Autor
Wiadomość
   Kibice -> Flagi Pogoni i nie tylko... << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
AL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6808 dni




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 04/07/2006 14:06

  lampart napisał:  
Owszem wyjazdów dużo nie mam na koncie ale spox,wkońcu nie pracuje,a sam wyjazd na ,,na mecz u siebie kosztuje mnie średnio 60zł a kasiasty nie jestem",ale Wawka,Poznań,Wronki to chyba coś, co do kibicowania hmm Nie wiem jak sie prezentejuszesz,ile masz lat,co porabiasz w wolnych chwilach itp ale miałem odwage jebnąc vlepy w ostatnie wakacji w centrum Poznania czy ostatnio 3 vlepy blisko hotelu rodło w Pile-silny i konkretny fc leszka,nie wspomne o chodzeniu w koszulce Pogoni w koszalinie...nie wiem dlaczego kazdy sie mnie czepia,moze dlatego,że staram się być aktywnym na tym forum,ale cóż..
A co do tego bzykania TO SORRY BYŁEM TROCHĘ NACPANY I STAD PROBLEM!!!POZDRO



Zmeń dilera


CENTRALNY WOJSKOWY KOCHANY SPORTOWY
WNB
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6687 dni




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 04/07/2006 14:12

  antyC napisał:  
Wiadaome wszem i wobec, że papay na fladze PORTOWCY ma być zmieniony, toteż prosze o sugestie jakiego tam umieścić...ważne by był w dość dobrej rozdzielczości ...w sumie temat na szybkiego w miarę bo trzeba to ogarnąć do początku rundy...czekam na propozycje

PS.Lampart pokaż te swoje projekty flag ([email protected])



No ten papaj też mnie denerwuje...
Słuchaj antyC ja teraz zameldowałem się w Gryficach bo miałem w Szczecinie egzaminy,więc nie mogłem!Ponadto chciałem nanieśc jeszcze troche poprawek,ale nie wiem co ztego wyjdzie,bo robie to juz 3 tygodnie.Wpiątek jade do Piły więc jak sie wyrobie to ci je zarzuce.Mój adres to voytec20vp.pl
Odezwe sie jeszcze aha śłuchaj antyC ty szyjesz takie flagi nooo znasz się natym co nie?!!Ile kosztuje uszycie flagi ,,u Ciebie" bo wszedzie na necie to drożyzna.Apropo fany jako,że jestem z Gryfic bedzie ona coś w stylu Na gryfickiej Ziemi wychowani-Pogoni Szczecin Najwierniejsi Fani" czy jakoś tak ,,GRYFICE=100% POGOŃ SZCZECIN"Nie wiem może benka z Gryfic na niechorskiej znajde i sie z nim skontaktuje,bo on za Pogonia byl wszedzie w Polsce,a Ty go na bank kojarzysz!!!Pozdro i trochę mnie oszczędzaj:)


Siła Płynie Z Krwią , Duma Razem Z Nią ->Duma Pomorza
Cz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7161 dni

***




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 04/07/2006 14:13

  lampart napisał:  

  BTR napisał:  

  lampart napisał:  
Na to,że mam środki i już 2 projekty na uszycie własnej fany więc bez kozaczenia please...



Raczej ty nie kozacz bo to że masz środki na fane nic nie znaczy. Najpierw trzeba mieć pojęcie o świecie kibicowskim żeby mieć ''własną fanę'', żeby potem ona nie dostała się w niepowołane ręce... A jak narazie chyba nikt cie nie kojarzy z żadnego ''prawdziwego'' wyjazdu...



Owszem wyjazdów dużo nie mam na koncie ale spox,wkońcu nie pracuje,a sam wyjazd na ,,na mecz u siebie kosztuje mnie średnio 60zł a kasiasty nie jestem",ale Wawka,Poznań,Wronki to chyba coś, co do kibicowania hmm Nie wiem jak sie prezentejuszesz,ile masz lat,co porabiasz w wolnych chwilach itp ale miałem odwage jebnąc vlepy w ostatnie wakacji w centrum Poznania czy ostatnio 3 vlepy blisko hotelu rodło w Pile-silny i konkretny fc leszka,nie wspomne o chodzeniu w koszulce Pogoni w koszalinie...nie wiem dlaczego kazdy sie mnie czepia,moze dlatego,że staram się być aktywnym na tym forum,ale cóż..
A co do tego bzykania TO SORRY BYŁEM TROCHĘ NACPANY I STAD PROBLEM!!!POZDRO



Masz kase robisz fane ale to nie o to chodzi, obronisz ja? Sam napewno nie..zreszta BTR pisal ze nikt Cie nie zna a Ty flage chcesz robic..Flaga to odpowiedzialnosc, a patrzac na Twoje posty Tobie jej brakuje,zreszta jest fan club z Gryfic(o ile w nim nie jestes)skontaktuj sie z nimi.A kase na fane mozesz zawsze przekazac na konto MW.pozdro


www.sectorshop.net
monter
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7177 dni




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 04/07/2006 14:19

  lampart napisał:  

  BTR napisał:  

  lampart napisał:  
Na to,że mam środki i już 2 projekty na uszycie własnej fany więc bez kozaczenia please...



