Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> ,,...Aby Pogoń rosła w siłę....(kibicowsko)"-Klubowy marketing,działania własne << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
WWP K_
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6590 dni




Odp: ,,...Aby Pogoń rosła w siłę....(kibicowsko)"-Klubowy marketing,działania własne - 28/12/2008 23:31

  Sampaio napisał:  
Napój nergetyczny - OK, ale gdzie jest mój BOSMANEK w granatowo-bordowej oprawie? Wtedy psychologia robiła swoje i częściej mi do ręki wpadał oraz zdecydowanie lepiej smakował ;) A tak to teraz z musu pijam te zagraniczne ohydztwa w zielonych butelkach...

Druga kwestia - gadżety - to chyba u nas największe nieporozumienie. Dziś tak wiele firm specjalizuje sie w produkcji i zdobieniu różnych drobiazgów, że chyba zamówienie czegoś w ograniczonej liczbie egzemplarzy i próbna przedsprzedaż nie powinna stanowić jakiegoś wielkiego problemu. Śmieszne jest to że w tym temacie jesteśmy zdani wyłącznie na siebie, a przecież nasza "produkcja" powinna mieć charakter jedynie uzupełniający. Najlepiej ten cały marketing podsumował kolega co o sklepie internetowym napisał...

Promocja biletów w terenie - właśnie teraz, kiedy trybuny są puste, jest na to czas. Przecież przez te kilkanaście biletów rozdanych w każdym powiecie klub nie zbiednieje. Wejściówki (plus reklamujące plakaty) mogły by być dostępne w jakimś często odwiedzanym punkcie czy sportowym sklepie. Jak ktoś nauczy sie przyjeżdżać na 2 lige i mu sie to spodoba to w 1 lidze i ekstraklasie bedzie już odpowiednio od Pogoni "uzależniony" ;) A przecież z terenu nie jeździ się w pojedynke tylko z ziomalami, dzieciakami, całymi rodzinami i ten motor dalej powoli sam by sie napędzał





100% poparcia!


zamiast gadać o zasadach lepiej ich przestrzegać..
SL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5794 dni




Odp: ,,...Aby Pogoń rosła w siłę....(kibicowsko)"-Klubowy marketing,działania własne - 29/12/2008 16:55

  Konter1948 napisał:  

  Sampaio napisał:  
Napój nergetyczny - OK, ale gdzie jest mój BOSMANEK w granatowo-bordowej oprawie? Wtedy psychologia robiła swoje i częściej mi do ręki wpadał oraz zdecydowanie lepiej smakował ;) A tak to teraz z musu pijam te zagraniczne ohydztwa w zielonych butelkach...

Druga kwestia - gadżety - to chyba u nas największe nieporozumienie. Dziś tak wiele firm specjalizuje sie w produkcji i zdobieniu różnych drobiazgów, że chyba zamówienie czegoś w ograniczonej liczbie egzemplarzy i próbna przedsprzedaż nie powinna stanowić jakiegoś wielkiego problemu. Śmieszne jest to że w tym temacie jesteśmy zdani wyłącznie na siebie, a przecież nasza "produkcja" powinna mieć charakter jedynie uzupełniający. Najlepiej ten cały marketing podsumował kolega co o sklepie internetowym napisał...

Promocja biletów w terenie - właśnie teraz, kiedy trybuny są puste, jest na to czas. Przecież przez te kilkanaście biletów rozdanych w każdym powiecie klub nie zbiednieje. Wejściówki (plus reklamujące plakaty) mogły by być dostępne w jakimś często odwiedzanym punkcie czy sportowym sklepie. Jak ktoś nauczy sie przyjeżdżać na 2 lige i mu sie to spodoba to w 1 lidze i ekstraklasie bedzie już odpowiednio od Pogoni "uzależniony" ;) A przecież z terenu nie jeździ się w pojedynke tylko z ziomalami, dzieciakami, całymi rodzinami i ten motor dalej powoli sam by sie napędzał





