Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> ,,...Aby Pogoń rosła w siłę....(kibicowsko)"-Klubowy marketing,działania własne << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Sampaio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7506 dni

*




Odp: ,,...Aby Pogoń rosła w siłę....(kibicowsko)"-Klubowy marketing,działania własne - 06/05/2009 12:46

  L. napisał:  

  Leli napisał:  
Robicie kurwa z ILGY WIDLY...ja pierdole, pomylil sie chlopak, sie zamyslil albo cos i tyle poprostu PRZYPADKOWA POMYLKA, wieczamknijcie mordy i nie spamujcie forum ;[



Ty przystopuj trochę.. Co do jego argumentacji to dla mnie jest nie normalna. Nie rozumiem jak można zapomnieć o kolejności barw :|

Co do pisania przez parę osób wyżej, ze stara wiara wróci jak wyjdzie gimnazjum. No do kurwy nędzy, sami nie wyjdą. Czy nie prościej jest wziąć siebie, kolegę i cala "stara" gwardie co przychodziła kiedyś na młyn i przyjść ? Ja wiem ze mentalność Polaka to przyjść na pościelone. Ale nikt nie zrobi nic z własnej woli tylko będzie narzekał. Pamiętajcie ze to w Nas jest siła i albo zrobimy coś razem albo zostanie Wam forum do wylewania smutków. Jak by przyszli starsi, stanęli blisko gniazda, w jednej grupie to te dzieci by poszły bardziej w gore, aż w końcu doszły by do wyjścia z sektora. Łańcuch pokarmowy to nie tylko ofiara ale i myśliwy, a tych u Nas brakuje jak widać :|



Najsmutniejsze jest jednak to, że wielu starszych z dwunastki nie tylko nie pojawia się na młynie - część z nich chyba w ogóle dała sobie spokój z obciachowym kibicowaniem trzecioligowej Pogoni...


Statystycznie gołąb żyje tylko kilka lat (choroby, wypadki i ogólnie "ciężkie życie")
Topik!
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5520 dni




Odp: ,,...Aby Pogoń rosła w siłę....(kibicowsko)"-Klubowy marketing,działania własne - 06/05/2009 13:28

  Sampaio napisał:  

  L. napisał:  

  Leli napisał:  
Robicie kurwa z ILGY WIDLY...ja pierdole, pomylil sie chlopak, sie zamyslil albo cos i tyle poprostu PRZYPADKOWA POMYLKA, wieczamknijcie mordy i nie spamujcie forum ;[



Ty przystopuj trochę.. Co do jego argumentacji to dla mnie jest nie normalna. Nie rozumiem jak można zapomnieć o kolejności barw :|

Co do pisania przez parę osób wyżej, ze stara wiara wróci jak wyjdzie gimnazjum. No do kurwy nędzy, sami nie wyjdą. Czy nie prościej jest wziąć siebie, kolegę i cala "stara" gwardie co przychodziła kiedyś na młyn i przyjść ? Ja wiem ze mentalność Polaka to przyjść na pościelone. Ale nikt nie zrobi nic z własnej woli tylko będzie narzekał. Pamiętajcie ze to w Nas jest siła i albo zrobimy coś razem albo zostanie Wam forum do wylewania smutków. Jak by przyszli starsi, stanęli blisko gniazda, w jednej grupie to te dzieci by poszły bardziej w gore, aż w końcu doszły by do wyjścia z sektora. Łańcuch pokarmowy to nie tylko ofiara ale i myśliwy, a tych u Nas brakuje jak widać :|



Najsmutniejsze jest jednak to, że wielu starszych z dwunastki nie tylko nie pojawia się na młynie - część z nich chyba w ogóle dała sobie spokój z obciachowym kibicowaniem trzecioligowej Pogoni...


reasumujac bedzie awans = beda ludzie


Janek80
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6085 dni




Odp: ,,...Aby Pogoń rosła w siłę....(kibicowsko)"-Klubowy marketing,działania własne - 06/05/2009 15:44

  100procentPogon napisał:  

  Sampaio napisał:  

  L. napisał:  

  Leli napisał:  
Robicie kurwa z ILGY WIDLY...ja pierdole, pomylil sie chlopak, sie zamyslil albo cos i tyle poprostu PRZYPADKOWA POMYLKA, wieczamknijcie mordy i nie spamujcie forum ;[



