Autor
Wiadomość
   Kibice -> Flagi Pogoni i nie tylko... << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
P.
Do końca!
IP: zapisany
Na forum od 7495 dni

*****




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 23/12/2005 08:54

  narodowiec napisał:  
Ktoś może posiada fotki skrojonych flag petry, bałtyku itd. Moim zdaniem warto utworzyc na stronie Pogoni dział z skrojonymi flagami tak jak np. ma ruch chorzów który prezentuje flagi które skroił w ciągu ostatnich 10 lat. Myślę że i u nas by się troszeczke tego nazbierało. Jak mnie pamięc nie myli to flag się pozbyły wisła k., lech poznań (rzepin), zawisza, zagłębie l., petrochemia 2x, bałtyk gdynia 2x, sigma ołomuniec, kiedyś lechia gdańsk, chyba nawet amica wronki ale wiadomo że nikt się tą zdobyczą akurat nie bedzie chwalił ze względu na range hooltrasową tych osób. No i pewnie jeszcze cośby można było dodać do tego...



Do tego dochadza 2 fany GKSu Tychy, skrojone w trakcie meczu, w dwoch oddzielnych akcjach....I fana GKSU Katowice "Giszowiec" rok bodajze '92, Mam zina w ktorym jest opis GiekSiarzy....i zbaczajac z tematu, to dodam ze na pierwszej strnie w tymze zinie isnietnieje takie cos "Jedni z nas na piersi maja Bialego Orla, inni czarna wrone (:P), ale laczy nas milosc do GKSu Katowice",hehehe


Sami przeciw wszystkim!!!
dymson
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6875 dni




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 23/12/2005 13:52
Niecodzienny był to napad. Napastnicy nie wzięli drogiego sprzętu, zadowolili się dwoma koszulkami i flagą. W środę chuligani w barwach Wisły Kraków napadli na siedzibę Stowarzyszenia Sympatyków KS Cracovia - informuje "Gazeta Wyborcza".

Przed godz. 14 do budynku KS Cracovia w parku Jordana wpadła grupa zamaskowanych bandytów w wieku 16-18 lat (świadkowie nazwali ich "szczeniakami"). Twarze mieli zakryte szalikami w barwach Wisły. Chuligani nie zabrali odtwarzacza CD ani dekodera Canal+, telewizor tylko przewrócili. - Ale pozbawili nas bezcennych pamiątek! Przed 100-leciem zaczynaliśmy gromadzić tu wszystkie najcenniejsze trofea. Zniszczyli puchary lekkoatletów - ubolewała członkini stowarzyszenia.

zrodło: www.wp.pl


Gregor
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6857 dni




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 23/12/2005 16:18

  dymson napisał:  
Niecodzienny był to napad. Napastnicy nie wzięli drogiego sprzętu, zadowolili się dwoma koszulkami i flagą. W środę chuligani w barwach Wisły Kraków napadli na siedzibę Stowarzyszenia Sympatyków KS Cracovia - informuje "Gazeta Wyborcza".

Przed godz. 14 do budynku KS Cracovia w parku Jordana wpadła grupa zamaskowanych bandytów w wieku 16-18 lat (świadkowie nazwali ich "szczeniakami"). Twarze mieli zakryte szalikami w barwach Wisły. Chuligani nie zabrali odtwarzacza CD ani dekodera Canal+, telewizor tylko przewrócili. - Ale pozbawili nas bezcennych pamiątek! Przed 100-leciem zaczynaliśmy gromadzić tu wszystkie najcenniejsze trofea. Zniszczyli puchary lekkoatletów - ubolewała członkini stowarzyszenia.

zrodło: www.wp.pl



Typowy krakowski klimat.