100% poparcia!


z mojej wioski (100 km od Szczecina) udaje mi się pozytywnie nakręcać chłopaków na mecze Pogoni a z darmowymi biletami tym bardziej by się udało bo tyle kosztuje podróż pociągiem w jedną strone na mecz (a i na pociąg do choszczna trzeba dojechać). Ciesze się bo to nie ekstraklasa a już chcą jeżdzić :]
Ale tak jak wcześniej ta forum ktoś wspominał po co po szczecińskich szkołach rozdawać bilety gdzie za darmo i się kwaszą, lepiej rozdać w FC


zch
kuleK
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6487 dni




Odp: ,,...Aby Pogoń rosła w siłę....(kibicowsko)"-Klubowy marketing,działania własne - 29/12/2008 19:25

  siedemnasty napisał:  

  Konter1948 napisał:  

  Sampaio napisał:  
Napój nergetyczny - OK, ale gdzie jest mój BOSMANEK w granatowo-bordowej oprawie? Wtedy psychologia robiła swoje i częściej mi do ręki wpadał oraz zdecydowanie lepiej smakował ;) A tak to teraz z musu pijam te zagraniczne ohydztwa w zielonych butelkach...

Druga kwestia - gadżety - to chyba u nas największe nieporozumienie. Dziś tak wiele firm specjalizuje sie w produkcji i zdobieniu różnych drobiazgów, że chyba zamówienie czegoś w ograniczonej liczbie egzemplarzy i próbna przedsprzedaż nie powinna stanowić jakiegoś wielkiego problemu. Śmieszne jest to że w tym temacie jesteśmy zdani wyłącznie na siebie, a przecież nasza "produkcja" powinna mieć charakter jedynie uzupełniający. Najlepiej ten cały marketing podsumował kolega co o sklepie internetowym napisał...

Promocja biletów w terenie - właśnie teraz, kiedy trybuny są puste, jest na to czas. Przecież przez te kilkanaście biletów rozdanych w każdym powiecie klub nie zbiednieje. Wejściówki (plus reklamujące plakaty) mogły by być dostępne w jakimś często odwiedzanym punkcie czy sportowym sklepie. Jak ktoś nauczy sie przyjeżdżać na 2 lige i mu sie to spodoba to w 1 lidze i ekstraklasie bedzie już odpowiednio od Pogoni "uzależniony" ;) A przecież z terenu nie jeździ się w pojedynke tylko z ziomalami, dzieciakami, całymi rodzinami i ten motor dalej powoli sam by sie napędzał





100% poparcia!


z mojej wioski (100 km od Szczecina) udaje mi się pozytywnie nakręcać chłopaków na mecze Pogoni a z darmowymi biletami tym bardziej by się udało bo tyle kosztuje podróż pociągiem w jedną strone na mecz (a i na pociąg do choszczna trzeba dojechać). Ciesze się bo to nie ekstraklasa a już chcą jeżdzić :]
Ale tak jak wcześniej ta forum ktoś wspominał po co po szczecińskich szkołach rozdawać bilety gdzie za darmo i się kwaszą, lepiej rozdać w FC


Dobrze mówisz, najlepiej jakby klub wspomagał,nawiązał współpracę fan klubami np. zwrot kosztów dojazdu (chociaż części) , darmowe bilety , rozdawanie plakatów aby rozreklamować mecz ...
A później się dziwią że coraz więcej Lecha w zachodniopomorskim ...


Obrazek gif wstawiony na forum
kln
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7233 dni




Odp: ,,...Aby Pogoń rosła w siłę....(kibicowsko)"-Klubowy marketing,działania własne - 29/12/2008 19:58

  Nestor napisał:  
zwrot kosztów dojazdu (chociaż części)


Poniosło Cię. Taki darmowy bilet byłby odpowiednim zachęceniem i zwrotem kosztów.


