Autor
Wiadomość
   Kibice -> Flagi Pogoni i nie tylko... << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
IS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6728 dni




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 08/09/2007 02:08
Flaga taka sobie, no i niestety drukowana.


KtoToTaki
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7363 dni

****




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 08/09/2007 11:40
szkoda ze flaga debiutuje na internecie a nie na meczu


... ja się będę opierdalał niech się wszystko dzieje samo...
Marcin_
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7533 dni




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 08/09/2007 11:41
W ogole nie podoba mi sie to, ze pojawia sie coraz wiecej flag typu "Pogoń Szczecin Fan Club np. Białogard", powoli sytuacja rodem z Widzewa sie robi...


chtwo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6720 dni




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 08/09/2007 12:21

  Marcin_ napisał:  
W ogole nie podoba mi sie to, ze pojawia sie coraz wiecej flag typu "Pogoń Szczecin Fan Club np. Białogard", powoli sytuacja rodem z Widzewa sie robi...



wlasnie powinienes sie cieszyc ,ze coraz wiecej miejscowosci jest za Pogonia i chca w ten sposob pokazac komu kibicuja(chociaz Mysliborz jest za Pogonia od dawien dawna)-a z tym Widzewem to przesadzasz-na kazdym meczu wisi wiecej flag " szczecinskich" niz "poza miastowych"...

ps wracajac do flagi FC Mysliborz -to ladnie wyglada tylko jak wiekszosc zaluje ,ze jest to baner...


Szacunek dla Braci - Pogarda dla frajerów
KtoToTaki
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7363 dni

****




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 08/09/2007 15:04

  Marcin_ napisał:  
W ogole nie podoba mi sie to, ze pojawia sie coraz wiecej flag typu "Pogoń Szczecin Fan Club np. Białogard", powoli sytuacja rodem z Widzewa sie robi...



myśle ze sie mylisz... nie jest to jest to jakas większa skala w robieniu flag fan clubowych a najwazniejsze zeby dany FC coś sobą reprezentował oprócz falgi


... ja się będę opierdalał niech się wszystko dzieje samo...
jns
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7097 dni




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 08/09/2007 20:25

  Kasztaniak napisał:  
szkoda ze flaga debiutuje na internecie a nie na meczu



Fotka flagi już wcześniej została wrzucona na konkurencyjnym forum, więc pozwoliłem sobie i tutaj ją umieścić.


Pszczółek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7645 dni

**




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 08/09/2007 21:39

  Marcin_ napisał:  
W ogole nie podoba mi sie to, ze pojawia sie coraz wiecej flag typu "Pogoń Szczecin Fan Club np. Białogard", powoli sytuacja rodem z Widzewa sie robi...



Bo kibicem Pogoni może być tylko osoba mieszkająca w Szczecinie? Boże co za ludzie... ehh


Fan Club Kamień Pomorski
AP Gryf Kamień Pomorski
Marcin_
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7533 dni




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 09/09/2007 12:09
Jasne, ze cieszy mnie to, ze Pogon ma coraz iecej fan clubow w innych miejscowosciach, lecz nie podoba mi sie to, ze jest coraz wiecej flag fan-clubowych, kojarzy mi sie to po prostu z sytuacja rodem ze standionu Widzewa...


Pszczółek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7645 dni

**




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 09/09/2007 12:15

  Marcin_ napisał:  
Jasne, ze cieszy mnie to, ze Pogon ma coraz iecej fan clubow w innych miejscowosciach, lecz nie podoba mi sie to, ze jest coraz wiecej flag fan-clubowych, kojarzy mi sie to po prostu z sytuacja rodem ze standionu Widzewa...



Myślibórz swoją flagę ma od x czasu. Teraz zrobili nową (jak dla mnie gorszą).


Fan Club Kamień Pomorski
AP Gryf Kamień Pomorski
KtoToTaki
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7363 dni

****




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 09/09/2007 12:29

  Marcin_ napisał:  
Jasne, ze cieszy mnie to, ze Pogon ma coraz iecej fan clubow w innych miejscowosciach, lecz nie podoba mi sie to, ze jest coraz wiecej flag fan-clubowych, kojarzy mi sie to po prostu z sytuacja rodem ze standionu Widzewa...



a ile Pogoń ma tych fan clubów??
ile jest nowych miast które ni z gruszki ni z pietruszki nagle jest miastem sympatyzującym z Pogonią??


... ja się będę opierdalał niech się wszystko dzieje samo...
Steryd
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8190 dni

**




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 09/09/2007 15:04
Kiepska jest ta flaga, a herb naniesiony na Gryfa wyglada dramatycznie.


1948
lukas86
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6951 dni




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 10/09/2007 14:11

  Steryd napisał:  
Kiepska jest ta flaga, a herb naniesiony na Gryfa wyglada dramatycznie.