Stocznie Szczecina, Gdyni i Gdańska chciały wolności krzyczały basta !
ktn
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7507 dni




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 23/12/2005 16:29
no i po jaki chuj to tutaj wklejasz?
w temacie o fanach Pogoni nie mam zamiaru czytac o jakis pasiastych frajerach
masz temat ogorkowy np mozesz tam to wrzucic


Better dead than red!
PSMKS
Patriotyczna PS
IP: zapisany
Na forum od 7343 dni

****




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 23/12/2005 17:06

  Rafał_MKS napisał:  
no i po jaki chuj to tutaj wklejasz?
w temacie o fanach Pogoni nie mam zamiaru czytac o jakis pasiastych frajerach
masz temat ogorkowy np mozesz tam to wrzucic



Flagi Pogoni i nie tylko... tak wiec dobrze wklejił. W temacie to typowy klimat krakowski , wszyscy wiedza jak tam jest i ja tego nie bede kometował . Pozdrawiam :)


Przyjaciele Nie Tylko z Trybun !
IS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6728 dni




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 23/12/2005 17:22
W sumie sam założyłem ten temat, ale nie będe się wypowiadał czy post o klimacie krakowskim został słusznie przeklejony, jak ktoś uważa że to było potrzebne to już niech tak zostanie - bo tak też można. Ja proponuje jednak wklejać tutaj jakieś foty skrojonych flag przez Pogon - może ktoś ma fote z flagą sigmy np. albo foty flag których istnienia juz nikt nie pamięta - kilka ciekawych zostało już wklejonych, a wiec wklejajcie...

Ps Rozumiem że tematu też nie mozna zawęrzać do wklejania samych flag, więc może jak ktoś pamieta jakies ciekawe akcje z flagami to niech też pisze np. o tej fanie lechii która ściagnęliśmy we wrocławiu. Można tutaj dużo pisać w tym temacie podając przykłady z własnego podwórka no ale jak ktos musi sie odnosic do innych ekip to prosze bardzo...

Ostatnio edytowany przez: IS, 23 grudnia 2005, 17:30 [2 raz(y)]


Kondziu_KKKK
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7509 dni




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 23/12/2005 17:48

  Rafał_MKS napisał:  
moim zdaniem takie cos jak ta flaga Walcza wogole nie powinna wisiec
nei dosc ze niezbyt estetycznie wykonana to jeszcze jakies barwy chujowe
a fana Miedzyzdroje gdyby nie ten herb Legii byla by wypas troche ogolnie zjebali z tym herbem nie pasuje


Rozumiem Twoje argumenty, ale moim zdaniem i tak fajnie ze chlopaki sie zorganizowali i maja fane.


Zawsze wierni Portowcom!
Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6918 dni

*




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 23/12/2005 19:04

  Rafał_MKS napisał:  
no i po jaki chuj to tutaj wklejasz?
w temacie o fanach Pogoni nie mam zamiaru czytac o jakis pasiastych frajerach
masz temat ogorkowy np mozesz tam to wrzucic



Spoko,chlopak chce zaistniec:D


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
dymson
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6875 dni




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 23/12/2005 20:24

  Rafał_MKS napisał:  
no i po jaki chuj to tutaj wklejasz?
w temacie o fanach Pogoni nie mam zamiaru czytac o jakis pasiastych frajerach
masz temat ogorkowy np mozesz tam to wrzucic



wybacz


HardcoreCitySzczecin
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7022 dni

**




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 23/12/2005 20:50

  Patyk napisał:  

  narodowiec napisał:  
Ktoś może posiada fotki skrojonych flag petry, bałtyku itd. Moim zdaniem warto utworzyc na stronie Pogoni dział z skrojonymi flagami tak jak np. ma ruch chorzów który prezentuje flagi które skroił w ciągu ostatnich 10 lat. Myślę że i u nas by się troszeczke tego nazbierało. Jak mnie pamięc nie myli to flag się pozbyły wisła k., lech poznań (rzepin), zawisza, zagłębie l., petrochemia 2x, bałtyk gdynia 2x, sigma ołomuniec, kiedyś lechia gdańsk, chyba nawet amica wronki ale wiadomo że nikt się tą zdobyczą akurat nie bedzie chwalił ze względu na range hooltrasową tych osób. No i pewnie jeszcze cośby można było dodać do tego...



