Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> ,,...Aby Pogoń rosła w siłę....(kibicowsko)"-Klubowy marketing,działania własne << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
WNB
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6666 dni




,,...Aby Pogoń rosła w siłę....(kibicowsko)"-Klubowy marketing,działania własne - 04/10/2007 14:14
Do założenia tego tematu skłoniła mnie sytuacja naszego klubu.Mam tutaj na myśli kulejący klubowy marketing oraz dość srednie jak na nasze warunki i mozliwości frekwencje meczowe.
O czym jest ten temat...hm..nie zakladałbym go,gdybym swoich komentarzy i chęc podejmowania dyskusji umieścił w innych tematach,ktore jednak odbiegają w swoim przesłaniu od ww(Fc Pogoni,Pogoń w IV lidze,więcej gadżetów-dla mnie są to tematy pokrewne do dyskusji,jaka mam nadzieję tu będzie się rozwijać!!)
Warto sobie postawic na samym wstępie pytania,które nakreslą kurs wypowiedzi w tym nowym temacie
1.Dlaczego jest taka ,,średnia" frekwencja
2.Jak to zmienić??Poprosić klub o pule darmowych biletów,promocję cen na niektóre mecze z druzynami nie wzbudzającymi wielkich emocji swoją nazwą,lepiej inforwować i promować spotkania w mediach??
3.Jak klub oraz my sami zamierzamy pozyskiwac zupełnie nowych kibiców,który to ów narybek napewno istnieje(chodzi głownie o region zachodniopomorski)???
4.Czy zarząd klubu zamierza w najbliższej przyszłości zająć sie sprawami pomocy dla fan clubów??jeśli tak to w jakiej formie??Gwarantowana pula biletów na mecz dla każdego konkretnego Fc???Zwrot kosztów przejazdu???Pomoc w postaci dofinansowania do działalności fc,w celu jego poszerzenia i umocnienia???
5.Bardzo wazna kwestia-chyba dla mnie najważniejsza!!
Promocja klubu w regionie-hasło w zasadzie marzenie dla każdego kto lubi wyzwania
Jak przełożyc magię Pogoni,jej sukcesy sportowe,genialną atmosferę,piekne oprawy,bardzo dobry doping na to aby nazwa Pogoń Szczecin była wykładnią dumy,chwały,zachwytu nie tylko w Szczecinie,ale i 100 czy 150 km od Szczecina.Wkrótce będziemy obchodzić 60-lecie klubu,który jest dla nas wszystkim.Myslę więc,że warto iśc tym tropem i wskazywac ludziom markę tego miasta,jego jeden z głownych znaków rozpoznawczych.Z tego tytułu możnaby uswiadamiać ludzi np. w postaci choc kilku bilboardów z herbem Pogoni i hasłem Zachodniopomorskie-Oczywiście tylko Pogoń Szczecin!!!Mogłyby one ukazac się przy drogach oraz w miejscowościach usytuowanych wiele km przed Szczecinem np.Kołobrzeg,Swinoujście,Swidwin,Wałcz,Stargard,Gryfino,Szczecinek i inne.Nakład oraz koszty nie musza byc ekstra duże-chodzi o zasade-jak się promowac to przede wszystkim u Siebie!!!!!(szkoda zeby powstawały jakies nowe babole Lecha jak ostatnio w Szczecinku czy Swinoujsciu)
PAMIĘTAJMY-GDZIE MY TAM NASZE GRANICE!!!
6.Czy sa plany obchodów wspomniachych 60 urodzin naszego klubu??Jesli tak to w jakiej formie???Zaproszenie renomowanej druzyny do Szczecina,mecz oldboyów.....????

Zapraszam do rzetelnej dyskusji,bez haseł,spinki tylko z konretnymi odpowiedziami,pomysłami,opiniami.
Mam nadzięję,ze temat sie przyjmie(uwazam ze jest perspektywiczny i istotny dla nas).Pozdr


Siła Płynie Z Krwią , Duma Razem Z Nią ->Duma Pomorza
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7389 dni

*




Odp: ,,...Aby Pogoń rosła w siłę....(kibicowsko)"-Klubowy marketing,działania własne - 04/10/2007 17:58
Ja wypowiem się w sprawie frekwencji, bo naprawdę przeraża mnie ona.