Ty przystopuj trochę.. Co do jego argumentacji to dla mnie jest nie normalna. Nie rozumiem jak można zapomnieć o kolejności barw :|

Co do pisania przez parę osób wyżej, ze stara wiara wróci jak wyjdzie gimnazjum. No do kurwy nędzy, sami nie wyjdą. Czy nie prościej jest wziąć siebie, kolegę i cala "stara" gwardie co przychodziła kiedyś na młyn i przyjść ? Ja wiem ze mentalność Polaka to przyjść na pościelone. Ale nikt nie zrobi nic z własnej woli tylko będzie narzekał. Pamiętajcie ze to w Nas jest siła i albo zrobimy coś razem albo zostanie Wam forum do wylewania smutków. Jak by przyszli starsi, stanęli blisko gniazda, w jednej grupie to te dzieci by poszły bardziej w gore, aż w końcu doszły by do wyjścia z sektora. Łańcuch pokarmowy to nie tylko ofiara ale i myśliwy, a tych u Nas brakuje jak widać :|



Najsmutniejsze jest jednak to, że wielu starszych z dwunastki nie tylko nie pojawia się na młynie - część z nich chyba w ogóle dała sobie spokój z obciachowym kibicowaniem trzecioligowej Pogoni...


reasumujac bedzie awans = beda ludzie



Sam awans to też za mało. Przeciętna gra w środku czy ogonie tabeli też raczej tłumów nie przyciągnie...


db1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6920 dni




Odp: ,,...Aby Pogoń rosła w siłę....(kibicowsko)"-Klubowy marketing,działania własne - 06/05/2009 16:00

  arik napisał:  
źle mnie zrozumiałeś chyba :) Nie chodzi mi, że barwy nie są istotne, ale akurat no jakby nie zauważyłem (zapomniałem), że aż tak istotna jest kolejność barw. Teraz już wiem, koniec tematu:)


Dobrze Ciebie zrozumiałem! A jeśli wg Ciebie kolejność barw nie ma znaczenia to Ci piszę, że ma! I to olbrzymią!
No to teraz koniec tematu... :)


arik
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5817 dni




Odp: ,,...Aby Pogoń rosła w siłę....(kibicowsko)"-Klubowy marketing,działania własne - 06/05/2009 16:20

  oczko82 napisał:  

  arik napisał:  
źle mnie zrozumiałeś chyba :) Nie chodzi mi, że barwy nie są istotne, ale akurat no jakby nie zauważyłem (zapomniałem), że aż tak istotna jest kolejność barw. Teraz już wiem, koniec tematu:)


Dobrze Ciebie zrozumiałem! A jeśli wg Ciebie kolejność barw nie ma znaczenia to Ci piszę, że ma! I to olbrzymią!
No to teraz koniec tematu... :)



Przeprosiłem, zrozumiałem, przyznałem się do błędy, więc nie wiem po co kolejne osoby sie na ten temat rozpisują. Tym bardziej, że na stronie jest już poprawiona wersja


Obrazek png wstawiony na forum
NIEBUSZEWO
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5796 dni




Odp: ,,...Aby Pogoń rosła w siłę....(kibicowsko)"-Klubowy marketing,działania własne - 06/05/2009 16:36
Czy pojawily sie juz bluzy? jesli nie to poprosze info na forum kiedy bede mniej wiecej


AB INCUNABULIS POGOŃ SZCZECIN!!!
Topik!
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5520 dni




Odp: ,,...Aby Pogoń rosła w siłę....(kibicowsko)"-Klubowy marketing,działania własne - 06/05/2009 16:38

  Janek44 napisał:  

  100procentPogon napisał:  

  Sampaio napisał:  

  L. napisał:  

  Leli napisał:  
Robicie kurwa z ILGY WIDLY...ja pierdole, pomylil sie chlopak, sie zamyslil albo cos i tyle poprostu PRZYPADKOWA POMYLKA, wieczamknijcie mordy i nie spamujcie forum ;[



Ty przystopuj trochę.. Co do jego argumentacji to dla mnie jest nie normalna. Nie rozumiem jak można zapomnieć o kolejności barw :|

