Autor
Wiadomość
   Kibice -> Flagi Pogoni i nie tylko... << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
M.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7212 dni

****




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 30/12/2009 11:17

  Szyderczy Uśmiech vel antyC napisał:  

  kajman napisał:  
Czy wie ktos co to za flaga jest w 0:14 biała? z góry dzięki.
trochę nie ogarnąłem http://www.youtube.com/watch?v=BxZztY_C-F8


Wiem o która chodzi (bialą) ale po koleji co do flag widocznych w 13 sekundzie filmiku (kolejność od lewej):
1. MKS POGON - flaga zrobiona przez niejakieg J. z Prawobrzerza, kiedys Majdan ją we Wrocławiu uratował
2. POGON (grafitti - flaga docelowa w temacie) - flaga pisana jak grafitti z herbami Polski, Pogoni i Szcecina., dodatkowo obarczona w puchary. Flaga skrojona przez Zawiszę chłopakom wracającym z meczu Stomil-Pogoń
3. FC Goleniów - nieznane mi sa okoliczności zaginięięcia tej flagi. Inicjatorem jej był chyba S. z Goleniowa
4. Szachownica po kilku meczach przerobiona na flagę "PORTOWCY" z gryfami po bokach. Flaga zrobiona przez 3 z Golecina.

Jako ciekawostkę kulinarną dodam, ze na tym meczu Tychy traca flagę ( sezon konia co kazdy klub u nas traci jedna lub 2 flagi)

Zgody w tym czasie z Legią nie było !!!



Flaga FC Goleniów jest ibecnie u chłopaków z Goleniowa,tak jak Kasztaniak pisał wisiała na meczu z Iną.

AntyC mecz o którym jest na filmiku jest z 95 więc zgoda z L już chyba była odnowiona.


DeszczH zawsze leje,DeszczH nigdy nie pada!

Bądź szybszy od Cienia i twardszy od kamienia,na drodze wojownika łatwego losu nie ma!
Rch.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6395 dni




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 30/12/2009 22:52
zgoda odnowiona była w 94. http://www.legialive.pl/news/32466_Historia_Legii_Odnowienie_zgody_z_Pogonia_w_1994.html
ale to nie jest temat do dyskusji:]


Ultras Pogoń!MW03!Prawa Strona Miasta!
WM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6546 dni




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 01/01/2010 14:46

  Mvin napisał:  
zgoda odnowiona była w 94. http://www.legialive.pl/news/32466_Historia_Legii_Odnowienie_zgody_z_Pogonia_w_1994.html
ale to nie jest temat do dyskusji:]



a dlaczego?;)

"ciężkie tematy" ?:d


Amat victoria curam
nara
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7047 dni

**




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 01/01/2010 14:57

  WM napisał:  

  Mvin napisał:  
zgoda odnowiona była w 94. http://www.legialive.pl/news/32466_Historia_Legii_Odnowienie_zgody_z_Pogonia_w_1994.html
ale to nie jest temat do dyskusji:]



a dlaczego?;)

"ciężkie tematy" ?:d



Chociażby dlatego, że jest to temat "Flagi Pogoni i nie tylko...", a nie "Kiedy została odnowiona zgoda z Legią"


WM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6546 dni




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 01/01/2010 16:03

  kaes napisał:  

  WM napisał:  

  Mvin napisał:  
zgoda odnowiona była w 94. http://www.legialive.pl/news/32466_Historia_Legii_Odnowienie_zgody_z_Pogonia_w_1994.html
ale to nie jest temat do dyskusji:]



a dlaczego?;)

"ciężkie tematy" ?:d



Chociażby dlatego, że jest to temat "Flagi Pogoni i nie tylko...", a nie "Kiedy została odnowiona zgoda z Legią"



nie zrozumiałeś o co mi chodzi
myślałem ze "góra" boi sie żeby "coś" nie wyszło na jaw;)
moj post bardziej z przymrużeniem oka;)
pozdrawiam


Amat victoria curam
Prawa Strona Miasta
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6839 dni

****




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 01/01/2010 21:28

  WM napisał:  

  kaes napisał:  

  WM napisał:  

  Mvin napisał:  
zgoda odnowiona była w 94. http://www.legialive.pl/news/32466_Historia_Legii_Odnowienie_zgody_z_Pogonia_w_1994.html
ale to nie jest temat do dyskusji:]



a dlaczego?;)