PL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6583 dni




Odp: ,,...Aby Pogoń rosła w siłę....(kibicowsko)"-Klubowy marketing,działania własne - 29/12/2008 20:00

  Nestor napisał:  

  siedemnasty napisał:  

z mojej wioski (100 km od Szczecina) udaje mi się pozytywnie nakręcać chłopaków na mecze Pogoni a z darmowymi biletami tym bardziej by się udało bo tyle kosztuje podróż pociągiem w jedną strone na mecz (a i na pociąg do choszczna trzeba dojechać). Ciesze się bo to nie ekstraklasa a już chcą jeżdzić :]
Ale tak jak wcześniej ta forum ktoś wspominał po co po szczecińskich szkołach rozdawać bilety gdzie za darmo i się kwaszą, lepiej rozdać w FC


Dobrze mówisz, najlepiej jakby klub wspomagał,nawiązał współpracę fan klubami np. zwrot kosztów dojazdu (chociaż części) , darmowe bilety , rozdawanie plakatów aby rozreklamować mecz ...
A później się dziwią że coraz więcej Lecha w zachodniopomorskim ...



Cieszy i jest to pozytywne ze coraz wiecej osob z poza Szczecina udaje sie na mecze Pogoni, jednak to ze w pare osob jezdzi sie z danej miejscowosci czy wioski na mecze nie od razu swiadczy o byciu FC. Jest specjalnie stworzony temat aby moc organizowac sie wewnetrznie i szukac kontaktow do innych juz dzialajacych FC i radzilbym na poczatek podpinac sie pod takie miejscowosci, poznawac zwyczaje panujace zasady itd, a dopiero w przyszlosci myslec o dzialaniu na wlasna reke. Pozatym nikt Wam nie da biletu tylko dlatego ze przyjechales na mecz i jestes spoza Szczecina, w ostatniej rundzie Stowarzyszenie ufundowalo bilety z wlasnych srodkow m.in dla FC Stargard.

Z oficjalnymi i zorganizowanymi FC wspolpracuje Stowarzyszenie Portowcy, klub oczywiscie moglby pomagac w tej wspolpracy ale na to bym nie liczyl z prostego powodu- brakuje tam osob z ktorymi mozna to zalatwic. Do poczatku rundy zostalo dobre 3 miesiace wiec moze sie cos zmieni... czas pokaze.
Odnosnie plakatow to juz kiedys wspominalem jak wyglada to na chwile obecna- *nawet M.Baranska wspomiala w swoim wywiadzie kto jest za to odpowiedzialny- ale... w tej rundzie plakaty otrzymaly tylko najblizsze FC bowiem jezeli Stowarzyszenie otrzymuje je dzien lub dwa przed meczem to nie ma szans na to aby rozdysponowac je w regionie.


SL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5794 dni




Odp: ,,...Aby Pogoń rosła w siłę....(kibicowsko)"-Klubowy marketing,działania własne - 29/12/2008 22:40

  PL napisał:  

  Nestor napisał:  

  siedemnasty napisał:  

z mojej wioski (100 km od Szczecina) udaje mi się pozytywnie nakręcać chłopaków na mecze Pogoni a z darmowymi biletami tym bardziej by się udało bo tyle kosztuje podróż pociągiem w jedną strone na mecz (a i na pociąg do choszczna trzeba dojechać). Ciesze się bo to nie ekstraklasa a już chcą jeżdzić :]
Ale tak jak wcześniej ta forum ktoś wspominał po co po szczecińskich szkołach rozdawać bilety gdzie za darmo i się kwaszą, lepiej rozdać w FC


Dobrze mówisz, najlepiej jakby klub wspomagał,nawiązał współpracę fan klubami np. zwrot kosztów dojazdu (chociaż części) , darmowe bilety , rozdawanie plakatów aby rozreklamować mecz ...
A później się dziwią że coraz więcej Lecha w zachodniopomorskim ...