Co do pisania przez parę osób wyżej, ze stara wiara wróci jak wyjdzie gimnazjum. No do kurwy nędzy, sami nie wyjdą. Czy nie prościej jest wziąć siebie, kolegę i cala "stara" gwardie co przychodziła kiedyś na młyn i przyjść ? Ja wiem ze mentalność Polaka to przyjść na pościelone. Ale nikt nie zrobi nic z własnej woli tylko będzie narzekał. Pamiętajcie ze to w Nas jest siła i albo zrobimy coś razem albo zostanie Wam forum do wylewania smutków. Jak by przyszli starsi, stanęli blisko gniazda, w jednej grupie to te dzieci by poszły bardziej w gore, aż w końcu doszły by do wyjścia z sektora. Łańcuch pokarmowy to nie tylko ofiara ale i myśliwy, a tych u Nas brakuje jak widać :|



Najsmutniejsze jest jednak to, że wielu starszych z dwunastki nie tylko nie pojawia się na młynie - część z nich chyba w ogóle dała sobie spokój z obciachowym kibicowaniem trzecioligowej Pogoni...


reasumujac bedzie awans = beda ludzie



Sam awans to też za mało. Przeciętna gra w środku czy ogonie tabeli też raczej tłumów nie przyciągnie...



przyznaje masz racje
nawet Pogon w Ekstraklasie kilka lat temu nie przyciagala widzow duzo jak wynikow nie bylo.


anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6555 dni




Odp: ,,...Aby Pogoń rosła w siłę....(kibicowsko)"-Klubowy marketing,działania własne - 08/05/2009 23:13

  Sampaio napisał:  

  L. napisał:  

  Leli napisał:  
Robicie kurwa z ILGY WIDLY...ja pierdole, pomylil sie chlopak, sie zamyslil albo cos i tyle poprostu PRZYPADKOWA POMYLKA, wieczamknijcie mordy i nie spamujcie forum ;[



Ty przystopuj trochę.. Co do jego argumentacji to dla mnie jest nie normalna. Nie rozumiem jak można zapomnieć o kolejności barw :|

Co do pisania przez parę osób wyżej, ze stara wiara wróci jak wyjdzie gimnazjum. No do kurwy nędzy, sami nie wyjdą. Czy nie prościej jest wziąć siebie, kolegę i cala "stara" gwardie co przychodziła kiedyś na młyn i przyjść ? Ja wiem ze mentalność Polaka to przyjść na pościelone. Ale nikt nie zrobi nic z własnej woli tylko będzie narzekał. Pamiętajcie ze to w Nas jest siła i albo zrobimy coś razem albo zostanie Wam forum do wylewania smutków. Jak by przyszli starsi, stanęli blisko gniazda, w jednej grupie to te dzieci by poszły bardziej w gore, aż w końcu doszły by do wyjścia z sektora. Łańcuch pokarmowy to nie tylko ofiara ale i myśliwy, a tych u Nas brakuje jak widać :|



Najsmutniejsze jest jednak to, że wielu starszych z dwunastki nie tylko nie pojawia się na młynie - część z nich chyba w ogóle dała sobie spokój z obciachowym kibicowaniem trzecioligowej Pogoni...



Możesz mi wierzyć na słowo,że lwia część ludzi dała sobie spokój z chodzeniem na meczu. Na pytanie dlaczego,odpowiedz jest mniej więcej taka-znudziła ciągła chora sytuacja w klubie a perspektyw na poprawę brak. Inni oczywiście uważają że bilety i nie ten poziom,najmniejsza ale też jakaś tam cześć mówi coś w ten deseń,że moda na chodzenie na Pogoń minęła. I wszyscy ławą wspominają mecze z Lechem,Legią czy Górnikiem. Konkluzja jest więc jasna-czy chcemy tego czy nie,dopóki Pogoń nie wróci do ekstraklasy to nawet w 1 lidze nie ma co liczyć na wysoką frekwencje. Ona będzie tylko wtedy kiedy będziemy walczyć o kolejny awans,bądź na jakiś wybrany mecz z "klasową" drużyną. Szczecińscy kibice są niczym francuski piesek,byle kości nie tykają. A to jest tylko woda na młyn w kontekście renowacji bądź budowy nowego stadionu. Ale o tym nie będe sie rozpisywał ,bo to truizm.


