Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> ,,...Aby Pogoń rosła w siłę....(kibicowsko)"-Klubowy marketing,działania własne << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
BNY
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7180 dni




Odp: ,,...Aby Pogoń rosła w siłę....(kibicowsko)"-Klubowy marketing,działania własne - 17/07/2012 16:56
ManeS mylisz trochę pojęcia ale to nie z Twojej winy.

Marketing w tym klubie zajmuje się tylko i wyłącznie pozyskiwaniem pieniędzy dla klubu. Tym też zajmowac się będą nowozatrudnione osoby.

To Ł. Kasprzyk i świta jest odpowiedzialna za "akcje" marketingowe.


Król Lew
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7286 dni




Odp: ,,...Aby Pogoń rosła w siłę....(kibicowsko)"-Klubowy marketing,działania własne - 17/07/2012 17:20

  BNY napisał:  
ManeS mylisz trochę pojęcia ale to nie z Twojej winy.

Marketing w tym klubie zajmuje się tylko i wyłącznie pozyskiwaniem pieniędzy dla klubu. Tym też zajmowac się będą nowozatrudnione osoby.

To Ł. Kasprzyk i świta jest odpowiedzialna za "akcje" marketingowe.



hmm, czyli rzecznik prasowy odpowiedzialny za kontakt z mediami i za kształt strony oficjalnej bawi się z jej redaktorami w marketingowców

król w kapciach wygląda jak zwykle - jak po melanżu ;)
do kogo skierowany jest ten spot? Do kibiców, których ktoś chce zachęcić do kupna karnetów czy biletów i przyjścia na stadion popatrzeć na Pogoń w ekstraklasie?
Czy w tym 2 minutowym spocie piłkarze są pokazani przez pare sekund (chyba 12), jako dodatek do materiału, być może sam rzecznik ma większy czas antenowy, a na pewno ten pan grający lokaja i te panie, czy to zamierzone działanie?
Jestem ciekaw kogo w klubie kręcą takie klimaty, bo osobiście do filmiku nie mam zastrzeżeń jeśli chodzi o wykonanie, niech będzie, że zrobili go profesjonaliści, ale chodzi mi o przesłanie, co ma przekazać, do kogo trafić
jakby to napisać za mało Pogoni w Pogoni, ani stadionu, ani piłki nożnej, ani kibiców, piłkarze w tle
jeśli prezes twierdzi, że pierwsza kampania była udana – nie mam nic do dodania
jeśli pomysłodawcą tego spotu jest – rzecznik prasowy – nie mam nic dodania

ja po takim czymś nie czuje się królem ani trochę


Radziu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6442 dni




Odp: ,,...Aby Pogoń rosła w siłę....(kibicowsko)"-Klubowy marketing,działania własne - 17/07/2012 17:30

  Król Lew napisał:  

ja po takim czymś nie czuje się królem ani trochę



I jak na ironie napisała to osoba mająca nick KRÓL LEW :D


PS.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6060 dni




Odp: ,,...Aby Pogoń rosła w siłę....(kibicowsko)"-Klubowy marketing,działania własne - 17/07/2012 18:59
Też na to zwróciłem uwagę. :D


'Z Tobą jest zabawa fajna, dobrze, że jesteś legalna, ćpają Ciebie nawet dzieci...'

Patrz komu ufasz!
Muzzy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7643 dni




Odp: ,,...Aby Pogoń rosła w siłę....(kibicowsko)"-Klubowy marketing,działania własne - 17/07/2012 19:50
Nie lubię marudzić, ale czasem się nie da inaczej:

  Cytat:  
Pogoń Szczecin SA zatrudni pilnie osobę/osoby do prowadzenia działań marketingowych w spółce.

Wymagania:

1. Wykształcenie wyższe (najlepiej kierunkowe).
2. Preferowany przedział wieku - od 30 do 40 lat.
3. Znajomość struktur podmiotów gospodarczych.
4. Bardzo dobra prezencja.
5. Stosunek do piłki nożnej i klubu Pogoń Szczecin – osobista pasja.
6. Gotowość do jak najszybszego podjęcia pracy.
7. Gotowość do nienormowanego czasu pracy.
8. Znajomość języka angielskiego.
9. Znajomość historii klubu Pogoń Szczecin i bieżącej struktury spółki, jej celów i sposobu działania.

