Autor
Wiadomość
   Kibice -> Flagi Pogoni i nie tylko... << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
RaGall
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6719 dni




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 08/12/2005 22:07
Obrazek jpg wstawiony na forum
Wyjazdowa flaga


IS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6699 dni




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 08/12/2005 22:13

  GraC napisał:  
Mam małą prośbę mogłby ktoś podać linka lub wkleić flagę "Forza Pogoń" z krzyżem celtyckim...



No właśnie jest to chyba nie możliwe, szukałem wszedzie tej flagi i tylko znalazłem coś takiego[img=http://www.pogononline.pl/galeria_slajdy.php/fotorelacje/pogon_legia_00_01/1]


Marcin_
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7504 dni




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 08/12/2005 22:20
Polis, ta flage stracilismy na rzecz GKS-u (sposob w jaki ja zdobyli to osobny temat)...


lolson
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6892 dni




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 08/12/2005 22:25
Fajną flagą wyjazdową była również "Szczecin On Tour" no ale nie ma juz jej ...


POGON SZCZECIN MKS
Marcin_
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7504 dni




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 08/12/2005 22:53
Nie ma? Czy cus mnie ominelo? Nie slyszalem zeby ta flaga zmienila wlasciciela.


IS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6699 dni




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 08/12/2005 22:55

  Marcin_ napisał:  
Nie ma? Czy cus mnie ominelo? Nie slyszalem zeby ta flaga zmienila wlasciciela.



Ten kto ma wiedziec niech wie teraz nie bedziemy roztrzasali tego tematu bo to swieza sprawa mam tylko nadzieje ze sie odegramy za to.


Mick
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7456 dni




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 08/12/2005 22:57

  Marcin_ napisał:  
Nie ma? Czy cus mnie ominelo? Nie slyszalem zeby ta flaga zmienila wlasciciela.



przejrzyj


Obrazek jpg wstawiony na forum
U-96
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7921 dni

**




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 08/12/2005 23:21

  polis napisał:  
Wyjazdowa flaga



qrrr na jakim swiecie Ty zyjesz :/


Szlugi, wóda, gołe baby !
ZCH 1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7361 dni

*




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 08/12/2005 23:40
..

Ostatnio edytowany przez: ZCH 1948, 8 czerwca 2010, 21:54 [1 raz(y)]


Na Ziemi Choszczeńskiej Wychowani Z Pogonią Od Zawsze Związani...
BzM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7193 dni




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 08/12/2005 23:55
a co się stało z flagą PORTOWCY, wywieszaną w połowie lat 90. Napis żółty, litery "takie proste", tło to szachownica?


IS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6699 dni




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 08/12/2005 23:57

  ToMeK MKS napisał:  
Mi podoba sie fana Międzyzdroje
Bardzo bym chciał flage Choszczno w barwach Pogoni,ale jak jest czas to nie ma kasy,a jak jest kasa to nie ma czasu :(



A ja właśnie miałbym zarzut do tej flagi bo to jest ogólnie flaga Pogoni i nawet dobra, tylko niewiem co robi ten herb Legii na niej jak juz to mogli oficjalnie zrobic flagę łączoną Pogoni i Legii, a tak lipa - przez to flaga straciła na atrakcyjności ( nie to że mam coś do zgody z Legią - myśle że każdy mnie dobrze zrozumiał).


Pszczółek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7616 dni

**




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 09/12/2005 07:24

  BzM napisał:  
a co się stało z flagą PORTOWCY, wywieszaną w połowie lat 90. Napis żółty, litery "takie proste", tło to szachownica?



Chodzi Ci o ta flage?

Obrazek jpg wstawiony na forum

Jesli dobrze pamietam to chyba ostanio nawet mialem przyjmnosc wieszania jej na pucharze Polski z ŁKS Łódź. Ale ostatecznie chyba nie zawisla. Jej stan podobnie jak Dumy Pomorza nie jest najlepszy.

Ostatnio edytowany przez: Pszczółek, 9 grudnia 2005, 07:30 [1 raz(y)]


Fan Club Kamień Pomorski
AP Gryf Kamień Pomorski
KtoToTaki
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7334 dni

****




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 09/12/2005 09:11
Bzm-owi chodzi o inna flage...była to równiż szachowcnia tylko cos ala Pogoń Szczecin gotykiem...Napis Portowcy byl pisany trzcionka podobna ( tu sie moge mylic...) podobną do flagi "Wojownicy Grodu Gryfa"....Co do flag to moim zdaniem mamy kilka fajnych, lecz brakuje flag z dobrymi hasłami. Zbyt duza czesc naszym fan stanowia flagi typu Pogon, Pogoń Szczecin, MKs Pogon itp...z flag które mi sie osobiscie nie podabaja jest m.in. flaga "Bylismy tu i zawsze bedziemy..." Haslo jest zajebiste ale samo projekt i wykonanie flagi wg mnie beznadziejne...


