Podnieś kamień, poczuj strzał adrenaliny,
Nalej farby do gaśnicy i rozpierdolą nią witryny...
Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5902 dni




Odp: Temat dla kierowców - 21/06/2010 23:16

  e4w napisał:  

  MofM napisał:  
Szukam jakiejs taniej ubezpieczalni w Sz-nie lub na necie np link4



Na Niebuszewie koło Marco Polo jest agencja ubezpieczeń idziesz i mówisz ze chcesz najtańsze ubezpieczenie i oni ci szukają bezpłatnie. Na własnym przykładzie polecam .



Co i tak jest drozsze niz ubezpieczenia internetowe. W styczniu sie wpakowalem w takie biuro bo nie mialem czasu. Poszedlem na Pocztowa, tam pani szybko znalazla mi cos w miare taniego o ile 800 zl dla kierowcy posiadajacego prawko niecale 2 lata to malo;p potem patrzylem, ze w axie zaplacilbym niecale 600zl. duzo zalezy od tego jakie auto, ile lat masz (prawko) itd.


MofM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6635 dni




Odp: Temat dla kierowców - 21/06/2010 23:48

  Przema napisał:  

  e4w napisał:  

  MofM napisał:  
Szukam jakiejs taniej ubezpieczalni w Sz-nie lub na necie np link4



Na Niebuszewie koło Marco Polo jest agencja ubezpieczeń idziesz i mówisz ze chcesz najtańsze ubezpieczenie i oni ci szukają bezpłatnie. Na własnym przykładzie polecam .



Co i tak jest drozsze niz ubezpieczenia internetowe. W styczniu sie wpakowalem w takie biuro bo nie mialem czasu. Poszedlem na Pocztowa, tam pani szybko znalazla mi cos w miare taniego o ile 800 zl dla kierowcy posiadajacego prawko niecale 2 lata to malo;p potem patrzylem, ze w axie zaplacilbym niecale 600zl. duzo zalezy od tego jakie auto, ile lat masz (prawko) itd.




W axa omówiłem się telefonicznie na jutro.

A co do Marco polo, to jaka to jest ulica ?


Lrd
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7000 dni

***




Odp: Temat dla kierowców - 22/06/2010 00:02

  MofM napisał:  

  Przema napisał:  

  e4w napisał:  

  MofM napisał:  
Szukam jakiejs taniej ubezpieczalni w Sz-nie lub na necie np link4



Na Niebuszewie koło Marco Polo jest agencja ubezpieczeń idziesz i mówisz ze chcesz najtańsze ubezpieczenie i oni ci szukają bezpłatnie. Na własnym przykładzie polecam .



Co i tak jest drozsze niz ubezpieczenia internetowe. W styczniu sie wpakowalem w takie biuro bo nie mialem czasu. Poszedlem na Pocztowa, tam pani szybko znalazla mi cos w miare taniego o ile 800 zl dla kierowcy posiadajacego prawko niecale 2 lata to malo;p potem patrzylem, ze w axie zaplacilbym niecale 600zl. duzo zalezy od tego jakie auto, ile lat masz (prawko) itd.




W axa omówiłem się telefonicznie na jutro.

A co do Marco polo, to jaka to jest ulica ?



marco polo jest na wyzwolenia, przy skrzyżowaniu z krasińskiego i słowackiego, a kolega mówi zapewne o ubezpieczycielu na Zacisznej


Against modern wszystko!
M_
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7388 dni

**




Odp: Temat dla kierowców - 22/06/2010 00:14

  Lrd napisał:  

  MofM napisał:  

  Przema napisał:  

  e4w napisał:  

  MofM napisał:  
Szukam jakiejs taniej ubezpieczalni w Sz-nie lub na necie np link4



Na Niebuszewie koło Marco Polo jest agencja ubezpieczeń idziesz i mówisz ze chcesz najtańsze ubezpieczenie i oni ci szukają bezpłatnie. Na własnym przykładzie polecam .



Co i tak jest drozsze niz ubezpieczenia internetowe. W styczniu sie wpakowalem w takie biuro bo nie mialem czasu. Poszedlem na Pocztowa, tam pani szybko znalazla mi cos w miare taniego o ile 800 zl dla kierowcy posiadajacego prawko niecale 2 lata to malo;p potem patrzylem, ze w axie zaplacilbym niecale 600zl. duzo zalezy od tego jakie auto, ile lat masz (prawko) itd.




