Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> ,,...Aby Pogoń rosła w siłę....(kibicowsko)"-Klubowy marketing,działania własne << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Junior
Pogoń Szczecin
IP: zapisany
Na forum od 8294 dni




Odp: ,,...Aby Pogoń rosła w siłę....(kibicowsko)"-Klubowy marketing,działania własne - 01/09/2011 13:53
no twitter zajebisty :D nie wiem skad ta ocena.... polecam zobaczyc


londoner
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4993 dni




Odp: ,,...Aby Pogoń rosła w siłę....(kibicowsko)"-Klubowy marketing,działania własne - 01/09/2011 14:53

  pogonifan napisał:  
To też świadczy o poziomie innych klubów, skoro w tym rankingu wyprzedzają nas tylko spadkowicze z ekstraklasy...



Nijakość klubu to jedno, rzetelność tego raportu to drugie: dla przykładu Warta wyprzedza nas w rzeczywistości o kilka długości...


Q.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5739 dni




Odp: ,,...Aby Pogoń rosła w siłę....(kibicowsko)"-Klubowy marketing,działania własne - 01/09/2011 14:58

  Junior napisał:  
no twitter zajebisty :D nie wiem skad ta ocena.... polecam zobaczyc



bardzo swierze wiadomosci na twitterze jezeli to o to chodzi :D


abstrakcja!
eJay
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7188 dni

**




Odp: ,,...Aby Pogoń rosła w siłę....(kibicowsko)"-Klubowy marketing,działania własne - 01/09/2011 15:30
A kupowania biletów przez internet dalej nie ma :D Słomiany zapał, słoma w butach prezesów...

Obrazek jpg wstawiony na forum


Ha ha ha, he he, ho-ho, uh, uh, ha-ha, ha...And I thought my jokes were bad...
SKPS Portowcy
SKPS Portowcy*
IP: zapisany
Na forum od 5470 dni

****




Odp: ,,...Aby Pogoń rosła w siłę....(kibicowsko)"-Klubowy marketing,działania własne - 02/09/2011 00:14
Już w sprzedaży! Nowa antyrama

Obrazek jpg wstawiony na forum

Sklep online


Obrazek jpg wstawiony na forum
Bengoro
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6027 dni




Odp: ,,...Aby Pogoń rosła w siłę....(kibicowsko)"-Klubowy marketing,działania własne - 02/09/2011 16:39
O proszę komentarz do felietonu nawet jest...

  Cytat:  
Pogoń Szczecin SA nie zmienia herbu!
Po opisaniu domniemananej zadymy kibiców Pogoni Szczecin na meczu z Unionem Berlin zrobiła się medialna "burza". W jej efekcie kilka następnych dni klub poświęcić musiał tylko na to, aby to wszystko poodkręcać. Dziś ponownie zmusza się Pogoń Szczecin SA do udawadnianiai, iż nie jest Baktrianem.
"Nieoficjalnie wiadomo, że ... " - napisano w oficjalnym felietonie zamieszczonym na jednej z nieoficjalnych stron piszących ojavascript:document.post.reset(); Pogoni Szczecin. Dobrze, że niezależne od klubu witryny internetowe instnieją (oby było ich jak najwięcej), niedobrze jednak gdy nie dokonują wszelkich starań przy tworzeniu materiału prasowego. Starań, czyli uzyskania choćby opinii tzw. drugiej strony.
Czy Pogoń Szczecin SA, wbrew woli kibiców, chce dokonać zmiany klubowego herbu? Odpowiedź jest jednoznaczna: nikt niczego nie chce zmieniać! Czy Pogoń Szczecin SA nie rozumie wartości herbu klubu? Rozumie doskonale! I to zrozumienie wykazuje nie tylko Prezes Jarosław Mroczek, ale także wiele osób z jego otoczenia.
Herb Klubu, podobnie jak Godło Państwowe, jest wartością najwyższą. Jest źródłem identyfikacji kibiców z wieloletnimi tradycjami Dumy Pomorza. Tradycjami sięgającymi (w przypadku Pogoni Szczecin) połowy XX wieku. Tradycjami bezwzględnie szanowanymi przez obecne władze Pogoni Szczecin SA.
Adam Wosik - rzecznik prasowy Pogoni Szczecin SA



Ojczyzna – to wielki zbiorowy obowiązek.

