Autor
Wiadomość
   Hyde Park -> Temat dla kierowców << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
- papa gamoniu! -
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6821 dni




Odp: Temat dla kierowców - 23/06/2010 01:50

  Przema napisał:  

  mcx napisał:  
ja mam tak, ze mam wspolwasnosc samochodu z jednym z rodzicow, ktorzy prawka maja od kilkudziesieciu juz lat i do tego potezne znizk przy ubezpieczaniui... wiem, ze moze sprawa jest oczywista, ale jak nie, to moze ktos skorzysta... pzdr



No u mnie byla podobna sytuacja, mama ma maksymalna znizke u siebie, wykupilem ubezpiecznie w Allianz za 800 zl. Wchodzilo zdecydowanie najtaniej, bo w innych firmach ceny wahaly sie od 900 do nawet 2000 zl. Masakra. Po kilku dniach wyliczalem na mbanku i w axie to zobaczylem, ze zaoszczedizlbym ok.200 pare zlotych. Problem polega na tym, ze PZU, Aviva i inne firmy daja niesamoiwte zwyzki za wiek,w PZU to chyba wszystko poszlo 30% jak uslyszeli ile mam lat.



ja ubezpieczalem cztery kola w zeszlym roku, a "formalnie" bylem dopisany jako wspolwlasciciel do (swojego) auta pod ojcem mojej bylej panny, tez mam prawko od niedawna, wiec normalnie beknalbym jak za zboze, a wyszly mi grosze, nikt nie robil problemow z powodu wieku, czy stazu.... mowimy tu o firmie H.D.I.

Ostatnio edytowany przez: - papa gamoniu! -, 23 czerwca 2010, 02:00 [1 raz(y)]


lol
Santiago
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7018 dni




Odp: Temat dla kierowców - 23/06/2010 12:41
Ze swojej strony polecam multiagnecję PERITO na rynku Pogodno. W ofercie kilka firm, niskie ceny.
Zadzwoń 531599277 lub napisz na [email protected].


1973
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7190 dni

*




Odp: Temat dla kierowców - 01/07/2010 10:35
Nie pamiętam czy było poruszane ale chyba tak, w każdym bądź razie nie chce mi się przeczesywać całego tematu;
płatność drugiej raty OC jeśli opóźni się z tydzień do dwóch to jakiegoś dramatu nie będzie?


antek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8100 dni




Odp: Temat dla kierowców - 01/07/2010 21:14

  Pogoniarz73 napisał:  
Nie pamiętam czy było poruszane ale chyba tak, w każdym bądź razie nie chce mi się przeczesywać całego tematu;
płatność drugiej raty OC jeśli opóźni się z tydzień do dwóch to jakiegoś dramatu nie będzie?



Auto wciaz masz wtedy ubezpieczone, a ubezpieczyciele nie sa chyba az tak nadgorliwi, zeby po 2 tygodniach robic jakies problemy, ja sie przynajmniej nie spotkalem.


PIJEMY AŻ JEBNIEMY !
Ka.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6599 dni




Odp: Temat dla kierowców - 19/07/2010 18:10
Jaka szkoła jazdy w Szczecinie podchodzi bardzo luźno do teorii i można od razu zacząć jazdy, bo wiem, że sporo znajomych kiedyś opowiadało, że tak robiło i nawet przed zakończeniem jazd zapisywali się na państwowy. Taka opcja byłaby najlepsza.


Kostek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5298 dni




Odp: Temat dla kierowców - 19/07/2010 18:53

  Ka. napisał:  
Jaka szkoła jazdy w Szczecinie podchodzi bardzo luźno do teorii i można od razu zacząć jazdy, bo wiem, że sporo znajomych kiedyś opowiadało, że tak robiło i nawet przed zakończeniem jazd zapisywali się na państwowy. Taka opcja byłaby najlepsza.



spróbuj tutaj

autosam

Można się dogadać z manym, jednak ma tylko jeden samochód i zapisuje jak najwięcej ludzi i potem możesz czekać na jazdy w nieskończoność, a z umówieniem się na dogodną godzinę już nie wspomnę.