Kandydat/ka zobowiązany jest złożyć na piśmie w siedzibie klubu (lub drogą elektroniczną na adres [email protected]):

1. CV kandydata
2. List motywacyjny
3. Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji
4. Plan działań marketingowych na okres najbliższych 6 miesięcy z podziałem na:
a. podmioty małe z przychodami nie większymi niż 5 mln zł rocznie
b. podmioty średnie z przychodami nie większymi niż 100 mln zł
c. podmioty duże z przychodami większymi niż 100 mln zł

Główną podstawą oceny przydatności kandydata będzie przedstawienie spójnej koncepcji funkcjonowania marketingu w spółce oraz jakość prezentacji i jakość planu działań marketingowych (zarówno na terenie Szczecina, regionu jak i całego kraju). Wskazane jest przedstawienie liczbowe planowanych przychodów z tytułu podjętych działań w okresie, na który konstruowany jest plan.

Kandydat może rozbudować swoją prezentacje na dłuższy okres. Przedstawienie spójnej koncepcji działań i oczekiwanych efektów w sposób znaczący może wpłynąć na decyzję o zatrudnieniu.


Po przesłaniu zapytania na adres [email protected] , kandydat może otrzymać dodatkowe informacje dotyczące bieżącej struktury przychodów z tytułu działań marketingowych oraz wskazówki związane z stosowanym w klubie nazewnictwem poszczególnych grup docelowych.

Oferujemy pracę w dynamicznym zespole, szansę rozwoju zawodowego oraz atrakcyjne warunki zatrudnienia.

Aplikacje należy składać od dnia 1 sierpnia do dnia 7 sierpnia. Spotkania z kandydatami odbędą się pomiędzy 13 sierpnia a 17 sierpnia w siedzibie klubu. Każdy z kandydatów zostanie indywidualnie powiadomiony o terminie i godzinie spotkania.


Masakra. Jak marketing ma być profesjonalny, skoro już samo ogłoszenie rekrutacyjne do marketingu jest takie...

"Preferowany przedział wieku - od 30 do 40 lat".
A może powinni po prostu napisać: nie podajemy w kryteriach lat doświadczenia - to nie jest dla nas ważne. Ważniejsze jest ile masz lat. Kodeks pracy mamy w dupie.

Już nawet sam ton ogłoszenia. Nie jest ono napisane profesjonalnie, na zasadzie, że pracodawca i pracownik są na równi i nawzajem sobie coś oferują. Jest w tonie: my ci ewentualnie damy pracę, a ty masz nas za to całować w stopy.
I najlepsze: kandydaci mają przysłać im już na tym etapie plany działań marketingowych :D Fakt, ja też lubię jak ktoś robi dla mnie coś za darmo... Niech ich jeszcze od razu poproszą, żeby w ramach procesu rekrutacji od razu po 10 partnerów pozyskali :D
I jak niby mają do klubu przyjść profesjonalni specjaliści od marketingu czy komunikacji?

I jeszcze przy okazji: król na salonach jest po prostu słaby. Zresztą od początku koncepcja "króla w kapciach" mi sie nie podobała bo w ogóle reklama negatywna (zobacz jak on ma źle - nie bądź taki sam) jest o wiele gorsza od pozytywnej (zobacz jak on ma fajnie - ty też możesz tak mieć). Poza tym klip jest po prostu betonowy.
I chyba najważniejsze: K..wa! Nie mówcie, że jest dobrze tylko dlatego, że jest lepiej niż było! Ma być "dobrze", a nie "lepiej niż ostatnio".


szpadel*
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6087 dni




Odp: ,,...Aby Pogoń rosła w siłę....(kibicowsko)"-Klubowy marketing,działania własne - 17/07/2012 20:07
A ja do tego"Króla" mam jeden komentarz.Nie róbmy teatru ze stadionu.


kln
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7228 dni




Odp: ,,...Aby Pogoń rosła w siłę....(kibicowsko)"-Klubowy marketing,działania własne - 17/07/2012 20:25

  Muzzy napisał:  
Masakra. Jak marketing ma być profesjonalny, skoro już samo ogłoszenie rekrutacyjne do marketingu jest takie...

