Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> ,,...Aby Pogoń rosła w siłę....(kibicowsko)"-Klubowy marketing,działania własne << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Shivan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7882 dni

**




Odp: ,,...Aby Pogoń rosła w siłę....(kibicowsko)"-Klubowy marketing,działania własne - 10/01/2008 23:28

  chtwo napisał:  

  phoenix napisał:  
Noi niestety Legia nie przyjedzie na sparing.Niekorzystny terminarz drużyny. No Szkoda :(



w takim wypadku powinni zaprosic CWKS Legie,ktora wystepuje w lidze okregowej-mecz napewno bylby wyrownany,wszak poziom pilkarski podobny ;) a i wielu kibicow Legii by do nas zawitalo(przez te problemy z ITI normalny doping i oprawy prowadza wlasnie na okregowce,wyjazdy tez zaliczaja-maja podobna sytuacje co my za ptaka kiedy zostala utworzona Pogon Nowa i na niej skupilismy swoja dzialalnosc-tak samo robia teraz nasi Bracia)naprawde zarzad Pogoni powinien sie nad tym powaznie zastanowic-Stowarzyszenie powinno podsunac ten pomysl gastronomikom-napewno ich sugestia nie byla by olana...pzdr



Tez uwazam, ze to calkiem niezla propozycja, bylby to obustronny uklon i na pewno sprowadzil by ziomali z Wa-wy, a przeciez jak swietowac to razem :D. Natomiast rozwala mnie pomysl piknikow meczu z Lechem, czasami naprawde nie rozumiem ich toku myslenia. Lech nam wpierdoli 5-0 i beda sie z tego cieszyc? Masakra. Kiedy ITI odmowilo trzeba by spojzec w strone Verony, a wielu reprezentantow nie maja :) wiec moze dadza sie skusic.


Srbijo - Izvinjavamo se za našu prodajnu kurevsku vladu
Szczecinska Brac
"Ale któż ze zwykłych ludzi pomyślałby, że to właśnie ci stadionowi chuligani i bandyci w szalikach jako pierwsi poszliby walczyć za Ojczyznę, gdyby taka przyszła potrzeba? To właśnie ludzie cechujący się tak wielkim patriotyzmem broniliby kraju..."-JKM
Bula
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5962 dni




Odp: ,,...Aby Pogoń rosła w siłę....(kibicowsko)"-Klubowy marketing,działania własne - 11/01/2008 00:03

  Shivan napisał:  

Rozwala mnie pomysl piknikow meczu z Lechem, czasami naprawde nie rozumiem ich toku myslenia. Lech nam wpierdoli 5-0 i beda sie z tego cieszyc? Masakra



Dokładnie tak. Lech bez problemu wpierdoliłby nam pełno brameczek i zamiast cieszyć się z wielkiego widowiska, to czuli byśmy się jak kibice Sianowa na ostatnim meczu z Pogonią (7-0). Można powiedzieć, że przecież jak mieli byśmy grać z Legią wynik byłby podobny. Zgadzam się, ale Legia to nie Lech. Do tego po co dawać pyrom powód do naśmiewania się. Cały czas przypominali by nam ten mecz, nie dając nam spokoju. Więc wydaje mi się, że pomysł z Lechem lekko nie przemyślany.


I choćbym szedł ciemną doliną zła się nie ulęknę, albowiem to ja jestem największym skurwysynem w tej dolinie
Mancano_Dati
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7247 dni




Odp: ,,...Aby Pogoń rosła w siłę....(kibicowsko)"-Klubowy marketing,działania własne - 11/01/2008 01:15

  Shivan napisał:  

  chtwo napisał:  

  phoenix napisał:  
Noi niestety Legia nie przyjedzie na sparing.Niekorzystny terminarz drużyny. No Szkoda :(



w takim wypadku powinni zaprosic CWKS Legie,ktora wystepuje w lidze okregowej-mecz napewno bylby wyrownany,wszak poziom pilkarski podobny ;) a i wielu kibicow Legii by do nas zawitalo(przez te problemy z ITI normalny doping i oprawy prowadza wlasnie na okregowce,wyjazdy tez zaliczaja-maja podobna sytuacje co my za ptaka kiedy zostala utworzona Pogon Nowa i na niej skupilismy swoja dzialalnosc-tak samo robia teraz nasi Bracia)naprawde zarzad Pogoni powinien sie nad tym powaznie zastanowic-Stowarzyszenie powinno podsunac ten pomysl gastronomikom-napewno ich sugestia nie byla by olana...pzdr



Tez uwazam, ze to calkiem niezla propozycja, bylby to obustronny uklon i na pewno sprowadzil by ziomali z Wa-wy, a przeciez jak swietowac to razem :D. Natomiast rozwala mnie pomysl piknikow meczu z Lechem, czasami naprawde nie rozumiem ich toku myslenia. Lech nam wpierdoli 5-0 i beda sie z tego cieszyc? Masakra. Kiedy ITI odmowilo trzeba by spojzec w strone Verony, a wielu reprezentantow nie maja :) wiec moze dadza sie skusic.



ostatnia druzyna Serie C hehe, w sumie chyba maja rownie duzo problemow co my, wiec moze...