W axa omówiłem się telefonicznie na jutro.

A co do Marco polo, to jaka to jest ulica ?



marco polo jest na wyzwolenia, przy skrzyżowaniu z krasińskiego i słowackiego, a kolega mówi zapewne o ubezpieczycielu na Zacisznej



Ja tylko mówię na moim przykładzie można pójść zobaczyć cenny porównać z tymi z internetu i zdecydować ja zresztą jestem zdania ze ubezpieczenie może być firmy krzak najtańsze, a w internecie zawsze jest taniej np tel itp ale jak ktoś niema czasu szukać jak ja to polecam mu takie biuro .


Podnieś kamień, poczuj strzał adrenaliny,
Nalej farby do gaśnicy i rozpierdolą nią witryny...
- papa gamoniu! -
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6815 dni




Odp: Temat dla kierowców - 22/06/2010 03:02
ja mam tak, ze mam wspolwasnosc samochodu z jednym z rodzicow, ktorzy prawka maja od kilkudziesieciu juz lat i do tego potezne znizk przy ubezpieczaniui... wiem, ze moze sprawa jest oczywista, ale jak nie, to moze ktos skorzysta... pzdr


lol
Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5902 dni




Odp: Temat dla kierowców - 22/06/2010 10:42

  mcx napisał:  
ja mam tak, ze mam wspolwasnosc samochodu z jednym z rodzicow, ktorzy prawka maja od kilkudziesieciu juz lat i do tego potezne znizk przy ubezpieczaniui... wiem, ze moze sprawa jest oczywista, ale jak nie, to moze ktos skorzysta... pzdr



No u mnie byla podobna sytuacja, mama ma maksymalna znizke u siebie, wykupilem ubezpiecznie w Allianz za 800 zl. Wchodzilo zdecydowanie najtaniej, bo w innych firmach ceny wahaly sie od 900 do nawet 2000 zl. Masakra. Po kilku dniach wyliczalem na mbanku i w axie to zobaczylem, ze zaoszczedizlbym ok.200 pare zlotych. Problem polega na tym, ze PZU, Aviva i inne firmy daja niesamoiwte zwyzki za wiek,w PZU to chyba wszystko poszlo 30% jak uslyszeli ile mam lat.


Cz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7161 dni

***




Odp: Temat dla kierowców - 22/06/2010 14:06
Nie brac OC w firmach ktore maja oddzialy stacjonarne, ceny sa odstraszajace, szukac w AVIVA, AXA, Liberty Direct, Link 4. Do tego jak jakis rodzic ma znizki, przekazujecie na zasadzie darowizny np 5 % auta, znizka rodzica przechodzi na Was.


www.sectorshop.net
Rch.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6388 dni




Odp: Temat dla kierowców - 22/06/2010 18:16

  Lrd napisał:  

  MofM napisał:  

  Przema napisał:  

  e4w napisał:  

  MofM napisał:  
Szukam jakiejs taniej ubezpieczalni w Sz-nie lub na necie np link4



Na Niebuszewie koło Marco Polo jest agencja ubezpieczeń idziesz i mówisz ze chcesz najtańsze ubezpieczenie i oni ci szukają bezpłatnie. Na własnym przykładzie polecam .



Co i tak jest drozsze niz ubezpieczenia internetowe. W styczniu sie wpakowalem w takie biuro bo nie mialem czasu. Poszedlem na Pocztowa, tam pani szybko znalazla mi cos w miare taniego o ile 800 zl dla kierowcy posiadajacego prawko niecale 2 lata to malo;p potem patrzylem, ze w axie zaplacilbym niecale 600zl. duzo zalezy od tego jakie auto, ile lat masz (prawko) itd.




W axa omówiłem się telefonicznie na jutro.

A co do Marco polo, to jaka to jest ulica ?



marco polo jest na wyzwolenia, przy skrzyżowaniu z krasińskiego i słowackiego, a kolega mówi zapewne o ubezpieczycielu na Zacisznej



Ja w biurze na Zacisznej ubezpieczam się od kilku lat, bo pracują tam moi znajomi (na Pocztowej też mają biuro, ale nie wiem czy nie ma więcej takich agencji na tej ulicy). Zawsze dają najtańszą wersje OC - za Renault Megan 1,6 płaciłem od 350 - 450 w ciągu czterech lat w różnych ubezpieczalniach.
Ale tak jak piszą inni np w mBanku czy innym internetowym możesz mieć jeszcze taniej, to głównie opłaca się młodszym kierowcą, którzy maja szanse na lepsze oferty.
Mi się nie chce kombinować, więc załatwiam sprawę po staremu u agenta.