FC Kamień Pomorski
Ligowiec.net Team
Porto
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6777 dni




Odp: ,,...Aby Pogoń rosła w siłę....(kibicowsko)"-Klubowy marketing,działania własne - 02/09/2011 16:52

  Bengoro napisał:  
O proszę komentarz do felietonu nawet jest...

  Cytat:  
Pogoń Szczecin SA nie zmienia herbu!
Po opisaniu domniemananej zadymy kibiców Pogoni Szczecin na meczu z Unionem Berlin zrobiła się medialna "burza". W jej efekcie kilka następnych dni klub poświęcić musiał tylko na to, aby to wszystko poodkręcać. Dziś ponownie zmusza się Pogoń Szczecin SA do udawadnianiai, iż nie jest Baktrianem.
"Nieoficjalnie wiadomo, że ... " - napisano w oficjalnym felietonie zamieszczonym na jednej z nieoficjalnych stron piszących ojavascript:document.post.reset(); Pogoni Szczecin. Dobrze, że niezależne od klubu witryny internetowe instnieją (oby było ich jak najwięcej), niedobrze jednak gdy nie dokonują wszelkich starań przy tworzeniu materiału prasowego. Starań, czyli uzyskania choćby opinii tzw. drugiej strony.
Czy Pogoń Szczecin SA, wbrew woli kibiców, chce dokonać zmiany klubowego herbu? Odpowiedź jest jednoznaczna: nikt niczego nie chce zmieniać! Czy Pogoń Szczecin SA nie rozumie wartości herbu klubu? Rozumie doskonale! I to zrozumienie wykazuje nie tylko Prezes Jarosław Mroczek, ale także wiele osób z jego otoczenia.
Herb Klubu, podobnie jak Godło Państwowe, jest wartością najwyższą. Jest źródłem identyfikacji kibiców z wieloletnimi tradycjami Dumy Pomorza. Tradycjami sięgającymi (w przypadku Pogoni Szczecin) połowy XX wieku. Tradycjami bezwzględnie szanowanymi przez obecne władze Pogoni Szczecin SA.
Adam Wosik - rzecznik prasowy Pogoni Szczecin SA




...srały muchy będzie Wiosna, trawa lepiej będzie rosła. Pozdrowienia dla Gastro-oszołomów Żólta kartka


londoner
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4993 dni




Odp: ,,...Aby Pogoń rosła w siłę....(kibicowsko)"-Klubowy marketing,działania własne - 02/09/2011 16:53
Brawo, jedyne cztery dni po publikacji felietonu...
Trzeba bylo ustalić wersję?


Z daleka nie będzie widać
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7494 dni

**




Odp: ,,...Aby Pogoń rosła w siłę....(kibicowsko)"-Klubowy marketing,działania własne - 02/09/2011 17:40
Rozumieją przez tworzenie projektu nowego herbu, bo trójkąt nie jest fajny.


Z daleka nie będzie widać.
Król Lew
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7264 dni




Odp: ,,...Aby Pogoń rosła w siłę....(kibicowsko)"-Klubowy marketing,działania własne - 02/09/2011 19:22
z racji tego, że trzeba się szanować i doceniać pracę innych zajrzałem sobie na oficjalkę klubową i zauważyłem „parę małych niedociągnięć” więc podzielę się nimi żeby m.in. Pan Adam Wosik przeczytał