Rch.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6367 dni




Odp: ,,...Aby Pogoń rosła w siłę....(kibicowsko)"-Klubowy marketing,działania własne - 11/01/2008 01:45

  Art(h)ur napisał:  
Rewal, Dębno, Kamień, Stargard - to juz 4! Najwazniejsze, zeby chociaz jeden z nich wypadl naprawde rewelacyjnie i pobil wszelkie rekordy. Tym bardziej, ze pogoda bedzie juz tylko coraz lepsza w tej rundzie.



Wyjazd do Stargardu nie jest taki pewny, aczkolwiek możliwy. Dębno, to będzie chyba wyjazd rundy(jedyny? - przyszłość pokaże). Pojemny stadion w Dębnie da nam możliwość na dobrą frekwencje.
Kamień i Niechorze trudno powiedzieć.

Co do Orkiestry jestem ciekawy jak to wyjdzie. Ludzie bedą mieli okazje spotkania z piłkażami. Chociaż np Kowala, to jakoś często widuję: a to w Galaxy, a to w tramwaju:D a to w Tigerze:P


Ultras Pogoń!MW03!Prawa Strona Miasta!
MKS 78
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7024 dni




Odp: ,,...Aby Pogoń rosła w siłę....(kibicowsko)"-Klubowy marketing,działania własne - 12/01/2008 08:17

  Rychu napisał:  

  Art(h)ur napisał:  
Rewal, Dębno, Kamień, Stargard - to juz 4! Najwazniejsze, zeby chociaz jeden z nich wypadl naprawde rewelacyjnie i pobil wszelkie rekordy. Tym bardziej, ze pogoda bedzie juz tylko coraz lepsza w tej rundzie.



Wyjazd do Stargardu nie jest taki pewny, aczkolwiek możliwy. Dębno, to będzie chyba wyjazd rundy(jedyny? - przyszłość pokaże). Pojemny stadion w Dębnie da nam możliwość na dobrą frekwencje.
Kamień i Niechorze trudno powiedzieć.

Co do Orkiestry jestem ciekawy jak to wyjdzie. Ludzie bedą mieli okazje spotkania z piłkażami. Chociaż np Kowala, to jakoś często widuję: a to w Galaxy, a to w tramwaju:D a to w Tigerze:P



albo w rokerze z browrkiem..::))


Fanatycy ze stolicy
gregm
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6657 dni




Odp: ,,...Aby Pogoń rosła w siłę....(kibicowsko)"-Klubowy marketing,działania własne - 21/01/2008 14:50
wczoraj obecnośc piłkarzy na turnieju dla dzieci w szkole na Seledynowej, dzis wizyta w Domu Kombatanta i Pioniera gdzie ostatnie dni spedzał Florian Krygier....może nie są to działania na wielką skalę ale cos w tym marketingu sie dzieje....


WIARA BęDZIE W NAS TRWAć!!!
Krzaku
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5992 dni




Odp: ,,...Aby Pogoń rosła w siłę....(kibicowsko)"-Klubowy marketing,działania własne - 21/01/2008 20:33
Mogliby zorganizować spotkania z piłkarzami takie jak były w sklepie Lotto za czasów Antka. To się podobało. Można było zrobić zdjęcie itp. i fajnie by było jakby wróciła gazetka Pogoni ale to raczej nierealne bo prezesi nie będą chcieli wrócić do pomysłu ptakowej ekipy.


PS !
JuStyNa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6788 dni




Odp: ,,...Aby Pogoń rosła w siłę....(kibicowsko)"-Klubowy marketing,działania własne - 23/01/2008 18:04

  Krzaku napisał:  
Mogliby zorganizować spotkania z piłkarzami takie jak były w sklepie Lotto za czasów Antka. To się podobało. Można było zrobić zdjęcie itp. i fajnie by było jakby wróciła gazetka Pogoni ale to raczej nierealne bo prezesi nie będą chcieli wrócić do pomysłu ptakowej ekipy.



