Autor
Wiadomość
   Kibice -> Flagi Pogoni i nie tylko... << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Shivan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7882 dni

**




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 16/05/2006 10:54

  Pszczółek napisał:  

  kibic24 napisał:  
niewiem jaki byl sens robienia jeszcze raz takiej samej flagi ,mozna juz bylo zrobic tak jak arka zrobila lepsza replike wladcow polnocy, czy tez inne klub a nie to samo ,dodac cos itd. ladniej by wygladala



A powiem Ci ze byl sens bo ta flaga to symbol, ktory wpisal sie w nasza historie. Juz raz storzono nowa, ulepszana "Dume Pomorza", ktora byla poprostu cienka... Tej jak i pare innych nie powinno sie na sile baneryzowac bo taka moda. Stracilyby swoja symbolike i dusze.

Ps. Widze, ze chetnie zabierasz glos w dyskusji na temat tej flagi ale w temacie zrzutki Cie nie widac.



ja sie dowiedzialem dopiero teraz ze to replika, zatem udana
pozdro :)


Srbijo - Izvinjavamo se za našu prodajnu kurevsku vladu
Szczecinska Brac
"Ale któż ze zwykłych ludzi pomyślałby, że to właśnie ci stadionowi chuligani i bandyci w szalikach jako pierwsi poszliby walczyć za Ojczyznę, gdyby taka przyszła potrzeba? To właśnie ludzie cechujący się tak wielkim patriotyzmem broniliby kraju..."-JKM
niekompatybilny
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6624 dni




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 16/05/2006 22:15
Mam pytanie:) Jaką czcionka jest napis "Duma Pomorza"?:) Dziękuje za odpowiedz


RAFek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8222 dni

**




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 17/05/2006 13:41

  kibic24 napisał:  
niewiem jaki byl sens robienia jeszcze raz takiej samej flagi ,mozna juz bylo zrobic tak jak arka zrobila lepsza replike wladcow polnocy, czy tez inne klub a nie to samo ,dodac cos itd. ladniej by wygladala



Bredzisz.... Arka "Władców..." straciła więc zrobiła inną a nasza "Duma była po prostu zbytnio sfatygowana, żeby ją naprawić, więc jest replika. Myślisz, że na (L) nadal wisi oryginał "ŻYLETY"?? To jej chyba 2 czy 3 wcielenie...


To nasza generacja, to MY - 30 letni
100%EG
tarpan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7315 dni




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 17/05/2006 13:49

  RAFek napisał:  

  kibic24 napisał:  
niewiem jaki byl sens robienia jeszcze raz takiej samej flagi ,mozna juz bylo zrobic tak jak arka zrobila lepsza replike wladcow polnocy, czy tez inne klub a nie to samo ,dodac cos itd. ladniej by wygladala



Bredzisz.... Arka "Władców..." straciła więc zrobiła inną a nasza "Duma była po prostu zbytnio sfatygowana, żeby ją naprawić, więc jest replika. Myślisz, że na (L) nadal wisi oryginał "ŻYLETY"?? To jej chyba 2 czy 3 wcielenie...



Jedno z tych wcieleń widziałem na meczu w Poznaniu ;) ale to był taki mały żarcik na pierwszego kwietnia :D


thedevil2

Sex alkohol mordobicie POGOŃ SZCZECIN ponad życie!!!
RAFek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8222 dni

**




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 17/05/2006 13:54
To była podróbka a nie wcielenie. Choć na pierwszy rzut oka robiła wrażenie. Ale tylko na pierwszy ;)


To nasza generacja, to MY - 30 letni
100%EG
BzM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7194 dni




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 17/05/2006 14:00

  RAFek napisał:  

  kibic24 napisał:  
niewiem jaki byl sens robienia jeszcze raz takiej samej flagi ,mozna juz bylo zrobic tak jak arka zrobila lepsza replike wladcow polnocy, czy tez inne klub a nie to samo ,dodac cos itd. ladniej by wygladala


Bredzisz.... Arka "Władców..." straciła więc zrobiła inną ...


nie. Powstały dwie repliki Władców- jedna: cos ala grafiti, druga to ta która zdobyla Lechia. jeśli dobrze pamietam to Władcy (orginalna) miala wisiec w jakims muzeum. Oprocz tej straconej mieli też innych Władców (ala grafiti). Nie moze wiec byc gadki ze zrobili replike, bo stracili


eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7389 dni

*




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 06/06/2006 22:24
http://i5.tinypic.com/11ug3uq.jpg

Projekt ludzi z kibice.net


Zamaskowany_Bob
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6570 dni




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 07/06/2006 11:55
Flaga Kazimierza Górskiego została uszyta w 2 dni a wykonał ją chłopak z Wrześni.Koszt flagi wyniósł bodajrze 400 zł.Po mistrzostwach ma nastąpić jeszcze mała korekta podobizny Pana Kazimierza.Najwazniejsze ze chłopak zdąrzył przed mundialem bo projekt dostał w poniedziałek :]Koszt flagi pokryli kibice ze stronki kibice.net