"Oficjalnie wiadomo, że ... " - na oficjalnej stronie Pogoni Szczecin (www.pogonszczecin.info) w zakładce POGOŃ SZCZECIN znajduje się dział:
- kadra, dodam kadra z wiosny 2011 (na zdjęciu) a w niej m.in. Artur Płatek jako trener! W tym chyba dziesięciu piłkarzy, którzy już nie grają, albo są wypożyczeni do innych klubów.
brak zdjęć aktualnej kadry, brak zdjęć aktualnych piłkarzy – chyba za trudne jest to do wykonania dla profesjonalnie (ponoć?) zarządzającego klubu
- transfery – no cóż tak profesjonalny klub nie chwali się swoimi wszystkimi transferami, których dokonał „menago” Grzegorz Smolny? brakuje parę nazwisk
- szkoleniowcy – chwalony przez Zarząd Pogoni i sprowadzony do Szczecina Marcin Sasal nie zasłużył sobie jeszcze na zdjęcia na stronie oficjalnej, no cóż przy „kaprysach” prezesów może się jeszcze nie doczekać
- terminarz – pozostawiam bez komentarza, klub nie raczył nawet dopisać dokładnych dat do meczów Pogoni Szczecin, dokładnych dat oczywiście!
- tabela – z tego co mi wiadomo w rundzie jesiennej sezonu 2011/2012 rozegrano 6 kolejek, tabela na stronie zatrzymała się na 4 kolejce, no cóż pewno komuś się nie chciało
- strzelcy – no cóż dział zapomniany jak widać

Dobrze, że niezależne od klubu witryny internetowe istnieją i dobrze, że takie informację podają bez żadnych problemów i aktualizują je na bieżąco.
Czy Pogoń Szczecin SA, wbrew woli kibiców (którzy chcą czerpać ze strony oficjalnej informację) celowo nie chce dokonać zmian na stronie! Czy Pogoń Szczecin SA nie rozumie wartości jaką są kibice? Chyba nierozumie! I to niezrozumienie wykazuje m.in. poprzez takie „małe” niedopatrzenia, które widzą kibice Pogoni jak i innych klubów.
Strona oficjalna jest źródłem informacji dla kibiców. Jest źródłem identyfikacji kibiców z wieloletnimi tradycjami Dumy Pomorza. Tradycjami jak widać nie szanowanymi przez obecne władze klubu, które nie potrafią dopilnować, aby takie informację znalazły się na tej witrynie.
Jak widać lepiej informować o przedsprzedaży biletów, wyrabianiu kart, udziału w konkursach, o business clubach, zakupu pamiątek – tradycji tu nie widzę tylko sprawy związane z wpływem do kasy klubowej.

To co napisałem powyżej zajęło mi niecałe 10 minut, podejrzewam, że Panu Adamowi Wosikowi tyle samo.
Z drugiej stronie ktoś odpowiada za taki stan rzeczy w profesjonalnej zarządzanym klubie z tradycjami sięgającymi XX wieku.


Poinformowany
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7703 dni

**




Odp: ,,...Aby Pogoń rosła w siłę....(kibicowsko)"-Klubowy marketing,działania własne - 02/09/2011 20:17
No więc uprzejmie informuję, że rzecznik prasowy niestety mija się z prawdą i plecie bzdury, albo nie został o tym poinformowany przez swoich pryncypałów. Jest prawdą, ze władze klubu planowały zmianę herbu na inny. Co więcej jest tego nawet jakiś śmieszny projekt opracowany na ich zlecenie przez agencję. Co więcej podpytywali właścicieli herbu - Stowarzyszenie MKS - czy podpiszą się pod tymi zmianami. Podobnie sondowano kibiców. Oba Stowarzyszenia wyśmiały oszołomów.

Kwestia herbu rozbija się o to, że wg wymysłów mądrych głów, herb zamknięty w trójkącie jest pechowy, czego najlepszym dowodem jest brak tytułu Mistrza Polski czy zdobycia Pucharu Polski. O tym, że trójkątny herb Górnika Zabrza nie przeszkadzał w zdobyciu 14 tytułów Mistrza Polski, 6.krotnego zdobycia Pucharu Polski i gry w finale Pucharu Zdobywców Pucharów nikt oczywiście nie wspomina, bo nie pasuje do koncepcji

Podobnym torem podążał swego czasu niejaki Robert Kozyra - były prezes Radia Zet a obecnie juror jakiegoś głupawego show w tv, który zostawszy tymże prezesem właśnie, swoje urzędowanie rozpoczął od zmiany logotypu radia, które było najbardziej rozpoznawalnym znakiem graficznym w Polsce na nowy, bo wg niego i zasad feng shui 1 miejsce, z ówczesnego loga wyciekała energia zespołu radiowego i dlatego tracił w starciu z RMF FM... Swego zdania nie zmienił nawet wtedy, gdy słuchacze Zetki zawiązali nieformalny komitet obrony starego loga Radia Zet, i ogłosili bojkot rozgłośni.