Raczej ty nie kozacz bo to że masz środki na fane nic nie znaczy. Najpierw trzeba mieć pojęcie o świecie kibicowskim żeby mieć ''własną fanę'', żeby potem ona nie dostała się w niepowołane ręce... A jak narazie chyba nikt cie nie kojarzy z żadnego ''prawdziwego'' wyjazdu...



Owszem wyjazdów dużo nie mam na koncie ale spox,wkońcu nie pracuje,a sam wyjazd na ,,na mecz u siebie kosztuje mnie średnio 60zł a kasiasty nie jestem",ale Wawka,Poznań,Wronki to chyba coś, co do kibicowania hmm Nie wiem jak sie prezentejuszesz,ile masz lat,co porabiasz w wolnych chwilach itp ale miałem odwage jebnąc vlepy w ostatnie wakacji w centrum Poznania czy ostatnio 3 vlepy blisko hotelu rodło w Pile-silny i konkretny fc leszka,nie wspomne o chodzeniu w koszulce Pogoni w koszalinie...nie wiem dlaczego kazdy sie mnie czepia,moze dlatego,że staram się być aktywnym na tym forum,ale cóż..
A co do tego bzykania TO SORRY BYŁEM TROCHĘ NACPANY I STAD PROBLEM!!!POZDRO



nastepnym razem znowu sie nacpasz i stracisz i koszulke i fane


MKS Pogoń Szczecin Polska
WNB
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6687 dni




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 04/07/2006 15:23

  Czarny85 napisał:  

  lampart napisał:  

  BTR napisał:  

  lampart napisał:  
Na to,że mam środki i już 2 projekty na uszycie własnej fany więc bez kozaczenia please...



Raczej ty nie kozacz bo to że masz środki na fane nic nie znaczy. Najpierw trzeba mieć pojęcie o świecie kibicowskim żeby mieć ''własną fanę'', żeby potem ona nie dostała się w niepowołane ręce... A jak narazie chyba nikt cie nie kojarzy z żadnego ''prawdziwego'' wyjazdu...



Owszem wyjazdów dużo nie mam na koncie ale spox,wkońcu nie pracuje,a sam wyjazd na ,,na mecz u siebie kosztuje mnie średnio 60zł a kasiasty nie jestem",ale Wawka,Poznań,Wronki to chyba coś, co do kibicowania hmm Nie wiem jak sie prezentejuszesz,ile masz lat,co porabiasz w wolnych chwilach itp ale miałem odwage jebnąc vlepy w ostatnie wakacji w centrum Poznania czy ostatnio 3 vlepy blisko hotelu rodło w Pile-silny i konkretny fc leszka,nie wspomne o chodzeniu w koszulce Pogoni w koszalinie...nie wiem dlaczego kazdy sie mnie czepia,moze dlatego,że staram się być aktywnym na tym forum,ale cóż..
A co do tego bzykania TO SORRY BYŁEM TROCHĘ NACPANY I STAD PROBLEM!!!POZDRO



Masz kase robisz fane ale to nie o to chodzi, obronisz ja? Sam napewno nie..zreszta BTR pisal ze nikt Cie nie zna a Ty flage chcesz robic..Flaga to odpowiedzialnosc, a patrzac na Twoje posty Tobie jej brakuje,zreszta jest fan club z Gryfic(o ile w nim nie jestes)skontaktuj sie z nimi.A kase na fane mozesz zawsze przekazac na konto MW.pozdro



