Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> ,,...Aby Pogoń rosła w siłę....(kibicowsko)"-Klubowy marketing,działania własne << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
PSMKS
Patriotyczna PS
IP: zapisany
Na forum od 7337 dni

****




Odp: ,,...Aby Pogoń rosła w siłę....(kibicowsko)"-Klubowy marketing,działania własne - 05/02/2009 18:50
Pedale z torebka czemu bronisz nieróbstwa M.B. ?
Szczerze odpowiedź sobie na te pytania :
Pamiątki podobają ci się ?
Ilość pamiątek jest duża w porównaniu do innych klubów z tradycją taką jak my ?
Nie przeszkadza Tobie że klub już nie raz popierdolił barwy Pogoni ?
Nagrody w konkursie kanapkowym nie były"trochę" ubogie w porównaniu do wielkości naszego klubu i "profesjonalnego " marketingu ?
Czemu nie były wystawione do głosowania dużo lepsze projekty użytkowników tego forum ?

Myślę że jak odpowiedz sobie na te kilka pytań zobaczysz swoje odpowiedzi dowiesz się czemu mamy takie zdanie na temat profesjonalizmu nie jakiej marty b.


Przyjaciele Nie Tylko z Trybun !
Szymen
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5859 dni

**




Odp: ,,...Aby Pogoń rosła w siłę....(kibicowsko)"-Klubowy marketing,działania własne - 05/02/2009 18:58

  PL napisał:  


Hehe.. ciekawe czy Marta wystartuje;P




hehe:D pewnie jako "główny organizator i pomysłodawca" nie ma takiej możliwości bo wyniki były by wtedy ustawione :)
pozdro.


PSMKS
Patriotyczna PS
IP: zapisany
Na forum od 7337 dni

****




Odp: ,,...Aby Pogoń rosła w siłę....(kibicowsko)"-Klubowy marketing,działania własne - 05/02/2009 19:03

  Szymen napisał:  

  PL napisał:  


Hehe.. ciekawe czy Marta wystartuje;P




hehe:D pewnie jako "główny organizator i pomysłodawca" nie ma takiej możliwości bo wyniki były by wtedy ustawione :)
pozdro.



Sorry ale z takim fejsem to ona by daleko niezaszła :D


Przyjaciele Nie Tylko z Trybun !
tinky-winky
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5556 dni




Odp: ,,...Aby Pogoń rosła w siłę....(kibicowsko)"-Klubowy marketing,działania własne - 05/02/2009 19:57
nie bronie tylko w miare realnie oceniam wydarzenia i fakty a nie tak jak wszyscy tu z forum pieja na jedna nute jakby byli w churze jakims a teraz odpowiadam na pytania tak pamiatki podobaja mi sie w kazdym razie nie sa to zielone banknoty zeby sie podobaly wszystkim jesli sie tobie nic nie podoba to nie wiem co czy ilosc pamiatek jest proporcjonalna do tradycji nie ale nie wiem czy zauwazyles ze ich przybywa nie od razu rzym zbudowano a co do lepszych projektow koszulek widac nie byly jednak lepsze skoro nie zostaly wystawione poza tym jakby wystawili wszystkie to glosowanie mogloby sie rozproszyc tzn malo glosow procentowo na kazdy projekt nie bronie nikogo tutaj tylko staram sie w miare obiektywnie oceniac fakty pozdro


Rzeczniczka praw dziecka, Ewa Sowińska w końcu dostrzegła to, co cały świat wiedział od zawsze - teletubiś Tinky Winky jest gejem.
ArP
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7643 dni




Odp: ,,...Aby Pogoń rosła w siłę....(kibicowsko)"-Klubowy marketing,działania własne - 05/02/2009 20:05
może to Miedziak wrócił? :D


Pogoń Szczecin MKS!
PSMKS
Patriotyczna PS
IP: zapisany
Na forum od 7337 dni

****




Odp: ,,...Aby Pogoń rosła w siłę....(kibicowsko)"-Klubowy marketing,działania własne - 05/02/2009 20:48

  tinky-winky napisał:  
nie bronie tylko w miare realnie oceniam wydarzenia i fakty a nie tak jak wszyscy tu z forum pieja na jedna nute jakby byli w churze jakims a teraz odpowiadam na pytania tak pamiatki podobaja mi sie w kazdym razie nie sa to zielone banknoty zeby sie podobaly wszystkim jesli sie tobie nic nie podoba to nie wiem co czy ilosc pamiatek jest proporcjonalna do tradycji nie ale nie wiem czy zauwazyles ze ich przybywa nie od razu rzym zbudowano a co do lepszych projektow koszulek widac nie byly jednak lepsze skoro nie zostaly wystawione poza tym jakby wystawili wszystkie to glosowanie mogloby sie rozproszyc tzn malo glosow procentowo na kazdy projekt nie bronie nikogo tutaj tylko staram sie w miare obiektywnie oceniac fakty pozdro