Dziś w Radiu Zet nie ma już Kozyry z jego wspaniałymi pomysłami, a RMF FM jest na czele rozgłośni radiowych w Polsce.

A na froncie współpracy z kibicami w Pogoni bez zmian. Podobnie jak z możliwością zakupu biletów przez internet.

Ostatnio edytowany przez: Poinformowany, 2 września 2011, 20:24 [2 raz(y)]


Pogoń to My
goral1982
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7051 dni




Odp: ,,...Aby Pogoń rosła w siłę....(kibicowsko)"-Klubowy marketing,działania własne - 02/09/2011 20:29
Chwala sie wynikami rankingu a nawet nie zauwazyli , ze oprocz Polonii Bytom i Arki jeszcze Warta jest wyzej :) .


Bengoro
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6027 dni




Odp: ,,...Aby Pogoń rosła w siłę....(kibicowsko)"-Klubowy marketing,działania własne - 02/09/2011 21:20

  Poinformowany napisał:  
....



Dzięki za wyjaśnienie. Szczególnie, rozbawiło mnie wytłumaczenie, że trójkątny herb jest pechowy... Ciekawe czy redaktor odpowiedzi zagląda na forum. Może napisz kolejną odpowiedź :D .

Ostatnio edytowany przez: Bengoro, 2 września 2011, 21:34 [1 raz(y)]


Ojczyzna – to wielki zbiorowy obowiązek.

FC Kamień Pomorski
Ligowiec.net Team
PL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6556 dni




Odp: ,,...Aby Pogoń rosła w siłę....(kibicowsko)"-Klubowy marketing,działania własne - 03/09/2011 02:12

  Poinformowany napisał:  
No więc uprzejmie informuję, że rzecznik prasowy niestety mija się z prawdą i plecie bzdury, albo nie został o tym poinformowany przez swoich pryncypałów. Jest prawdą, ze władze klubu planowały zmianę herbu na inny. Co więcej jest tego nawet jakiś śmieszny projekt opracowany na ich zlecenie przez agencję. Co więcej podpytywali właścicieli herbu - Stowarzyszenie MKS - czy podpiszą się pod tymi zmianami. Podobnie sondowano kibiców. Oba Stowarzyszenia wyśmiały oszołomów.

Kwestia herbu rozbija się o to, że wg wymysłów mądrych głów, herb zamknięty w trójkącie jest pechowy, czego najlepszym dowodem jest brak tytułu Mistrza Polski czy zdobycia Pucharu Polski. O tym, że trójkątny herb Górnika Zabrza nie przeszkadzał w zdobyciu 14 tytułów Mistrza Polski, 6.krotnego zdobycia Pucharu Polski i gry w finale Pucharu Zdobywców Pucharów nikt oczywiście nie wspomina, bo nie pasuje do koncepcji

Podobnym torem podążał swego czasu niejaki Robert Kozyra - były prezes Radia Zet a obecnie juror jakiegoś głupawego show w tv, który zostawszy tymże prezesem właśnie, swoje urzędowanie rozpoczął od zmiany logotypu radia, które było najbardziej rozpoznawalnym znakiem graficznym w Polsce na nowy, bo wg niego i zasad feng shui 1 miejsce, z ówczesnego loga wyciekała energia zespołu radiowego i dlatego tracił w starciu z RMF FM... Swego zdania nie zmienił nawet wtedy, gdy słuchacze Zetki zawiązali nieformalny komitet obrony starego loga Radia Zet, i ogłosili bojkot rozgłośni.

Dziś w Radiu Zet nie ma już Kozyry z jego wspaniałymi pomysłami, a RMF FM jest na czele rozgłośni radiowych w Polsce.

