Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Wisła Płock - Pogoń 2:1 << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
eJay
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7188 dni

**




Odp: Wisła Płock - Pogoń - 03/12/2005 21:19
Nie jest zle...Z tego co czytam w relacji Live to Peskovic uratowal nam dupe:) Wiecej nie oczekiwalem, bo Wisla gra chyba najbardziej chimerycznie z druzyn w lidze. Wygrywa w swietnym stylu, a w nastepnym meczu graja jak nowicjusze. Remis przyjmuje z zadowoleniem.


Ha ha ha, he he, ho-ho, uh, uh, ha-ha, ha...And I thought my jokes were bad...
Tony Montana
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6927 dni




Odp: Wisła Płock - Pogoń - 03/12/2005 21:22

  Kryniu567 napisał:  

  Berni_MKS napisał:  
Panik mówi że był dobry i biłkarze byli zaangażówani.na stronie pisze odwrotnie że mecz nudny i wogóle do bani.Powiem krótko PANIK ŻEGNAMY!!!!!!!!



Widziałeś ten mecz ? kurwa powiedz mi kiedy ostatnio Pogoń miała taką dobrą passe na wyjeździe ?



Nie unos sie. nie wydzisz ze to dzieciak i co 5 minut zmienia zdanie, w zaleznosci od tego jaka wypowiedz uslyszy od kogos starszego w danej chwil. Zreszta czego wymagac od kogos kto slucha radia rydzykowego


https://media.giphy.com/media/3ohc0SrzhBrmKfudTW/giphy.gif
Berni_MKS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6841 dni




Odp: Wisła Płock - Pogoń - 03/12/2005 21:37

  Tony Montana napisał:  

  Kryniu567 napisał:  

  Berni_MKS napisał:  
Panik mówi że był dobry i biłkarze byli zaangażówani.na stronie pisze odwrotnie że mecz nudny i wogóle do bani.Powiem krótko PANIK ŻEGNAMY!!!!!!!!



Widziałeś ten mecz ? kurwa powiedz mi kiedy ostatnio Pogoń miała taką dobrą passe na wyjeździe ?



Nie unos sie. nie wydzisz ze to dzieciak i co 5 minut zmienia zdanie, w zaleznosci od tego jaka wypowiedz uslyszy od kogos starszego w danej chwil. Zreszta czego wymagac od kogos kto slucha radia rydzykowego



Sam słuchasz rydzyka parówko.90 % kibiców chce żeby Panik odszedł.Pogoń gra słabo i dla oka i pokazują to wyniki.parówy


Pogoń nasza ukochana,chociaż jest importowana.BRASIL
Rosa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7026 dni




Odp: Wisła Płock - Pogoń - 03/12/2005 21:42

  Berni_MKS napisał:  

  Tony Montana napisał:  

  Kryniu567 napisał:  

  Berni_MKS napisał:  
Panik mówi że był dobry i biłkarze byli zaangażówani.na stronie pisze odwrotnie że mecz nudny i wogóle do bani.Powiem krótko PANIK ŻEGNAMY!!!!!!!!



Widziałeś ten mecz ? kurwa powiedz mi kiedy ostatnio Pogoń miała taką dobrą passe na wyjeździe ?



Nie unos sie. nie wydzisz ze to dzieciak i co 5 minut zmienia zdanie, w zaleznosci od tego jaka wypowiedz uslyszy od kogos starszego w danej chwil. Zreszta czego wymagac od kogos kto slucha radia rydzykowego



Sam słuchasz rydzyka parówko.90 % kibiców chce żeby Panik odszedł.Pogoń gra słabo i dla oka i pokazują to wyniki.parówy



Dobra debilu Pogoń gra słabo , niechciałbym Panika usprawiedliwiać ale za przygotowanie zespołu do sezonu odpowiada trener Pietrzak , Panik przyszedł w trakcie sezonu i dużo w grze nie mógł zmienić .


Walczyć, Trenować Pogoń musi panować!
Berni_MKS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6841 dni




Odp: Wisła Płock - Pogoń - 03/12/2005 21:44
a jak przyszedł w tamtym sezonie w trakcie rundy jesiennej i przygotowywał drużyne na wiosne to co Pogoń grała zajebiście?


Pogoń nasza ukochana,chociaż jest importowana.BRASIL
Tony Montana
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6927 dni




Odp: Wisła Płock - Pogoń - 03/12/2005 21:46

  Berni_MKS napisał:  

  Tony Montana napisał:  

  Kryniu567 napisał:  

  Berni_MKS napisał:  
Panik mówi że był dobry i biłkarze byli zaangażówani.na stronie pisze odwrotnie że mecz nudny i wogóle do bani.Powiem krótko PANIK ŻEGNAMY!!!!!!!!



Widziałeś ten mecz ? kurwa powiedz mi kiedy ostatnio Pogoń miała taką dobrą passe na wyjeździe ?