Dopóki walczysz jesteś zwycięzca.
Ka.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6599 dni




Odp: Temat dla kierowców - 19/07/2010 21:19

  Kostek88 napisał:  

  Ka. napisał:  
Jaka szkoła jazdy w Szczecinie podchodzi bardzo luźno do teorii i można od razu zacząć jazdy, bo wiem, że sporo znajomych kiedyś opowiadało, że tak robiło i nawet przed zakończeniem jazd zapisywali się na państwowy. Taka opcja byłaby najlepsza.



spróbuj tutaj

autosam

Można się dogadać z manym, jednak ma tylko jeden samochód i zapisuje jak najwięcej ludzi i potem możesz czekać na jazdy w nieskończoność, a z umówieniem się na dogodną godzinę już nie wspomnę.



To niezbyt mnie taka opcja interesuje, żeby czekać w nieskończoność.


exces
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5726 dni

*




Odp: Temat dla kierowców - 28/07/2010 19:28
Do tych co chcą zarbić na stłuczkach (lub ich uniknąć) i do tych co śmigają na pamięć:

Skrzyżowanie ul. Bohaterów Warszawy i ul. 5-go Lipca, jadąc Boh Wwa od strony Mickiewicza w stronę Jagiellońskiej, wiadomo dwa pasy a za skrzyżowaniem prawy pas zamknięty (remont chodników). Do tej pory z prawego pasa skręt w prawo i jazda prosto a z lewego wiadomo w lewo i prosto. Z tego że często samochody jadą w lewo w 5-go Lipca to pas lewy zakorkowany (z prawego prawie nikt nie ruszał bo zaraz go nie było). I tu pare metrów wcześniej, jakiś czas temu, pojawiły sie pionowe znaki na słupach (z obu stron), że z lewego pasa tylko skręt w lewo a z prawego pasa skręt w prawo i jazda prosto. Około 80% kierujących tego nie widzi i z lewego pasa jedzie prosto, zamiast z prawego. Bardzo łatwo o stłuczke.
Szerokości.


tylko prawdziwa przyjaźń to potęga...
kingaps
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7988 dni




Odp: Temat dla kierowców - 29/07/2010 10:04

  exces napisał:  
Do tych co chcą zarbić na stłuczkach (lub ich uniknąć) i do tych co śmigają na pamięć:

Skrzyżowanie ul. Bohaterów Warszawy i ul. 5-go Lipca, jadąc Boh Wwa od strony Mickiewicza w stronę Jagiellońskiej, wiadomo dwa pasy a za skrzyżowaniem prawy pas zamknięty (remont chodników). Do tej pory z prawego pasa skręt w prawo i jazda prosto a z lewego wiadomo w lewo i prosto. Z tego że często samochody jadą w lewo w 5-go Lipca to pas lewy zakorkowany (z prawego prawie nikt nie ruszał bo zaraz go nie było). I tu pare metrów wcześniej, jakiś czas temu, pojawiły sie pionowe znaki na słupach (z obu stron), że z lewego pasa tylko skręt w lewo a z prawego pasa skręt w prawo i jazda prosto. Około 80% kierujących tego nie widzi i z lewego pasa jedzie prosto, zamiast z prawego. Bardzo łatwo o stłuczke.
Szerokości.



Noto trzeba będzie się udać we wspomniane miejsce. W czerwonej strzale trzeba odpicować lewy bok, więc skrzyżowanie jak znalazł hihi


Ja kocham Liverpool - Ty kibicujesz Man Utd,
Jestem za Pogonią Szczecin, a Ty za Lechem Poznań
Lubie metal, a Ty kochasz hip-hop, Popierasz PiS, ja wole PO
Mimo to jesteś mi jak brat, bo łączy nas nienawiść do drogówki.

PO - PiS 9:6 F*CK ! F*CK !