"ciężkie tematy" ?:d



Chociażby dlatego, że jest to temat "Flagi Pogoni i nie tylko...", a nie "Kiedy została odnowiona zgoda z Legią"



nie zrozumiałeś o co mi chodzi
myślałem ze "góra" boi sie żeby "coś" nie wyszło na jaw;)
moj post bardziej z przymrużeniem oka;)
pozdrawiam



jest tema,,Pogoń Szczecin kibicowsko...", a pewnie Twoje obawy nie są uzasadnione....;)


Wasza nienawiść daje mi siłę, żebym stał się mocniejszy!Na zawsze w moim sercu tylko MKS Pogoń Szczecin!
1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6123 dni




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 13/01/2010 06:30

  M. napisał:  

  Szyderczy Uśmiech vel antyC napisał:  

  kajman napisał:  
Czy wie ktos co to za flaga jest w 0:14 biała? z góry dzięki.
trochę nie ogarnąłem http://www.youtube.com/watch?v=BxZztY_C-F8


Wiem o która chodzi (bialą) ale po koleji co do flag widocznych w 13 sekundzie filmiku (kolejność od lewej):
1. MKS POGON - flaga zrobiona przez niejakieg J. z Prawobrzerza, kiedys Majdan ją we Wrocławiu uratował
2. POGON (grafitti - flaga docelowa w temacie) - flaga pisana jak grafitti z herbami Polski, Pogoni i Szcecina., dodatkowo obarczona w puchary. Flaga skrojona przez Zawiszę chłopakom wracającym z meczu Stomil-Pogoń
3. FC Goleniów - nieznane mi sa okoliczności zaginięięcia tej flagi. Inicjatorem jej był chyba S. z Goleniowa
4. Szachownica po kilku meczach przerobiona na flagę "PORTOWCY" z gryfami po bokach. Flaga zrobiona przez 3 z Golecina.

Jako ciekawostkę kulinarną dodam, ze na tym meczu Tychy traca flagę ( sezon konia co kazdy klub u nas traci jedna lub 2 flagi)

Zgody w tym czasie z Legią nie było !!!



Flaga FC Goleniów jest ibecnie u chłopaków z Goleniowa,tak jak Kasztaniak pisał wisiała na meczu z Iną.

AntyC mecz o którym jest na filmiku jest z 95 więc zgoda z L już chyba była odnowiona.



tak flaga jest cały czas w Goleniowie i bardzo rzadko sie pojawia a wielka szkoda


Bengoro
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6055 dni




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 19/01/2010 15:27
Ja mam takie pytanie co się dzieje z faną "Brygada Ultras", swego czasu jak pamiętam miała być robiona zbiórka na renowację.


Ojczyzna – to wielki zbiorowy obowiązek.

FC Kamień Pomorski
Ligowiec.net Team
P.
Do końca!
IP: zapisany
Na forum od 7495 dni

*****




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 19/01/2010 16:31

  Bengoro napisał:  
Ja mam takie pytanie co się dzieje z faną "Brygada Ultras", swego czasu jak pamiętam miała być robiona zbiórka na renowację.



Renowacja jest nieoplacalna - bardzo duze koszta.Miala byc robiona wersja szyta, ale ostatecznie ustalono, ze flaga przechodzi na emeryture i nie bedzie nastepnej wersji.Temat pewnie jeszcze wroci nie raz, ale obecnie jest zamkniety.


Sami przeciw wszystkim!!!
J.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5429 dni

*




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 19/01/2010 17:11

  P. napisał:  

  Bengoro napisał:  
Ja mam takie pytanie co się dzieje z faną "Brygada Ultras", swego czasu jak pamiętam miała być robiona zbiórka na renowację.



Renowacja jest nieoplacalna - bardzo duze koszta.Miala byc robiona wersja szyta, ale ostatecznie ustalono, ze flaga przechodzi na emeryture i nie bedzie nastepnej wersji.Temat pewnie jeszcze wroci nie raz, ale obecnie jest zamkniety.



A można zapytać w jakich granicach oscyluje kwota, którą należałoby przeznaczyć na renowację tej flagi?


zostawiam więzy, wola odzyskała niepodległość
siłę i pewność, jeśli czujesz to chodź ze mną
jak nie zostawiam na którymś przystanku strach
i tych słabych, co marzenia umieją spełnić tylko w snach
M.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7212 dni

****




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 19/01/2010 17:47

  Jeran napisał:  

  P. napisał:  

  Bengoro napisał:  
Ja mam takie pytanie co się dzieje z faną "Brygada Ultras", swego czasu jak pamiętam miała być robiona zbiórka na renowację.