A co mało było takich spotkań?? W galaxy już dwa czy trzy raz, kino, jakieś turnieje halowe, czy sparing na błoniach. Nawet na trening można się pofatygować żeby zrobić sobie zdjęcie. Wystarczy chcieć. I z pewnością będzie jeszcze nie jedna okazja ku temu. Ten rok jest wyjątkowy... Pogoń skończy 60 lat;)


Krzaku
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5992 dni




Odp: ,,...Aby Pogoń rosła w siłę....(kibicowsko)"-Klubowy marketing,działania własne - 23/01/2008 21:39

  JuStyNa napisał:  

  Krzaku napisał:  
Mogliby zorganizować spotkania z piłkarzami takie jak były w sklepie Lotto za czasów Antka. To się podobało. Można było zrobić zdjęcie itp. i fajnie by było jakby wróciła gazetka Pogoni ale to raczej nierealne bo prezesi nie będą chcieli wrócić do pomysłu ptakowej ekipy.



A co mało było takich spotkań?? W galaxy już dwa czy trzy raz, kino, jakieś turnieje halowe, czy sparing na błoniach. Nawet na trening można się pofatygować żeby zrobić sobie zdjęcie. Wystarczy chcieć. I z pewnością będzie jeszcze nie jedna okazja ku temu. Ten rok jest wyjątkowy... Pogoń skończy 60 lat;)



Ale chodziło mi o takie spotkania, gdzie przyjdzie jeden piłkarz i nie będzie opowiadał bajek dzieciom tylko będzie można zadawać pytania itp. tak jak to było w sklepie Lotto. A wiem, że można iść na treing zadać pytanie ale treingi często są w południe więc trudno niektórym dojść.


PS !
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7389 dni

*




Odp: ,,...Aby Pogoń rosła w siłę....(kibicowsko)"-Klubowy marketing,działania własne - 25/01/2008 20:11

  Cytat:  
Pogoń nie zapomniała również o specjalnej puli karnetów dla swoich byłych piłkarzy i zasłużonych osób.
- Na pewno o nich nie zapomnimy. Tak wiele zrobili dla Pogoni, że wstydem byłoby nie dać im wejściówek - zapewnia Adamczuk.
Jesienią byli portowcy otrzymali karnety VIP, srebrny lub złoty. Teraz też tak będzie. W najbliższym czasie rozstrzygnie się kryterium podziału (według zasług).



Niby takie nic, a dawniej było to nie do pomyślenia nawet - akcja jak najbardziej na plus.


D.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6225 dni




Odp: ,,...Aby Pogoń rosła w siłę....(kibicowsko)"-Klubowy marketing,działania własne - 25/01/2008 22:38

  eF^ napisał:  

  Cytat:  
Pogoń nie zapomniała również o specjalnej puli karnetów dla swoich byłych piłkarzy i zasłużonych osób.
- Na pewno o nich nie zapomnimy. Tak wiele zrobili dla Pogoni, że wstydem byłoby nie dać im wejściówek - zapewnia Adamczuk.
Jesienią byli portowcy otrzymali karnety VIP, srebrny lub złoty. Teraz też tak będzie. W najbliższym czasie rozstrzygnie się kryterium podziału (według zasług).



Niby takie nic, a dawniej było to nie do pomyślenia nawet - akcja jak najbardziej na plus.



Sam pomysł jak najbardziej dobry ale co do realizacji mam pewne wątpliwości - mianowicie hasło w myśl "każdemu według zasług" czyli podział na "VIP - a" złotego i srebrnego jest moim zdaniem niezbyt trafną decyzją.


Wszyscy co nam źle życzyli, mówili byśmy skończyli
to w tej chwili zobaczyli jak bardzo się pomylili

Obrazek gif wstawiony na forum
chrisxx
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7943 dni

***




Odp: ,,...Aby Pogoń rosła w siłę....(kibicowsko)"-Klubowy marketing,działania własne - 26/01/2008 10:00

  Dyzio napisał:  

  eF^ napisał:  

  Cytat:  
Pogoń nie zapomniała również o specjalnej puli karnetów dla swoich byłych piłkarzy i zasłużonych osób.
- Na pewno o nich nie zapomnimy. Tak wiele zrobili dla Pogoni, że wstydem byłoby nie dać im wejściówek - zapewnia Adamczuk.
Jesienią byli portowcy otrzymali karnety VIP, srebrny lub złoty. Teraz też tak będzie. W najbliższym czasie rozstrzygnie się kryterium podziału (według zasług).



Niby takie nic, a dawniej było to nie do pomyślenia nawet - akcja jak najbardziej na plus.



