Autor
Wiadomość
   Kibice -> Flagi Pogoni i nie tylko... << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
MieteK29
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6649 dni




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 25/02/2006 17:10
Hmm, a ja tak przy okazji pokaże coś, co zrobiłem jakiś kawałek czasu temu ;P
Obrazek png wstawiony na forum
Nie jechać za bardzo...


Zbylu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6818 dni




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 25/02/2006 17:16

  VX29 napisał:  
Hmm, a ja tak przy okazji pokaże coś, co zrobiłem jakiś kawałek czasu temu ;P
Obrazek png wstawiony na forum
Nie jechać za bardzo...



Fajne tło :)


Obrazek gif wstawiony na forum
IS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6729 dni




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 25/02/2006 17:16
Jesli ktos z bardziej kumatych osob tutaj sie zgodzi na to też moge zamieścić tutaj swoj projekt ktory juz niebawem ma byc zrealizowany - chociaż w zasadzie to raczej wolalbym juz pokazac gotowa flage. "Anty c" zajrzyj na swojego maila.


P.
Do końca!
IP: zapisany
Na forum od 7496 dni

*****




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 25/02/2006 19:11

  narodowiec napisał:  
Jesli ktos z bardziej kumatych osob tutaj sie zgodzi na to też moge zamieścić tutaj swoj projekt ktory juz niebawem ma byc zrealizowany - chociaż w zasadzie to raczej wolalbym juz pokazac gotowa flage. "Anty c" zajrzyj na swojego maila.


Zalezy....zazwyczaj fajniej jest jak flaga jest pokazana jako "nowosc"....tak poza tym jesli to mozliwe chcialbym zobaczyc projekt, bo ostatnio ludzie maja dziwne fazy na robienie fan(nie to ze podejrzewam, ze Ci cos nie pojdzie:P) i lepiej zeby byly one tak delikatnie skonsultowane :)


Sami przeciw wszystkim!!!
Święty
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6852 dni




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 25/02/2006 19:29
To mógłby w końcu ktoś odpowiedzieć, kiedy rozpocznie się głosowanie na sektorówkę?????????????


Choć na świecie wiele klubów jest
I może lepsze są i sława większa jest
My w Szczecinie mamy taki klub
Któremu serca oddaliśmy już...
P.
Do końca!
IP: zapisany
Na forum od 7496 dni

*****




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 25/02/2006 19:37
Co do flagi, to jako tako nie jest zla, ale na pewno nie zostanie wykorzysztna z przyczyn "obiektywnych" :P.Tlo na projekcie jest bezsenowne bo i tak na fladze takeigo nie bedzie i jest tylko imitacja wiszacej fany :)


Sami przeciw wszystkim!!!
P.
Do końca!
IP: zapisany
Na forum od 7496 dni

*****




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 25/02/2006 19:38

  Kevin_007 napisał:  
To mógłby w końcu ktoś odpowiedzieć, kiedy rozpocznie się głosowanie na sektorówkę?????????????


Ochlon troche....co sie tak cisnieniujesz.Moze kwesta sektowrowki zostanie wydluzona, albo zawieszona, a moze juz dzis bedzie glosowanie.Daj czas tym co sie tym zajmuja


Sami przeciw wszystkim!!!
HardcoreCitySzczecin
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7023 dni

**




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 25/02/2006 20:33
Widziałem...całkiem niezły, ale niewiem czy obserwatorzy niebędą jej kazali sciągać...flaga kontrowersyjna

Ostatnio edytowany przez: HardcoreCitySzczecin, 25 lutego 2006, 20:50 [1 raz(y)]


https://www.facebook.com/HardcoreCitySzczecin
Plum
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7237 dni

***




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 25/02/2006 21:40
No i mamy rozwiązanie...
I chyba tak będzie lepiej...


Te szare trybuny jeszcze zatętnią granatowo-bordowym rytmem dwudziestu tysięcy serc...
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7418 dni

*




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 25/02/2006 21:42
Mozecie pokazac pare przykladowych projektow? albo chociaz te 2 najlepsze


Plum
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7237 dni

***




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 25/02/2006 21:46
Mogę pokazać co wysyłałem, było tego sporo ,więc nie wiem który był najlepszy...
Projkety

Ostatnio edytowany przez: Plum, 25 lutego 2006, 22:00 [1 raz(y)]


Te szare trybuny jeszcze zatętnią granatowo-bordowym rytmem dwudziestu tysięcy serc...
HardcoreCitySzczecin
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7023 dni

**




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 25/02/2006 22:10

  Plum napisał:  
Mogę pokazać co wysyłałem, było tego sporo ,więc nie wiem który był najlepszy...
Projkety



Jeśli mam być szczery to te projekty...kiepskie (moja opinia!)


https://www.facebook.com/HardcoreCitySzczecin
Helmut
Moderator*
IP: zapisany
Na forum od 7648 dni