Cieszy i jest to pozytywne ze coraz wiecej osob z poza Szczecina udaje sie na mecze Pogoni, jednak to ze w pare osob jezdzi sie z danej miejscowosci czy wioski na mecze nie od razu swiadczy o byciu FC. Jest specjalnie stworzony temat aby moc organizowac sie wewnetrznie i szukac kontaktow do innych juz dzialajacych FC i radzilbym na poczatek podpinac sie pod takie miejscowosci, poznawac zwyczaje panujace zasady itd, a dopiero w przyszlosci myslec o dzialaniu na wlasna reke. Pozatym nikt Wam nie da biletu tylko dlatego ze przyjechales na mecz i jestes spoza Szczecina, w ostatniej rundzie Stowarzyszenie ufundowalo bilety z wlasnych srodkow m.in FC Stargard.

Z oficjalnymi i zorganizowanymi FC wspolpracuje Stowarzyszenie Portowcy, klub oczywiscie moglby pomagac w tej wspolpracy ale na to bym nie liczyl z prostego powodu- brakuje tam osob z ktorymi mozna to zalatwic. Do poczatku rundy zostalo dobre 3 miesiace wiec moze sie cos zmieni... czas pokaze.
Odnosnie plakatow to juz kiedys wspominalem jak wyglada to na chwile obecna- *nawet M.Baranska wspomiala w swoim wywiadzie kto jest za to odpowiedzialny- ale... w tej rundzie plakaty otrzymaly tylko najblizsze FC bowiem jezeli Stowarzyszenie otrzymuje je dzien lub dwa przed meczem to nie ma szans na to aby rozdysponowac je w regionie.



Dlatego napisałam żeby rozdać FC (w mojej wiosce nie ma FC). W mojej miejscowości jest kilka osób które w miare wolnego czasu z chęcią jeździ na mecze a zajmuje to trochę czasu bo kibic ze Szczecina wyjdzie na stadion 30 minut przed meczem a my...no sory dojazd trwa. Chciałem założyć FC w Choszcznie bo mieszkam niedaleko ale musiałbym zebrać sprą grupe osób które zechcą CZYNNIE w nim działać bo to ze go złoże a w żaden sposób sie ten FC nie wykaże to po ...uj zakładać.


zch
PL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6583 dni




Odp: ,,...Aby Pogoń rosła w siłę....(kibicowsko)"-Klubowy marketing,działania własne - 30/12/2008 00:15

  siedemnasty napisał:  

Dlatego napisałam żeby rozdać FC (w mojej wiosce nie ma FC). W mojej miejscowości jest kilka osób które w miare wolnego czasu z chęcią jeździ na mecze a zajmuje to trochę czasu bo kibic ze Szczecina wyjdzie na stadion 30 minut przed meczem a my...no sory dojazd trwa. Chciałem założyć FC w Choszcznie bo mieszkam niedaleko ale musiałbym zebrać sprą grupe osób które zechcą CZYNNIE w nim działać bo to ze go złoże a w żaden sposób sie ten FC nie wykaże to po ...uj zakładać.



Proponuje poszukac kontaktu do osob zwiazanych z FC Choszczno, które udzielaly sie i ktore do dzis jezdza na Pogon.


PSMKS
Patriotyczna PS
IP: zapisany
Na forum od 7342 dni

****




Odp: ,,...Aby Pogoń rosła w siłę....(kibicowsko)"-Klubowy marketing,działania własne - 30/12/2008 12:31
Do siedemnasty :

Plakat możesz sam zrobić jeśli chcesz i nie musi być on kolorowy z jakimiś wzorkami zdjęciami , Tylko z prosta informacją KTO z kim , gdzie i o której , gdy taki wydrukujesz idz do ksero zrób 100 kopii i rozwieść , po kliku takich akcjach na pewno zwiększy się zainteresowanie , i tak bym proponował robić każdemu kilkoosobowemu "FC" Typu wysoka kamieńska , łobez etc .
Pozdrawiam