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
Safe
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7157 dni




Odp: ,,...Aby Pogoń rosła w siłę....(kibicowsko)"-Klubowy marketing,działania własne - 09/05/2009 15:53

  anathema napisał:  

  Sampaio napisał:  

  L. napisał:  

  Leli napisał:  
Robicie kurwa z ILGY WIDLY...ja pierdole, pomylil sie chlopak, sie zamyslil albo cos i tyle poprostu PRZYPADKOWA POMYLKA, wieczamknijcie mordy i nie spamujcie forum ;[



Ty przystopuj trochę.. Co do jego argumentacji to dla mnie jest nie normalna. Nie rozumiem jak można zapomnieć o kolejności barw :|

Co do pisania przez parę osób wyżej, ze stara wiara wróci jak wyjdzie gimnazjum. No do kurwy nędzy, sami nie wyjdą. Czy nie prościej jest wziąć siebie, kolegę i cala "stara" gwardie co przychodziła kiedyś na młyn i przyjść ? Ja wiem ze mentalność Polaka to przyjść na pościelone. Ale nikt nie zrobi nic z własnej woli tylko będzie narzekał. Pamiętajcie ze to w Nas jest siła i albo zrobimy coś razem albo zostanie Wam forum do wylewania smutków. Jak by przyszli starsi, stanęli blisko gniazda, w jednej grupie to te dzieci by poszły bardziej w gore, aż w końcu doszły by do wyjścia z sektora. Łańcuch pokarmowy to nie tylko ofiara ale i myśliwy, a tych u Nas brakuje jak widać :|



Najsmutniejsze jest jednak to, że wielu starszych z dwunastki nie tylko nie pojawia się na młynie - część z nich chyba w ogóle dała sobie spokój z obciachowym kibicowaniem trzecioligowej Pogoni...



Możesz mi wierzyć na słowo,że lwia część ludzi dała sobie spokój z chodzeniem na meczu. Na pytanie dlaczego,odpowiedz jest mniej więcej taka-znudziła ciągła chora sytuacja w klubie a perspektyw na poprawę brak. Inni oczywiście uważają że bilety i nie ten poziom,najmniejsza ale też jakaś tam cześć mówi coś w ten deseń,że moda na chodzenie na Pogoń minęła. I wszyscy ławą wspominają mecze z Lechem,Legią czy Górnikiem. Konkluzja jest więc jasna-czy chcemy tego czy nie,dopóki Pogoń nie wróci do ekstraklasy to nawet w 1 lidze nie ma co liczyć na wysoką frekwencje. Ona będzie tylko wtedy kiedy będziemy walczyć o kolejny awans,bądź na jakiś wybrany mecz z "klasową" drużyną. Szczecińscy kibice są niczym francuski piesek,byle kości nie tykają. A to jest tylko woda na młyn w kontekście renowacji bądź budowy nowego stadionu. Ale o tym nie będe sie rozpisywał ,bo to truizm.



Pierwsza liga bedzie o wiele ciekawsza (pod wzgledem kibicowskim, a pilkarskim pewno podobny poziom), niz ekstraklasa w przyszlym roku...


"Jeszcze bedzie czas, by odpoczywac"
PSMKS
Patriotyczna PS
IP: zapisany
Na forum od 7342 dni

****




Odp: ,,...Aby Pogoń rosła w siłę....(kibicowsko)"-Klubowy marketing,działania własne - 09/05/2009 23:02
Tutaj chyba jest odpowiednie miejsce do tego co chcę opisać ...
Mianowicie chodzi mi o dzisiejszy powrót autobusem z Polic ( te podstawione ) .Wszystko fajnie piękne jakaś patolka na przegubie ... Po wyjściu okazało sie te pato co tam sobie śpiewało kilka znanych piosenek (ssij pałę etc ) było tak bohaterskie i ciupało starszą kobietę ,ale żeby tego było mało ciupali kobietę która z Mistrzem Florianem tworzyła Pogoń... trzeba coś z tym zrobić jeśli chcemy rosnąć w siłę . Chciałem opierdolić ten slums lecz zwineli sie szybko ... Jeśli ktoś to widział i mnie więcej zna bliżej sytuacje proszę napisać lub pw. Pozdrawiam