Największa siła drzemie w dżemie
ktn
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7479 dni




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 15/06/2006 12:59

  VasyL - Zawodowy Szaman napisał:  

  Zamaskowany_Bob napisał:  
Flaga Kazimierza Górskiego została uszyta w 2 dni a wykonał ją chłopak z Wrześni.Koszt flagi wyniósł bodajrze 400 zł.Po mistrzostwach ma nastąpić jeszcze mała korekta podobizny Pana Kazimierza.Najwazniejsze ze chłopak zdąrzył przed mundialem bo projekt dostał w poniedziałek :]Koszt flagi pokryli kibice ze stronki kibice.net



Koszt flagi wyniosl 450zł. Ludzie z kibice.net zrzucili sie na nia w pare godzin. A typek co ją szyl uporal sie z nia w poltora dnia. Po mundialu bedzie korekta podobizny. Mysle, ze wiecej moglby dodac wielki pan moderator kibice.net hehe. ;)


Kupa śmiechu
Czerwona kartka banned
bebniarz


Better dead than red!
MKS 78
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7024 dni




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 15/06/2006 21:57
dla mnie top 3
1. MKS POGON SZCZECIN
2. SEKTOROWKA MKS POGON SZCZECIN
3. SEKTOROWKA LFS

TOP3 HISTORYCZNE
1. FORZA POGON
2 BRYGADA ULTRAS
3. DUMA POMORZA

PS. mam pytanie czy te stare flagi jeszcze gdzies sa? co sie stalo z FORZA POGON?
a byla jeszcze kiedys taka podobnych wymiarow kladziona w 7 sektorze na lawkach MORSKI KLUB SPORTOWY . kto pamieta?


Fanatycy ze stolicy
HardcoreCitySzczecin
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6994 dni

**




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 16/06/2006 09:08

  ddw napisał:  
dla mnie top 3
1. MKS POGON SZCZECIN
2. SEKTOROWKA MKS POGON SZCZECIN
3. SEKTOROWKA LFS

TOP3 HISTORYCZNE
1. FORZA POGON
2 BRYGADA ULTRAS
3. DUMA POMORZA

PS. mam pytanie czy te stare flagi jeszcze gdzies sa? co sie stalo z FORZA POGON?
a byla jeszcze kiedys taka podobnych wymiarow kladziona w 7 sektorze na lawkach MORSKI KLUB SPORTOWY . kto pamieta?



Jeśli chodzi o FORZA POGOŃ to została ona dana chłpakom z Wa-wy w celu wywieszana na Legii, potem została ona skrócona do samego napisu POGON i w takim sezonie wisiała ona jeszcze chyba z 2 sezony temu


https://www.facebook.com/HardcoreCitySzczecin
BzM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7194 dni




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 16/06/2006 10:59
a wie ktos co sie stało z flaga "MKS POGOŃ"? pisana taka fajna czcionką na tle granatowo (na dole i gorze) i bordowym (w srodku). Mam fotke tej flagi z Wroclawia z 95, ale nie chce mi sie wklejac


  antyC napisał:  
Jeśli chodzi o FORZA POGOŃ to została ona dana chłpakom z Wa-wy w celu wywieszana na Legii, potem została ona skrócona do samego napisu POGON i w takim sezonie wisiała ona jeszcze chyba z 2 sezony temu


nadal wisi ona na Legii
a MKS POGOŃ na tle skosnych paskow grnat-bordo widzial ktos w tej rundzie w Warszawie?

Ostatnio edytowany przez: BzM, 16 czerwca 2006, 11:05 [1 raz(y)]


Cz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7140 dni

***




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 16/06/2006 12:24

  BzM napisał:  
a wie ktos co sie stało z flaga "MKS POGOŃ"? pisana taka fajna czcionką na tle granatowo (na dole i gorze) i bordowym (w srodku). Mam fotke tej flagi z Wroclawia z 95, ale nie chce mi sie wklejac


  antyC napisał:  
Jeśli chodzi o FORZA POGOŃ to została ona dana chłpakom z Wa-wy w celu wywieszana na Legii, potem została ona skrócona do samego napisu POGON i w takim sezonie wisiała ona jeszcze chyba z 2 sezony temu


nadal wisi ona na Legii
a MKS POGOŃ na tle skosnych paskow grnat-bordo widzial ktos w tej rundzie w Warszawie?



MKS POGOŃ wisiala bodajze na meczu Legii z Zaglebiem Lubin i wydaje mi sie ze krotko na naszym meczu w Wawie a pozniej w jej miejscu wisial Stary Zoliborz ale nie jestem pewny.