"Preferowany przedział wieku - od 30 do 40 lat".
A może powinni po prostu napisać: nie podajemy w kryteriach lat doświadczenia - to nie jest dla nas ważne. Ważniejsze jest ile masz lat. Kodeks pracy mamy w dupie.

Już nawet sam ton ogłoszenia. Nie jest ono napisane profesjonalnie, na zasadzie, że pracodawca i pracownik są na równi i nawzajem sobie coś oferują. Jest w tonie: my ci ewentualnie damy pracę, a ty masz nas za to całować w stopy.
I najlepsze: kandydaci mają przysłać im już na tym etapie plany działań marketingowych :D Fakt, ja też lubię jak ktoś robi dla mnie coś za darmo... Niech ich jeszcze od razu poproszą, żeby w ramach procesu rekrutacji od razu po 10 partnerów pozyskali :D
I jak niby mają do klubu przyjść profesjonalni specjaliści od marketingu czy komunikacji?

I jeszcze przy okazji: król na salonach jest po prostu słaby. Zresztą od początku koncepcja "króla w kapciach" mi sie nie podobała bo w ogóle reklama negatywna (zobacz jak on ma źle - nie bądź taki sam) jest o wiele gorsza od pozytywnej (zobacz jak on ma fajnie - ty też możesz tak mieć). Poza tym klip jest po prostu betonowy.
I chyba najważniejsze: K..wa! Nie mówcie, że jest dobrze tylko dlatego, że jest lepiej niż było! Ma być "dobrze", a nie "lepiej niż ostatnio".



Może ktoś już jest, a ogłoszenie w tej formie tylko po to żeby taki kandydat nie znalazł się. No i przy okazji to co wspomniałeś - darmowe pomysły na marketing.


PL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6578 dni




Odp: ,,...Aby Pogoń rosła w siłę....(kibicowsko)"-Klubowy marketing,działania własne - 17/07/2012 20:45

  kibicMKS napisał:  
jakas zenada.ten mlody michnik chyba jest oderwany od rzeczywistosci na maxa.takimi pomyslami on osmiesza nasz klub,a NIE PROMUJE I ZACHRCA DO KUPOWANIA KARNETOW.czy juz naprawde nie ma w Szczecinie zadnech firmy reklamowej,ktora w ramach sponsoringu i reklamy zrobila prawdziwa kampanie reklamowa zachecajaca do kupowania karnetow i przychodzenia na mecze?!



Nie no ten jeszcze szechterowski ryj w spocie co najwyżej przypominającym z kim gramy, bo o promocji to mówić to nie można, 10 sekund piłkarzy, jakiś król prosto z patologi, operetki i stare babety z ryjami jak z 1 listopada to promocja ? Kurwa daj Pan spokój... może zrobimy zrzutkę i kupimy mu torta bo każde Łukasze to fajne chłopaki i ze dwie dobre ksiązki Hartleya albo Kotlera bo gościu jest imbecylem marketingowym.

Jeżeli ten gościu ma być twarzą Pogoni to dla nas kibiców to chyba najwieksza ujma...

BNY_ twoje słowa to potwierdzenie mojej tezy że od lat w tym klubie nie ma marketingu. Klub nie szuka marketingowca tylko speca od fundrasingu, których na tym rynku jest bardzo mało... a większość sponsoringowych umów podpisuje się nie przy prezentacjach pps tylko butelce dobrego koniaku albo whisky.

Pogoń Szczecin 2012_ Król powraca_ król sie stacza_król upada_ ... kim więc jest król ?


