Autor
Wiadomość
   Kibice -> Flagi Pogoni i nie tylko... << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
ktn
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7479 dni




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 11/12/2005 12:00
brakuje kilku flag jeszcze jak chocby chlopaki z przedmiescia - skazani na Pogon czy fc Stargard ta ktora potargala Lechia w Gdansku
a takie cos jak fc Trzebiatow nie powinno wisiec moim zdaniem okrutnie wyglada to cos !!!


Better dead than red!
MZK
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6683 dni




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 11/12/2005 13:16
niedługo będzie nowa flaga fan clubu z Gryfic :D:D


Rafii
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6736 dni




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 11/12/2005 13:18
Flaga "Skazani na Pogon" - bardzo dobra fana ale niestety wlasciciel nie wiesza jej po pewnych wydarzeniach...a szkoda


HardcoreCitySzczecin
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6994 dni

**




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 11/12/2005 13:20
... a gdzie ją robicie...jak coś podbij do mnie na gg lub meil


https://www.facebook.com/HardcoreCitySzczecin
Slim
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7726 dni




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 11/12/2005 14:44

  Rafał_MKS napisał:  
brakuje kilku flag jeszcze jak chocby chlopaki z przedmiescia - skazani na Pogon czy fc Stargard ta ktora potargala Lechia w Gdansku
a takie cos jak fc Trzebiatow nie powinno wisiec moim zdaniem okrutnie wyglada to cos !!!



Fc Trzebiatow to powiem ze ta flaga nie byla szytka u kogos kto sie tym zajmuje lecz wlasnorecznie


ktn
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7479 dni




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 11/12/2005 14:55

  Slim napisał:  

  Rafał_MKS napisał:  
brakuje kilku flag jeszcze jak chocby chlopaki z przedmiescia - skazani na Pogon czy fc Stargard ta ktora potargala Lechia w Gdansku
a takie cos jak fc Trzebiatow nie powinno wisiec moim zdaniem okrutnie wyglada to cos !!!



Fc Trzebiatow to powiem ze ta flaga nie byla szytka u kogos kto sie tym zajmuje lecz wlasnorecznie


no ok tylko mozna bylo to zrobic o wiele bardziej ciekawie a tak za przeproszeniem jest niezly burdel na tej fladze jakos malo przemyslana jest dla mnie


Better dead than red!
Slim
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7726 dni




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 11/12/2005 15:04

  Rafał_MKS napisał:  

  Slim napisał:  

  Rafał_MKS napisał:  
brakuje kilku flag jeszcze jak chocby chlopaki z przedmiescia - skazani na Pogon czy fc Stargard ta ktora potargala Lechia w Gdansku
a takie cos jak fc Trzebiatow nie powinno wisiec moim zdaniem okrutnie wyglada to cos !!!



Fc Trzebiatow to powiem ze ta flaga nie byla szytka u kogos kto sie tym zajmuje lecz wlasnorecznie


no ok tylko mozna bylo to zrobic o wiele bardziej ciekawie a tak za przeproszeniem jest niezly burdel na tej fladze jakos malo przemyslana jest dla mnie



Spoko rozumiem postaram sie pogadac z wlascicielem tej flagii i i moze da sie cos zmienic pozdro


pablo_mks
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8144 dni




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 11/12/2005 16:03
Z tego co mi wiadomo to w niedługim czasie FC Trzebiatów ma zamiar uszyć nową flage.


SISMIC
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7048 dni




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 11/12/2005 16:23
W jakich kosztach szyje się taką fane o rozmiarach 4x2m?