Przyjaciele Nie Tylko z Trybun !
SL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5794 dni




Odp: ,,...Aby Pogoń rosła w siłę....(kibicowsko)"-Klubowy marketing,działania własne - 30/12/2008 13:09

  Psmks napisał:  
Do siedemnasty :

Plakat możesz sam zrobić jeśli chcesz i nie musi być on kolorowy z jakimiś wzorkami zdjęciami , Tylko z prosta informacją KTO z kim , gdzie i o której , gdy taki wydrukujesz idz do ksero zrób 100 kopii i rozwieść , po kliku takich akcjach na pewno zwiększy się zainteresowanie , i tak bym proponował robić każdemu kilkoosobowemu "FC" Typu wysoka kamieńska , łobez etc .
Pozdrawiam



Pomysł taki miałem i mam, na dzień dzisiejszy ucze się i przebywm w szczecinie (więc działanie na choszczeńskim terenie utrudnione jestem na niektóre weekendy ) ale zostało mi pół roku edukacji i wracam wtedy będę mógł spokojnie organizować chętnych.

W sprawie biletów i zachęcania ludzi na mecze....taka historia....akcja granatowo-bordowa krew, każdy słyszał pewnie. Tak się składa że jestem na kierunku ratownictwo medyczne, więc chetnych z roku nie brakowało żeby oddać krew. Zebrałem sporą grupę i poszliśmy oddać, a że nie interesują się piłką nożną poprosiłem żeby oddali mi bilety które odbiorą za to. Postanowiłem rozdać te bilety wśród znajomych, ale tylko tym którzy jeszcze nigdy nie byli na Pogoni (wszyscy z po za Szczecina ale tam studiują). Zgodzili się i poszliśmy na ostani mecz z victorią. Spodobało im się bo nigdy nie byli, bo pierwszy raz zobaczyli stadion, bo coś nowego...jedyne co im się nie podobało to to że następny mecz na wiosne. Można w ten sposób (chociaż w Szczecinie ciężko o osoby które nie były na Pogoni)


zch
Bengoro
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6054 dni




Odp: ,,...Aby Pogoń rosła w siłę....(kibicowsko)"-Klubowy marketing,działania własne - 11/01/2009 11:15
Taki oto kwiatek na vce jest :D
Wizje prezesów


Ojczyzna – to wielki zbiorowy obowiązek.

FC Kamień Pomorski
Ligowiec.net Team
AMS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7041 dni




Odp: ,,...Aby Pogoń rosła w siłę....(kibicowsko)"-Klubowy marketing,działania własne - 11/01/2009 13:45

  Bengoro napisał:  
Taki oto kwiatek na vce jest :D
Wizje prezesów



Najlepsze jest to, tu cytat:
To fikcja. Nie wiem kiedy i w jaki sposób te pieniądze mogły trafić do klubu. Na Karłowicza czeka się na pieniądze od miasta oraz innych sponsorów jak na zbawienie.. Wtedy można załatwić część bieżących wydatków. Część, ponieważ nie wszystkie są pokrywane. Gro osób pracujących w klubie długi czas czeka na zaległe wynagrodzenia. Nie wiem gdzie podziewają się pieniądze przekazywane rzekomo przez prezesów na klub. Wiem jedynie, że nie docierają tam, gdzie powinny. O problemach finansowych Dumy Pomorza mówiło się już od dłuższego czasu. Kłopoty z wypłatami mieli nie tylko szeregowi pracownicy, ale także „urzędnicy” Pogoni i sami zawodnicy.

przypomina mi sie program" Mamy Was":):)


A ja i tak wierzyc nie przestane...
1973
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7190 dni