Kurwa a mało to osob jedzie na Pogoń z Gryfic??!!!Gryfice to nie wałcz przez ktory przejeżdzam jadąc do dziewczyny z którego jest 30 km do piły,gdzie urzęduje Legion Piła a to naprawde konkretna ekipa,Z KTÓRĄ MAJĄ ZATARGI NP. W CENTRUM WAŁCZA BYŁ NAPIS POGON,A POTEM MANI NA REJESTRACJI PP PODJECHALI I NAPISALI ŚLEDZIE,ALBO 2 KM ZA WAŁCZEM W STRONE PIŁY JUŻ SIE ZACZYNA NA MURACH PRZYSTANKÓW KKS LECH ITP,a mnie to kurwa gdzie mają ograbic w GOLENIOWIE,NOWOGARDZIE,PŁOTACH???hahahaaha A JAK IDIOCI Z TRZEBIATOWA POJECHALI DO USTRONIA MORSKIEGO POD KOSZALINEM I STRACILI FLAGE POGONI BO NIE MIELI ODPOWIEDNIKA DLA SWOJEJ ,,UKOCHANEJ" REGI-MERIDY TRZEBIATÓW" TO TYLKO MI SIĘ OBERWAŁO ZA KRYTYCZNE KOMENTARZE WOBEC WW GRUPY,KTÓRA POPISAŁA SIĘ TOTALNĄ GŁUPOTĄ-JECHAĆ NA MECZ REGI POD KOSZALIN,WZIĄC FLAGE POGONI STRACIĆ JĄ ITD.
NO CHYBA NIE MYŚLICIE ŻE BĘDE Z NIĄ PARADOWAŁ PO RZESZOWIE???BEDZIE U MNIE BEZPIECZNA!!!!
REASUMUJĄC:KIBICOWSKO W POWIECIE GRYFICKIM I W DRODZE NA SZCZECIN JEST BARDZO BEZPIECZNIE,WIĘC TROCHĘ DYSTANSU PANOWIE!!GENERALNIE MAM 21 LAT I CHĘĆ ZROBIĆ SOBIE FANE POGONI (A WŁASCIWIE DLA GRYFIC,BO TO MIASTO ZASŁUGUJE NA 2 FANY).GENERALNIE TO MAM TEŻ 21 LAT,SILNE ŁAPKI,BRONIĆ SIĘ POTRAFIĘ,A W DODATKU JUTRO IDE BABCI PRZERZUCIĆ 2 TONY KOKSU DO PIWNICY WIĘC KURWA NIE JESTEM BŁEDEM GENETYCZNYM!!ZNAJAC ZYCIE NIE JEDEN Z WAS PRZEZYŁ 2 LUB 3 TYLE CO JA POD WZGLEDEM KIBICOWSKIM,ALE JA TEZ MAM PRAWO GŁOSU I NIE PRÓBUJCIE MNIE USTAWIAĆ,CO MAM ROBIĆ BO I TAK POSTĄPIE JAK BĘDE CHCIAŁ,LECZ MĄDRE,FECHOWE POMOCE,OPINIE BĘDE ROZWAŻAŁ!!!!POZDRO DLA ,,ODPOWIEDZIALNYCH KIBICÓW"!!!!!!!!!!:D


Siła Płynie Z Krwią , Duma Razem Z Nią ->Duma Pomorza
PSMKS
Patriotyczna PS
IP: zapisany
Na forum od 7336 dni

****




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 04/07/2006 15:40
Kurwa co za typ... Aż szkoda słów A do Chłopaków z Wałcza Trzebiatowa i reszty takich małych dalekich miejscowości Trzymajcie sie i róbcie co robicie ... Pozdro


Przyjaciele Nie Tylko z Trybun !
ktn
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7500 dni




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 04/07/2006 15:56
lampart to musi być kozak
w Poznaniu 3 vlepki rozlepił oo i az w Pile też :):)
musi byc niezły chuligan z niego
szkoda ze net ;)
ps kończ was wstydu oszczędź


Better dead than red!
WNB
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6687 dni




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 04/07/2006 16:07
Nie,nie jestem chuliganem,dla was to pewnie nawet nie jestem kibicem,a jak już to pewnie z 1 lub 2 sektora,naprawde nie chce mi sie niczego komentować,bo po co...
AntyC dam ci znać niedługo co i jak z tą faną-Pozdro dla ciebie bo ty jak sie czepiasz to konkretnie i z gustem!!!
Rafał mks to pewnie należy do Lads from Szczecin sądząc po znaczku...Może się zakochał....


Siła Płynie Z Krwią , Duma Razem Z Nią ->Duma Pomorza
tarpan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7336 dni




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 04/07/2006 16:31

  lampart napisał:  
Nie,nie jestem chuliganem,dla was to pewnie nawet nie jestem kibicem,a jak już to pewnie z 1 lub 2 sektora,naprawde nie chce mi sie niczego komentować,bo po co...
AntyC dam ci znać niedługo co i jak z tą faną-Pozdro dla ciebie bo ty jak sie czepiasz to konkretnie i z gustem!!!
Rafał mks to pewnie należy do Lads from Szczecin sądząc po znaczku...Może się zakochał....