Nie unos sie. nie wydzisz ze to dzieciak i co 5 minut zmienia zdanie, w zaleznosci od tego jaka wypowiedz uslyszy od kogos starszego w danej chwil. Zreszta czego wymagac od kogos kto slucha radia rydzykowego



Sam słuchasz rydzyka parówko.90 % kibiców chce żeby Panik odszedł.Pogoń gra słabo i dla oka i pokazują to wyniki.parówy




sorry chlopczyku ale parowki to ci w spodniach brakuje. Ja mam troszke inne zdanie, bo to nie Panik jest winny tylko pilkarze minimalisci, ktorym sie nie chce biegac. A zwracam ci uwage bo piszesz nonsensy, piszesz chaotycznie i posty nic nie wnoszace poza masa wykrzyknikow. Nie zycze sobie nazywac mnie parowka bo wiedz, ze taka zywnosc jest niezdrowa. A co do sluchania. Czasem ogladam tv trwam, szczegolnie w stanach po uzywkowych. zawsze wtedy wysiadam ze smiechu, bo takie tam glupoty wala. i nie dziw sie, ze ktos zarzuca ci ze sluchasz radia M. skoro masz taki a nie inny avatarek. a teraz bez odbioru. i pozdrowienia dla radia M. "Głos szatana w twoim domu"


https://media.giphy.com/media/3ohc0SrzhBrmKfudTW/giphy.gif
Macias
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7129 dni




Odp: Wisła Płock - Pogoń - 03/12/2005 21:46

  Berni_MKS napisał:  

  Tony Montana napisał:  

  Kryniu567 napisał:  

  Berni_MKS napisał:  
Panik mówi że był dobry i biłkarze byli zaangażówani.na stronie pisze odwrotnie że mecz nudny i wogóle do bani.Powiem krótko PANIK ŻEGNAMY!!!!!!!!



Widziałeś ten mecz ? kurwa powiedz mi kiedy ostatnio Pogoń miała taką dobrą passe na wyjeździe ?



Nie unos sie. nie wydzisz ze to dzieciak i co 5 minut zmienia zdanie, w zaleznosci od tego jaka wypowiedz uslyszy od kogos starszego w danej chwil. Zreszta czego wymagac od kogos kto slucha radia rydzykowego



Sam słuchasz rydzyka parówko.90 % kibiców chce żeby Panik odszedł.Pogoń gra słabo i dla oka i pokazują to wyniki.parówy


Gówniarzu nie ubliżaj innym forumowiczom !!
Jeżeli ktoś tutaj jest parówką to chyba tylko Ty :)

Mecz najwyraźniej był bardzo przeciętny, nie rozmumiem po raz kolejny po co grał Trałka, ale looz...
Szkoda bo gdybyśmy wygrali w tabeli poszlibyśmy do góry.


Cobra_S
PogonOnLine TEAM
IP: zapisany
Na forum od 7379 dni




Odp: Wisła Płock - Pogoń - 03/12/2005 21:49
Berni_MKS może chcesz odpocząć troszkę od forum
wszyscy już znają twoją opinię o Paniku ale to jest o meczu Wisła - Pogoń i to piłkarze grali a nie Panik wiec oceniaj jak co ich prace


Berni_MKS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6841 dni




Odp: Wisła Płock - Pogoń - 03/12/2005 21:49
tylko ja tez nie lubie jak tkoś mnie nazywa debilem czy kims tam innym.Dobra,sorry mam inne zdanie.niby to wolny kraj i niech każdy mówi co chce.jeśli kogoś uraziłem czy wkużyłem to sorry.Zobaczymy co pokaże przyszłość w Pogoni.jeszce raz sorry.


Pogoń nasza ukochana,chociaż jest importowana.BRASIL
tribu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7274 dni

*




Odp: Wisła Płock - Pogoń - 03/12/2005 22:04

  Berni_MKS napisał:  
tylko ja tez nie lubie jak tkoś mnie nazywa debilem czy kims tam innym.Dobra,sorry mam inne zdanie.niby to wolny kraj i niech każdy mówi co chce.jeśli kogoś uraziłem czy wkużyłem to sorry.Zobaczymy co pokaże przyszłość w Pogoni.jeszce raz sorry.



mysle ze nikogo nie wkuRZyles;)


100% PD
Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6890 dni

*




Odp: Wisła Płock - Pogoń - 03/12/2005 22:16
Co ten Panik widzi w tym Tralce, co mecz jest jednym z najgorszych na boisku i ciagle jest zmieniany i mimo to go ciagle wystawia,niema innych srodkowych pomocnikow?


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
Rzeznik
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 6895 dni




Odp: Wisła Płock - Pogoń - 04/12/2005 10:00

  Randall McMurphy napisał:  
Co ten Panik widzi w tym Tralce, co mecz jest jednym z najgorszych na boisku i ciagle jest zmieniany i mimo to go ciagle wystawia,niema innych srodkowych pomocnikow?