*




Odp: ,,...Aby Pogoń rosła w siłę....(kibicowsko)"-Klubowy marketing,działania własne - 11/01/2009 16:19
Nawet taka Warta Poznań ( z całym szacunkiem do jednego z najstarszych klubów) ma sklepik całkiem ogarnięty...u nas oczywiście dalej echo... aaaa2

http://www.wartapoznan.pl/index.php?action=sklep


Szymen
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5864 dni

**




Odp: ,,...Aby Pogoń rosła w siłę....(kibicowsko)"-Klubowy marketing,działania własne - 11/01/2009 16:59

  Pogoniarz73 napisał:  
Nawet taka Warta Poznań ( z całym szacunkiem do jednego z najstarszych klubów) ma sklepik całkiem ogarnięty...u nas oczywiście dalej echo... aaaa2

http://www.wartapoznan.pl/index.php?action=sklep




  hornetq napisał:  

  Cytat:  
Jeszcze w październiku uruchomimy sprzedaż gadżetów poprzez sklep internetowy!

Zapraszamy!



http://pogonszczecin.info/Sklep_On-line-ab1-724.html



spokojnie październik już nie długo :)


ArP
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7648 dni




Odp: ,,...Aby Pogoń rosła w siłę....(kibicowsko)"-Klubowy marketing,działania własne - 11/01/2009 18:01
hehe no w sumie to nie podali którego roku może byc to równie dobrze pażdziernik 2050 tak jak Floating Garden:D, jednym słowem to u nas jest taki drugi Meksyk


Pogoń Szczecin MKS!
.Krzysiek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7132 dni




Odp: ,,...Aby Pogoń rosła w siłę....(kibicowsko)"-Klubowy marketing,działania własne - 12/01/2009 16:52
Może w klubie zamiast o sklepik powinni się martwić o wykształcenie ludzi z redakcji strony...?

Obrazek jpg wstawiony na forum

Ostatnio edytowany przez: .Krzysiek, 12 stycznia 2009, 18:17 [2 raz(y)]


eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7416 dni

*




Odp: ,,...Aby Pogoń rosła w siłę....(kibicowsko)"-Klubowy marketing,działania własne - 12/01/2009 20:54
Nie przesadzajmy - zabrakło myślnika, być może literówka?

Fajnie byłoby ten sklep jednak zobaczyć w tym roku, ale na razie ani widu ani słychu - ciekawi mnie kto za ten sklepik jest tak naprawdę odpowiedzialny.


WNB
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6693 dni




Odp: ,,...Aby Pogoń rosła w siłę....(kibicowsko)"-Klubowy marketing,działania własne - 14/01/2009 09:54
W końcu ruszył sklep internetowy

Oby oferta się poszerzała,a kupców przybywało-może wtedy pójdą po rozum do głowy,że zaplecze marketingowe jest wyznacznikiem marki klubu.


Siła Płynie Z Krwią , Duma Razem Z Nią ->Duma Pomorza
1973
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7190 dni

*




Odp: ,,...Aby Pogoń rosła w siłę....(kibicowsko)"-Klubowy marketing,działania własne - 14/01/2009 10:17
No zaskoczyli nas zupełnie,kto by się tego spodziewał... tak szybko :D
...tylko żeby nie ta czapka oczy


forza!
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5625 dni




Odp: ,,...Aby Pogoń rosła w siłę....(kibicowsko)"-Klubowy marketing,działania własne - 14/01/2009 15:01

  Pogoniarz73 napisał:  

...tylko żeby nie ta czapka oczy



dokladnie, te czapki sa zajebiste... :/


JLB !
WNB
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6693 dni




Odp: ,,...Aby Pogoń rosła w siłę....(kibicowsko)"-Klubowy marketing,działania własne - 21/01/2009 09:20
Czy Barańska sama robi te pamiątki i gadżety,że tak wolno to idzie??
Asortyment powinien być co najmniej potrojony:)


Siła Płynie Z Krwią , Duma Razem Z Nią ->Duma Pomorza
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.08 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005