Renowacja jest nieoplacalna - bardzo duze koszta.Miala byc robiona wersja szyta, ale ostatecznie ustalono, ze flaga przechodzi na emeryture i nie bedzie nastepnej wersji.Temat pewnie jeszcze wroci nie raz, ale obecnie jest zamkniety.



A można zapytać w jakich granicach oscyluje kwota, którą należałoby przeznaczyć na renowację tej flagi?



Renowacja jest niemożliwa ze względu na technikę jaką została wykonana i w jakim stanie się znajduje.


DeszczH zawsze leje,DeszczH nigdy nie pada!

Bądź szybszy od Cienia i twardszy od kamienia,na drodze wojownika łatwego losu nie ma!
L.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7402 dni

****




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 19/01/2010 23:08
Nie Pogoni, ale szyta w Szczecinie :)
Obrazek jpg wstawiony na forum


MW'03
KtoToTaki
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7363 dni

****




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 20/01/2010 08:26
popraw linka ;)


... ja się będę opierdalał niech się wszystko dzieje samo...
Prawa Strona Miasta
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6839 dni

****




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 20/01/2010 09:34
jest wporządeczku L. :D


Wasza nienawiść daje mi siłę, żebym stał się mocniejszy!Na zawsze w moim sercu tylko MKS Pogoń Szczecin!
mjnz48
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5365 dni




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 24/01/2010 23:59
Obrazek jpg wstawiony na forum

Czy mógłby mi ktoś wytłumaczyć, dlaczego ta flaga nie jest już wieszana?

Ostatnio edytowany przez: mjnz48, 25 stycznia 2010, 00:12 [1 raz(y)]


Miś
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7386 dni

***




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 25/01/2010 09:04

  mjnz48 napisał:  
Czy mógłby mi ktoś wytłumaczyć, dlaczego ta flaga nie jest już wieszana?



Ta flaga jest wieszana okazjonalnie i nigdy nie wisiała dłużej niż jeden mecz.


M.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7212 dni

****




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 25/01/2010 11:59

  misio001 napisał:  

  mjnz48 napisał:  
Czy mógłby mi ktoś wytłumaczyć, dlaczego ta flaga nie jest już wieszana?



Ta flaga jest wieszana okazjonalnie i nigdy nie wisiała dłużej niż jeden mecz.



Wisiała dłużej niż jeden mecz np. gdy Kuras był trenerem wisiała co mecz.


DeszczH zawsze leje,DeszczH nigdy nie pada!

Bądź szybszy od Cienia i twardszy od kamienia,na drodze wojownika łatwego losu nie ma!
RAFek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8250 dni

**




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 26/01/2010 20:26

  mjnz48 napisał:  
Obrazek jpg wstawiony na forum

Czy mógłby mi ktoś wytłumaczyć, dlaczego ta flaga nie jest już wieszana?



Flaga jest podziękowaniem dla Mariusza za stare czasy, "bo nie siła lecz charakter daje nam przewagę" i wisi wyłącznie wtedy, gdy Mariusz zasiada na ławce, niezależnie od tego czy "gospodarzy", o czym boleśnie przekonał się jeden z byłych trenerów Pogoni, który zagroził, że jak flaga zawiśnie to on nie wychodzi na boisko, czy "gości"...


To nasza generacja, to MY - 30 letni
100%EG
Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5909 dni




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 26/01/2010 23:27

  RAFek napisał:  

  mjnz48 napisał:  
Obrazek jpg wstawiony na forum

Czy mógłby mi ktoś wytłumaczyć, dlaczego ta flaga nie jest już wieszana?



Flaga jest podziękowaniem dla Mariusza za stare czasy, "bo nie siła lecz charakter daje nam przewagę" i wisi wyłącznie wtedy, gdy Mariusz zasiada na ławce, niezależnie od tego czy "gospodarzy", o czym boleśnie przekonał się jeden z byłych trenerów Pogoni, który zagroził, że jak flaga zawiśnie to on nie wychodzi na boisko, czy "gości"...



Cos wiecej na ten temat? Ktory treneiro tak zagrozil?


dary
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7980 dni




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 27/01/2010 09:00
Albin Mikulski - gondorowe czasy (nie te bekdasowe)


POGOŃ TO MY !
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.26 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005