****




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 25/02/2006 22:13

  Plum napisał:  
No i mamy rozwiązanie...
I chyba tak będzie lepiej...



nie wiem czy tak bedzie lepiej, ale wiem ze oprocz tych kilku osob ktore nadeslaly proejkty, kibice Pogoni, jako ogół po raz kolejny mieli okazje zeby wykazac sie inicjatywą i po raz kolejny pokazali ze ultraska na Pogoni to sprawa zaledwie kilku osób, bo "zwykły" kibic ma to głęboko w dupie. Zaczynając od akcji transparentowej 2 lata temu, której efektem było kilkanaście nowych transów (zreszta w wiekszosci wykonanych przez MW), poprzez projekty vlep, flag, i kilka innych akcji, które spotkały się z zerowym odzewem aż do sektorówki właśnie. Jak zwykle okazuje sie ze wszyscy by chcieli, ale działać nie ma komu.
Nawet nie będę pisał jaki odzew tego typu akcje mają w Wawie. Przykre... ale szczeciński klimat jest jedyny w swoim rodzaju.


Stoi przed nami ogrom zadań. To nasze wspólne brzemię, ale i porywające wyzwanie...
IS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6729 dni




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 25/02/2006 23:26

  Patyk napisał:  

  narodowiec napisał:  
Jesli ktos z bardziej kumatych osob tutaj sie zgodzi na to też moge zamieścić tutaj swoj projekt ktory juz niebawem ma byc zrealizowany - chociaż w zasadzie to raczej wolalbym juz pokazac gotowa flage. "Anty c" zajrzyj na swojego maila.


Zalezy....zazwyczaj fajniej jest jak flaga jest pokazana jako "nowosc"....tak poza tym jesli to mozliwe chcialbym zobaczyc projekt, bo ostatnio ludzie maja dziwne fazy na robienie fan(nie to ze podejrzewam, ze Ci cos nie pojdzie:P) i lepiej zeby byly one tak delikatnie skonsultowane :)



Jaki jest twoj mail?


PoGo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6780 dni

**




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 26/02/2006 02:04
Dawno nic nie pisałem, z reguły wolę tylko obserwować ;-)
Dziękuje za "wyróżnienie". Specjalnie uzdolniony nie jestem, ale może chociaz pomysł został podsunięty. Pracy nie zamieszcze, bo być może jeśli nie zrobiły tego osoby zainteresowane to tak ma zostać. Tak więc decyzje o umieszczeniu projektu pozostawiam MW.
Pozdrawiam, Pogo.


Bo Pogoń szczecińska to jedna rodzina, starszy czy młodszy, piknik czy chuligan! piwo
P.
Do końca!
IP: zapisany
Na forum od 7496 dni

*****




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 26/02/2006 02:21

  narodowiec napisał:  

  Patyk napisał:  

  narodowiec napisał:  
Jesli ktos z bardziej kumatych osob tutaj sie zgodzi na to też moge zamieścić tutaj swoj projekt ktory juz niebawem ma byc zrealizowany - chociaż w zasadzie to raczej wolalbym juz pokazac gotowa flage. "Anty c" zajrzyj na swojego maila.


Zalezy....zazwyczaj fajniej jest jak flaga jest pokazana jako "nowosc"....tak poza tym jesli to mozliwe chcialbym zobaczyc projekt, bo ostatnio ludzie maja dziwne fazy na robienie fan(nie to ze podejrzewam, ze Ci cos nie pojdzie:P) i lepiej zeby byly one tak delikatnie skonsultowane :)



Jaki jest twoj mail?


Widzialem....hmmm, z tego co wiem, to falanga jest oficjalnym logo jakiejs partii(bylo w TMK chyba)....Flaga jak na moje klimaty troche dziwna.Swoj klimat ma.Jako tako przyjebac sie nie moge ;).Wyglada tak troche "amerykansko"...
ps.co do maila to raczej w razie co podbij na gg ;)


Sami przeciw wszystkim!!!
IS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6729 dni




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 26/02/2006 02:30

  Patyk napisał:  

  narodowiec napisał:  

  Patyk napisał:  

  narodowiec napisał:  
Jesli ktos z bardziej kumatych osob tutaj sie zgodzi na to też moge zamieścić tutaj swoj projekt ktory juz niebawem ma byc zrealizowany - chociaż w zasadzie to raczej wolalbym juz pokazac gotowa flage. "Anty c" zajrzyj na swojego maila.


Zalezy....zazwyczaj fajniej jest jak flaga jest pokazana jako "nowosc"....tak poza tym jesli to mozliwe chcialbym zobaczyc projekt, bo ostatnio ludzie maja dziwne fazy na robienie fan(nie to ze podejrzewam, ze Ci cos nie pojdzie:P) i lepiej zeby byly one tak delikatnie skonsultowane :)



Jaki jest twoj mail?


