Autor
Wiadomość
   Kibice -> Flagi Pogoni i nie tylko... << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
IS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6722 dni




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 23/02/2006 21:22
[

Ostatnio edytowany przez: IS, 9 października 2008, 14:51 [1 raz(y)]


P.
Do końca!
IP: zapisany
Na forum od 7489 dni

*****




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 23/02/2006 22:13
Ja mam....tylko poszukac bede musial.AntyC z rsezta tez juz posiada...W Corelu mozesz wszytko rozbic, wiec i z herbu tlo sobie sciagniesz


Sami przeciw wszystkim!!!
P.
Do końca!
IP: zapisany
Na forum od 7489 dni

*****




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 23/02/2006 22:16
A co do "J" to jakos mi sie to srednio widzi, ale chyba bede musial lepiej poznac przedstawicieli kiedys, bo byc moze to nie na wyrost :)


Sami przeciw wszystkim!!!
IS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6722 dni




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 23/02/2006 22:17

  Patyk napisał:  
Ja mam....tylko poszukac bede musial.AntyC z rsezta tez juz posiada...W Corelu mozesz wszytko rozbic, wiec i z herbu tlo sobie sciagniesz



No właśnie kiedyś ściągałem ale teraz jakoś nie moge zresztą kiedyś robiłem to na corel 11 a teraz robie to na corel 9 i sobie nie mogłem poradzić ale już znalazłem sposób i raczej jest wszystko w porządku. "Pszczółek" dzięki za herb - jakoś sobie poradziłem.


crls
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7151 dni




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 23/02/2006 22:44
ciekawe rozwiazanie z "j" na poczatku bez kitu wyglada to jak latka, ale jak sie przypatrzy...;)


"Wśród pięknych kwiatów rosną te chwasty, popularnie to pedały i lewe niewiasty..."
loker
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7308 dni

*




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 23/02/2006 23:22
O widze poziom ;) Co do flagi szczerze mówiąc niestety mizerna, szkoda ze tak małą wage przywiązujemy do projektu przez co daleko odbiegamy od czołowki konkretnie oflagowanych ekip.


Po prostu kumam schemat, jak wszyscy liżą się po dupach, to progresu nie ma.
niekompatybilny
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6646 dni




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 23/02/2006 23:25

  narodowiec napisał:  

  Pszczółek napisał:  

  narodowiec napisał:  

Co jest na tej literce "j" jakaś łata? A tak na serio "anty c" masz może w corelu wycięty gryf Pogoni bez tła granatowo - bordowego, bo jest mi potrzebny do projektu flagi, który już mam ukończony tylko gryfa musze wstawić



Potrzebujesz Gryfa dokladnie takiego samego jak na herbie. Mam go wyciagnietego z jakiegos projektu helmuta jako warstwe w photoshopie. Co do projektu, to nie latka tylko celowy zabieg :P, choc myslalem, ze nie przejdzie :)



A da się go przenieść do corela? jeśli tak to wyślij mi to na maila [email protected] gdyby sięudało to bede bardzo wdzięczny.




Mnie tez zapodajcie;p PROSZE:) [email protected]


vladzio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7097 dni




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 24/02/2006 08:34
motyw z j ciekawy :) chyba malo kto wykminia za pierwszym razem oco chodzi :P

zgadzam sie z lokerem - fana zadna rewelacja. Tylko bym stwierdzil, ze jest malo czytelna a nie ogolnie slaba.


Obrazek gif wstawiony na forum
Obrazek png wstawiony na forum
Obrazek gif wstawiony na forum
manisz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6970 dni




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 24/02/2006 09:25
Jak tam konkurs na te wielką sektorówke 23 luty upłynał ;)


Konrad MKS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7019 dni




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 24/02/2006 11:38

  maniek^^ napisał:  
Jak tam konkurs na te wielką sektorówke 23 luty upłynał ;)



Ja tez z niecierpliwoscia czekam na rozstrzygniecie
Pozdro ->ChzP<-


Skarbnikk
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6630 dni




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 24/02/2006 13:19

  antyC napisał:  
Ciekawe projekty flag przesyłajcie do mnie na meila...proszę również o kontakt grafików potrafiących zaprojektować ciekawe flagi



Projektuje w PS.
[email protected]

Kurde, kto mi poda haslo do mojego poprzedniego konta? ;) Bo zaopmnialem.


Macieq
PogonOnLine TEAM
IP: zapisany
Na forum od 8316 dni




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 24/02/2006 13:37

  Skarbnikk napisał:  
Kurde, kto mi poda haslo do mojego poprzedniego konta? ;) Bo zaopmnialem.



http://forum.pogononline.pl/zapomnialem_hasla.php


... lecz nie patrze na przeszkody i fałszywość gnoji, przeciwność losu boli - my idziemy ku swej woli ...
ihaaaa tatatadam! || głos pokolenia - cios ogłupienia, hołd potępienia, mord zrozumienia || :X
SISMIC
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7070 dni




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 24/02/2006 13:38

  Skarbnikk napisał:  

  antyC napisał:  
Ciekawe projekty flag przesyłajcie do mnie na meila...proszę również o kontakt grafików potrafiących zaprojektować ciekawe flagi



Projektuje w PS.
[email protected]

Kurde, kto mi poda haslo do mojego poprzedniego konta? ;) Bo zaopmnialem.



Myśle, że administratorzy forum mają dostęp do sprawdzenia haseł.