Po pierwsze pisz po polsku ! Wiesz co to są przecinki i polskie znaki ? Nie da sie czytać twojej wypowiedzi !
2. Nie od razu Rzym zbudowano - fakt ! Lecz z takim tempem jaki jest teraz do tej pory by go budowano !
3. Gadżety nie tylko mi się nie podobają . Dlaczego ? bo są robione na odpierdol - proste wzory i ceny kosmiczne ! sorry bluza napis gotyk i Herb na piersi i plecach za 160 zł , lekka przesada :/
4. Chodziło mi o liczbę pamiątek klubowych w porównaniu do pamiątek klubowych Górnika Z. czy Polonii Bytom ! Powiesz zaraz ze to kluby pierwszoligowe , spoko ! My jak chcemy być takimi klubem to musimy już szybko budować bogatą i ciekawą ofertę gadżetów by był to dodatkowy dochód do funkcjonowania i rozwój klubu !
5. Projekty koszulek tu temat dla mnie ważny ! Kurwa co za debil wybierał te projekty ? Ślepy był ( nie obrażając niewidomych ) czy jako chuj ? Przecież ostatni projekt to śmiech na sali ! Dużo lepsze projekty były wysyłane !

Jeśli twój post jest miał być obiektywny to jesteś w ciężkim błędzie ! Boisz się spojrzeć po prostu prawdzie w oczy że nasz marketing stoi na bardzo niskim poziomie .
Pewnie zaraz mi zarzucisz ze mój obiektywizm też nie jest lepszy lecz to co napisałem nie miało być obiektywne do końca . Lepiej krytykować bo to może dać jakieś skutki niż być cicho ....

PS. Wam też nie odpisują na emaile w klubie ?


Przyjaciele Nie Tylko z Trybun !
Sz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5866 dni

*




Odp: ,,...Aby Pogoń rosła w siłę....(kibicowsko)"-Klubowy marketing,działania własne - 05/02/2009 21:14

  Psmks napisał:  

PS. Wam też nie odpisują na emaile w klubie ?



Też. Zdążyłem zapomnieć, że w zeszłym tygodniu pisałem do rzecznika. Czemu się dziwić w sumie. W końcu pisał TYLKO kibic.


SL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5789 dni




Odp: ,,...Aby Pogoń rosła w siłę....(kibicowsko)"-Klubowy marketing,działania własne - 05/02/2009 21:18

  tinky-winky napisał:  
poza tym jakby wystawili wszystkie to glosowanie mogloby sie rozproszyc tzn malo glosow procentowo na kazdy projekt



Strasznie puste zdanie, a osobom które zrobiły projekt należało się wystawienie ich prac, nawet gdyby zdobyły kilkanaście głosów bo to że ich nie wystawiono jest gorsze niż ostatnie miejsce. Jak tu na poważnie brać te wszystkie działania?

PS: Mój znajomy wysłał projekt i był odpowiedni format...więc na pewno weźmie udział w kolejnych konkursach...porażka marketing.


zch
TradycjaZobowiązuje!
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 6760 dni

****




Odp: ,,...Aby Pogoń rosła w siłę....(kibicowsko)"-Klubowy marketing,działania własne - 05/02/2009 21:20

  tinky-winky napisał:  
nie bronie tylko w miare realnie oceniam wydarzenia i fakty a nie tak jak wszyscy tu z forum pieja na jedna nute jakby byli w churze jakims a teraz odpowiadam na pytania tak pamiatki podobaja mi sie w kazdym razie nie sa to zielone banknoty zeby sie podobaly wszystkim jesli sie tobie nic nie podoba to nie wiem co czy ilosc pamiatek jest proporcjonalna do tradycji nie ale nie wiem czy zauwazyles ze ich przybywa nie od razu rzym zbudowano a co do lepszych projektow koszulek widac nie byly jednak lepsze skoro nie zostaly wystawione poza tym jakby wystawili wszystkie to glosowanie mogloby sie rozproszyc tzn malo glosow procentowo na kazdy projekt nie bronie nikogo tutaj tylko staram sie w miare obiektywnie oceniac fakty pozdro





bez kitu, weż kurwa używaj interpunkcji.
to juz nawet nie chodzi o to czy pamiątki się wszystkim podobają czy nie...ze nie lubie galaxy, nie bywam tam czesto, wiec dopiero wczoraj zobaczylem sklepik(!?!?!?) Pogoni wlasnie tam... no ja cie kurwa prepraszam, co to ma być? to jest POGOŃ SZCZECIN, a tam co!? niektórzy ludzie mają większą gablotkę w domu z pokalami! sam jak bym chciał swoje jakieś rysunki powrzucać, bym potrzebował większej, wiec co cie tak kurwa optymizmem napawa, pytam sie ja ciebie?