Kiedy była jeszcze "era ptaka" to wszyscy trąbili na lewo i prawo, że liczy się to, że Pogoń własna gra w A klasie, i gdyby takowa grała to na pewno by przychodzili na mecze a tak na "Pogoń za Ptaka" nie ma co chodzić, gdzie Ci wszyscy ludzie się podziali? (nie wszyscy, bo niektórzy z nich na pewno na mecze uczęszczają tak jak zapewniali), no i gdzie reszta Szczecina która niegdyś gdy były wyniki i dobra atmosfera chodziła tłumnie na stadion?

Na pewno jest parę aspektów, które frekwencję obniżają, a są to:
- na pewno słabi, nierenomowani rywale których Pogoń ostatnimi czasy ogrywa jak chce, może czasami w nie najlepszym stylu ale 10 wygranych z rzędu robi swoje,
- pogoda, dziwne terminy spotkań - chodzi o spotkania rozgrywane w środę wieczorem sam znam paręnaście osób, które na mecz na pewno by przyszły gdyby termin był inny, pogoda to inna sprawa, niektórzy po prostu wolą siedzieć w ciepełku w domu i śmiać się z tych, którzy mokną i marzną na meczu,
- brak spektakularnych opraw meczowych, które niegdyś bywały na meczach I ligowych,
- słabe nagłośnienie meczy, tzn. brak plakatów na mieście i w ogóle brak rozgłosu,
- no i oczywiście fakt, że to "tylko" IV liga a nie Ekstraklasa...


kesemas
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6030 dni




Odp: ,,...Aby Pogoń rosła w siłę....(kibicowsko)"-Klubowy marketing,działania własne - 04/10/2007 18:06
Co do frekwencji na meczach to niedlugo głód piłkarski w Szczecinie urośnie tak wielki ze kibice zaczną sie pojawiać na pewno

Ostatnio edytowany przez: kesemas, 4 października 2007, 18:48 [1 raz(y)]


phoenix
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6233 dni




Odp: ,,...Aby Pogoń rosła w siłę....(kibicowsko)"-Klubowy marketing,działania własne - 04/10/2007 18:37

  kesemas napisał:  
Co do frekfenci na meczach to niedlugo glod pikarski w Szczecinie urosnie tak wileki ze kibice zaczna sie pojawiac napewno



tak czyli po awansie do wyzej klasy rozgrywkowej(teraźniejsza II liga noi moze kiedys OE)bo na III lige to mooze +2tys wiecej
ps. zakazdym razem jak wychodze na mecz jestem wysmiwany przez mojego starszego(gral kieeeedys nawet w Pogoni, zawsze "wierny" kibic) i to daltego ze ludzi tych poza 11 i 12 nie interesuje czy bedzie sektorwoka czy 350 rac i flagi, czy bedzie doping, tylko to co sie dzieje na boisku - czyli glownie wyniki i w miare (jak na Polskie mozliwosci) dobra pilka
ps2. jak by w Szczecinie nie bylo zadnej druzyny, i nagle Craxa czy Lech wpadla na pomysl zeby zainwestowac w Szczecinska pilke grac na naszym stadionie to zaloze sie przy jako takich wynikach +8 tys na meczu murowane
czyli paroma slowami w Szcecinie nie chodzi o wartosci klubowe ale o poziom piłki

ps3. nie liczac tych 3-5 tys wiernych kibicow


Dobre chłopaki reprezentują JP.
Wszyscy razem JP.
szczepaneq
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6074 dni




Odp: ,,...Aby Pogoń rosła w siłę....(kibicowsko)"-Klubowy marketing,działania własne - 04/10/2007 18:44

  eF^ napisał:  
Ja wypowiem się w sprawie frekwencji, bo naprawdę przeraża mnie ona.

Kiedy była jeszcze "era ptaka" to wszyscy trąbili na lewo i prawo, że liczy się to, że Pogoń własna gra w A klasie, i gdyby takowa grała to na pewno by przychodzili na mecze a tak na "Pogoń za Ptaka" nie ma co chodzić, gdzie Ci wszyscy ludzie się podziali? (nie wszyscy, bo niektórzy z nich na pewno na mecze uczęszczają tak jak zapewniali), no i gdzie reszta Szczecina która niegdyś gdy były wyniki i dobra atmosfera chodziła tłumnie na stadion?