Do tego dochadza 2 fany GKSu Tychy, skrojone w trakcie meczu, w dwoch oddzielnych akcjach....I fana GKSU Katowice "Giszowiec" rok bodajze '92, Mam zina w ktorym jest opis GiekSiarzy....i zbaczajac z tematu, to dodam ze na pierwszej strnie w tymze zinie isnietnieje takie cos "Jedni z nas na piersi maja Bialego Orla, inni czarna wrone (:P), ale laczy nas milosc do GKSu Katowice",hehehe



No i zapomniałeś o "Łabędach" Górnika Zabrze :P


https://www.facebook.com/HardcoreCitySzczecin
SamAxe
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7186 dni




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 23/12/2005 20:56

  narodowiec napisał:  
W sumie sam założyłem ten temat, ale nie będe się wypowiadał czy post o klimacie krakowskim został słusznie przeklejony, jak ktoś uważa że to było potrzebne to już niech tak zostanie - bo tak też można. Ja proponuje jednak wklejać tutaj jakieś foty skrojonych flag przez Pogon - może ktoś ma fote z flagą sigmy np. albo foty flag których istnienia juz nikt nie pamięta - kilka ciekawych zostało już wklejonych, a wiec wklejajcie...

Ps Rozumiem że tematu też nie mozna zawęrzać do wklejania samych flag, więc może jak ktoś pamieta jakies ciekawe akcje z flagami to niech też pisze np. o tej fanie lechii która ściagnęliśmy we wrocławiu. Można tutaj dużo pisać w tym temacie podając przykłady z własnego podwórka no ale jak ktos musi sie odnosic do innych ekip to prosze bardzo...


Obrazek jpg wstawiony na forum


NLx
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8252 dni

**




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 23/12/2005 22:17

  narodowiec napisał:  


Ps Rozumiem że tematu też nie mozna zawęrzać do wklejania samych flag, więc może jak ktoś pamieta jakies ciekawe akcje z flagami to niech też pisze np. o tej fanie lechii która ściagnęliśmy we wrocławiu. Można tutaj dużo pisać w tym temacie podając przykłady z własnego podwórka no ale jak ktos musi sie odnosic do innych ekip to prosze bardzo...



Niezbyt dokladne info ale...
Mecz Pogon-Zaglebie L. Daty ni chuja nie przypomne sobie ale wiem, ze bylo to daaaawno temu. Mialem wtedy z 10 lat(+/-). Stalem sobie kolo sektora gosci (czasy, kiedy mozna bylo sobie spokojnie hasac kolo przyjezdnych). Jakis gosc z Pogoni rozmawia przez plot ze znajomym z Lubina kiedy nagle z plotu znika flaga lubinian :) Nie wiem jak sie dalej potoczyly jej losy bo jakis pies kazal mi "wypierdalac stad".
Zaznacze tylko, ze naprawde pamietam to jak przez mgle, wiec jezeli ktos starszy pamieta taka akcje to niech napisze. Pozdro.

I liga 1994-1995
Kolejka 7 - 17-18 września
Pogoń Szczecin 3-0 Zagłębie Lubin 17 września (5.000)
Mariusz Kuras 17, Olgierd Moskalewicz 63, Robert Dymkowski 73

Mozliwe, ze to o ten mecz chodzi ale glowy sobie nie dam uciac.

Ostatnio edytowany przez: NLx, 23 grudnia 2005, 22:24 [1 raz(y)]


za plecami psów myśliwskich cała masa
Krzysiek_89
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7157 dni

*




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 23/12/2005 22:58
Narodowiec a ile kosztuje wykonanie fany?? Gdzieś takiej średniej długości??


Obrazek jpg wstawiony na forum
Steryd
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8190 dni

**




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 23/12/2005 23:04
1. Walcz
2. Pomorska Sila
3. Miedzyzdroje

Sorry, ale niektore flagi Amiki prezentuja sie lepiej.


1948
Cobra_S
PogonOnLine TEAM
IP: zapisany
Na forum od 7407 dni




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 23/12/2005 23:13

  Kastor napisał:  
Niezbyt dokladne info ale...
Mecz Pogon-Zaglebie L. Daty ni chuja nie przypomne sobie ale wiem, ze bylo to daaaawno temu. Mialem wtedy z 10 lat(+/-). Stalem sobie kolo sektora gosci (czasy, kiedy mozna bylo sobie spokojnie hasac kolo przyjezdnych). Jakis gosc z Pogoni rozmawia przez plot ze znajomym z Lubina kiedy nagle z plotu znika flaga lubinian :) Nie wiem jak sie dalej potoczyly jej losy bo jakis pies kazal mi "wypierdalac stad".
Zaznacze tylko, ze naprawde pamietam to jak przez mgle, wiec jezeli ktos starszy pamieta taka akcje to niech napisze. Pozdro.