Chłopie mam nadzieje ze cie spotkam na trasie bo trzeba tobie pare spraw wyjasnić ale na dzień dzisiejsz odejdz od kompa idz się opal na słoneczku bo przypał straszny robisz na forum :(


thedevil2

Sex alkohol mordobicie POGOŃ SZCZECIN ponad życie!!!
U-96
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7943 dni

**




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 04/07/2006 16:37
widac prawo serii dziala i raz na jakis czas musi sie pojawic taki fikoł :)))


Szlugi, wóda, gołe baby !
BzM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7215 dni




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 04/07/2006 16:43
ale tu wesoło
weź się lampart uspokój, bo sobie lipe robisz
Ty jesteś do ustawienia (bo nie czaisz pewnych kwestii), a nie do ustawieniania kogoś
to że ktoś siedzi na 1 lub 2 nie znaczy, że jest gorszy od osobnika z dalszych sektorów
i nie komentujmy wypowiedzi lamparta, bo burdel się zrobi. miał chłopak zły dzień i tyle


NLx
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8245 dni

**




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 04/07/2006 16:45
A za te vlepki w centrum Poznania - szacunek dozgonny super


za plecami psów myśliwskich cała masa
WNB
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6687 dni




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 04/07/2006 16:54

  BzM napisał:  
ale tu wesoło
weź się lampart uspokój, bo sobie lipe robisz
Ty jesteś do ustawienia (bo nie czaisz pewnych kwestii), a nie do ustawieniania kogoś
to że ktoś siedzi na 1 lub 2 nie znaczy, że jest gorszy od osobnika z dalszych sektorów
i nie komentujmy wypowiedzi lamparta, bo burdel się zrobi. miał chłopak zły dzień i tyle



Może masz rację...jedno jest pewne nie wiem dlaczego moje komentarze wzbudzają tyle emocji,że napisałem wcześniej,że się naćpałem,że chciało mi się wtedy bzykać i jeszcze obrywa mi się za to,że
1.Jestem kibicem Portowców i jak moge tak ciągne 200 km w 2 strony aby być na twardowskiego!!
2.Chce zrobić flage Pogoni!!!To będzię jak starczy sił,czasu,środków, flaga POGONI A NIE ARKI do huja jebanego ludzie!!!
Tyle...jak kogoś uraziłem to sory,ale może porostu jestem problematyczny wobec siebie,a przez to innych...Może nie jestem jestem ułożony tak jak trzeba pod względem kibicowskim,sam już nie wiem!!:(


Siła Płynie Z Krwią , Duma Razem Z Nią ->Duma Pomorza
Helmut
Moderator*
IP: zapisany
Na forum od 7640 dni

****




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 04/07/2006 16:59

  lampart napisał:  
Nie,nie jestem chuliganem,dla was to pewnie nawet nie jestem kibicem,a jak już to pewnie z 1 lub 2 sektora,naprawde nie chce mi sie niczego komentować,bo po co...
AntyC dam ci znać niedługo co i jak z tą faną-Pozdro dla ciebie bo ty jak sie czepiasz to konkretnie i z gustem!!!



Prawda, nie jesteś chuliganem, Ty jesteś poprostu idiotą. I skoro 30 osob Ci to mowi to cos w tym musi być wiec wez to sobie do serca, a fana Gryfic już wisi na płocie i kolejnej nie potrzeba, uszyj sobie i powieś w piwnicy. Przestań przesiadywać na necie, czerpać wiedze z forum, najlepiej odlacz sobie internet, wyjeb kompa przez okno i spierdalaj do Piły "bzykać" swoją dziewczyne, bo takiego przygłupa dawno tu nie było.


  lampart napisał:  
naprawde nie chce mi sie niczego komentować,bo po co...


jednak w swojej internetowej karierze napisales cos madrego, wiec najlepiej sie juz tego trzymaj do konca ;)
a jak masz watpliwosci to na priv poprosze, czesto bywam w Gryficach...
bez odbioru pajacu


Stoi przed nami ogrom zadań. To nasze wspólne brzemię, ale i porywające wyzwanie...
WNB
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6687 dni




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 04/07/2006 17:43

  Helmut napisał:  

  lampart napisał:  
Nie,nie jestem chuliganem,dla was to pewnie nawet nie jestem kibicem,a jak już to pewnie z 1 lub 2 sektora,naprawde nie chce mi sie niczego komentować,bo po co...
AntyC dam ci znać niedługo co i jak z tą faną-Pozdro dla ciebie bo ty jak sie czepiasz to konkretnie i z gustem!!!