Dobrą stroną agentów jest, to że mają dostęp do wielu ubezpieczalni. Mogą Cie ubezpieczyć w HDI, Alianzie, PTU, Hestii czy jeszcze gdzie indziej.

Pamietam, że jak miałem Link-4 to po drobnej stłuczce zabrali mojemu ojcu sporo zniżek i ubezpieczenie było dużo droższe więc zrezygnowaliśmy.

Ogólnie polecam to biuro na ul. Zacisznej. (BiuroPlus)

Ostatnio edytowany przez: Rch., 22 czerwca 2010, 18:25 [2 raz(y)]


Ultras Pogoń!MW03!Prawa Strona Miasta!
Olaf
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7837 dni




Odp: Temat dla kierowców - 22/06/2010 18:24

  Czarny napisał:  
Nie brac OC w firmach ktore maja oddzialy stacjonarne, ceny sa odstraszajace, szukac w AVIVA, AXA, Liberty Direct, Link 4. Do tego jak jakis rodzic ma znizki, przekazujecie na zasadzie darowizny np 5 % auta, znizka rodzica przechodzi na Was.



Wystarczy 1% i już jest współwłasność.


Pieniądze to nie wszystko.... potrzebne są jeszcze złoto i diamenty.
BJK
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8313 dni

*




Odp: Temat dla kierowców - 22/06/2010 18:54
ja nie polecam ubezpieczeni typu Direct czyli przez telefon link 4 axa itp. lepiej pare zlotych zalplacic wiecej niz miec pozniej ceny z kosmosu. ja placilem na vw passata 99 ac+oc razem 2500zl . mialem kolizje. dostalem odszkodowanie. znizek zadnych nie mialem. i pozniej przyslali mi propozycje kontynuwania tej umowy tylko na nieco " innych" warunkach. Samo oc wynioslo mnie 3500 zl !!!! jakbym chcial jeszcze ac to 1000zl wiecej. zasmialem sie z nich i ubezpieczylem w hestii. nie polecam directow to shit i pozniej zdzieraja oszusci. mam teraz hestie place 1800zl samo oc i jest ok. polecam


"...Bądź dumny z tego kim jesteś..."

POGOŃ SZCZECIN

HWDP na zawsze HWDP
Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5902 dni




Odp: Temat dla kierowców - 22/06/2010 19:30
OC bierze sie w najtanszej ofercie. To nie jest dla ciebie a dla kogos kto bedzie mial z toba zderzenie. Jego problem. Natomiast na AC nie ma co oszczedzac i tu sie zgadzam :)


db1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6914 dni




Odp: Temat dla kierowców - 22/06/2010 21:25

  Przema napisał:  
OC bierze sie w najtanszej ofercie. To nie jest dla ciebie a dla kogos kto bedzie mial z toba zderzenie. Jego problem. Natomiast na AC nie ma co oszczedzac i tu sie zgadzam :)



Więc w końcu Ty trafisz na samochód ubezpieczony w takim "shit-cie". I to Ty będziesz miał problem. I co dalej będziesz taki mega zadowolony z tego co napisałeś wyżej? Gratuluje myślenia Twojego i niestety większości użytkowników samochodów itp.
Inna sprawa, że w większości normalnych ubezpieczalni to ceny są spore...i to jest tylko powód zakupów ubezpieczeń właśnie w tych "telefonicznych" ubezpieczalniach. To jest jedyne wytłumaczenie...innych brak ;)
Ja mam w PZU...i głowę spokojną w razie stłuczki nawet nie ze swojej winy (samochód zastępczy itp,nie mam AC), o plusach dla poszkodowanego nie wspomnę.


Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5902 dni




Odp: Temat dla kierowców - 22/06/2010 21:36

  oczko82 napisał:  

  Przema napisał:  
OC bierze sie w najtanszej ofercie. To nie jest dla ciebie a dla kogos kto bedzie mial z toba zderzenie. Jego problem. Natomiast na AC nie ma co oszczedzac i tu sie zgadzam :)



Więc w końcu Ty trafisz na samochód ubezpieczony w takim "shit-cie". I to Ty będziesz miał problem. I co dalej będziesz taki mega zadowolony z tego co napisałeś wyżej? Gratuluje myślenia Twojego i niestety większości użytkowników samochodów itp.
Inna sprawa, że w większości normalnych ubezpieczalni to ceny są spore...i to jest tylko powód zakupów ubezpieczeń właśnie w tych "telefonicznych" ubezpieczalniach. To jest jedyne wytłumaczenie...innych brak ;)
Ja mam w PZU...i głowę spokojną w razie stłuczki nawet nie ze swojej winy (samochód zastępczy itp,nie mam AC), o plusach dla poszkodowanego nie wspomnę.


Nie widze w tym nic dziwnego, ale dziekuje za gratulacje.Wole zaoszczedzic sobie pieniedzy niz komus problemow. Dobrze napisane pisemko i swoje sie wyegzekwuje.


MofM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6635 dni




Odp: Temat dla kierowców - 22/06/2010 22:56

  Mvin napisał:  

  Lrd napisał:  

  MofM napisał:  

  Przema napisał:  

  e4w napisał:  

  MofM napisał:  
Szukam jakiejs taniej ubezpieczalni w Sz-nie lub na necie np link4



Na Niebuszewie koło Marco Polo jest agencja ubezpieczeń idziesz i mówisz ze chcesz najtańsze ubezpieczenie i oni ci szukają bezpłatnie. Na własnym przykładzie polecam .



Co i tak jest drozsze niz ubezpieczenia internetowe. W styczniu sie wpakowalem w takie biuro bo nie mialem czasu. Poszedlem na Pocztowa, tam pani szybko znalazla mi cos w miare taniego o ile 800 zl dla kierowcy posiadajacego prawko niecale 2 lata to malo;p potem patrzylem, ze w axie zaplacilbym niecale 600zl. duzo zalezy od tego jakie auto, ile lat masz (prawko) itd.




W axa omówiłem się telefonicznie na jutro.

A co do Marco polo, to jaka to jest ulica ?



marco polo jest na wyzwolenia, przy skrzyżowaniu z krasińskiego i słowackiego, a kolega mówi zapewne o ubezpieczycielu na Zacisznej



Ja w biurze na Zacisznej ubezpieczam się od kilku lat, bo pracują tam moi znajomi (na Pocztowej też mają biuro, ale nie wiem czy nie ma więcej takich agencji na tej ulicy). Zawsze dają najtańszą wersje OC - za Renault Megan 1,6 płaciłem od 350 - 450 w ciągu czterech lat w różnych ubezpieczalniach.
Ale tak jak piszą inni np w mBanku czy innym internetowym możesz mieć jeszcze taniej, to głównie opłaca się młodszym kierowcą, którzy maja szanse na lepsze oferty.
Mi się nie chce kombinować, więc załatwiam sprawę po staremu u agenta.

Dobrą stroną agentów jest, to że mają dostęp do wielu ubezpieczalni. Mogą Cie ubezpieczyć w HDI, Alianzie, PTU, Hestii czy jeszcze gdzie indziej.

Pamietam, że jak miałem Link-4 to po drobnej stłuczce zabrali mojemu ojcu sporo zniżek i ubezpieczenie było dużo droższe więc zrezygnowaliśmy.

Ogólnie polecam to biuro na ul. Zacisznej. (BiuroPlus)




Byłem dziś na Zacisznej, znalazłęm tylko siedzibe Aviva


Rch.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6388 dni




Odp: Temat dla kierowców - 22/06/2010 23:01

  MofM napisał:  
Byłem dziś na Zacisznej, znalazłęm tylko siedzibe Aviva



Idź do samego końca ulicy (jest ślepa). Po lewej stronie.

tu masz stronkę tego agenta --> KLIK

znajdziesz też tam mapkę z dokładnym położeniem.

AVIVA jest wcześniej i dlatego zgarnia klientów:) oczywiście popytaj w różnych miejscach. I wybierz dla siebie najlepszą opcje:)

Ostatnio edytowany przez: Rch., 22 czerwca 2010, 23:06 [1 raz(y)]


Ultras Pogoń!MW03!Prawa Strona Miasta!
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.06 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005