Szczecińska albo żadna!
ktn
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7479 dni




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 11/12/2005 16:40

  Power napisał:  
W jakich kosztach szyje się taką fane o rozmiarach 4x2m?


zalezy gdzie chcesz ja szyc
ceny zaczynaja sie od ok 20 zl za metr do 40-45 nawet wszystko zalezy jaka firma i z jakiego materialu plus to czy maja byc jakies bardziej skomplikowane wzory na fladze


Better dead than red!
MZK
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6683 dni




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 11/12/2005 18:28
flaga 4 na 2 kosztuje mniej więcej 200-250 zl

Ostatnio edytowany przez: MZK, 11 grudnia 2005, 18:40 [1 raz(y)]


Zbylu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6789 dni




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 11/12/2005 20:47

  MZK napisał:  
flaga 4 na 2 kosztuje mniej więcej 200-250 zl



chyba w Bytovi....?


Obrazek gif wstawiony na forum
Helmut
Moderator*
IP: zapisany
Na forum od 7619 dni

****




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 11/12/2005 21:35

  Zbylu napisał:  

  MZK napisał:  
flaga 4 na 2 kosztuje mniej więcej 200-250 zl



chyba w Bytovi....?



na Bytów za droga, na FF za tanie :)


Stoi przed nami ogrom zadań. To nasze wspólne brzemię, ale i porywające wyzwanie...
IS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6700 dni




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 11/12/2005 22:54

  Helmut napisał:  

  Zbylu napisał:  

  MZK napisał:  
flaga 4 na 2 kosztuje mniej więcej 200-250 zl



chyba w Bytovi....?



na Bytów za droga, na FF za tanie :)



W Stalowej Woli robią o wiele tańsze...


HardcoreCitySzczecin
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6994 dni

**




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 12/12/2005 11:51

  narodowiec napisał:  

  Helmut napisał:  

  Zbylu napisał:  

  MZK napisał:  
flaga 4 na 2 kosztuje mniej więcej 200-250 zl



chyba w Bytovi....?



na Bytów za droga, na FF za tanie :)



W Stalowej Woli robią o wiele tańsze...



Dokładnie tańsze...ale zobacz jakie wykonanie niektórych: litery nierówne (widac z daleka po fotkach) itp...pozatym wielu kupujacych narzeka na tego goscia. Pozatym jak gadałem z nim to za flagę 5m chciał 200-250 zł (zależy z jakiego materiału)...więc chyba tak dużo tanio aż nie jest :)
Jeśli jest osoba zainteresowana uszyciem flagi (fan-club czy innej) to niech podbije na gg 1114636 lub prześle projekt na meila to pogadamy.W sprawie kosztów napewno sie dogadamy.Zainteresowanym podeśle foto flag, które robiłem.


https://www.facebook.com/HardcoreCitySzczecin
IS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6700 dni




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 12/12/2005 17:55

  antyC napisał:  

  narodowiec napisał:  

  Helmut napisał:  

  Zbylu napisał:  

  MZK napisał:  
flaga 4 na 2 kosztuje mniej więcej 200-250 zl



chyba w Bytovi....?



na Bytów za droga, na FF za tanie :)



W Stalowej Woli robią o wiele tańsze...



Dokładnie tańsze...ale zobacz jakie wykonanie niektórych: litery nierówne (widac z daleka po fotkach) itp...pozatym wielu kupujacych narzeka na tego goscia. Pozatym jak gadałem z nim to za flagę 5m chciał 200-250 zł (zależy z jakiego materiału)...więc chyba tak dużo tanio aż nie jest :)
Jeśli jest osoba zainteresowana uszyciem flagi (fan-club czy innej) to niech podbije na gg 1114636 lub prześle projekt na meila to pogadamy.W sprawie kosztów napewno sie dogadamy.Zainteresowanym podeśle foto flag, które robiłem.



Być może masz racje z tym wykonaniem chociaż ja raczej widziałem te lepsze sztuki i z tego co się orientuje to ma w tej chwili dużo zamówień . A cena mi się nie zgadza bo ja słyszałem o 200 - 250 zł za 10 m. Chyba że mi się coś przesłyszało.