Przyjaciele Nie Tylko z Trybun !
Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6917 dni

*




Odp: ,,...Aby Pogoń rosła w siłę....(kibicowsko)"-Klubowy marketing,działania własne - 09/05/2009 23:54

  Psmks napisał:  
Tutaj chyba jest odpowiednie miejsce do tego co chcę opisać ...
Mianowicie chodzi mi o dzisiejszy powrót autobusem z Polic ( te podstawione ) .Wszystko fajnie piękne jakaś patolka na przegubie ... Po wyjściu okazało sie te pato co tam sobie śpiewało kilka znanych piosenek (ssij pałę etc ) było tak bohaterskie i ciupało starszą kobietę ,ale żeby tego było mało ciupali kobietę która z Mistrzem Florianem tworzyła Pogoń... trzeba coś z tym zrobić jeśli chcemy rosnąć w siłę . Chciałem opierdolić ten slums lecz zwineli sie szybko ... Jeśli ktoś to widział i mnie więcej zna bliżej sytuacje proszę napisać lub pw. Pozdrawiam



Domyslam sie o jaka Pania chodzi,trzeba bylo zajebac jednemu i drugiemu i by sie skonczylo na takie cos gnojom niemozna pozwolic!!


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
PSMKS
Patriotyczna PS
IP: zapisany
Na forum od 7342 dni

****




Odp: ,,...Aby Pogoń rosła w siłę....(kibicowsko)"-Klubowy marketing,działania własne - 10/05/2009 10:09

  Randall McMurphy napisał:  

  Psmks napisał:  
Tutaj chyba jest odpowiednie miejsce do tego co chcę opisać ...
Mianowicie chodzi mi o dzisiejszy powrót autobusem z Polic ( te podstawione ) .Wszystko fajnie piękne jakaś patolka na przegubie ... Po wyjściu okazało sie te pato co tam sobie śpiewało kilka znanych piosenek (ssij pałę etc ) było tak bohaterskie i ciupało starszą kobietę ,ale żeby tego było mało ciupali kobietę która z Mistrzem Florianem tworzyła Pogoń... trzeba coś z tym zrobić jeśli chcemy rosnąć w siłę . Chciałem opierdolić ten slums lecz zwineli sie szybko ... Jeśli ktoś to widział i mnie więcej zna bliżej sytuacje proszę napisać lub pw. Pozdrawiam



Domyslam sie o jaka Pania chodzi,trzeba bylo zajebac jednemu i drugiemu i by sie skonczylo na takie cos gnojom niemozna pozwolic!!



Niestety nie zdążyłem jako że wychodziłem jako jeden z ostatnich zauważyłem tylko wściekłą Panią która kryczała na tą dziecinadę etc... Postaram się dokładnie sprawę ogarnąć i tu proszę jeśli ktoś widział tą sytułacje najlepiej z bliska niech napisze tu lub na PW !


Przyjaciele Nie Tylko z Trybun !
Fyfy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6032 dni




Odp: ,,...Aby Pogoń rosła w siłę....(kibicowsko)"-Klubowy marketing,działania własne - 10/05/2009 10:15

  Psmks napisał:  
Tutaj chyba jest odpowiednie miejsce do tego co chcę opisać ...
Mianowicie chodzi mi o dzisiejszy powrót autobusem z Polic ( te podstawione ) .Wszystko fajnie piękne jakaś patolka na przegubie ... Po wyjściu okazało sie te pato co tam sobie śpiewało kilka znanych piosenek (ssij pałę etc ) było tak bohaterskie i ciupało starszą kobietę ,ale żeby tego było mało ciupali kobietę która z Mistrzem Florianem tworzyła Pogoń... trzeba coś z tym zrobić jeśli chcemy rosnąć w siłę . Chciałem opierdolić ten slums lecz zwineli sie szybko ... Jeśli ktoś to widział i mnie więcej zna bliżej sytuacje proszę napisać lub pw. Pozdrawiam