L.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7396 dni

****




Odp: ,,...Aby Pogoń rosła w siłę....(kibicowsko)"-Klubowy marketing,działania własne - 17/07/2012 21:25
Ja też jestem daleki od marudzenia, bo nic bardziej nie wkurwia jak osoby demotywujące działania. Ale na tego szechterowskiego gnoja mam alergie!

zwolnienia Wosika. Adam jaki był taki jest, ma nie typowy żart ale zawsze można było na niego liczyć.
Szechter jr skąd się wziął ? a no najpierw coś działał z v.pl więc nie dziwmy się, że zostało wykreślone zdanie, za które powinien dostać w pysk. Kim są jego przydupasy ? A no jeden jest bardzo dobrym gamoniem z v.pl.

Nikt mi nie powie, że przyszedł tutaj bo kocha Pogoń, bo ma wyjebaną w nią swoją pizdunię, tylko siedzi tam dla kasy.

Teraz, pan wielki rzecznik prasowy, ma kilka funkcji. A no jest rzecznikiem, komentatorem i aktorem !! Ja pierdole, smutny ten film, smutne jest to, że w multikinie przeprowadza gościu wywiad z szechterowskim łoną, który sam się przyznaje, że NIDY nie był na meczu Pogoni ale cieszy się z awansu !! Nie wierzę. Do tego łona, zaczyna pomagać przy projektach Pogoni - typ który nigdy nie był na meczu tej Pogoni !! W tem wydane jest ogłoszenie, w którym pisze się o zamiłowaniu do Pogoni. Jasne, raper nie jest pracownikiem itp, ale ludzie jest 5 innych speców od dzwięki i montażu, zamiłowanych fanów Pogoni, którzy by to zrobili z chęcią i pewnie w zamian za reklamę.
Pewnie by pomysł tego gównianego filmu zatrzymali na starcie. Jak można AWANS KLUBU po 5 LATACH tułaczki reklamować w ten sposób. Jakiej młodzieży oni chcą przedstawić ekstraklasową Pogoń ??

Tak jak bny napisał szechter jr jest odpowiedni za akcje promujące klub - spodziewajmy się większych bubli niż konkurs na kanapkę Pogoni.

I na koniec : 5 minut na youtube :
RTS - kibicowski
Legia - pół na pół
Pogoń 1
Pogoń 2 -kibicowskie
Ruch- 50/50
zapowiedź sezonu ekstraklasy
Wisła 50/50

Więcej czasu trwało wrzucanie tego tutaj niż znalezienie AMATORSKICH filmików. Problem w tym, żeby zaprosić ludzi/kibiców/sponsorów/kiboli na STADION trzeba mieć to w sercu, a nie być ograniczoną wybiórczą pipą z alergią na wszystko co związane z kibicami itp.
Więc rzecznik klubu wymyślił wspaniały spot, który chyba kurwa zaprasza do teatru. W dodatku wyjebał chłopa, który jeździł na wyjazdy nie po to by pierdolić, że "kibice wstrzymują pociągi, piją piwo i robią różne rzeczy, czasem dobre czasem złe" tylko po to by montować Pogoń od strony trybun i mieć materiały na takie zajawki.

Panie Prezesie - wyjeb Pan durnia ;)


MW'03
ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5310 dni




Odp: ,,...Aby Pogoń rosła w siłę....(kibicowsko)"-Klubowy marketing,działania własne - 17/07/2012 21:38

  BNY napisał:  

Marketing w tym klubie zajmuje się tylko i wyłącznie pozyskiwaniem pieniędzy dla klubu. Tym też zajmowac się będą nowozatrudnione osoby.

To Ł. Kasprzyk i świta jest odpowiedzialna za "akcje" marketingowe.



No to kurwa pogratulować...


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
Lemon
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5274 dni




Odp: ,,...Aby Pogoń rosła w siłę....(kibicowsko)"-Klubowy marketing,działania własne - 17/07/2012 21:51
Sam w sobie może i ten filmik jako filmik nie jest zły, ale gdzie tam są kurwa kibice, piłka, ? Gdzie jest odgłos trybun? Nas? Gdzie jest rac blask? Oprawy, które zachwycają wszystkich kibiców? W tej zajebanej lidze to kibice tworzą atmosferę! A szechter niech wypierdala!