z drugiej jednak strony....... skoro ta laska M.B. gdzieś przy regatach rzeźbiła, jakieś pojęcie o marketingu powinna mieć. nawet jeśli nie...jeden z dwóch panów, a chociaż ten od klubów, powinien jakieś tam pojęcie mieć...no chyba by nie trzymano takiego marketingowca błyskotliwego...?
więc może jest w tym wszystkim jeszcze jakieś ukryte coś...


1948 - 2018 i dalej! historia bez końca!
tinky-winky
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5556 dni




Odp: ,,...Aby Pogoń rosła w siłę....(kibicowsko)"-Klubowy marketing,działania własne - 05/02/2009 21:34
Dobra beda wasze ukochane przecineczki i kropeczki. Stoisko o jakim mowisz jest na dole galaxy. Kiedys bylo na gorze jako osobny sklep. Teraz jest z informacja razem. Sluchaj gdyby pamiatki Pogoni sie sprzedawaly w duzej ilosci mogli by nawet supermarket z pamiatki postawic. Ale takie jest zapotrzebowanie klientow na pamiatki ze wystarczy takie male stoisko. Wiem Barcelona Real maja swoje sklepy. Tyle ze tam sa tlumy w nich. U nas tego nie ma. Wiec dostosowali sklep do potrzeb. A co pisaliscie w tych mailach ? Bo jezeli takie bohomazy jak tutaj to dziw nie bierze ze nie odpisali. Pozdro


Rzeczniczka praw dziecka, Ewa Sowińska w końcu dostrzegła to, co cały świat wiedział od zawsze - teletubiś Tinky Winky jest gejem.
kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6395 dni

*




Odp: ,,...Aby Pogoń rosła w siłę....(kibicowsko)"-Klubowy marketing,działania własne - 05/02/2009 21:37

  tinky-winky napisał:  
Dobra beda wasze ukochane przecineczki i kropeczki. Stoisko o jakim mowisz jest na dole galaxy. Kiedys bylo na gorze jako osobny sklep. Teraz jest z informacja razem. Sluchaj gdyby pamiatki Pogoni sie sprzedawaly w duzej ilosci mogli by nawet supermarket z pamiatki postawic. Ale takie jest zapotrzebowanie klientow na pamiatki ze wystarczy takie male stoisko. Wiem Barcelona Real maja swoje sklepy. Tyle ze tam sa tlumy w nich. U nas tego nie ma. Wiec dostosowali sklep do potrzeb. A co pisaliscie w tych mailach ? Bo jezeli takie bohomazy jak tutaj to dziw nie bierze ze nie odpisali. Pozdro



jakie pamiątki taka sprzedaż


Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6912 dni

*




Odp: ,,...Aby Pogoń rosła w siłę....(kibicowsko)"-Klubowy marketing,działania własne - 05/02/2009 22:06

  kiko napisał:  

  tinky-winky napisał:  
Dobra beda wasze ukochane przecineczki i kropeczki. Stoisko o jakim mowisz jest na dole galaxy. Kiedys bylo na gorze jako osobny sklep. Teraz jest z informacja razem. Sluchaj gdyby pamiatki Pogoni sie sprzedawaly w duzej ilosci mogli by nawet supermarket z pamiatki postawic. Ale takie jest zapotrzebowanie klientow na pamiatki ze wystarczy takie male stoisko. Wiem Barcelona Real maja swoje sklepy. Tyle ze tam sa tlumy w nich. U nas tego nie ma. Wiec dostosowali sklep do potrzeb. A co pisaliscie w tych mailach ? Bo jezeli takie bohomazy jak tutaj to dziw nie bierze ze nie odpisali. Pozdro



jakie pamiątki taka sprzedaż



wszystko!