Każdy narzeka na Trałke , a jak w tamtym sezonie w ogóle nie grał to był wielki krzyk że nie daje się szansy młodym w naszym klubie. Ja tam wole żeby grał Trałka niż jakiś Łabędzki który jak strzela to 34.9 m od bramki. Jest młody to niech sie rozwija póki nie ma dobrego zmiennika .


Rzeznik
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 6895 dni




Odp: Wisła Płock - Pogoń - 04/12/2005 10:01

  Berni_MKS napisał:  
tylko ja tez nie lubie jak tkoś mnie nazywa debilem czy kims tam innym.Dobra,sorry mam inne zdanie.niby to wolny kraj i niech każdy mówi co chce.jeśli kogoś uraziłem czy wkużyłem to sorry.Zobaczymy co pokaże przyszłość w Pogoni.jeszce raz sorry.



co ma do tego kraj że piszesz głupoty na forum ?? Powiedz mi tylko ile meczy widziałeś w tym sezonie 3 czy 4 ? na 17 !! Więc sory człowieku o czym ty gadasz. Po skrótach na TVN wyrażasż to opinie . Sądzę że jest to totalna paranoja :)



A chociaż nie nawet skrótów nie widziałeś

Ostatnio edytowany przez: Rzeznik, 4 grudnia 2005, 10:08 [1 raz(y)]


Porto
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6777 dni




Odp: Wisła Płock - Pogoń - 04/12/2005 10:28
Panik do domu, juz lepiej by bylo przegrac z Leche ma wygrac wczoraj z Wisla i mamy 3 pt. a takto w dwoch meczach dwa punkty :/

co mnie podkusilo zeby dac 0:1 dla naszych takto wynik bym trafil :/ ehh


malolat_ps
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7613 dni




Odp: Wisła Płock - Pogoń - 04/12/2005 11:22

  RysiO napisał:  
co to za panienka w bieliznie byla na naszym sektorze ???:D



... nie pytaj....

a z nieoficjalnych zrodel wiadomo ze Antos rozwiazal konkrakty z WSZYSTKIMI pilkarzami Pogoni , zostawil Panika i kilku dzialaczy ....


z frajerami kosa z przyjaciolmi sztama
Cobra_S
PogonOnLine TEAM
IP: zapisany
Na forum od 7379 dni




Odp: Wisła Płock - Pogoń - 04/12/2005 11:32

  malolat_ps napisał:  


a z nieoficjalnych zrodel wiadomo ze Antos rozwiazal konkrakty z WSZYSTKIMI pilkarzami Pogoni , zostawil Panika i kilku dzialaczy ....



z moich informacji słyszałem o około 80% piłkarzy! ma zostać tylko kilku
a nowa Pogoń już trenuje i gra w Brazylii od ponad tygodnia


ofconcern
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7020 dni




Odp: Wisła Płock - Pogoń - 04/12/2005 11:49

  Cobra_S napisał:  

  malolat_ps napisał:  


a z nieoficjalnych zrodel wiadomo ze Antos rozwiazal konkrakty z WSZYSTKIMI pilkarzami Pogoni , zostawil Panika i kilku dzialaczy ....



z moich informacji słyszałem o około 80% piłkarzy! ma zostać tylko kilku
a nowa Pogoń już trenuje i gra w Brazylii od ponad tygodnia



Wy chyba zartujecie...


seeedzik
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7425 dni




Odp: Wisła Płock - Pogoń - 04/12/2005 11:57
Hmm prima aprlis to nie jest i wcale bym sie nie zdziwil gdyby byla taka akcja, ale jak dla mnie to i tak polowa moze zrobic out i tak sa tu tylko dla kasy to juz wole brazylijczykow ktorzy tez graja dla kasy ale przynajmniej potrafia cos z pilka zrobic


"My wszyscy wolimy zginąć, walcząc, aniżeli żyć na klęczkach." - gen. Anders
Plock
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6690 dni




Odp: Wisła Płock - Pogoń - 04/12/2005 11:58
a widzieliście ostatnio Tą flage ;) ??Obrazek jpg wstawiony na forum


malolat_ps
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7613 dni




Odp: Wisła Płock - Pogoń - 04/12/2005 12:02

  Plock napisał:  
a widzieliście ostatnio Tą flage ;) ??Obrazek jpg wstawiony na forum



trzeba bylo napasc innego busa jak chcieliscie sie sprawdzic ....

no ale co by nie mowic akcja dobra a zachowanie " busowych " fatalne..... ( takie same jak waszych u nas ostatnio , tylko ze wasi dzwonili po psiarnie i im udalo sie uciec .... )

Ostatnio edytowany przez: malolat_ps, 4 grudnia 2005, 12:10 [1 raz(y)]


z frajerami kosa z przyjaciolmi sztama
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.06 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005