Na pewno jest parę aspektów, które frekwencję obniżają, a są to:
- na pewno słabi, nierenomowani rywale których Pogoń ostatnimi czasy ogrywa jak chce, może czasami w nie najlepszym stylu ale 10 wygranych z rzędu robi swoje,
- pogoda, dziwne terminy spotkań - chodzi o spotkania rozgrywane w środę wieczorem sam znam paręnaście osób, które na mecz na pewno by przyszły gdyby termin był inny, pogoda to inna sprawa, niektórzy po prostu wolą siedzieć w ciepełku w domu i śmiać się z tych, którzy mokną i marzną na meczu,
- brak spektakularnych opraw meczowych, które niegdyś bywały na meczach I ligowych,
- słabe nagłośnienie meczy, tzn. brak plakatów na mieście i w ogóle brak rozgłosu,
- no i oczywiście fakt, że to "tylko" IV liga a nie Ekstraklasa...



Moim zdaniem najważniejszymi powodami jest to ze to "tylko IV liga" i to wstyd chodzic na taka lige, wiele slyszalem takich komentarzy :/ Druga sprawa to brak jakiejkolwiek reklamy, kobiety wchodza za darmo? MALO KTO o tym wie, dopiero przy kasie sie dowiaduja. Jestem pewien ze jakby te info zostalo rozglosnione nie jeden chlopak/mezczyzna zabralby swoja partnerke na meczyk :) a moze i jeszcze znajomych zabrali i tak mamy 4 osoby wiecej. Chodzi tez o zachecenie ludzi do przychodzenia na mecz, 6 zl to nie jest majatek i to na pewno nie zniecheca wiekszosci, ale po prostu trzeba zaczac zachecac, plakaty w tramwajach (i nie tylko), jakies info w RS, moze nawet w TVP 3.


Sz.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6782 dni




Odp: ,,...Aby Pogoń rosła w siłę....(kibicowsko)"-Klubowy marketing,działania własne - 04/10/2007 18:46
Przemyślana, dłuższa kontynuacyjna akcja promocyjna + parę fajnych opraw rozpowszechnionych w Internecie + dobry doping + dalsze dobre wyniki + normalne terminy spotkań = wysoka frekwencja


P. S.
PAFCIO
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6076 dni




Odp: ,,...Aby Pogoń rosła w siłę....(kibicowsko)"-Klubowy marketing,działania własne - 04/10/2007 18:48

  eF^ napisał:  
słabe nagłośnienie meczy, tzn. brak plakatów na mieście



Pod tym względem, nareszcie można zauważyć pewną poprawę. Dzisiaj w Stargardzie na przystanku autobusowym widziałem plakat zachęcający do przyjścia na mecze Pogoni (dokładnie z Lechem i Błękitnymi). Głównym hasłem, było: U nas nie zabraknie bramek! (może nie tak dokładnie, ale coś w ten deseń).
Bardzo dobrze, że Pogoń w końcu zaczyna być reklamowana nie tylko w Szczecinie, ale i w innych miastach z województwa. Brawa dla pomysłodawców i oby tak dalej, bo to jest najlepsza droga, aby zwiększyć frekwencję na Twardowskiego!

p.s. Sądzę, że na meczu z Błękitnymi nie powinno zjawić się mniej, niż 5000 osób, w końcu jest to jeden z najsilniejszych przeciwników Pogoni do awansu, a do tego znacznie więcej osób z Stargardu z pewnością pojedzie na ten "prawie derbowy" mecz...


Stargard Szczeciński kibicuje Pogoni Szczecin!!!
Czy wygrywasz, czy nie, Ja i tak kocham Cię! Bo najlepsza w Polsce jest: Pogoń Szczecin MKS!!!
L.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7374 dni

****




Odp: ,,...Aby Pogoń rosła w siłę....(kibicowsko)"-Klubowy marketing,działania własne - 04/10/2007 18:56

  eF^ napisał:  
Ja wypowiem się w sprawie frekwencji, bo naprawdę przeraża mnie ona.