L.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7396 dni

****




Odp: ,,...Aby Pogoń rosła w siłę....(kibicowsko)"-Klubowy marketing,działania własne - 17/07/2012 21:55

  Lemon napisał:  
Sam w sobie może i ten filmik jako filmik nie jest zły, ale gdzie tam są kurwa kibice, piłka, ? Gdzie jest odgłos trybun? Nas? Gdzie jest rac blask? Oprawy, które zachwycają wszystkich kibiców? W tej zajebanej lidze to kibice tworzą atmosferę! A szechter niech wypierdala!



Już Ci odpowiadam... NIGDZIE. Bo szechter ma obrany kierunek anyKibolski wg nurtu swojego mentora szechtera :D


MW'03
ArP
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7643 dni




Odp: ,,...Aby Pogoń rosła w siłę....(kibicowsko)"-Klubowy marketing,działania własne - 17/07/2012 22:06
Fajnie zmontowane, jakiś pomysł jest, ale kompletnie nie trafiony, to ma być zaproszenie na zajebiste mecze w nowym sezonie? to ma być zaproszenie, które sprawi, że ludzie rzucą się na karnety? tak jak ktoś tu pisał to wygląda bardziej jak zaproszenie do jakiegoś teatru!


Pogoń Szczecin MKS!
kontiii
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7665 dni




Odp: ,,...Aby Pogoń rosła w siłę....(kibicowsko)"-Klubowy marketing,działania własne - 17/07/2012 22:15

  ArP napisał:  
Fajnie zmontowane, jakiś pomysł jest, ale kompletnie nie trafiony, to ma być zaproszenie na zajebiste mecze w nowym sezonie? to ma być zaproszenie, które sprawi, że ludzie rzucą się na karnety? tak jak ktoś tu pisał to wygląda bardziej jak zaproszenie do jakiegoś teatru!



Jak ludzie maja się rzucić na karnety jak na mieście wiszą stare reklamy, stare zapowiedzi na mecz i to strasznie kłuje w oczy to raz. Dwa wydaje mi się, iż mimo tego, że wszystko kreci się w dzisiejszych czasach w internecie to warto jest zainwestować w jakąś notkę w prasie codziennej głos, kurier czy przegląd sportowy. Wydaje mi się jednak, że za dużo wymagam od nich bo skoro kręcą filmiki o pobycie naszych kopaczy na obozie i nie mogą się ubrać w stroje klubowe to o czym my mówimy.


POGOŃ SZCZECIN MKS
StolicaPomorza
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4502 dni




Odp: ,,...Aby Pogoń rosła w siłę....(kibicowsko)"-Klubowy marketing,działania własne - 17/07/2012 22:53

  MOBILIZACJA napisał:  
Do tego łona, zaczyna pomagać przy projektach Pogoni - typ który nigdy nie był na meczu tej Pogoni !!


Jesli to ten Adam Zielinski to przeciez jego wujkiem jest prezes Mroczek, co mial nie pomoc ;)


Maxvell
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5423 dni




Odp: ,,...Aby Pogoń rosła w siłę....(kibicowsko)"-Klubowy marketing,działania własne - 18/07/2012 01:24
Już widzę jak ściągną tych Bułgarów co to będzie. Sherlock Holmes podciąga kurtynę i prezentuje "zawodników testowanych"/ a może Hajzera zatrudnią i zrobią coś na wzór "idź na całość" z odsłanianiem bramek ? Dali jakiegoś pajaca co ma taki związek z Pogonią, jak ja z hodowlą gazeli i tak to wygląda. Może w końcu ktoś pójdzie po rozum do głowy ?