M.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7184 dni

****




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 12/12/2005 19:32

  narodowiec napisał:  

  antyC napisał:  

  narodowiec napisał:  

  Helmut napisał:  

  Zbylu napisał:  

  MZK napisał:  
flaga 4 na 2 kosztuje mniej więcej 200-250 zl



chyba w Bytovi....?



na Bytów za droga, na FF za tanie :)



W Stalowej Woli robią o wiele tańsze...



Dokładnie tańsze...ale zobacz jakie wykonanie niektórych: litery nierówne (widac z daleka po fotkach) itp...pozatym wielu kupujacych narzeka na tego goscia. Pozatym jak gadałem z nim to za flagę 5m chciał 200-250 zł (zależy z jakiego materiału)...więc chyba tak dużo tanio aż nie jest :)
Jeśli jest osoba zainteresowana uszyciem flagi (fan-club czy innej) to niech podbije na gg 1114636 lub prześle projekt na meila to pogadamy.W sprawie kosztów napewno sie dogadamy.Zainteresowanym podeśle foto flag, które robiłem.



Być może masz racje z tym wykonaniem chociaż ja raczej widziałem te lepsze sztuki i z tego co się orientuje to ma w tej chwili dużo zamówień . A cena mi się nie zgadza bo ja słyszałem o 200 - 250 zł za 10 m. Chyba że mi się coś przesłyszało.



No to pewnie widziales flagi stalowki bo te flagi sa wykonane lepiej niz pozostale widac ze chlopak dla swojego klubu sie bardziej przyklada.Ale co tam mowic o jakiejs stalowej woli kooloo robi naprawde fajne flagi i w dodatku to osoba od nas.


DeszczH zawsze leje,DeszczH nigdy nie pada!

Bądź szybszy od Cienia i twardszy od kamienia,na drodze wojownika łatwego losu nie ma!
Plum
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7208 dni

***




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 12/12/2005 21:24
Jak wam się podoba "nowa" flaga Polic.(pomijam fakt iż nazwa ta powoduje zdziwienie u obcokrajóców)??
Na pewno jest lepsza niż poprzednie.Szkoda że tama stara "znikneła w tejmniczych okolocznościach: ;P


Te szare trybuny jeszcze zatętnią granatowo-bordowym rytmem dwudziestu tysięcy serc...
Zbylu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6789 dni




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 12/12/2005 21:31

  narodowiec napisał:  

  antyC napisał:  

  narodowiec napisał:  

  Helmut napisał:  

  Zbylu napisał:  

  MZK napisał:  
flaga 4 na 2 kosztuje mniej więcej 200-250 zl



chyba w Bytovi....?



na Bytów za droga, na FF za tanie :)



W Stalowej Woli robią o wiele tańsze...



Dokładnie tańsze...ale zobacz jakie wykonanie niektórych: litery nierówne (widac z daleka po fotkach) itp...pozatym wielu kupujacych narzeka na tego goscia. Pozatym jak gadałem z nim to za flagę 5m chciał 200-250 zł (zależy z jakiego materiału)...więc chyba tak dużo tanio aż nie jest :)
Jeśli jest osoba zainteresowana uszyciem flagi (fan-club czy innej) to niech podbije na gg 1114636 lub prześle projekt na meila to pogadamy.W sprawie kosztów napewno sie dogadamy.Zainteresowanym podeśle foto flag, które robiłem.



Być może masz racje z tym wykonaniem chociaż ja raczej widziałem te lepsze sztuki i z tego co się orientuje to ma w tej chwili dużo zamówień . A cena mi się nie zgadza bo ja słyszałem o 200 - 250 zł za 10 m. Chyba że mi się coś przesłyszało.



malo prawdopobobne zeby za 10 m fane chcial tylko 250pln chyba ze bedzie zrobiona na odpierdziel sie i z lipnego materialu


Obrazek gif wstawiony na forum
szwarc92
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6792 dni




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 13/12/2005 11:27
Na mechach Pogoni znajduja sie flagi Stargradu na arce gdynia były az 2.


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.08 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005