... ja się będę opierdalał niech się wszystko dzieje samo...
tarpan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7314 dni




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 09/12/2005 09:45

  Pszczółek napisał:  

  BzM napisał:  
a co się stało z flagą PORTOWCY, wywieszaną w połowie lat 90. Napis żółty, litery "takie proste", tło to szachownica?



Chodzi Ci o ta flage?

Obrazek jpg wstawiony na forum

Jesli dobrze pamietam to chyba ostanio nawet mialem przyjmnosc wieszania jej na pucharze Polski z ŁKS Łódź. Ale ostatecznie chyba nie zawisla. Jej stan podobnie jak Dumy Pomorza nie jest najlepszy.



Ty tu się nie udzielaj tylko do roboty zasówaj:D zdięcia wkońcu wysłałem, pozdrawiam i czekam na projekt


thedevil2

Sex alkohol mordobicie POGOŃ SZCZECIN ponad życie!!!
ktn
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7478 dni




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 09/12/2005 10:26
Pilnie poszukuje dobrego grafika do zaprojektowania flagi !!!


Better dead than red!
kibic24
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6783 dni




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 09/12/2005 10:38
chodzi o inna flage portowcy tez w szachownice ale niebiesko-czerwona, napisy zwykle drukowane litery,chyba zolte lub biale a obok zolty gryf, kiedys tez bywala na wielu meczach ,ale juz sie chyba wyekspolatowala i wlasciciel jej nie przynosi a flaga wojownicy z grodu gryfa fajna ale za mala ,najlepsza byla Pogoń szczecin- gotyk oraz mks Pogoń- takie fajne litery ,nie duza :) we wroclawiu 96 na 1 planie , i Pogoń Szczecin fan club morski klub sportowy ,chyba zawisza ja skroila, ostatni raz na fotce w olsztynie byla

tu jest niewyrazna fotka pierwszej flagi portowcy na zdjeciu u gory po prawej,

http://www.ultralinks.polzone.pl/fotki/pogonsz11.jpg

a u gory po lewej owa mks Pogoń ktora jeszcze czasem wisi

http://www.ultralinks.polzone.pl/fotki/pogon-legia01.jpg

i co sie stalo z duza flaga chojna tez jej dawno nie widzialem

http://www.ultralinks.polzone.pl/fotki/pogonsz07.jpg

u gory na fotce, tu jeszcze w wersji o ile pamietam bez dwoch doszytych kwadratow szachownic po bokach

Ostatnio edytowany przez: kibic24, 9 grudnia 2005, 10:43 [1 raz(y)]


Cz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7139 dni

***




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 09/12/2005 10:56
Patrzac na Pomorska sile czuc klimat lat 90-bardzo fajna fana,domyslam sie ze wartosc prywatna:)bo nigdy nie wisiala na plocie od murawy.Tak samo jak byla kiedys fana Hools Of Pogoń widac ja na jednym zdjeciu z Poznania. Co oznacza skrot DNU na jednej z malych flag Pogoni wieszanej na niskiej trybunie?


www.sectorshop.net
kibic24
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6783 dni




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 09/12/2005 11:54
mylisz sie wisala pare razy na plocie, mi sie podobala jeszcze fajna mala flaga, crimsons :)


ktn
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7478 dni




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 09/12/2005 11:59
obie fany Chojny juz raczej nie zawisna nigdy jedna jest bardzo zniszczona druga hmmm...sam chcialbym wiedziec choc niby jest moja :|


Better dead than red!
krzysieek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7151 dni




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 09/12/2005 12:23

  Kasztaniak napisał:  
...z flag które mi sie osobiscie nie podabaja jest m.in. flaga "Bylismy tu i zawsze bedziemy..." Haslo jest zajebiste ale samo projekt i wykonanie flagi wg mnie beznadziejne...



Mam podobne zdanie jednak nie jestem aż tak krytyczny jeśli chodzi o kwestie wykonania ;P


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.09 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005