Słyszałem kroki Boga, życie jest kruche
Mam złotą proporcję między umysłem a duchem
Wersów plecak, tysiące w zeszycie
Oślepiam blaskiem, jestem słońcem w zenicie
mefisto1969
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5012 dni

*




Odp: ,,...Aby Pogoń rosła w siłę....(kibicowsko)"-Klubowy marketing,działania własne - 18/07/2012 08:15
Troche się już uspokoiłem po wczorajszym "klasyku"i sądze iż ten "spot reklamowy"zapraszający do zakupu karnetów jest przeznaczony dla kibiców którzy po raz pierwszy od lat przyjdą na Twardowskiego aby w spokoju obejrzeć widowisko sportowe :) Pokazuje iż na stadionie nie ma Fanatyków tylko jest kulturalnie ,czysto,brak wyzwisk i ... resztę dopiszcie co chcecie ! Nowi kibice będą czuli sie na stadionie jak w Teatrze gdzie jest 22 aktorów i widz który jest szczęściarzem i zakupił bilet na spektakl


Tam wezwali mnie bym do nich dołączył, dołączył do tańca umarłych.
W krąg ognia podążyłem za nimi, do samego środka......Kiedy czujesz, że nadchodzi twój czas, bądź gotów.
Pożegnaj się ze wszystkimi, łyknij gorzałki i zmów modlitwę.
PL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6578 dni




Odp: ,,...Aby Pogoń rosła w siłę....(kibicowsko)"-Klubowy marketing,działania własne - 18/07/2012 08:42

  mefisto1969 napisał:  
Troche się już uspokoiłem po wczorajszym "klasyku"i sądze iż ten "spot reklamowy"zapraszający do zakupu karnetów jest przeznaczony dla kibiców którzy po raz pierwszy od lat przyjdą na Twardowskiego aby w spokoju obejrzeć widowisko sportowe :) Pokazuje iż na stadionie nie ma Fanatyków tylko jest kulturalnie ,czysto,brak wyzwisk i ... resztę dopiszcie co chcecie ! Nowi kibice będą czuli sie na stadionie jak w Teatrze gdzie jest 22 aktorów i widz który jest szczęściarzem i zakupił bilet na spektakl



Mi tam podjeżdza to pod stypę niż teatr... trafił nam się wybitny aktor - prawdziwa perełka wsród marnych aktorzynek... choc w sumie obrany kierunek akcji "Król" nie jest przypadkowy- wszak on pierwszy skusił się zmienić kierunek myślenia, zmienić oblicze wizerunku Pogoni po dotknięciu sakiewki ze złotnikami od "Króla" ... sprzedajna świnia :)


kibicMKS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4440 dni




Odp: ,,...Aby Pogoń rosła w siłę....(kibicowsko)"-Klubowy marketing,działania własne - 18/07/2012 09:43
jak juz mi przeszly pierwsze zle emocje po tym filmie to mysle czytajac wasze komentarze,ze lepiej by bylo jak by filmik zrobili na podstawie materialow z POGOŃ TV.dlaczego? mozna wybrac dobre momenty z poprzedniego sezonu,pokazac ładnie zdobyte bramki,oprawy(niestety bylo ich malo w poprzedniej rundy) zdjecia szczesliwych kibicow,urywki z meczu z arka i nocna fete po powrocie pilkarzy do Szczecina.filmik moglby trwac max. 3,5 minuty i dodatkiem powinien byc dobry komantarz.to by w zupelnosci wystarczylo,zeby zachecic ludzi do przyjscia na mecze i kupowania karnetow.mysle,ze taki filmik bylby skuteczniejszy i tanszy niz to cos co jest.


Paulinus
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7902 dni

***




Odp: ,,...Aby Pogoń rosła w siłę....(kibicowsko)"-Klubowy marketing,działania własne - 18/07/2012 19:46

  ArP napisał:  
Fajnie zmontowane, jakiś pomysł jest, ale kompletnie nie trafiony, to ma być zaproszenie na zajebiste mecze w nowym sezonie? to ma być zaproszenie, które sprawi, że ludzie rzucą się na karnety? tak jak ktoś tu pisał to wygląda bardziej jak zaproszenie do jakiegoś teatru!



W teatrze jest ciekawiej ;-) dla mnie nuda...


"CSWD" i to się nie zmieni....
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.08 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005