A na froncie współpracy z kibicami w Pogoni bez zmian. Podobnie jak z możliwością zakupu biletów przez internet.



Hehe PDK KMWTW itd itd ale dobrze się dowiedziała się o tym pomyśle większość niż tylko nieliczni i został on szybko utrącony:) Dla tego co napisał o tym gratki bo pewnie byśmy o tym nie wiedzieli do czasu kolejnej konferencji po której byśmy się poprzewracali


wild
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8134 dni




A Ty jak wydasz pieniądze zaoszczędzone na karcie kibica? - 03/09/2011 02:26
Wiadomo jak jest. Nie chcą nas na stadionie więc róbmy swoje w innych miejscach.
Wiadomo też kim jesteśmy i kurwa albo jesteśmy razem zawsze i wszędzie albo nie ma nas wcale. To oczywiste.

Nie wyrobiliście karty, olewamy tą farsę, która dzieje się na Twardowskiego więc w kieszeni zostaje trochę grosza. Kibicami jesteśmy jednak dalej, a nawet teraz bardziej.

Pomyślcie o dobrych chłopakach, których teraz nie ma z nami ale potrzebują wsparcia.
Pomyślcie o grafach, na które potrzeba pieniędzy i które trzeba zrobić.

Działamy Panowie i Panie. Cała Pogoń zawsze razem :)


kto z nas przegrał to pokaże czas...
londoner
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4993 dni




Odp: ,,...Aby Pogoń rosła w siłę....(kibicowsko)"-Klubowy marketing,działania własne - 03/09/2011 12:37

  Król Lew napisał:  
z racji tego, że trzeba się szanować i doceniać pracę innych zajrzałem sobie na oficjalkę klubową i zauważyłem „parę małych niedociągnięć” więc podzielę się nimi żeby m.in. Pan Adam Wosik przeczytał

"Oficjalnie wiadomo, że ... " - na oficjalnej stronie Pogoni Szczecin (www.pogonszczecin.info) w zakładce POGOŃ SZCZECIN znajduje się dział:
- kadra, dodam kadra z wiosny 2011 (na zdjęciu) a w niej m.in. Artur Płatek jako trener! W tym chyba dziesięciu piłkarzy, którzy już nie grają, albo są wypożyczeni do innych klubów.
brak zdjęć aktualnej kadry, brak zdjęć aktualnych piłkarzy – chyba za trudne jest to do wykonania dla profesjonalnie (ponoć?) zarządzającego klubu
- transfery – no cóż tak profesjonalny klub nie chwali się swoimi wszystkimi transferami, których dokonał „menago” Grzegorz Smolny? brakuje parę nazwisk
- szkoleniowcy – chwalony przez Zarząd Pogoni i sprowadzony do Szczecina Marcin Sasal nie zasłużył sobie jeszcze na zdjęcia na stronie oficjalnej, no cóż przy „kaprysach” prezesów może się jeszcze nie doczekać
- terminarz – pozostawiam bez komentarza, klub nie raczył nawet dopisać dokładnych dat do meczów Pogoni Szczecin, dokładnych dat oczywiście!
- tabela – z tego co mi wiadomo w rundzie jesiennej sezonu 2011/2012 rozegrano 6 kolejek, tabela na stronie zatrzymała się na 4 kolejce, no cóż pewno komuś się nie chciało
- strzelcy – no cóż dział zapomniany jak widać

Dobrze, że niezależne od klubu witryny internetowe istnieją i dobrze, że takie informację podają bez żadnych problemów i aktualizują je na bieżąco.
Czy Pogoń Szczecin SA, wbrew woli kibiców (którzy chcą czerpać ze strony oficjalnej informację) celowo nie chce dokonać zmian na stronie! Czy Pogoń Szczecin SA nie rozumie wartości jaką są kibice? Chyba nierozumie! I to niezrozumienie wykazuje m.in. poprzez takie „małe” niedopatrzenia, które widzą kibice Pogoni jak i innych klubów.
Strona oficjalna jest źródłem informacji dla kibiców. Jest źródłem identyfikacji kibiców z wieloletnimi tradycjami Dumy Pomorza. Tradycjami jak widać nie szanowanymi przez obecne władze klubu, które nie potrafią dopilnować, aby takie informację znalazły się na tej witrynie.
Jak widać lepiej informować o przedsprzedaży biletów, wyrabianiu kart, udziału w konkursach, o business clubach, zakupu pamiątek – tradycji tu nie widzę tylko sprawy związane z wpływem do kasy klubowej.