Mordę może mam nie w tamburyn, ale mam zasady
Kacper1985
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5024 dni




Odp: Temat dla kierowców - 01/08/2010 19:55
Mam pytanie , wie ktoś może jak wygladaja testy psychologiczne u kierowcow??? Bo przekroczylem 24 pkt i przyszlo mi po 6 miesiacach zawiadomienie ze mam sie stawić na badania psychologiczne!! To jak to jest z prawem jazdy jak nie zdam testow to mi zabieraja prawko?? z gory dzieki za odpowiedz


g
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6743 dni




Odp: Temat dla kierowców - 01/08/2010 22:19
Mógłby ktoś polecić jakiś dobry sklep z częściami samochodowymi ?


- Tylko Pogoń -
lukas86
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6950 dni




Odp: Temat dla kierowców - 02/08/2010 15:32

  g napisał:  
Mógłby ktoś polecić jakiś dobry sklep z częściami samochodowymi ?



BLS - AUTO
Hurtownia Motoryzacyjna
Szczecin - Zdroje ul Torfowa 5a
tel:461-22-12
Zapraszam, dla kibiców Pogoni wysokie rabaty. :)


TYLKO POGOŃ!
A. Strzelba
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7177 dni

***




Odp: Temat dla kierowców - 03/08/2010 01:23

  Kacper1985 napisał:  
Mam pytanie , wie ktoś może jak wygladaja testy psychologiczne u kierowcow??? Bo przekroczylem 24 pkt i przyszlo mi po 6 miesiacach zawiadomienie ze mam sie stawić na badania psychologiczne!! To jak to jest z prawem jazdy jak nie zdam testow to mi zabieraja prawko?? z gory dzieki za odpowiedz



podbijam pytanko kolegi... jak to jest z tym prawkiem teraz?


V...
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8144 dni

*




Odp: Temat dla kierowców - 03/08/2010 09:56
Raczej zabieraja. To nie sa chyba trudne testy jak do B. Mysle, ze maja wykryc naprawde niepoczytalne osoby;)


MKS
JACOb.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7178 dni




Odp: Temat dla kierowców - 03/08/2010 10:25
http://www.psychotestykierowcow.pl/negatywne-orzeczenie-psychologiczne

  Cytat:  
Można robić powtórne badania psychologiczne dopiero za 12 miesięcy


+ najprawdopodobniej zabieraja

przyklady psychotestow


Bosmaniak
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7110 dni




Odp: Temat dla kierowców - 07/08/2010 18:41
Mógłby ktoś polecić jakiś dobry warsztat na mieście? Miałem fachowca, ale jakiś czas temu wyjechał do Norwegii. Chodzi mi o taką miejscówkę gdzie nie tylko zajmą się silnikiem , ale w razie potrzeby wyklepią , podspawają - no uporają się z każdym problemem.
Krótko mówiąc szukam dobrego majstra , a nie gościa , który zajmuje się tylko wymianą części :)
Z góry dzięki za wszelką pomoc.

Ostatnio edytowany przez: Bosmaniak, 7 sierpnia 2010, 18:53 [1 raz(y)]


Obrazek jpg wstawiony na forumObrazek jpg wstawiony na forum
Ostry
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6908 dni




Odp: Temat dla kierowców - 09/08/2010 13:26
Wie ktos, czy trzeba uczeszczac na teorie ? Chodzi oczywiscie u kurs prawa jazdy.


O mój MKS-ie Ja Kocham Cię !!
Crisp
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5780 dni




Odp: Temat dla kierowców - 09/08/2010 13:44
właśnie się zapisałem na prawko, i trzeba;/


Sz.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6809 dni




Odp: Temat dla kierowców - 09/08/2010 14:22
Chyba że ugadasz się z osobą prowadzącą, wszystko zależy od niej.


P. S.
gizmo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6687 dni




Odp: Temat dla kierowców - 09/08/2010 16:30

  Ostry napisał:  
Wie ktos, czy trzeba uczeszczac na teorie ? Chodzi oczywiscie u kurs prawa jazdy.



niby trzeba ale zawsze mozna to obejsc,dogadac sie...ja tam teorie mialem zrobiona w 3 dni:D


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.06 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005