Kiedy była jeszcze "era ptaka" to wszyscy trąbili na lewo i prawo, że liczy się to, że Pogoń własna gra w A klasie, i gdyby takowa grała to na pewno by przychodzili na mecze a tak na "Pogoń za Ptaka" nie ma co chodzić, gdzie Ci wszyscy ludzie się podziali? (nie wszyscy, bo niektórzy z nich na pewno na mecze uczęszczają tak jak zapewniali), no i gdzie reszta Szczecina która niegdyś gdy były wyniki i dobra atmosfera chodziła tłumnie na stadion?

Na pewno jest parę aspektów, które frekwencję obniżają, a są to:
- na pewno słabi, nierenomowani rywale których Pogoń ostatnimi czasy ogrywa jak chce, może czasami w nie najlepszym stylu ale 10 wygranych z rzędu robi swoje,
- pogoda, dziwne terminy spotkań - chodzi o spotkania rozgrywane w środę wieczorem sam znam paręnaście osób, które na mecz na pewno by przyszły gdyby termin był inny, pogoda to inna sprawa, niektórzy po prostu wolą siedzieć w ciepełku w domu i śmiać się z tych, którzy mokną i marzną na meczu,
- brak spektakularnych opraw meczowych, które niegdyś bywały na meczach I ligowych,
- słabe nagłośnienie meczy, tzn. brak plakatów na mieście i w ogóle brak rozgłosu,
- no i oczywiście fakt, że to "tylko" IV liga a nie Ekstraklasa...




A powiedz mi jaka Ty chcesz zrobic oprawe przy 2000 ludzi?


MW'03
phoenix
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6233 dni




Odp: ,,...Aby Pogoń rosła w siłę....(kibicowsko)"-Klubowy marketing,działania własne - 04/10/2007 18:59
ja nie wiem co wy z tymi oprawami:P
jak napisalem ludzie naszym Szczecinie przychodza na PILKE popatrzec, a nie na oprawy


Dobre chłopaki reprezentują JP.
Wszyscy razem JP.
Scarface
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7158 dni

*




Odp: ,,...Aby Pogoń rosła w siłę....(kibicowsko)"-Klubowy marketing,działania własne - 04/10/2007 19:41

  kesemas napisał:  
Co do frekwencji na meczach to niedlugo głód piłkarski w Szczecinie urośnie tak wielki ze kibice zaczną sie pojawiać na pewno



Ja bym jeszcze jako jeden z powodów dopisał emigrację z kaczogrodu najwięcej emigrantów to właśnie ludzie młodzi którzy często zasilali rzesze fanów na twardowskiego


Niech cię nie niepokoją
Cierpienia twe i błędy
Wszędy są drogi proste
Lecz i manowce są wszędy
O to chodzi jedynie
By naprzód wciąż iść śmiało
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7389 dni

*




Odp: ,,...Aby Pogoń rosła w siłę....(kibicowsko)"-Klubowy marketing,działania własne - 04/10/2007 19:46

  Cytat:  
A powiedz mi jaka Ty chcesz zrobic oprawe przy 2000 ludzi?



A powiedz mi czy ja gdzieś napisałem, że oprawy które były tworzone na meczach IV ligowych mi nie odpowiadają i chce, wymagam żeby były na poziomie pierwszoligowym? Nie, tak nie napisałem. Dobrze wiem, że na 2-3 tys. osób po prostu nie warto robić nic bardziej spektakularnego, a to jest jeden z argumentów dlaczego niektórzy ludzie na mecze obecnie nie chodzą.

Ostatnio edytowany przez: eF^, 4 października 2007, 19:53 [1 raz(y)]


krzynu1
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6224 dni




Odp: ,,...Aby Pogoń rosła w siłę....(kibicowsko)"-Klubowy marketing,działania własne - 04/10/2007 19:49
moim skrommnym zdaniem, myśle ze tak od teraz nalezało by przede wszystkim poprawic informacje, promocje klubu, tj. rzeczy podstawowe jak np plakaty przed spotkaniami, inf za wlasnie kobiety za darmo wchodza-bo powiem szczerze ze gdy na slawe zabralem dziewczyne to jaj bilet kupilem bo zapomnialem za maja za darmo, a o tym nalezalo by przypominac, tym zachecic ludzi. w dalszej perspektywie jakies bilboardy czy plakaty promujace Pogoń w wojewodztwie, w dalszych rejonach. bo gdy na Pogoń jade to na trasie Koszalin-Szczecin zero takich tematow, gdyby ktos niezorientowany jechal to w zyciu nie skuma ze w najwiekszy klub w zach to Pogon. nast rzecz to na mniej atrakcyjne mecze wposcic ludzi za darmo, moze to troche zacheci. nalezalo by tez troche rozruszac temat 60 lecia klubu, zachecic do wspolnych obchodow, do pojawienia sie z taj okazji na stadionie. jest pewnie wiele innych mozliwosci, i skutecznych sposobow, to tylko kilka moich przemyslen. pozdrawiam