Prawda, nie jesteś chuliganem, Ty jesteś poprostu idiotą. I skoro 30 osob Ci to mowi to cos w tym musi być wiec wez to sobie do serca, a fana Gryfic już wisi na płocie i kolejnej nie potrzeba, uszyj sobie i powieś w piwnicy. Przestań przesiadywać na necie, czerpać wiedze z forum, najlepiej odlacz sobie internet, wyjeb kompa przez okno i spierdalaj do Piły "bzykać" swoją dziewczyne, bo takiego przygłupa dawno tu nie było.


  lampart napisał:  
naprawde nie chce mi sie niczego komentować,bo po co...


jednak w swojej internetowej karierze napisales cos madrego, wiec najlepiej sie juz tego trzymaj do konca ;)
a jak masz watpliwosci to na priv poprosze, czesto bywam w Gryficach...
bez odbioru pajacu


Dawaj helmut może jakąś oprawe jebniesz w tych moich tak często odwiedzanych przez ciebie,gdy wybierasz sie nad rewalską plaże Gryficach!!!


Siła Płynie Z Krwią , Duma Razem Z Nią ->Duma Pomorza
Pilar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7495 dni




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 04/07/2006 18:43

  lampart napisał:  

  Helmut napisał:  

  lampart napisał:  
Nie,nie jestem chuliganem,dla was to pewnie nawet nie jestem kibicem,a jak już to pewnie z 1 lub 2 sektora,naprawde nie chce mi sie niczego komentować,bo po co...
AntyC dam ci znać niedługo co i jak z tą faną-Pozdro dla ciebie bo ty jak sie czepiasz to konkretnie i z gustem!!!



Prawda, nie jesteś chuliganem, Ty jesteś poprostu idiotą. I skoro 30 osob Ci to mowi to cos w tym musi być wiec wez to sobie do serca, a fana Gryfic już wisi na płocie i kolejnej nie potrzeba, uszyj sobie i powieś w piwnicy. Przestań przesiadywać na necie, czerpać wiedze z forum, najlepiej odlacz sobie internet, wyjeb kompa przez okno i spierdalaj do Piły "bzykać" swoją dziewczyne, bo takiego przygłupa dawno tu nie było.


  lampart napisał:  
naprawde nie chce mi sie niczego komentować,bo po co...




jednak w swojej internetowej karierze napisales cos madrego, wiec najlepiej sie juz tego trzymaj do konca ;)
a jak masz watpliwosci to na priv poprosze, czesto bywam w Gryficach...
bez odbioru pajacu


Dawaj helmut może jakąś oprawe jebniesz w tych moich tak często odwiedzanych przez ciebie,gdy wybierasz sie nad rewalską plaże Gryficach!!!



On pracuje a nie wypoczywa
Pozdro dla chłopakow z branzy
Odezwij sie na gg bo cos nie moge Cie złapac a sprawe mam do Ciebie


Helmut
Moderator*
IP: zapisany
Na forum od 7640 dni

****




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 04/07/2006 19:52
dzieki za info
a tobie lampart mowilem na priv chyba...


Stoi przed nami ogrom zadań. To nasze wspólne brzemię, ale i porywające wyzwanie...
P.
Do końca!
IP: zapisany
Na forum od 7488 dni

*****




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 04/07/2006 23:26
Dobra....lamparta proponuje zablokowac, a jesli bedziesz mial ochote to z kimkolwiek przedyskutowac, to juz mozesz sprobowac popytac na stadionie....AntyC, nie gadaj z nim nawet:)..


Sami przeciw wszystkim!!!
HardcoreCitySzczecin
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7015 dni

**




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 07/07/2006 17:48

  P. napisał:  
Dobra....lamparta proponuje zablokowac, a jesli bedziesz mial ochote to z kimkolwiek przedyskutowac, to juz mozesz sprobowac popytac na stadionie....AntyC, nie gadaj z nim nawet:)..



Z tym samym zwróciłem się do Ciebie Wujku na priv-ie

Ponawiam pytanie w sprawie Popay-a


https://www.facebook.com/HardcoreCitySzczecin
Wojtas.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7241 dni




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 07/07/2006 22:15
Co do Popeya to może takiego
Obrazek jpg wstawiony na forum
alno troche groźniejszego ;)
Obrazek gif wstawiony na forum
Tutaj jeszkie kilkia innych
Popeye 1
Popeye 2
Popeye 3
Popeye 4

Ostatnio edytowany przez: Wojtas., 7 lipca 2006, 22:23 [1 raz(y)]


Tylko Pogoń!
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.07 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005