Widzialem....hmmm, z tego co wiem, to falanga jest oficjalnym logo jakiejs partii(bylo w TMK chyba)....Flaga jak na moje klimaty troche dziwna.Swoj klimat ma.Jako tako przyjebac sie nie moge ;).Wyglada tak troche "amerykansko"...
ps.co do maila to raczej w razie co podbij na gg ;)



Falanga jest symbolem Polskich narodowców o pogladach radykalnych (jest to tez symbol wojskowy) jednoczesnie jest to tez logo partii NOP oraz logo ONR - i moim zdaniem ta druga organizacja ma prawo do stosowania tego znaku - ale to juz tak na marginesie. Co do flagi to raczej nie ma takiej opcji żeby ktoś ją ściągnął, chociaż zdaje sobie sprawe że symbol na tej fladze jest zakazany co jest dla mnie śmieszne bo rozumiem że można zakazać wywieszania krzyżu celtyckiego itd. ale falanga! Flaga jak dla mnie normalna chociaż może dla niektórych faktycznie dziwna - ale jakby popatrzec na flagi lechii gdańsk to tam połowa jest dziwnych flag i to wlasnie troche z tego klimatu - a mimo wszytko moim zdaniem lechia dzieki chlopakom z bytowa to teraz czołówka jeśli chodzi o flagi wszytskich klubow w Polsce.


kibic24
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6813 dni




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 26/02/2006 10:45
co do projektow to srednie sa, najlepszy jest z tymi gryfami po bokach ale czcionka jest benzadziejna ,jak by ja poprawic to kto wie, pozatym jak to ma byc w sondzie decydowane jaka flaga bedzie to nie zawsze wiekszosc ma racje ,nieumiem za bardzo projektowac ,ale moim zdaniem flaga powinna byc niezaprosta ale konkretna , np po obu stronach te 2 gryfy , w srodku herb Pogońi ze wszystkimi dodatkami ,a w srodku jakies napisy np duma pomorza


niekompatybilny
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6653 dni




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 26/02/2006 11:07

  narodowiec napisał:  

  Patyk napisał:  

  narodowiec napisał:  

  Patyk napisał:  

  narodowiec napisał:  
Jesli ktos z bardziej kumatych osob tutaj sie zgodzi na to też moge zamieścić tutaj swoj projekt ktory juz niebawem ma byc zrealizowany - chociaż w zasadzie to raczej wolalbym juz pokazac gotowa flage. "Anty c" zajrzyj na swojego maila.


Zalezy....zazwyczaj fajniej jest jak flaga jest pokazana jako "nowosc"....tak poza tym jesli to mozliwe chcialbym zobaczyc projekt, bo ostatnio ludzie maja dziwne fazy na robienie fan(nie to ze podejrzewam, ze Ci cos nie pojdzie:P) i lepiej zeby byly one tak delikatnie skonsultowane :)



Jaki jest twoj mail?


Widzialem....hmmm, z tego co wiem, to falanga jest oficjalnym logo jakiejs partii(bylo w TMK chyba)....Flaga jak na moje klimaty troche dziwna.Swoj klimat ma.Jako tako przyjebac sie nie moge ;).Wyglada tak troche "amerykansko"...
ps.co do maila to raczej w razie co podbij na gg ;)



Falanga jest symbolem Polskich narodowców o pogladach radykalnych (jest to tez symbol wojskowy) jednoczesnie jest to tez logo partii NOP oraz logo ONR - i moim zdaniem ta druga organizacja ma prawo do stosowania tego znaku - ale to juz tak na marginesie. Co do flagi to raczej nie ma takiej opcji żeby ktoś ją ściągnął, chociaż zdaje sobie sprawe że symbol na tej fladze jest zakazany co jest dla mnie śmieszne bo rozumiem że można zakazać wywieszania krzyżu celtyckiego itd. ale falanga! Flaga jak dla mnie normalna chociaż może dla niektórych faktycznie dziwna - ale jakby popatrzec na flagi lechii gdańsk to tam połowa jest dziwnych flag i to wlasnie troche z tego klimatu - a mimo wszytko moim zdaniem lechia dzieki chlopakom z bytowa to teraz czołówka jeśli chodzi o flagi wszytskich klubow w Polsce.



Ja rozumiem że nie mowicie tutaj o tej ogromnej sektorówce?


manisz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6977 dni




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 26/02/2006 11:23

  kibic24 napisał:  
co do projektow to srednie sa, najlepszy jest z tymi gryfami po bokach ale czcionka jest benzadziejna ,jak by ja poprawic to kto wie, pozatym jak to ma byc w sondzie decydowane jaka flaga bedzie to nie zawsze wiekszosc ma racje ,nieumiem za bardzo projektowac ,ale moim zdaniem flaga powinna byc niezaprosta ale konkretna , np po obu stronach te 2 gryfy , w srodku herb Pogońi ze wszystkimi dodatkami ,a w srodku jakies napisy np duma pomorza



jak nikt nie mialby nic przeciwko (to moj projekt - wykonanie meler`a) to moge wrzucic jpg na forum


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.07 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005