Powiem szczerze,że mnie też to gryzie w oczy.


TYLKO POGOŃ!
Jaś Fasola z piekła rodem....
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6073 dni




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 10/09/2007 16:46
Już mnie to wkurza czytając powyższe posty.Chłopaki z Mysliborza się postarali i chwala im za to jest o jedną flagę fan clubowa więcej.Przynajmniej widać że pomino takiej sytuacji jaka jest że gramy w IV a nie w I lidze inne miasta zostają wierne w kibicowaniu naszej ukochanej drużyny.Jak dla mnie to przynajmnie ta flaga jest ładniejsza niż OLD BOYS POGODNO.Tyle na temat............


Nadchodzi totalny kataklizm...
szczepaneq
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6102 dni




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 10/09/2007 17:33
masz racje, ale jak cos sie robi to juz warto byloby to zrobic porzadnie. ;)


jns
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7097 dni




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 10/09/2007 18:22

  szczepiii napisał:  
masz racje, ale jak cos sie robi to juz warto byloby to zrobic porzadnie. ;)



Co masz na myśli pod pojęciem "porządnie"? Jakość? Bo jeśli tak, to nie możesz określić tego na podstawie zdjęcia. Jeśli nie jakość, a co innego np. materiał, czcionkę to powiem tak: kwestia gustu, jedni lubią flagi drukowane, jedni nie.


IS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6728 dni




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 10/09/2007 19:08

  jankos napisał:  

  szczepiii napisał:  
masz racje, ale jak cos sie robi to juz warto byloby to zrobic porzadnie. ;)



Co masz na myśli pod pojęciem "porządnie"? Jakość? Bo jeśli tak, to nie możesz określić tego na podstawie zdjęcia. Jeśli nie jakość, a co innego np. materiał, czcionkę to powiem tak: kwestia gustu, jedni lubią flagi drukowane, jedni nie.



Dla mnie przykładem profesjonalizmu są jednak mimo wszystko chłopaki z Bytovii. Dobrze robią flagi, ale dostaja też dobre projekty tych flag ostatnia flaga Lechii Gdańsk ( ta długa) jest dla mnie wyczesana. Tym powinniśmy sie kieować przy produkcji flag - dobrymi projektami! ...a jeden taki już chyba niedługo powstanie u nas, o ile mam dobre info Cfaniak . Powinniśmy być pionierami w posiadaniu najlepszych i najładniejszych flag w polsce (jak za dawnych czasów: Brygada ultras, Duma Pomorza FC Goleniów czy FC stargard jak na tamte czasy ponad 10 lat temu robiły furrore). To wstyd że nas prześciga w tym Jagiellonia czy jakieś inne ekipy ...ale niedługo to się zmieni, o ile (co nieskromnie dodam) ktoś będzie chciał korzystać z moich projektów. :)

Ostatnio edytowany przez: IS, 10 września 2007, 19:13 [1 raz(y)]


szczepaneq
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6102 dni




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 10/09/2007 19:18

  jankos napisał:  

  szczepiii napisał:  
masz racje, ale jak cos sie robi to juz warto byloby to zrobic porzadnie. ;)



Co masz na myśli pod pojęciem "porządnie"? Jakość? Bo jeśli tak, to nie możesz określić tego na podstawie zdjęcia. Jeśli nie jakość, a co innego np. materiał, czcionkę to powiem tak: kwestia gustu, jedni lubią flagi drukowane, jedni nie.



moze tak... chodzi mi o "ogólny końcowy efekt"... dla mnie flaga nie jest dopracowana, chłopaki mogli sie bardziej postarać, ale i tak dobrze, że w ogóle mają flage. Mimo wszystko GJ.


ktotojest
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7188 dni




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 10/09/2007 19:21
Narodowiec zostaw jakiś namiar na siebie

Ostatnio edytowany przez: ktotojest, 10 września 2007, 19:33 [1 raz(y)]


Albo znajdę drogę albo ją sobie utoruje
IS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6728 dni




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 10/09/2007 19:25
Już masz na mailu.


Steryd
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8190 dni

**




Odp: Flagi Pogoni i nie tylko... - 10/09/2007 20:15

  Jaś Fasola z piekła rodem.... napisał:  
Jak dla mnie to przynajmnie ta flaga jest ładniejsza niż OLD BOYS POGODNO.Tyle na temat............



Nie potepiam inicjatywy, ale wykonanie pozostawia wiele do zyczenia. Podobnym przykladem jest tramwaj Pogoni, ktory tez nie wygladal najlepiej.
"Old Boys Pogodno" nie ma nic do tego. Nikt nie mowi, ze jest ona piekna, ale jednak ma juz swoja wyjazdowa historie.


1948
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.06 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005