Szczecińska albo żadna!
Skarbnikk
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6630 dni




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 24/02/2006 13:58

  Macieq napisał:  

  Skarbnikk napisał:  
Kurde, kto mi poda haslo do mojego poprzedniego konta? ;) Bo zaopmnialem.



http://forum.pogononline.pl/zapomnialem_hasla.php


hehe ;)
Zeby ten email jeszcze istnial :>


tarpan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7337 dni




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 24/02/2006 14:15
No to ja coś powiem w sprawie flagi KASTA MAJOWE.
Jest pierwsza flaga która powstała z naszej strony więc miała być nie efektowna ale praktyczna i taki był cel.
Można robić duże piękne flagi ale o flage trzeba dbać i pilnować o czym co niektórzy zapominają.
Teraz już wiem ile to pracy kosztuje załatwić flage, wbrew pozorom nie jest to sprawa tak prosta aby to wszystko ogarnąć.
Więc zanim zaczniecie marudziś sami coś zacznijcie robić, bo pierdzielić na forum to każdy potrafi.
Ps. Dziękuje ludziom którzy przyłożyli się do pracy, zwłaszcza AntyC, Pszczółek i wielu innych którzy wolą realne życie od internetu;)


thedevil2

Sex alkohol mordobicie POGOŃ SZCZECIN ponad życie!!!
Zbylu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6811 dni




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 24/02/2006 14:57

  tarpan napisał:  
No to ja coś powiem w sprawie flagi KASTA MAJOWE.
Jest pierwsza flaga która powstała z naszej strony więc miała być nie efektowna ale praktyczna i taki był cel.
Można robić duże piękne flagi ale o flage trzeba dbać i pilnować o czym co niektórzy zapominają.
Teraz już wiem ile to pracy kosztuje załatwić flage, wbrew pozorom nie jest to sprawa tak prosta aby to wszystko ogarnąć.
Więc zanim zaczniecie marudziś sami coś zacznijcie robić, bo pierdzielić na forum to każdy potrafi.
Ps. Dziękuje ludziom którzy przyłożyli się do pracy, zwłaszcza AntyC, Pszczółek i wielu innych którzy wolą realne życie od internetu;)



bardzo fajnie napisane:)


Obrazek gif wstawiony na forum
P.
Do końca!
IP: zapisany
Na forum od 7489 dni

*****




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 24/02/2006 15:43

  tarpan napisał:  
No to ja coś powiem w sprawie flagi KASTA MAJOWE.
Jest pierwsza flaga która powstała z naszej strony więc miała być nie efektowna ale praktyczna i taki był cel.
Można robić duże piękne flagi ale o flage trzeba dbać i pilnować o czym co niektórzy zapominają.
Teraz już wiem ile to pracy kosztuje załatwić flage, wbrew pozorom nie jest to sprawa tak prosta aby to wszystko ogarnąć.
Więc zanim zaczniecie marudziś sami coś zacznijcie robić, bo pierdzielić na forum to każdy potrafi.
Ps. Dziękuje ludziom którzy przyłożyli się do pracy, zwłaszcza AntyC, Pszczółek i wielu innych którzy wolą realne życie od internetu;)



hehehe, a ile trwa zalatwienie innych roznych rzeczy:P
Najbardziej cieszy zdrowe podejscie Tarpana (co z reszta mnie nie dziwi :) ).Oby wiecej takich ludzi.Pozdro


Sami przeciw wszystkim!!!
tarpan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7337 dni




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 24/02/2006 16:16

  Patyk napisał:  

  tarpan napisał:  
No to ja coś powiem w sprawie flagi KASTA MAJOWE.
Jest pierwsza flaga która powstała z naszej strony więc miała być nie efektowna ale praktyczna i taki był cel.
Można robić duże piękne flagi ale o flage trzeba dbać i pilnować o czym co niektórzy zapominają.
Teraz już wiem ile to pracy kosztuje załatwić flage, wbrew pozorom nie jest to sprawa tak prosta aby to wszystko ogarnąć.
Więc zanim zaczniecie marudziś sami coś zacznijcie robić, bo pierdzielić na forum to każdy potrafi.
Ps. Dziękuje ludziom którzy przyłożyli się do pracy, zwłaszcza AntyC, Pszczółek i wielu innych którzy wolą realne życie od internetu;)



hehehe, a ile trwa zalatwienie innych roznych rzeczy:P
Najbardziej cieszy zdrowe podejscie Tarpana (co z reszta mnie nie dziwi :) ).Oby wiecej takich ludzi.Pozdro



he he te inne różne rzeczy zajmują najwięcej czasu a właściwie miesięcy;) wiele wiader piw.. win.. wód.. musi upłynąć aby wszystko ogarnąć, biegania ponaglania wymuszani itd. Ludzi którzy w tym brali udział z pewnością znasz i pewnie się niedługo w trasie ujawnią, kwestia czasu.Jak wiesz wiele ważniejszych spraw dzieje się poza internetem, ja tylko miałem ciśnienie aby sprawe pociągnąc do końca.Pozdrawiam;)

ups coś skrzaniłem przy cytowaniu,poprawcie ;)


thedevil2

Sex alkohol mordobicie POGOŃ SZCZECIN ponad życie!!!
Święty
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6845 dni




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 25/02/2006 15:28
Ponawiam pytanie o sektorówę. Co z nią??? Projekty miały być do 23 a już 25 mamy.


Choć na świecie wiele klubów jest
I może lepsze są i sława większa jest
My w Szczecinie mamy taki klub
Któremu serca oddaliśmy już...
Macieq
PogonOnLine TEAM
IP: zapisany
Na forum od 8316 dni




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 25/02/2006 16:22

  Skarbnikk napisał:  
Zeby ten email jeszcze istnial :>


skontaktuj sie na maila/gg to ustawie nowe haslo


... lecz nie patrze na przeszkody i fałszywość gnoji, przeciwność losu boli - my idziemy ku swej woli ...
ihaaaa tatatadam! || głos pokolenia - cios ogłupienia, hołd potępienia, mord zrozumienia || :X
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.23 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005