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
Cypek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7419 dni




Odp: ,,...Aby Pogoń rosła w siłę....(kibicowsko)"-Klubowy marketing,działania własne - 05/02/2009 22:48

  tinky-winky napisał:  
Dobra beda wasze ukochane przecineczki i kropeczki. Stoisko o jakim mowisz jest na dole galaxy. Kiedys bylo na gorze jako osobny sklep. Teraz jest z informacja razem. Sluchaj gdyby pamiatki Pogoni sie sprzedawaly w duzej ilosci mogli by nawet supermarket z pamiatki postawic. Ale takie jest zapotrzebowanie klientow na pamiatki ze wystarczy takie male stoisko. Wiem Barcelona Real maja swoje sklepy. Tyle ze tam sa tlumy w nich. U nas tego nie ma. Wiec dostosowali sklep do potrzeb. A co pisaliscie w tych mailach ? Bo jezeli takie bohomazy jak tutaj to dziw nie bierze ze nie odpisali. Pozdro



Gdzie te przecineczki? :)


jns
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7091 dni




Odp: ,,...Aby Pogoń rosła w siłę....(kibicowsko)"-Klubowy marketing,działania własne - 05/02/2009 23:29

  Cypek napisał:  

  tinky-winky napisał:  
Dobra beda wasze ukochane przecineczki i kropeczki. Stoisko o jakim mowisz jest na dole galaxy. Kiedys bylo na gorze jako osobny sklep. Teraz jest z informacja razem. Sluchaj gdyby pamiatki Pogoni sie sprzedawaly w duzej ilosci mogli by nawet supermarket z pamiatki postawic. Ale takie jest zapotrzebowanie klientow na pamiatki ze wystarczy takie male stoisko. Wiem Barcelona Real maja swoje sklepy. Tyle ze tam sa tlumy w nich. U nas tego nie ma. Wiec dostosowali sklep do potrzeb. A co pisaliscie w tych mailach ? Bo jezeli takie bohomazy jak tutaj to dziw nie bierze ze nie odpisali. Pozdro



Gdzie te przecineczki? :)



Gdzie ta torebka? :)

Nie jesteś prawdziwym tinky-winky!


TradycjaZobowiązuje!
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 6760 dni

****




Odp: ,,...Aby Pogoń rosła w siłę....(kibicowsko)"-Klubowy marketing,działania własne - 05/02/2009 23:55

  tinky-winky napisał:  
Dobra beda wasze ukochane przecineczki i kropeczki. Stoisko o jakim mowisz jest na dole galaxy. Kiedys bylo na gorze jako osobny sklep. Teraz jest z informacja razem. Sluchaj gdyby pamiatki Pogoni sie sprzedawaly w duzej ilosci mogli by nawet supermarket z pamiatki postawic. Ale takie jest zapotrzebowanie klientow na pamiatki ze wystarczy takie male stoisko. Wiem Barcelona Real maja swoje sklepy. Tyle ze tam sa tlumy w nich. U nas tego nie ma. Wiec dostosowali sklep do potrzeb. A co pisaliscie w tych mailach ? Bo jezeli takie bohomazy jak tutaj to dziw nie bierze ze nie odpisali. Pozdro





co ty w ogole pierdolisz, kto ty w ogole jestes, czego ty w ogóle tu szukasz? przeczytaj w ogole co ty piszesz, pozniej dyńką w sciane i tak az do skutku

bez odbioru


1948 - 2018 i dalej! historia bez końca!
PSMKS
Patriotyczna PS
IP: zapisany
Na forum od 7337 dni

****




Odp: ,,...Aby Pogoń rosła w siłę....(kibicowsko)"-Klubowy marketing,działania własne - 06/02/2009 05:11

  tinky-winky napisał:  
Dobra beda wasze ukochane przecineczki i kropeczki. Stoisko o jakim mowisz jest na dole galaxy. Kiedys bylo na gorze jako osobny sklep. Teraz jest z informacja razem. Sluchaj gdyby pamiatki Pogoni sie sprzedawaly w duzej ilosci mogli by nawet supermarket z pamiatki postawic. Ale takie jest zapotrzebowanie klientow na pamiatki ze wystarczy takie male stoisko. Wiem Barcelona Real maja swoje sklepy. Tyle ze tam sa tlumy w nich. U nas tego nie ma. Wiec dostosowali sklep do potrzeb. A co pisaliscie w tych mailach ? Bo jezeli takie bohomazy jak tutaj to dziw nie bierze ze nie odpisali. Pozdro



Bohomazy to ty narazie tutaj piszesz . Klub wychodzi z złego założenia jeśli naprawdę myśli ze jest takie małe zapotrzebowanie . Przytoczyłeś Real Barcelonę nie wiem po chuj ich poziom marketingu jest nieosiągalny nawet w wyobraźni marty . W emailach pisałem im moje uwagi co do pamiątek , nawet napisałem czego ludzie oczekują czy też pytałem się czy będą wycofane czapki ze złymi barwami klubowymi . ODPOWIEDZI ZERO ! i ja mam ich szanować ? Marketingowiec chyba powinien wiedzieć ze trzeba z rozmawiać z nabywcą by go zachęcić do kupna produktu ! Bez pozdrowień ...