Sam pomysł jak najbardziej dobry ale co do realizacji mam pewne wątpliwości - mianowicie hasło w myśl "każdemu według zasług" czyli podział na "VIP - a" złotego i srebrnego jest moim zdaniem niezbyt trafną decyzją.



W którymś z wywiadów, chyba Adamczuk mówił, że o tym kto dostanie karnet, będzie decydowała liczba lat grania w Pogoni. Myślę, że jest to bardzo dobre rozwiązanie.


jns
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7069 dni




Odp: ,,...Aby Pogoń rosła w siłę....(kibicowsko)"-Klubowy marketing,działania własne - 05/02/2008 18:50
To chyba najbardziej odpowiedni temat, a więc wrzucam tutaj.


  pogonszczecin.info napisał:  
Pogoń otwiera się na Police

Wymiana zawodników, odbywanie stażów trenerskich oraz współpraca szkoleniowa grup młodzieżowych – to główne założenia programu wieloletniej współpracy pomiędzy Pogonią Szczecin SA, a Klubem Piłkarskim Police. List Intencyjny w tej sprawie podpisali dziś w siedzibie Dumy Pomorza przedstawiciele Zarządów obu klubów.

„Traktujemy sprawę bardzo poważnie” – podkreślił Prezes Klubu Piłkarskiego Police Waldemar Echaust. Dodał, że pierwszy krok został już zrobiony – do Polic wypożyczony został Rafał Komar, a do Pogoni Szczecin junior Maciej Kaliś.

Podpisana dziś deklaracja współpracy wychodzi także naprzeciw oczekiwaniom wielu kibiców. Dzięki zawartemu porozumieniu mecze III ligowego Klubu Piłkarskiego Police będą tak organizowane, aby nie kolidowały ze spotkaniami IV ligowej Pogoni Szczecin. Dodatkowo Strony Listu Intencyjnego zdeklarowały chęć organizowania między sobą przynajmniej jednego meczu towarzyskiego w każdej rundzie rozgrywkowej.



Rolo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5917 dni




Odp: ,,...Aby Pogoń rosła w siłę....(kibicowsko)"-Klubowy marketing,działania własne - 05/02/2008 23:49
Czyzby narescie zapachnialo Europa w Szczecinie? Mysle ze Pogon jest na najlepszej drodze zostac wzorem profesjonalizmu dla innych klubow z Polski. Niby Nasi dzialacze sa nowi na salonach pilki noznej ale robia to o wiele lepiej niz ci wszyscy pseudodzialacze ktorzy niestety kieruja polskimi klubami...


ktn
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7479 dni




Odp: ,,...Aby Pogoń rosła w siłę....(kibicowsko)"-Klubowy marketing,działania własne - 06/02/2008 15:52

  Portowiec z Berlina napisał:  
Czyzby narescie zapachnialo Europa w Szczecinie? Mysle ze Pogon jest na najlepszej drodze zostac wzorem profesjonalizmu dla innych klubow z Polski. Niby Nasi dzialacze sa nowi na salonach pilki noznej ale robia to o wiele lepiej niz ci wszyscy pseudodzialacze ktorzy niestety kieruja polskimi klubami...



może gdyby to było z 10-15 lat temu to i Pogoń byłaby wzorem profesjonalizmu dla innych polskich klubów ale teraz nie sądze ;)


Better dead than red!
jns
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7069 dni




Odp: ,,...Aby Pogoń rosła w siłę....(kibicowsko)"-Klubowy marketing,działania własne - 06/02/2008 17:34
Dzisiaj została podpisana długo oczekiwana umowa z PŻM. Dotyczy ona przede wszystkim wspierania grup młodzieżowych.


D.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6225 dni




Odp: ,,...Aby Pogoń rosła w siłę....(kibicowsko)"-Klubowy marketing,działania własne - 07/02/2008 13:33

  chrisxx napisał:  


W którymś z wywiadów, chyba Adamczuk mówił, że o tym kto dostanie karnet, będzie decydowała liczba lat grania w Pogoni. Myślę, że jest to bardzo dobre rozwiązanie.



Bo ja wiem taka "gwiazda" jak choćby Wojtek Fylkir Tomasiewicz ma więcej lat gry (przesiedzianych na ławce) niż Marek Leśniak a wkład piłkarski jest nieporównywalny. Oczywiście jest to dość skrajne porównanie, jednak użyte by w sposób dość jaskrawy przedstawić dlaczego moim zdaniem podział złoty - srebrny uważam za delikatnie chybiony pomysł.