krzynu1
kesemas
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6030 dni




Odp: ,,...Aby Pogoń rosła w siłę....(kibicowsko)"-Klubowy marketing,działania własne - 04/10/2007 19:53
Możliwe ze ludzie którzy przychodzili za czasów Zezola byli statystami


WNB
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6666 dni




Odp: ,,...Aby Pogoń rosła w siłę....(kibicowsko)"-Klubowy marketing,działania własne - 04/10/2007 19:55

  kesemas napisał:  
Możliwe ze ludzie którzy przychodzili za czasów Zezola byli statystami



Mozliwe,że tak było,ale dyskutujmy o lepszej przyszłości!!:]


Siła Płynie Z Krwią , Duma Razem Z Nią ->Duma Pomorza
Święty
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6823 dni




Odp: ,,...Aby Pogoń rosła w siłę....(kibicowsko)"-Klubowy marketing,działania własne - 04/10/2007 20:08

  eF^ napisał:  

  Cytat:  
A powiedz mi jaka Ty chcesz zrobic oprawe przy 2000 ludzi?



A powiedz mi czy ja gdzieś napisałem, że oprawy które były tworzone na meczach IV ligowych mi nie odpowiadają i chce, wymagam żeby były na poziomie pierwszoligowym? Nie, tak nie napisałem. Dobrze wiem, że na 2-3 tys. osób po prostu nie warto robić nic bardziej spektakularnego, a to jest jeden z argumentów dlaczego niektórzy ludzie na mecze obecnie nie chodzą.


To chyba nie chodzi tylko o aspekt teoretyczny, czyli, że nie warto, ale o też praktyczny, bo do 'większych' opraw (chocdy kartoniady itp.) jest potrzebna większa ilość osób...


Choć na świecie wiele klubów jest
I może lepsze są i sława większa jest
My w Szczecinie mamy taki klub
Któremu serca oddaliśmy już...
UI
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7176 dni

*




Odp: ,,...Aby Pogoń rosła w siłę....(kibicowsko)"-Klubowy marketing,działania własne - 04/10/2007 20:16

  PAFCIO napisał:  

  eF^ napisał:  
słabe nagłośnienie meczy, tzn. brak plakatów na mieście



Pod tym względem, nareszcie można zauważyć pewną poprawę. Dzisiaj w Stargardzie na przystanku autobusowym widziałem plakat zachęcający do przyjścia na mecze Pogoni (dokładnie z Lechem i Błękitnymi). Głównym hasłem, było: U nas nie zabraknie bramek! (może nie tak dokładnie, ale coś w ten deseń).
Bardzo dobrze, że Pogoń w końcu zaczyna być reklamowana nie tylko w Szczecinie, ale i w innych miastach z województwa. Brawa dla pomysłodawców i oby tak dalej, bo to jest najlepsza droga, aby zwiększyć frekwencję na Twardowskiego!

p.s. Sądzę, że na meczu z Błękitnymi nie powinno zjawić się mniej, niż 5000 osób, w końcu jest to jeden z najsilniejszych przeciwników Pogoni do awansu, a do tego znacznie więcej osób z Stargardu z pewnością pojedzie na ten "prawie derbowy" mecz...



Pafcio twoje słowa uznania sa naprawde motywujace NAS do dalszego działania :)


Obrazek gif wstawiony na forum
szczepaneq
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6074 dni