Z innej beczki na meczu Niemcy-Polska wisiala jakas nowa flaga Szczecina:
http://images2.fotosik.pl/85/c356ec1077ab37f4.jpg

Ostatnio edytowany przez: Cz, 16 czerwca 2006, 12:51 [1 raz(y)]


www.sectorshop.net
BzM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7194 dni




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 16/06/2006 13:36

  Czarny85 napisał:  
...Z innej beczki na meczu Niemcy-Polska wisiala jakas nowa flaga Szczecina:
http://images2.fotosik.pl/85/c356ec1077ab37f4.jpg


jak teraz przgladnalem fotki nasze, to mamy/mielismy troche tych reprezentacyjnych:
-POGOŃ SZCZECIN- największa i najładniejsza
-Szczecin, która obecnie jest wożona
-Pogoń Szczecin (pisane niebieska czcionką) po lewej herb Pogoni, po prawej godło (wisiala m.in. w Krakowie(W) 21.11.01, Płocku 07.04.01
-SZCZECIN (czarna czcionka) na biało-czerwonej szachwonicy (w Poznaniu 24.07.99, Warszawie(P) 11.11.00)
-SZCZECIN (czarna czcionka) na barwach biało-czerwonych (na Lechu 11.03.00
-SZCZECIN DĄBIE (w Lubinie 11.06.04)
do tego fan clubowe: Police x 2, Chojna


AL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6787 dni




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 16/06/2006 13:57

  Czarny85 napisał:  

Z innej beczki na meczu Niemcy-Polska wisiala jakas nowa flaga Szczecina:
http://images2.fotosik.pl/85/c356ec1077ab37f4.jpg


Widzialem ta fane u jednego z forumowiczow w opisie gg kilkanascie dni temu ;)


CENTRALNY WOJSKOWY KOCHANY SPORTOWY
Helmut
Moderator*
IP: zapisany
Na forum od 7619 dni

****




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 16/06/2006 19:54

  Aris(L) napisał:  

  Czarny85 napisał:  

Z innej beczki na meczu Niemcy-Polska wisiala jakas nowa flaga Szczecina:
http://images2.fotosik.pl/85/c356ec1077ab37f4.jpg


Widzialem ta fane u jednego z forumowiczow w opisie gg kilkanascie dni temu ;)



flaga na prywatne zamowienie, 8x1,5 metra, raczej wylacznie na potrzeby MŚ. Wykonana łącznie w 3 dni (a wlasciwie 2 nocki i 1 dzien). Gdyby gość obudził się nieco wczesniej to by byla dopracowana a tak zabraklo czasu, i tak nie jest zla zwlaszcza ze to pierwsza fana jaką robiłem, pierwsza i zarazem ostatnia.


Stoi przed nami ogrom zadań. To nasze wspólne brzemię, ale i porywające wyzwanie...
AL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6787 dni




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 16/06/2006 22:42
Nie miałem niczego złego na myśli :D Pozdro


CENTRALNY WOJSKOWY KOCHANY SPORTOWY
HardcoreCitySzczecin
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6994 dni

**




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 26/06/2006 00:48
Czy coś wiadomo w sprawie UU czy też UP ...info na priv dla zorientowanych :)


https://www.facebook.com/HardcoreCitySzczecin
-HL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7470 dni

****




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 27/06/2006 14:04

  antyC napisał:  
Czy coś wiadomo w sprawie UU czy też UP ...info na priv dla zorientowanych :)



-> priv


Miłość do Pogoni jest naszym losem, zwycięstwo naszą nadzieją...
-HL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7470 dni

****




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 27/06/2006 14:14
W ktoryms temacie padlo pytanie o sektorowke Chicago Fire ktora MW & A. Gacparski wykonali zima - oto odpowiedz ;):
W niedziele 25 czerwca podczas inauguracji nowego stadionu Chicago Fire zostala zaprezentowana gigantyczna sektorowka, ktorej zszycie i namalowanie zajelo nam miesiac czasu ;) Sektorowka ma ksztalt trapezu 71 m x 59 m x 22 m i powierzchnie 1 500 m2 ! Z tego co udalo mi sie ustalic jest najwieksza flaga na kontynencie Ameryki Pn. I tylko zal ze podobnej sektorowki ze wzgledu na ploty miedzy sektorami nie mozemy stworzyc na Pogoni...


Obrazek jpg wstawiony na forum


Obrazek jpg wstawiony na forum


Obrazek jpg wstawiony na forum


Obrazek jpg wstawiony na forum

Ostatnio edytowany przez: -HL, 27 czerwca 2006, 17:18 [1 raz(y)]


Miłość do Pogoni jest naszym losem, zwycięstwo naszą nadzieją...
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.07 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005