To co napisałem powyżej zajęło mi niecałe 10 minut, podejrzewam, że Panu Adamowi Wosikowi tyle samo.
Z drugiej stronie ktoś odpowiada za taki stan rzeczy w profesjonalnej zarządzanym klubie z tradycjami sięgającymi XX wieku.



Tak to bywa, że jak ktoś robotę po znajomości dostaje to i do jej wykonywania się nie przykłada...


F48
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7873 dni

**




Odp: ,,...Aby Pogoń rosła w siłę....(kibicowsko)"-Klubowy marketing,działania własne - 03/09/2011 15:59
Baloniki już pewno czekają , barwy na płocie P.Bytom też. Teraz chociaż już wiemy że w przypadku przegranej winny jest nasz herb.

Ciekawe co będzie następne? może dodanie czegoś do nazwy klubu?

Ostatnio edytowany przez: F48, 3 września 2011, 16:36 [2 raz(y)]


W Jedności Siła...
Lemon
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5252 dni




Odp: ,,...Aby Pogoń rosła w siłę....(kibicowsko)"-Klubowy marketing,działania własne - 03/09/2011 20:24
Pierdole, moja noga na stadionie nie postanie, póki DEBILE, którzy mają tam władzę, nie ZROZUMIEJĄ podstawowych kwestii. Dzisiaj przelała się czara goryczy. Przed sezonem wyrabiałem kartę kibica i karnet. Dzisiaj już się złamałem i chciałem pójść w końcu odebrać, żeby zobaczyć jak pajacyki kopią. I co? Pani w okienku mi powiedziała, że karte owszem dostane, na mecz również wejdę, ale uwaga: BEZ KARNETU, ponieważ: FANSHOP JEST DZISIAJ NIECZYNNY! Noż kurwa!!! Pojebało ich do reszty! Co ja nie mam co robić w tygodniu, tylko jeździć na stadion? Z resztą to już nie o to chodzi, bo i czas bym znalazł, ale kurwa wszystko pod górkę, żeby tylko zniechęcić do przychodzenia na mecz. Podarłem to jebane oświadczenie, niech się chełpią tymi 65 złotymi, które wydałem no to plastikowe gówno. Najlepsze jest to, że poprosiłem o wykreślenie moich danych z systemu. Odpowiedź: proszę przyjść we wtorek bo wtedy fanshop czynny! To jest cyrk a nie klub! Mroczek weź sobie te czerwone płachty, które wieszasz na płotach, przed biurem wyściel, to przynajmniej będziesz myślał, że masz czerwony dywan i może poczujesz się jak prawdziwa gwiazda.


RAFek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8222 dni

**




Odp: ,,...Aby Pogoń rosła w siłę....(kibicowsko)"-Klubowy marketing,działania własne - 03/09/2011 20:26

  F48 napisał:  
Baloniki już pewno czekają , barwy na płocie P.Bytom też. Teraz chociaż już wiemy że w przypadku przegranej winny jest nasz herb.

Ciekawe co będzie następne? może dodanie czegoś do nazwy klubu?



Na to nie ma opcji - są zapisy w statucie spółki, że bez zgody 100% kapitału nie ma takiej możliwości. 100% tworzą PSN i dzięki jego wstawiennictwu, także Stowarzyszenie MKS Pogoń Szczecin, Kałużny, Smolny i EPA


To nasza generacja, to MY - 30 letni
100%EG
F48
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7873 dni

**




Odp: ,,...Aby Pogoń rosła w siłę....(kibicowsko)"-Klubowy marketing,działania własne - 03/09/2011 20:40
o to akurat jestem spokojny bardziej chodziło mi o to co nowego narodzi się w ich głowach.


W Jedności Siła...
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.09 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005