Odp: ,,...Aby Pogoń rosła w siłę....(kibicowsko)"-Klubowy marketing,działania własne - 04/10/2007 20:17

  krzynu1 napisał:  
moim skrommnym zdaniem, myśle ze tak od teraz nalezało by przede wszystkim poprawic informacje, promocje klubu, tj. rzeczy podstawowe jak np plakaty przed spotkaniami, inf za wlasnie kobiety za darmo wchodza-bo powiem szczerze ze gdy na slawe zabralem dziewczyne to jaj bilet kupilem bo zapomnialem za maja za darmo, a o tym nalezalo by przypominac, tym zachecic ludzi. w dalszej perspektywie jakies bilboardy czy plakaty promujace Pogoń w wojewodztwie, w dalszych rejonach. bo gdy na Pogoń jade to na trasie Koszalin-Szczecin zero takich tematow, gdyby ktos niezorientowany jechal to w zyciu nie skuma ze w najwiekszy klub w zach to Pogon. nast rzecz to na mniej atrakcyjne mecze wposcic ludzi za darmo, moze to troche zacheci. nalezalo by tez troche rozruszac temat 60 lecia klubu, zachecic do wspolnych obchodow, do pojawienia sie z taj okazji na stadionie. jest pewnie wiele innych mozliwosci, i skutecznych sposobow, to tylko kilka moich przemyslen. pozdrawiam



no z tym 60-leciem po prostu MUSI byc cos zorganizowane wiekszego, dzieki wspolpracy Kibicow i Klubu.


PoGo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6751 dni

**




Odp: ,,...Aby Pogoń rosła w siłę....(kibicowsko)"-Klubowy marketing,działania własne - 04/10/2007 20:27

  WNB napisał:  
1.Dlaczego jest taka ,,średnia" frekwencja


Dlaczego? Przypomnijmy sobie, jak to było za czasów ekstraklasy. Mecze były rozgrywane na naszym stadionie średnio co 2 tygodnie. Wtedy ludzie byli 'głodni', wyczekiwali tego upragnionego weekendu i tłumnie szli na mecz. Sytuację ta potęgowała jeszcze klasa rywali (Legia, Lech, Cracovia, Arka, Wisła itd). A jak sytuacja wygląda obecnie? Ludzie są przesyceni. W przeciągu ostatnich 3 tygodni rozegraliśmy 5 spotkań na własnym stadionie!! O klasie rywala nie będę wspominał, mimo iż graliśmy m.in. z liderem. Pewno napiszecie, że z klubem jest się na dobre i na złe, nieważne kiedy/gdzie/jak często grają. Ja to rozumiem, ale nie wszyscy są takimi zapaleńcami... Niektórym wystarczy własnie wcześniej wspomniane raz na 2 tyg. Jak to się mówi: "co za dużo to nie zdrowo".
Inną sprawą jest brak reklamy na mieście. Plakaty na szybach komunikacji miejskiej, przystankach... Tego cholernie brakuje.
Kobiety wchodzą za darmo? Może jeszcze powiecie mi, że obowiązuje to od początku sezonu? Szczerze, dowiedziałem się o tym przed meczem z Lechem Czaplinek. Zupełnie przez przypadek...

Wydaje mi się, iż własnie teraz powinniśmy odbudować wizerunek Naszego klubu. Odbudować w ten sposób, aby na mecze przychodziły całe rodziny. Żeby ojciec kupował dziecku szalik i zaszczepiał miłość do klubu. Żeby Pogoń była pasją, a nie ulotną modą wśród wymalowanych nastolatek z wystającymi stringami...

Tak się tylko rozmarzyłem... Pozdrawiam, PoGo.


Bo Pogoń szczecińska to jedna rodzina, starszy czy młodszy, piknik czy chuligan! piwo
avelyn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7811 dni




Odp: ,,...Aby Pogoń rosła w siłę....(kibicowsko)"-Klubowy marketing,działania własne - 04/10/2007 21:18
czwartek wieczór, a ja wciaz nie wiem o której w sobote graja. mogliby podawac dokladna date wczesniej....


Jeśli historia mogłaby nas czegokolwiek nauczyć, to niewątpliwie tego, że żaden naród nie stworzył wyższej cywilizacji bez poszanowania prawa do posiadania własności prywatnej
Ludwig von Mises
Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6890 dni

*




Odp: ,,...Aby Pogoń rosła w siłę....(kibicowsko)"-Klubowy marketing,działania własne - 04/10/2007 21:41

  avelyn napisał:  
czwartek wieczór, a ja wciaz nie wiem o której w sobote graja. mogliby podawac dokladna date wczesniej....



a od czego masz oficjalke? ;> klik - 6 Pazdziernika godz 17:00 Pogon Szczecin - Blękitni Stargard Szczecinski


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.08 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005