I liga 1994-1995
Kolejka 7 - 17-18 września
Pogoń Szczecin 3-0 Zagłębie Lubin 17 września (5.000)
Mariusz Kuras 17, Olgierd Moskalewicz 63, Robert Dymkowski 73

Mozliwe, ze to o ten mecz chodzi ale glowy sobie nie dam uciac.



ja pamietam taki mecz na poczatku chyba lat 90, ale to byla zimowa pora, Zagłebie przyjechalo w pare osob (moze z 5) i jakims cudem nagle z plotu zniknela ich flaga a w kierunku sektora 1 bieglo pare osob z zerwana fana (wtedy mozna bylo od tunelu wejsc na 1 sektor) a za nimi polecialo z 2-3 kamikadze za flaga, jednak nic nie zwojowali, reszty nie pamietam
jesli to byl ten sezon to moze sie myle (pewno tak) ale potem - tez zima, pojawila sie u nas spora ekipa Lechi Gdansk, pamietam, mroz bez sniegu, trawa na murawie zamrozona, Lechia w niezle ubarwiona, mlyn oczywiscie byl wtedy na 7
ale ja stary jestem ;)


Pszczółek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7645 dni

**




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 23/12/2005 23:30

  Steryd napisał:  
1. Walcz
2. Pomorska Sila
3. Miedzyzdroje

Sorry, ale niektore flagi Amiki prezentuja sie lepiej.



Miedzyzdroje, gdyby nie te herby to nawet niezle. Pomorska siła - nie jest nowa fana, gdyby nie nasze barwy, to przyznalbym sie, ze mi sie nawet podoba - ma swoj klimat, a nie tak jak nowe fany w stylu nowego Robotniczego Widzewa - przypominajace coraz bardziej banery reklamowe. Walcz to ewidentna wpadka tworzacych...

Przydaloby sie, zeby kazda nowa flaga zanim powstanie, byla skonsultowana z pewnym gronem osob... Bo naprawde zaczyna sie robic burdel. Zawsze nasze fany cechowala jakosc a nie ilosc i lepiej zebysmy przy tym pozostali...


Fan Club Kamień Pomorski
AP Gryf Kamień Pomorski
NLx
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8252 dni

**




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 23/12/2005 23:31
Mozliwe ale cos mi sie wydaje ze to nie byla zima. No za chuja sobie nie przypomne. Cobras wysil swoj starczy umysl :P


za plecami psów myśliwskich cała masa
Cobra_S
PogonOnLine TEAM
IP: zapisany
Na forum od 7407 dni




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 23/12/2005 23:49

  Kastor napisał:  
Mozliwe ale cos mi sie wydaje ze to nie byla zima. No za chuja sobie nie przypomne. Cobras wysil swoj starczy umysl :P



nic mi nie przyjdzie do glowy, wypalilo mi szare komorki


Ga(L)a
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6796 dni




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 24/12/2005 13:08

  narodowiec napisał:  

  Rafał_MKS napisał:  
dalej sie zastanawiam dlaczego w dalszym ciagu wieszana jest fana Walcz
widac slowna reprymenda na debiucie tej flagi nie pomogla
to fana nie naszego klubu
skandal



( dla mnie to też dziwne że miasta leżące w zachodniopomorskim tworzą fc Legii - zgoda zgodą, ale panowie nie popadajmy już w taki pietyzm w stosunku do Legii, to że jest zgoda to nie znaczy że mamy już na swoich flagach umieszczać barwy lub herby zaprzyjażnionego klubu - OPAMIĘTAJCIE



To ty sie opamietaj narodowiec z takimi postami. Myslisz ze Pogon ma monopol na kibicowanie(zakładanie FC) w zachodnipomorskim. Człowieku to jest nierealne, nie wiem czy znasz taką flagę jak Paka z Grodu Kraka -Legia.Co do FC Walcz powiem tak do samego funclubu nalezy 21 osób 15 za Legią i 6 za Pogonia.A Flaga rzeczywiscie zle wykonana i jest do poprawki.

Ostatnio edytowany przez: Ga(L)a, 24 grudnia 2005, 13:34 [2 raz(y)]


Przyjaciele Nie Tylko z Trybun!!
Legia & Pogoń
Marcin_
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7533 dni




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 24/12/2005 13:39
A gdzie "pozdro dla kumatych"? ;)


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.07 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005