Wszyscy co nam źle życzyli, mówili byśmy skończyli
to w tej chwili zobaczyli jak bardzo się pomylili

Obrazek gif wstawiony na forum
Olaf
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7816 dni




Odp: ,,...Aby Pogoń rosła w siłę....(kibicowsko)"-Klubowy marketing,działania własne - 07/02/2008 21:42

  Dyzio napisał:  

  chrisxx napisał:  


W którymś z wywiadów, chyba Adamczuk mówił, że o tym kto dostanie karnet, będzie decydowała liczba lat grania w Pogoni. Myślę, że jest to bardzo dobre rozwiązanie.



Bo ja wiem taka "gwiazda" jak choćby Wojtek Fylkir Tomasiewicz ma więcej lat gry (przesiedzianych na ławce) niż Marek Leśniak a wkład piłkarski jest nieporównywalny. Oczywiście jest to dość skrajne porównanie, jednak użyte by w sposób dość jaskrawy przedstawić dlaczego moim zdaniem podział złoty - srebrny uważam za delikatnie chybiony pomysł.



Nie jestem wielkim fanem Tomasiewicza, ale miał on w Pogoni swoje dni chwały. Na początku lat 90, w drugiej lidze, kiedy Pogoń wywalczyła awans do ekstraklasy, został wybrany na bramkarza sezonu przez Przegląd Sportowy. W sprawie karnetów jakieś kryterium przyjąć trzeba, a każde rozwiązanie będzie dyskusyjne.


Pieniądze to nie wszystko.... potrzebne są jeszcze złoto i diamenty.
Shivan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7882 dni

**




Odp: ,,...Aby Pogoń rosła w siłę....(kibicowsko)"-Klubowy marketing,działania własne - 07/02/2008 22:43

  Dyzio napisał:  

  chrisxx napisał:  


W którymś z wywiadów, chyba Adamczuk mówił, że o tym kto dostanie karnet, będzie decydowała liczba lat grania w Pogoni. Myślę, że jest to bardzo dobre rozwiązanie.



Bo ja wiem taka "gwiazda" jak choćby Wojtek Fylkir Tomasiewicz ma więcej lat gry (przesiedzianych na ławce) niż Marek Leśniak a wkład piłkarski jest nieporównywalny. Oczywiście jest to dość skrajne porównanie, jednak użyte by w sposób dość jaskrawy przedstawić dlaczego moim zdaniem podział złoty - srebrny uważam za delikatnie chybiony pomysł.



No ale jednak byl przez te lata zwiazany z naszym Klubem, a to powinno byc najwazniejsze kryterium, mysle ze i dla Lesniaka taki karnet tez sie znajdzie ;).


Srbijo - Izvinjavamo se za našu prodajnu kurevsku vladu
Szczecinska Brac
"Ale któż ze zwykłych ludzi pomyślałby, że to właśnie ci stadionowi chuligani i bandyci w szalikach jako pierwsi poszliby walczyć za Ojczyznę, gdyby taka przyszła potrzeba? To właśnie ludzie cechujący się tak wielkim patriotyzmem broniliby kraju..."-JKM
D.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6225 dni




Odp: ,,...Aby Pogoń rosła w siłę....(kibicowsko)"-Klubowy marketing,działania własne - 08/02/2008 00:12

  Olaf napisał:  
W sprawie karnetów jakieś kryterium przyjąć trzeba, a każde rozwiązanie będzie dyskusyjne.




  Shivan napisał:  

No ale jednak byl przez te lata zwiazany z naszym Klubem, a to powinno byc najwazniejsze kryterium, mysle ze i dla Lesniaka taki karnet tez sie znajdzie ;).



Odnosząc się zarówno do pierwszej jak i drugiej wypowiedzi, oczywistym jest, iż jakieś rozwiązanie/kryterium decydujące o przyznaniu takiego wyróżnienia musi istnieć. Co do tego nie mam żadnych zastrzeżeń a wspomniany przeze mnie przykład Tomasiewicz - Leśniak ma poddać w wątpliwość sens dodatkowego podziału miary wedle której rozdawane będą karnety złote/srebrne. Gdyż jak słusznie zauważył Olaf jakiekolwiek rozstrzygniecie zagadnienia może budzić zastrzeżenia; liczba występów przeciwko ilości bramek, lata spędzone w klubie w konfrontacji z wkładem w sukcesy itd. tych zasług nie da się "zważyć". Z powyższych powodów mam takie a nie inne zdanie w kwestii przyszłego rozdawnictwa karnetów.


Wszyscy co nam źle życzyli, mówili byśmy skończyli
to w tej chwili zobaczyli jak bardzo się pomylili

Obrazek gif wstawiony na forum
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.09 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005