Mozliwe ze jechalismy tym samym autobusem bo stalem z tymi chlopakami co to spiewali I CHYBA COS TU WYMYSLASZ STARY.
Bo nie tyralismy tej biednej pani co stala na poczatku autobusu, tylko spiewalismy na zwale sobie ta piosenke, i nie ZMYLISMY sie szybko wiec jak chciales podejsc i zwrocic uwage to mogles ale chyba odwagi Ci nie starczylo a teraz sie napinasz,
Wiec apel moj drogi do Ciebie, jak kurwa nie wiesz co jest grane i nie wiesz komu spiewamy ta piosenke TO SHUT UP :)

A z tą Pania z przodu to dopiero na Rodla pani uroila sobie ze ktos cos do niej wysiadajac powiedzial i cos sie napiela ale kazdy zlekcewarzyl i poszedl bo przeciez nie o to chodzi by zawracac gitara Pani ktora ma sporo latek, Szacunek dla tej pani i gitara

I NIE SIEJ PROPAGANDY :((((


Fyfy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6032 dni




Odp: ,,...Aby Pogoń rosła w siłę....(kibicowsko)"-Klubowy marketing,działania własne - 10/05/2009 10:19
"...Postaram się dokładnie sprawę ogarnąć..."


Ty no stary jak ty sie tutuj napinasz OHOHOHOH!!! Jak taki bylem PEWNY ze do tej pani to spiewalismy to mogles odrazu podejsc bo przeciez na rodla na swiatlach jeszcze stalismy i sobie rozmawialismy!

Fajnie ze sie tak przejoles losami tej Pani ale to nie bylo do niej i nie wiem co za problem widzisz :)

Najgorzej jak ktos sobie cos doda i ulozy wlasna historyjke jak bylo- tak jak w Twoim przypadku!


JuStyNa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6815 dni




Odp: ,,...Aby Pogoń rosła w siłę....(kibicowsko)"-Klubowy marketing,działania własne - 10/05/2009 10:37

  Leli napisał:  
"...Postaram się dokładnie sprawę ogarnąć..."


Ty no stary jak ty sie tutuj napinasz OHOHOHOH!!! Jak taki bylem PEWNY ze do tej pani to spiewalismy to mogles odrazu podejsc bo przeciez na rodla na swiatlach jeszcze stalismy i sobie rozmawialismy!

Fajnie ze sie tak przejoles losami tej Pani ale to nie bylo do niej i nie wiem co za problem widzisz :)

Najgorzej jak ktos sobie cos doda i ulozy wlasna historyjke jak bylo- tak jak w Twoim przypadku!



I kto się tu napina ośle zasrany. Jak nie było do tej pani. To samo to że zwróciła wam uwagę i to powinno was przywrócić do porządku - w ogóle to chyba jestes na tyle dorosły, że już powinienieś wiedziec co wypada mówić przy starszych osobach a czego nie. Zwłaszcze, że pewnie nie wiedziałes kogo masz przed sobą. Lepiej się z kolegami popisywać...łeb



Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7317 dni




Odp: ,,...Aby Pogoń rosła w siłę....(kibicowsko)"-Klubowy marketing,działania własne - 10/05/2009 10:57
Też wracałem tym autobusem. Inna sprawa to, że miał to być bezpośredni na Rodła a zatrzymywał się na większości przypadków. Poza tym kierowca nie za wiele czasem ogarniał i wyszło z tego, że jak wjeżdżaliśmy do centrum to pierwszy podstawiony powoli z niego wyjeżdżał.. ale to już taki szczegół.

Rzeczywiście mimo wielu śmiesznych i całkowicie normalnych tekstów w tym autobusie to te skierowane do starszej pani były na niskim poziomie. Na szczęście siedziała on na samym przodzie więc wielu rzeczy nie słyszała.. Podobnie jak rzucanie k..... w stronie kierowcy, fakt chyba pierwszy raz jechał podstawionym autobusem, ale bluzganie do niego nie jest sposobem..

I co ważne, nie mówię kto, co dokładnie śpiewał i do kogo bo siedziałem bardziej z przodu. Mówię tylko o tym co udało mi usłyszeć i zauważyć więc nikogo nie oceniam.