P.S. elementarz miałeś coś słaby ,nadal chyba nie wiesz co to Ę Ą Ó Ł Ś Ć !


Przyjaciele Nie Tylko z Trybun !
Cobra_S
PogonOnLine TEAM
IP: zapisany
Na forum od 7401 dni




Odp: ,,...Aby Pogoń rosła w siłę....(kibicowsko)"-Klubowy marketing,działania własne - 06/02/2009 07:56
a ja tylko przypomnę wszystkim pewne punkty regulaminu

Na forum zabrania się:
1.
2. używania w nadmiernym stopniu wulgaryzmów
3. wyzywania, ubliżania innym użytkownikom forum

myślę, że można również dyskutować bez słowa kurwa, co ty pierdolisz itd..
rozumiem, ze u sporej rzeszy forumowiczów ten temat jest "gorący", ale apeluje o ograniczenie uzywania w/w słownictwa
przypomnę również o tym, ze kazdy kto ma odmienne zdanie od wiekszości nie musi być jechany jako odmieniec
wystarczy chyba polemika i rzeczowa argumentacja, aby postarac sie kogos przekonac do swoich racji


dary
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7974 dni




Odp: ,,...Aby Pogoń rosła w siłę....(kibicowsko)"-Klubowy marketing,działania własne - 06/02/2009 09:03

  Lrd napisał:  

Nie klub, a redakcja www.pogonszczecin.info. Wbrew pozorom to wcale nie jedno i to samo :)



niezłe :)


POGOŃ TO MY !
TradycjaZobowiązuje!
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 6760 dni

****




Odp: ,,...Aby Pogoń rosła w siłę....(kibicowsko)"-Klubowy marketing,działania własne - 06/02/2009 09:59
jeszcze jedno mnie naszło.... zwykła gówniana zapalniczka elektryczna, z herbem klubu za.... 7(SIEDEM) zł!!!!! przeciez to jest chore! powiedz mi co za idiota by takie zapalniczki kupował, ewentualnie kupi raz, złapie sie za głowe i nie kupi juz więcej, nie tylko zapalniczki! przeciez to jest smiech na sali, złodziejstwo w biały dzień. w innych przedsiębiorstwach, takie gadzety jak zapalniczki długopisy, to są jako reklamówki rozdawane za darmo, gdy ktoś ich odwiedza, ewentualnie dodawane do innych zakupionych produktów. ok, zgoda, nie kaze im tego dawać wszystkim za darmoche, ale taka cena....!?!?!?!?!?!?!?!?!?
Marto Barańska...wez sie podaj do dymisji, oddaj to komuś kompetentnemu, po co ci to wszystko, po co chcesz byc opluwana na forach, po co sama szargasz swoje imie, no chyba ze cie to kreci....ale NIE RÓB KURWA POSMIEWISKA Z KLUBU, do którego co poiektórzy maja taką więź i uczucie, których możesz nigdy, ba...na bank nigdy tego nie pojmiesz!
jeszcze jedno na koniec; TO JEST POGOŃ SZCZECIN I "TYLKO NAJLEPSZE JEST WYSTARCZAJĄCO DOBRE!"


1948 - 2018 i dalej! historia bez końca!
Sampaio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7501 dni

*




Odp: ,,...Aby Pogoń rosła w siłę....(kibicowsko)"-Klubowy marketing,działania własne - 06/02/2009 13:35
Myślę, że cała ta atmosfera "jebania" jednak ją kręci... Innego logicznego wytłumaczenia (poza kwestią stanu zdrowia) nie potrafię znaleźć


Statystycznie gołąb żyje tylko kilka lat (choroby, wypadki i ogólnie "ciężkie życie")
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 262  - 263  - 264  - 265  - 266  - 267  - 268  - 269  - 270  - 271  - 272  - 273  - 274  - 275  - 276  - 277  - 278  - 279  - 280  - 281  - 282  - 283  - 284  - 285  - 286  - 287  - 288  - 289  - 290  - 291  - 292  - 293  - 294  - 295  - 296  - 297  - 298  - 299  - 300  - 301  - 302  - 303  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.09 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005