Pogoń to barwy, historia, stadion, klimat - POGOŃ TO MY! || Hala Madrid!
PSMKS
Patriotyczna PS
IP: zapisany
Na forum od 7342 dni

****




Odp: ,,...Aby Pogoń rosła w siłę....(kibicowsko)"-Klubowy marketing,działania własne - 10/05/2009 12:01

  Leli napisał:  
"...Postaram się dokładnie sprawę ogarnąć..."


Ty no stary jak ty sie tutuj napinasz OHOHOHOH!!! Jak taki bylem PEWNY ze do tej pani to spiewalismy to mogles odrazu podejsc bo przeciez na rodla na swiatlach jeszcze stalismy i sobie rozmawialismy!

Fajnie ze sie tak przejoles losami tej Pani ale to nie bylo do niej i nie wiem co za problem widzisz :)

Najgorzej jak ktos sobie cos doda i ulozy wlasna historyjke jak bylo- tak jak w Twoim przypadku!



Powiem Ci tak napisałem to co zauważyłem , nie brakło mi odwagi bo w autobusie nie zwracałem uwagi do kogo dam śpiewasz swoje pioseneczki... lecz po wyjściu z busa zobaczyłem kobietę która wściekła krzyczała ze ją ktoś tam bluzgał . Więc jedno sie nasuwa że to ta patologia z przegubu... bo reszta autobusu była spokojna . Acha dla twoje informacji gamoniu dorwałem jednego z was przy przystanku 11 i dostał ciupę... Po za tym apelowałem do osób które to widziały by przybliżyły sytuacje...
Pisz sobie co chcesz lecz bardziej wierzę tej starszej kobiecie ( bo niby po co ma kłamać ) niż tobie...

Acha i te twoje teksty "TO SHUT UP" żałosny jesteś jak i te twoje całe grono ...

Bez odbioru ...


Przyjaciele Nie Tylko z Trybun !
arat
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6209 dni




Odp: ,,...Aby Pogoń rosła w siłę....(kibicowsko)"-Klubowy marketing,działania własne - 10/05/2009 12:31

  Leli napisał:  
Mozliwe ze jechalismy tym samym autobusem bo stalem z tymi chlopakami co to spiewali I CHYBA COS TU WYMYSLASZ STARY.
Bo nie tyralismy tej biednej pani co stala na poczatku autobusu, tylko spiewalismy na zwale sobie ta piosenke, i nie ZMYLISMY sie szybko wiec jak chciales podejsc i zwrocic uwage to mogles ale chyba odwagi Ci nie starczylo a teraz sie napinasz,
Wiec apel moj drogi do Ciebie, jak kurwa nie wiesz co jest grane i nie wiesz komu spiewamy ta piosenke TO SHUT UP :)

A z tą Pania z przodu to dopiero na Rodla pani uroila sobie ze ktos cos do niej wysiadajac powiedzial i cos sie napiela ale kazdy zlekcewarzyl i poszedl bo przeciez nie o to chodzi by zawracac gitara Pani ktora ma sporo latek, Szacunek dla tej pani i gitara

I NIE SIEJ PROPAGANDY :((((




które gimnazjum ?


Lrd
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7006 dni

***




Odp: ,,...Aby Pogoń rosła w siłę....(kibicowsko)"-Klubowy marketing,działania własne - 10/05/2009 12:43

  Leli napisał:  
Wiec apel moj drogi do Ciebie, jak kurwa nie wiesz co jest grane i nie wiesz komu spiewamy ta piosenke TO SHUT UP :)


a komu śpiewaliście?

  Leli napisał:  
I NIE SIEJ PROPAGANDY :((((


Zaśmierdziało mi tu kibicami.net ;)


Against modern wszystko!
Rosa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7053 dni




Odp: ,,...Aby Pogoń rosła w siłę....(kibicowsko)"-Klubowy marketing,działania własne - 10/05/2009 13:09
dobra powiedz co chcesz wywalczyć pisaniem na forum ? bo nie widzę tutaj żadnego sensu pisaniu o tym bo co to da.. i nikt nie przezywał tej starszej Panii także naprawdę wyluzuj z tymi oskrażeniami

Ostatnio edytowany przez: Rosa, 10 maja 2009, 13:36 [1 raz(y)]


Walczyć, Trenować Pogoń musi panować!
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.09 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005